Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Эдаравон<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 4
Показанi документи с 1 за 4
1.


   
    Гостре пошкодження нирок і едаравон при гострому ішемічному інсульті: реєстр інсульту Fukuoka [Текст] / M. Kamouchi [et al.] // Міжнародний неврологічний журнал. - 2019. - N 3. - С. 33-40. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Эдаравон
MeSH-головна:
ИНСУЛЬТ (диагностика, кровь, лекарственная терапия, осложнения)
ПОЧЕК ОСТРОЕ ПОВРЕЖДЕНИЕ (кровь, профилактика и контроль, этиология)
ФАКТОРЫ РИСКА
ПИРАЗОЛОНЫ (терапевтическое применение)
Анотація: Актуальність. Є повідомлення, що поглинач вільних радикалів едаравон, який використовується для лікування ішемічного інсульту, спричиняє фатальний побічний ефект - гостре пошкодження нирок (ГПН). Мета: з'ясувати, чи пов'язане використання едаравону із виникненням ГПН у пацієнтів із гострим ішемічним інсультом. Матеріали та методи. У дослідження були включені 5689 пацієнтів із гострим ішемічним інсультом із бази даних реєстру інсульту Fukuoka, які були госпіталізовані протягом 24 годин після появи симптомів інсульту. Для ідентифікації предикторів ГПН був зроблений аналіз логістичної регресії для когорти реєстру інсульту Fukuoka. З метою встановлення будь-якого зв'язку будь-якого зв'язку між виникненням ГПН і використанням едараварону було проведене дослідження "випадок - контроль" із вкладеним планом (гніздове дослідження). Результати . Гостре пошкодження нирок діагностовано у 128 із 5689 пацієнтів (2,2 %) із гострим ішемічним інсультом. Багатофакторний аналіз показав, що підтип інсульту, початковий рівень креатиніну в сироватці крові й наявність інфекційних ускладнень на етапі госпіталізації є предикторами розвитку ГПН. На відміну від цього використання поглинача вільних радикалів едаравону зменшувало ризик розвитку ГПН (багатоваріантне співвідношення шансів (СШ) 0,45; 95% довірчий інтервал (ДІ) 0,30-0,67). У дослідженні "випадок - контроль" із вкладеним планом було підтверджено, що використання едаравону негативно корелює з розвитком ГПН (скориговане на прихильність СШ 0,46, 95% ДІ 0,29-0,74). Висновки. Хоча ГПН чинить вірогідний вплив на клінічний результат у пацієнтів, які отримують стаціонарне лікування, едаравон має захисний ефект щодо розвитку ГПН у пацієнтів із гострим ішемічним інсультом.


Дод.точки доступу:
Kamouchi, M.; Sakai, H.; Kiyohara, Y.; Minematsu, K.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

2.


    Галушко, О. А.
    Перший досвід застосування нового поглинача вільних радикалів Ксаврону у хворих на ішемічний інсульт [Текст] / О. А. Галушко // Медицина невідкладних станів = Медицина неотложных состояний. - 2019. - N 3. - С. 63-67. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Эдаравон
   Ксаврон

MeSH-головна:
ИНСУЛЬТ (лекарственная терапия)
НЕЙРОЗАЩИТНЫЕ СРЕДСТВА (прием и дозировка, терапевтическое применение)
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ
Анотація: Актуальність. При гострому ішемічному інсульті (ГІІ) досліджено понад 1000 речовин із можливою нейропротекторною дією, однак їх ефективність вважають недостатньо переконливою. У 2018 році в Україні розпочався випуск нового поглинача вільних радикалів Ксаврону (діюча речовина — едаравон), який із 2001 року успішно призначається в Японії для лікування ГІІ та входить до японського національного протоколу лікування ГІІ. Мета: дослідити ефективність застосування нового нейропротективного препарату Ксаврон (едаравон) у комплексі терапії хворих на ГІІ. Матеріали та методи. Було проведено проспективне клініко-неврологічне й лабораторне обстеження 28 хворих (13 жінок і 15 чоловіків), які перенесли ГІІ. Хворих розподілили на дві групи, що не відрізнялися між собою за основними характеристиками й проведеним лікуванням. Проте хворим першої групи (n = 18) призначали Ксаврон (30 мг едаравону) двічі на добу. У групі контролю (n = 10) препарати з нейропротективною дією не використовували. Результати. Аналіз оцінок за шкалою коми Глазго показав наявність позитивної динаміки в пацієнтів без суттєвої статистичної різниці між групами (p 0,05). Проте аналіз оцінок за шкалою FOUR показав, що в групі Ксаврону починаючи з 5-ї доби рівень свідомості відновлювався швидше, ніж у групі контролю. Так, до 9–10-го дня лікування різниця між першою групою й контролем стала вірогідною (p 0,05). На третю добу лікування у хворих контрольної групи рівень нейронспецифічної єнолази (NSE) зріс у 10 разів (з 9,2 до 96,4 нг/мл). У подальшому спостерігалося швидке зниження рівня NSE, який у першій групі хворих до 10-ї доби лікування нормалізувався, а в контрольній групі до 10-го дня лікування не досяг референтних значень (p 0,05). Висновки. Уведення Ксаврону (едаравону) у хворих на ГІІ виявилося вірогідно ефективним за показниками неврологічного статусу (рівень свідомості за шкалою FOUR) і динамікою рівнів неврологічних маркерів (NSE). Потрібні подальші дослідження для з’ясування ролі Ксаврону (едаравону) в комплексі інтенсивної терапії ГІІ.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

