Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>II=СУ26/2018/7<.>
Загальна кiлькiсть документiв : 14
Показанi документи с 1 за 14
1.


   
    Диференційна діагностика синдрому запору у дітей [Текст] / В. М. Дудник [та ін.] // Современная педиатрия. - 2018. - N 7. - С. 6-12. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
ЗАПОРЫ (диагностика, классификация, этиология)
ДИАГНОСТИКА ДИФФЕРЕНЦИАЛЬНАЯ
ДЕТИ
Анотація: Запори спостерігаються у 3% дошкільнят і у 1–2% школярів. У більшості дітей, які звертаються по медичну допомогу з приводу запорів, не виявляється органічного захворювання. Мета: підвищення ефективності проведення диференційної діагностики синдрому хронічного запору у дітей. Порушення моторної активності товстої кишки є провідним механізмом утворення даного синдрому. Велике значення у патогенезі хронічного запору має порушення структури (запальні, склеротичні, пухлинні процеси) і функції прямої кишки (координації діяльності м'язів тазового дна зі сфінктерним апаратом прямої кишки). Основні клінічні прояви запорів: частота випорожнень два і менше разів на тиждень; болюча дефекація; відмова від відвідування туалету; твердий кал; каломазання; абдомінальний дискомфорт. Для постановки попереднього діагнозу достатньо даних анамнезу та фізикального обстеження, однак для остаточного висновку необхідне проведення ретельного лабораторно/інструментального дослідження для виключення вторинної природи запору, особливо органічних причин його походження. Різне походження запорів, складний механізм їх розвитку, необхідність певних методів діагностики і призначення індивідуального лікування зумовлює важливість диференціального підходу до даної проблеми.


Дод.точки доступу:
Дудник, В. М.; Мантак, Г. І.; Андрікевич, І. І. ; Звенігородська, Г. Ю.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

2.


    Шадрін, О. Г.
    Оптимізація лікування харчової алергії у дітей дошкільного віку з використанням лізатів молочнокислих бактерій Laactobacillus rhamnosus V [Текст] / О. Г. Шадрін, Г. А. Гайдучик, Л. Січел // Современная педиатрия. - 2018. - N 7. - С. 13-19. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Дел-Иммун
MeSH-головна:
ПИЩЕВАЯ ГИПЕРСЕНСИБИЛИЗАЦИЯ (диагностика, иммунология, лекарственная терапия)
ЛЕКАРСТВЕННАЯ ТЕРАПИЯ КОМБИНИРОВАННАЯ
АДЪЮВАНТЫ ИММУНОЛОГИЧЕСКИЕ (прием и дозировка, терапевтическое применение)
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ
ДЕТИ
ДОШКОЛЬНИКИ
Анотація: Мета: вивчення ефективності застосування лізатів молочнокислих бактерій Lactobacillus rhamnosus V у дітей дошкільного віку з харчовою алергією. Матеріали і методи. Обстежено 55 пацієнтів віком від 2 до 6 років з харчовою алергією. 30 дітей основної групи у складі комплексної терапії отримували лізат молочнокислих бактерій Lactobacillus rhamnosus V (Дел-Іммун V®) протягом двох місяців у віковому дозуванні, а пацієнти групи порівняння — стандартну терапію. Використовували загальноклінічні, імунологічні, алергологічні та бактеріологічні дослідження. Результати. Призначення лізату клітин штаму молочнокислих бактерій Lactobacillus rhamnosus V призвело до достовірного зменшення частоти та важкості гастроінтестинальних, шкірних та респіраторних проявів харчової алергії у дітей. В основній групі відмічено достовірне зниження концентрації еозинофільного катіонного білка у сироватці крові та підвищення концентрації sIgA слини у динаміці лікування порівняно з показниками дітей групи порівняння. Доведений позитивний вплив на стан мікробіоценозу кишечника у дітей основної групи та зниження у них частоти і тривалості епізодів ГРВІ на тлі застосування лізату молочнокислих бактерій Lactobacillus rhamnosus V. Висновки. Комплексна терапевтична дія лізатів молочнокислих бактерій Lactobacillus rhamnosus V, відсутність побічних ефектів та алергічних реакцій обґрунтовують доцільність їх включення у комплексну терапію дітей дошкільного віку з харчовою алергією.


