Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>II=ЗУ16/2018/4<.>
Загальна кiлькiсть документiв : 21
Показанi документи с 1 за 20
 1-20    21-21 
1.


    Романюк, М. Г.
    Пріапізм: етіологія, патогенез, діагностика та методи лікування [Текст] / М. Г. Романюк // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 6-10
MeSH-головна:
ПРИАПИЗМ (диагностика, лекарственная терапия, терапия, хирургия, этиология)
Анотація: У статті представлені сучасні уявлення щодо етіології, патогенезу, діагностики та методів лікування гострого пріапізму. Тести допоможуть перевірити рівень знань даної теми та звернути увагу на особливості лікування цього синдрому.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

2.


   
    Рецензія на монографію І. І. Горпинченко, П. В. Аксьонов «Ударно-хвильова терапія у лікуванні хворих на еректильну дисфункцію судинного генезу» [Текст] // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 12-13
MeSH-головна:
ЭРЕКТИЛЬНАЯ ДИСФУНКЦИЯ (терапия)
ИМПОТЕНЦИЯ СОСУДИСТОГО ПРОИСХОЖДЕНИЯ (терапия)
УЛЬТРАЗВУКОВАЯ ТЕРАПИЯ
МОНОГРАФИЯ

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

3.


   
    Рецензия на книгу «Оргазм, его расстройства и их преодоление» (Кочарян Г. С.) [Текст] // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 14
MeSH-головна:
ОРГАЗМ
СЕКСУАЛЬНЫЕ ДИСФУНКЦИИ ПСИХОТИЧЕСКИЕ
СЕКСУАЛЬНАЯ ДИСФУНКЦИЯ ФИЗИОЛОГИЧЕСКАЯ
МОНОГРАФИЯ

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

4.


    Антонян, І. М.
    Комбінована терапія еректильної дисфункції [Текст] / І. М. Антонян, Ф. Г. Мошель // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 15-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Уденафил
MeSH-головна:
ЭРЕКТИЛЬНАЯ ДИСФУНКЦИЯ (лекарственная терапия, этиология)
АНДРОГЕНЫ (дефицит)
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 (осложнения)
ФОСФОДИЭСТЕРАЗЫ 5 ИНГИБИТОРЫ (терапевтическое применение)
Анотація: Мета дослідження: оцінювання ефективності та безпеки використання гормональної замісної терапії тестостероном у комбінації з іФДЕ-5 (уденафілом) при лікуванні еректильної дисфункції (ЕД) у чоловіків з андрогенним дефіцитом на тлі цукрового діабету (ЦД) 2-го типу. Матеріали та методи. У дослідження було залучено 20 пацієнтів з ЦД 2-го типу та ознаками ЕД на тлі вторинного гіпогонадизму. Перед початком лікування пацієнти пройшли стандартне загально-клінічне обстеження в умовах урологічного стаціонару, після чого були розподілені порівну на дві групі за допомогою «підкинутої монети». Пацієнти І групи (n=10) протягом 12 тижнів отримували ГЗТ тестостероном у дозі 50 мг/добу, хворі ІІ групи (n=10) застосовували ГЗТ тестостероном у комбінації з уденафілом (100–200 мг/добу двічі та більше разів на тиждень) також протягом 12 тижнів. Результати. Доведено, що після 12 тижнів лікування рівень загального тестостерону у групі комбінованої терапії підвищився з 6,6±1,3 до 17,1±4,2 нмоль/мл, у той час як в групі монотерапії зміни були менш вираженими – з 5,6±1,2 до 13,3±2,3 нмоль/мл. Важливий показник для хворих на ЦД 2-го типу – рівень глюкози – також демонстрував суттєві зміни в групі комбінованої терапії: з 10,2±2,7 до 6,9±1,6 ммоль/л порівняно з результатами групи монотерапії: з 9,9±2,4 до 8,1±1,5 ммоль/л. Заключення. Терапія еректильної дисфункції у чоловіків з андрогенним дефіцитом на тлі ЦД 2-го типу за допомогою гормональної замісної терапії (ГЗТ) тестостероном у комбінації з інгібітором фосфодіестерази-5 (уденафілом) може бути ефективною альтернативою традиційній ГЗТ, але потрібні подальші дослідження у цьому напрямку.


Дод.точки доступу:
Мошель, Ф. Г.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

5.


