Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Небиволол<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 12
Показанi документи с 1 за 12
1.


    Батушкін, В. В.
    Значення фармакологічної блокади симпатичного відділу вегетативної нервової системи небівололом у комбінації з гідрохлоротіазидом у хворих на артеріальну гіпертензію з супутнім метаболічним синдромом [Текст] = The importance of pharmacological blockade of the sympathetic part of the autonomic nervous system with nebivolol in combination with hydrochlorothiazide in patients with arterial hypertension and concomitant metabolic syndrome / В. В. Батушкін // Ліки України. - 2017. - № 3. - С. 65-70. - Бібліогр.: в кінці ст.
Рубрики: Небиволол
MeSH-головна:
НЕРВНАЯ СИСТЕМА ВЕГЕТАТИВНАЯ (действие лекарственных препаратов)
ДИХЛОТИАЗИД (анализ, фармакология)
ГИПЕРТЕНЗИЯ (метаболизм)
ОБМЕНА ВЕЩЕСТВ БОЛЕЗНИ
Анотація: За даними української статистики 50–75% пацієнтів з артеріальною гіпертензією для ефективного контролю артеріального тиску потребують призначення комбінованої антигіпертензивної терапії. У статті проаналізовано гіпотензивну ефективність фіксованої комбінації небівололу з гідрохлоротіазидом (ГХТЗ) у хворих на артеріальну гіпертензію з супутнім метаболічним синдромом. На базі численних клінічних досліджень та фактичного матеріалу автора показано додаткові переваги комбінованої терапії, а саме – використання дози небівололу 5 мг та ГХТЗ 12,5 мг, профіль її безпеки при тривалому застосуванні, у тому числі позитивний вплив на функцію вегетативної нервової системи і фактори метаболізму глюкози. Застосування ГХТЗ та небівололу при лікуванні артеріальної гіпертензії ґрунтується на даних доказової медицини. Комбінація небіволол – ГХТЗ 12,5 мг більш збалансована за критерієм ефективність/ безпека, ніж комбінація з більшою дозою тіазиду (25 мг). Застосування даної комбінації зумовлювало покращення показників вегетативної функції та не мало негативного впливу на метаболізм глюкози порівняно з монотерапією небівололом

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

2.


    Барна, О. М.
    Небіволол - високоселективний бета-блокатор для запобігання фатальним наслідкам артеріальної гіпертензії [Текст] = Nebivolol - a highly selective beta-blocker for the prevention of fatal effectts of arterial hypertension / О. М. Барна // Ліки України. - 2018. - N 4. - С. 15-18. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Небиволол
MeSH-головна:
КРОВЕНОСНЫХ СОСУДОВ РАСШИРЕНИЕ
ГИПЕРТЕНЗИЯ
АДРЕНЕРГИЧЕСКИЕ БЕТА-АНТАГОНИСТЫ
Анотація: У міжнародних та вітчизняних рекомендаціях групу бета-блокаторів визначено в якості препаратів першого ряду для лікування артеріальної гіпертензії. Завдяки вираженому антигіпертензивному ефекту та високому профілю безпечності їх застосування дозволяє впливати на тяжкість серцево-судинних захворювань, імовірність виникнення ускладнень. Серед представників бета-блокаторів на особливу увагу заслуговують саме препарати із вазодилатаційними властивостями, які мають високий рівень кардіоселективності. Небіволол, як вазодилатаційний бета-блокатор, вивчали у низці великих клінічних досліджень, результати яких доводять, що його призначення хворим із артеріальною гіпертензією, порівняно із іншими кардіоселективними бета-блокаторами, приводить до вираженого зменшення ризику ускладнень, ефективного зниження артеріального тиску. Високий профіль безпечності обумовлений відсутністю впливу на метаболізм ліпідів та вуглеводів, а також на еректильну функцію у чоловіків.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

3.


    Севостьянова, С.
    Современный взгляд на эффекты бета–адреноблокаторов в кардиологии: фокус на небиволол [Текст] / С. Севостьянова // Medicine Review. - 2018. - № 3. - С. 53-60
Рубрики: Небиволол
MeSH-головна:
ЭНДОТЕЛИЙ СОСУДИСТЫЙ (действие лекарственных препаратов)
ГИПЕРТЕНЗИЯ (лекарственная терапия)
ИШЕМИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ СЕРДЦА (лекарственная терапия)
ЭРЕКТИЛЬНАЯ ДИСФУНКЦИЯ (лекарственная терапия)
ЛЕКАРСТВ ФИЗИОЛОГИЧЕСКОЕ ДЕЙСТВИЕ

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

4.


