Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>II=ШУ1/2016/4<.>
Загальна кiлькiсть документiв : 26
Показанi документи с 1 за 20
 1-20    21-26 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ничитайло М. Ю., Дзюбановський О. І.
Назва : Темп декомпресії жовчних шляхів після ендоскопічного транспапілярного втручання у хворих з обтураційною жовтяницею на грунті холедохолітіазу (повідомлення 1)
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 5-10 (Шифр ШУ1/2016/4)
MeSH-головна: ЖЕЛЧНОКАМЕННАЯ БОЛЕЗНЬ
ХОЛЕДОХОЛИТИАЗ
ЖЕЛТУХА МЕХАНИЧЕСКАЯ
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННЫЕ ОСЛОЖНЕНИЯ
Анотація: У роботі представлено динаміку біохімічних показників цитолізу та холестазу у 59 хворих на обтураційну жовтяницю, зумовлену холедохолітіазом із різним рівнем білірубіну, на 1–3 та 4–6 добу після транспапілярної ендоскопічної біліарної декомпресії. Темп відповіді жовтяниці на декомпресію визначали за формулою T. Shmizu і K. Yoshida в модифікації Э. И. Гальперина. Встановлено, що у пацієнтів з обтураційною жовтяницею і рівнем гіпербілірубінемії до 100 мкмоль/л і від 100 до 200 мкмоль/л транспапілярна ендоскопічна біліарна декомпресія супроводжується затяжним і помірним темпом відповіді жовтяниці на декомпресію. У хворих із рівнем гіпербілірубінемії 200 мкмоль/л встановлено трансформацію затяжного темпу декомпресії в швидкий темп на 4–6 добу після декомпресії, що може призвести до розвитку синдрому “швидкої декомпресії”.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Милиця М. М., Ангеловський І. М., Постоленко М. Д., Солдусова В. В.
Назва : Профілактика неспроможності товстокишкових анастомозів при обтураційній непрохідності
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 11-13 (Шифр ШУ1/2016/4)
MeSH-головна: КИШЕЧНАЯ НЕПРОХОДИМОСТЬ
АНАСТОМОЗА НЕСОСТОЯТЕЛЬНОСТЬ
Анотація: Проаналізовано результати лікування 411 хворих, оперованих в екстреному і невідкладному порядку з приводу обтураційної товстокишкової непрохідності, яких поділено на основну групу – 262 пацієнти (I група) і групу порівняння – 149 хворих (II група). Для профілактики неспроможності швів анастомозу в I групі проводили назоінтестинальну і трансанальну інтубацію тонкої і товстої кишок з інтра- та післяопераційною декомпресією, внутрішньокишковим діалізом оксигенованими розчинами. У I групі неспроможність кишкового анастомозу спостерігали у 3,6 %, в II групі – у 16,3 %. Впровадження комплексу заходів із профілактики неспроможності швів кишкових анастомозів після екстреної та невідкладної резекції кишки дозволило зменшити частоту ускладнень на 12,7 % у хворих основної групи порівняно з контрольною.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Никишаев В. И., Лазарчук В. Н.
Назва : Алгоритм диагностики и эндоскопического лечения неоплазий толстого кишечника
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 14-20 (Шифр ШУ1/2016/4)
MeSH-головна: ТОЛСТАЯ КИШКА
КИШЕЧНИКА НОВООБРАЗОВАНИЯ
ЭНДОСКОПИЯ
Анотація: Колоноскопия (КС) является “золотым” стандартом для выявления новообразований толстого кишечника (ТК). Однако не все они выявляются и удаляются при КС. Качество обследования и постановка правильного диагноза зависят от индивидуального подхода выбора метода подготовки в зависимости от времени проведения КС, наличия сопутствующей патологии, запоров. Хромоскопия повышает возможности стандартного эндоскопического исследования ТК. Она позволяет чаще выявлять неоплазии малых размеров и особенно плоские поражения, главным образом, в правой половине ТК в сравнении с выявлением при КС в белом свете. Также эта техника может использоваться в комбинации с увеличением, что позволяет проводить эндоскопический прогноз морфологического диагноза неоплазии. Выявление и удаление образований малых размеров (до 10 мм) как во время введения, так и во время выведения колоноскопа возможно, безопасно, занимает меньше времени, чем “традиционная” стратегия удаления только во время выведения колоноскопа. Учитывая прагматический подход к выбору метода лечения поверхностных неоплазий проксимальных отделов ТК, все полипы проксимально от сигмовидной кишки и все аденомы, независимо от их местоположения, должны быть удалены. Целью нашего исследования было разработать алгоритм диагностики и эндоскопического лечения неоплазий толстого кишечника. С 2007 по 2015 г. было обследовано 4615 пациентов. В первом периоде нашей работы (с 2007 по 2011 г.) КС было проведено 2375 пациентам по общепринятой методике (1 группа) – осмотр выполнялся в белом свете, и в случае выявления поражения бралась биопсия, после морфологической верификации проводилось его удаление. За этот период на основании проведенных исследований был разработан алгоритм диагностики и эндоскопического лечения неоплазий ТК. Во втором периоде (с 2011 по 2015 г.) в соответствии с алгоритмом было обследовано 2240 пациентов (2 группа). В 1 группе пациентов было выявлено 126 (5,3 %), а во 2 группе – 463 (20,7 %) неоплазии, что достоверно больше (Р0,0001, c2
