Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Кальчук, P. O.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 5
Показанi документи с 1 за 5
1.


    Кальчук, P. O.
    Сравнительная антистрессовая активность комбинированного средства Тиоцетам и его составляющих в условиях сочетанного действия воспаления и иммобилизации в эксперименте [Текст] / P. O. Кальчук, Л. Т. Киричек // Експериментальна і клінічна медицина. - 2013. - N 2. - С. 42-45
MeSH-головна:
РОТОВОЙ ПОЛОСТИ СЛИЗИСТАЯ ОБОЛОЧКА (действие лекарственных препаратов)
ВОСПАЛЕНИЕ (лекарственная терапия)
ЛЕКАРСТВА КОМБИНИРОВАННЫЕ
ПИРАЦЕТАМ (прием и дозировка, терапевтическое применение, фармакология)
ТРИАЗОЛЫ (прием и дозировка, терапевтическое применение, фармакология)
СРАВНИТЕЛЬНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ
ИММОБИЛИЗАЦИЯ (методы)
СТРЕСС ПСИХОЛОГИЧЕСКИЙ
БОЛЕЗНЬ, МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ
КРЫСЫ
Кл.слова (ненормовані):
ТИОЦЕТАМ (прием и дозировка, терапевтическое применение, фармакология)
Анотація: В эксперименте на 30 беспородных белых крысах-самцах показана антистрессовая активность комбинированного препарата Тиоцетам, более высокая в сравнении с его отдельными составляющими (пирацетамом и тиотриазолином), что проявляется в условиях сочетанного действия воспаления слизистой оболочки полости рта и длительной иммобилизации в виде нормализации нейрогормональных, метаболических показателей и параметров функционирования центральной нервной и сердечно-сосудистой систем


Дод.точки доступу:
Киричек, Людмила Трофимовна
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

2.
Шифр: ФУ18/2014/4/5
   Журнал

Фармакологія та лікарська токсикологія [Текст] : двомісячне науково-практичне, медичне видання. - Киiв : ТОВ "Видавничий дім "Авіцена", 2007 - . - ISSN 2227-7943. - Виходит раз на два місяця
2014р. № 4/5
Зміст:
Трансдукція мітогенних сигналів як основа створення протипухлинних таргетних препаратів (частина I). - С.3-10. - Бібліогр. в кінці ст.
Некоторые аспекты кардиопротекторного действия нового бета-адреноблокатора с NO миметическим эффектом "Гипертрил" на модели инфаркта миокарда . - С.11-16. - Библиогр. в конце ст.
Волощук, Н. І. Гастротоксична дія диклофенаку натрію на тлі дефіциту та надлишку гідроген сульфіду в експерименті / Н. І. Волощук, І. В. Таран. - С.17-24. - Бібліогр. в кінці ст.
Должикова, О. В. Гістоморфологічні дослідження впливу нових супозиторіїв вагінальних "Меланізол" на стан піхви щурів на тлі експериментального вагініту / О. В. Должикова, Л. М. Малоштан. - С.25-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Дронов, С. Н. Детоксицирующие свойства и острая токсичность фиксированной комбинации низкоконцентрированного раствора гипохлорита натрия и таурина, предназначенной для парентерального применения / С. Н. Дронов. - С.32-39. - Библиогр. в конце ст.
Жилюк, В. І. Дозозалежні ефекти метформіну та піоглітазону щодо процесів навчання та збереження умовної навички в щурів з алоксановим діабетом / В. І. Жилюк, В. Й. Мамчур. - С.40-45. - Бібліогр. в кінці ст.
Аналгетичні та протизапальні властивості 1-метоксикарбонілметил-3-ариламінобенздіазепін-2-онів. - С.47-53. - Бібліогр. в кінці ст.
Кальчук, P. O. Профілактичне та лікувальне застосування тіоцетаму для корекції гострого запалення слизової оболонки порожнини рота за умов імобілізації в експерименті / P. O. Кальчук. - С.54-59. - Бібліогр. в кінці ст.
Фармакокінетичні параметри ін'єкційної форми нового метаболітотропного препарату "Ангіолін". - С.60-65. - Бібліогр. в кінці ст.
Дослідження фрагментації ДНК у тканинах легень щурів після застосування 0,9% розчину NaCl, лактопротеїну з сорбітолом або 5% розчину HAES-LX у гострому періоді опікової хвороби. - С.66-72. - Бібліогр. в кінці ст.
Протипухлинна дія дихлорацетаму щодо карциноми Ерліха. - С.73-79. - Бібліогр. в кінці ст.
Рибак, B. А. Вплив тривалого застосування густого екстракту квасолі на показники вуглеводного обміну в щурів з метаболічним синдромом на тлі ожиріння / B. А. Рибак, Л. М. Малоштан. - С.80-84. - Бібліогр. в кінці ст.
Саєнко, А. В. Вплив натрієвої солі 3-(2-оксо-3-феніл-2Н-[1,2,4]тріазино[2,3-с]хіназолін-6-іл) пропанової кислоти на фізичну витривалість щурів за умов гіпоксичних станів / А. В. Саєнко. - С.85-89. - Бібліогр. в кінці ст.
Актопротекторна активність солей (3-R-оксо-2Н-[1,2,4]-тріазино-[2,3-с]-хіназолін-6-іл)карбонових кислот та їхніх галогенвмісних аналогів . - С.90-95. - Бібліогр. в кінці ст.
Суворова, З. С. Ефективність похідного арилаліфатичних аміноспиртів на моделі експериментального оніхомікозу / З. С. Суворова. - С.96-102. - Бібліогр. в кінці ст.