Дод.точки доступу:
Гайдучик, Г. А. ; Січел, Л.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

3.


    Клименко, В. А.
    Кореляція клініко-параклінічних ознак бронхіальної астми з рівнем сироваткового тимусного стромального лімфопоетину у дітей [Текст] / В. А. Клименко, О. С. Кожина // Современная педиатрия. - 2018. - N 7. - С. 20-26. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
АСТМА БРОНХИАЛЬНАЯ (диагностика, иммунология, кровь, этиология)
ЦИТОКИНЫ (кровь)
MeSH-не головна:
ДЕТИ
Анотація: Мета: встановити значення тимусного стромального лімфопоетину (ТСЛП) у патогенезі бронхіальної астми (БА) у дітей шляхом виявлення впливу ТСЛП на маніфестацію клінічних та параклінічних ознак БА. Матеріали і методи. Під спостереженням знаходилося 70 дітей віком 6–17 років з БА. Контрольну групу склали 20 практично здорових дітей, рандомізованих за віком. Застосовано загальноприйняті методи обстеження згідно з уніфікованим клінічним протоколом «Бронхіальна астма у дітей» (наказ МОЗ України від 08.10.2013 № 868). Рівень ТСЛП визначали у періоді ремісії імуноферментним методом. Результати. Встановлено референтні рівні сироваткового ТСЛП (19,39 (6,13; 49,52) пг/мл) та рівні ТСЛП залежно від важкості БА: інтермітуюча форма — 12,44 (6,42; 17,21) пг/мл; легка персистуюча — 5,95 (4,50; 15,57) пг/мл; середньоважка персистуюча — 10,67 (4,68; 21,20) пг/мл; важка персистуюча — 81,84 (62,60; 98,9) пг/мл. При аналізі впливу рівня ТСЛП на клінічні ознаки БА (вивчалися термін маніфестації, тривалість БА, наявність атопії, коморбітних станів атопічного дерматиту та алергічного риніту, спадковість щодо алергії та БА) виявлено вірогідний вплив лише для ознаки обтяженої спадковості з алергії (Р=0,027). Аналіз кореляції рівня ТСЛП з параклінічними критеріями виявив вірогідні кореляційні зв'язки рівня ТСЛП з показниками ОФВ1 (r=-0,213; Р=0,039), абсолютною кількістю CD8-лімфоцитів (r=-0,254; Р=0,034), абсолютною кількістю CD25Dлімфоцитів (r=-0,248; Р=0,038); HСT-тестом стимульованим (r=0,250; Р=0,037). Висновки. Рівень ТСЛП у сироватці крові дітей шкільного віку, хворих на БА, вірогідно підвищений при важкому перебігу хвороби та при обтяженій спадковості з алергії, корелює з показниками ОФВ1, кількістю CD8-лімфоцитів, CD25-лімфоцитів та значенням HСT-тесту.


Дод.точки доступу:
Кожина, О. С.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

4.


