Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>II=ОУ3/2018/20/4<.>
Загальна кiлькiсть документiв : 36
Показанi документи с 1 за 20
 1-20    21-36 
1.


    Чехун, В. Ф.
    Онкологічна наука у фарватері НАН України: до 100-річчя академії [Текст] / В. Ф. Чехун // Онкология. - 2018. - Том 20, N 4. - С. 237-239
MeSH-головна:
ОНКОЛОГИЯ МЕДИЦИНСКАЯ (тенденции)

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

2.


   
    Диагностика хронического миеломоноцитарного лейкоза [Текст] / Л. М. Скляренко [и др.] // Онкология. - 2018. - Том 20, N 4. - С. 240-244. - Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна:
ЛЕЙКОЗ МИЕЛОМОНОЦИТАРНЫЙ ХРОНИЧЕСКИЙ (генетика, диагностика, классификация, кровь)
ГИСТОЦИТОХИМИЯ
ИММУНОФЕНОТИПИРОВАНИЕ ЛИМФОЦИТОВ
ГЕНЕТИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ
ПРОГНОЗ
Анотація: Аналізуються дані доступної літератури та результати власних досліджень авторів сто-совно клініко-лабораторних ознак хронічного мієло-моноцитарного лейкозу (ХММЛ). ХММЛ є однією з форм мієлодиспластичних/мієлопроліферативних новоутворень, для якої характерними є кількість моноцитів, яка перевищує 1,0•109/л, відсутність злитого гена BCR-ABL1 і вміст бластних клітин та промоноцитів у кістковому мозку і периферичної крові, що не досягає 20%. У статті наведено цитоморфологічні, імунофенотипові критерії діа-гностики ХММЛ відповідно до переглянутої класифікації Всесвітньої організації охорони здоров’я 2017 р. Наведено узагальнені дані про 524 хворих ХММЛ, обстежених у відділі онкогематології Ін-ституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України впродовж 1996-2016 рр.


Дод.точки доступу:
Скляренко, Л. М.; Глузман, Д. Ф.; Ивановская, Т. С.; Коваль, С. В.; Полищук, А. С.; Завелевич, М. П.; Фильченков, А. А.; Вакульчук, А. М.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

3.


    Бучинська, Л. Г.
    Визначення індивідуального генетичного ризику виникнення злоякісних пухлин у родичів хворих на рак ендометрія [Текст] / Л. Г. Бучинська, Н. М. Глущенко, І. П. Несіна // Онкология. - 2018. - Том 20, N 4. - С. 245-249. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
ЭНДОМЕТРИЯ НОВООБРАЗОВАНИЯ (генетика, диагностика)
ГЕНЕТИЧЕСКАЯ ПРЕДРАСПОЛОЖЕННОСТЬ К БОЛЕЗНИ
РИСКА ОЦЕНКА
СЕМЬИ ЗДОРОВЬЕ
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ
Анотація: Мета: проаналізувати сімейні історії раку і оцінити персоніфікований генетичний ризик виникнення онкологічної патології у родичів І і ІІ ступеня спорідненості хворих на рак ендометрія (РЕ). Об’єкт і методи: клініко-генеалогічні карти і родоводи, створені при обстеженні 526 осіб Київського регіону з морфологічно підтвердженим діагнозом РЕ, які перебували на лікуванні у відділенні онкогінекології Національного інституту раку МОЗ України. Методи: клініко-генеалогічний, математичної статистики. Результати: на підставі аналізу результатів клініко-генеалогічного дослідження визначено ряд закономірностей, які дозволили розробити алгоритм визначення генетичного ризику (Rс) виникнення онкологічної патології у членів родин хворих на РЕ. Цей показник оцінювали наступним чином: ризик розвитку раку вважали високим при значеннях показників Rс 6,7% — для родичів молодше 50 років та 7,3% — для родичів старше 50 років. Виявлено тенденцію до підвищення генетичного ризику розвитку раку і визначено його числовий еквівалент у відсотках для родичів пробандів хворих на РЕ при агрегації у їх родоводах онкологічної патології різного генезу. Висновок: визначення персоніфікованого генетичного ризику виникнення онкологічної патології, який ґрунтується на сімейній історії раку, надасть можливість своєчасно виявляти осіб з підвищеним ризиком розвитку цього захворювання та призначати їм діагностично-лікувальні заходи на етапі передклінічної маніфестації хвороби.


