Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Nechytailo, Y. M.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 2
Показанi документи с 1 за 2
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Nechytailo Y.M., Mabrouk Ben Othmen
Назва : Peculiarities of breath holding tests in school age children
Місце публікування : Буковинський медичний вісник: український науково-практичний журнал. - Чернівці: БДМУ, 2021. - Т. 25, № 1. - С. 103-107. - ISSN 1684-7903 (Шифр БУ5/2021/25/1). - ISSN 1684-7903
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ДЫХАНИЯ ЗАДЕРЖКА
ДЕТИ
Анотація: Мета дослідження. Вивчення результатів тестів на затримку дихання та тест Руф’є, взаємозв’язок між ними та іншими факторами у здорових дітей шкільного віку. Матеріал і методи. Проведено дескриптивне дослідження з 45 здоровими учасниками віком 7-13 років (22 хлопчики та 23 дівчинки). Дослідження включало оцінку харчування, фізичної активності, сімейних та соціально-економічних даних, антропометричних вимірів та артеріального тиску, пульсоксиметрію, тести на функціональний стан серцево-дихальної системи та готовність дитячого організму до фізичного навантаження (Руф’є та гіпоксичні тести із затримкою дихання). Результати. Індекс Руф’є у більшості дітей був середнім і становив 8,75±0,32 одиниці. Тест із затримкою дихання на вдиху був на рівні 37,0±1,84 с, на видиху - 22,2±1,3 с. У дітей із низькою толерантністю до фізичних вправ під час виконання дихальних тестів спостерігалося зниження рівня сатурації крові та зміни частоти серцевих скорочень. Тести базуються на різних фізіологічних процесах людського організму, які лежать в основі толерантності до фізичного навантаження: готовність серця та кардіореспіраторне забезпеченням тканин киснем. Висновки. Усі обрані тести можна виконати де завгодно і за короткий проміжок часу. Вони прості у виконанні та не викликають емоційних реакцій у дітей і можуть бути використані для оцінки толерантності до фізичного навантаження. Отримані результати доповнюють один одного і можуть бути рекомендовані до використання в комплексі при вивченні стану здоров’я та толерантності до фізичного навантаження у дітей під час різних видів скринінгу.
Знайти схожі

2.

Назва журналу :Буковинський медичний вісник -2021р. т.25,N 1
Цікаві статті :
Гістопатологічні особливості печінки при неалкогольному та алкогольному стеатогепатитах залежно від наявності супутньої анемії (стр.3-10)
Взаємозв'язок генетичних відхилень з лабораторними показниками периферичної крові та кісткового мозку в дітей, хворих на гостру лімфобластну лейкемію (стр.11-18)
Гапченко А.В. Деградація та клітинна токсичність нових нановолокнистих матеріалів для тканинної інженерії / А. В. Гапченко (стр.19-23)
Гараздюк М.С. Судово-медична диференційна діагностика інфарктів мозку та крововиливів травматичного генезу методом 3D-Мюллер-матричної мікроскопії/ М. С. Гараздюк, О. В. Дуболазов, В. О. Тюленєва (стр.24-30)
Імуногістохімічне дослідження клітин трофобласта на матеріалі абортів у терміні 9-12 тижнів вагітності у жінок на фоні запальних захворювань жіночих статевих органів (стр.31-36)
Іващук O.I. Динаміка регіональної захворюваності на злоякісні новоутворення органів черевної порожнини з урахуванням окремих чинників/ O. I. Іващук, І. О. Малишевський, Ю. М. Мишковський (стр.37-45)
Коломієць В.О. Особливості змін меридіональної сепарабільної гостроти зору при лікуванні амбліопії методом тренувань акомодації у пацієнтів з астигматизмом/ В. О. Коломієць, О. В. Качан (стр.46-53)
Ефективність контролю бронхіальної астми у дітей шкільного віку залежно від особливостей дебюту захворювання (стр.54-62)
Комариця О.Й. Патогенетичний вплив стеатозу печінки у пацієнтів із геморагічним васкулітом: кореляційний аналіз/ О. Й. Комариця, О. М. Радченко (стр.63-67)
Малик Ю.Ю. Мікроскопічна та ультрамікроскопічна будова типових сухожилкових струн двостулкового клапана лівого шлуночка серця людини/ Ю. Ю. Малик, Т. О. Семенюк, Н. П. Пентелейчук (стр.68-74)
Вплив дистанційного навчання на основні показники соціально-психологічної адаптації вітчизняних та іноземних студентів (стр.75-81)
Радченко О.М. Активність запалення у пацієнтів із хронічним обструктивним захворюванням легень та анемією/ О. М. Радченко, О. В. Федик (стр.82-88)
Репчук Ю.В. Фенотипові прояви артеріальної гіпертензії з урахуванням поліморфізму гена рецептора вітаміну Д/ Ю. В. Репчук, Л. П. Сидорчук (стр.89-94)
Особливості морфогенезу структур очної ямки та органа зору у плодів людини (стр.95-102)
Nechytailo Y.M. Peculiarities of breath holding tests in schoolage age children/ Y. M. Nechytailo, Ben Othmen Mabrouk (стр.103-107)
Куса О.М. Формування структури та змісту дисципліни "Акушерство" для підготовки студентів спеціальності медсестринство спеціалізації "Лікувальна справа" освітнього ступеня молодший спеціаліст при вищих медичних навчальних закладах/ О. М. Куса (стр.108-114)
Зарічна О.З. Про епідемічну ситуацію з кліщових плямистих гарячок в Україні (огляд літератури)/ О. З. Зарічна, Ю. О. Логінов, І. М. Лозинський (стр.115-120)
Зуб Л.О. Характеристика синдрому мальабсорбції на сучасному етапі/ Л. О. Зуб, А. Є. Шкарутяк (стр.121-126)
Патофізіологічні механізми діабетичної ретинопатії (стр.127-131)
Ефективність рослинного харчування при лікуванні артеріальної гіпертензії (стр.132-137)
Яковець К.І. Медичні INTERNET-вісті. Частина XXX/ К. І. Яковець, С. Є. Дейнека (стр.138-140)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)