Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Лименда<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 2
Показанi документи с 1 за 2
1.


    Голяновський, О. В.
    Сучасні підходи до лікування бактеріального вагінозу та змішаних неспецифічних вагінітів [Текст] / О. В. Голяновський, В. В. Мехедко, М. А. Будченко // Здоровье женщины. - 2017. - № 8. - С. 89-95. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Лименда
MeSH-головна:
ВАГИНИТ (лекарственная терапия)
ВАГИНИТ БАКТЕРИАЛЬНЫЙ (лекарственная терапия)
МЕТРОНИДАЗОЛ (терапевтическое применение)
МИКОНАЗОЛ (терапевтическое применение)


Дод.точки доступу:
Мехедко, В. В.; Будченко, М. А.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

2.


   
    Возможности комплексного подхода к диагностике и лечению неспецифического вагинита [Текст] / Н. С. Луценко [и др.] // Здоровье женщины. - 2018. - № 2. - С. 85-88. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Лименда
   Биоселак

MeSH-головна:
ВАГИНИТ БАКТЕРИАЛЬНЫЙ (диагностика, лекарственная терапия, микробиология)
Анотація: Неспецифічний вагініт є актуальною медико-соціальною проблемою і посідає провідне місце у структурі причин звернення пацієнток у жіночу консультацію. Мета дослідження: комплексне оцінювання ефективності двоетапної терапії неспецифічного вагініту препаратами Ліменда і Біоселак. Матеріали та методи. Проведено клініко-лабораторне дослідження ефективності комплексного використання вагінальних супозиторіїв Ліменда (метронідазол з міконазолом) і капсул Біоселак (активні штами лактобактерій) у лікуванні 30 жінок фертильного віку з неспецифічним вагінітом. У контрольну групу увійшли 20 пацієнток з нормоценозом піхви. Результати. Як етіологічний агент неспецифічного вагініту виявлено переважання умовно-патогенних мікроорганізмів кишкового походження (у 46,67% виявлений Enterococcus faecalis, в кожному третьому випадку – Escherichia coli, у 26,67% – Staphylococcus aureus і Staphylococcus epidermidis, у 16,67% – Streptococcus group B) на тлі повної відсутності (у 40,0%) або низького титру (у 60,0%) лактобацилярної флори. Суб’єктивні прояви дисбіозу піхви супроводжувалися змінами і у психоемоційному стані жінок (підвищення тривожності, погіршення самопочуття, зниження активності і настрою). Використання двоетапної місцевої терапії аеробного вагініту сприяло зникненню клінічних симптомів, нормалізації кольпоскопічної картини і пейзажу вагінального мазка у 100,0% жінок, що дозволило досягти нормоценозу вагінальної екосистеми практично в усіх (96,67%) пацієнток та значно поліпшило їхню якість життя. Заключення. Результати дослідження достовірно свідчать про високу ефективність вагінальних препаратів Ліменда і Біоселак, які необхідно поетапно використовувати для місцевої терапії неспецифічного вагініту.


Дод.точки доступу:
Луценко, Н. С.; Мазур, О. Д.; Евтерева, Е. А.; Потебня, В. Ю.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)