Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Різник, О. І.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 3
Показанi документи с 1 за 3
1.


   
    Ефективність застосування урсодезоксихолевої кислоти та L-аргініну на тлі базисної терапії у хворих на ішемічну хворобу серця, коморбідну з неалкогольною жировою хворобою печінки [Текст] / Н. С. Михайловська [та ін.] // Буковинський медичний вісник : український науково-практичний журнал. - 2017. - Т. 21, № 2 (ч.1). - С. 31-35. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1684-7903
MeSH-головна:
УРСОДЕЗОКСИХОЛЕВАЯ КИСЛОТА (терапевтическое применение)
АРГИНИН (терапевтическое применение)
ИШЕМИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ СЕРДЦА (лекарственная терапия)
НЕАЛКОГОЛЬНАЯ ЖИРОВАЯ БОЛЕЗНЬ ПЕЧЕНИ (лекарственная терапия)
Анотація: На сьогодні актуальною є розробка оптимальних схем лікування та корекція нейрогуморальних порушень у хворих на ішемічну хворобу серця, коморбідну з неалкогольною жировою хворобою печінки. З метою вивчити ефективність застосування комбінації урсодезоксихолевої кислоти та L-аргініну на тлі базисної терапії обстежено 27 хворих на ІХС: стабільну стенокардію напруження II-III функціонального класу, коморбідну з НАЖХП. Хворі розподілені на дві групи: 1-ша група (n=13) отримувала базисну терапію ІХС, пацієнтам 2-ї групи (n=14) додатково до базисної терапії призначались L-аргінін та УДХК. За допомогою стандартних методик визначали показники ліпідного та вуглеводного спектра крові, функціональні проби печінки; імуноферментним методом визначали рівні інсуліну, адипонектину, резистину, асиметричного диметиларгініну. Встановлено, що під впливом базисної терапії з додаванням УДХК та L-аргініну спостерігалось достовірне зниження рівня інсуліну, індексу НОМА, нормалізація показників ліпідного спектра, покращення функціонального стану печінки, зменшення рівня резистину, асиметричного диметиларгініну та підвищення концентрації адипонектину, що свідчить про вплив комбінованої терапії на стан ендотеліальної функції та баланс адипоцитокінів у хворих на ІХС, поєднану з неалкогольною жировою хворобою печінки.


Дод.точки доступу:
Михайловська, Н.С.; Міняйленко, Л.Є.; Різник, О.І.; Лісова, О.О.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

2.
Шифр: СУ41/2015/1
   Журнал

Сучасні медичні технології [Текст] : український науково-практичний журнал. - Запоріжжя, 2008 - . - ISSN 2072-9367. - Виходит раз на два місяця
2015р. № 1
Зміст:
Арутюнов, С. Э. Сравнительная оценка вариантов билиодигестивноно анастомоза на реконструктивном єтапе панкреатодуоденальной резекции / С. Э. Арутюнов. - С.4-7. - Библиогр. в конце ст.
Гуцол, Л. П. Викладання методу гомеопатії як один із шляхів підвищення професійного рівня кадрових ресурсів системи охорони здоров'я / Л. П. Гуцол. - С.8-13. - Бібліогр. в кінці ст.
Лоскутова, Т. О. Роль спадкової тромбофілії у розвитку ускладнень вагітності / Т. О. Лоскутова. - С.14-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Современные подходы к профилактике гематологических осложнений при персонифицированной химиотерапии рака молочной железы. - С.19-28. - Библиогр. в конце ст.
Ульянова, Н. А. Клинико-экспериментальное обоснование дизрегуляционной гипотезы патогенеза миопии / Н. А. Ульянова. - С.29-33. - Библиогр. в конце ст.
Побєл, Є. А. Лікування переломів діафізу кінцівок новим апаратом зовнішньої фіксації / Є. А. Побєл. - С.34-36. - Бібліогр. в кінці ст.
Выбор метода оперативного лечения больных раком почки. - С.37-41. - Библиогр. в конце ст.
Видеоэндохирургические операции в лечении вторичных камней почек, осложненного уролитиаза. - С.42-46. - Библиогр. в конце ст.
Диагностика и выбор тактики лечения у больных с рецидивными кистами почек. - С.47-50. - Библиогр. в конце ст.
Лечебно-диагностическая тактика при травматических повреждениях толстой кишки. - С.51-55. - Библиогр. в конце ст.
Прийменко, Д. С. Клініко-лабораторна оцінка застосування засобів розвантаження кінцівок у хворих з гнійно-некротичними ускладненнями синдрому діабетичної стопи / Д. С. Прийменко. - С.56-60. - Бібліогр. в кінці ст.
Порівняння показників ліпідного обміну у пацієнтів із швидкопрогресуючим та повільнопрогресуючим атеросклерозом. - С.61-64. - Бібліогр. в кінці ст.
Сюсюка, В. Г. Оценка баланса кортизол/инсулин у беременных с различным уровнем тревожности / В. Г. Сюсюка. - С.55-70. - Библиогр. в конце ст.
Варвашеня, П.С. Особенности когнитивных нарушений у больных с ремиттирующе-рецидивирующей формой рассеянного склероза / П.С. Варвашеня. - С.71-75. - Библиогр. в конце ст.
Магнито-резонансно томографическая семиотика скрытых остеопоротических переломов позвоночника. - С.76-81. - Библиогр. в конце ст.
Молодан, А. В. Деформационные свойства миокарда левого и правого желудочков у здоровых лиц / А. В. Молодан, В. А. Иващук. - С.82-87. - Библиогр. в конце ст.
Сучасний стан проблеми відкритих втручань при дистальних формах атеросклерозу. - С.88-95. - Бібліогр. в кінці ст.
Фершал, Я. Ю. Доступність та якість первинної педіатричної допомоги за оцінкою лікарів первинної ланки / Я. Ю. Фершал. - С.96-99. - Бібліогр. в кінці ст.
Різник, О. І. Інформованість пацієнтів і контроль артеріальної гіпертензії в умовах великого промислового міста / О. І. Різник. - С.100-104. - Бібліогр. в кінці ст.
Лампіка, Р. В. Кнінічний випадок видалення 18 та 28 зубів з супутньою хронічною автоімунною тромбоцитопенічною пурпурою у стадії ремісії / Р. В. Лампіка, Ю. М. Мельничук. - С.105-108. - Бібліогр. в кінці ст.

