Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>II=УУ32/2018/4<.>
Загальна кiлькiсть документiв : 16
Показанi документи с 1 за 16
1.


   
    Сучасні погляди на лікування мікроспорії у дітей з урахуванням етіології, патогенезу та особливостей клінічного перебігу дерматозу [Текст] / С. І. Лаврушко [та ін.] // Український журнал дерматології, венерології, косметології. - 2018. - N 4. - С. 16-25. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
МИКРОСПОРОН (действие лекарственных препаратов, патогенность)
ДЕРМАТОМИКОЗЫ (иммунология, лекарственная терапия, этиология)
ПРОТИВОГРИБКОВЫЕ СРЕДСТВА (прием и дозировка, терапевтическое применение)
ДЕТИ
Анотація: Мета роботи — аналіз та узагальнення даних літератури щодо оптимізації лікування мікроспорії у дітей з урахуванням етіології, патогенезу та особливостей клінічного перебігу дерматозу. Матеріали та методи. На підставі ретроспективного аналізу наукових джерел і результатів власних досліджень систематизовано інформацію щодо лікування мікроспорії у дітей з урахуванням етіології, патогенезу та особливостей клінічного перебігу дерматозу. Результати та обговорення. Мікотичні ураження шкіри посідають одне з провідних місць у структурі дерматовенерологічних захворювань. Висока поширеність грибкових інфекцій свідчить, що мікози шкіри виявляють у 20—25?% населення в світі, що робить їх однією з найбільш частих форм інфекції. Важливе значення у патогенезі мікроспорії мають різні зміни імунного статусу, від вираженості яких залежать клінічний перебіг мікозу, його прогноз і вибір раціональної терапії. Висновки. На сьогодні ефективним та безпечним при мікроспорії гладенької шкіри з переважним ураженням пушкового волосся є комплексне лікування системним антимікотиком тербінафіном та 2?% кремом сертаконазолу нітрату. При лікуванні мікроспорії волосистої частини голови у дітей та дорослих виявився ефективним та безпечним системний антимікотик гризеофульвін у комбінації з оригінальним препаратом антраль. Включення до комплексу лікування хворих на мікроспорію пробіотично-вітамінно-мінерального комплексу «Біон 3 Кід» у комбінації із системними антимікотиками гризеофульвіном та тербінафіном і 2?% кремом сертаконазолу нітрату надало змогу поліпшити ефективність лікування, прискорити клінічне та мікологічне одужання, запобігти рецидивуванню хвороби та виникненню супутніх простудних захворювань під час лікування.


Дод.точки доступу:
Лаврушко, С. І.; Степаненко, В. І.; Дудченко, М. О.; Павленко, Г. П.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

2.


    Александрук, О. Д.
    Особливості секреції кортизолу у дорослих хворих з атопічним дерматитом [Текст] / О. Д. Александрук // Український журнал дерматології, венерології, косметології. - 2018. - N 4. - С. 26-29. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
ДЕРМАТИТ АТОПИЧЕСКИЙ (кровь)
ГИДРОКОРТИЗОН (кровь, секреция)
ИММУНОГЛОБУЛИН E (кровь)
ВОЗРАСТ НАЧАЛА БОЛЕЗНИ
ВЗРОСЛЫЕ
Анотація: Мета роботи — визначити в динаміці особливості базальної секреції кортизолу у хворих на атопічний дерматит (АД) залежно від патогенетичного варіанта захворювання та віку, в якому воно почалось. Матеріали та методи. Обстежено 63 хворих на АД: 37 осіб із початком захворювання в ранньому дитинстві, 26 — у підлітковому та дорослому віці. Визначено тяжкість перебігу, IgE-залежність та рівень ранкової секреції кортизолу. Результати та обговорення. Встановлено зниження ранкової секреції кортизолу на висоті загострення, що характерніше для хворих із початком АД в ранньому дитячому віці. На тлі значного клінічного покращання у хворих на АД рівень секреції кортизолу наближається до значень у практично здорових осіб. Під впливом лікування динаміка рівня секреції кортизолу достовірно зросла у хворих із високим рівнем загального IgE. Зв’язок рівня кортизолу вранці з тяжкістю АД, його клінічним варіантом, а також віком та статтю відсутній. Висновки. Виявлено відмінності реакції гіпоталамо-гіпофізарно-адреналової системи в дорослих хворих на АД залежно від віку, в якому почалось захворювання, та рівня загального IgE. Найбільше пригнічення секреції кортизолу під час загострень характерне для хворих на АД із раннім початком хвороби та високим рівнем загального IgE.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

3.


