Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Молодан, А. В.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 7
Показанi документи с 1 за 7
1.
Шифр: СУ41/2014/1
   Журнал

Сучасні медичні технології [Текст] : український науково-практичний журнал. - Запоріжжя, 2008 - . - ISSN 2072-9367. - Виходит раз на два місяця
2014р. № 1
Зміст:
Piechota-Polanczyk, A. The influence of simvastatin on nadph oxidase in patients with abdominal aortic aneurysym / A. Piechota-Polanczyk, M. Mittlboeck, I. Huk. - С.3-7. - Бібліогр. в кінці ст.
Салютін, Р. В. Впровадження методу клітинної непрямої реваскуляризації в лікуванні хворих з неоперабельним ураженням судин нижніх кінцівок / Р. В. Салютін. - С.8-11. - Бібліогр. в кінці ст.
Курята, О. В. Маса тіла та рівень альдостерону, лептину у хворих на хронічну серцеву недостатність зі збереженою фракцією викиду / О. В. Курята, Ю. С. Кушнір. - С.12-16. - Бібліогр. в кінці ст.
Особливості стану коронарного русла у хворих з постінфарктною ішемічною кардіоміопатією в поєднанні з неалкогольною жировою хворобою печінки за даними мультиспіральної комп'ютерної томографії та коронаровентрикулографії. - С.17-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Орловський, В. Ф. Вплив корекції гіповітамінозу D на перебіг ішемічної хвороби серця у поєднанні з метаболічним синдромом / В. Ф. Орловський, М. А. Гордіна. - С.28-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Problem of cardiovascular risk assessment in patients with rheumatoid arthritis. - С.35-40. - Бібліогр. в кінці ст.
Алипова, О. Є. Вплив відновлювального лікування на стан центральної та внутрішньосерцевої гемодинаміки у хворих похилого віку з різними варіантами артеріальної гіпертензії / О. Є. Алипова, О. І. Токаренко. - С.41-48. - Бібліогр. в кінці ст.
Lashkul, D. A. Relationship of galectin-3 to renal function in patients with ischemic chronic heart failure / D. A. Lashkul. - С.49-54. - Бібліогр. в кінці ст.
Михайловська, Н. С. Стан внутрішньосерцевої гемодинаміки та структурно-функціональна перебудова серця після перенесеного Q-інфаркту міокарда, асоційованого з метаболічним синдромом / Н. С. Михайловська. - С.55-63. - Бібліогр. в кінці ст.
Молодан, А. В. Функция миокарда левого желудочка у больных ишемической болезнью сердца / А. В. Молодан, И. М. Фуштей, В. А. Иващук. - С.64-71. - Библиогр. в конце ст.
Голдовський, Б. М. Базальна варіабельність серцевого ритму у хворих з персистуючою формою фібриляції передсердь на фоні ІХС в поєднанні з гіпертонічною хворобою / Б. М. Голдовський, Є. В. Сідь. - С.72-77. - Бібліогр. в кінці ст.
Лоскутова, Т. О. Диференційний підхід до профілактики прееклампсії у вагітних / Т. О. Лоскутова. - С.78-84. - Бібліогр. в кінці ст.
Резніченко, Н. Ю. Корекція судинних порушень у шкірі чоловіків зрілого віку / Н. Ю. Резніченко. - С.85-89. - Бібліогр. в кінці ст.
Дроздова, И. В. Модель распределения показателей функции внешнего дыхания и личностных особенностей у лиц с ХОЗЛ / И. В. Дроздова, О. Н. Мацуга, В. В. Храмцова. - С.90-96. - Библиогр. в конце ст.
Berezin, A. E. Natriuretic peptides-guided therapy in chronic heart failure: relevance to outcomes and survival / A. E. Berezin. - С.97-102. - Бібліогр. в кінці ст.
Лашкул, З. В. Влияние форм и методов профилактики на заболеваемость и смертность населения от социально-значимых заболеваний в годы становления советской власти (1917-1940 гг.) / З. В. Лашкул. - С.103-108. - Библиогр. в конце ст.

