Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>II=ЕУ3/2017/4<.>
Загальна кiлькiсть документiв : 17
Показанi документи с 1 за 17
1.


   
    Оптимізація моделювання експериментального алергічного енцефаломієліту з хронічним рецидивуючим перебігом / Л. Д. Пічкур [та ін.] // Експерим. і клініч. медицина. - 2017. - N 4. - С. 4-14
MeSH-головна:
ЭНЦЕФАЛОМИЕЛИТ АУТОИММУННЫЙ ЭКСПЕРИМЕНТАЛЬНЫЙ (патофизиология)
ЭУКАРИОТЫ
Анотація: При тестуванні в "відкритому полі" щурів з індукованим ЕОЕ одинарною дозою АФ на 12-ту добу спостерігали пригнічення орієнтовно-дослідницької та активацію емоційної активності. Порівняльний патоморфологічний аналіз особливостей гістоструктури спинного мозку щурів з ЕАЕ на 35-ту добу показав, що застосування як подвійної, так і потрійної дози АФ з метою індукції забезпечує розвиток більш поширеного демієлінізуючого процесу в порівнянні з одинарної дозою АФ. Використання одинарної дози АФ є оптимальним для отримання ефективної моделі експериментального алергічного енцефаломієліту у щурів з хронічним рецидивуючим перебігом.
При тестировании в "открытом поле" крыс с индуцированным ЭОЭ одинарной дозой АФ на 12-е сутки наблюдали угнетение ориентировочно-исследовательской и активацию эмоциональной активности. Сравнительный патоморфологический анализ особенностей гистоструктуры спинного мозга крыс с ЭАЭ на 35-е сутки показал, что применение как двойной, так и тройной дозы АФ с целью индукции обеспечивает развитие более распространенного демиелинизирующего процесса в сравнении с одинарной дозой АФ. Использование одинарной дозы АФ является оптимальным для получения эффективной модели экспериментального аллергического энцефаломиелита у крыс с хроническим рецидивирующим течением.


Дод.точки доступу:
Пічкур, Л. Д.; Семенова, В. М.; Величко, О. М.; Вербовська, С. А.; Єгорова, Д. М.; Акінола, С. Т.; Васлович, В. В.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

2.


    Чернякова, Г. М.
    Порівняльне дослідження біохімічних показників мишей з опіковою Pseudomonas-інфекцією при лікуванні новими аплікаційними сорбентами / Г. М. Чернякова, В. В. Мінухін, Т. В. Горбач // Експерим. і клініч. медицина. - 2017. - N 4. - С. 15-21
MeSH-головна:
ОЖОГИ (осложнения)
ПСЕВДОМОНАДНЫЕ ИНФЕКЦИИ (терапия)
ЭУКАРИОТЫ
Анотація: Було показано, що у тварин, яких лікували аплікаційними сорбентом з левофлоксацином, знижувався рівень ПОЛ вже на 2-й тиждень і підвищувався рівень загальної антиоксидантної активності до 3-му тижні, що вказувало на позитивну динаміку. Нормалізація рівнів гострофазових білків відбулася вже на 14-ту добу. Отже, використання аплікаційного сорбенту з левофлоксацином прискорює нормалізацію біохімічних показників макроорганізму і, таким чином, впливає на більш ранній початок загоєння інфікованої опікової рани в експерименті.
Было показано, что у животных, которых лечили аппликационным сорбентом с левофлоксацином, снижался уровень ПОЛ уже на 2-ю неделю и повышался уровень общей антиоксидантной активности к 3-й неделе, что указывало на положительную динамику. Нормализация уровней острофазовых белков состоялась уже на 14-е сутки. Следовательно, использование аппликационного сорбента с левофлоксацином ускоряет нормализацию биохимических показателей макроорганизма и, таким образом, влияет на более ранее начало заживления инфицированной ожоговой раны в эксперименте.


Дод.точки доступу:
Мінухін, В. В.; Горбач, Т. В.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

3.


