Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Дисертації та автореферати (1)Нововведення у сфері охорони здоров'я (8)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Юрко, К. В.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 20
Показанi документи с 1 за 20
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Козько В.М., Могиленець О.І., Меркулова Н.Ф., Соломенник Г. О., Бондаренко А. В., Юрко К. В., Єкімова Н. О., Нікітіна В. В.
Назва : Клініко-лабораторні показники у хворих на інфекційний мононуклеоз різної етіології
Місце публікування : Інфекц. хвороби: науково-практичний журнал. - Тернопіль: Тернопільський державний медичний університет, 2013. - N 1. - С. 17-20 (Шифр ІУ5/2013/1)
MeSH-головна: МОНОНУКЛЕОЗ ИНФЕКЦИОННЫЙ
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Юрко К.В.
Назва : Клініко-лабораторний моніторинг антиретровірусної терапії в Харківській області
Місце публікування : Медицина сьогодні і завтра. - 2014. - N1. - С. 84-89 (Шифр МУ4/2014/1)
MeSH-головна:
ПРОТИВОРЕТРОВИРУСНЫЕ СРЕДСТВА
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Козько В.М., Анциферова Н.В., Соломенник Г.О., Юрко К.В., Бондар О.Є., Винокурова О.М., Пеньков Д.Б.
Назва : Діагностика фіброзу печінки у хворих на хронічний гепатит С: сучасний стан проблеми та перспективи
Місце публікування : Гепатологія. - Л., 2015. - N 1. - С. 27-33 (Шифр ГУ12/2015/1)
MeSH-головна:

Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Козько В.М., Юрко К.В., Соломенник Г.О., Анциферова Н.В.
Назва : Стан показників вуглеводного та пуринового обмінів у хворих на ко-інфекцію ВІЛ/ХГС
Місце публікування : Гепатологія. - Л., 2015. - N 1. - С. 72-80 (Шифр ГУ12/2015/1)
MeSH-головна:

Знайти схожі

5.

Назва журналу :Інфекційні хвороби -2015р.,N 2
Цікаві статті :
Бодня К.І. Регіональна стратегія боротьби з геогельмінтозами і їх профілактики у країнах Європейського регіону ВООЗ/ К. І. Бодня (стр.5-9)
Маркович І.Г. Динаміка захворюваності та поширеності інфекційних хвороб в Україні/ І. Г. Маркович (стр.10-16)
Козько В.М. Прогноз ефективності і тактичний вибір противірусної терапії у хворих на хронічний гепатит C/ В. М. Козько [и др.] (стр.17-20)
Кірієнко В.Т. Противірусна терапія при 2,3 генотипі вірусу гепатиту C: клінічний та економічний аналіз її ефективності/ В. Т. Кірієнко, І. А. Зайцев, В. В. Потій (стр.20-25)
Козько В.М. Діагностичне значення визначення C-реактивного білка у ВІЛ-інфікованих пацієнтів, хворих на ХГС і ко-інфекцію ВІЛ/ХГС/ В. М. Козько [и др.] (стр.26-30)
Москалюк В.Д. Імунний статус хворих з герпетичною інфекцією на фоні ВІЛ-інфекції/СНІДу/ В. Д. Москалюк, М. О. Соколенко, В. Д. Сорохан (стр.31-37)
Живиця Д.Г. Аналіз епідеміологічних показників і прогноз розвитку епідемії ВІЛ-інфекції в Запорізькій області до 2018 року/ Д. Г. Живиця (стр.38-42)
Подаваленко А.П. Оцінка ефективності комп'ютерної програми прогнозування рівня захворюваності на кір, краснуху та епідемічний паротит/ А. П. Подаваленко [и др.] (стр.42-48)
Васильєва Н.А. Лептоспіроз, спричинений комбінацією збудників, у Тернопільській області/ Н. А. Васильєва, Ю. А. Кравчук (стр.48-52)
Ніколов В.В. Сучасна клініко-епідеміологічна характеристика бешихи на Тернопільщині/ В. В. Ніколов (стр.53-54)
Andreychyn Yu.M. Ultrastructural changes of maxillary sinus mucous membrane at chronic sinusitis/ Yu. M. Andreychyn (стр.55-58)
Ковальчук А.О. Дослідження впливу раннього хірургічного лікування з використанням гідрогелевих регенеративних засобів та губчастих сорбуючих матеріалів на показники мікробного обсіменіння ран/ А. О. Ковальчук (стр.59-64)
Ковальчук Л.Й. Характеристика контамінації води поверхневих водойм Українського Придунав'я найпростішими і гельмінтами/ Л. Й. Ковальчук, А. В. Мокієнко, Л. П. Мельник (стр.64-67)
Захарчук О.І. Поширеність деяких гельмінтозів у Чернівецькій області/ О. І. Захарчук [и др.] (стр.67-72)
Паничев В.О. Результати епідрозслідування спалаху сальмонельозу у Тернопільській області/ В. О. Паничев [и др.] (стр.73-75)
Кужко М.М. Ефективність застосування моксифлоксацину в інтенсивну фазу протитуберкульозної хіміотерапії у хворих на вперше діагностований туберкульоз легень/ М. М. Кужко [и др.] (стр.75-79)
Романенко Т.А. Принципи проведення профілактичних і протиепідемічних заходів, напрями боротьби з інфекційними хворобами/ Т. А. Романенко (стр.80-85)
Москалюк В.Д. Етіопатогенетичні механізми ВІЛ-асоційованих серцево-судинних захворювань/ В. Д. Москалюк, Х. І. Возна (стр.86-92)
Бондаренко А.М. Криптококовий менінгіт - особливості лікування (частина 1)/ А. М. Бондаренко (стр.93-107)
Паничев В.О. Ретроспективний аналіз епідситуації щодо туберкульозу на території Тернопільської області за 2010-2014 роки/ В. О. Паничев [и др.] (стр.108-110)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Козько В.М., Юрко К.В., Соломенник Г.О., Адейемі А. А.
Назва : Діагностичне значення визначення C-реактивного білка у ВІЛ-інфікованих пацієнтів, хворих на ХГС і ко-інфекцію ВІЛ/ХГС
Місце публікування : Інфекційні хвороби. - Тернопіль, 2015. - N 2. - С. 26-30 (Шифр ІУ5/2015/2)
MeSH-головна:


Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Козько В.М., Юрко К.В., Соломенник Г.О.
Назва : Стан показників ліпідного обміну у ВІЛ-інфікованих осіб, хворих на ХГС і коінфекцію ВІЛ/ХГС
Місце публікування : Гепатологія. - Л., 2014. - N 4. - С. 33-39 (Шифр ГУ12/2014/4)
MeSH-головна:


Знайти схожі

8.

Назва журналу :Туберкульоз, легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція -2018р.,N 2
Цікаві статті :
Тодоріко Л. Д. Тяжкі випадки туберкульозу та обґрунтування шляхів впливу на підвищення ефективності лікування за стандартними схемами/ Л. Д. Тодоріко [та ін.] (стр.7-13)
Коржов В. И. Влияние мексидола на некоторые показатели крови при экспериментальной эмфиземе легких/ В. И. Коржов, В. Н. ЖаданБ. О. Осипенко (стр.14-18)
Литвин К. Ю. Предиктори розвитку ВІЛ-асоційованих неврологічних захворювань/ К. Ю. Литвин, Л. Р. Шостакович-КорецькаО. О. Волікова (стр.19-25)
Бутов Д. О. Ефективність застосування внутрішньовенного ізоніазиду та етамбутолу у хворих на туберкульозний менінгоенцефаліт/ Д. О. Бутов [та ін.] (стр.26-32)
Ніколаєва О. Д. Особливості діагностики позалегеневих форм туберкульозу у ВІЛ-інфікованих/ О. Д. Ніколаєва (стр.33-37)
Опанасенко М. С. Хірургічне лікування аспергільозу легень та плеври/ М. С. Опанасенко [та ін.] (стр.38-43)
Корнага С. І. Успіхи та недоліки в боротьбі з туберкульозом/ С. І. Корнага, І. І. П'ятночка (стр.44-49)
Шевченко О. С. Паліативна допомога при ко-інфекції туберкульоз/ВІЛ. Частина 2/ О. С. Шевченко [та ін.] (стр.50-60)
Петренко В. І. Позалегеневий і міліарний туберкульоз у хворих на ко-інфекцію туберкульоз/ВІЛ. Частина 2/ В. І. Петренко, М. Г. ДолинськаО. М. Разнатовська (стр.61-73)
"Актуальні проблеми лікування і профілактики туберкульозу" (стр.74-90)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бутов Д. О., Кужко М. М., Юрко К. В., Некрасова Н. О., Тлустова Т. В., Бутова Т. С.
Назва : Ефективність застосування внутрішньовенного ізоніазиду та етамбутолу у хворих на туберкульозний менінгоенцефаліт
Місце публікування : Туберкульоз, легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція. - 2018. - № 2. - С. 26-32 (Шифр ТУ7/2018/2)
Предметні рубрики: Изониазид
Этамбутол
MeSH-головна: МЕНИНГОЭНЦЕФАЛИТ
ТУБЕРКУЛЕЗ МОЗГОВЫХ ОБОЛОЧЕК
ВИЧ ИНФЕКЦИИ
Анотація: Мета роботи — вивчити ефективність внутрішньовенного застосування ізоніазиду та етамбутолу у хворих на туберкульозний менінгоенцефаліт (ТМ). Матеріали та методи. Під нашим спостереженням перебували 54 (15 жінок та 39 чоловіків) хворих на ТМ віком від 20 до 60 років (середній вік — (36,8 ± 1,1) року). Переважали пацієнти віком від 20 до 40 років. Хворих розподілили на дві групи. Основна група (n = 23) отримувала хіміотерапію ізоніазидом та етамбутолом внутрішньовенно, а рифампіцином і піразинамідом — перорально, конт­рольна (n = 31) — усі 4 препарати перорально. Результати та обговорення. На тлі поліпшення клінічної симптоматики спостерігали поліпшення рентгенологічної картини органів грудної клітки у 12 (52,1 %) хворих основної групи та 6 (19,3 %) — контрольної (p 0,05), погіршення — у 9 (39,1 %) і 22 (70,9 %) відповідно (p 0,05), відсутність змін — у 2 (8,7 %) та 3 (9,6 %) (p 0,05). В основній групі померли протягом перших 2 міс лікування 7 (30,4 %) хворих, у контрольній — 10 (32,2 %) (p 0,05), протягом наступних 4 міс — 2 (8,7 %) та 12 (38,7 %) відповідно (p 0,05). Висновки. Завдяки внутрішньовенному застосуванню ізоніазиду та етамбутолу у хворих на ТМ швидше зникали основні клінічні вияви захворювання на тлі позитивних змін у загальному аналізі крові та поліпшення рентгенологічної картини у легенях порівняно з пероральним використанням протитуберкульозних препаратів, а також зменшувалася смертність. Внутрішньовенне застосування ізоніазиду та етамбутолу у хворих на ТМ не спричиняє побічних ефектів порівняно з пероральним використанням протитуберкульозних препаратів.
Знайти схожі

