Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Ионика<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 2
Показанi документи с 1 за 2
1.


   
    Коррекция метаболических нарушений при вторичном ацетонемическом синдроме в условиях острой респираторной вирусной инфекции у детей [Текст] / Т. В. Стоева [и др.] // Здоровье ребенка. - 2018. - Т. 13, № 8. - С. 48-54
Рубрики: Ионика
MeSH-головна:
КЕТОНОВЫЕ ТЕЛА (антагонисты и ингибиторы, метаболизм)
ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЙ ОБМЕН (действие лекарственных препаратов)
РЕСПИРАТОРНЫЕ ИНФЕКЦИИ (метаболизм, осложнения)
СУКЦИНАТДЕГИДРОГЕНАЗА (действие лекарственных препаратов)
ГЛЮКОЗА (дефицит, терапевтическое применение)
НАТРИЯ ХЛОРИД (терапевтическое применение)
Анотація: Ацетонемічний синдром (АС) — одне з найбільш частих метаболічних порушень у дітей. Незважаючи на велику кількість робіт, присвячених патогенезу гіперкетонемії, остаточно не з’ясована роль процесів клітинного енергетичного обміну в розвитку даного стану. Вивчення енергетичного балансу метаболізму дозволяє виявити важливі патогенетичні ланки, прогностичні критерії виникнення і перебігу АС, а також визначити підходи до його корекції. Проведено порівняльне контрольоване дослідження серед 64 дітей із вторинним АС на тлі запальних захворювань респіраторного тракту, в структурі яких визначалися: гострий ринофарингіт, гострий простий бронхіт, гострий стенозуючий ларинготрахеїт, позалікарняна пневмонія, гострий трахеїт, гострий обструктивний бронхіт. У ході роботи визначені значущі предиктори виникнення АС. Доведено статистично вірогідний зв’язок між рівнем ацетонурії і тяжкістю стану пацієнта. З метою корекції АС застосовували комплексний збалансований препарат Іоніка у 36 дітей основної групи. Застосування глюкозовмісного препарату Іоніка дозволило поліпшити показники активності ферментів енергообміну (СДГ, ЛДГ, ГФДГ, ГДГ), скоротити тривалість проявів АС в основній групі, знизити необхідність в інфузійній терапії.


Дод.точки доступу:
Стоева, Т. В.; Титкова, Е. В.; Сытник, В. В.; Карташова, В. А.; Синенко, В. В.; Радюк, Л. П.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

2.


    Шадрін, О. Г.
    Сучасні підходи до патогенетичного лікування ротавірусної інфекції в дітей раннього віку [Текст] / О. Г. Шадрін, А. А. Ковальчук // Здоровье ребенка. - 2018. - Т. 13, № 5. - С. 72-76. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ионика
MeSH-головна:
РОТАВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ (лекарственная терапия, патофизиология)
ДИАРЕЯ (лекарственная терапия, осложнения)
ОБЕЗВОЖИВАНИЕ (лекарственная терапия)
РЕГИДРАТАЦИОННАЯ ТЕРАПИЯ
МЛАДЕНЕЦ
Анотація: Мета — вивчення клінічної ефективності, безпеки та переносимості лікарського засобу Іоніка (Euro Lifecare) для пероральної регідратаційної терапії в лікуванні ротавірусних інфекцій у дітей раннього віку. Матеріали та методи. В умовах відділення проблем харчування та соматичних захворювань дітей раннього віку ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України» обстежені і проліковані 30 дітей віком від 1 до 3 років із встановленою ротавірусною інфекцією і наявністю дегідратації середнього та легкого ступеня тяжкості. Верифікація діагнозу здійснена на підставі клініко-параклінічних аналізів, проведених відповідно до Наказу МОЗ України від 10.12.2007 р. № 803 «Протокол лікування гострих кишкових інфекцій у дітей», що включає регідратаційну терапію, дієтотерапію, за потреби — антибіотикотерапію, допоміжну терапію. Після встановлення діагнозу діти отримували дієтичне харчування за віком і комплексне лікування, що включало 1-й і 2-й етапи регідратаційної терапії. Умовами прийому препарату є зафіксовані в інструкції до лікарського препарату дотримання способу застосування і дози залежно від маси тіла пацієнтів, ступеня зневоднення, дотримання режиму частого, порційного пиття до зникнення симптомів дегідратації й усунення діареї з урахуванням взаємодії з іншими лікарськими засобами: за перші 4–6 годин лікування з розрахунку 50–100 мл на 1 кг маси тіла, потім 10 мл на 1 кг маси тіла після кожного рідкого випорожнення і закінчення першого етапу регідратації. Як правило, прийом препарату тривав 3–4 дні і припинявся з усуненням дегідратації і діареї. Результати. 30 обстежених дітей були розподілені на 2 групи: 1-ша (n = 25) — із секреторною діареєю ротавірусної етіології середнього ступеня тяжкості; 2-га (n = 5) — зі встановленою ротавірусною діареєю і дегідратацією легкого ступеня тяжкості. Оцінювалися динаміка клінічних симптомів і лабораторних показників на тлі комплексної терапії із застосуванням регідратаційної суміші Іоніка (Euro Lifecare) для відновлення водно-електролітного балансу. Висновки. Відсутність побічних реакцій і добра переносимість лікарського засобу Іоніка (Euro Lifecare) для пероральної регідратації при лікуванні ротавірусних діарей, які супроводжувалися дегідратацією легкого та середнього ступеня тяжкості, дають підстави рекомендувати до застосування цей засіб при даних станах у дітей раннього віку.


Дод.точки доступу:
Ковальчук, А. А.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)