   
    Особливості фізичного розвитку та імунологічної реактивності у дітей з рецидивною респіраторною патологією при супутній гастроезофагеальній рефлюксній хворобі [Текст] / Т. В. Починок [та ін.] // Современная педиатрия. - 2018. - N 7. - С. 27-33. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
РЕСПИРАТОРНЫЕ ИНФЕКЦИИ (иммунология, осложнения)
РЕЦИДИВ
ЖЕЛУДОЧНО-ПИЩЕВОДНЫЙ РЕФЛЮКС (иммунология, осложнения)
РОСТ ТЕЛА
ВЕС ТЕЛА
ПОДРОСТКИ (физиология)
Анотація: Мета: дослідити особливості фізичного розвитку та деякі показники імунологічної реактивності у дітей пубертатного віку з рецидивною респіраторною патологією при супутній гастроезофагеальній рефлюксній хворобі (ГЕРХ) II ступеня. Матеріали і методи. Обстежено 150 дітей віком 10–16 років з частими гострими респіраторними захворюваннями (ГРЗ). Діти були розподілені на три групи: перша група (90 осіб) з частими респіраторними захворюваннями (ЧРЗ) при коморбідному перебігу з ГЕРХ II ст., друга група (30 осіб) — діти з ЧРЗ без ГЕРХ та третя, контрольна, група (30 осіб) практично здорових дітей. У всіх дітей була проведена оцінка фізичного розвитку за методом центильних стандартів: розподіл росту та маси тіла залежно від віку дитини. Дослідження стану імунологічної реактивності включало в себе визначення показників функціональної активності нейтрофілів периферичної крові за даними фагоцитозу та НСТ-тесту, визначення концентрації у сироватці крові та слині основних класів імуноглобулінів (G, A, M) та додатково в слині — рівень секреторного імуноглобуліну А (sIgA). Окремо визначався вміст циркулюючих імунних комплексів (ЦІК) у сироватці крові. Результати. Серед дітей з ЧРЗ на тлі ГЕРХ відмічається зріст вище середнього у 80% випадків, недостатність маси тіла — у 75,6%, що відповідає вищому за середній дисгармонійному фізичному розвитку у 74,4% обстежених. Виявлено пригнічення фагоцитарної активності нейтрофілів, а саме достовірне зниження активності фагоцитозу та зменшення резервних можливостей нейтрофілів за умов їх стимуляції (р0,01), яке більш притаманне дітям з ЧРЗ на тлі ГЕРХ. У дітей з ЧРЗ 1-ї та 2-ої груп встановлено вірогідне підвищення вмісту ЦІК та концентрації IgG (р0,01), більш виразне за супутньої ГЕРХ. Верифіковано достовірне зниження параметрів місцевого імунітету за вмістом sIgA, IgA (р0,05) на тлі підвищення рівня IgG у слині (р0,01) при супутній ГЕРХ. Висновки. Проведене дослідження дозволяє включити дітей з ЧРЗ на тлі ГЕРХ у групу «адаптаційного ризику» з метою розробки певних профілактичних та терапевтичних заходів для удосконалення методів реабілітації з урахуванням виявлених змін у стані імунної системи обстежених дітей.


Дод.точки доступу:
Починок, Т. В.; Журавель, О. В.; П'янкова, О. В.; Вороніна, С. С.; Стамболі, Л. В.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

5.