    Кочарян, Г. С.
    Роль генетических факторов в формировании гомосексуальности: современный анализ проблемы [Текст] / Г. С. Кочарян // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 20-25. - Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна:
ГОМОСЕКСУАЛИЗМ
ГОМОСЕКСУАЛИЗМ ЖЕНСКИЙ (генетика, статистика)
ГОМОСЕКСУАЛИЗМ МУЖСКОЙ (генетика, статистика)
ГЕТЕРОСЕКСУАЛЬНОСТЬ
Анотація: У статті мова йде про помилковість уявлень щодо природженого характеру гомосексуальності, які базуються на відомостях про психосексуальний розвиток людини. Наводяться результати генетичних досліджень (близнюкових і пов’язаних з визначенням участі конкретних хромосом та їх ділянок), які свідчать про те, що в деяких випадках генетичні впливи можуть відіграти роль м’яких факторів схильності до розвитку гомосексуальності, проте основне значення в її формуванні належить психологічним і соціальним факторам. На думку автора, доцільно проведення близнюкових досліджень гетеросексуальності. Тоді біологічні фактори зазвучали б зовсім по-іншому і, мабуть, можна було б констатувати, що у формуванні гетеросексуальної орієнтації вони відіграють велику роль, позаяк співвідносяться зі статтю людини.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

6.


    Романюк, М. Г.
    Эффект Аденорма на частоту отхождения конкрементов верхней трети мочеточников: открытое рандомизированное контролируемое исследование [Текст] / М. Г. Романюк, П. В. Аксенов // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 26-32. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Тамсулозин
   Аденорм

MeSH-головна:
МОЧЕТОЧНИКА КАМНИ (лекарственная терапия)
Анотація: Консервативна літогонна (експульсивна) терапія (КЛТ) з використанням альфа-адреноблокаторів ефективна при каменях нижньої третини сечоводу. Наше дослідження було проведено для оцінювання ефективності тамсулозину у складі препарату Аденорму (АТ «Київський вітамінний завод», Київ, Україна) для виведення каменів проксимальної третини сечоводу. Матеріали та методи. Відкрите рандомізоване контрольоване дослідження було проведено за участю 108 пацієнтів, які погодилися на консервативне лікування єдиного рентгеноконтрастного конкременту верхньої третини сечоводу розмірами ?6 мм. Пацієнти були рандомізовані на групу A (n=54) – отримували тільки загальну літогінну терапію) і групу Б (n=54) – отримували по 0,4 мг тамсулозину один раз на добу. Первинним показником ефективності була частота відходження конкрементів (ЧВК) у «популяції пацієнтів з наміром лікуватися» через 4 тиж після лікування. Вторинні показники ефективності оцінювалися у «популяції за протоколом» і представляли собою час проходження конкременту, показник шкали Euro-Quality-of-Life (EuroQOL – Євро Якість життя) після дослідження, необхідність приймати знеболювальні і готовність знову пройти консервативне лікування. Результати. Обидві групи були добре збалансовані за вихідними характеристикам пацієнтів і конкременту. Сімдесят дев’ять пацієнтів (73,1%; 35 з групи A і 44 з групи Б) завершили протокол дослідження. Загальна ЧВК становила 60,2% (65/108). Група Б мала вищу ЧВК (74,1%; 40/54), ніж група A (46,3%; 25/54; p=0,003) і значно коротший час проходження каменю (середня кількість днів: A – 19,6 проти Б – 14,3; р=0,005). Групи не відрізнялися за шкалою EuroQOL і в разі потреби у знеболюванні, у той час як 74,3% (26/35) пацієнтів групи А і 90,9% (40/44) пацієнтів групи Б були готові пройти консервативне лікування (р=0,048). Однофакторний логістичний регресійний аналіз продемонстрував, що розмір каменю (ОШ=1,474; р=0,045) і лікування тамсулозином (ОШ=3,314; р=0,004) достовірно впливали на відходження каменю. При багатофакторному аналізі тільки тамсулозин був статистично значущим (ОШ=3,198; р=0,021). Заключення. Застосування тамсулозину у складі препарату Аденорму (АТ «Київський вітамінний завод», Київ, Україна) було пов’язано зі значно кращою частотою відходження конкрементів і більш коротким часом їх відходження, при первинних одиночних конкрементах верхньої третини розмірами ?6 мм порівняно тільки із загальноприйнятою літогінною терапією. Наші результати свідчать, що аналогічно пацієнтам з камінням нижньої третини сечоводу, консервативна літогінна терапія з використанням тамсулозину є розумним варіантом лікування для пацієнтів і з конкрементами проксимальної третини сечоводу.


