Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Тамсулозин<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 5
Показанi документи с 1 за 5
1.


    Гурженко, Ю. М.
    Профілактика ускладнень після оперативного втручання при доброякісній гіперплазії передміхурової залози [Текст] / Ю. М. Гурженко, В. В. Спиридоненко, Ф. З. Гайсенюк // Здоровье мужчины. - 2016. - N 2. - С. 133-137. - Бібліогр.: с. 137
Рубрики: Тамсулозин
   Флосин

   Простамол уно

MeSH-головна:
ПРЕДСТАТЕЛЬНОЙ ЖЕЛЕЗЫ ГИПЕРПЛАЗИЯ (лекарственная терапия, хирургия, этиология)
ТРАНСУРЕТРАЛЬНАЯ РЕЗЕКЦИЯ ПРОСТАТЫ
ФАКТОРЫ РИСКА
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННОЕ ВЕДЕНИЕ БОЛЬНОГО
МОЧЕВЫХ ПУТЕЙ НИЖНИХ СИМПТОМЫ (лекарственная терапия, этиология)
ЛЕКАРСТВЕННАЯ ТЕРАПИЯ КОМБИНИРОВАННАЯ
РАСТЕНИЙ ЭКСТРАКТЫ (прием и дозировка, терапевтическое применение)
АДРЕНЕРГИЧЕСКИХ АЛЬФА-1 РЕЦЕПТОРОВ АНТАГОНИСТЫ (прием и дозировка, терапевтическое применение)
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ


Дод.точки доступу:
Спиридоненко, В.В.; Гайсенюк, Ф.З.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

2.


    Гурженко, Ю. М.
    Досвід застосування комбінованого лікування хворих на хронічний неспецифічний простатит із використанням полікомпонентного фітопрепарату та альфа-адреноблокатора [Текст] / Ю. М. Гурженко, В. В. Спиридоненко, О. С. Федорук // Здоровье мужчины. - 2018. - № 2. - С. 77-82. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правенор
   Тамсулозин

   Омикс

MeSH-головна:
ПРОСТАТИТ (лекарственная терапия, терапия)
ФИТОТЕРАПИЯ
АДРЕНЕРГИЧЕСКИЕ АЛЬФА-АНТАГОНИСТЫ (терапевтическое применение)
Анотація: Мета дослідження: аналіз клінічної ефективності застосування комплексного лікування чоловіків з хронічним простатитом (ХП) з використанням препаратів Правенор® у капсулах та Омікс по 0,4 мг. Матеріали та методи. Під амбулаторним спостереженням перебували 77 чоловіків з хронічним неспецифічним простатитом, що супроводжується симптомами нижніх сечових шляхів. Вік пацієнтів становив від 22 до 36 років, тривалість захворювання – від 8 міс до 4 років. Усі 77 хворих на ХП завершили повний курс комплексного лікування з використанням препаратів Правенор® у капсулах та Омікс по 0,4 мг. Тривалість лікування становила 90 днів. Результати. У результаті комплексного лікування хворих на ХП з використанням препаратів Правенор® і Омікс їхній стан швидко покращувався. Застосування терапії забезпечило досить швидкий клінічний ефект. Больові відчуття ліквідовані після закінчення курсу лікування у 26 (92,9%) з 28 обстежених, дизуричні явища зникли у 72 (93,5%) з 77 хворих. Заключення. Застосування препаратів Правенор® та Омікс у чоловіків з хронічним простатитом (ХП) є клінічно обґрунтованим. Ефективність становила 93,5%. Використання Правенор® та Омікс у чоловіків з ХП супроводжувалося доброю переносимістю та малою кількістю побічних ефектів (5,2%). Отримані результати дозволяють рекомендувати використання препарату Правенор® та альфаадреноблокатора Омікс для комплексного лікування ХП.


Дод.точки доступу:
Спиридоненко, В. В.; Федорук, О. С.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

3.


    Горпинченко, И. И.
    Синдром постэякуляторной боли и тамсулозин: возможности и перспективы терапии [Текст] / И. И. Горпинченко, Ю. Н. Гурженко, В. В. Спиридоненко // Здоровье мужчины. - 2018. - № 2. - С. 88-93. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Тамсулозин
MeSH-головна:
ПРЕДСТАТЕЛЬНОЙ ЖЕЛЕЗЫ ГИПЕРПЛАЗИЯ (лекарственная терапия, патофизиология)
ПРОСТАТИТ (лекарственная терапия, патофизиология)
ЭЯКУЛЯЦИЯ
ТАЗОВЫЕ БОЛИ (лекарственная терапия)
МОЧЕВЫХ ПУТЕЙ НИЖНИХ СИМПТОМЫ (лекарственная терапия, этиология)
Анотація: Мета дослідження: оцінювання клінічної ефективності моно- і комбінованої терапії тамсулозином чоловіків з хронічним простатитом (ХП) як самостійно, так і на тлі доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ), ускладненим постеякуляторним болем (ПЕБ). Матеріали та методи. Дослідження проводили у відділі сексопатології та андрології ДУ «Інститут урології НАМН України» протягом 1 року. У дослідження було включено результати амбулаторного лікування 145 чоловіків (середній вік – 31±2,5 року), які звернулися з хронічним абактеріальним простатитом (ХАП) та/або доброякісною гіперплазією передміхурової залози (ДГПЗ), ускладненим болючою еякуляцією. Пацієнти були розподілені на три групи. У І групі (n=41) хворі отримували стандартну терапію (нестероїдні протизапальні засоби, фітопрепарати); у ІІ групі (n=72) пацієнти отримували стандартну терапію з включенням активної речовини (препарат Флосін®, Менаріні Груп) у дозі 0,4 мг/добу вранці після їди; у ІІІ групі (n=32) пацієнти з верифікованим ХАП та ДГПЗ вживали препарат Флосін® 0,4 мг/ добу протягом 60 днів. Обстеження проводили до і через 1, 3 та 12 міс від початку лікування. Результати. Найкращі результати показали пацієнти II групи, де показник швидко досягав норми і зберігався на високому рівні протягом 1 року. В осіб I групи він був менш високим і не зберігався на потрібному рівні протягом усього року, а у пацієнтів III групи при невисокій початковій оцінці демонстрував хороші дані протягом року. Заключення. Ефективність традиційної комбінованої терапії синдрому постеякуляторного болю становила 75,6%, монотерапії хронічного абактеріального простатиту та/або доброякісної гіперплазії передміхурової залози з тамсулозином – 90,1%, а комбінованої терапії з включенням тамсулозину – 93,1%, що дозволяє рекомендувати використання тамсулозину для лікування зазначеної вище патології.