   
    Зміни концентрації С-реактивного білка у щурів з пародонтитом на фоні гіпер- і гіпотиреозу / В. В. Щерба [та ін.] // Експерим. і клініч. медицина. - 2017. - N 4. - С. 22-28
MeSH-головна:
ПЕРИОДОНТА БОЛЕЗНИ (патофизиология)
ГИПЕРТИРЕОЗ (патофизиология)
ГИПОТИРЕОЗ (патофизиология)
ЭУКАРИОТЫ
Анотація: Представлені дані про вплив патології щитовидної залози на перебіг запальних процесів пародонту. Експериментальний пародонтит супроводжується вираженим підвищенням концентрації С-реактивного білка як у гомогенаті тканин парадонта, так і в сироватці крові, що свідчить про розвиток не тільки локальних запальних реакцій, але й системних. Дисбаланс тиреоїдних гормонів впливає на перебіг запалення при експериментальному пародонтиті, особливо виражено при гіпертиреозі.
Представлены данные о влиянии патологии щитовидной железы на течение воспалительных процессов пародонта. Экспериментальный пародонтит сопровождается выраженным повышением концентрации С-реактивного белка как в гомогенате тканей парадонта, так и в сыворотке крови, что свидетельствует о развитии не только локальных воспалительных реакций, но и системных. Дисбаланс тиреоидных гормонов влияет на течение воспаления при экспериментальном пародонтите, особенно выражено при гипертиреозе.


Дод.точки доступу:
Щерба, В. В.; Криницька, I. Я.; Мізь, А. В.; Корда, М. М.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

4.


    Більченко, А. О.
    Базальний рівень галектину-3, Р-селктину та фактора ростового диференціювання 15 в плазмі крові у хворих з артеріальною гіпертензією в поєднанні з цукровим діабетом 2-го типу / А. О. Більченко // Експерим. і клініч. медицина. - 2017. - N 4. - С. 29-31
MeSH-головна:
ГИПЕРТЕНЗИЯ (диагностика, патофизиология)
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 (диагностика, патофизиология)
Анотація: Рівень ФРД-15 в плазмі демонстрував зв'язок з наявністю у хворих АГ супутнього цукрового діабету. Виявлений достовірний взаємозв'язок між рівнями галектину-3 і ФРД-15 в плазмі хворих з АГ за даними кореляційного і регресійного аналізів, що є підтвердженням взаємозв'язку між різними патогенетичними компонентами запального процесу у таких хворих.
Уровень ФРД-15 в плазме демонстрировал связь с наличием у больных АГ сопутствующего сахарного диабета. Обнаружена достоверная взаимосвязь между уровнями галектина-3 и ФРД-15 в плазме больных с АГ по данным корреляционного и регрессионного анализов, что является подтверждением взаимосвязи между различными патогенетическими компонентами воспалительного процесса у таких больных.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

5.


    Лазиди, Е. Л.
    Роль уровня ионов натрия в сыворотке крови в прогнозе риска смерти у пациентов с хронической сердечной недостаточностью и сохраненной фракцией выброса левого желудочка / Е. Л. Лазиди, Ю. С. Рудык // Експерим. і клініч. медицина. - 2017. - N 4. - С. 32-37
MeSH-головна:
СЕРДЕЧНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ (кровь, патофизиология)
СЕРДЦА ЖЕЛУДОЧКА ЛЕВОГО ФУНКЦИЯ
СМЕРТНОСТЬ
ПРОГНОЗ
Анотація: У всіх осіб, у яких визначався найбільш низький рівень іонів натрію в сироватці крові, клінічний перебіг захворювання був більш важким, ніж у осіб без гіпонатріємії. Отримані дані свідчать, що гіпонатріємія у пацієнтів з ХСН та збереженою ФВ ЛШ часто супроводжує декомпенсацию СН і є фактором ризику внутрішньогоспітальної смерті.
У всех лиц, у которых определялся наиболее низкий уровень ионов натрия в сыворотке крови, клиническое течение заболевания было более тяжелым, чем у лиц без гипонатриемии. Полученные данные свидетельствуют, что гипонатриемия у пациентов с ХСН и сохраненной ФВ ЛЖ часто сопровождает декомпенсацию СН и является фактором риска внутригоспитальной смерти.