Знайти схожі
Перейти до описів статей

3.


   
    Структурная реакция слизистой оболочки полости рта на действие стресс-протекторов при экспериментальном воспалении [Текст] / Л. Т. Киричек [и др.] // Експерим. і клініч. медицина. - 2014. - N 4. - С. 39-42
MeSH-головна:
РОТОВОЙ ПОЛОСТИ СЛИЗИСТАЯ ОБОЛОЧКА (действие лекарственных препаратов, патология)
ВОСПАЛЕНИЕ (лекарственная терапия, осложнения)
СТРЕСС ПСИХОЛОГИЧЕСКИЙ (лекарственная терапия, осложнения)
ЖИВОТНЫЕ
Анотація: Доповнено відоме уявлення про сприятливу дію стрес-протекторів (тіоцетаму, тіотриазоліну, пірацетаму) на функціональний стан слизової оболонки порожнини рота патоморфологічними даними, що одержані на моделі гострого стоматиту у щурів. Встановлено, що за цих умов структурна реакція дослідженої тканини характеризується зменшенням ознак запалення, кератозу, ступеня склерозу та покращенням кровопостачання. Відмічено різноспрямовані цитофотометричні зміни порівняно з інтактним контролем, серед яких повністю відновлюються PAS-позитивні глікозаміноглікани.
Дополнено известное представление о благоприятном действии стресс-протекторов (тиоцетама, тиотриазолина, пирацетама) на функциональное состояние слизистой оболочки полости рта патоморфологическими данными, полученными на модели острого стоматита у крыс. Установлено, что в этих условиях структурная реакция исследованной ткани характеризуется уменьшением признаков воспаления, кератоза, степени склероза и улучшением кровоснабжения. Отмечены разнонаправленные цитофотометрические изменения сравнительно с интактным контролем, среди которых полностью восстанавливаются PAS-позитивные гликозаминогликаны.


Дод.точки доступу:
Киричек, Л.Т.; Плитень, О.Н.; Попова, Л.Д.; Кальчук, P.O.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

4.