    Денисенко, О. І.
    Сучасні підходи до призначення антигістамінних препаратів при резистентних формах хронічної кропив'янки [Текст] / О. І. Денисенко // Український журнал дерматології, венерології, косметології. - 2018. - N 4. - С. 30-36. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
КРАПИВНИЦА (классификация, лекарственная терапия, этиология)
ГИСТАМИНА H1 АНТАГОНИСТЫ (прием и дозировка, терапевтическое применение)
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ
Анотація: Мета роботи — провести огляд та аналіз тематичних публікацій, присвячених вивченню аспектів етіопатогенезу, а також визначити сучасні підходи до призначення антигістамінних препаратів при резистентних формах хронічної кропив’янки. Матеріали та методи. Аналіз тематичних публікацій вітчизняних і зарубіжних авторів, присвячених вивченню аспектів етіопатогенезу та лікуванню кропив’янки, зокрема результатів рандомізованих контрольованих клінічних дослід­жень щодо застосування антигістамінних препаратів при резистентних формах хронічної кропив’янки. Результати та обговорення. Згідно з аналізом вітчизняних та зарубіжних публікацій протягом останніх років відзначається зростання рівня захворюваності на кропив’янку, на яку страждає близько 15—20 % населення, а також збільшення частки її хронічних форм, які реєструють у 5 % хворих. Препаратами першої лінії лікування кропив’янки є антигістамінні засоби, при цьому перевагу надають сучасним неседативним H1-антигістамінам другого покоління, проте у багатьох пацієнтів вони не дають позитивного клінічного ефекту при застосуванні у стандартних дозах. В європейських рекомендаціях для підвищення ефективності лікування хворих з торпідними формами хронічної кро­­пив’янки пропонується підвищувати добову дозу антигістамінних препаратів. Аналіз результатів рандомізованих подвійних сліпих клінічних досліджень свідчить, що чотириразове підвищення добової дози левоцетиризину і дезлоратадину сприяє покращанню клінічних результатів лікування хронічної кропив’янки приблизно у 3/4 пацієнтів без розвитку у них побічних реакцій. При цьому відзначено кращі результати терапії у разі призначення левоцетиризину. Висновки. Згідно з матеріалами вітчизняних та зарубіжних публікацій актуальною медико-соціальною проблемою сьогодення є зростання рівня захворюваності на кропив’янку та збільшення частки пацієнтів із хронічним перебігом дерматозу, резистентним до стандартизованих методів лікування. H1-антигістаміни є терапією першої лінії при хронічній кропив’янці, однак у багатьох пацієнтів не вдається досягти задовільного результату при використанні їх у стандартних дозах. В європейських рекомендаціях таким пацієнтам пропонується підвищити добові дози антигістамінних препаратів у 4 рази. Згідно з результатами рандомізованих клінічних досліджень чотириразове підвищення добової дози левоцетиризину і дезлоратадину сприяє істотному покращанню клінічних результатів лікування торпідних форм хронічної кропив’янки у близько 75 % пацієнтів без розвитку ускладнень чи побічних реакцій. При цьому встановлено, що левоцетиризин більш ефективний як у звичайних, так і в підвищених (у 4 рази) дозах (від 5 до 20 мг на добу).

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

4.