   
    Порівняльна ефективність спіронолактону, еплеренону, небівололу і моксонідину у хворих на резистентну артеріальну гіпертензію [Текст] / Л. А. Міщенко [та ін.] // Український кардіологічний журнал. - 2018. - № 6. - С. 65-71
Рубрики: Эплеренон
   Небиволол

   Моксонидин

MeSH-головна:
ГИПЕРТЕНЗИЯ (лекарственная терапия)
АРТЕРИАЛЬНОЕ ДАВЛЕНИЕ (действие лекарственных препаратов)
СПИРОНОЛАКТОН (терапевтическое применение)
Анотація: Мета – вивчити ефективність спіронолактону, еплеренону, небівололу і моксонідину при порівняльному аналізі в пацієнтів з резистентним перебігом артеріальної гіпертензії. У дослідження залучено 66 пацієнтів з істинною резистентною артеріальною гіпертензією (РАГ). Середній вік хворих становив (51,9±1,2) року, переважали чоловіки (59,1 %). Усім пацієнтам на доповнення до стандартної фіксованої трикомпонентної антигіпертензивної терапії було призначено почергово спіронолактон ((45,0±3,6) мг/добу), еплеренон ((47,9±2,1) мг/добу), небіволол ((8,9±0,6) мг/добу) та моксонідин ((0,5±0,1) мг/добу). Після завершення кожного етапу, через 3 міс терапії, всім пацієнтам проводили офісне й амбулаторне вимірювання артеріального тиску. У пацієнтів з РАГ додавання до стандартизованої потрійної комбінації антигіпертензивних препаратів антагоністів мінералокортикоїдних рецепторів було більш ефективне, ніж використання небівололу та моксонідину: цільового рівня артеріального тиску при лікуванні спіронолактоном досягли 68,2 % пацієнтів, еплереноном – 65,2 %, тоді як у групах застосування небівололу і моксонідину ці показники становили 53,9 та 56,2 % відповідно. Предикторами ефективності антагоністів мінералокортикоїдних рецепторів є зростання концентрації альдостерону в плазмі (?=0,653; Р=0,002) та значення альдостерон-ренінового співвідношення (?=0,542; Р=0,003), тоді як ?-адреноблокатор та агоніст імідазолінових рецепторів ефективні у пацієнтів більш старшого віку (?=0,425; Р=0,02) за умов зростання середньодобової частоти скорочень серця (?=0,315; Р=0,04) та екскреції метанефринів із сечею (?=0,382; Р=0,01). Препаратом вибору для додавання до потрійної комбінованої терапії у хворих на РАГ є спіронолактон та еплеренон, які були значно ефективнішими, ніж ?-адреноблокатор (небіволол) і агоніст імідазолінових рецепторів (моксонідин).


Дод.точки доступу:
Міщенко, Л. А.; Матова, О. О.; Шеремет, М. Ю.; Сербенюк, К. І.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

5.


    Барна, О. М.
    Терапевтичний практикум: сучасні позиції бета-блокаторів / О. М. Барна // Ліки України. - 2018. - N 9/10. - С. 23-26
Рубрики: Небиволол
MeSH-головна:
АДРЕНЕРГИЧЕСКИЕ БЕТА-АНТАГОНИСТЫ (терапевтическое применение, фармакология)
Анотація: Бета-блокатори були і залишаються одним з найчастіше використовуваних класів кардіологічних препаратів. Особливе місце в повсякденній клінічній практиці сьогодні належить вазодилатаційим бетаблокаторам. Небіволол є одним із представників цього підкласу. Його широко застосовують у лікуванні пацієнтів будь якого віку з артеріальною гіпертензією, ішемічною хворобою серця та серцевою недостатністю. Небіволол має певні переваги у пацієнтів із супутніми метаболічним синдромом, цукровим діабетом, хронічними обструктивними захворюваннями легень та еректильною дисфункцією завдяки додатковим механізмам дії. З погляду фармакологічної дії небіволол належить до найсучаснішої групи вазодилатаційних бета-блокаторів, оскільки, окрім впливу на ?1-рецептори, є агоністом до рецепторів ?3, що стимулює утворення оксиду азоту, а це, в свою чергу, приводить до вазодилатації, покращення процесів фібринолізу, зменшення проявів оксидативного стресу. Особливі вазодилатацйні властивості небівололу дозволяють забезпечити додаткові позитивні клінічні ефекти, що відображено у більшості сучасних рекомендацій з ведення пацієнтів із різною серцево-судинною патологією.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

6.