Дод.точки доступу:
Аксенов, П. В.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

7.


    Возіанов, С. О.
    Радикальна простатектомія як метод лікування раку передміхурової залози: у фокусі промежинна та позадулонна методики її виконання (Історико-аналітичний огляд літератури) [Текст] / С. О. Возіанов, С. М. Шамраєв, А. М. Леоненко // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 33-38. - Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна:
ПРОСТАТЭКТОМИЯ (история, методы)
ПРЕДСТАТЕЛЬНОЙ ЖЕЛЕЗЫ НОВООБРАЗОВАНИЯ (хирургия)
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННЫЕ ОСЛОЖНЕНИЯ
Анотація: Метою дослідження були пошук, систематизація та аналіз існуючих літературних публікацій, що ілюструють шлях розроблення та удосконалення промежинної та позадулонної радикальної простатектомії в аспекті ініціального досвіду окремих авторів або колективів дослідників, які стояли у витоків розроблення або популяризації кожної з методик. Пошук інформації був проведений з використанням міжнародних баз даних PubMed, Google Scholar та за електронними реферативними базами Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського станом на вересень 2018 року. Відбирались оригінальні дослідження, літературні огляди, роботи, опубліковані як тезиси, а також монографічні видання. Під час аналізу кожного літературного джерела окремо визначали: авторський колектив, рік публікації дослідження та оригінальний авторський внесок. Радикальна простатектомія невпинно розвивається вже більше століття, як наслідок – техніка її виконання не є сталою і постійно вдосконалюється. Результатом роботи цілої плеяди видатних закордонних та вітчизняних вчених стала розробка широкого арсеналу її технічних модифікацій. У підсумку радикальна простатектомія вважається «золотим стандартом» лікування локалізованого раку передміхурової залози, а її промежинна та особливо позадулонна методики – загальноприйнятими світовою урологічною спільнотою.


Дод.точки доступу:
Шамраєв, С. М.; Леоненко, А. М.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

8.


    Сакало, А. В.
    Негативний вплив лікування на якість життя хворих на гермінативні пухлини яєчка (Огляд літератури) [Текст] / А. В. Сакало // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 39-43. - Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна:
ЯИЧКА НОВООБРАЗОВАНИЯ (лекарственная терапия, осложнения, патофизиология, радиотерапия, хирургия)
ХИМИОРАДИОТЕРАПИЯ (вредные воздействия, использование)
КАЧЕСТВО ЖИЗНИ
ФЕРТИЛЬНОСТЬ
Анотація: З огляду на переважно молодий вік хворих на гермінативні пухлини яєчка, питання впливу лікування (хіміотерапія, променева терапія, заочеревинна лімфаденектомія, орхіфунікулектомія) на якість життя хворих є актуальним. Висвітлено питання негативного впливу терапії на фертильність, сексуальну і гормональну функції. Відзначено, що підвищення ризику розвитку вдруге індукованих пухлин і кардіотоксичність хіміотерапії простежується до 35 років після закінчення лікування.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

9.