Дод.точки доступу:
Рудык, Ю. С.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

6.


    Коновалова, Н. М.
    Програма реабілітації та організація спостереження дітей раннього віку, народжених від матерів, які вживають алкоголь / Н. М. Коновалова, О. О. Ріга // Експерим. і клініч. медицина. - 2017. - N 4. - С. 38-42
MeSH-головна:
АЛКОГОЛИЗМ
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ
ДЕТИ ОТ НЕЗДОРОВЫХ РОДИТЕЛЕЙ
ВРОЖДЕННЫЕ, НАСЛЕДСТВЕННЫЕ И НОВОРОЖДЕННЫХ БОЛЕЗНИ И АНОМАЛИИ (реабилитация)
Анотація: Проведена рання діагностика порушень розвитку у дітей раннього віку з розладами фетоалкогольного спектра. Визначено недостатня діагностика розладів фетоалкогольного спектра починаючи з народження дитини. Наведено модель роеабілітаціі таких дітей із залученням фахівців мультидисциплінарної команди.
Проведена ранняя диагностика нарушений развития у детей раннего возраста с расстройствами фетоалкогольного спектра. Определена недостаточная диагностика расстройств фетоалкогольного спектра начиная с рождения ребенка. Приведена модель реабилитации таких детей с привлечением специалистов мультидисциплинарной команды.


Дод.точки доступу:
Ріга, О. О.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

7.


    Гончарь, М. О.
    Питання диференційної діагностики відкритого овального вікна та вродженої вади серця - вторинного дефекту міжпередсердної перегородки у новонароджених в ранній неонатальний період / М. О. Гончарь, А. Д. Бойченко, І. Ю. Кондратова // Експерим. і клініч. медицина. - 2017. - N 4. - С. 43-49
MeSH-головна:
ПОРОКИ СЕРДЦА ВРОЖДЕННЫЕ (диагностика)
MeSH-не головна:
МЕЖПРЕДСЕРДНОЙ ПЕРЕГОРОДКИ ДЕФЕКТЫ (диагностика)
НОВОРОЖДЕННЫЙ, БОЛЕЗНИ
ДИАГНОСТИКА ДИФФЕРЕНЦИАЛЬНАЯ
Анотація: У ранній неонатальний період проведено скринінгове обстеження 230 новонароджених. Виявлено, що клініко-інструментальні дані, а також наявність генотипу GG поліморфізму гена Бета1- адренорецептора в поєднанні з брадикардією і зниження пульсаційного індексу в магістральних судинах мозку можуть бути додатковими критеріями диференціальної діагностики відкритого овального вікна і дефекту міжпередсердної перегородки.
В ранний неонатальный период проведено скрининговое обследование 230 новорожденных. Выявлено, что клинико-инструментальные данные, а также наличие генотипа GG полиморфизма гена Бета1- адренорецептора в сочетании с брадикардией и снижение пульсационного индекса в магистральных сосудах мозга могут быть дополнительными критериями дифференциальной диагностики открытого овального окна и дефекта межпредсердной перегородки.


Дод.точки доступу:
Бойченко, А. Д.; Кондратова, І. Ю.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

8.


