Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Метилурацил<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 3
Показанi документи с 1 за 3
1.


    Ягоцкая, Л. П.
    Опыт комбинированной наружной терапии лабиального герпеса [Текст] / Л. П. Ягоцкая // Сімейна медицина. - 2019. - № 4. - С. 55-57. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Пенцикловир
   Метилурацил

MeSH-головна:
ГЕРПЕСВИРУС 1 ЧЕЛОВЕКА (иммунология, классификация, метаболизм, патогенность, ультраструктура)
ЛЕКАРСТВЕННАЯ ТЕРАПИЯ (использование, классификация, методы, оборудование, стандарты, статистика, тенденции)
Анотація: Мета дослідження: оцінювання ефективності і безпеки комбінованого зовнішнього застосування пенцикловіру 1% і метилурацилу 5% у терапії лабіального герпесу. Матеріали та методи. Під спостереженням перебували 24 хворих на лабіальний герпес віком від 18 до 49 років, розподілених на дві групи порівняння. Хворим основної групи кожні 2 год, за винятком періоду сну, призначали зовнішню терапію, що включала пенцикловір 1% та метилурацил 5%, протягом 10 днів. Пацієнти групи порівняння отримували монотерапію пенцикловіром 1% за аналогічною методикою. Ефективність терапії оцінювали за регресом клінічної симптоматики: зникнення суб’єктивних відчуттів, везикул, ерозій, формуванню скоринки і повної епітелізації. Безпечність запропонованого методу терапії оцінювали за частотою виникнення несприятливих побічних ефектів. Результати. На підставі аналізу отриманих результатів терапії встановлено, що регрес клінічних проявів в основній групі наступав раніше, ніж у групі порівняння. Так, у групі хворих, які отримували комбіноване лікування, висипання регресували на 3–6-й день від початку терапії, а в групі порівняння – на 4–8-й день лікування, що було обумовлено більш тривалими термінами епітелізації і відходження кірочок. Відзначено залежність ефективності терапії від частоти рецидивів лабіального герпесу в обох групах порівняння. Скорочення термінів реабілітації пов’язано з епітелізуючою дією метилурацилу. Переносимість запропонованого методу лікування у всіх хворих була задовільною. Несприятливих побічних реакцій у процесі лікування виявлено не було. Заключення. Запропонований метод зовнішнього лікування лабіального герпесу є ефективним і безпечним, сприяє скороченню термінів епітелізації, добре переноситься хворими.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

2.


    Кропивницкая, О. И.
    Пути оптимизации наружной терапии лабиального герпеса / О. И. Кропивницкая // Дерматологія та венерологія. - 2019. - N 3. - С. 44-46
Рубрики: Пенцикловир
   Метилурацил

MeSH-головна:
ГЕРПЕС ПРОСТОЙ (лекарственная терапия)
Анотація: Мета: оцінити ефективність і безпечність поєднаного місцевого застосування пенцикловіру 1% і метилурацилу 5% в терапії рецидивів лабіального герпесу. Матеріали та методи. Під спостереженням перебували 22 хворих на лабіальний герпес віком від 19 до 53 років, зокрема 13 жінок і 9 чо- ловіків. Залежно від методу терапії пацієнти були розподілені на 2 групи порівняння. Хворим основної групи кожні 2 год, за винятком періоду сну, призначали зовнішню терапію пенцикловіром 1% і метилурацилом 5% упродовж 4 днів. Пацієнти групи порівняння отримували монотерапію пенцикловіром 1% за аналогічною методикою. Ефективність терапії оцінювали за регресом клінічної симптоматики. Безпеку оцінювали за частотою виникнення несприятливих побічних ефектів. Результати. Аналіз регресу клінічних проявів лабіального герпесу показав більш виражений терапевтичний ефект у групі хворих, які отримували комбіновану терапію. В основній групі повне клінічне одужання досягнуто в 11 хворих, а в групі порівняння – лише в 7. Скорочення термінів репарації тканин пов’язано з епітелізуючою дією метилурацилу. Несприятливих побічних реакцій в процесі лікування виявлено не було. Висновки. Запропонований комбінований метод топічної терапії загострень лабіального герпесу сприяє швидшому регресу клінічних проявів захворювання в порівнянні з монотерапією.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

3.


    Черновол, А. С.
    Лабиальный герпес : взгляд на проблему, варианты оптимизации наружной терапии [Текст] / А. С. Черновол // Український терапевтичний журнал. - 2019. - № 3. - С. 87-91
Рубрики: Пенцикловир
   Метилурацил

MeSH-головна:
HERPESVIRIDAE ИНФЕКЦИИ (лекарственная терапия)
ГЕРПЕС ГУБ (лекарственная терапия)
РЕЦИДИВ
ПРОТИВОВИРУСНЫЕ СРЕДСТВА (терапевтическое применение, фармакокинетика, фармакология)
Анотація: Особливе місце в структурі вірусних захворювань займає герпесвірусна інфекція, що обумовлено її широким розповсюдженням в популяції, різноманіттям клінічних форм, а також неухильно зростаючою кількістю інфікованих. Лабіальний герпес є однією з найбільш поширених клінічних форм герпесвірусної інфекції. Згідно зі статистичними даними, захворювання хоча б одноразово реєструється у 18 % населення світу, а щорічний приріст захворюваності становить 15-17 %. Серопозитивність до даних збудників в ряді регіонів досягає 90-100 %. Лабіальний герпес є соціально значущим захворюванням, тому що при рецидивуючому перебігу значно впливає на якість життя хворого і його соціальну адаптацію. Незважаючи на достатню освітленість проблеми місцевого лікування лабіального герпесу, питання оптимізації топічної терапії, підвищення її ефективності, а також поліпшення якості життя хворих залишаються відкритими. Висвітлено особливості перебігу, а також підходи до етіотропної та симптоматичної топічної терапії рецидивів лабіального герпесу на сучасному етапі. Показано переваги топічних препаратів, що містять в якості основної діючої речовини пенцикловир. Обгрунтовано застосування метилурацилу в лікуванні рецидивів лабіального герпесу, з метою підвищення ефективності лікування і зменшення термінів реабілітації, за рахунок активації клітинної проліферації в епідермісі і дермі, і стимулювання процесів епітелізації. Обговорюються перспективи подальших досліджень, які полягають в оцінці можливості одночасного застосування зовнішніх препаратів на основі пенцикловіру та метилурацилу в якості ефективної терапії лабіального герпесу, що дозволяє скоротити терміни реабілітації.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)