3.


   
    Фармакокінетичний профіль едаравону: порівняння японської і європейської популяції [Текст] / Y. Nakamaru [et al.] // Міжнародний неврологічний журнал. - 2019. - N 7. - С. 17-25
Рубрики: Эдаравон
MeSH-головна:
СКЛЕРОЗ БОКОВОЙ АМИОТРОФИЧЕСКИЙ
НЕРВНАЯ СИСТЕМА ЦЕНТРАЛЬНАЯ, СРЕДСТВА ДЕЙСТВУЮЩИЕ НА ЦНС (терапевтическое применение, фармакокинетика)
СВОБОДНЫХ РАДИКАЛОВ АКЦЕПТОРЫ (терапевтическое применение, фармакокинетика)
Анотація: Актуальність. Бічний аміотрофічний склероз (БАС) уражає людей усіх рас, і досі існує потреба в ефективній терапії для лікування цього захворювання. Мета: порівняти фармакокінетику (ФК) едаравону в японських і європейських популяціях. Матеріали і методи. Були об'єднані й оцінені дані 5 досліджень ФК, проведених серед здорових добровольців японських і європейських популяцій. У моделюванні популяційної ФК (ПФК) було проведено оцінювання на відповідність камерних та інших моделей з лінійною елімінацією. Для пояснення мінливості параметрів ФК досліджували ефекти коваріат за расою, статтю, вагою і віком. Моделювання кінцевої моделі ПФК проводили за допомогою віртуальної популяції на основі клінічних досліджень БАС. Результати. Аналіз включав 86 суб'єктів. Як найкраща модель була обрана трикамерна модель з лінійною елімінацією згідно з рівнянням Міхаеліса - Ментен. Як коваріата для другого периферичного об'єму розподілу (V2) була вірогідно виявлена лише расова приналежність, що була більше на 26% у європейських суб'єктів порівняно з японськими. Однак з огляду на модель ПФК для віртуальної популяції БАС невелика відмінність V2 була пов'язана з різницею Сtau близько 1 нг/мл після інфузії, що була мінімальною порівняно з Сmax, що приблизно становила 1000 нг/мл. Висновки. Аналізи ПФК не показали клінічно значущої відмінності в профілях ФК едаравону за расою, статтю, вагою або віком.


Дод.точки доступу:
Nakamaru, Y.; Kinoshita, S.; Kawaguchi, A.; Takei, K.; Palumbo, J.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

4.


    Іванов, Д. Д.
    Едаравон у профілактиці контраст-індукованого гострого ураження нирок [Текст] / Д. Д. Іванов, М. Д. Іванова, І. І. Бурлаченко // Український кардіологічний журнал. - 2020. - Том 27, N 1. - С. 39-44. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Эдаравон
MeSH-головна:
РЕНАЛЬНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ ХРОНИЧЕСКАЯ (лекарственная терапия)
КОРОНАРНАЯ АНГИОГРАФИЯ (вредные воздействия, методы)
КОНТРАСТНЫЕ ВЕЩЕСТВА (вредные воздействия)
ПОЧЕК ОСТРОЕ ПОВРЕЖДЕНИЕ (диагностика, кровь, профилактика и контроль, химически вызванный)
АНТИОКСИДАНТЫ (прием и дозировка, терапевтическое применение)


Дод.точки доступу:
Іванова, М. Д.; Бурлаченко, І. І.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)