    Юрко, К. В.
    Стан антиоксидантної системи у хворих на шигельоз / К. В. Юрко // Експерим. і клініч. медицина. - 2017. - N 4. - С. 50-54
MeSH-головна:
ШИГЕЛЛА (патогенность)
МИКРОЭЛЕМЕНТЫ (кровь)
Анотація: Результати вивчення вмісту мікроелементів в сироватці крові хворих шигельози свідчать про зниження вмісту цинку і заліза і істотному збільшенні рівня міді. Виявлено, що в гострому періоді шигельози спостерігається підвищення вмісту церулоплазміну і гаптоглобіну. Зміст каталази і супероксиддисмутази також збільшувалася при легкого і середнього ступеня тяжкості і знижувалося при важкому ступені захворювання.
Результаты изучения содержания микроэлементов в сыворотке крови больных шигеллёзом свидетельствуют о снижении содержания цинка и железа и существенном увеличении уровня меди. Выявлено, что в остром периоде шигеллёза наблюдается повышение содержания церулоплазмина и гаптоглобина. Содержание каталазы и супероксиддисмутазы также увеличивалось при лёгкой и средней степени тяжести и снижалось при тяжелой степени заболевания.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

9.


   
    Ультраструктурні зміни шкіри за умов корекції контактного нікелевого дерматиту наноінкапсульованими препаратами / І. І. Худан-Цільо [та ін.] // Експерим. і клініч. медицина. - 2017. - N 4. - С. 55-62
MeSH-головна:
НИКЕЛЬ (вредные воздействия)
ДЕРМАТИТ КОНТАКТНЫЙ (патофизиология, терапия)
НАНОЧАСТИЦЫ (терапевтическое применение)
Анотація: В експерименті показано, що при контактному нікелевому дерматиті мають місце значні структурні зміни як ядерних, так і цитоплазматичних утворів. Спостерігаються пікноз ядер і зменшення їх розмірів, осміофілія каріоплазми, пошкодження ядерних мембран. Відзначається руйнування органел і лізис тонофіламентов, набряк аморфного компонента міжклітинної речовини, лізис волокнистих структур дерми. У некротичних ділянках дерми шкіри наявна деструкція компонентів мікроциркуляторного русла. Застосування комбінації наноінкапсульованних препаратів пегільованої супероксиддисмутази, високоселективного інгібітора індуцибельной NO-синтази 1400 W та бетаметазону дипропіонату сприяє загоєнню і відновленню пошарового розташування епідермоцитів, їх диференціації, кератинізації та утворення рогових лусочок.
В эксперименте показано, что при контактном никелевом дерматите поражаются как ядерные, так и цитоплазматические структуры. Наблюдается пикноз ядер и уменьшение их размера, осмиофилия кариоплазмы, повреждение ядерных мембран. Отмечается разрушение органелл и лизис тонофиламентов, отек аморфного компонента межклеточного вещества, лизис волокнистых структур дермы. В некротически измененных участках дермы наблюдается деструкция компонентов микроциркуляторного русла. Применение комбинации наноинкапсулированных препаратов пегилированной супероксиддисмутазы, высокоселективного ингибитора индуцибельной NO-синтазы 1400 W и бетаметазона дипропионата способствует заживлению и восстановлению послойной структуры эпидермиса, их дифференциации, кератинизации и образованию роговых чешуек.


Дод.точки доступу:
Худан-Цільо, І. І.; Корда, М. М.; Шевчук, О. О.; Волков, К. С.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

10.


    Дубівська, С. С.
    Стан когнітивної функції на різних етапах після операції / С. С. Дубівська // Експерим. і клініч. медицина. - 2017. - N 4. - С. 63-66
MeSH-головна:
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННЫЕ ОСЛОЖНЕНИЯ (патофизиология)
КОГНИТИВНЫЕ РАССТРОЙСТВА (этиология)
Анотація: Динаміка післяопераційних когнітивних змін має різну структуру та залежить від віку пацієнтів, дає загальну картину післяопераційних змін їх вивчення відносно доопераційного стану та максимально можливого результату за кожною шкалою. Отримані результати вказують на необхідність відповідної медикаментозної корекції післяопераційної когнітивної дисфункції. Головним критерієм треба вибирати розрахунок показника загального когнітивного дефіциту.
Динамика послеоперационных когнитивных изменений имеет различную структуру и зависит от возраста пациентов, дает общую картину послеоперационных изменений их изучения относительно дооперационного состояния и максимально возможного результата по каждой шкале. Полученные результаты указывают на необходимость соответствующей медикаментозной коррекции послеоперационной когнитивной дисфункции. Главным критерием надо выбирать расчёт показателя общего когнитивного дефицита.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

11.


