Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Гапченко, А. В.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 2
Показанi документи с 1 за 2
1.
Шифр: БУ5/2021/25/1
   Журнал

Буковинський медичний вісник [Текст] : український науково-практичний журнал. - Чернівці : БДМУ, 1997 - . - ISSN 1684-7903. - Виходить кожного кварталу
2021р. Т. 25 № 1
Зміст:
Гістопатологічні особливості печінки при неалкогольному та алкогольному стеатогепатитах залежно від наявності супутньої анемії. - С.3-10. - Бібліогр. в кінці ст.
Взаємозв'язок генетичних відхилень з лабораторними показниками периферичної крові та кісткового мозку в дітей, хворих на гостру лімфобластну лейкемію. - С.11-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Гапченко, А. В. Деградація та клітинна токсичність нових нановолокнистих матеріалів для тканинної інженерії / А. В. Гапченко. - С.19-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Гараздюк, М. С. Судово-медична диференційна діагностика інфарктів мозку та крововиливів травматичного генезу методом 3D-Мюллер-матричної мікроскопії / М. С. Гараздюк, О. В. Дуболазов, В. О. Тюленєва. - С.24-30. - Бібліогр. в кінці ст.
Імуногістохімічне дослідження клітин трофобласта на матеріалі абортів у терміні 9-12 тижнів вагітності у жінок на фоні запальних захворювань жіночих статевих органів. - С.31-36. - Бібліогр. в кінці ст.
Іващук, O. I. Динаміка регіональної захворюваності на злоякісні новоутворення органів черевної порожнини з урахуванням окремих чинників / O. I. Іващук, І. О. Малишевський, Ю. М. Мишковський. - С.37-45. - Бібліогр. в кінці ст.
Коломієць, В. О. Особливості змін меридіональної сепарабільної гостроти зору при лікуванні амбліопії методом тренувань акомодації у пацієнтів з астигматизмом / В. О. Коломієць, О. В. Качан. - С.46-53. - Бібліогр. в кінці ст.
Ефективність контролю бронхіальної астми у дітей шкільного віку залежно від особливостей дебюту захворювання. - С.54-62. - Бібліогр. в кінці ст.
Комариця, О. Й. Патогенетичний вплив стеатозу печінки у пацієнтів із геморагічним васкулітом: кореляційний аналіз / О. Й. Комариця, О. М. Радченко. - С.63-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Малик, Ю. Ю. Мікроскопічна та ультрамікроскопічна будова типових сухожилкових струн двостулкового клапана лівого шлуночка серця людини / Ю. Ю. Малик, Т. О. Семенюк, Н. П. Пентелейчук. - С.68-74. - Бібліогр. в кінці ст.
Вплив дистанційного навчання на основні показники соціально-психологічної адаптації вітчизняних та іноземних студентів. - С.75-81. - Бібліогр. в кінці ст.
Радченко, О. М. Активність запалення у пацієнтів із хронічним обструктивним захворюванням легень та анемією / О. М. Радченко, О. В. Федик. - С.82-88. - Бібліогр. в кінці ст.
Репчук, Ю. В. Фенотипові прояви артеріальної гіпертензії з урахуванням поліморфізму гена рецептора вітаміну Д / Ю. В. Репчук, Л. П. Сидорчук. - С.89-94. - Бібліогр. в кінці ст.
Особливості морфогенезу структур очної ямки та органа зору у плодів людини. - С.95-102. - Бібліогр. в кінці ст.
Nechytailo, Y. M. Peculiarities of breath holding tests in schoolage age children / Y. M. Nechytailo, Ben Othmen Mabrouk. - С.103-107. - Бібліогр. в кінці ст.
Куса, О. М. Формування структури та змісту дисципліни "Акушерство" для підготовки студентів спеціальності медсестринство спеціалізації "Лікувальна справа" освітнього ступеня молодший спеціаліст при вищих медичних навчальних закладах / О. М. Куса. - С.108-114. - Бібліогр. в кінці ст.
Зарічна, О. З. Про епідемічну ситуацію з кліщових плямистих гарячок в Україні (огляд літератури) / О. З. Зарічна, Ю. О. Логінов, І. М. Лозинський. - С.115-120. - Бібліогр. в кінці ст.
Зуб, Л. О. Характеристика синдрому мальабсорбції на сучасному етапі / Л. О. Зуб, А. Є. Шкарутяк. - С.121-126. - Бібліогр. в кінці ст.
Патофізіологічні механізми діабетичної ретинопатії. - С.127-131. - Бібліогр. в кінці ст.
Ефективність рослинного харчування при лікуванні артеріальної гіпертензії. - С.132-137. - Бібліогр. в кінці ст.
Яковець, К. І. Медичні INTERNET-вісті. Частина XXX / К. І. Яковець, С. Є. Дейнека. - С.138-140

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Гапченко, А. В.
    Деградація та клітинна токсичність нових нановолокнистих матеріалів для тканинної інженерії [Текст] / А. В. Гапченко // Буковинський медичний вісник = Bukovinian Medical Herald : український науково-практичний журнал. - 2021. - Т. 25, № 1. - С. 19-23. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1684-7903
MeSH-головна:
НАНОВОЛОКНА (токсичность)
ТКАНЕВАЯ ИНЖЕНЕРИЯ
Анотація: Біодеградуючі матеріали є перспективними з огляду на створення каркасів для тканинної інженерії. При цьому вони повинні мати задовільний профіль втрати маси, відсутність токсичності та здатність підтримувати проліферацію клітин. Полілактиди та їх похідні композити інтенсивно використовують для реконструкції тканин та органів і в системах доставки лікарських препаратів, проте технології виготовлення матеріалів не є стандартизованими. Електропрядіння – доступна технологія, за допомогою якої можливо створити нановолокнисті тривимірні конструкції для тканинної інженерії та регенеративної медицини, проте їх використання на сьогодні обмежене через недостатню вивченість. Мета роботи. Створення тривимірних конструкцій із полімолочної кислоти, дослідження профілю їх біодеградації та клітинної токсичності на моделі дермальних фібробластів. Матеріал і методи. Нановолокнисті мембрани отримані стандартним методом електропрядіння та за допомогою технології NanoMatrix3D. Дослідження деградації проводилось у розчині SBF у статичному та динамічному режимах із визначенням відсотка втрати маси. Дослідження цитотоксичності проводилось на первинній культурі дермальних фібробластів з оцінкою редукції резазурину та з візуалізацією DAPI. Висновки. Використання технології електропрядіння дозволяє створити нановолокнисті мембрани, які здатні до біодеградації і мають задовільний профіль токсичності. Динамічна система деградації призводить до зростання втрати маси мембранами через видалення продуктів деградації. Отримані дані свідчать про можливість використання матеріалів на основі PLA для розробки конструкцій для тканинної інженерії.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)