Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=галавит<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 4
Показанi документи с 1 за 4
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Степан Н.А., Денисенко О.І.
Назва : Динаміка цитокінового профілю периферичної крові у хворих на екзему у процесі комплексного лікування
Місце публікування : Український журнал дерматології, венерології, косметології. - К., 2015. - N 2. - С. 45-50 (Шифр УУ32/2015/2)
MeSH-головна:




Ключові слова (''Вільн.індекс.''): мексидол--галавит
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Рудакова Е.Б.
Назва : Папилломавирусная инфекция и влагалищный микробиоценоз
Місце публікування : Здоровье женщины. - Киев, 2016. - N 6. - С. 131-133 (Шифр ЗУ3/2016/6)
Примітки : Библиогр.: с. 133
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): полижинакс--галавит
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Шаповал О. С.
Назва : Современные подходы к лечению эндометриоидных кист яичников
Місце публікування : Медицинские аспекты здоровья женщины. - К., 2016. - N 8. - С. 29-35 (Шифр МУ69/2016/8)
Предметні рубрики: Галавит
MeSH-головна: ЭНДОМЕТРИОЗ
ЯИЧНИКОВ КИСТЫ
ИНДОЛЫ
Анотація: Несмотря на широкий диапазон лечебно-диагностических возможностей решения проблемы эндометриоидных кист яичников, частота рецидивов заболевания и отсутствие периода стойкой ремиссии после наступления беременности указывают на необходимость поиска новых подходов к ведению этой категории больных. В ходе проведенного исследования установлено, что у пациенток с эндометриоидными кистами яичников на фоне традиционного лечения (препараты прогестерона, противоспаечная терапия) наблюдалась исходная активация гуморального звена иммунной системы, что являлось показанием к иммунокоррекции. У больных, получавших комплексную терапию с использованием иммуномодулятора Галавит и натурального онкопротектора с антипролиферативным механизмом действия Индол-Ф, отмечена нормализация иммуногомео­стаза, а также стабилизация процессов апоптоза и пролиферации как основных этиопатогенетических звеньев эндометриоидной болезни. При проведении контрольного ультразвукового исследования в динамике через 1 и 3 мес у лиц, продолжающих принимать Индол-Ф в комбинации с гормональной терапией, зарегистрировано уменьшение размеров патологического образования яичника по сравнению с женщинами, в схему лечения которых этот препарат не был включен. Наряду с благоприятным влиянием на эндометриодные гетеротопии Индол-Ф оказывал выраженный антипролиферативный эффект на гиперпластически измененный эндометрий, диагностированный до начала лечения у 27 % больных. Через 3 мес терапии необходимости в проведении биопсии эндометрия в данной группе пациенток не было.
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Шаповал О. С.
Назва : Современные подходы к лечению эндометриоидных кист яичников
Місце публікування : Здоровье женщины. - 2018. - № 5. - С. 67-71 (Шифр ЗУ3/2018/5)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
Предметні рубрики: Индол-Ф
Галавит
MeSH-головна: ЯИЧНИКОВ КИСТЫ
ЭНДОМЕТРИОЗ
Анотація: Незважаючи на широкий діапазон лікувально-діагностичних можливостей вирішення проблеми ендометріоїдних кіст яєчників, частота рецидивів захворювання і відсутність періоду стійкої ремісії після настання вагітності вказують на необхідність пошуку нових підходів до ведення цієї категорії хворих. У ході проведеного дослідження встановлено, що у пацієнток з ендометріоїдними кістами яєчників на фоні традиційного лікування (препарати прогестерону, протиспайкова терапія) спостерігалася початкова активація гуморальної ланки імунної системи, що було показанням до імунокорекції. У хворих, які отримували комплексну терапію з використанням імуномодулятора галавіт і натурального онкопротектора з антипроліферативним механізмом дії Індол-Ф, відзначено нормалізацію імуногомеостазу, а також стабілізацію процесів апоптозу та проліферації як основних етіопатогенетичних ланок ендометріоїдної хвороби. При проведенні контрольного ультразвукового дослідження в динаміці через 1 і 3 міс в осіб, які продовжували приймати Індол-Ф у комбінації з гормональною терапією, зареєстровано зменшення розмірів патологічного утворення яєчника порівняно з жінками, у схему лікування яких цей препарат не було включено. Поряд зі сприятливим впливом на ендометріоїдні гетеротопії Індол-Ф чинив виражений антипроліферативний ефект на гіперпластично змінений ендометрій, діагностований до початку лікування у 27% хворих. Через 3 міс терапії необхідності у проведенні біопсії ендометрія в цій групі пацієнток не було.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)