    Вітковський, В. Ф.
    Оцінка ефективності фітопрепарату Канефрон® Н у комплексному лікуванні хворих на сечокам'яну хворобу з використанням дистанційної ударно-хвильової літотрипсії [Текст] / В. Ф. Вітковський // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 44-48. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Канефрон Н
MeSH-головна:
УРОЛИТИАЗ (лекарственная терапия, патофизиология, терапия, ультрасонография)
ЛИТОТРИПСИЯ (использование)
ФИТОТЕРАПИЯ
РЕЦИДИВ
Анотація: Мета дослідження: вивчення дії препарату рослинного походження Канефрон® Н, зокрема його здатності потенціювати ефективність дистанційної ударно-хвильової літотрипсії (ДУХЛ) при лікуванні хворих на сечокам’яну хворобу (СКХ) та попереджати рецидив каменеутворення. Питання дослідження: перевірити гіпотезу, що лікування Канефроном Н може потенціювати ефект літотрипсії і ризик повторного утворення каменів. Матеріали та методи. Пацієнтами були хворі на оксалатно-кальцієвий уролітіаз з розміром каменя від 0,8 см до 1,3 см у нирках та від 0,5 см до 0,9 см у сечоводах у віці 18–65 років, що піддавалися процедурі ДУХЛ. Методом випадкового розподілу хворі були розподілені на дві групи по 30 осіб. Основна група отримувала загальні рекомендації щодо ведення хворого з СКХ після ДУХЛ і рослинний препарат Канефрон® Н протягом 6 міс. Група контролю – тільки загальні рекомендації. Крім того, в обох групах за показаннями призначали анальгетики і спазмолітики у випадку наявності болю під час звільнення від фрагментів. Оцінювали такі показники: термін звільнення від фрагментів після дезінтеграції каменя методом ДУХЛ; відсоток повного звільнення від фрагментів; наявність больового синдрому та лейкоцитурії у післяопераційний період; частка випадків рецидиву каменеутворення протягом року після процедури. Результати. В основній групі відзначалось більш повне і швидке відходження фрагментів. Так, до 14-ї доби в основній групі відбувалося звільнення від уламків каменів у 96,6% пацієнтів проти 76,6% у контрольній. В основній групі також фіксували менше випадків больового синдрому під час відходження фрагментів каменів (23% в основній групі і 43% у контрольній) і більш рідкісні випадки лейкоцитурії протягом 14 діб (10% проти 23% відповідно). Повторного утворення каменів протягом року не відзначали у жодного хворого основної групи, у групі контролю – у 23%. Проте через невелику кількість пацієнтів у групах можна говорити лише про тенденцію, а не про статистично значущу закономірність. Заключення. Канефрон® Н є ефективним і безпечним лікарським засобом для лікування хворих із сечокам’яною хворобою, які перенесли дистанційну ударно-хвильову літотрипсію. Його використання сприяє більш швидкому і безпечному відходженню уламків зруйнованих конкрементів та зменшенню ризику рецидиву повторного каменеутворення.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

10.


    Гурженко, А. Ю.
    Обгрунтування вибору методу літотрипсії у хворих на уретеролітіаз із супутнім цукровим діабетом [Текст] / А. Ю. Гурженко // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 49-56. - Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна:
УРЕТЕРОЛИТИАЗ (осложнения, патофизиология, терапия, хирургия)
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ (патофизиология)
КОМОРБИДНОСТЬ
ЛИТОТРИПСИЯ (методы)
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННЫЕ ОСЛОЖНЕНИЯ
Анотація: Стаття присвячена покращенню ефективності лікування хворих на уретеролітіаз, обтяжений цукровим діабетом, шляхом вивчення загального гомеостазу та функціональної спроможності нирок із визначенням чинників ризику виникнення ускладнень після малоінвазивних методів уретеролітотрипсії із прогнозуванням вибору оптимального з них. Наведено теоретичне узагальнення та нове вирішення актуальної наукової задачі поліпшення ефективності лікування хворих з уретеролітіазом на тлі цукрового діабету за допомогою впровадження алгоритму визначення функціонально-відновного стану нирки, вивчення стану оксидантного стресу, шляхів запобігання деструкції ниркової тканини, що забезпечує зменшення рівня післяопераційних ускладнень при виконанні малоінвазивних методів літотрипсії.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

11.