    Барна, О. М.
    Еректильна дисфункція у чоловіків із кардіоваскулярними захворюваннями [Текст] / О. М. Барна, М. О. Одинець, І. В. Парахнюк // Ліки України. - 2019. - № 2. - С. 22-24. - Бібліогр. в кінці глав.
Рубрики: Небиволол
MeSH-головна:
СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ БОЛЕЗНИ
ГИПЕРТЕНЗИЯ
АДРЕНЕРГИЧЕСКИЕ БЕТА-АНТАГОНИСТЫ
ВОЗРАСТНЫЕ ФАКТОРЫ
ЭРЕКЦИЯ
ЭРЕКТИЛЬНАЯ ДИСФУНКЦИЯ
КРОВЕНОСНЫХ СОСУДОВ РАСШИРЕНИЕ
Анотація: Застосування бета-блокаторів у пацієнтів із артеріальною гіпертензією є високоефективним з погляду антигіпертензивного ефекту та поліпшення прогнозу захворювання. При лікуванні хворих молодого або середнього віку рекомендують застосовувати бета-блокатори із вазодилатаційними властивостями (небіволол), оскільки вони не призводять до розвитку еректильної дисфункції. Позитивний вплив небівололу на статеву функцію у чоловіків обумовлений його впливом на вивільнення оксиду азоту в стінці судин, що приводить до розширення судин різного калібру. Сучасні клінічні дослідження доводять, що з усіх бета-блокаторів саме небіволол не чинить негативного впливу на еректильну функцію, тому його можна безпечно призначати пацієнтам різного віку.


Дод.точки доступу:
Одинець, М. О.; Парахнюк, І. В.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

7.


   
    Оценка состояния вентиляционной функции легких при развитии легочной гипертензии у больных бронхиальной астмой во взаимосвязи с нарушениями эндотелийзависимой вазодилатации [Текст] / А. Л. Аляви [и др.] // Український терапевтичний журнал. - 2019. - № 1. - С. 14-17
Рубрики: Небиволол
MeSH-головна:
АСТМА БРОНХИАЛЬНАЯ (диагностика, лекарственная терапия, осложнения)
ГИПЕРТЕНЗИЯ ЛЕГОЧНАЯ (диагностика, лекарственная терапия, осложнения)
ЛЕГКИХ ВЕНТИЛЯЦИЯ
ДЫХАТЕЛЬНО-ПЕРФУЗИОННЫЙ КОЭФФИЦИЕНТ
Анотація: Мета роботи - оцінка стану вентиляційної функції легень при розвитку легеневої гіпертензії (ЛГ) у хворих на бронхіальну астму (БА) у взаємозв’язку з порушеннями ендотелій-залежної вазодилатації при комплексного лікуванні небівололом. Матеріали та методи. У дослідження включені 56 хворих з діагнозом БА. Контрольну групу склали 30 здорових волонтерів без ознак кардіореспіраторної патології. Залежно від ступеня тяжкості хворих розділили на 2 групи: 1-ша група - хворі на БА 2-3 ступеня тяжкості та 2-га - хворі на БА 4 ступеня. Залежно від застосованого методу лікування, пацієнтів розділили так: 27 хворих на БА (15 - 1-ї групи і 12 - 2-ї) отримували базисну терапію (по GINA 2016); 29 хворих на БА (16 - 1-ї групи і 13 - 2-ї) на тлі базисної терапії отримували небіволол у дозі 2,5-5 мг/добу. Результати та обговорення. Порушення периферичних механізмів регуляції судинного тонусу раніше і більше розвиваються у хворих з ЛГ при БА 4 ступеня тяжкості порівняно з БА 2-3 ступеня. У нашому дослідженні застосування небівололу на тлі базисної терапії у хворих на БА і ЛГ призводило не тільки до зниження середнього легеневого артеріального тиску, а й супроводжувалося позитивним зрушенням вентиляційно-перфузионної здатності легень функції зовнішнього дихання у 2-й групі хворих на 10,5 % (р 0,01). Середній легеневий артеріальний тиск після лікування у 2-й групі зменшився на 15,7 % (достовірність відмінності з показниками до лікування р 0,05). Висновки. Комплексне лікування хворих на БА з ЛГ, що включає небіволол, зменшує тонус легеневих судин і паралельно покращує ендотелійзалежну вазодилатацию периферичних судин.


Дод.точки доступу:
Аляви, А. Л.; Рахимова, Д. А.; Тиллаева, Ш. Ш.; Сабиржанова, З. Т.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

8.