    Кальчук, P. O.
    Профілактичне та лікувальне застосування тіоцетаму для корекції гострого запалення слизової оболонки порожнини рота за умов імобілізації в експерименті [Текст] / P. O. Кальчук // Фармакологія та лікарська токсикологія : двомісячне науково-практичне, медичне видання. - 2014. - № 4/5. - С. 54-59. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2227-7943
MeSH-головна:
РОТОВОЙ ПОЛОСТИ СЛИЗИСТАЯ ОБОЛОЧКА (патология)
ПИРАЦЕТАМ (терапевтическое применение)
Анотація: Мета дослідження - оцінка ефективності профілактичного та лікувального застосування тіоцетаму (комбінованого препарату, що містить пірацетам та тіотриазолін у пропорції 4:1 відповідно) для корекції гострого запалення слизової оболонки порожнини рота (СОПР) за умов іммобілізації в експерименті. Досліди проводили на 24 безпородних білих щурах-самцях масою 155-220 г, яких було розподілено на 4 групи: 1 - інтактний контроль, 2 - модельна патологія (іммобілізаційний стрес, поєднаний з запаленням СОПР), 3 та 4 - тварини з модельною патологією та щоденним (1 раз на добу протягом 4 діб) застосуванням тіоцетаму до моделювання патології (профілактичний режим) та після моделювання патології (лікувальний режим). Реєстрували місцеві та загальні прояви запалення, функціональний стан СОПР, показники нейрогормональної регуляції та стану окисно-антиоксидантного гомеостазу. Тіоцетам (Галичфарм, Україна) у дозі 250 мг/кг вводили внутрішньошлунково металевим зондом 4 рази (1 раз на добу протягом 4 діб) до (профілактика) або після (лікування) моделювання поєднаної патології. Встановлено, що тіоцетам за обох режимів застосування виявляє антистресову активність, яка суттєво відбивається на перебігу запалення СОПР у щурів, зменшуючи його прояви, особливо за умов профілактики. Аналіз впливу тіоцетаму на регуляторні механізми емоційного напруження в щурів за даними обох проведених серій дослідів свідчить про те, що його коригуюча дія зумовлена фармакодинамічними властивостями препаратів, які входять до його складу. Ноотропний компонент - пірацетам, завдяки своїм центральним судинно-метаболічним ефектам, впливає переважно на показники нейрогормонального статусу, а тіотріазолін за рахунок антиоксидантних властивостей нормалізує окиснювальну рівновагу. Таким чином, новий комбінований стреспротектор нейрометаболічної дії тіоцетам (250 мг/кг) покращує перебіг запалення слизової облонки порожнини рота та стан нейрогуморальної регуляції в щурів за умов іммобілізаційного стресу. Профілактичне застосування тіоцетаму за протизапальною та антистресовою дією переважає його лікувальну ефективність, що може бути використано в медичній практиці