Дод.точки доступу:
Глущенко, Н. М.; Несіна, І. П.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

4.


   
    Вільнорадикальні процеси в периферичній крові хворих із передпухлинною патологією молочної залози [Текст] / М. О. Дружина [та ін.] // Онкология. - 2018. - Том 20, N 4. - С. 250-254. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
ПРЕДРАКОВЫЕ СОСТОЯНИЯ (кровь)
МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ НОВООБРАЗОВАНИЯ (кровь)
ОКСИДАТИВНЫЙ СТРЕСС
КРОВИ ХИМИЧЕСКИЙ АНАЛИЗ (методы)
Анотація: Запальніпатологічні процеси супроводжуються надмірним утворенням активних форм кисню та інтенсифікацією вільнорадикального окиснення біо­субстратів, що призводить до розвитку оксидативного стресу. Такі порушення окисного метаболізму можуть спричиняти онкотрансформацію клітин. Мета роботи: дослідити стан вільнорадикальних процесів у пери­феричній крові для застосування як прогностичного тесту у хворих із передпухлинною патологією молочної залози (МЗ). Об’єкт і методи:дослідження проведено на зразках крові 96 хворих із передпухлинною патологією МЗ. У роботі використано біохімічні, біофізичні, спектрометричні та статистичні методи. Визначали інтенсивність генерування супероксидного аніон-радикала лімфоцитами, прооксидантно­антиоксидантне співвідношення у гемолізаті, рівень окиснення білків та активність ферментів антиоксидантного захисту: супероксиддисмутази (СОД) і каталази (КАТ). Результати: порівняно з показниками умовно здорових донорів виявлено збільшення (p 0,05) прооксидантно­антиоксидантного співвідношення та інтенсивності генерування супероксидних аніон­радикалів (у 1,7 та 1,3 раза відповідно). Відмічали достовірне підвищення рівня окисної модифікації білків у плазмі крові (у 2,2 раза), активацію СОД (в 1,7 раза) та зниження (p 0,05) активності КАТ (у 1,2 раза). Висновки: одержані результати свідчать про інтенсифікацію вільнорадикальних процесів на фоні розбалансованої роботи ферментів антиоксидантного за­хисту, що вказує на значні порушення окисного метаболізму та розвиток оксидативного стресу у хворих із передпухлинною патологією МЗ. Рекомендовано проводити профілактичні заходи, націлені на зменшення пору­шень окисного метаболізму у хворих з такою патологією.


Дод.точки доступу:
Дружина, М. О.; Маковецька, Л. І.; Главін, О. А.; Смоланка, І. І.; Михайленко, В. М.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

5.


