Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Яновська, Г. О.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 12
Показанi документи с 1 за 12
1.
Шифр: НУ45/2016/VI/3
   Журнал

Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина [Текст] : щоквартальний медичний науково-практичний журнал. - Киiв, 2011 - . - ISSN 2226-1230. - Виходить кожного кварталу
2016р. Т. VI № 3
Зміст:
Curteanu, A. Neurodevelopmental outcomes in preterm infants with intraventricular hemorrhage and periventricular leukomalacia / A. Curteanu. - С.5-11. - Бібліогр. в кінці ст.
Меньшикова, А. О. Особливості перебігу респіраторного дистрес-синдрому у недоношених новонароджених залежно від виду дихальної підтримки / А. О. Меньшикова, Д. О. Добрянський. - С.13-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Визначення маркерів розвитку некротизуючого ентероколіту в умовах обласного перинатального центру. - С.19-24. - Бібліогр. в кінці ст.
Мазулов, О. В. Вміст сурфактантного протеїну В у сироватці крові як маркер ураження дихальної системи у недоношених дітей / О. В. Мазулов. - С.25-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Результати патоморфологічних та імуногістохімічних досліджень гепатобіліарної системи у новонароджених, які загинули внаслідок перинатальних причин. - С.30-36. - Бібліогр. в кінці ст.
Стан центральної гемодинаміки у новонароджених із судомним синдромом. - С.37-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Ячник, І. М. Діагностична цінність IL-2, IL-6, IL-8, TNFA для діагностики сепсиса та його ускладнень у дітей / І. М. Ячник. - С.41-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Горбатюк, О. М. Синдром короткої кишки у немовлят: сучасні погляди на проблему за даними літературного огляду і власного досвіду / О. М. Горбатюк. - С.48-55. - Бібліогр. в кінці ст.
Берцун, К. Т. Оптимізація штучної вентиляції легень у новонароджених з синдромом інтраабдомінальної гіпертензії з урахуванням механічних властивостей легень / К. Т. Берцун. - С.56-60. - Бібліогр. в кінці ст.
Ніцович, І. Р. Особливості перебігу та лікування бактеріального вагінозу у вагітних / І. Р. Ніцович, А. В. Семеняк. - С.61-64. - Бібліогр. в кінці ст.
Ночвіна, О. А. Корекція психоневрологічних станів у жінок з синдромом хронічного тазового болю / О. А. Ночвіна. - С.65-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Білецька, С. В. Роль дефіциту вітаміну D в етіопатогенезі розладів аутистичного спектру / С. В. Білецька, Ю. Б. Гречаніна, О. Я. Гречаніна. - С.72-75. - Бібліогр. в кінці ст.
Добрянський, Д. О. Мікробіомна революція і неонатологія / Д. О. Добрянський. - С.76-86. - Бібліогр. в кінці ст.
Яновська, Г. О. Порушення обміну амінокислот в перинатальному періоді / Г. О. Яновська. - С.87-92. - Бібліогр. в кінці ст.
Казицька, Н. М. Маніфестація туберозного склерозу (хвороби Бурневілля-Прінгла) у новонародженої дитини / Н. М. Казицька, Н. В. Дупленко. - С.93-98. - Бібліогр. в кінці ст.
Клінічне спостереження за динамікою перебігу генералізованої форми артрогрипозу у дитини першого року життя. - С.99-102. - Бібліогр. в кінці ст.
Чуйко, М. М. Природжена гідроцефалія. Як діяти неонатологу пологового будинку, якщо вада несумісна із життям? / М. М. Чуйко. - С.103-106. - Бібліогр. в кінці ст.
Коленко, І. О. Місцева зволожуюча терапія у дітей з атопічним дерматитом - запорука успішного протирецидивного лікування / І. О. Коленко. - С.107-113. - Бібліогр. в кінці ст.

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Яновська, Г. О.
    Порушення обміну амінокислот в перинатальному періоді [Текст] / Г. О. Яновська // Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина = Neonatology, surgery and perinatal medicine = Неонатология, хирургия и перинатальная медицина : щоквартальний медичний науково-практичний журнал. - 2016. - Т. VI, № 3. - С. 87-92. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2226-1230
MeSH-головна:
АМИНОКИСЛОТ МЕТАБОЛИЗМ, ВРОЖДЕННЫЕ НАРУШЕНИЯ
Анотація: Перинатальна енцефалопатія (ПЕП) об?єднує порушення функції або структури головного мозку різного походження, що виникають в перинатальний період в результаті несприятливих факторів в антенатальному періоді, починаючи з 28 тижнів, під час пологів і в перші 7 днів після народження дитини. Механізми розвитку і регуляції перинатальних ускладнень ще до кінця не з?ясовані. Представлені матеріали показують взаємний вплив перинатальних уражень та амінокислотних порушень; значення деяких амінокислот як біологічних маркерів для уточнюючої діагностики та патогенетичної терапії патологічних станів.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