    Середюк, В. Н.
    Динаміка показників добового моніторування артеріального тиску, субклінічних уражень та ендотеліальної функції судин під впливом S-амлодипіну та небівололу в поєднанні з еналаприлом у хворих на артеріальну гіпертензію та хронічне обструктивне захворювання легень [Текст] / В. Н. Середюк // Запорож. мед. журн. - 2017. - N 1. - С. 20-25
Рубрики: Небиволол
MeSH-головна:
ГИПЕРТЕНЗИЯ (диагностика, лекарственная терапия)
ЛЕГКИХ БОЛЕЗНИ ОБСТРУКТИВНЫЕ (осложнения)
АМЛОДИПИН (терапевтическое применение)
ЭНАЛАПРИЛ (терапевтическое применение)
Анотація: Цель работы – исследовать влияние S-амлодипина и ?-адреноблокатора с вазодилатирующими свойствами небиволола при их применении дополнительно к эналаприлу на динамику показателей суточного мониторирования артериального давления (СМАД), субклинических поражений и эндотелиальной функции сосудов, а также разработать предложения к рекомендациям по лечению артериальной гипертензии (АГ) в сочетании с хронической обструктивной болезнью лёгких (ХОБЛ).
Материалы и методы. Обследовано 95 больных (64 мужчин, 31 женщина) АГ II стадии и 1–3 степени в сочетании с ХОБЛ III стадии в фазе ремиссии, средний возраст (54,7 ± 9,5) лет. Всем больным проводили СМАД с помощью приборов «АВРМ-04» фирмы «Meditech» и «EBPM» фирмы «Innomed» (Венгрия). Индекс жёсткости аорты (ИЖА) оценивали по методике Ю. М. Сиренко, Г. Д. Радченко (2009). Проводили пробу с реактивной гиперемией (РГ) по методике D. S. Celermajer, K. E. Sorensen et al. (1992). Компьютерную спирографию выполняли с помощью аппарата «SpiroCom» («ХАИ-Медика», Украина). Исследовали сывороточные уровни эндотелина-1 – ЕТ-1 («Peninsula Laboratories», США).
Результаты. Установлено, что дополнительное назначение S-амлодипина или небиволола к эналаприлу на фоне стандартной терапии (СТ) ХОБЛ в течение 6 месяцев приводит к выраженному и устойчивому антигипертензивному эффекту, нормализует суточный профиль артериального давления (АД), уменьшает повышенную вариабельность АД, уменьшает при этом показатели «нагрузки давлением» и выраженность таких показателей субклинических поражений, как пульсовое АД, частота сердечных сокращений и ИЖА, улучшает упруго-эластичные свойства сосудов при одновременном уменьшении проявлений их эндотелиальной дисфункции у больных АГ в сочетании с ХОБЛ.
Выводы. Лечение больных АГ с ХОБЛ следует проводить дифференцированно. В случае превалирования клинических, лабораторных и инструментальных признаков бронхообструктивного синдрома, наличия субклинических поражений и нарушений упруго-эластичных свойств сосудов и их эндотелиальной дисфункции у больных АГ при сочетании с ХОБЛ к фармакотерапевтическому комплексу из СТ ХОБЛ и эналаприла следует дополнительно назначить S (-) амлодипин. Если АГ на фоне ХОБЛ сопровождается явлениями гиперсимпатикотонии с повышением преимущественно среднесуточного систолического АД, показателей вариабельности АД и «нагрузки давлением», ростом пульсового АД и тахикардией, то в состав фармакотерапевтического комплекса из СТ ХОБЛ и эналаприла следует включить ?-адреноблокатор с вазодилатирующими свойствами небиволол.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

9.


   
    Резистентна артеріальна гіпертензія: клініко-патогенетичні особливості та предиктори ефективності терапії [Текст] / Л. А. Міщенко [та ін.] // Український кардіологічний журнал. - 2019. - № 4. - С. 77-89
Рубрики: Моксонидин
   Небиволол