    Shliakhtunou, Ya. A.
    Expression of anti-apoptothic protein survivin and gene BIRC5 in primary breast carcinoma as a prognostic marker for progression of disease [Text] / Ya. A. Shliakhtunou // Онкология. - 2018. - Том 20, N 4. - P255-259. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ НОВООБРАЗОВАНИЯ (диагностика)
КАРЦИНОМА (диагностика)
ИНГИБИТОР БЕЛКОВ, РЕГУЛИРУЮЩИХ АПОПТОЗ (анализ, генетика)
ПРОГНОЗ
Анотація: Мета: дослідити в якості потенційних прогностичних та предиктивних маркерів експресію антиапоптотичного протеїну сюрвівіну, а також гена BIRC5, який його кодує, у клітинах первинної карциноми молочної залози. Об'єкт і методи: експресію сюрвівіну та гена BIRC5 вивчали в клітинах 67 зразків (біоптатів) первинної карциноми молочної залози за допомогою імуногістохімічних методів та полімеразної ланцюгової реакції в режимі реального часу. Результати: експресія сюрвівіну була виявлена в клітинах 47 біоптатів пухлин (70,2%). Найчастіше - при протоковій карциномі середнього та високого ступеня злоякісності ( G2-G3) у поєднанні з лімфовенозною стромальною інвазією. Часто експресію цього білка виявляли при люмінальному А та люмінальному Б молекулярно-біологічних підтипах пухлин. Відмічали кореляцію між експресією сюрвівіну та онкопротеїну HER2-neu. У 59,6% випадків сюрвівін експресував в пухлинах з низьким показников Кі-67. Експресію гена BIRC5 визначали у всіх досліджених зразках. Спостерігали достовірну помірну позитивну кореляцію між показниками експресії гена BIRC5 та його продукту сюрвівіну (r=0,704, p0,01) та слабку негативну кореляуію цього показника з експресією онкопротеїну HER2-neu (r

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

6.


    Зелінська, Г. В.
    Можливості цитологічної діагностики в передопераційному прогнозуванні радіойодрезистентності клітин папілярного раку щитоподібної залози [Текст] / Г. В. Зелінська // Онкология. - 2018. - Том 20, N 4. - С. 260-264. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
ЩИТОВИДНОЙ ЖЕЛЕЗЫ НОВООБРАЗОВАНИЯ (диагностика, радиотерапия, ультрасонография, хирургия)
КАРЦИНОМА ПАПИЛЛЯРНАЯ (диагностика, радиотерапия, ультрасонография, хирургия)
НОВООБРАЗОВАНИЙ МЕТАСТАЗЫ (диагностика, терапия)
ПЕРИОПЕРАЦИОННЫЙ КОНТРОЛЬ
ПРОГНОЗ
БИОПСИЯ ТОНКОЙ ИГЛОЙ (методы)
БИОПСИЯ ПОД ВИЗУАЛЬНЫМ КОНТРОЛЕМ (методы)
ЦИТОДИАГНОСТИКА (методы)
ИММУНОГИСТОХИМИЯ (методы)
ИОДА РАДИОАКТИВНЫЕ ИЗОТОПЫ (терапевтическое применение)
РАДИОТОЛЕРАНТНОСТЬ
Анотація: Мета: порівняльне дослідження субклональної структури популяцій тиреоцитів радіойодрезистентних та радіойодчутливих метастазів папілярного раку щитоподібної залози та виявлення цитологічних особливостей тиреоцитів, які можуть бути використані при розробці методів прогнозування розвитку радіойодрезистентності. Об’єкт і методи:цитоморфологіч­ні та імуноцитохімічні дослідження проводили на матеріалі тонкоголкових пункційних аспіраційних біопсій 90 первинних папілярних карцином та їх метастазів, а також на матеріалі 122 метастазів, виявлених у післяопераційний період (97 — радіойодрезистентні, 25 — радіойодчутливі метастази). Результати: порівняльне дослідження цитологічних характеристик тиреоцитів у пунктатах метастазів виявило існування фенотипічної гетерогенності епітелію радіойодрезистентних метастазів порівняно з радіойодчутливими, що проявляється наявністю особливих клітинних субпо­пуляцій, які відсутні в первинних карциномах та радіойодчутливих метастазах. Уперше розроблено методи прогнозування радіойодрезистентності післяопераційних метастазів та ефективності радіойодтерапії на основі виявлення в пунктатах метастазів кістозної дегенерації та експресії тиреоїдної пероксидази. Висновки: для визначення тактики лікування (радіо­йодтерапія чи хірургічне втручання) на основі прогнозування радіойодрезистентності можуть бути використані показник частоти (%) експресії тиреоїдної пероксидази та виявлення цитологічних ознак кістозної дегенерації. Дослідження не окремих цитологічних та імуноцитохімічних характеристик клітин папілярного раку щитоподібної залози та їх метастазів, а комплексу фенотипічних ознак (об’єднання клітин у різні субпопуляції) є новітнім цитологічним підходом, який дозволяє прогнозувати радіойодрезистентність та агресивність папілярних карцином.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

7.