3.
Шифр: НУ45/2017/VII/3
   Журнал

Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина [Текст] : щоквартальний медичний науково-практичний журнал. - Киiв, 2011 - . - ISSN 2226-1230. - Виходить кожного кварталу
2017р. Т. VII № 3
Зміст:
Яновська, Г. О. Амінокислоти крові та органічні кислоти сечі у визначенні метаболічного статусу при перинатальному гіпоксично-ішемічному ураженні / Г. О. Яновська, О. Я. Гречаніна, Ю. Б. Гречаніна. - С.5-11. - Бібліогр. в кінці ст.
Роль морфологічних досліджень послідів у діагностиці внутрішньоутробних інфекцій у новонароджених. - С.12-17. - Бібліогр. в кінці ст.
Сидоренко, І. В. Практичні аспекти раннього ентерального годування у дітей з дуже малою масою тіла при народженні / І. В. Сидоренко. - С.18-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Сіренко, О. І. Структура перинатальної патології у передчасно народжених дітей з гестаційним віком 34 (0/7) - 36 (6/7) тижнів / О. І. Сіренко. - С.23-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Аналіз ефективності призначення антибіотиків з метою попередження неонатального сепсису та визначення СГВ - статусу новонароджених у відділенні постнатального догляду перинатального центру міста Києва. - С.29-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Бабінцева, А. Г. Патогенетичні аспекти порушень функціонального стану сечовидільної системи у доношених новонароджених дітей при патології раннього неонатального періоду / А. Г. Бабінцева. - С.34-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Годованець, О. С. Особливості механізмів антиоксидантного захисту у передчасно народжених дітей за умов пологового оксидативного стресу / О. С. Годованець. - С.43-50. - Бібліогр. в кінці ст.
Горбатюк, О. М. Сучасні підходи до діагностики і хірургічного лікування хвороби Гіршпрунга у дітей раннього віку / О. М. Горбатюк. - С.51-56. - Бібліогр. в кінці ст.
Сенаторова, Г. С. Вітамін D та його роль у перебігу запальних захворювань суглобів у дітей / Г. С. Сенаторова, К. А. Пугачова. - С.57-61. - Бібліогр. в кінці ст.
Боконбаева, С. Дж. Особенности клинического течения острого обструктивного бронхита у детей раннего возраста / С. Дж. Боконбаева, Н. М. Апсаматова. - С.63-67. - Библиогр. в конце ст.
Характеристика показників галектину 3 при пієлонефриті на тлі міхурово-сечовідного рефлюксу у дітей раннього віку. - С.68-73. - Бібліогр. в кінці ст.
Пенишкевич, Я. И. Ретинопатия преждевременно рожденных. Патогенез. Механизмы развития. Часть 1. Факторы риска / Я. И. Пенишкевич, Ю. Д. Годованец, И. В. Кошурба. - С.75-81. - Библиогр. в конце ст.
Пішак, В. П. Участь мікро РНК у ранньому розвитку тварин і людини / В. П. Пішак, М. О. Ризничук. - С.82-87. - Бібліогр. в кінці ст.
Порушення ритму серця у новонароджених. Клінічний випадок суправентрикулярної пароксизмальної тахікардії у новонародженого. - С.88-94. - Бібліогр. в кінці ст.
Клінічний випадок голопрозенцефалії у доношеної новонародженої дівчинки з множинними уродженими вадами розвитку. - С.95-100. - Бібліогр. в кінці ст.
Знаменська, Т. К. Функціональний запор у дітей раннього віку: сучасний стан проблеми на підставі доказів / Т. К. Знаменська, О. В. Воробйова. - С.101-107. - Бібліогр. в кінці ст.
Применение специализированной смеси на основе частично гидролизированного белка в питании для недоношенных детей. Результаты клинической апробации. - С.108-113. - Библиогр. в конце ст.
Професіонали обирають найкраще. Допомагаємо мамам годувати груддю довше. - С.114-116. - Бібліогр. в кінці ст.

Знайти схожі
Перейти до описів статей

4.