   
    Красный плоский лишай, клиническое многообразие. Особенности лечения устойчивых форм дерматоза [Текст] / М. Э. Запольский [и др.] // Український журнал дерматології, венерології, косметології. - 2018. - N 4. - С. 39-47. - Библиогр. в конце ст.
MeSH-не головна:
ЛИШАЙ ПЛОСКИЙ (диагностика, иммунология, классификация, лекарственная терапия, этиология)
БОЛЕЗНЬ ПРОВОЦИРУЮЩИЕ ФАКТОРЫ
ДИАГНОСТИКА ДИФФЕРЕНЦИАЛЬНАЯ
ЛЕКАРСТВЕННАЯ ТЕРАПИЯ КОМБИНИРОВАННАЯ
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ
Анотація: Проведено аналіз етіопатогенетичних чинників і клінічних особливостей червоного плескатого лишая (ЧПЛ). Визначені основні діагностичні критерії рідкісних форм дерматозу. Виявлено імунні порушення при поширених формах ЧПЛ, що свідчили про негативний вплив на організм хворого ендотоксинів, накопичених при хронічному перебігу дерматозу. Запропоновано терапевтичний алгоритм стійких форм ЧПЛ, що спрямований на усунення хронічної інтоксикації і сприяє нормалізації метаболічних процесів, стабілізації рівня печінкових трансаміназ (серед пацієнтів, що мали підвищення АЛТ, АСТ), а також швидшому регресу свербежу і висипань.


Дод.точки доступу:
Запольский, М. Э.; Лебедюк, М. Н.; Фучижи, И. С.; Калмыкова, А. В.; Нерубащенко, С. В.; Запольская, Д. М.; Бойко, В. И.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

5.


    Литинська, Т. О.
    Стан мікробіоти товстої кишки у хворих на вугрову хворобу та її вплив на перебіг захворювання [Текст] / Т. О. Литинська, О. В. Кулик, Л. М. Бех // Український журнал дерматології, венерології, косметології. - 2018. - N 4. - С. 48-52. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
АКНЕ ОБЫКНОВЕННЫЕ (диагностика, микробиология, этиология)
ДИСБАКТЕРИОЗ КИШЕЧНИКА (диагностика, осложнения)
ТОЛСТАЯ КИШКА (микробиология)
МИКРОБИОТА
Анотація: Мета роботи — вивчити кількісний та якісний склад мікробіоти товстої кишки у хворих на вугрову хворобу та проаналізувати вплив її порушень на тяжкість клінічного перебігу захворювання. Матеріали та методи. Комплексно обстежено 37 хворих на вугрову хворобу. Вік пацієнтів коливався від 19 до 45 років, з них жінок — 21 (57 %), чоловіків — 16 (43 %). Термін захворювання становив від 6 міс до 25 років. Групу контролю склали 20 практично здорових осіб. Для діагностики супутніх дисбіотичних змін товстої кишки хворим проводили мікробіологічне дослідження калу (за методикою Р.В. Епштейн-Литвак та Ф.Л. Вільшанської). Результати та обговорення. У хворих на вугрову хворобу виявлено різну гастроентерологічну патологію (диспепсію, гастроезофагеальну рефлюксну хворобу, синдром подразненої кишки, функціональні порушення з боку гепатобіліарної системи, жовчнокам’яну хворобу тощо). Під час мікробіологічного дослідження калу супутній дисбіоз товстої кишки виявлено у 29 (78,4 %) хворих. Порушення мікробіоти товстої кишки різного ступеня тяжкості частіше діагностували у пацієнтів з середньотяжкою та тяжкою формами перебігу вугрової хвороби з тривалим терміном дерматозу. Висновки. Можна припустити, що порушення мікробіоти кишечника, зокрема дисбіоз товстої кишки, є одним із суттєвих патогенетичних чинників, що негативно впливає на характер і тяжкість перебігу вугрової хвороби та потребує своєчасної діагностики й відповідної медикаментозної корекції.


Дод.точки доступу:
Кулик, О. В.; Бех, Л. М.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

6.