    Гоголь, С. В.
    Активність та експресія аргінази в клітинах крові при різних формах лейкозів [Текст] / С. В. Гоголь, Ю. В. Яніш, С. П. Залєток // Онкология. - 2018. - Том 20, N 4. - С. 265-268. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
ЛЕЙКОЗЫ (кровь)
ЛИМФОМА НЕ-ХОДЖКИНА (кровь)
АРГИНАЗА (кровь)
Анотація: Мета: дослідити активність/експресію аргінази у клітинах периферичної крові хворих на різні форми лейкозу. Об’єкт і методи: визначення активності аргінази проведено в лімфоцитах периферичної крові хворих на В-клітинний хронічний лімфолейкоз (71 хворий); гострий мієлоїдний лейкоз (53 хворих); В-клітинний гострий лімфобластний лейкоз (8 хворих); неходжкінські лімфоми (30 хворих) та в лімфоцитах 10 донорів. У клітин-них екстрактах лімфоцитів хворих досліджено рівні експресії білка аргінази. Результати: встановлено, що рівні експресії білка аргінази, як і показники активності цього ферменту, були найвищими у лімфоцитах хворих на В-клітинний хронічний лімфолейкоз. Найнижчі рівні активності аргінази виявлено у фракції бластних клітин хворих на В-клітинний гострий лімфобластний лейкоз. Висновок: визначення рівнів активності/експресії аргінази у клітинах периферичної крові може бути запропоновано в якості додаткових критеріїв для уточненої діагностики окремих форм лейкозів.


Дод.точки доступу:
Яніш, Ю. В.; Залєток, С. П.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

8.


   
    Splenectomy in the treatment of diffuse large B cell lymphoma and its results [Text] / Yu. L. Yevstakhevych [et al.] // Онкология. - 2018. - Том 20, N 4. - P269-274. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
ЛИМФОМА B-КРУПНОКЛЕТОЧНАЯ ДИФФУЗНАЯ (хирургия)
СПЛЕНЭКТОМИЯ
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ
ВЫЖИВАЕМОСТИ АНАЛИЗ
Анотація: Мета: проаналізувати безпосередні та віддалені результати спленектомії при дифузній В-великоклітинній лімфомі і на основі цього уточнити показання до проведення спленектомії, хірургічну тактику та наслідки. Об'єкт і методи: серед 114 спленектомій у хворих на неходжкінські лімфоми виконано 29 спленектомій при дифузній В-великоклітинній лімфомі (ДВКЛ). Серед них було 15 чоловіків та 14 жінок віком від 21 до 75 років (медіана 57 років). Показаннями до спленектомії при ДВКЛ були: спленомегалія, лейкопенія, імунна тромбоцитопенія, аутоімунна гемолітична анемія, регіонарна портальна гіпертензія, відсутність діагнозу. Результати спленектомії оцінювали безпосередньо після видалення селезінки (на 14-16-й день) за описаними у літературі критеріями і у віддалений період. Статистичну обробку проводили за допомогою пакета програм Statistica for Windows 6,0 (StatSoft, USA). Параметричні дані подавали як медіану (мінімум-максимум) [нижній-верхній квартилі]. Загальну виживаність визначали за методом Каплана-Мейєра та описували як медіану виживаності (нижній-верхній квартилі), оцінювали також 3- і 5-річну виживаність, будуючи таблиці кумулятивного дожиття. Криві виживаності порівнювали за допомогою log-rank критерію і F-критерію Кокса. Результати: спленектомія виявилася ефективною у 25 (86,2%) хворих на ДВКЛ: ліквідовано абдомінальний дискомфорт, анемію, лейкопенію, при супутній аутоімунній гемолітичній анемії припинився гемоліз, а при імунній тромбоцитопенії збільшилася або нормалізувалася кількість тромбоцитів та зник геморагічний синдром. При аналізі віддалених результатів спленектомії у хворих на ДВКЛ встановлено, що медіана виживаності за оцінкою кривої Каплана - Мейєра становила 31,9 міс (термін спостереження 1,0-192,0 міс, нижній-верхній квартилі 5,6-72,5 міс) з 3-річною кумулятивною виживаністю - 48,7% хворих і з 5-річною - 32,9%. У пацієнтів із супутніми імунними цитопеніями медіана виживаності становила 6,5 міс на противагу 56.5 міс за їх відсутності. Різниця між групами була високозначущою - р0,01 за log-rank критерієм і F-критерієм Кокса. Багатофакторний аналіз методом регресії за Коксом засвідчив, що, окрім супутньої імунної цитопенії, незалежним предиктором нижчої виживаності є більш раннє настання рецидивів; вік і тривалість хвороби не впливали на виживаність. Висновки: у результаті спленектомії у хворих на ДВКЛ безпосередній клініко-гематологічний ефект наступив у 86,2% випадків. У пацієнтів із ДВКЛ, які не мали супутніх імунних цитопеній, медіана загальної виживаності після операції становила 56,5 міс, проте при наявності цитопеній дорівнювала лише 6,5 міс. Найкращі результата спленектомії при ДВКЛ зафіксовано у хворих з ізольованим ураженням селезінки: пацієнти жили від 72 до 186 міс.


