Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Флорика<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 4
Показанi документи с 1 за 4
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Пирогова В. І., Фейта Ю. Р., Шурпяк С. О.
Назва : Клінічна ефективність корекції стану мікробіоти піхви у жінок з порушеннями репродуктивного здоров’я і післяпологовими ускладненнями в анамнезі
Місце публікування : Здоровье женщины. - 2018. - № 5. - С. 40-43 (Шифр ЗУ3/2018/5)
Предметні рубрики: Флорика
MeSH-головна: ВЛАГАЛИЩЕ
ДИСБАКТЕРИОЗ
ВАГИНИТ
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ
ВАГИНИТ БАКТЕРИАЛЬНЫЙ
Анотація: Вагінальна флора відіграє винятково важливу роль у функціонуванні репродуктивної системи жінки. Мета дослідження: оцінювання ефективності та переносимості вагінальних супозиторіїв Флоріка у підтриманні нормального балансу мікробіоти піхви для попередження рецидивів бактеріального вагінозу (БВ), аеробних і змішаних дисбіозів. Матеріали та методи. Під спостереженням перебували 45 жінок репродуктивного віку (від 22 до 35 років) з обтяженим репродуктивним (невиношування вагітності, передчасні пологи) і акушерським (післяпологові гнійно-септичні захворювання) анамнезом. Результати. Застосування для підтримання нормального балансу мікробіоти піхви і попередження розвитку дисбіотичних процесів після завершення основного курсу лікування БВ і аеробного вагініту вагінальних супозиторіїв Флоріка, які містять спеціально оброблену масу живих молочнокислих бактерій в оптимальній кількості для підтримання здорового балансу мікрофлори жіночої статевої сфери (5?107 Lactobacillus acidophilus і Bifidobacterium), дозволяє знизити частоту рецидивування БВ у 2,9 разу. Заключення. Частота рецидивування бактеріального вагінозу (БВ) у рутинній клінічній практиці становить 35,0% протягом 6 міс спостереження, що свідчить про необхідність розроблення дієвих заходів з попередження рецидивування дисбіотичних процесів піхви.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Лахно И. В.
Назва : Применение влагалищной формы Lactobacillus acidophilus и Bifidobacterium - обоснованный выбор в лечении вагинальных инфекций
Місце публікування : Здоровье женщины. - 2018. - № 8. - С. 90-92 (Шифр ЗУ3/2018/8)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
Предметні рубрики: Флорика
MeSH-головна: ВАГИНИТ БАКТЕРИАЛЬНЫЙ
ПРОБИОТИКИ
Анотація: Стан екології піхви багато в чому визначається наявністю резидентних штамів лактобацил. Зменшення кількості або загибель лактобацилярного біотопу зумовлює виникнення дисбіозу піхви. У статті розглянуті захисні властивості вагінальних пробіотиків, що містять Lactobacillus acidophilus і Bifidobacterium. Наведені можливості використання свічок у комплексі лікування вагінітів, бактеріального вагінозу та з метою профілактики вагінального дисбіозу під час проведення антибіотикотерапії.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Кравченко О. В.
Назва : Сучасна пробіотична система Флоріка: можливості використання в акушерстві та гінекології (Оглядова стаття)
Місце публікування : Здоровье женщины. - 2018. - № 10. - С. 38-43 (Шифр ЗУ3/2018/10)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
Предметні рубрики: Флорика
MeSH-головна: ВЛАГАЛИЩЕ
ВАГИНИТ БАКТЕРИАЛЬНЫЙ
ПРОБИОТИКИ
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Кравченко О. В.
Назва : Сучасні підходи до корекції дисбіозу піхви у вагітних після антибактеріальної терапії
Місце публікування : Здоровье женщины. - 2018. - № 9. - С. 62-64 (Шифр ЗУ3/2018/9)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
Предметні рубрики: Флорика
MeSH-головна: ВАГИНИТ
ВАГИНИТ БАКТЕРИАЛЬНЫЙ
ТРИХОМОНАДНЫЙ ВАГИНИТ
КАНДИДОЗ ВУЛЬВОВАГИНАЛЬНЫЙ
ДИСБАКТЕРИОЗ
ПРОБИОТИКИ
Анотація: Мета дослідження: оцінювання ефективності використання пробіотичної системи Флоріка щодо відновлення мікробіоценозу піхви після антибактеріальної терапії під час вагітності. Матеріали та методи. Нами обстежено 58 вагітних, які у ІІ та ІІІ триместрах гестації отримували антибактеріальну терапію з приводу бактеріального вагінозу, неспецифічного вагініту та цервіциту, трихомонадного вагініту та кандидозного ураження піхви. Усім вагітним проводили загальноклінічне обстеження, бактеріоскопічне та бактеріологічне дослідження піхвового секрету одразу після закінчення антибактеріальної терапії, на 7-й та 14-й день спостереження. Усі пацієнтки отримували пробіотик Флоріка, який застосовували вагінально по 1–2 супозиторії на добу протягом 10 діб після антибактеріальної терапії. Результати. Бактеріоскопічне та бактеріологічне дослідження піхвового вмісту встановило, що антибактеріальна терапія призводить до надмірного росту умовно-патогенної флори і депресії симбіотичних мікроорганізмів. Молочнокислі бактерії у динаміці лікування пробіотиком Флоріка виявляли у наростаючому титрі у більшості обстежених. Відновлення вагінальної флори після проведеного лікування спостерігалось у 56 (96,5%) жінок. Рівень вагінального рН знизився до нормальних значень (рН4,5) практично у всіх жінок, включених до групи обстеження (94,8%). Заключення. Антибактеріальні засоби незалежно від групової приналежності негативно впливають на стан мікробіоценозу піхви, спричинюючи розвиток антибактеріально зумовленого вагінального дисбіозу. Застосування пробіотичної системи Флоріка дозволяє вивести на якісно новий ефективний рівень профілактику та лікування дисбіотичних порушень у вагітних, що, безумовно, буде покращувати перинатальні наслідки та забезпечувати формування фізіологічного мікробіоценоцу у біотопах новонародженого.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)