    Яновська, Г. О.
    Амінокислоти крові та органічні кислоти сечі у визначенні метаболічного статусу при перинатальному гіпоксично-ішемічному ураженні [Текст] / Г. О. Яновська, О. Я. Гречаніна, Ю. Б. Гречаніна // Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина = Neonatology, surgery and perinatal medicine = Неонатология, хирургия и перинатальная медицина : щоквартальний медичний науково-практичний журнал. - 2017. - Т. VII, № 3. - С. 5-11. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2226-1230
MeSH-головна:
АМИНОКИСЛОТЫ (кровь)
МОЗГА ГОЛОВНОГО ГИПОКСИЯ-ИШЕМИЯ (кровь, моча)
МОЧЕВАЯ КИСЛОТА
Анотація: Гіпоксично-ішемічні ураження (ГІУ) головного мозку є частою причиною інвалідизації та дезадаптації дітей. Роль і взаємодія метаболічних шляхів у механізмах їх розвитку ясні ще не до кінця. Мета роботи: вивчити зміни рівнів амінокислот (АК) крові та органічних кислот (ОК) сечі при перинатальному гіпоксично-ішемічному ураженні головного мозку. Матеріали та методи: обстежено 117 новонароджених з ГІУ (із них 60 в гострому періоді - у віці до 1 місяця, і 57 в ранньому відновному періоді - у віці 1 - 4 місяці), та 35 відносно здорових новонароджених. Всім дітям проведено дослідження вільних АК крові методом високоефективної рідинної хроматографії. У 98 дітей з ГІУ визначені ОК сечі методом газової хроматографії – мас-спектрометрії. Результати. Аналіз амінокислот крові виявив: в гострому періоді ГІУ - підвищення рівнів АК, які є медіаторами (глутамат, р = 0,001, гліцин, р = 0,038), а також метіоніну (р = 0,015) і АК, що залучені до енергетичного метаболізму та підтримці постійного рівню глюкози крові: аланін (р = 0,001), треонін (р = 0,028), валін (р = 0,01), лейцин (р = 0,021); зниження рівнів триптофану (р = 0,0001) і тирозіну (р = 0,015), які є попередниками нейромедіаторів. У ранньому відновному періоді ГІУ більш часто відмічались зміни АК циклу сечовини, зниження валіну. При аналізі ОК сечі найчастіше зміненими були метаболіти циклу Кребса та дихального ланцюга (більш ніж 70% випадків), а також метаболіти АК з розгалуженим ланцюгом (більше за 60% випадків), що залучені до енергетичного та вуглеводного метаболізму. Виявлені кореляцій між змінами рівнів ОК в сечі та АК в крові. Висновки. Аналіз АК крові після перинатальної гіпоксії-ішемії виявив найбільш часті зміни рівнів АК, залучених до енергетичного, нейротрансмітерного метаболізму, детоксикації аміаку. Серед ОК сечі найчастіше були змінені метаболіти циклу Кребса та АК, залучених до енергетичного метаболізму. Робота демонструє наявність кореляцій між АК крові та ОК сечі, доцільність їх дослідження для оцінки метаболічного статусу після перинатальної гіпоксії.


Дод.точки доступу:
Гречаніна, О.Я.; Гречаніна, Ю.Б.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

5.
Шифр: МУ94/2017/11/2
   Журнал

Міжнародний журнал педіатрії, акушерства та гінекології [Текст]. - Киев, 2012 - . - ISSN 2304-9286. - Виходит раз на два місяця
2017р. Т. 11 № 2
Зміст:
Неділько, В. П. Здоров’я дітей шкільного віку та проблемні питання його покращення / В. П. Неділько, С. А. Руденко, Л. П. Пінчук. - С.5-10
Кеч, Н. Р. Роль алельного поліморфізму генів системи біотрансформації ксенобіотиків при екопатології у дітей Івано-Франківської області / Н. Р. Кеч [и др.]. - С.11-18
Інші автори: Гнатейко О. З., Лук’яненко Н. С., Чайковська Г. С., Іськів М. Ю.
Лук’яненко, Н. С. Роль середовищних факторів у виникненні та перебігу нефрологічної патології у дітей з недиференційованою дисплазією сполучної тканини / Н. С. Лук’яненко [и др.]. - С.19-27
Інші автори: Іськів М. Ю., Кеч Н. Р., Гнатейко О. З.
Белых, Н. А. Прогнозирование риска формирования гипофизарно-тиреоидной дезадаптации в регионе умеренного йодного дефицита / Н. А. Белых. - С.28-35
Яновська, Г. О. Прогностичні антенатальні фактори ризику у формуванні гіпоксично-ішемічної енцефалопатії та їх кореляція із змінами рівней амінокислот у новонародженних / Г. О. Яновська, О. Я. Гречаніна, Ю. Б. Гречаніна. - С.36-41
Романенко, С. Ю. Оцінка фізичної активності та здоров’я дітей в місті Києві / С. Ю. Романенко, А. М. Базілевич. - С.42-46
Пархоменко, Л. К. "Недитячі" проблеми підлітків: юнацькі вугрі / Л. К. Пархоменко [и др.]. - С.47-53
Інші автори: Страшок Л. А., Завеля Е. М., Ісакова М. Ю., Єщенко А. В.
Сміян-Горбунова, К. О. Динаміка показників мікро- та макроелементів у дітей, хворих на ротавірусну інфекцію / К. О. Сміян-Горбунова [и др.]. - С.54-57
Інші автори: Гордієнко О. В., Сміян О. І., Бинда Т. П., Татаренко С. Д., Кругляк С. І.
Алі, Самех Алі. Оптимізація антигелікобактерної терапії на основі препарату вісмуту у дітей з функціональною диспепсією з урахуванням Helicobacter Pilory-статусу / Самех Алі Алі. - С.58-64
Павлишин, Г. А. Фульмінантний перебіг гепатиту у педіатричній практиці / Г. А. Павлишин [и др.]. - С.65-70
Інші автори: Горішна І. Л., Філюк А. П., Кабакова А. Б., Дивоняк О. М., Гончарук І. Я., Хома Н. П.
Kovesdy, C. P. Ожиріння і захворювання нирок: приховані наслідки епідемії / C. P. Kovesdy, S. Furth, C. Zoccali. - С.71-80
Heyman, M. B. Фруктові соки для немовлят, дітей та підлітків: сучасні рекомендації / M. B. Heyman, A. Steven, S. A. Abrams. - С.81-87
Олександра Іванівна Корнілова (До 100-річчя від дня народження). - С.88-89

Знайти схожі
Перейти до описів статей

6.