Дод.точки доступу:
Yevstakhevych, Yu. L.; Semerak, M. M.; Yevstakhevych, I.Yo.; Vyhovska, Ya. I.; Lebed, H. B.; Tumak, I. M.; Petronchak, O. A.; Loginsky, V. E.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

9.


   
    Стратегія хірургічного лікування білобарного метастатичного ураження печінки при колоректальному раку [Текст] / О. О. Колеснік [та ін.] // Онкология. - 2018. - Том 20, N 4. - С. 275-280. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
КОЛОРЕКТАЛЬНЫЕ НОВООБРАЗОВАНИЯ (диагностика, лекарственная терапия, осложнения, радиоизотопные изображения, рентгенография, ультрасонография, хирургия)
НОВООБРАЗОВАНИЙ МЕТАСТАЗЫ (диагностика, терапия)
ПЕЧЕНИ НОВООБРАЗОВАНИЯ (вторичный, диагностика, лекарственная терапия, радиоизотопные изображения, рентгенография, ультрасонография, хирургия)
ПЕРИОПЕРАЦИОННЫЙ КОНТРОЛЬ
ГЕПАТЭКТОМИЯ (методы)
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ
ВЫЖИВАЕМОСТИ АНАЛИЗ
Анотація: Новітніпротоколи лікування та сучасна ефективна хіміотерапія дозволили значно розширити когорту хворих на колоректальний рак із метастатичним ураженням печінки (мКРР), яким можливо здійснити R0-резекцію печінки. За умов відсутності консенсусу діапазон показань до застосування хірургічних стратегій у хворих із білобарним метастатичним ураженням варіює в різних спеціалізованих хірургічних центрах. Мета: вивчити вплив паренхімозберігаючої стратегії хірургічного втручання на віддалені результати лікування хворих на мКРР. Об’єкт і методи:проведено ретроспективний аналіз результатів лікування 169 хворих на мКРР (pT1–4N0–2M0–1 рак ободової кишки і pT1–3N0–2M0–1 рак прямої кишки), які перебували на лі-куванні в Національному інституті раку в період з 2011 по 2018 р. Результати:рівень загальної 5-річної кумулятивної виживаності хворих на мКРР із білобарним метастатичним ураженням печінки при застосуванні тактики одноетапної резекції печінки (e-OSH) становив 42%. Загальна 5-річна кумулятивна виживаність сягала 62 та 35% відповідно для пацієнтів із метахронним та синхронним статусом метастазування в печінку (р = 0,032). Висновки: одноетапні резекції печінки слід застосовувати при найменшій нагоді, оскільки видалення білобарних метастазів без потреби у попередніх складних судинних інтервенціях дозволяє забезпечити хороший прогноз. Паренхімозберігаючі резекції печінки дають можливість отримати задовільні онкологічні результати з мінімалізацією ризиків виникнення гострої печін-кової недостатності в післяопераційний період.