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


   
    Спекл-трекинг эхокардиография в оценке систолической функции левого желудочка у больных с хронической сердечной недостаточностью [Текст] / Н. Я. Доценко [и др.] // Therapia. Український медичний вісник. - 2013. - N 9. - С. 70-72
MeSH-головна:
СЕРДЕЧНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ (диагностика)
СЕРДЦА ЖЕЛУДОЧКА ЛЕВОГО ДИСФУНКЦИЯ
ЭХОКАРДИОГРАФИЯ


Дод.точки доступу:
Доценко, Н.Я.; Молодан, А.В.; Боев, С.С.; Шехунова, И.А.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

3.


    Молодан, А. В.
    Функция миокарда левого желудочка у больных ишемической болезнью сердца [Текст] / А. В. Молодан, И. М. Фуштей, В. А. Иващук // Сучасні медичні технології = Modern Medical Technology : український науково-практичний журнал. - 2014. - № 1. - С. 64-71. - Библиогр. в конце ст. . - ISSN 2072-9367
MeSH-головна:
ИШЕМИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ СЕРДЦА
МИОКАРД
Анотація: Мета дослідження: вивчити особливості функції міокарда лівого шлуночка у пацієнтів ІХС з помірною дилатацією лівого шлуночка не ускладненою інфарктом міокарда. Матеріал і методи: Обстежено 95 хворих на ІХС з помірною дилатацією лівого шлуночка і серцевою недостатністю і 35 здорових осіб. 32 (91,4%) чоловіків і 3 (8,6%) жінки, середній вік 37+-9,4 (група порівняння). Проаналізовано зображення ЛШ відповідно до 18-сегментної моделі як сірошкальних, так і в режимі MSIi TDI. Результати та їх обговорення. Найбільше зниження поздовжнього стрейна виявлено в базальних відділах. Показники часу систолічної деформації шлунка виявилися найбільш зниженими в сегментах з низькими значеннями деформації міокарда. На рівні верхівки у пацієнтів ІХС з помірною дилатацією ЛШ, не ускладненою інфарктом міокарда, деформація міокарда страждає в меншій мірі. При цьому активність верхівки як і у нормі залишається в 2 рази вище, ніж у основи лівого шлуночка. А час систолічної деформації в циркулярному напрямку підвищується на рівні верхівки ЛШ. При сегментарному аналізі лівого шлуночка відзначено, що у пацієнтів ІХС з помірною дилатацією ЛШ не ускладненою інфарктом міокарда в поздовжньому напрямі при зниженні середнього стрейнрейта відбувається зміна напрямку деформації як мінімум в 3-х і більше сегментах. Це говорить про порушення синхронізації роботи лівого шлуночка в поздовжньому напрямку. Аналогічні зміни спостерігалися і в циркулярному напрямку в базальних відділах. В області верхівки циркулярна деформація знижувалася незначно. Ступінь синхронізації верхівкових сегментів виявилася вище, ніж в основі. У пацієнтів ІХС з помірною дилатацією ЛШ не ускладненою інфарктом міокарда ця різниця достовірно збільшується від 50 до 160 м/сек. Таким чином, в ішемізованих сегментах деформація настає в більш пізній час. Ротація базальних сегментів в нормі здійснюється проти годинникової стрілки а верхівка рухається в протилежному напрямку. Значення ротації у пацієнтів ІХС виявилися не знижені, а стандартне відхилення за часом не перевищує 20 м/сек. Висновки. У дослідженні виявлено, що деформація міокарда лівого шлуночка в поздовжньому напрямку у хворих на ІХС з помірною дилатацією лівого шлуночка не ускладненою інфарктом міокарда знижувалася у всіх ішемізованих сегментах.