    Яновська, Г. О.
    Прогностичні антенатальні фактори ризику у формуванні гіпоксично-ішемічної енцефалопатії та їх кореляція із змінами рівней амінокислот у новонародженних [Текст] / Г. О. Яновська, О. Я. Гречаніна, Ю. Б. Гречаніна // Міжнародний журнал педіатрії, акушерства та гінекології. - 2017. - Т. 11, № 2. - С. 36-41. - Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна:
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ (диагностика, патофизиология)
МОЗГА ГОЛОВНОГО ГИПОКСИЯ-ИШЕМИЯ (диагностика, метаболизм, патофизиология, профилактика и контроль)
ПЕРИНАТАЛЬНЫЙ ПЕРИОД, НАБЛЮДЕНИЕ
ФАКТОРЫ РИСКА
АМИНОКИСЛОТЫ (анализ, диагностическое применение)


Дод.точки доступу:
Гречаніна, О. Я.; Гречаніна, Ю. Б.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

7.
Шифр: ПУ3/2017/2
   Журнал

Перинатологія та педіатрія [Текст] : науково-практичний журнал. - К. : Експерт ЛТД, 1999 - . - ISSN 1992-5891. - Виходить кожного кварталу
2017р. № 2
Зміст:
Давыдова, Ю. Тазовое предлежание: за и против родоразрешения через естественные родовые пути / Ю. Давыдова. - С.7-9
Khalil, А. Многоплодная беременность: практические рекомендации Международной ассоциации ультразвуковой диагностики в акушерстве и гинекологии / А. Khalil [и др.]. - С.10-24
Інші автори: Rodgers M., Baschat A., Bhide A., Gratacos E.
Давыдова, Ю. В. Сросшиеся близнецы: диагностика и акушерская тактика / Ю. В. Давыдова [и др.]. - С.25-31. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Огородник А. А., Лукьянова И. С., Сиромаха С. О.
Лазоришинец, В. В. Периоперационная профилактика акушерских и перинатальных осложнений при выполнении операций с использованием искусственного кровообращения в период гестации / В. В. Лазоришинец [и др.]. - С.32-36. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Давыдова Ю. В., Крикунов A. A., Огородник A. A., Кравченко В. И.
Давыдова, Ю. В. Профилактика акушерских осложнений при анемии хронического заболевания / Ю. В. Давыдова [и др.]. - С.37-41. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Огородник А. А., Лиманская А. Ю., Байдер А. К., Бутенко Л. П.
Подольський, Вл. В. Сучасні можливості лікування папіломавірусної інфекції у вагітних / Вл. В. Подольський [и др.]. - С.42-47. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Подольський В. В., Дербак А. В., Свята О. П., Красюк I. B.
Деменына, Н. К. Сучасна діагностика та лікування передчасного розриву плодових оболонок (огляд літератури) / Н. К. Деменына, Г. І. Іщенко. - С.48-52. - Библиогр. в конце ст.
Лиманська, А. Ю. Вплив використання деяких антиаритмічних препаратів на тонус і скоротливу діяльність матки (експериментальні дослідження) / А. Ю. Лиманська. - С.53-57. - Библиогр. в конце ст.
Дронова, B. Л. Психологічний стан пацієнток із гінекологічною, хірургічною та поєднаною гінекологічною патологією в перед- та післяопераційному періодах у поєднанні з визначеними у них показниками гормонального гомеостазу / B. Л. Дронова [и др.]. - С.58-63. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Дронов О. І., Теслюк Р. С., Мокрик О. М.
Сюсюка, В. Г. Оцінка параметрів вегетативного балансу та активності регуляторних систем у вагітних з урахуванням їх психоемоційного стану / В. Г. Сюсюка. - С.64-68. - Библиогр. в конце ст.
Лиманська, А. Ю. Преконцепційна профілактика венозного тромбоемболізму у жінок з тромбоемболічними ускладненнями в анамнезі / А. Ю. Лиманська, А. К. Байдер. - С.69-72. - Библиогр. в конце ст.