    Сеньківська, Л. І.
    Програма виявлення дефіциту гормону росту у дітей Одеського регіону [Текст] / Л. І. Сеньківська // Современная педиатрия. - 2018. - N 7. - С. 34-38. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики:
MeSH-головна:
РОСТА НАРУШЕНИЯ (диагностика, кровь, эпидемиология, этиология)
НАНИЗМ ГИПОФИЗАРНЫЙ (диагностика, кровь, эпидемиология)
ДЕТЕЙ ОХРАНЫ ЗДОРОВЬЯ СЛУЖБЫ
МЕДИЦИНСКОЙ ПОМОЩИ ОКАЗАНИЕ
МЕДИЦИНСКИЕ ПРОГРАММЫ РЕГИОНАЛЬНЫЕОдесская область
Анотація: Мета: розробка програми діагностики дефіциту гормону росту (ДГР) та покращення виявлення захворювання у дітей Одеського регіону. Матеріали і методи. Вивчалися результати обстеження диспансерної групи дітей з ДГР за даними медичних амбулаторних карт відділення нефрології з ендокринологічними ліжками та поліклінічного відділення Одеської обласної дитячої клінічної лікарні (ООДКЛ) за 2016–2017 рр. Результати. Клінічне та епідеміологічне дослідження дітей Одеського регіону свідчить про неповну діагностику патологічної низькорослості та інших захворювань, потенційно пов'язаних з низьким зростом. Основними причинами низькорослості були ендокринопатії, серцева, респіраторна, шлунково-кишкова, ниркова патологія, спадкові захворювання, психосоціальні фактори та ідіопатичний малий зріст. Була розроблена і впроваджена програма виявлення ДГР у дітей Одеського регіону, результатом якої стало суттєве покращення виявлення ДГР у дітей. Програма включала 3 розділи: інформаційний, методологічний і практичний. У результаті виконання програми виявлення ДГР у дітей значно покращилося. У 2017 році в ендокринологічному центрі ООДКЛ спостерігалося 62 дитини з ДГР. Загальна захворюваність склала 13,54 на 100,000, зустрічаємість — 1:7384. Співвідношення між хлопчиками та дівчатками із ДГР склало 3,1:1.Була виявлена значна гетерогенність поширеності ДГР, пов'язана із зонами проживання в Одеській області (ДГР-пов'язані біогеохімічні провінції). Висновки. Розробка програми діагностики ДГР і дослідження ДГР-пов'язаних біогеохімічних провінцій Одеського регіону дозволили поліпшити стратегію менеджменту дітей з ДГР.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

6.


    Мельник, А. А.
    Тромбофилия у детей: что и когда необходимо тестировать [Текст] / А. А. Мельник // Современная педиатрия. - 2018. - N 7. - С. 39-46. - Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна:
ТРОМБОФИЛИЯ (генетика, диагностика, осложнения)
ВЕНОЗНАЯ ТРОМБОЭМБОЛИЯ (генетика, диагностика, история, эпидемиология, этиология)
ФАКТОРЫ РИСКА
ДЕТИ
Анотація: Останніми десятиліттями спостерігається збільшення захворюваності венозним тромбоемболізмом (ВТЕ) дітей усіх вікових груп, а також його зв'язок зі спадковою тромбофілією, що призводить до підвищення тромботичних ризиків. При дослідженні спадкової тромбофілії найбільш поширеними тестами є АТ III, протеїн С, протеїн S, фактор V Лейдена і мутація фактора II протромбіну. Тестування спадкових тромботичних факторів ризику має бути індивидуальним. Консультування і ведення пацієнтів з ВТЕ і виявленими маркерами тромбофілії повинен здійснювати досвідчений гематолог або фахівець у галузі гемостазу.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

7.


    Макеева, Н. И.
    Случай синдрома Казабаха-Меррит у ребенка [Текст] / Н. И. Макеева, Ю. В. Одинец, И. Н. Поддубная // Современная педиатрия. - 2018. - N 7. - С. 47-50. - Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна:
КАЗАБАХА-МЕРРИТА СИНДРОМ (диагностика, лекарственная терапия, терапия)
ДЕТИ
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ
Анотація: Синдром Казабаха—Меррітт (СКМ) зазвичай поєднується з великою або навіть «гігантською» гемангіомою і супроводжується високою летальністю (37%). Найбільш частою локалізацією гемангіом є шия, обличчя, голова, тулуб, рідше — внутрішні органи, переважно печінка і головний мозок. Однозначно ефективної терапії даного захворювання не існує, застосування того чи іншого виду терапії залежить від локалізації гемангіоми, її розміру і відповіді на терапію. Мета: привернути увагу педіатрів до діагностики рідкісних гематологічних синдромів. Матеріали і методи: проведено розширене обстеження дитини і ретельний диференційований діагноз з іншими судинними аномаліями. Результати. На підставі оцінки анамнезу, клінічного огляду та проведення лабораторних та інструментальних методів обстеження встановлено діагноз СКМ. Висновки. Постановка діагнозу СКМ вимагає проведення розширеного обстеження дитини і ретельного диференціювання з іншими судинними аномаліями.


