Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Згурський, А. А.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 3
Показанi документи с 1 за 3
1.
Шифр: СУ69/2021/1
   Журнал

Спортивна медицина, фізична терапія та ерготерапія [Текст] : наук. журнал . - Киiв, 2003 - . - ISSN 2709-2070. - періодичність невідома
2021р. № 1
Зміст:
Шахліна, Л. Я.-Г. Сучасний погляд на проблему синдрому "тріада жінки-спортсменки" / Л. Я.-Г. Шахліна. - С.3-13. - Бібліогр. в кінці ст.
Horoshko, V. Functional diagnostics of the state of health using an express test for changing the critical flicker fusion frequency / V. Horoshko. - С.14-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Путро, Л. М. Есенціальний мікроелемент селен (Se) та його роль у метаболізмі спортсменів під час виконання інтенсивних фізичних навантажень (огляд спеціальної літератури) / Л. М. Путро, Д. М. Котко, Н. Л. Гончарук. - С.21-25. - Бібліогр. в кінці ст.
Гігієнічна діагностика хронотипів та хронотипологічних особливостей організму спортсменок. - С.26-30. - Бібліогр. в кінці ст.
Осадча, О. І. Екологічна тріада в спорті. Сучасний погляд / О. І. Осадча, О. О. Павлова. - С.31-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Дуло, О. А. Вплив програми фізичної терапії та ерготерапії на стан когнітивних функцій в осіб з правопівкульним ішемічним інсультом, ускладненим неглектом / О. А. Дуло, Ю. М. Дідо. - С.35-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Ніканоров, О. К. Фактори ризику розвитку ускладнень після оперативного лікування переломів кісток надп'ятково-гомілкового суглоба / О. К. Ніканоров, Т. С. Борсукевич. - С.43-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Оцінювання динаміки відновлення функції верхньої кінцівки у пацієнтів після перенесеного ішемічного інсульту. - С.48-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Parish, Mohammad Reza. The role of recreation in rehabilitation: a systematic review / Mohammad Reza Parish. - С.52-56. - Бібліогр. в кінці ст.
Сучасні підходи до застосування засобів фізичної терапії, спрямованих на відновлення постурального контролю та ходьби в осіб з наслідками черепно-мозкової травми. - С.57-63. - Бібліогр. в кінці ст.
Аравіцька, М. Г. Значення комплаєнтності пацієнтів у довготривалій модифікації стилю життя в процесі корекції маси тіла / М. Г. Аравіцька, О. Б. Лазарєва. - С.64-72. - Бібліогр. в кінці ст.
Копитіна, Я. М. Ерготерапія як засіб розвитку незалежності осіб із тяжкими порушеннями зору та сліпотою в санаторно-курортних умовах / Я. М. Копитіна, А. В. Єрмолаєва. - С.73-78. - Бібліогр. в кінці ст.
Бойко, А. С. Алгоритм фізичної терапії осіб після тотального ендопротезування кульшового суглоба у III-IV фази відновного процесу / А. С. Бойко, К. В. Колиушко. - С.79-84. - Бібліогр. в кінці ст.
Згурський, А. А. Аналіз існуючих підходів до процесу фізичної терапії пацієнтів з неспецифічним болем у попереку / А. А. Згурський, Н. В. Чечер. - С.85-89. - Бібліогр. в кінці ст.
Віноградов, М. М. Високоінтенсивне тренування як засіб фізичної терапії при лівопівкульних геморагічних інсультах: огляд зарубіжного досвіду / М. М. Віноградов, О. Б. Лазарєва. - С.90-94. - Бібліогр. в кінці ст.
Вітомський, В. В. Обмеження та застереження у фізичній терапії кардіохірургічних пацієнтів після стернотомії / В. В. Вітомський, Вітомська М.В., С. В. Гаврелюк. - С.95-104. - Бібліогр. в кінці ст.
Ендогенне дихання як складова терапевтичних вправ для людей похилого віку з пневмонією, спричиненою Covid-19 (на прикладі використання апарата Фролова). - С.105-109. - Бібліогр. в кінці ст.
Копочинська, Ю. В. Система Цигун та йога-терапія як засіб фізичної реабілітації хворих на гіпертонічну хворобу / Ю. В. Копочинська, Н. Л. Коваленко. - С.110-113. - Бібліогр. в кінці ст.
Лабінська, Г. Б. Особливості мануальної терапії у пацієнтів із синдромом хребтової артерії / Г. Б. Лабінська. - С.114-117. - Бібліогр. в кінці ст.
Лабінський, А. Й. Електроміографічні дослідження хворих з немоторними проявами хвороби Паркінсона / А. Й. Лабінський. - С.118-121. - Бібліогр. в кінці ст.
Кавецький, А. В. Відновлення координації рухів при атаксії мозочкового генезу з використанням високоінтенсивної фізичної терапії та відеоігор / А. В. Кавецький, О. В. Бісмак. - С.122-127. - Бібліогр. в кінці ст.
Стан нейродинамічних функцій і динамічна м'язова витривалість кваліфікованих спортсменів-веслувальників. - С.128-133. - Бібліогр. в кінці ст.