    Нікітін, О. Д.
    Підвищення ефективності лікування екскреторно-токсичної безплідності з використанням комбінованої імуномодуляції [Текст] / О. Д. Нікітін // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 57-62. - Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна:
БЕСПЛОДИЕ (иммунология, лекарственная терапия, этиология)
БЕСПЛОДИЕ МУЖСКОЕ (иммунология, лекарственная терапия, этиология)
БЕСПЛОДИЕ ЖЕНСКОЕ (иммунология, лекарственная терапия, этиология)
ИММУНОМОДУЛЯЦИЯ (действие лекарственных препаратов)
АДЪЮВАНТЫ ИММУНОЛОГИЧЕСКИЕ (терапевтическое применение)
СПЕРМАТОЗОИДЫ (действие лекарственных препаратов)
Анотація: Виявлені особливості імунної відповіді у пацієнтів з різними формами безплідності свідчать про їхнє патогенетичне значення у порушеннях репродуктивної функції. Особливо це стосується пацієнтів з екскреторно-токсичним генезом безплідності, активація гуморальної ланки імунітету в яких поєднана з дефіцитом клітинної ланки. Такі дані теоретично обґрунтовують доцільність призначення препаратів імуномодулюючої дії у комплексному лікуванні таких пацієнтів. Аналіз отриманих результатів продемонстрував, що клінічне одужання зафіксовано у 88 (59,45%) пацієнтів, покращення лабораторних показників – у 41 (27,7%), відсутність позитивного ефекту — у 19 (12,83%) досліджуваних. Під час мікроскопічного дослідження секрету передміхурової залози до і після лікування відзначено достовірне зменшення лейкоцитарної реакції: у ІІІ групі – з 84,3±6,1 до 14,1±1,7, у IV групі – з 79,7±5,5 до 16,1±4,1. При контрольному дослідженні еякуляту через 3 міс після закінчення терапії кількість сперматозоїдів в 1 мл збільшилась з 34,56±3,87 до 57,09±4,64 у ІІІ групі і з 37,94±5,04 до 40,41±3,82 у IV групі, рухливість збільшилась з 27,69±4,01 до 47,33±2,31 і з 29,03±3,22 до 36,27±3,28 відповідно, кількість живих сперматозоїдів збільшилась з 38,92±3,47 до 46,93±3,48 у ІІІ групі і з 36,88±4,01 до 40,18±2,48 у IV групі, кількість патологічних форм зменшилась з 46,35±3, 27 до 24,38±2,92 у ІІІ групі і з 48,30±4,29 до 39,89±3,92 у IV групі. Комплексна імуномодулююча терапія у хворих на екскреторно-токсичну безплідність продемонструвала свою ефективність у 94,6% хворих, що підтверджується достовірними змінами параметрів концентрації сперматозоїдів, їхньої рухливості і змісту патологічних форм, відновленням балансу цитокінів.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

12.


    Гурженко, Ю. Н.
    Оценка влияния тамсулозина на постэякуляторную боль [Текст] / Ю. Н. Гурженко, В. В. Спиридоненко // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 63-68. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Тамсулозин (Тамсулостад)
MeSH-головна:
ПРОСТАТИТ (лекарственная терапия, осложнения, патофизиология)
ПРЕДСТАТЕЛЬНОЙ ЖЕЛЕЗЫ ГИПЕРПЛАЗИЯ (лекарственная терапия, осложнения, патофизиология)
ЭЯКУЛЯЦИЯ
БОЛИ (лекарственная терапия, этиология)
ТАЗОВЫЕ БОЛИ (лекарственная терапия, этиология)
Анотація: Мета дослідження: визначення впливу тамсулозину на зменшення симптомів, пов’язаних з постеякуляторним болем (ПЕБ) в осіб з хронічним простатитом і доброякісною гіперплазію передміхурової залози. Матеріали та методи. На базі ДУ «Інститут урології НАМН України» під амбулаторним наглядом протягом року перебували 150 пацієнтів чоловічої статі віком від 31 до 57 років, які були відібрані із загальної когорти, які вперше звернулися до уролога із симптомами ПЕБ. Пацієнти були розподілені на групи за принципом нозології: 47 – з хронічним абактеріальним простатитом у стадії нестійкої ремісії (І група), 51 – з хронічним бактеріальним простатитом в стадії нестійкої ремісії (ІІ група) і 52 – з ДГПЗ 1-го ступеня (ІІІ група). Результати. В осіб І, ІІ і ІІІ груп зникнення/різке зменшення симптомів ПЕБ на 90-у добу відбувалося відповідно у 83,0%, 94,1% і 71,1% пацієнтів. Так само під час опитування пацієнтів вони зазначали зниження вираженості (сили) ПЕБ протягом переважно перших 30 діб лікування. Заключення. Застосування тамсулозину є ефективною стратегією, спрямованою на зменшення проявів післяеякуляторного болю, що ускладнює перебіг хронічного простатиту будь-якого генезу та доброякісної гіперплазії передміхурової залози.


Дод.точки доступу:
Спиридоненко, В. В.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

13.


    Зайцев, В. І.
    Можливості неінвазивної діагностики інфравезикальної обструкції при доброякісній гіперплазії предміхурової залози [Текст] / В. І. Зайцев // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 69-71. - Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна:
МОЧЕВОГО ПУЗЫРЯ ШЕЙКИ ОБСТРУКЦИЯ (диагностика, патофизиология, этиология)
ПРЕДСТАТЕЛЬНОЙ ЖЕЛЕЗЫ ГИПЕРПЛАЗИЯ (осложнения, патофизиология)
Анотація: У статті проаналізовані сучасні можливості неінвазивної діагностики інфравезикальної обструкції при доброякісній гіперплазії передміхурової залози (ПЗ). Традиційні методи, такі, як залишкова сеча чи урофлоуметрія, не виявили достатньої чутливості, тому їхнє використання пов’язано з помилками у діагностиці. Водночас за останні роки запропоновані та апробовані більш чутливі та специфічні неінвазивні методи, такі, як інтравезикальна простатична протрузія та вимірювання товщини стінки сечового міхура. Вони продемонстрували можливість більш широкого використання в реальній практиці та поступової заміни традиційних методів.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

14.