Дод.точки доступу:
Фуштей, И.М.; Иващук, В.А.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

4.
Шифр: СУ41/2015/1
   Журнал

Сучасні медичні технології [Текст] : український науково-практичний журнал. - Запоріжжя, 2008 - . - ISSN 2072-9367. - Виходит раз на два місяця
2015р. № 1
Зміст:
Арутюнов, С. Э. Сравнительная оценка вариантов билиодигестивноно анастомоза на реконструктивном єтапе панкреатодуоденальной резекции / С. Э. Арутюнов. - С.4-7. - Библиогр. в конце ст.
Гуцол, Л. П. Викладання методу гомеопатії як один із шляхів підвищення професійного рівня кадрових ресурсів системи охорони здоров'я / Л. П. Гуцол. - С.8-13. - Бібліогр. в кінці ст.
Лоскутова, Т. О. Роль спадкової тромбофілії у розвитку ускладнень вагітності / Т. О. Лоскутова. - С.14-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Современные подходы к профилактике гематологических осложнений при персонифицированной химиотерапии рака молочной железы. - С.19-28. - Библиогр. в конце ст.
Ульянова, Н. А. Клинико-экспериментальное обоснование дизрегуляционной гипотезы патогенеза миопии / Н. А. Ульянова. - С.29-33. - Библиогр. в конце ст.
Побєл, Є. А. Лікування переломів діафізу кінцівок новим апаратом зовнішньої фіксації / Є. А. Побєл. - С.34-36. - Бібліогр. в кінці ст.
Выбор метода оперативного лечения больных раком почки. - С.37-41. - Библиогр. в конце ст.
Видеоэндохирургические операции в лечении вторичных камней почек, осложненного уролитиаза. - С.42-46. - Библиогр. в конце ст.
Диагностика и выбор тактики лечения у больных с рецидивными кистами почек. - С.47-50. - Библиогр. в конце ст.
Лечебно-диагностическая тактика при травматических повреждениях толстой кишки. - С.51-55. - Библиогр. в конце ст.
Прийменко, Д. С. Клініко-лабораторна оцінка застосування засобів розвантаження кінцівок у хворих з гнійно-некротичними ускладненнями синдрому діабетичної стопи / Д. С. Прийменко. - С.56-60. - Бібліогр. в кінці ст.
Порівняння показників ліпідного обміну у пацієнтів із швидкопрогресуючим та повільнопрогресуючим атеросклерозом. - С.61-64. - Бібліогр. в кінці ст.
Сюсюка, В. Г. Оценка баланса кортизол/инсулин у беременных с различным уровнем тревожности / В. Г. Сюсюка. - С.55-70. - Библиогр. в конце ст.
Варвашеня, П.С. Особенности когнитивных нарушений у больных с ремиттирующе-рецидивирующей формой рассеянного склероза / П.С. Варвашеня. - С.71-75. - Библиогр. в конце ст.
Магнито-резонансно томографическая семиотика скрытых остеопоротических переломов позвоночника. - С.76-81. - Библиогр. в конце ст.
Молодан, А. В. Деформационные свойства миокарда левого и правого желудочков у здоровых лиц / А. В. Молодан, В. А. Иващук. - С.82-87. - Библиогр. в конце ст.
Сучасний стан проблеми відкритих втручань при дистальних формах атеросклерозу. - С.88-95. - Бібліогр. в кінці ст.
Фершал, Я. Ю. Доступність та якість первинної педіатричної допомоги за оцінкою лікарів первинної ланки / Я. Ю. Фершал. - С.96-99. - Бібліогр. в кінці ст.
Різник, О. І. Інформованість пацієнтів і контроль артеріальної гіпертензії в умовах великого промислового міста / О. І. Різник. - С.100-104. - Бібліогр. в кінці ст.
Лампіка, Р. В. Кнінічний випадок видалення 18 та 28 зубів з супутньою хронічною автоімунною тромбоцитопенічною пурпурою у стадії ремісії / Р. В. Лампіка, Ю. М. Мельничук. - С.105-108. - Бібліогр. в кінці ст.