   Спиронолактон

   Эплеренон

MeSH-головна:
ГИПЕРТЕНЗИЯ
АНТИГИПЕРТЕНЗИВНЫЕ СРЕДСТВА
Анотація: Мета роботи – дослідити особливості ураження органів-мішеней, нейрогуморального і прозапального статусу та визначити предиктори ефективності антигіпертензивної терапії в пацієнтів із резистентною артеріальною гіпертензією (РАГ). Матеріали і методи. У дослідження залучено 257 пацієнтів з попереднім діагнозом РАГ. Вторинну АГ діагностовано у 8,5 % хворих. На тлі 3 міс лікування трикомпонентною фіксованою комбінацією (ФК) антигіпертензивних препаратів у максимальних дозах виділено пацієнтів з істинною РАГ (n=103) та хворих із псевдорезистентною артеріальною гіпертензією (ПРАГ) (n=132). Проведено порівняльний аналіз клінічних характеристик, ступеня ураження органів-мішеней, особливостей нейрогуморального (концентрація альдостерону плазми (КАП), активний ренін у плазмі, метанефрини в сечі) та прозапального (С-реактивний протеїн (С-РП), інтерлейкін-6 (ІЛ-6), фактор некрозу пухлин α (ФНП-α) в плазмі) статусу між групами. Визначено предиктори ефективності додавання 4-го антигіпертензивного препарату (спіронолактону, еплеренону, небівололу, моксонідину) до потрійної ФК антигіпертензивних препаратів у хворих із РАГ. Результати та обговорення. Пацієнти з РАГ характеризуються вищим рівнем офісного й амбулаторного артеріального тиску (АТ), наявністю до 14 % порушень добового ритму АТ за типом nigh-peaker, високим ранковим приростом АТ. Пацієнти з РАГ мали в 95 % випадків концентричну гіпертрофію лівого шлуночка та у 80 % – атеросклеротичні бляшки в сонних артеріях, суттєве зниження розрахункової швидкості клубочкової фільтрації та збільшення екскреції альбуміну із сечею (ЕАС). Вищий вміст С-РП на 17,3 % (р=0,02), ІЛ-6 на 21,8 % (р=0,01), ФНП-α на 13 % (р=0,003) встановлено в групі РАГ при порівнянні з групою ПРАГ. До предикторів зниження АТ під впливом спіронолактону й еплеренону віднесено КАП (β=0,653; р=0,002), альдостерон-ренінове співвідношення (β=0,542; р=0,003), ЕАС (β=–0,362; р=0,01) і рівень С-РП у крові (β=–0,315; р=0,03). Висновки. Пацієнти з РАГ мають вищий рівень АТ, ураження органів-мішеней, більш виражені ознаки активації системного запалення низької градації й активність симпатоадреналової та ренін-ангіотензин-альдостеронової систем. Найефективнішими препаратами для додавання до потрійної ФК є антагоністи мінералокортикоїдних рецепторів (спіронолактон і еплеренон), під впливом яких досягнення цільового АТ (за даними офісних і амбулаторних вимірювань) у пацієнтів з РАГ становить відповідно 48,5 і 46,9 %. Використання небівололу сприяло нормалізації АТ у 39,7 %, моксонідину – у 41,2 % пацієнтів з РАГ.


Дод.точки доступу:
Міщенко, Л. А.; Купчинська, О. Г.; Матова, О. О.; Сербенюк, К. І.; Гулкевич, О. В.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

10.


    Мицьо, В.
    Роль небівололу в терапії артеріальної гіпертензії: фундаментальні відомості й нова інформація [Текст] / В. Мицьо // Medicine Review. - 2020. - № 3. - С. 33-40
Рубрики: Небиволол
MeSH-головна:
ГИПЕРТЕНЗИЯ (лекарственная терапия)
СЕРДЕЧНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ (лекарственная терапия)
АНТИГИПЕРТЕНЗИВНЫЕ СРЕДСТВА (терапевтическое применение)
АДРЕНЕРГИЧЕСКИЕ БЕТА-АНТАГОНИСТЫ (терапевтическое применение)

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

11.


    Несукай, О. Г.
    Небіволол у повсякденній клінічній практиці: нове очікуване показання - лікування хронічної ішемічної хвороби серця [Текст] / О. Г. Несукай // Ліки України. - 2020. - № 5. - С. 25-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Небиволол
MeSH-головна:
ИШЕМИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ СЕРДЦА (лекарственная терапия, патофизиология)
ЛЕКАРСТВЕННАЯ ТЕРАПИЯ
АДРЕНЕРГИЧЕСКИЕ АНТАГОНИСТЫ
КРОВЕНОСНЫХ СОСУДОВ РАСШИРЕНИЕ
ИОННЫХ КАНАЛОВ ПРОНИЦАЕМОСТЬ СЕЛЕКТИВНАЯ
КЛИНИЧЕСКОЕ ИССЛЕДОВАНИЕ

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

12.


    Соловьян, А. Н.
    Небилет® - бета-адреноблокатор с вазодилатирующими свойствами: новые возможности и перспективы применения [Текст] / А. Н. Соловьян, Т. В. Михалева // Ліки України. - 2020. - № 9/10. - С. 22-29. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Небиволол
   Небилет®

MeSH-головна:
ГИПЕРТЕНЗИЯ
ИШЕМИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ СЕРДЦА
СЕРДЕЧНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ
АЗОТА ОКСИДЫ
АНТИГИПЕРТЕНЗИВНЫЕ СРЕДСТВА


Дод.точки доступу:
Михалева, Т. В.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)