    Gorpynchenko, I.
    Intracavernous stem cell transplantation in erectile dysfunction: modification of adhesiv properties of stem cells increases their ability to restore contractile and phosphatase activity of cavernous tissue damaged by hyperglycemia [Текст] / I. Gorpynchenko, A. Sytenco // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 72-75. - Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна:
ЭРЕКТИЛЬНАЯ ДИСФУНКЦИЯ (патофизиология, терапия)
СТВОЛОВЫЕ КЛЕТКИ
ГИПЕРГЛИКЕМИЯ (осложнения)
Анотація: На двох групах (n=10; 1:1) статевозрілих щурів-самців лінії Вістар масою 160–180 г з індукованої гіперглікемією (8 ммоль/л) проведено порівняльне дослідження впливу чотирьох інтракавернозних ін’єкцій (1?106 клітин один раз на тиждень) нативних стовбурових клітин (СК) і клітин з інтегрованими у мембрану молекулами SYT1 / SYT2 (СК-м-SYT1 / SYT2), на скоротливу і фосфатазну активність печеристої тканини. Встановлено, що по закінченню ІКД у групі тварин, які отримували СК-м-SYT1 / SYT2, медіана амплітуди скорочень була в 1,6 разу більше (р0,05, критерій Вілкоксона), а медіани інтенсивності забарвлення на АТФ-азу і ЛФ відповідно на 2 і 1 балів більше, ніж в групі, де вводилися нативні СК (р0,05, критерій Вілкоксона). ІКД нативних і модифікованих СК не впливали на рівень глікемії. Модифікація адгезивних властивостей СК молекулами SYT1 / SYT2 підвищує їхню здатність відновлювати скоротливу і фосфатазну активність печеристої тканини, пошкодженої внаслідок гіперглікемії. Необхідні подальші дослідження процесів хоумінга і диференціювання СК, модифікованих молекулами SYT1 / SYT2, в інтактній і патологічно зміненій печеристій тканині in vitro і in vivo.


Дод.точки доступу:
Sytenco, A.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

15.


    Лучицький, В. Є.
    Стан андрогенного забезпечення та еректильної функції у чоловіків, хворих на цукровий діабет 2-го типу з ожирінням [Текст] / В. Є. Лучицький // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 76-80. - Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна:
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 (осложнения)
ЭРЕКТИЛЬНАЯ ДИСФУНКЦИЯ (этиология)
АНДРОГЕНЫ (дефицит)
Анотація: Мета дослідження: вивчити стан еректильної функції та андрогенного забезпечення у чоловіків, хворих на цукровий діабет 2-го типу (ЦД2) з ожирінням. Матеріали та методи. Обстежено 56 чоловіків віком від 35 до 65 років із ЦД2: група І – 38 осіб з ожирінням, ІІ група – 18 осіб без ожиріння. У контрольну групу увійшли 82 практично здорових чоловіків. У крові імуноферментним методом визначали концентрацію фолітропіну (ФСГ), лютропіну (ЛГ), тестостерону загального (Тзаг), тестостерону вільного (Тв), естрадіолу (Е2 ), секс-стероїдзв’язувального глобуліну (ССЗГ) та пролактину (ПРЛ). Критерієм ожиріння вважали показник індексу маси тіла (ІМТ) 30 кг/м2. Стан еректильної функції досліджували з використанням опитувальника «Міжнародний Індекс Еректильної Функції» (МІЕФ-15). Результати. Встановлено, що середній рівень Тзаг та Тв у сироватці крові пацієнтів обох груп був зниженим порівняно з показником контрольної групи. Середні рівні естрадіолу в крові обстежених пацієнтів І групи були вірогідно вищими порівняно з пацієнтами ІІ групи. Середні рівні гіпофізарних гормонів: ФСГ, ЛГ та ПРЛ у пацієнтів обстежених груп вірогідно не відрізнялися від аналогічних показників у чоловіків контрольної групи. Аналіз результатів анкетування МІЕФ-15 чоловіків із ЦД2 та андрогенодефіцитом виявив виражене зниження усіх показників в обстежених групах порівняно з контролем. Більш виражене зниження інтегративних показників анкетування МІЕФ-15 в обстежених спостерігалося у пацієнтів з ожирінням. Заключення. Отримані дані (зниження показників еректильної функції, оргастичних відчуттів, лібідо) свідчать про присутність порушення гормональної складової регуляції копулятивного циклу у чоловіків, хворих на цукровий діабет 2-го типу з ожирінням.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

16.