Огородник, А. А. Эффективность итраконазола в преконцепционной профилактике рецидивирующего вульвовагинального кандидоза / А. А. Огородник, Ю. В. Давыдова. - С.74-78. - Библиогр. в конце ст.
Волик, Н. К. Ехографічний моніторинг мезенхімальної дисплазії плаценти / Н. К. Волик. - С.80-83. - Библиогр. в конце ст.
Задорожна, Т. Д. Патоморфологічні особливості плацент у роділь з ендокринною неплідністю в анамнезі / Т. Д. Задорожна [и др.]. - С.84-90. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Туманова Л. Є., Коломієць O. B., Килихевич C. M., Стратійчук Г. Г.
Живецька-Денисова, А. А. Невиношування вагітності: сучасні підходи до діагностики, профілактики та лікування / А. А. Живецька-Денисова [и др.]. - С.91-98. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Воробйова І. І., Ткаченко В. Б., Рудакова Н. В.
Огородник, А. А. Використання порожнинних щипців та вакууму пов'язане з підвищеним ризиком травматизації для матері та дитини / А. А. Огородник. - С.99
Огородник, А. А. Грудне вигодовування може зменшити інтенсивність хронічного болю після кесаревого розтину / А. А. Огородник. - С.99-100
Огородник, А. А. Ризик втрати вагітності зростає при використанні антибіотиків / А. А. Огородник. - С.100-101
Яновська, Г. О. Зміни метаболізму амінокислот при перинатальній гіпоксично-ішемічній енцефалопатії та їх залежність від ступеня морфологічних змін головного мозку за даними нейросонографії / Г. О. Яновська [и др.]. - С.102-107. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Гречаніна О. Я., Гречаніна Ю. Б., Здибська О. П.
Слєпов, О. К. Фактори ризику та їх вплив на результати хірургічного лікування низької природженої обструкції тонкої кишки у новонароджених дітей / О. К. Слєпов, М. Ю. Мигур, А. О. Журавель. - С.108-112. - Библиогр. в конце ст.
Бабінцева, А. Г. Стан ренальної гемодинаміки у доношених новонароджених дітей з перинатальною патологією / А. Г. Бабінцева. - С.113-120. - Библиогр. в конце ст.
Ошлянская, Е. А. К вопросу дифференциальной диагностики суставного синдрома у детей: паранеопластический артрит / Е. А. Ошлянская, Л. И. Омельченко, Т. А. Людвик. - С.121-125. - Библиогр. в конце ст.
Кирилова, Л. Г. Перинатальна неврологія та орфанні захворювання в Україні: проблеми та перспективи / Л. Г. Кирилова [и др.]. - С.126-133. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Мірошников О. О., Юзва О. О., Кізляк-Бубряк М. Е.
Березенко, В. С. Особливості функціонального стану печінки у дітей із запальними захворюваннями кишечника залежно від поліморфних варіантів генів системи детоксикації / В. С. Березенко, О. М. Ткалик, З. І. Россоха. - С.134-139. - Библиогр. в конце ст.
Лукашук, В. Д. Клінічне значення Helicobacter pylori-статусу дітей з функціональною диспепсією та з хронічним гастритом / В. Д. Лукашук [и др.]. - С.140-146. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Алі Самех Алі, Шевцова О. М., Баб'як В. І., Палагнюк Н. О.
Дудник, В. М. Безоари шлунково-кишкового тракту у дітей. Клінічний випадок / В. М. Дудник, Г. М. Руденко, О. О. Калінчук. - С.147-149. - Библиогр. в конце ст.
Слєпов, О. К. Успішна лапароскопічна нефректомія в дитини раннього віку з лівобічним термінальним гідронефрозом / О. К. Слєпов [и др.]. - С.150-152. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Пономаренко М. В., Коцовський В. В., Маркевич О. В., Шипот О. Г.