Дод.точки доступу:
Одинец, Ю. В.; Поддубная, И. Н.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

8.


   
    Хвороба Горема у 11-річного хлопчика з ураженням грудного та поперекового відділів хребта, ребер та двобічним гідротораксом. Клінічний випадок [Текст] / О. І. Дорош [та ін.] // Современная педиатрия. - 2018. - N 7. - С. 51-58. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
ОСТЕОЛИЗ ИДИОПАТИЧЕСКИЙ (диагностика, лекарственная терапия, рентгенография, терапия, хирургия)
ДЕТИ
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ
Анотація: Хвороба Горема (Gorham—Stout disease (GSD) — це рідкісне захворювання невизначеної етіології, яке характеризується спонтанним і прогресуючим ідіопатичним масивним остеолізом однієї або декількох кісток скелету без кореляції зі статтю, расою, типом успадкування та географічного місця народження пацієнтів. У міжнародній літературі описано близько 200 випадків захворювання. Радіологічні зміни при GSD доволі специфічні, у деяких випадках можлива повна резорбція ураженої кістки з ознаками так званої «фантомної кістки» або зникнення кісток. Метою повідомлення є ознайомлення медичної спільноти з цим рідкісним захворюванням та обговорення гістологічної й клінічної презентації хвороби Горема з ураженням грудного та поперекового відділу хребта, ребер, із двобічним гідротораксом, особливостями радіологічних знахідок із коротким оглядом літератури.


Дод.точки доступу:
Дорош, О. І.; Дудаш, П. Й.; Петрончак, О. А.; Масинник, Ю. С.; Селезньов, О. О.; Щуровский, О. М.; Киричук, І. В.; Мелько, І. П.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

9.


   
    Особливості перебігу спадкового та набутого ангіонабряків, хронічної спонтанної кропив'янки на прикладі клінічних випадків [Текст] / С. О. Зубченко [та ін.] // Современная педиатрия. - 2018. - N 7. - С. 59-64. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
АНГИОЭДЕМА (генетика, диагностика, классификация, терапия)
КРАПИВНИЦА (диагностика, терапия)
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ
Анотація: Сьогодні значно зросла кількість пацієнтів, у тому числі дитячого віку, з ізольованими ангіонабряками (АН) та АН на тлі кропив'янки і свербежу. Часто ці патологічні прояви не купіруються традиційними методами терапії, що вимагає поглиблення знань практичних лікарів щодо етіології і патогенезу даного захворювання. Метою роботи було на клінічних прикладах показати складність діагностичного пошуку та різноманітність проявів АН і хронічної спонтанної кропив'янки у пацієнтів різних вікових груп. Сучасний підхід до класифікації, діагностики, у тому числі диференціальної, та ведення пацієнтів з АН різного ґенезу викладений за ініціативи провідних вчених і лікарів Всесвітньої організації алергологів та Європейської академії алергології і клінічної імунології в оновленому консенсусі «The international WAO/EAACI guideline for the management of hereditary angioedema — The 2017 revision and update». Ознайомлення з цим документом допоможе практикуючим лікарям вчасно верифікувати діагноз і призначити адекватну терапію таким пацієнтам.


Дод.точки доступу:
Зубченко, С. О.; Шарікадзе, О. В.; Маруняк, С. Р.; Ломіковська, М. П.; Потьомкіна, Г. О.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

10.