    Костинська, Н. Є.
    Механізми дії активованого цинку піритіону [Текст] / Н. Є. Костинська, Г. Б. Костинський // Український журнал дерматології, венерології, косметології. - 2018. - N 4. - С. 53-56. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Скин-кап
MeSH-головна:
ДЕРМАТИТ АТОПИЧЕСКИЙ (лекарственная терапия)
ПСОРИАЗ (лекарственная терапия)
ЦИНКА СОЕДИНЕНИЯ (прием и дозировка, терапевтическое применение, фармакология)
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ
Анотація: Активація цинку піритіону надає йому взаємодоповнюючих фармакодинамічних властивостей — протимікробна і протигрибкова дія зумовлює його ефективність при псоріазі та атопічному дерматиті. Застосування препарату «Скін-кап» при цих захворюваннях супроводжується стимулюванням апоптозу клітин нижніх шарів епідермісу і клітин — ефекторів алергійного запалення, а також зниженням рівня нейтрофілів і лімфоцитів у шкірі. Результати рандомізованих контрольованих досліджень свідчать про високу ефективність цього препарату при атопічному дерматиті і псоріазі. Завдяки широкому спектру фармакологічної активності та клінічному досвіду застосування «Скін-кап» визнано безпечним нестероїдним засобом для зовнішньої терапії. Це дає підстави рекомендувати його до використання в дерматології, педіатрії і алергології.


Дод.точки доступу:
Костинський, Г. Б.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

7.


    Яремкевич, Р. Р.
    Ретиноїдофобія - основні аспекти проблеми та факти доказової медицини як інструмент для її вирішення [Текст] / Р. Р. Яремкевич, Ю. В. Андрашко // Український журнал дерматології, венерології, косметології. - 2018. - N 4. - С. 57-61. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Акнетин
MeSH-головна:
АКНЕ ОБЫКНОВЕННЫЕ (лекарственная терапия)
ИЗОТРЕТИНОН (вредные воздействия, терапевтическое применение)
ФОБИИ (этиология)
ОТКАЗ ОТ ЛЕЧЕНИЯ
Анотація: Огляд присвячено проблемі фобії використання системних ретиноїдів у лікуванні пацієнтів з акне та має на меті надати лікарям-дерматологам необхідну інформацію для ефективного вирішення цієї проблеми. У статті описано наукові факти доказової медицини, які допоможуть лікарю дати аргументовані відповіді на найчастіші запитання пацієнтів перед призначенням курсу системних ретиноїдів. Системна терапія ізотретиноїном залишається золотим стандартом у лікуванні пацієнтів з тяжкими формами акне. Лише всебічне лікарське інформування пацієнтів про усі можливі побічні ефекти внаслідок застосування ізотретиноїну зможе попередити розвиток ретиноїдофобії.


Дод.точки доступу:
Андрашко, Ю. В.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

8.


    Бенделиани, Ц.
    Мыло "Перолайт" в лечении угревой болезни [Текст] / Ц. Бенделиани // Український журнал дерматології, венерології, косметології. - 2018. - N 4. - С. 62-64. - Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна:
АКНЕ ОБЫКНОВЕННЫЕ (терапия)
МЫЛА
ПЕРЕКИСЬ БЕНЗОИЛА (терапевтическое применение)
КЛИНДАМИЦИН (терапевтическое применение)
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ
Анотація: Наведено дані клінічного дослідження ефективності мила із брендовою назвою «Перолайт», до складу якого вхо­дить бензоїлу пероксид, і «Перолайт плюс», що містить бензоїлу пероксид і кліндаміцин, для місцевого лікування вугрової хвороби. У дослідженнях, проведених у клініках Грузії з травня 2017 по квітень 2018 р., узяли участь 120 пацієнтів з вугровою хворобою легкого і середнього ступеня тяжкості (згідно з дерматологічним індексом акне). Мило «Перолайт» застосовували двічі на день (вранці і ввечері) у вигляді монотерапії у хворих з легким ступенем тяжкості акне і в комбінації з гелем, що містив бензоїлу пероксид. Незалежно від тяжкості процесу, але при численних пустульозних елементах призначали мило «Перолайт плюс», яке містить кліндаміцин. Уже через 1 міс використання мила у більшості пацієнтів (83?%) з легким ступенем тяжкості хвороби було відзначено зниження дерматологічного індексу акне, у пацієнтів із середнім ступенем тяжкості індекс знизився більш ніж на 60?%. Особливо швидко покращання наставало у разі застосування мила «Перолайт плюс» у пацієнтів з наявністю виражених пустульозних елементів. На підставі результатів проведеного дослідження можна зробити висновок про те, що мило «Перолайт» виявляє достатню терапевтичну активність і добре переноситься пацієнтами при проведенні як моно-, так і комплексної терапії акне. Крім того, його можна успішно застосовувати в літній період. Усе це дає підстави рекомендувати мило «Перолайт» для широкого використання в клінічній практиці.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

9.


