Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Lobo, D. N.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 2
Показанi документи с 1 за 2
1.
Шифр: ІУ23/2023/4
   Журнал

Інфузія & Хіміотерапія [Текст] : науковий журнал : ДУ Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім.Ф.Г.Яновського НАМН України, 1997 - . - ISSN 2663-0338. - Виходить кожного кварталу
2023р. № 4
Зміст:
Перші результати міжнародного багатоцентрового клінічного дослідження RheoSTAT-CP0669 щодо ефективності та безпеки інфузійного розчину Реосорбілакт у комплексному лікуванні пацієнтів з опіковою хворобою. - С.5-12. - Бібліогр. в кінці ст.
Стан водних секторів, визначений методом біоімпедансометрії, в постраждалих із мінно-вибуховою травмою. - С.13-16. - Бібліогр. в кінці ст.
Віддалені варіанти перебігу синдрому зникаючих легень як ускладнення COVID-19-пневмонії. - С.17-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Конопкіна, Л. І. Діагностична значущість рівня KL-6 у хворих на негоспітальну COVID-19-асоційовану пневмонію в гострому та постгострому періодах патологічного процесу / Л. І. Конопкіна, К. В. Рибалка. - С.27-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Ефективність застосування довгострокового індивідуалізованого режиму лікування туберкульозу з множинною лікарською стійкістю в осіб похилого віку із супутніми захворюваннями. - С.40-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Гарницька, А. В. Пульмонологічні ускладнення перенесеної COVID-19 у хворих на цукровий діабет / А. В. Гарницька, О. С. Орлик. - С.45-50. - Бібліогр. в кінці ст.
Lobo, D. N. Шлях інфузійної терапії: експеримент, який змінив клінічну практику / D. N. Lobo. - С.51-54
New insights into the fluid management in patients with septic shock. - С.55-64

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Lobo, D. N.
    Шлях інфузійної терапії: експеримент, який змінив клінічну практику [Текст] / D. N. Lobo // Інфузія & Хіміотерапія = Infusion & Chemotherapy : науковий журнал. - 2023. - № 4. - С. 51-54 . - ISSN 2663-0338
MeSH-головна:
РЕГИДРАТАЦИОННАЯ ТЕРАПИЯ (использование)
Анотація: Цей огляд підсумовує наукову роботу над балансом рідини й електролітів за останні 25 років і показує, як ці дослідження вплинули на клінічну практику. Основною темою є біохімічні, фізіологічні та клінічні порушення, спричинені невідповідним використанням сольових розчинів, включаючи гіперхлоремічний ацидоз, зумовлений 0,9 % розчином натрію хлориду. Також підкреслюється важливість забезпечення точного майже нульового балансу рідини в клінічній практиці. Періопераційна інфузійна терапія має важливий вплив на клінічний результат з U-подібною дозозалежністю, тобто надлишок або дефіцит рідини прогресивно збільшують кількість ускладнень і погіршують результати лікування. Перевантаження сіллю та водою зі збільшенням маси тіла понад 2,5 кг погіршує результат оперативних втручань, порушує функцію шлунково-кишкового тракту й підвищує ризик неспроможності анастомозу. Гіперхлоремічний ацидоз, зумовлений надмірним уведенням фізіологічного розчину, призводить до несприятливих наслідків і дисфункції багатьох систем органів, особливо нирок. Дефіцит солі та води спричиняє несприятливі наслідки, як і перевантаження рідиною, а також призводить до гірших результатів лікування. Ці результати були включені в Британські консенсусні рекомендації щодо внутрішньовенної інфузійної терапії в дорослих хірургічних пацієнтів (GIFTASUP) і рекомендації Національного інституту вдосконалення охорони здоров’я (NICE) щодо внутрішньовенної інфузійної терапії в дорослих в умовах стаціонара та допомагають змінити клінічну практику й покращити результати лікування.

Экземпляры: всего 1 : чит. зал для проф.-викл. складу (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит. зал для проф.-викл. складу (1 экз.)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)