Дод.точки доступу:
Колеснік, О. О.; Бурлака, А. А.; Звірич, В. В.; Чуканов, О. М.; Гого-Абіте, А.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

10.


   
    Порівняльний аналіз результатів заміщення половинних дефектів язика у онкологічних хворих при застосуванні різних реконструктивних підходів [Текст] / О. В. Кравець [та ін.] // Онкология. - 2018. - Том 20, N 4. - С. 281-286. - Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна:
ЯЗЫКА НОВООБРАЗОВАНИЯ (хирургия)
ХИРУРГИЧЕСКИЕ ЛОСКУТЫ (использование)
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ ОЦЕНКА
Анотація: Мета: порівняння результатів пластичного заміщення половинних дефектів язика із застосуванням вільного променевого аутотрансплантата передпліччя та регіонарних клаптів — субментального або надключичної артерії. Об’єкт і методи: до дослідження включено 38 хворих на рак язика та слизової оболонки дна ротової порожнини III–IV стадій, яким проведене хірургічне лікування в обсязі гемірезекції язика та шийної лімфодисекції. Хворі перебували на лікуванні у відділенні пухлин голови та шиї Національного інституту раку у період з 2014 по 2016 р. Пацієнти розподілені на три групи залежно від виду реконструктивної методики, застосованої для заміщення половинного дефекту язика. Першу групу склали 11 пацієнтів, у яких усунення дефекту проводили регіонарним клаптем надключичної артерії. Другу — 12 хворих, у яких для заміщення дефекту використано вільний променевий аутотрансплантат передпліччя. Третю — 15 пацієнтів, у яких усунення дефекту проводили регіонарним субментальним клаптем. Порівнювали тривалість оперативного втручання, термін стаціонарного лікування, післяопераційні ускладнення, ускладнення після пересадки клаптівта в донорській ділянці, функціональний статус і якість життя хворих. Результати: cередній час операції у пацієнтів 2-ї групи становив 9,6 ± 0,4 год проти 5,4 ± 0,2 і 5,6 ± 0,3 год у хворих 1-ї та 3-ї груп відповідно (p 0,05). Частота ускладнень у донорській ділянці в цій групі становила 49,9% проти 9,1% у хворих 1-ї та 6,7% у пацієнтів 3-ї групи (p 0,05) та якості життя (p 0,05) між групами не виявлено. Застосування вільного променевого аутотрасплантата передпліччя пов’язано зі зростанням ризику розвитку ускладнень у донорській ділянці (відношення шансів = 14; 95% довірчий інтервал 1,4–143) порівняно з використанням субментального клаптя та клаптя надключичної артерії. Висновки: застосування регіонарних клаптів (субментального та над-ключичної артерії) порівняно з вільним променевим аутотрансплантатом передпліччя достовірно зменшує тривалість оперативного втручання та частоту ускладнень у донорській ділянці. Статистично значущих відмін-ностей у термінах стаціонарного лікування, частоті ускладнень після пересадки клаптів, після операційних ускладнень, функціональному статусі та якості життя хворих між пацієнтами досліджуваних груп не виявлено.


Дод.точки доступу:
Кравець, О. В.; Процик, В. С.; Колеснік, О. О.; Хлинін, О. В.; Гур'янов, В. Г.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

11.