   
    Клінічні випадки гангренозної піодермії [Текст] / В. Є. Ткач [та ін.] // Український журнал дерматології, венерології, косметології. - 2018. - N 4. - С. 65-69. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
ПИОДЕРМИЯ ГАНГРЕНОЗНАЯ (диагностика, терапия)
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ
Анотація: Описано два випадки рідкісної форми піодермії — гангренозної піодермії. Наведено дані щодо патогенезу захворювання, диференційної діагностики, лікування.


Дод.точки доступу:
Ткач, В. Є.; Гафійчук, С. М.; Волошинович, М. С.; Богуш, А. Є.; Процак, Х. М.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

10.


    Diehl, C.
    Cutaneous side effects of oncology treatments. Part II. Radiation therapy [Text] / C. Diehl // Український журнал дерматології, венерології, косметології. - 2018. - N 4. - P70-78. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
ЛУЧЕВАЯ ТЕРАПИЯ (вредные воздействия)
ЛУЧЕВЫЕ ПОВРЕЖДЕНИЯ
РАДИОДЕРМАТИТ
ОЖОГИ (этиология)
Анотація: Променева терапія (ПТ) разом із хіміотерапією є способом лікування хворих зі злоякісними пухлинами. Так само, як і хіміотерапія, ПТ індукує виникнення побічних реакцій з боку шкіри, тяжкість яких значно варіюється, залежно від різних чинників, пов’язаних із лікуванням, таких як загальна доза, наявність чи відсутність фракціонування індивідуальної чутливості пацієнтів. Ці побічні реакції можуть бути гострими, що виникають відразу після проведення ПТ, пролонгованими, які розвиваються через деякий час після припинення процедури, або хронічними, і в цьому випадку можуть тривати багато років і навіть протягом усього життя. Найбільш часті гострі побічні реакції ПТ — гострий променевий дерматит, радіаційні опіки та місцеві запальні реакції в зонах опромінення. Най­поширенішою непрямою реакцією є індукований радіацією фіброз, а серед хронічних побічних ефектів найчастіше спостерігається хронічний променевий дерматит. Окрім профілактичних заходів, ефективність яких обмежена, менеджмент і лікування визнані обов’язковими й мають бути добре відомими дерматологам. Призначення цих процедур залежить від характеру та вираженості побічних реакцій. Цей огляд має на меті поглибити знання про побічні реакції з боку шкіри при ПТ та допомогти хворим, які звертаються по допомогу до фахівця.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

11.