Знайти схожі
Перейти до описів статей

8.


   
    Зміни метаболізму амінокислот при перинатальній гіпоксично-ішемічній енцефалопатії та їх залежність від ступеня морфологічних змін головного мозку за даними нейросонографії [Текст] / Г. О. Яновська [и др.] // Перинатологія та педіатрія. - 2017. - N 2. - С. 102-107. - Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна:
МОЗГА ГОЛОВНОГО ГИПОКСИЯ-ИШЕМИЯ (диагноз, патофизиология)
АСФИКСИЯ НОВОРОЖДЕННОГО (диагноз, патофизиология)
АМИНОКИСЛОТЫ (кровь, метаболизм)


Дод.точки доступу:
Яновська, Г. О.; Гречаніна, О. Я.; Гречаніна, Ю. Б.; Здибська, О. П.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

9.
Шифр: СУ26/2017/4
   Журнал

Современная педиатрия [Текст] : научно-практический педиатрический журнал. - К. : Експерт ЛТД, 2003 - . - ISSN 1992-5913. - Виходить 8 раз на рік
2017р. № 4
Зміст:
Маменко, М. Є. Зоб у дітей : (лекція для педіатрів та лікарів загальної практики) / М. Є. Маменко. - С.8-15. - Бібліогр.: с. 15
Пархоменко, Л. К. Медико-соціальні проблеми підліткового віку та шляхи їх вирішення / Л. К. Пархоменко. - С.16-21. - Бібліогр.: с. 21
Писанко, В. М. Ефективність застосування препарату Респіброн з метою імунопрофілактики хронічних та рецидивних риносинуситів у дітей / В. М. Писанко. - С.22-28. - Бібліогр.: с. 28
Усачова, О. В. Ентеровірусні інфекції: сучасні уявлення про етіологію, епідеміологію, підходи до діагностики та лікування ентеровірусних екзантем у дітей / О. В. Усачова. - С.29-34. - Бібліогр.: с. 33-34
Зинченко, С. Н. Детские страхи (психология и патология) / С. Н. Зинченко, В. Г. Козачук, Л. В. Чурсина. - С.36-40. - Библиогр.: с. 40
Охотнікова, О. М. Пріоритетні напрямки підвищення ефективності мукоактивної терапії у лікуванні бронхолегеневих захворювань у дітей / О. М. Охотнікова, О. В. Поночевна. - С.41-47. - Бібліогр.: с. 47
Марушко, Ю. В. Застосування фітотерапевтичних препаратів при кашлі у дітей / Ю. В. Марушко. - С.49-54. - Бібліогр.: с. 54
Височина, І. Л. Ефективність превентивного використання флавоноїдів у дітей шкільного віку в комплексі заходів щодо зниження захворюваності на гострі респіраторні захворювання / І. Л. Височина, О. Є. Абатуров. - С.55-60. - Бібліогр.: с. 60
Гончарь, М. О. Фактори ризику розвитку інтерстиційного захворювання легень у дітей з трисомією по 21 хромосомі / М. О. Гончарь [та ін.]. - С.62-65. - Бібліогр.: с. 65
Інші автори: Логвінова О.Л., Муратов Г.Р., Яблонська Н.М., Помазуновська О.П., Цюра О.М.
Яблонь, О. С. Патогенетична роль сурфактантного протеїну B у формуванні бронхолегеневої патології у дітей / О. С. Яблонь [та ін.]. - С.66-71. - Бібліогр.: с. 71
Інші автори: Заічко Н.В., Мазулов О.В., Россоха З.І., Попова О.Ф.
Банадига, Н. В. Клініко-генетичні паралелі перебігу бронхіальної астми у дітей / Н. В. Банадига, С. Б. Волошин. - С.72-76. - Бібліогр.: с. 76
Недельська, С. М. Ефективність пробіотиків у комплексній терапії атопічного дерматиту у дітей / С. М. Недельська [та ін.]. - С.77-80. - Бібліогр.: с. 80
Інші автори: Кузнєцова О.Д., Шевченко О.О., Кізілова І.А., Колесник О.Я.
Фесенко, М. Є. Клініко-інструментальна характеристика малої аномалії розвитку серця (МАРС) у дітей м. Полтави / М. Є. Фесенко [та ін.]. - С.82-85. - Бібліогр.: с. 85
Інші автори: Козакевич В.К., Зюзіна Л.С., Кабика Т.В., Пєший М.М.
Боярская, Л. Н. Оптимизация патогенетической терапии гастроэзофагеальной рефлюксной болезни у детей / Л. Н. Боярская, С. В. Потапенко. - С.86-90. - Библиогр.: с. 90
Клименко, Т. М. О возможности использования адаптированной смеси на основе козьего молока у новорожденных с перинатальной патологией / Т. М. Клименко [и др.]. - С.91-94. - Библиогр.: с. 94
Інші автори: Сердцева Е.А., Каратай О.С., Мельничук О.П.
Чернишова, Л. І. Перебіг ротавірусного гастроентериту у дітей до п'яти років на сучасному етапі / Л. І. Чернишова [та ін.]. - С.96-100. - Бібліогр.: с. 100
Інші автори: Тесленко М.Ю., Радіонова Н.М., Касьян О.І.
Шевцова, О. М. Оптимізація послідовної антигелікобактерної терапії на основі препарату вісмуту з включенням ад'ювантної складової у дітей з хронічним гастритом / О. М. Шевцова [та ін.]. - С.101-106. - Бібліогр.: с. 106
Інші автори: Лукашук В.Д., Алі Самех Алі, Палагнюк Н.О.
Сорокман, Т. В. Природжений гіпотиреоз у дітей: інтелектуальний розвиток та психосоціальна адаптація / Т. В. Сорокман, Н. О. Попелюк. - С.107-111. - Бібліогр.: с. 111
Яновська, Г. О. Зміни метаболізму амінокислот при гіпоксично-ішемічній енцефалопатії та їх залежність від клінічної симптоматики / Г. О. Яновська, О. Я. Гречаніна, Ю. Б. Гречаніна. - С.112-116. - Библиогр.: с. 116
Ахмедли, К. Н. Особенности дефицита макро- и микроэлеменов при дисплазии соединительной ткани / К. Н. Ахмедли. - С.117-119. - Библиогр.: с. 119
Корниенко, Г.В. Клинический случай туберкулезного шейного лимфаденита у мальчика 10 лет / Г.В. Корниенко [и др.]. - С.120-123. - Библиогр.: с. 123
Інші автори: Дмитряков В.А., Свекатун В.Н., Михальчук А.И.
Дорош, О. І. Інфантильний злоякісний остеопетроз у дитини з апалічним синдромом / О. І. Дорош [та ін.]. - С.124-133. - Бібліогр.: с. 132-133
Інші автори: Шеремет М.Р., Петрончак О.А., Масиник Ю.С.
Слєпов, О. К. Фактори ризику та їх вплив на результати хірургічного лікування високої природженої обструкції тонкої кишки у новонароджених дітей / О. К. Слєпов, М. Ю. Мигур, А. О. Журавель. - С.134-138. - Бібліогр.: с. 138
Сапунков, О. Д. Особливості будови барабанної порожнини у плода людини дев'ятого місяця розвитку / О. Д. Сапунков, А. Л. Косаковський, Л. О. Сапункова. - С.139-141. - Бібліогр.: с. 141

Знайти схожі
Перейти до описів статей

10.