    Макеева, Н. И.
    Проблемы резистентности в лечении диффузной В-крупноклеточной лимфомы у детей [Текст] / Н. И. Макеева, Ю. В. Одинец, И. Н. Поддубная // Современная педиатрия. - 2018. - N 7. - С. 65-68. - Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна:
ЛИМФОМА B-КРУПНОКЛЕТОЧНАЯ ДИФФУЗНАЯ (диагностика, лекарственная терапия)
ЛЕКАРСТВЕННАЯ УСТОЙЧИВОСТЬ НОВООБРАЗОВАНИЙ
ЛЕЧЕНИЯ НЕБЛАГОПРИЯТНЫЙ ИСХОД
ДЕТИ
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ
Анотація: Лімфоми посідають третє місце у структурі злоякісних пухлин у дітей і підрозділяються на два основні типи: хвороба Ходжкіна (лімфогранулематоз) та неходжкінські лімфоми (НХЛ). Усі типи НХЛ у дітей належать до пухлин високого ступеня злоякісності, що вказує на дуже швидке і дифузне зростання. Великоклітинна лімфома становить 30% від числа усіх НХЛ у дітей. НХЛ у дітей — це системне захворювання навіть за наявності одного пухлинного вогнища в момент встановлення діагнозу. Тому при лікуванні використовується, як правило, комбінована хіміотерапія. Аутологічна або алогенна трансплантація кісткового мозку і периферичних стовбурових клітин застосовується в окремих хворих НХЛ за неповної відповіді на лікування або рецидиву захворювання. Мета: виявлення ролі біохімічних, молекулярно-генетичних та імуногістохімічних маркерів у розвитку резистентності при лікуванні лімфом у дітей. Матеріали і методи. Проведено ретельне біохімічне, молекулярно-генетичне та імуногістохімічне обстеження дитини та аналіз несприятливого результату. Результати. На підставі проведення біохімічного, молекулярно-генетичного та імуногістохімічного обстеження підтверджена несприятлива роль ряду показників у розвитку резистентності при лікуванні лімфом у дітей. Висновки. У дітей, які страждають на НХЛ, на ранніх етапах необхідне проведення сучасних біохімічних, імуногістохімічних і молекулярно-генетичних методів дослідження, що дозволить диференційовано підходити до терапії даного захворювання.


Дод.точки доступу:
Одинец, Ю. В.; Поддубная, И. Н.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

11.


    Бекетова, Г. В.
    Ацетилцистеин: современные возможности применения в практике педиатра и семейного врача [Текст] / Г. В. Бекетова, О. В. Солдатова // Современная педиатрия. - 2018. - N 7. - С. 69-76. - Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна:
АЦЕТИЛЦИСТЕИН (вредные воздействия, прием и дозировка, противопоказания, терапевтическое применение, фармакокинетика, фармакология)
ДЕТИ
СЕМЕЙНАЯ ПРАКТИКА
Анотація: У статті наведено сучасні дані про терапевтичні можливості застосування ацетилцистеїну у практиці педіатра і сімейного лікаря. Описано його муколітичні, антиоксидантні, протизапальні, протиінфекційні, пульмопротекторні, антиканцерогенні та антитоксичні властивості. Вивчено застосування ацетилцистеїну при гострій, тривалій, рецидивній і хронічній респіраторній патології, що супроводжується утворенням в’язкого мокротиння; при запальних і незапальних захворюваннях, що формуються у результаті накопичення вільних радикалів і зниження синтезу глутатіону; а також у якості детоксиканта та універсального антидота при різних отруєннях та передозуванні парацетамолу.


Дод.точки доступу:
Солдатова, О. В.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

12.


