Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Яценко, Е. В.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 2
Показанi документи с 1 за 2
1.

Назва журналу :Art of Medicine -2019р.,N 2
Цікаві статті :
Барила Н.І. Функціональний стан хворих із хронічною серцевою недостатністю при дефіциті вітаміну Д/ Н. І. Барила (стр.6-13)
Вакалюк І.П. Особливості толерантності до фізичних навантажень в постінфарктному періоді залежно від наявності декомпенсації серцевої недостатності/ І. П. Вакалюк, Х. В. Левандовська (стр.14-19)
Вивчення гострої токсичності вперше отриманих екстрактів шавлії лікарської (стр.20-24)
Григорук Г.В. Вплив лактулози на стан мікробіоти товстої кишки та ліпідний спектр крові у хворих на синдром подразненої кишки у поєднанні з ожирінням/ Г. В. Григорук (стр.25-30)
Епідеміологічні особливості поширення гастроезофагеальної рефлюксної хвороби дітей Львівської області (стр.31-41)
Оцінка активності вегетативної нервовової системи у хворих на гіпертонічну хворобу з проявами гіпервентиляційного синдрому (стр.42-47)
Нутриційна підтримка при операціях на підшлунковій залозі (стр.48-56)
Роль тромбоеластографії у контролі профілактичного лікування хворих на тяжку форму гемофілії А без інгібіторів (стр.57-63)
Криса Б.В. Клінічні і морфологічні паралелі змін стінки варикозного розширення вен у жінок репродуктивного періоду/ Б. В. Криса (стр.64-68)
Лучко О.Р. Ефективність мельдонію дигідрату в комплексному лікуванні хворих на артеріальну гіпертензію з хронічним пієлонефритом/ О. Р. Лучко (стр.69-74)
Олійник А.Г. Методика терапії гнійно-запальних процесів у клінічній стоматології/ А. Г. Олійник, І. М. Мигович, М. Я. Мартинець (стр.75-80)
Онищук Т.П. Особливості показників характеру добової регуляції АТ у пацієнтів із гіпертонічною хворобою ІІ стадії молодого та середнього віку/ Т. П. Онищук (стр.81-87)
Пантус А.В. Вивчення морфометричних характеристик капілярної сітки після двомісячної субкутанної імплантації пористого волокнистого матриксу/ А. В. Пантус (стр.88-92)
Рогач І.М. Епідеміологія неврологічних захворювань у Закарпатській області у 2017 році/ І. М. Рогач, М. М. Смірнов, В. В. Жорник (стр.93-97)
Склад лейкоцитів периферичної крові: імунні властивості лімфоцитів у жінок з ожирінням, які хворі на інсулінозалежний (незалежний) цукровий діабет другого типу (стр.98-104)
Стасюк Н.О. Результати комплексного імунотропного лікування хворих на генералізований пародонтит із супутньою ішемічною хворобою серця при застосуванні препаратів рослинного походження/ Н. О. Стасюк (стр.105-112)
Tymochko N.B. Laboratory diagnostics of early heart failure/ N. B. Tymochko (стр.113-122)
Яценко Е.В. Микрополяризация - эффективный неинвазивный метод нейростимуляции при органических поражениях головного мозга у детей/ Е. В. Яценко (стр.123-127)
Голотюк В.В. значення практичної складової в організації навчальної діяльності студентів на кафедрі онкології/ В. В. Голотюк (стр.128-131)
Роль виробничої лікарської практики з внутрішньої медицини для опанування професійної майстерності студентами п'ятого курсу медичного факультету (стр.132-135)
Сологуб В.А. Організація самостійної роботи студентів як складова професійної підготовки майбутніх провізорів/ В. А. Сологуб (стр.136-139)
Готюр О.І. Застосування ботулотоксину в медицині/ О. І. Готюр, І. К. Чурпій, Т. І. Гальків (стр.140-143)
Значення хроноритмів у регуляції фізіологічних функцій організму людини: огляд літератури (стр.144-147)
Уляновська М.І. Набряк головного мозку та реактивний психоз після проведення коронарної ангіографії і стентування: клінічний випадок/ М. І. Уляновська (стр.148-151)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Яценко Е.В.
Назва : Микрополяризация - эффективный неинвазивный метод нейростимуляции при органических поражениях головного мозга у детей
Місце публікування : Art of Medicine: науково-практичний журнал. - Івано-Франківськ: ІФНМУ, 2019. - № 2. - С. 123-127. - ISSN 2521-1455 (Шифр AУ50/2019/2). - ISSN 2521-1455
Примітки : Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна: МОЗГА ГОЛОВНОГО ГИПОКСИЯ-ИШЕМИЯ
ТРАНСКРАНИАЛЬНАЯ СТИМУЛЯЦИЯ ПОСТОЯННЫМ ТОКОМ
НОВОРОЖДЕННЫЙ
ДЕТИ
Анотація: Органічні ураження головного мозку у дітей є однією з найбільш актуальних медико-соціальних проблем у сучасній педіатрії та неврології. До сих пір ведеться пошук ефективних методів корекції пошкоджених функцій ЦНС. Цей огляд присвячений сучасним поглядам на проблему органічних уражень головного мозку у дітей та аналізу можливості застосування неінвазивного методу нейростімуляції - мікрополяризації - у комплексному лікуванні дітей з органічними ураженнями головного мозку. Матеріалом для дослідження слугували сучасні вітчизняні та зарубіжні наукові джерела з питань етіології і патогенезу органічних уражень головного мозку у дітей, а також власні клінічні спостереження з використанням методів електроенцелографії, транскраніальної доплерографії судин головного мозку на базі «Неврологічної клініки доктора Яценко», м. Київ. Результати сучасних досліджень розкривають ряд напрямків і можливостей для корекції і лікування органічних уражень головного мозку у дітей. Одним із перспективних і ефективних методів лікування може бути транскраніальна мікрополяризація. Результати наших досліджень свідчать про те, що комплексна терапія з використанням транскраніальної мікрополяризації позитивно впливає на показники мозкової гемодинаміки і покращує електроенцефалографічну картину у дітей з органічними ураженнями головного мозку. Отримані дані дають підстави стверджувати, що включення в комплексне лікування дітей з органічними ураженнями головного мозку методу транскраніальної мікрополяризаціі збільшує ефективність лікування і позитивно впливає на клінічний перебіг захворювання.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)