Дод.точки доступу:
Гурженко, Ю. Н.; Спиридоненко, В. В.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

4.


    Гурженко, Ю. Н.
    Современные взгляды на этиопатогенез и лечение постэякуляторной боли [Текст] / Ю. Н. Гурженко, В. В. Спиридоненко // Здоровье мужчины. - 2017. - № 4. - С. 71-76. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Тамсулозин
MeSH-головна:
ЭЯКУЛЯЦИЯ
БОЛИ (этиология)
ПРОСТАТИТ (осложнения)
ТАЗОВЫЕ БОЛИ (лекарственная терапия, этиология)
АДРЕНЕРГИЧЕСКИЕ АЛЬФА-АНТАГОНИСТЫ (терапевтическое применение)


Дод.точки доступу:
Спиридоненко, В. В.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

5.


    Романюк, М. Г.
    Эффект Аденорма на частоту отхождения конкрементов верхней трети мочеточников: открытое рандомизированное контролируемое исследование [Текст] / М. Г. Романюк, П. В. Аксенов // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 26-32. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Тамсулозин
   Аденорм

MeSH-головна:
МОЧЕТОЧНИКА КАМНИ (лекарственная терапия)
Анотація: Консервативна літогонна (експульсивна) терапія (КЛТ) з використанням альфа-адреноблокаторів ефективна при каменях нижньої третини сечоводу. Наше дослідження було проведено для оцінювання ефективності тамсулозину у складі препарату Аденорму (АТ «Київський вітамінний завод», Київ, Україна) для виведення каменів проксимальної третини сечоводу. Матеріали та методи. Відкрите рандомізоване контрольоване дослідження було проведено за участю 108 пацієнтів, які погодилися на консервативне лікування єдиного рентгеноконтрастного конкременту верхньої третини сечоводу розмірами ?6 мм. Пацієнти були рандомізовані на групу A (n=54) – отримували тільки загальну літогінну терапію) і групу Б (n=54) – отримували по 0,4 мг тамсулозину один раз на добу. Первинним показником ефективності була частота відходження конкрементів (ЧВК) у «популяції пацієнтів з наміром лікуватися» через 4 тиж після лікування. Вторинні показники ефективності оцінювалися у «популяції за протоколом» і представляли собою час проходження конкременту, показник шкали Euro-Quality-of-Life (EuroQOL – Євро Якість життя) після дослідження, необхідність приймати знеболювальні і готовність знову пройти консервативне лікування. Результати. Обидві групи були добре збалансовані за вихідними характеристикам пацієнтів і конкременту. Сімдесят дев’ять пацієнтів (73,1%; 35 з групи A і 44 з групи Б) завершили протокол дослідження. Загальна ЧВК становила 60,2% (65/108). Група Б мала вищу ЧВК (74,1%; 40/54), ніж група A (46,3%; 25/54; p=0,003) і значно коротший час проходження каменю (середня кількість днів: A – 19,6 проти Б – 14,3; р=0,005). Групи не відрізнялися за шкалою EuroQOL і в разі потреби у знеболюванні, у той час як 74,3% (26/35) пацієнтів групи А і 90,9% (40/44) пацієнтів групи Б були готові пройти консервативне лікування (р=0,048). Однофакторний логістичний регресійний аналіз продемонстрував, що розмір каменю (ОШ=1,474; р=0,045) і лікування тамсулозином (ОШ=3,314; р=0,004) достовірно впливали на відходження каменю. При багатофакторному аналізі тільки тамсулозин був статистично значущим (ОШ=3,198; р=0,021). Заключення. Застосування тамсулозину у складі препарату Аденорму (АТ «Київський вітамінний завод», Київ, Україна) було пов’язано зі значно кращою частотою відходження конкрементів і більш коротким часом їх відходження, при первинних одиночних конкрементах верхньої третини розмірами ?6 мм порівняно тільки із загальноприйнятою літогінною терапією. Наші результати свідчать, що аналогічно пацієнтам з камінням нижньої третини сечоводу, консервативна літогінна терапія з використанням тамсулозину є розумним варіантом лікування для пацієнтів і з конкрементами проксимальної третини сечоводу.


Дод.точки доступу:
Аксенов, П. В.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)