    Мочульська, О. М.
    Сучасні принципи зовнішньої терапії атопічного дерматиту у дітей [Текст] / О. М. Мочульська // Современная педиатрия. - 2018. - N 7. - С. 78-81. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
ДЕРМАТИТ АТОПИЧЕСКИЙ (лекарственная терапия)
ДЕТИ
Анотація: У структурі алергічних захворювань особливе місце посідає атопічний дерматит, оскільки він: є одним із найчастіших та перших проявів алергії; нерідко надалі трансформується в інші форми алергії; суттєво знижує якість життя дітей незалежно від віку; потребує тривалого, етапного лікування й реабілітації. Незважаючи на значну кількість наукових праць, зберігаються труднощі при визначенні лікувальної тактики при атопічному дерматиті у дітей. Відповідно до міжнародних програмних документів ICCAD (International Consensus Conference on Atopic Dermatitis), EAACI (European Academy of Allergy and Clinical Immunology), AAAAI (American Academy of Allergy, Asthma & Immunology), PRACТALL (Practical Allergology Consensus Report), у лікуванні атопічного дерматиту провідне місце займає зовнішня терапія, яка вимагає індивідуального підходу і щоденного спостереження за станом шкіри. Зовнішня терапія полягає у місцевому застосуванні емолентів, топічних глюкокортикостероїдів, антилейкотрієнових, антигістамінних препаратів, інгібіторів кальциневрину, за ускладненого клінічного перебігу захворювання — додаткового застосування протибактерійних, протигрибкових, противірусних лікарських засобів.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

13.


    Марушко, Ю. В.
    Узагальнення даних застосування бензидаміну гідрохлориду та цетилпіридинію хлориду в клінічній практиці [Текст] / Ю. В. Марушко, А. О. Асонов // Современная педиатрия. - 2018. - N 7. - С. 83-87. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Септолете Тотал
MeSH-головна:
ФАРИНГИТ (лекарственная терапия, этиология)
ТОНЗИЛЛИТ (лекарственная терапия, осложнения)
ЛЕКАРСТВА КОМБИНИРОВАННЫЕ
БЕНЗИДАМИН (прием и дозировка, терапевтическое применение)
ЦЕТИЛПИРИДИНИЙ (прием и дозировка, терапевтическое применение)
Анотація: Актуальність проблеми раціональної фармакотерапії запальних захворювань глотки у дітей обумовлена поширеністю даної патології. Діагностика гострого тонзилофарингіту у дітей передбачає диференціацію на імовірно вірусну чи бактеріальну (у тому числі ?"гемолітичний стрептокок групи А) етіологію з відповідним алгоритмом протимікробної терапії. Лікування болю в горлі передбачає необхідність застосування неантибактеріального препарату, що буде відповідати очікуванням пацієнтів щодо якнайшвидшого полегшення болю. Застосування фіксованої комбінації 3 мг бензидаміну гідрохлориду та 1 мг цетилпіридинію хлориду, що входять до складу препарату Септолете Тотал (у формі льодяників), ефективне та безпечне для болезаспокійливої, протизапальної та антисептичної терапії подразнення слизової оболонки глотки, рота та ясен при гінгівіті, фарингіті та ларингіті у дітей та дорослих.


Дод.точки доступу:
Асонов, А. О.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

14.


   
    Лихоманка у дітей. Клінічна настанова, заснована на доказах [Текст] // Современная педиатрия. - 2018. - N 7. - С. 88-113. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
ЛИХОРАДКА (диагностика, лекарственная терапия, патофизиология, этиология)
ТЕРМОМЕТРИЯ (методы)
АНТИПИРЕТИКИ (прием и дозировка, терапевтическое применение)
АНТИБАКТЕРИАЛЬНЫЕ СРЕДСТВА (прием и дозировка, терапевтическое применение)
РИСКА СТЕПЕНИ ОЦЕНКА
ДЕТИ
ДОКАЗАТЕЛЬНАЯ МЕДИЦИНА
Анотація: Настанова з ведення лихоманки, яка є основою даного документу, підготовлена групою експертів - лікарів-педіатрів Австралії. Вона призначена для використання лікарями усіх рівнів медичної допомоги та спеціальностей, які безпосередньо залучені до надання медичної допомоги пацієнтам. Пошук нформації для створення адаптованої клінічної настанови здійснювався в мережі Інтернет за такими ключовими словами: "лихоманка у дітей", "ведення лихоманки у дітей", "медикаментозне лікування лихоманки у дітей". Рекомендації, які використовуються в настанові, оцінюються за принципами доказової медицини.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)