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Медведєв В. В.
Назва : Варіативність кореляції рівня функції та спастичності паретичної кінцівки за різного перебігу відновного процесу на моделі спінальної травми
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 21-26 (Шифр ШУ1/2016/4)
MeSH-головна: МОЗГА СПИННОГО ТРАВМЫ
ПАРАПЛЕГИЯ
ЭУКАРИОТЫ
Анотація: Метою роботи було дослідження кореляції рівня спастичності та функції паретичної кінцівки на моделі спінальної травми. Тварини – білі безпородні щури-самці (5,5 міс. ~350 г), групи: “контроль” – лівобічний перетин половини поперечника спинного мозку на рівні Т11 (n=16), “стороннє тіло” – аналогічна травма + негайна імплантація фрагмента мікропористого гідрогелю в зону ураження спинного мозку (n=10); “нейрогель” – імплантація фрагмента NeuroGelTM за аналогічних умов (n=20). Дослідження показника функції (ПФ) та показника спастичності (ПС) задньої іпсилатеральної кінцівки (ЗІК) – шкала Basso–Beattie–Bresnahan (ВВВ) та шкала Ashworth відповідно. Імплантація фрагмента NeuroGelTM достовірно покращує результативність відновного процесу на 7 балів шкали ВВВ, зменшує рівень спастичності на 1 бал шкали Ashworth; персистенція стороннього тіла – погіршує перебіг травматичного процесу протягом 2–4-го місяця, достовірно зменшуючи ПФ та збільшуючи ПС ЗІК. У групах “контроль” та “нейрогель”, на відміну від групи “стороннє тіло”, ПФ та ПС ЗІК не виявляють сильної від’ємної кореляції (r–0,75); для групи “нейрогель” виявлено додатну кореляцію ПС та ПФ при аналізі динаміки їх значень у часі. Регенераційний процес суттєво видозмінює вид кореляції між рівнем функції та спастичності паретичної кінцівки, ймовірно, шляхом збільшення елементної бази еферентної ланки рухової системи, контрольованої супраспінальними впливами.
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ничитайло М. Ю., Гуцуляк А. І., Булик І. І., Дибенко І. В.
Назва : Використання ВЧ-електрозварювання при лапароскопічній холецистектомії з причини гострого холециститу, ускладненого паравезикальним інфільтратом
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 27-29 (Шифр ШУ1/2016/4)
MeSH-головна: ХОЛЕЦИСТИТ КАЛЬКУЛЕЗНЫЙ
ХОЛЕЦИСТЭКТОМИЯ ЛАПАРОСКОПИЧЕСКАЯ
СВАРКА
Анотація: У 20 хворих із гострим калькульозним холециститом, ускладненим паравезикальним інфільтратом, під час виконан-ня лапароскопічної холецистектомії для дисекції тканин та гемостазу використовували метод високочастотного елек-трозварювання. Застосування даного методу при дисекції дозволило значно зменшити кровоточивість інфільтрованихтканин за рахунок того, що відбувалося заварювання всіх дрібних судин та капілярів і розсічені тканини майже не кро-воточили. У випадках виникнення кровотечі метод ВЧ-електрозварювання, на відміну від монополярної коагуляції,дозволяє проводити гемостаз без постійного осушення операційного поля. Крім того, даний метод дає можливістьпроводити гемостаз як із дрібних капілярів, так і з судин більш великого діаметра, в тому числі з міхурової артерії.У результаті використання ВЧ-електрозварювання вдалося полегшити дисекцію тканин, покращити ідентифікаціюструктур зони трикутника Кало та значно скоротити час операції.
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Шевчук І. М., Кузенко Р. Т.
Назва : Профілактика венозного тромбоемболізму у хворих старшої вікової групи з гострим некротичним панкреатитом
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 30-32 (Шифр ШУ1/2016/4)
MeSH-головна: ПАНКРЕАТИТ ОСТРЫЙ НЕКРОТИЗИРУЮЩИЙ
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННЫЕ ОСЛОЖНЕНИЯ
ВЕНОЗНАЯ ТРОМБОЭМБОЛИЯ
ГЕПАРИН НИЗКОМОЛЕКУЛЯРНЫЙ
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Саволюк С. І., Свиридюк Б. В.
Назва : Діагностичний алгоритм у хворих із гострим калькульозним холециститом та підозрою на холедохолітіаз
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 33-36 (Шифр ШУ1/2016/4)
MeSH-головна: ХОЛЕЦИСТИТ КАЛЬКУЛЕЗНЫЙ
ХОЛЕДОХОЛИТИАЗ
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Байбаков В. М.
Назва : Лапароскопічна корекція рецидивних пахвинних гриж у дітей
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 37-40 (Шифр ШУ1/2016/4)
MeSH-головна: ГРЫЖА ПАХОВАЯ
РЕЦИДИВ
ПОВТОРНАЯ ОПЕРАЦИЯ
ДЕТИ
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Березницький Я. С., Верхолаз І. Л., Ярошенко К. О., Малиновський С. Л.
Назва : Гострі тромбоемболічні ускладнення у пацієнтів з хірургічною патологією органів черевної порожнини
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 41-43 (Шифр ШУ1/2016/4)
MeSH-головна: ОСТРЫЙ ЖИВОТ
ТРОМБОЭМБОЛИЯ
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бенедикт В. В.
Назва : Відкриті і закриті методи декомпресії тонкої кишки у хворих на гостру непрохідність травного каналу
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 44-46 (Шифр ШУ1/2016/4)
MeSH-головна: КИШЕЧНАЯ НЕПРОХОДИМОСТЬ
ДЕКОМПРЕССИЯ ХИРУРГИЧЕСКАЯ
Знайти схожі