    Яновська, Г. О.
    Зміни метаболізму амінокислот при гіпоксично-ішемічній енцефалопатії та їх залежність від клінічної симптоматики [Текст] / Г. О. Яновська, О. Я. Гречаніна, Ю. Б. Гречаніна // Современная педиатрия. - 2017. - N 4. - С. 112-116. - Библиогр.: с. 116
MeSH-головна:
НОВОРОЖДЕННЫЙ, БОЛЕЗНИ
МОЗГА ГОЛОВНОГО ГИПОКСИЯ-ИШЕМИЯ (кровь, этиология)
АМИНОКИСЛОТЫ (кровь, метаболизм)


Дод.точки доступу:
Гречаніна, О.Я.; Гречаніна, Ю.Б.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

11.
Шифр: ВУ9/2017/2
   Журнал

Вісник наукових досліджень [Текст] : науково-практичний журнал. - Тернопіль : ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України", 1993 - . - ISSN 1681-276х. - Виходить кожного кварталу
2017р. № 2
Зміст:
Супрун, Э. В. Роль эндотелиальной дисфункции в формировании осложнений сахарного диабета и перспективы ее коррекции рецепторным антагонистом интерлейкина-1 / Э. В. Супрун, С. В. Терещенко. - С.5-12
Рибаков, С. Й. Первинний гіперальдостеронізм - як його діагностувати / С. Й. Рибаков, В. О. Шідловський, О. В. Шідловський. - С.13-19
Романів, М. П. Онкогінекологічна патологія в структурі захворюваності та смертності населення України / М. П. Романів. - С.20-24
Бідзіля, П. П. Обмін адипоцитокінів та імунопатологічні зміни при хронічній серцевій недостатності з надмірною масою тіла, ожирінням та супутньою фібриляцією передсердь / П. П. Бідзіля. - С.25-28
Бойко, Т. В. Особливості метаболізму кістково-хрящової тканини у хворих із коморбідною патологією органів травлення / Т. В. Бойко. - С.29-32
Бочар, О. М. Особливості клінічного перебігу артеріальної гіпертензії на тлі ожиріння та неалкогольної жирової хвороби печінки залежно від гендерних особливостей / О. М. Бочар. - С.33-37
Господарський, І. Я. Медсестринська оцінка якості життя хворих на бронхіальну обструкцію різного генезу / І. Я. Господарський. - С.38-41
Горженко, А. И. Влияние прогрессирования фибрилляции предсердий на уровень матриксной металлопротеиназы-9 / А. И. Горженко [и др.]. - С.42-45
Інші автори: Карпенко Ю. И., Левченко Е. М., Горячий А. В., Кушниренко В. И.
Кобітович, І. М. Вплив загострення хронічного бронхіту на перебіг алкогольного цирозу печінки / І. М. Кобітович. - С.46-49
Кошель, І. В. Генотипові особливості пацієнтів із поліпозним риносинуситом / І. В. Кошель. - С.50-54
Соломенчук, Т. М. Характеристика морфофункціонального стану коронарного кровообігу в перименопаузальних жінок, госпіталізованих з приводу гострого коронарного синдрому без підйому сегмента ST / Т. М. Соломенчук, В. В. Процько. - С.55-59
Теренда, Н. О. Вплив терміну госпіталізації пацієнтів з інфарктом міокарда на ефективність медичної допомоги / Н. О. Теренда. - С.60-63
Шеремет, М. І. Частота поліморфних варіантів генів у хворих на автоімунний тиреоїдит і аденому щитоподібної залози / М. І. Шеремет [та ін.]. - С.64-71
Інші автори: Сидорчук Л. П., Шідловський В. О., Беденюк А. Д., Курочкин Г. С., Левицький А. В.
Гудима, А. А. Медсестринська оцінка особливостей перебігу хронічного обструктивного захворювання легень в осіб старшого віку / А. А. Гудима. - С.72-76
Герасимчук, П. О. Результати комплексного диференційованого лікування хворих із синдромом діабетичної стопи / П. О. Герасимчук [та ін.]. - С.77-80
Інші автори: Дейкало І. М., Запорожан С. Й., Фіра Д. Б., Господарський А. Я., Сидоренко В. М.
Герасимюк, М. І. Стан субпопуляційного складу лімфоцитів крові та його співвідношення із апоптозом і некрозом до і після різних методів лікування хронічного тонзиліту / М. І. Герасимюк. - С.81-84
Гриценко, С. Й. Економічне обґрунтування понесених втрат із державного бюджету України та особистих витрат пацієнтів, які перенесли операцію Гартмана / С. Й. Гриценко. - С.85-87
Дзигал, О. Ф. Формування полісиндромної недостатності у хворих на цироз печінки з портальною гіпертензією / О. Ф. Дзигал. - С.88-92
Захарко, В. П. Порівняння традиційного та лапароскопічного методів хірургічного лікування пахвинних гриж у хлопчиків за даними кореляційного аналізу структурно-функціонального стану яєчка / В. П. Захарко. - С.93-98