    Долженко, М. О.
    Ефективність і безпечність післяопераційної аналгезії у геронтологічних хворих з політравмою / М. О. Долженко // Експерим. і клініч. медицина. - 2017. - N 4. - С. 67-73
MeSH-головна:
ТРАВМА МНОЖЕСТВЕННАЯ
АНЕСТЕЗИЯ И АНАЛГЕЗИЯ (использование)
ПОЖИЛЫЕ
Анотація: Всі пацієнти були розділені на 3 групи. Пацієнти 1-ї групи отримували морфін по 10мг з частотою, необхідною для ефективного знеболювання, 2-ї групи - налбуфін по 10 мг, 3-й - комбінацію центрального інгібітора циклооксигенази інфулгана з ревмоксикамом. Виявили, що ефективність усіх трьох схем післяопераційного знеболювання у геронтологічних хворих з політравмою практично однакова, але використання налбуфіна має перевагу перед застосуванням морфіну, для якого характерні такі небезпечні побічні ефекти, як пригнічення дихання.
Все пациенты были разделены на 3 группы. Пациенты 1-й группы получали морфин по 10мг с частотой, необходимой для эффективного обезболивания, 2-й группы - налбуфин по 10 мг, 3-й - комбинацию центрального ингибитора циклооксигеназы инфулгана с ревмоксикамом. Обнаружили, что эффективность всех трёх схем послеоперационного обезболивания у геронтологических больных с политравмой практически одинакова, но использование налбуфина имеет преимущество перед применением морфина, для которого характерны такие опасные побочные эффекты, как угнетение дыхания.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

12.


   
    Параметры электрокардиостимуляции и степень артериальной гипертензии у пациентов на годовом этапе имплантации и медикаментозной терапии / Т. А. Дериенко [и др.] // Експерим. і клініч. медицина. - 2017. - N 4. - С. 74-78
MeSH-головна:
ГИПЕРТЕНЗИЯ (терапия)
ЭЛЕКТРИЧЕСКАЯ СТИМУЛЯЦИЯ (методы)
Анотація: Спостерігали 131 пацієнта на річному етапі підтримуючої медикаментозної терапії після імплантації електрокардіостимуляторів у режимах DDD / DDDR, VVI / VVIR. Пацієнти були розділені на три групи - відповідно 1-й, 2-й і 3-й ступеня АГ. Результати показали відсутність відмінностей в зміні параметрів електрокардіостимуляції між режимами DDD / DDDR і VVI / VVIR на річному етапі підтримуючої медичної терапії у пацієнтів з імплантованим ЕКС і АГ. Поріг стимуляції шлуночків, імпеданс шлуночкового електрода, АВ-затримка стимульованого і детектованого комплексів, відсоток шлуночкової стимуляції визначалися ступенем АГ.
Наблюдали 131 пациента на годовом этапе поддерживающей медикаментозной терапии после имплантации электрокардиостимуляторов в режимах DDD/DDDR, VVI/VVIR. Пациенты были разделены на три группы - соответственно 1-й, 2-й и 3-й степени АГ. Результаты показали отсутствие различий в изменении параметров электрокардиостимуляции между режимами DDD/DDDR и VVI/VVIR на годовом этапе поддерживающей медикаментозной терапии у пациентов с имплантированными электрокардиостимуляторами и АГ. Порог стимуляции желудочков, импеданс желудочкового электрода, АВ-задержка стимулированного и детектированного комплексов, процент желудочковой стимуляции определялись степенью АГ.


Дод.точки доступу:
Дериенко, Т. А.; Волков, Д. Е.; Лопин, Д. А.; Яблучанский, Н. И.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

13.