    Кочарян, Г. С.
    Паттерны измененного поведения у мужчин, обусловленные сексуальными дисфункциями [Текст] / Г. С. Кочарян // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 81-94. - Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна:
СЕКСУАЛЬНАЯ ДИСФУНКЦИЯ ФИЗИОЛОГИЧЕСКАЯ (патофизиология, психология)
СЕКСУАЛЬНЫЕ ДИСФУНКЦИИ ПСИХОТИЧЕСКИЕ (патофизиология, психология)
МУЖЧИНЫ
ПОЛОВОЕ ПОВЕДЕНИЕ
ПОВЕДЕНИЕ
Анотація: На підставі спеціальних наукових досліджень і клінічних спостережень виділені і описані такі патерни поведінки поза інтимної близькості у чоловіків із сексуальними розладами: 1) уникаючий; 2) спрямований на збереження колишнього подружнього статусу (компенсаторний і маніпулятивний варіанти); 3) спрямований на створення образу чоловіка з високою сексуальною потенцією; 4) сублімація і феноменологічно близькі їй поведінкові зміни; 5) спрямований на усунення статевого розладу; 6) астенічний; 7) субдепрессивно-депресивний; 8) поширення страху на ситуації, не пов’язані з інтимною близькістю; 9) втрата ініціативи у встановленні відносин з жінками, специфічні обмеження при виборі партнерки; 10) трансформації поведінки, обумовлені динамічними характерологічними порушеннями; 11) гіпосексуальний; 12) гіперсексуальний.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

17.


    Лесовой, В. Н.
    Оценка оперативных методов лечения комбинации эректильной дисфункции и преждевременной эякуляции [Текст] / В. Н. Лесовой, А. В. Книгавко, А. В. Аркатов // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 95-97. - Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна:
ЭРЕКТИЛЬНАЯ ДИСФУНКЦИЯ (патофизиология, хирургия)
ПРЕЖДЕВРЕМЕННАЯ ЭЯКУЛЯЦИЯ (патофизиология, хирургия)
КОМОРБИДНОСТЬ
Анотація: У статті представлено оцінювання ефективності хірургічних варіантів допомоги пацієнтам з передчасною еякуляцією (ПЕ) та еректильною дисфункцією (ЕД) у короткостроковій і довгостроковій ефективності. На підставі пенільної біотезіометрії проведення УЗД статевих органів у режимі допплерографії, збору сексуального анамнезу, а також використання шкали вегетативної дисфункції і шкали Гамільтона, дані припущення щодо найбільш ймовірної причини ПЕ та ЕД, що дозволило обрати оптимальний вид хірургічного лікування.


Дод.точки доступу:
Книгавко, А. В.; Аркатов, А. В.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

18.


    Мороз, О. Л.
    Вплив активності ензимурії на результати уретеролітотрипсії у хворих на уретеролітіаз єдиної нирки [Текст] / О. Л. Мороз // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 98-101. - Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна:
УРОЛИТИАЗ (патофизиология, хирургия)
УРЕТЕРОЛИТИАЗ (осложнения, патофизиология, хирургия)
ЛИТОТРИПСИЯ
Анотація: Стаття присвячена вивченню стану активності ензимурії у хворих із уретеролітіазом єдиної нирки (ЄН) після різних методик уретеролітотрипсії. Встановлено, що активність реноспецифічних ферментів канальцевого нефротелію НАГ та ?-Гал визначає функціональний стан сечових шляхів до та після малоінвазивного втручання при уретеролітіазі ЄН, що сприяє проведенню своєчасної корекції лікувальних заходів.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

19.