Знайти схожі
Перейти до описів статей

5.
Шифр: СУ41/2015/2/3
   Журнал

Сучасні медичні технології [Текст] : український науково-практичний журнал. - Запоріжжя, 2008 - . - ISSN 2072-9367. - Виходит раз на два місяця
2015р. № 2/3
Зміст:
Морфологические изменения в донорской почке как факторы риска нарушения начальной функции почечного аллотрансплантата. - С.4-9. - Библиогр. в конце ст.
Синегубов, Д. А. Гибридное эндопротезирование тазобедренного сустава у больных со сниженной минеральной плотностью костной ткани / Д. А. Синегубов. - С.10-15. - Библиогр. в конце ст.
Сануючі операції при гнійно-запальних ускладненнях в області ендопротеза кульшового суглоба. - С.16-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Завгородняя, Н. Г. Профилактическая антибиотикотерапия и проявления кератоконъюнктивального ксероза у пациентов с катарактой / Н. Г. Завгородняя, А. А. Брижань. - С.19-27. - Библиогр. в конце ст.
Тодороко, Л. Д. Предиктивная информативность иммунологических показателей для прогнозирования случаев неудачного лечения туберкулеза / Л. Д. Тодороко, Э. В. Лесник. - С.28-35. - Библиогр. в конце ст.
Вишневецька, О. А. Біодеградуючий оклюдер для закриття дефекту міжпередсердної перегородки / О. А. Вишневецька, В. В. Козяр, І. О. Скиба. - С.36-40. - Бібліогр. в кінці ст.
O.I., Palamarchuk Influence of conditional differential inhibition on cardiohemodynamic parameters in healthy persons of preadult age / Palamarchuk O.I. ; О. І. Palamarchuk. - С.41-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Молодан, А. В. Особенности деформационных свойств левого желудочка у пациентов ИБС / А. В. Молодан, С. Г. Подлужный, В. А. Иващук. - С.48-53. - Библиогр. в конце ст.
Упруго-эластические свойства сосудов у больных артериальной гипертензией. - С.54-58. - Библиогр. в конце ст.
Оценка кардиоваскулярного риска у больных ревматоидным артритом в сочетании с артериальной гипертензией. - С.59-64. - Библиогр. в конце ст.
Перев'язкіна, М. В. Первинні ознаки нефропатії та ендотеліальна дисфункція у хворих на гіпертонічну хворобу ІІ стадії. Діагностика на етапі первинної ланки охорони здоров'я та підходи до нефропротекції / М. В. Перев'язкіна. - С.65-72. - Бібліогр. в кінці ст.
Токаренко, О. О. Стан функції вегетативної нервової системи та предикторна здатність показників варіабельності серцевого ритму у хворих на гіпертензивну нефропатію / О. О. Токаренко. - С.73-78. - Бібліогр. в кінці ст.
Частота функціональних кіст яєчників у жінок репродуктивного віку в структурі гінекогологічної патології. - С.79-83. - Бібліогр. в кінці ст.
Живиця, Д. Г. Вплив замісної підтримувальної терапії на імунологічна ефективність ВААРТ у хворих з ВІЛ-інфекцією споживачів ін'єкційних наркотиків / Д. Г. Живиця, В. Г. Казека. - С.84-88. - Бібліогр. в кінці ст.
Оценка эффективности использования временной троакарной цистостомы при выполнении трансуретральной резекции предстательной железы у больных доброкачественной гиперплазией предстательной железы. - С.89-92. - Библиогр. в конце ст.
Ганжий, В. В. Оптимизация организации помощи пострадавшим с закрытыми абдоминальными травмами / В. В. Ганжий, Н. С. Кравец, В. В. Никитин. - С.93-95. - Библиогр. в конце ст.
Редько, І. І. Стан здоров'я після перенесених внутрішньоутробних інфекцій та значимість лікувально-реабілітаційних заходів / І. І. Редько, О. М. Чакмазова. - С.96-101. - Бібліогр. в кінці ст.
Содержание 25(ОН)Д в сыворотке крови детей с бронхиальной астмой как маркер недостаточной обеспеченности витамином Д. - С.102-106. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження еякуляту та його компонентів у чоловіків з різними видами порушення фертильності. - С.107-112. - Бібліогр. в кінці ст.
Компьютерно-томографическая диагностика легочных осложнений, ассоциированных с ТЭЛА. - С.113-119. - Библиогр. в конце ст.
Експериментальне обгрунтування відновлення ключично-ростральної зв'язки при пошкодженнях акроміально-ключичного суглоба. - С.120-123. - Бібліогр. в кінці ст.
Право на екстрену медичну допомогу в Україна та загальні принципи його забезпечення (для підготовки керівників охорони здоров'я). - С.124-129. - Бібліогр. в кінці ст.
Латишев, Є. Є. Безпека здоров'я та життєдіяльності: сучасний стан (за даними аналізу літературних наукових джерел) / Є. Є. Латишев, С. О. Бондарь. - С.130-135. - Бібліогр. в кінці ст.
Пономаренко, В. І. Реабілітація - складова здоров'я нації / В. І. Пономаренко, І. М. Волошина, К. М. Милиця. - С.136-138. - Бібліогр. в кінці ст.
МРТ диагностика морфологических изменений при метастатических компрессионных переломах позвоночника. - С.139-145. - Библиогр. в конце ст.
Види судинних реконструкцій при різноманітних варіантах ангіоархітектоніки ниркового алотрансплантату. - С.146-150. - Бібліогр. в кінці ст.
Думанский, Ю. В. Эффективность сфинктеросохраняющих методов оперативного лечения при аденокарциноме анального канала / Ю. В. Думанский, В. Г. Кетов. - С.151-155. - Библиогр. в конце ст.
Мочоний, В. О. Стан симпато-адреналової системи та імуно-запальної відповіді у хворих на ГХ ІІ стадії в процесі розвитку ІХС / В. О. Мочоний. - С.156-161. - Бібліогр. в кінці ст.
Чорний, В. М. Лікування ентезопатій методом ударно-хвильової терапії / В. М. Чорний. - С.162-165. - Бібліогр. в кінці ст.
Побєл, Є. А. Оцінка ризику переломів у пацієнтів за допомогою алгоритмізованої системи FRAX / Є. А. Побєл. - С.166-170. - Бібліогр. в кінці ст.
Сюсюка, В. Г. Роль санаторного оздоровления беременных с экстрагенитальной патологией в снижении частоты акушерских осложнений / В. Г. Сюсюка. - С.171-175. - Библиогр. в конце ст.
Грідіна, І. Б. Досвід використання різних видів гормональної контрацепції у молодих жінок з надмірною масою тіла / І. Б. Грідіна, Н. В. Авраменко, Ю. Я. Круть. - С.176-179. - Бібліогр. в кінці ст.
Русин, B. І. Трансфасціальний тромбоз у системі нижньої порожнистої вени / B. І. Русин, В. В. Корсак, Я. М. Попович. - С.180-182. - Бібліогр. в кінці ст.