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Згурський, А. А.
    Аналіз існуючих підходів до процесу фізичної терапії пацієнтів з неспецифічним болем у попереку [Текст] / А. А. Згурський, Н. В. Чечер // Спортивна медицина, фізична терапія та ерготерапія : наук. журнал . - 2021. - № 1. - С. 85-89. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2709-2070
MeSH-головна:
ПОЯСНИЧНО-КРЕСТЦОВАЯ ОБЛАСТЬ (патология)
ФИЗИЧЕСКАЯ КУЛЬТУРА ЛЕЧЕБНАЯ (использование)
Анотація: Донедавна зарубіжними вченими було виконано численні дослідження, присвячені побудові та ефективності реабілітаційного процесу осіб різних вікових груп з різними проявами неспецифічного болю в попереку, але в жодному з них не описано ефективний, загальноприйнятий фізіотерапевтичний підхід у терапії осіб, які страждають на прояви неспецифічного болю в попереку. Мета. На основі аналізу сучасних наукових та клінічних досліджень проаналізувати існуючі підходи до процесу фізичної терапії осіб працездатного віку з проявами неспецифічного болю в попереку. Методи. Аналіз та узагальнення зарубіжних даних спеціальної науково-методичної літератури, синтез та узагальнення. Результати. Проведений аналіз останніх наукових робіт показав, що існує багато досліджень, які описують фізичні та функціональні показники осіб, які страждають на різні прояви неспецифічного болю в попереку. Зазвичай, це патологія опорно-рухового апарату та периферичної нервової системи. На сьогодні відсутні загальноприйняті фізіотерапевтичні підходи, що мають комплексний характер терапії неспецифічного болю в попереку.


Дод.точки доступу:
Чечер, Н.В.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

3.


   
    Особливості індивідуального підходу до фізичної терапії осіб з хронічним неспецифічним болем у спині на основі мотиваційного інтерв'ювання [Текст] / А. А. Згурський [та ін.] // Спортивна медицина, фізична терапія та ерготерапія : наук. журнал . - 2022. - № 2. - С. 107-111. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2709-2070
MeSH-головна:
СПИНА, БОЛИ (терапия)
ФИЗИЧЕСКАЯ КУЛЬТУРА ЛЕЧЕБНАЯ (использование)
МОТИВАЦИОННОЕ ИНТЕРВЬЮИРОВАНИЕ (использование)
Анотація: Біль у попереку (дорсалгії) є однією з основних причин інвалідності в усьому світі. Мета. Проаналізувати новітні підходи до застосування засобів і методів фізичної терапії (ФТ) для відновлення якості життя працівників розумової діяльності при хронічних попереково-крижових дорсалгіях (ПКД). Методи. Аналіз наукової та науково-методичної літератури, синтез та узагальнення. Результати. Доповнено й розширено знання про погіршення показників якості життя та збільшення обмежень у трудовій діяльності у працівників розумової діяльності з хронічними ПКД, вплив типу ставлення до хвороби на результативність ФТ, психологічну та соціальну складові якості життя, а також про основні неінвазивні методи лікування пацієнтів із хронічним болем у попереку. Доповнено знання про вплив мотиваційного інтерв’ю та спільного з пацієнтом визначення цілей ФТ на формування способу життя, що дозволяє відновити порушені внаслідок захворювання функції, поліпшити якість життя працівників розумової діяльності з хронічними ПКД та зменшити кількість, тривалість і важкість повторних рецидивів захворювання. Аналіз наукової та науково-методичної літератури доводить ефективність впливу впроваджених підходів до застосування заходів ФТ для покращення динаміки якості життя, зменшення обмежень у трудовій діяльності у працівників розумової діяльності з хронічними ПКД. З метою вчасного досягнення запланованих цілей ФТ слід використовувати управління та мотивацію під час роботи з пацієнтами, котрі проходять курс ФТ ортопедичної спрямованості.


Дод.точки доступу:
Згурський, А.А.; Смоляр, І.І.; Ковельська, А.В.; Онопрієнко, І.В.
Экземпляры: всего 1 : чит. зал для проф.-викл. складу (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит. зал для проф.-викл. складу (1 экз.)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)