11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Захарко В. П.
Назва : Ефективність лапароскопічного та традиційного методів хірургічної корекції пахвинних гриж у хлопчиків за даними транскутанної оксиметрії
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 47-49 (Шифр ШУ1/2016/4)
MeSH-головна: ГРЫЖА ПАХОВАЯ
ДЕТИ
Знайти схожі

12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Кошак Ю. Ф.
Назва : Сучасна діагностика в хірургічному лікуванні легеневого туберкульозу, асоційованого з формою недрібноклітинного раку легень
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 50-54 (Шифр ШУ1/2016/4)
MeSH-головна: ЛЕГКИХ НОВООБРАЗОВАНИЯ
ТУБЕРКУЛЕЗ ЛЕГКИХ
ЦИТОЛОГИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ
Знайти схожі

13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Олійник А. П.
Назва : Прогностичні ознаки виникнення післяопераційних гнійно-септичних ускладнень у дітей з невідкладною абдомінальною патологією
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 55-58 (Шифр ШУ1/2016/4)
MeSH-головна: ОСТРЫЙ ЖИВОТ
НАГНОЕНИЕ
СЕПСИС
ПРОГНОЗ
ДЕТИ
Знайти схожі

14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ненашко І. А.
Назва : Інтраопераційний гіперкоагулятивний синдром як фактор післяопераційного тромбозу у венозній системі
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 59-62 (Шифр ШУ1/2016/4)
MeSH-головна: ХИРУРГИЧЕСКИЕ ОПЕРАЦИИ
ГОМЕОСТАЗ
ТРОМБОЗ ВЕНОЗНЫЙ
Знайти схожі

15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Леонов В. В., Чумаков В. М., Маюра Н. А., Перерва О. О.
Назва : Оцінка якості життя у пацієнтів із гострим панкреатитом після операційного лікування
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 63-65 (Шифр ШУ1/2016/4)
MeSH-головна: ПАНКРЕАТИТ ОСТРЫЙ НЕКРОТИЗИРУЮЩИЙ
КАЧЕСТВО ЖИЗНИ
Знайти схожі

16.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Беденюк А. Д., Твердохліб В. В., Мисак А. І., Нестерук С. О.
Назва : Досвід застосування сучасних методів лікування сечокам'яної хвороби
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 66-67 (Шифр ШУ1/2016/4)
MeSH-головна: УРОЛИТИАЗ
ЛИТОТРИПСИЯ
Знайти схожі

17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Міщук В. В.
Назва : Ефективність мікрогранулярної форми 5-аміносаліцилової кислоти в післяопераційному періоді ускладненої хвороби Крона
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 68-71 (Шифр ШУ1/2016/4)
MeSH-головна: КРОНА БОЛЕЗНЬ
АМИНОСАЛИЦИЛОВАЯ КИСЛОТА
Знайти схожі

18.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Герасимюк М. І.
Назва : Бальна оцінка стану хворих на хронічний тонзиліт за клінічними показниками залежно від характеру динаміки імунологічних показників
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 72-75 (Шифр ШУ1/2016/4)
MeSH-головна: ТОНЗИЛЛИТ
Знайти схожі

19.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Шамсиев А. М., Юсупов Ш. А., Шамсиев Ж. А., Курбаниязов З. Б., Рахманов К. Э.
Назва : Выбор методов хирургического лечения эхинококкоза печени
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 76-79 (Шифр ШУ1/2016/4)
MeSH-головна: ЭХИНОКОККОЗ ПЕЧЕНИ
Знайти схожі

20.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дронов А. И., Земсков С. В., Мельник Н. Н.
Назва : Влияние интратуморальной экспрессии тимидилатсинтазы на выживаемость больных раком поджелудочной железы, получавших гемцитабин и тегафур в адъювантном лечении
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 80-83 (Шифр ШУ1/2016/4)
MeSH-головна: ПОДЖЕЛУДОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ НОВООБРАЗОВАНИЯ
ТИМИДИЛАТСИНТАЗА
ВЫЖИВАЕМОСТИ АНАЛИЗ
Знайти схожі

 1-20    21-26 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)