Знайти схожі
Перейти до описів статей

6.


    Молодан, А. В.
    Особенности деформационных свойств левого желудочка у пациентов ИБС [Текст] / А. В. Молодан, С. Г. Подлужный, В. А. Иващук // Сучасні медичні технології = Modern Medical Technology : український науково-практичний журнал. - 2015. - № 2/3. - С. 48-53. - Библиогр. в конце ст. . - ISSN 2072-9367
MeSH-головна:
ИШЕМИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ СЕРДЦА (патофизиология)
СЕРДЦА ЖЕЛУДОЧКА ЛЕВОГО ФУНКЦИЯ
Анотація: Метою роботи було вивчення особливостей деформаційних властивостей міокарда лівого шлуночка у пацієнтів з ІХС. Матеріали та методи. Всього обстежено 450 пацієнтів. З них у дослідженні взяли 100 дорослих здорових осіб, які не пред’являли скарг з боку серця та інших органів (середній вік 33,7±7,3 років; 53 чоловіки і 47 жінок), які склали контрольну групу з метою вивчення нормальних показників деформації лівого шлуночка. Основну групу склали 350 хворих на ішемічну хворобу серця (ІХС). Вік пацієнтів становив від 40 до 72 років (середній вік 56±16 років). У групі було 150 (31%) жінок і 200 (69%) чоловіків. У 61 (16%) пацієнта діагностовано стенокардія IV функціонального класу (ФК), у 85 (65%) – III ФК і у 24 (19%) пацієнтів – нестабільна стенокардія. Результати та їх обговорення. У 45 хворих при дослідженні середні показники деформації лівого шлуночка в поздовжньому і циркулярному напрямках не відрізнялися від нормальних. Ротація і твіст так само виявилися не порушені. При аналізі сегментарної фракції викиду і показників стрейнів виявлено локальне зниження поздовжньої і циркулярної деформації в зонах ішемії міокарда. У цих хворих в анамнезі не було відзначено інфарктів міокарда. У хворих з 1–2 ФК NYHA достовірно знижені показники тільки поздовжнього стрейна до –10,1±1,03 і циркулярної деформації в базальних відділах до –11,2±2,3 і в області верхівки не змінена (–20,3±4,23). Зберігається типове для нормальної функції лівого шлуночка переважання циркулярного стрейна в області верхівки на основі лівого шлуночка. У пацієнтів з 3–4 ФК відбувається різке зниження деформації міокарда як в поздовжньому (–5,5±1,2), так і циркулярному напрямках (в базальних відділах –5,5±0,89). А в області верхівки до –7,7±2,5. При кольоровому картуванні показників стрейн-рейта і стрейна у пацієнтів з ІХС, ускладненою інфарктом міокарда зі зниженою ФВ в систолу і діастолу простежується тенденція підвищення «мозаїчності» при порівнянні з нормою. Підвищена «мозаїчність» характерна для пацієнтів з ознаками серцевої недостатності і залежить від наявності зон гіпоперфузії міокарда. Висновки. Використання колірного картування показників деформації і швидкості деформації міокарда лівого шлуночка і пацієнтів з ІХС дозволяє визначити ступінь вираженості порушень ресинхронізації міокарда.