   
    Иммуноцитохимические маркеры при выявлении микрометастазов опухолей [Текст] / Д. Ф. Глузман [и др.] // Онкология. - 2018. - Том 20, N 4. - С. 287-294. - Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна:
НОВООБРАЗОВАНИЙ МИКРОМЕТАСТАЗЫ (диагностика)
ИММУНОГИСТОХИМИЯ (методы)
НОВООБРАЗОВАНИЙ МАРКЕРЫ БИОЛОГИЧЕСКИЕ (анализ)
ДЕТИ
ВЗРОСЛЫЕ
Анотація: Наведено результати застосування сучасних імуноцитохімічних методів з метою визначення мікрометастазів різних типів пухлин у дорослих і дітей. Встановлено, що використання спеціально підібраної панелі моноклональних антитіл до онкофетальних, органо- та тканиноспецифічних антигенів, білків цитоскелета полегшує пошук невеликої кількості пухлинних клітин у мазках кісткового мозку, ексудатах із серозних порожнин і в спинно-мозковій рідині пацієнтів.


Дод.точки доступу:
Глузман, Д. Ф.; Скляренко, Л. М.; Ивановская, Т. С.; Полищук, А. С.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

12.


    Федосова, Н. І.
    Науково-практична конференція "Індивідуалізація медикаментозного лікування хворих на солідні пухлини" [Текст] / Н. І. Федосова // Онкология. - 2018. - Том 20, N 4. - С. 295-297
MeSH-головна:
НОВООБРАЗОВАНИЯ (лекарственная терапия)
ИНДИВИДУАЛИЗИРОВАННАЯ МЕДИЦИНА
КОНФЕРЕНЦИЯ ДЛЯ ДОСТИЖЕНИЯ КОНСЕНСУСА
Анотація: 18–19 жовтня 2018 р. у Рівному відбулася науково-практична конференція «Індивідуалізація медикаментозного лікування хворих на солідні пухлини», присвячена 100-річчю Національної академії наук (НАН) України та 90-річчю з дня народження видатного вченого-онколога, доктора медичних наук, професора Кулик Галини Іванівни. Організаторами конференції виступили Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології (ІЕПОР) ім. Р.Є. Кавецького НАН України та КЗ «Рівненський обласний онкологічний диспансер» Рівненської обласної ради.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

13.


    Бубновська, Л. М.
    Рівень гіпоксії в жировій тканині хворих на рак прямої кишки з ожирінням [Текст] / Л. М. Бубновська, С. П. Меренцев, Д. С. Осинський // Онкология. - 2018. - Том 20, N 4. - С. 298
MeSH-головна:
ПРЯМОЙ КИШКИ НОВООБРАЗОВАНИЯ (диагностика, хирургия)
ОЖИРЕНИЕ (осложнения)
КЛЕТОЧНАЯ ГИПОКСИЯ
ЖИРОВАЯ ТКАНЬ (патофизиология)
МАГНИТНО-РЕЗОНАНСНАЯ СПЕКТРОСКОПИЯ (методы)


Дод.точки доступу:
Меренцев, С. П.; Осинський, Д. С.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

14.


   
    Особливості редокс-стану жирової тканини у хворих на рак молочної залози з надлишковою масою тіла: клінічне значення [Текст] / А. П. Бурлака [та ін.] // Онкология. - 2018. - Том 20, N 4. - С. 298-299
MeSH-головна:
ТРОЙНОЕ НЕГАТИВНОЕ НОВООБРАЗОВАНИЕ МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ (диагностика, осложнения)
ОЖИРЕНИЕ (диагностика, осложнения)
ЖИРОВАЯ ТКАНЬ (патофизиология)
ОКИСЛИТЕЛЬНО-ВОССТАНОВИТЕЛЬНЫЕ РЕАКЦИИ
ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЙ ОБМЕН


Дод.точки доступу:
Бурлака, А. П.; Ганусевич, І. І.; Вовк, А. В.; Мотузюк, І. М.; Сидорчук, О. І.; Семенко, С. В.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

15.