    Karpenko, Yu. I.
    Risk of complications in the implantation of artificial pacemaker systems / Yu. I. Karpenko, Mohamed Hanafi // Експерим. і клініч. медицина. - 2017. - N 4. - P79-82
MeSH-головна:
СЕРДЕЧНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ (хирургия)
СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ ХИРУРГИЧЕСКИЕ ОПЕРАЦИИ (методы)
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННЫЕ ОСЛОЖНЕНИЯ
Анотація: Оцінювали частоту різних ускладнень ECS, використовуючи епі- і ендокардіальне розташування електродів. Частими ускладненнями були дислокація електродів, утворення мікроемболів та нагноєння в ділянці післяопераційної рани. Основними факторами ризику ускладнень були історія гострого інфекційного захворювання та / або лихоманки напередодні хірургічного втручання, попередня установка тимчасового стимулятора, ниркова недостатність, призначення кортикостероїдів і антикоагулянтів напередодні операції і недостатній досвід хірурга. Виникнення ускладнень не залежить від різних методів розміщення ECS.
Оценивали частоту различных осложнений ECS, используя эпи- и эндокардиальное расположение электродов. Частыми осложнениями были дислокация электродов, образования микроэмболов и нагноение в области послеоперационной раны. Основными факторами риска осложнений были история острого инфекционного заболевания и/или лихорадки накануне хирургического вмешательства, предварительная установка временного стимулятора, почечная недостаточность, назначение кортикостероидов и антикоагулянтов накануне операции и недостаточный опыт хирурга. Возникновение осложнений не зависит от различных методов размещения ECS.


Дод.точки доступу:
Hanafi, Mohamed
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

14.


    Чернюк, С. В.
    Оцінка ефективності застосування глюкокортикостероїдів у пацієнтів з міокардитом / С. В. Чернюк // Експерим. і клініч. медицина. - 2017. - N 4. - С. 83-88
MeSH-головна:
МИОКАРДИТ (лекарственная терапия)
ГЛЮКОКОРТИКОИДЫ (терапевтическое применение)
Анотація: Обстежено 32 пацієнтів з клінічно підозрюваним гострим дифузним міокардитом і систолічною дисфункцією лівого шлуночка. Обстеження проводились в 1-й місяць від початку захворювання до призначення терапії глюкокортикостероїдами (ГКС) та через 6 місяців лікування. У всіх пацієнтів досліджено імунний статус, виконано ехокардіографію та магнітно-резонансну томографію серця. Отримані дані свідчать про ефективність терапії ГКС у хворих з гострим дифузним міокардитом і супутнім запальним ураженням перикарда щодо зменшення активності імунопатологічних реакцій та поліпшення структурно-функціонального стану серця.
Обследовано 32 пациента с клинически подозреваемым острым диффузным миокардитом и систолической дисфункцией левого желудочка. Обследование проводилось в 1-й месяц от начала заболевания до назначения терапии глюкокортикостероидами (ГКС) и через 6 месяцев лечения. У всех пациентов исследован иммунный статус, выполнены эхокардиография и магнитно-резонансная томография сердца. Полученные данные свидетельствуют об эффективности терапии ГКС у больных с острым диффузным миокардитом и сопутствующим воспалительным поражением перикарда относительно уменьшения активности иммунопатологических реакций и улучшения структурно-функционального состояния сердца.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

15.


   
    Факторы персонификации программ хирургического лечения больных раком желудка / С. И. Киркилевский [и др.] // Експерим. і клініч. медицина. - 2017. - N 4. - С. 89-102
MeSH-головна:
ЖЕЛУДКА НОВООБРАЗОВАНИЯ (хирургия)
Анотація: Виконано аналіз молекулярних та морфологічних факторів, що вплинули на виживаність хворих на рак шлунка. Позначена роль у виживаності хворих таких морфологічних чинників, як ступінь диференціювання первинної пухлини шлунка, наявність мікроскопічної інвазії в пухлинні периневрій та мікроциркуляторного русла, ступінь проростання товщі стінки шлунка, кількість регіонарних лімфатичних вузлів, в яких знайдені метастази, площа пухлини, яка вимірюється морфологом після видалення препарату , і деяких інших.
Выполнен анализ молекулярных и морфологических факторов, повлиявших на выживаемость больных раком желудка. Обозначена роль в выживаемости больных таких морфологических факторов, как степень дифференцирования первичной опухоли желудка, наличие микроскопической инвазии в опухолевые периневрий и микроциркуляторное русло, степень прорастания толщи стенки желудка, количество регионарных лимфатических узлов, в которых найдены метастазы, площадь опухоли, измеренной морфологом после удаления препарата, и некоторых других.