    Гілюк, В. В.
    Сучасний погляд на патогенез алергійного контактного дерматиту та перспективи вивчення природи контактної алергії [Текст] / В. В. Гілюк // Український журнал дерматології, венерології, косметології. - 2018. - N 4. - С. 81-86. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
ДЕРМАТИТ АЛЛЕРГИЧЕСКИЙ КОНТАКТНЫЙ (диагностика, лекарственная терапия, этиология)
Анотація: Мета роботи — підвищити ефективність діагностики та лікування алергійного контактного дерматиту (АКД) на підставі аналізу даних літератури щодо показників системної і місцевої імунної відповіді організму хворих, оцінити результати попередніх власних клініко-лабораторних досліджень, проведених з допомогою сучасного алергологічного PATCH-TEST, і вивчити імуногістохімічні особливості шкірного клітинного вогнища ураження у таких хворих. Матеріали та методи. Проаналізовано та систематизовано дані сучасних публікацій про патогенез АКД, на підставі яких зроблено висновок про відсутність на сьогодні чітких уявлень щодо патогенезу цього захворювання. Крім того, визнано важливість оцінки імунологічного стану шкіри як первинно ураженого органа для розуміння патогенезу контактної алергії. Визначено методологію і критерії подальшого обстеження хворих на АКД з допомогою PATCH-TEST та імуногістохімічних досліджень морфологічних ознак імунокомпетентних клітин у шкірному інфільтраті. У пацієнтів із АКД доцільно вивчити динаміку кількісних і якісних показників різних популяцій Т-лімфоцитів та визначити концентрацію цитокінів на системному рівні. Результати та обговорення. На підставі попередніх даних PATCH-TEST, вивчення імуногістохімічних особливостей клітинного вогнища ураження в шкірі хворих на АКД, а також динаміки різних популяцій Т-лімфоцитів (Т-клітини пам’яті, наївні та активовані Т-хелпери, регуляторні та цитотоксичні Т-клітини, ??- та ??-Т-лімфоцити) буде отримано новітні дані про патогенез цього дерматозу та запропоновано оптимізовану корекцію патогенетичної терапії. Висновки. Попередні результати проведених досліджень свідчать про наявність кореляційного зв’язку між динамікою показників системної та місцевої природної і набутої клітинної ланки імунітету у хворих на АКД. Подальше поглиблене вивчення та аналіз відповідних показників сприятимуть розробці лікувально-діагностичного алгоритму діагностики та ведення хворих з різними формами та стадіями АКД.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

12.


    Попович, М. Ю.
    Випадок запущеної форми оніхомікозу стоп [Текст] / М. Ю. Попович, В. Б. Кащенко, А. І. Чоботарь // Український журнал дерматології, венерології, косметології. - 2018. - N 4. - С. 87-90. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
ОНИХОМИКОЗ (диагностика)
СТОПЫ ДЕРМАТОЗЫ (диагностика, этиология)
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ
Анотація: Наведено огляд статистичних даних щодо поширеності грибкової інфекції в світі, зокрема в Україні. Розглянуто локалізацію мікотичних уражень, чинників їх виникнення, а також супутні захворювання. Вивчено клініку уражень мікотичною інфекцією, зокрема при оніхомікозі. Наведено клінічний випадок запущеної форми оніхомікозу нігтів стоп у пацієнтки віком 80 років з терміном перебігу захворювання понад 20 років. По медичну допомогу не зверталася, займалася самолікуванням.


Дод.точки доступу:
Кащенко, В. Б.; Чоботарь, А. І.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

13.


    Николайчук, Х. Я.
    Випадок різних форм спадкових кератодермій в одній сім'ї [Текст] / Х. Я. Николайчук, М. С. Волошинович, О. Д. Александрук // Український журнал дерматології, венерології, косметології : науково-практичне видання. - 2018. - N 4. - С. 91-94. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
КЕРАТОДЕРМИЯ ЛАДОННО-ПОДОШВЕННАЯ (диагностика, терапия)
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ


Дод.точки доступу:
Волошинович, М. С.; Александрук, О. Д.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

14.


    Корхов, С. С.
    О неточностях и ошибках в трактовке некоторых исторических аспектов дерматовенерологии [Текст] / С. С. Корхов, М. Н. Лебедюк // Український журнал дерматології, венерології, косметології. - 2018. - N 4. - С. 95-102. - Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна:
ИСТОРИЯ МЕДИЦИНЫ
ДЕРМАТОЛОГИЯ (история)
ВЕНЕРОЛОГИЯ (история)


Дод.точки доступу:
Лебедюк, М. Н.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

15.


    Богомолов, А. Є.
    Нотатки з полів міжнародного конгресу Європейської академії алергії та клінічної імунології (ЕААСІ)-2018 [Текст] / підгот. А. Є. Богомолов // Український журнал дерматології, венерології, косметології. - 2018. - N 4. - С. 104-107
MeSH-головна:
АЛЛЕРГОЛОГИЯ И ИММУНОЛОГИЯ
КОНГРЕССЫ

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

16.


   
    Пам'яті пофесора Валерія Павловича Федотова [Текст] // Український журнал дерматології, венерології, косметології. - 2018. - N 4. - С. 112-113


Дод.точки доступу:
Федотов, Валерий Павлович (профессор, дерматовенеролог ; 1939-2018) \о нем\
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)