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

5.
Шифр: ЕУ3/2013/2
   Журнал

Експериментальна і клінічна медицина [Текст] : науково-практичний журнал. - Х. : ХНМУ, 1998 - . - Виходить кожного кварталу
2013р. № 2
Зміст:
Жуков, В. И. Влияние группы оксиэтилированных алкилфенолов на реализацию нейромедиаторных эффекторов через циклазный каскад и систему "вторичных мессенджеров" / В. И. Жуков, Д. И. Маракушин, О. А. Наконечная. - С.5-11
Вплив ?-фенілетилсукцинаміду на метаболізм оксиду азоту і стан вільнорадикальних процесів у щурів. - С.12-17
Лісовий, В. М. Зміни показників копулятивної поведінки самців щурів з експериментальним гіпогонадизмом під впливом клітинної терапії / В. М. Лісовий, І. М. Антонян. - С.18-22
Морфофункциональная характеристика поджелудочной железы крыс при хроническом стрессе. - С.23-27
Влияние экстракта сердца поросят на некроз миокарда. - С.28-33
Корвалол: эффективность и безопасность подтверждаются - значит жизнь препарата продолж:ается. Сообщение III. Действенность и доказательства терапевтической эффективности. - С.34-41
Кальчук, P. O. Сравнительная антистрессовая активность комбинированного средства Тиоцетам и его составляющих в условиях сочетанного действия воспаления и иммобилизации в эксперименте / P. O. Кальчук, Л. Т. Киричек. - С.42-45
Мінухін, В. В. Морфологічні особливості експериментального перитоніту при застосуванні гатифлоксацину в режимі монотерапії та в комбінації з колі протейним бактеріофагом / В. В. Мінухін, О. Ю. Косілова, Н. І. Горголь. - С.46-49
Карнаух, Э. В. Седативная фитотерапия / Э. В. Карнаух, М. В. Майорова. - С.50-56
Мороз, В. А. Современный тренд лекарственного лечения инфекции нижних отделов мочевыводящего тракта / В. А. Мороз. - С.57-62
Гринь, В. В. Влияние лекарственных средств с фотопротекторными свойствами на содержание циркулирующих иммунных комплексов при локальном ультрафиолетовом облучении кожи морских свинок в постэритемный период / В. В. Гринь. - С.63-66
Шевченко, А. Н. Костно-мозговое кроветворение при вторично хроническом воспалении на фоне применения натрия нуклеината / А. Н. Шевченко, Л. И. Коваленко. - С.67-73
Кирик, Х. А. Стереометрична характеристика гемомікроциркупяторного русла судинної оболонки очного яблука в нормі та на ранніх етапах перебігу цукрового діабету (експериментальне дослідження) / Х. А. Кирик. - С.74-76
Хазієв, В. В. Експресія онкомаркерів Кі-67 і Р53 у фолікулярних неоплазіях щитовидної залози / В. В. Хазієв, І. В. Сорокіна. - С.77-81
Жарова, Н. В. Сравнительный анализ миелоархитектоники нервов эндокринных желёз женщин репродуктивного возраста / Н. В. Жарова. - С.82-85
Ковальова, О. М. Рівень 8-ізопростану та активність супероксиддисмутази і каталази у хворих на гіпертонічну хворобу з надмірною масою тіла й ожирінням на фоні комбінованої антигіпертензивної терапії / О. М. Ковальова, Н. М. Герасимчук, Н. А. Сафаргаліна-Корнілова. - С.86-92
Особливості ремоделювання лівого шлуночка у хворих на гіпертонічну хворобу з ожирінням. - С.93-97
Капустник, В. А. Роль дисплазии соединительной ткани в формирований хронического обструктивного заболевания лёгких (обзор литературы) / В. А. Капустник, А. Я. Меленевич. - С.98-104
Антигипертензивная терапия больных хроническими обструктивными заболеваниями лёгких. - С.105-109
Насибуллин, Б. А. Корреляты изменений клеточного состава ж:идкости полости рта у больных с разной патологией глотки и показатели активности иммунной системы / Б. А. Насибуллин, И. К. Тагунова, А. В. Андреев. - С.110-114
Сенаторова, Г. С. Гендерні та сімейні аспекти бронхолегеневої дисплазії у дітей / Г. С. Сенаторова, О. Л. Логвінова. - С.115-118
Чернуский, В. Г. Роль неспецифических факторов иммунитета в патогенезе бронхиальной астмы у детей / В. Г. Чернуский. - С.119-124
Клініко-патогенетичні особливості пневмонії у новонароджених із внутрішньочерепними крововиливами. - С.125-131
Аналіз роботи з ВІЛ-інфікованими хворими в обласній клінічній інфекційній лікарні м. Харкова. - С.132-135
Вороненко, Н. Ю. Асоціація гіперандрогенії з сироватковими рівнями антимюлерового гормону у жінок з метаболічним синдромом і синдромом полікістозних яєчників / Н. Ю. Вороненко. - С.136-147
Губин, Н. В. Судебно-медицинское обоснование выводов эксперта при установлении смерти от острого инфаркта миокарда без гемоперикарда / Н. В. Губин. - С.148-151
Воропай, А. Ю. Современные тенденции в лечении поверхностного рака мочевого пузыря / А. Ю. Воропай. - С.152-154
Использование селективных блоаторов лейкотриеновых рецепторов для профилактики возникновения капсулярной контрактуры молочных ж:елёз. - С.155-163
Соколова, И. И. Роль возрастного фактора в развитии заболеваний пародонта / И. И. Соколова, Н. Н. Савельева. - С.164-169
Бабієнко, В. В. Токсикологічна безпека продуктів харчування: проблема неорганічних прекурсорів оксиду азоту / В. В. Бабієнко. - С.170-173

Знайти схожі
Перейти до описів статей

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)