Знайти схожі
Перейти до описів статей

3.


    Різник, О. І.
    Інформованість пацієнтів і контроль артеріальної гіпертензії в умовах великого промислового міста [Текст] / О. І. Різник // Сучасні медичні технології = Modern Medical Technology : український науково-практичний журнал. - 2015. - № 1. - С. 100-104. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2072-9367
MeSH-головна:
ГИПЕРТЕНЗИЯ (профилактика и контроль, этиология)
МЕДИЦИНСКАЯ ГРАМОТНОСТЬ НАСЕЛЕНИЯ (тенденции)
ПРОФИЛАКТИЧЕСКАЯ МЕДИЦИНА
Анотація: В Україні, як і в усьому світі, артеріальна гіпертензія (АГ) є найпоширенішим неінфекційним захворюванням. За даними Центру медичної статистики в 2012 році в Україні зареєстровано близько 12 млн. осіб зі стабільно підвищеним артеріальним тиском. У країнах, що розвиваються (в тому числі і в Україні) рівень інформованості та контролю АГ низький: від 25 до 50% хворих знають про своє захворювання і від 10 до 50% з них отримують відповідне лікування. Мета роботи. Вивчити рівень інформованості про фактори ризику, довгострокове збереження цих знань та прихильність пацієнтів з артеріальною гіпертензією до профілактики і лікування. Матеріали та методи. Дослідження було здійснено на базі санаторію-профілакторію ВАТ «Соціальні ініціативи Запоріжжя». Обстежили 620 відпочиваючих з АГ I або II ступеня, з них 296 чоловіків (47,7%) і 324 жінки (52,3%), середній вік – 48,2±8,8 роки. Для проведення дослідження були використані анамнестичні анкети та стандарти обстеження згідно Наказу МОЗ України № 728 від 27.08.2010 року [12]. З метою повної деталізації способу життя пацієнтів була розроблена додаткова анкета, що містила 30 питань і складалась з розділів, які оцінювали: 1) соціально-демографічні характеристики; 2) інформованість про фактори ризику (ФР) і АГ; 3) інформованість про показники власного здоров’я; 4) ставлення до власного здоров’я, профілактичних заходів. Одним з важливих компонентів профілактичних заходів, які здійснені лікарями санаторію-профілакторію була розробка та впровадження освітніх програм для пацієнтів щодо здорового способу життя – «Школа здоров’я». Результати та обговорення. Середній рівень систолічного артеріального тиску (САТ) у пацієнтів склав 149,0±15,7 мм рт. ст., середній рівень діастолічного АТ (ДАТ) – 94,5±8,5 мм рт. ст. АГ в анамнезі мали 503 (81,1%) пацієнта. Гіпотензивні препарати отримували 236 (38%) пацієнта, про- те тільки у 91 (14,7%) з них рівень АТ був нижче 140/90 мм рт. ст. У 347 (56%) осіб рівень АТ був рівний 140/90–159/99 мм рт. ст. (I ступінь АГ), у 273 (44%) рівень АТ склав 160/100–179/109 мм рт. ст. (II ступінь АГ). Рівень інформованості про наявність АГ у обстежених пацієнтів варіюва- ла від 15,8% до 34,4% (р0,001). Середній рівень обізнаності склав 25,1% (95% ДІ

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)