    Савчук, Р. В.
    Особливості гістохімічних змін глутаматдегідрогенази в артифіційному сечовому міхурі у динаміці (експериментальне дослідження) [Текст] / Р. В. Савчук, Ф. І. Костєв, Б. А. Насибуллін // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 102-105. - Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна:
ЦИСТЭКТОМИЯ
МОЧИ ОТВЕДЕНИЕ, ИСКУССТВЕННЫЕ РЕЗЕРВУАРЫ
ХИРУРГИЧЕСКИ СОЗДАННЫЕ АНАТОМИЧЕСКИЕ СТРУКТУРЫ
ГЛУТАМАТДЕГИДРОГЕНАЗА
Анотація: Золотим стандартом лікування м’язово-інвазивного раку сечового міхура з найкращими показниками якості життя пацієнта у післяопераційний період є радикальна цистектомія з ілеоцистопластикою. Мета дослідження: вивчити особливості гістохімічно виявленої активності глутаматдегідрогенази у стінці артифіційного сечового міхура в експериментальних тварин. Матеріали та методи. Експериментальні дослідження були виконані на 18 самицях mini-pigs віком 4–5 міс і масою 8–10 кг. Моделювання штучного сечового міхура було виконано шляхом цистектомії з наступною ілеоцистопластикою. Контрольні дослідження глутаматдегідрогенази (ГДГ) проводили через 3, 6 і 12 міс після оперативного моделювання. Результати. Гістоензимологічні дослідження стінки здухвинної кишки на різних етапах вивчення після експериментального моделювання артифіційного сечового міхура не виявили статистично значущих змін активності ГДГ в епітеліальному і підслизовому шарах щодо здорових тварин. Заключення. Активність ГДГ у м’язовому шарі неоциста через 3 міс була статистично вірогідно підвищена, з подальшою тенденцією до збільшення. Можна вважати, що гіпертрофія міоцитів змінює транспортні можливості судинної системи артифіційного сечового міхура, що, з одного боку, зумовлює зсув акценту субстратного забезпечення у бік проміжних метаболітів, а з іншого – недостатнє загальне забезпечення сприяє збереженню процесів життєзабезпечення на порівняно невисокому рівні.


Дод.точки доступу:
Костєв, Ф. І.; Насибуллін, Б. А.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

20.


    Борисов, С. О.
    Вплив препаратів багатовекторної дії на активність глутатіонпероксидази у крові та тканині нирок щурів під час моделювання гострого пієлонефриту та супутнього цукрового діабету 1-го типу [Текст] / С. О. Борисов // Здоровье мужчины. - 2018. - № 4. - С. 106-108. - Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна:
ПИЕЛОНЕФРИТ (лекарственная терапия, метаболизм, осложнения, патофизиология)
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 1 (метаболизм, осложнения, патофизиология)
ОКСИДАТИВНЫЙ СТРЕСС (действие лекарственных препаратов)
КОМОРБИДНОСТЬ
БОЛЕЗНЬ, МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ
Анотація: Мета дослідження: визначення активності ферменту антиоксидантної системи глутатіонпероксидази у плазмі крові та тканині нирок щурів за умови моделювання гострого пієлонефриту (ГП) та супутнього стрептозотоцинового цукрового діабету (ЦД) 1-го типу. Матеріали та методи. Експериментальні дослідження проводили на щурах лінії Вістар масою 200–300 г у віці 8–9 міс. Тварини були розподілені на п’ять груп. Результати. При ГП активність глутатіонпероксидази у плазмі крові і в тканині нирок тварин була суттєво знижена, а при моделюванні у щурів ГП на тлі ЦД 1-го типу активність глутатіонпероксидази у плазмі крові знижувалась майже вдвічі щодо неускладненою ЦД 1-го типу форми запалення. Традиційний медикаментозний вплив (ТМВ) сприяв лише розвитку тенденції до підвищення активності глутатіонпероксидази у плазмі крові і в тканині нирок. Активність ферменту залишалась вірогідно зниженою щодо норми. У разі запропонованого медикаментозного впливі препаратами багатовекторної дії активність глутатіонпероксидази у плазмі крові і в тканині нирок суттєво зростала відповідно до групи тварин з ТМВ, на 48% покращила ферментативний стан плазми крові і на 38% в тканині нирок щодо групи тварин без медикаментозного впливу. Заключення. Слід вважати патогенетично значущими порушення процесу детоксикації пероксидів та гідроксидів у разі розвитку гострого пієлонефриту (ГП) при супутньому цукровому діабеті (ЦД) 1-го типу. Застосування препаратів багатовекторної дії сприяло підвищенню активності глутатіонпероксидази у плазмі крові та в нирках тварин при ГП з супутнім ЦД 1-го типу.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

 1-20    21-21 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)