Дод.точки доступу:
Киркилевский, С. И.; Дубинина, B. Г.; Лукьянчук, О. В.; Лурин, А. Г.; Машуков, А. А.; Биленко, А. А.; Згура, А. Н.; Осадчий, Д. Н.; Мерлич, С. В.; Рациборский, Д. В.; Максимовский, В. Е.; Шилин, И. В.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

16.


   
    Обгрунтування оптимального вибору тактики лікування хворих з поєднаною нейрогенною патологією нижніх сечових шляхів і дистального відділу товстої кишки / С. О. Возіанов [та ін.] // Експерим. і клініч. медицина. - 2017. - N 4. - С. 103-106
MeSH-головна:
МОЧЕВОГО ПУЗЫРЯ НЕЙРОГЕННЫЕ ФУНКЦИОНАЛЬНЫЕ РАССТРОЙСТВА (терапия)
ТОЛСТАЯ КИШКА (патофизиология)
ЭЛЕКТРОМИОГРАФИЯ (использование)
Анотація: Наведені результати лікування хворих з поєднаною нейрогенною патологією нижніх сечових шляхів та дистального відділу товстої кишки. Оцінка ефективності проводилася за допомогою електроміографії. Встановлено, що електроміографія відображає функціональний стан сечовивідних шляхів та дистальних відділів товстої кишки при їх поєднаній патології. Консервативне лікування пацієнтів даної категорії за допомогою електростимуляції є ефективним
Представлены результаты лечения больных с сочетанной нейрогенной патологией нижних мочевых путей и дистального отдела толстой кишки. Оценка эффективности проводилась при помощи электромиографии. Установлено, что электромиография отображает функциональное состояние мочевыводящих путей и дистальных отделов толстой кишки при их сочетанной патологии. Консервативное лечение пациентов данной категории с помощью электростимуляции является эффективным.


Дод.точки доступу:
Возіанов, С. О.; Захараш, М. П.; Чабанов, П. В.; Захараш, Ю. М.; Севастьянова, Н. А.; Угаров, В. Ю.; Репринцева, А. С.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

17.


    Губін, M. В.
    Визначення ступеня тяжкості ушкоджень гортані при судово-медичній експертизі смертельної травми / M. В. Губін // Експерим. і клініч. медицина. - 2017. - N 4. - С. 107-111
MeSH-головна:
ГОРТАНЬ (повреждения)
РАНЫ И ТРАВМЫ
СУДЕБНАЯ МЕДИЦИНА
ЭКСПЕРТНОЕ ОСВИДЕТЕЛЬСТВОВАНИЕ (использование)
Анотація: Проаналізовано науково-методичне забезпечення та особливості проведення судово-медичних експертиз при визначенні ступеня тяжкості тілесних ушкоджень у померлих осіб з травмами гортані. Наведено випадок з власної практики судово-медичної оцінки тяжкості ушкодження гортані внаслідок смертельної травми. Визначено шляхи подальшого удосконалення судово-медичної експертизи померлих осіб з травмами гортані.
Проанализировано научно-методическое обеспечение и особенности проведения судебно-медицинских экспертиз при определении степени тяжести телесных повреждений у умерших лиц с травмами гортани. Приведен случай из собственной практики судебно-медицинской оценки тяжести повреждения гортани при смертельной травме. Определены пути дальнейшего усовершенствования судебно-медицинской экспертизы умерших лиц с травмами гортани.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)