Дод.точки доступу:
Подлужный, С.Г.; Иващук, В.А.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

7.


    Молодан, А. В.
    Деформационные свойства миокарда левого и правого желудочков у здоровых лиц [Текст] / А. В. Молодан, В. А. Иващук // Сучасні медичні технології = Modern Medical Technology : український науково-практичний журнал. - 2015. - № 1. - С. 82-87. - Библиогр. в конце ст. . - ISSN 2072-9367
MeSH-головна:
МИОКАРД (патология)
СЕРДЦА ЖЕЛУДОЧКА ЛЕВОГО ФУНКЦИЯ
СЕРДЦА ЖЕЛУДОЧКА ПРАВОГО ФУНКЦИЯ
ЭХОКАРДИОГРАФИЯ (методы)
Анотація: Ехокардіографія є основним методом, що використовується для визначення функції клапанів серця, міокарду лівого шлуночка, підтвердження діагнозу клапанної патології серця, патології міокарду. З появою ультразвукової технології speckletracking стало можливим більш детальне вивчення функції поздовжніх, циркулярних і радіальних волокон міокарду лівого шлуночка. Це робить можливим досліджувати поздовжній, циркулярний і радіальний зсув і деформацію сегментів міокарду лівого шлуночка. У той же час оцінка міокарду правого шлуночка стандартними УЗД методами залишається обмеженою через особливості анатомії. Мета дослідження: оцінити деформаційні властивості міокарду лівого і правого шлуночків у здорових осіб. Матеріал і методи: Обстежено 100 здорових осіб віком від 16 до 25 років. Середній вік склав 21,5±5,2 роки. Оцінка функції лівого шлуночка проводилася на апараті «IMAGIC Agile» фірми «Kontron» Франція. Для оцінки скорочувальної функції ЛШ був використаний векторний аналіз деформації міокарда в 2D режимі. Дослідження засноване на аналізі динамічного сірошкального зображення за технологією speckletracking (патентована система singo VVI). Висновки: Аналіз динамічного сірошкального зображення за технологією speckletracking дозволяє достовірно вивчити деформаційні властивості міокарду лівого і правого шлуночків у здорових осіб. Визначення показників деформації міокарда лівого шлуночка у здорових осіб в поздовжньому, циркулярному напрямку на рівні базальних відділів та верхівці дозволяє оцінити особливості функції скручування лівого шлуночка. Вивчення поздовжньої систолічної та діастолічної деформації міокарду правого шлуночка дає можливість кількісної оцінки скоротливості ПШ, що підвищує роль Ехо-кардіографії в оцінці змін, що виникають у правих відділах серця.


Дод.точки доступу:
Иващук, В.А.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)