Квасніцький, М. В. Ранні результати лікування хворих із нижньопоперековим больовим синдромом, де домінували прояви спондилоартрозу з використанням радіочастотної денервації фасеткових суглобів у поєднанні з періартикулярним введенням місцевих анестетиків та стероїдних препаратівs / М. В. Квасніцький. - С.99-104
П'ятночка, В. І. Особливості динаміки системних показників цитокінів на імплантацію "легких" і "важких" сіток за умов ретромускулярної пластики у пацієнтів із післяопераційною вентральною грижею / В. І. П'ятночка. - С.105-108
Антонюк-Кисіль, В. М. Джерела формування нетипових форм прогресуючої варикозної хвороби підшкірних вен у вагітних (варикоз вен пахового каналу) за даними дуплексного сканування / В. М. Антонюк-Кисіль [та ін.]. - С.109-113
Інші автори: Єнікеєва В. М., Лінчер С. І., Липний В. М., Семенюк М. В.
Геряк, С. М. Особливості перебігу гестації у жінок із гіпертензивними розладами (ретроспективний аналіз) / С. М. Геряк, І. Є. Гуменна, М. І. Швед. - С.114-117
Корниенко, С. М. Вегетативные нарушения на фоне патологии эндометрия в позднем репродуктивном и пременопаузальном периоде / С. М. Корниенко. - С.118-123
Мунтян, О. А. Діагностика патології імплантації у жінок із звичним невиношуванням / О. А. Мунтян. - С.124-126
Рожковська, Н. М. Прогнозування рецедиву міоми матки під час вагітності / Н. М. Рожковська, Д. М. Железов, Т. В. Коссей. - С.127-130
Смоленко, Л. В. Характерні риси тимчасової непрацездатності гірників із захворюваннями хребта та периферійної нервової системи / Л. В. Смоленко. - С.131-135
Пшук, Н. Г. Оосбливості патоморфозу депресивних розладів ендогенного характеру / Н. Г. Пшук, О. О. Белов. - С.136-139
Мардыева, Г. М. К рентгенологической оценке степени тяжести синдрома дыхательных расстройств у новорожденных / Г. М. Мардыева, М. Н. Абдуллаева. - С.140-142
Яновська, Г. О. Амінокислоти в патогенезі перинатальної гіпоксично-ішемічної енцефалопатії / Г. О. Яновська, О. Я. Гречаніна, Ю. Б. Гречаніна. - С.143-147
Мандзюк, Т. Б. Основні аспекти профілактики захворювань порожнини рота в дітей, які проживають у м. Чернівці / Т. Б. Мандзюк, Т. С. Кіцак. - С.48-150
Зубачик, В. М. Дослідження макро- і мікроелементного складу слини наркозалежних пацієнтів, хворих на хронічний генералізований пародонтит / В. М. Зубачик, І. Р. Федун. - С.151-153
Гнатюк, М. С. Особливості секреторної активності міоендокринних клітин передсердь легеневого серця при різних типах кровопостачання / М. С. Гнатюк, О. Б. Слабий, Л. В. Татарчук. - С.154-158
Фурдичко, Л. О. Вплив препарату "тіотриазолін" на стан ендогенної інтоксикації у пізній період розвитку виразкової хвороби шлунка в умовах експериментальної пневмонії / Л. О. Фурдичко. - С.159-161
Давидович, О. В. Ко-Амлесса - органопротективна комбінація препаратів у лікуванні артеріальної гіпертензії пацієнтів похилого віку з ко- та поліморбідністю / О. В. Давидович [та ін.]. - С.162-164
Інші автори: Стаднюк Л. А., Давидович Н. Я., Лихацька В. О., Вишневецька І. І., Ніку І. В., Ясенівка В. В.
Дутка, І. Ю. Проблеми радіологічної діагностики в контексті медичної послуги у різних галузях охорони здоров'я / І. Ю. Дутка. - С.165-169
Ткачук, І. М. Інформаційне забезпечення фахівців військової первинної медичної допомоги з питань профілактики серцево-судинних захворювань / І. М. Ткачук. - С.170-173

Знайти схожі
Перейти до описів статей

12.


    Яновська, Г. О.
    Амінокислоти в патогенезі перинатальної гіпоксично-ішемічної енцефалопатії [Текст] = Amino acids in the pathogenesis of perinatal hypoxic-ischemic encephalopathy / Г. О. Яновська, О. Я. Гречаніна, Ю. Б. Гречаніна // Вісник наукових досліджень. - 2017. - N 2. - С. 143-147
MeSH-головна:
МОЗГА ГОЛОВНОГО ГИПОКСИЯ-ИШЕМИЯ
АМИНОКИСЛОТЫ
ПЕРИНАТАЛЬНЫЙ ПЕРИОД, НАБЛЮДЕНИЕ


Дод.точки доступу:
Гречаніна, О. Я.; Гречаніна, Ю. Б.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)