Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Формотерол<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 2
Показанi документи с 1 за 2
1.


    Речкіна, О. О.
    Бронходиляційний тест у дитячій практиці: ефективність використання бронхолітиків швидкої дії [Текст] / О. О. Речкіна, А. С. Дорошенкова, О. М. Кравцова // Современная педиатрия. - 2018. - № 1. - С. 56-62. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Формотерол
MeSH-головна:
АСТМА БРОНХИАЛЬНАЯ (диагностика, патофизиология)
ДЫХАТЕЛЬНОЙ ФУНКЦИИ ТЕСТЫ (использование, методы)
САЛЬБУТАМОЛ (диагностическое применение)
ДЕТИ
Анотація: Мета — вивчити можливості використання формотеролу фумарату (Зафирон) для проведення бронходилятаційного тесту у хворих на бронхіальну астму (БА) дітей та визначити критерії відбору пацієнтів для даного дослідження. Пацієнти і методи. Обстежено 36 пацієнтів, хворих на БА різного ступеня важкості та контролю, вік дітей становив від 6 до 17 років. Проведено порівняльну оцінку зворотності основних показників функції зовнішнього дихання при використанні бронхолітиків швидкої дії сальбутамолу та формотеролу. Результати. Показники зворотності бронхіальної обструкції (середні значення приросту об'єму форсованого видиху — ОФВ1) у пробах із сальбутамолом та формотеролом у хворих достовірно не відрізнялися, хоча в деяких спостереженнях формотерол продемонстрував навіть потенційно вищу здатність до бронходилятації порівняно із сальбутамолом. Аналіз отриманих даних демонструє, що у пацієнтів, які мають сумнівний приріст ОФВ1 у пробі із сальбутамолом (в межах фізіологічної варіабельності — 140–150 мл), при проведенні тесту з формотеролом можна досягти приросту ОФВ1 на 200–210 мл. Прогнозований приріст ОФВ1 при застосуванні формотеролу (мл) = 0,67 x приріст ОФВ1 при застосуванні сальбутамолу (мл) + 111 з коефіцієнтом кореляції r=0,54. Чутливість та специфічність (68,8% та 60,0%) тесту з формотеролом, а також його прогностична цінність є задовільними для діагностики зворотності бронхіальної обструкції у хворих на БА дітей. Висновки. При проведенні оцінки зворотності показників функції зовнішнього дихання бронходилятаційний тест з формотеролом (Зафирон) рекомендується використовувати при сумнівному результаті проби із сальбутамолом, при негативній відповіді на сальбутамол, а також при непереносимості сальбутамолу у хворих з ОФВ1, вищим за 80% від належних величин, незалежно від важкості захворювання і рівня контролю над симптомами астми.


Дод.точки доступу:
Дорошенкова, А. С.; Кравцова, О. М.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

2.


   
    Кишенькове керівництво з лікування і профілактики бронхіальної астми (у дорослих і дітей старше 5 років) Global Initiative for Asthma, GINA, перегляд 2019 p. [Текст] // Клінічна імунологія. Алергологія. Інфектологія. - 2019. - N 7. - С. 39-50
Рубрики: Формотерол
MeSH-головна:
АСТМА БРОНХИАЛЬНАЯ (диагностика, иммунология, метаболизм, осложнения, патофизиология, профилактика и контроль, терапия, эпидемиология, этиология)
ДЕТИ, ВОЗРАСТ 6-12 ЛЕТ
ВЗРОСЛЫЕ
ФАКТОРЫ РИСКА
ФЕНОТИП
ТЕРАПЕВТИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И СРЕДСТВА (использование, методы, тенденции)
КЛИНИЧЕСКИЕ ПРОТОКОЛЫ (классификация, стандарты)
Анотація: Відповідно до статистичних даних, на бронхіальну астму (БА) страждають 300 млн осіб у всьому світі. Вона є глобальною проблемою охорони здоров’я, оскільки вражає всі вікові групи населення, її частота зростає в багатьох країнах, що розвиваються, збільшуються витрати на лікування БА, а також тягар, який покладає захворювання на пацієнтів і громаду загалом. БА досі залишається неприйнятним тягарем для системи охорони здоров’я та усього суспільства, оскільки призводить до значної втрати працездатності, руйнує життя сімей хворих, особливо у випадку дитячої захворюваності на БА, а також спричиняє велику кількість смертей у всьому світі, в тому числі серед осіб молодого віку. Працівники закладів охорони здоров’я, що займаються лікуванням БА, стикаються з різними проблемами в усьому світі, що залежать від місцевих умов, особливостей системи охорони здоров’я та доступності медичної допомоги

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)