    Галайчук, І. Й.
    Саркоми молочної залози: практичне застосування статистичного аналізу даних обласних канцер-реєстрів [Текст] / І. Й. Галайчук, Л. В. Нітефор // Онкология. - 2018. - Том 20, N 4. - С. 299
MeSH-головна:
МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ НОВООБРАЗОВАНИЯ
САРКОМА
СТАТИСТИЧЕСКАЯ ОБРАБОТКА ДАННЫХ


Дод.точки доступу:
Нітефор, Л. В.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

16.


    Голотюк, В. В.
    Внутрішньоклітинні рівні генерування NO як прогностичний і предиктивний маркер при лікуванні хворих на рак прямої кишки [Текст] / В. В. Голотюк // Онкология. - 2018. - Том 20, N 4. - С. 299-300
MeSH-головна:
ПРЯМОЙ КИШКИ НОВООБРАЗОВАНИЯ (диагностика, радиотерапия, хирургия)
ПРЕДОПЕРАЦИОННОЕ ВЕДЕНИЕ БОЛЬНОГО
НЕОАДЪЮВАНТНАЯ ТЕРАПИЯ
ЛУЧЕВАЯ ТЕРАПИЯ (методы)
РАДИОСЕНСИБИЛИЗИРУЮЩИЕ СРЕДСТВА (терапевтическое применение)
ФТОРАФУР (терапевтическое применение)
АРГИНИН (терапевтическое применение)
АЗОТА ОКИСЬ (анализ)
ПРОГНОЗ
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

17.


    Грибач, С. М.
    Метаболічний синдром та рак молочної залози у хворих постменопаузального віку [Текст] / С. М. Грибач, В. Ф. Чехун // Онкология. - 2018. - Том 20, N 4. - С. 300
MeSH-головна:
МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ НОВООБРАЗОВАНИЯ (диагностика, осложнения)
МЕТАБОЛИЧЕСКИЙ СИНДРОМ X (осложнения)
МЕНОПАУЗА
ВЫЖИВАЕМОСТИ АНАЛИЗ


Дод.точки доступу:
Чехун, В. Ф.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

18.


    Дяків, І. Б.
    Персоніфікація виявлення метахронного раку молочної залози [Текст] / І. Б. Дяків, А. Є. Крижанівська // Онкология. - 2018. - Том 20, N 4. - С. 300
MeSH-головна:
МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ НОВООБРАЗОВАНИЯ (диагностика)
НОВООБРАЗОВАНИЯ ПЕРВИЧНО-МНОЖЕСТВЕННЫЕ (диагностика)
ФАКТОРЫ РИСКА
РИСКА ОЦЕНКА
ИНДИВИДУАЛИЗИРОВАННАЯ МЕДИЦИНА


Дод.точки доступу:
Крижанівська, А. Є.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

19.


   
    Імунотерапія як складова індивідуалізованого лікування хворих на солідні пухлини [Текст] / О. М. Караман [та ін.] // Онкология. - 2018. - Том 20, N 4. - С. 301
MeSH-головна:
НОВООБРАЗОВАНИЯ (терапия)
ИММУНОТЕРАПИЯ
ИНДИВИДУАЛИЗИРОВАННАЯ МЕДИЦИНА


Дод.точки доступу:
Караман, О. М.; Федосова, Н. І.; Симчич, Т. В.; Зайчук, В. В.; Черемшенко, Н. Л.; Іванченко, А. В.; Воєйкова, І. М.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

20.


    Клюсов, О. М.
    Особливості надання медичної допомоги онкологічним хворим в умовах урбанізації: мультидисциплінарний підхід [Текст] / О. М. Клюсов // Онкология. - 2018. - Том 20, N 4. - С. 301
Рубрики:
MeSH-головна:
НОВООБРАЗОВАНИЯ
МЕДИЦИНСКОЙ ПОМОЩИ ОКАЗАНИЕ
ГОРОДСКОГО НАСЕЛЕНИЯ ЗДРАВООХРАНЕНИЯ СЛУЖБЫКиев

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

 1-20    21-36 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)