10.

Назва журналу :Експериментальна і клінічна медицина -2017р.,N 4
Цікаві статті :
Пічкур Л. Д. Оптимізація моделювання експериментального алергічного енцефаломієліту з хронічним рецидивуючим перебігом/ Л. Д. Пічкур [та ін.] (стр.4-14)
Чернякова Г. М. Порівняльне дослідження біохімічних показників мишей з опіковою Pseudomonas-інфекцією при лікуванні новими аплікаційними сорбентами/ Г. М. Чернякова, В. В. Мінухін, Т. В. Горбач (стр.15-21)
Щерба В. В. Зміни концентрації С-реактивного білка у щурів з пародонтитом на фоні гіпер- і гіпотиреозу/ В. В. Щерба [та ін.] (стр.22-28)
Більченко А. О. Базальний рівень галектину-3, Р-селктину та фактора ростового диференціювання 15 в плазмі крові у хворих з артеріальною гіпертензією в поєднанні з цукровим діабетом 2-го типу/ А. О. Більченко (стр.29-31)
Лазиди Е. Л. Роль уровня ионов натрия в сыворотке крови в прогнозе риска смерти у пациентов с хронической сердечной недостаточностью и сохраненной фракцией выброса левого желудочка/ Е. Л. Лазиди, Ю. С. Рудык (стр.32-37)
Коновалова Н. М. Програма реабілітації та організація спостереження дітей раннього віку, народжених від матерів, які вживають алкоголь/ Н. М. Коновалова, О. О. Ріга (стр.38-42)
Гончарь М. О. Питання диференційної діагностики відкритого овального вікна та вродженої вади серця - вторинного дефекту міжпередсердної перегородки у новонароджених в ранній неонатальний період/ М. О. Гончарь, А. Д. Бойченко, І. Ю. Кондратова (стр.43-49)
Юрко К. В. Стан антиоксидантної системи у хворих на шигельоз/ К. В. Юрко (стр.50-54)
Худан-Цільо І. І. Ультраструктурні зміни шкіри за умов корекції контактного нікелевого дерматиту наноінкапсульованими препаратами/ І. І. Худан-Цільо [та ін.] (стр.55-62)
Дубівська С. С. Стан когнітивної функції на різних етапах після операції/ С. С. Дубівська (стр.63-66)
Долженко М. О. Ефективність і безпечність післяопераційної аналгезії у геронтологічних хворих з політравмою/ М. О. Долженко (стр.67-73)
Дериенко Т. А. Параметры электрокардиостимуляции и степень артериальной гипертензии у пациентов на годовом этапе имплантации и медикаментозной терапии/ Т. А. Дериенко [и др.] (стр.74-78)
Karpenko Yu. I. Risk of complications in the implantation of artificial pacemaker systems/ Yu. I. Karpenko, Mohamed Hanafi (стр.79-82)
Чернюк С. В. Оцінка ефективності застосування глюкокортикостероїдів у пацієнтів з міокардитом/ С. В. Чернюк (стр.83-88)
Киркилевский С. И. Факторы персонификации программ хирургического лечения больных раком желудка/ С. И. Киркилевский [и др.] (стр.89-102)
Возіанов С. О. Обгрунтування оптимального вибору тактики лікування хворих з поєднаною нейрогенною патологією нижніх сечових шляхів і дистального відділу товстої кишки/ С. О. Возіанов [та ін.] (стр.103-106)
Губін M. В. Визначення ступеня тяжкості ушкоджень гортані при судово-медичній експертизі смертельної травми/ M. В. Губін (стр.107-111)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Юрко К. В.
Назва : Стан антиоксидантної системи у хворих на шигельоз
Місце публікування : Експерим. і клініч. медицина. - Харків, 2017. - N 4. - С. 50-54 (Шифр ЕУ3/2017/4)
MeSH-головна: ШИГЕЛЛА
МИКРОЭЛЕМЕНТЫ
Анотація: Результати вивчення вмісту мікроелементів в сироватці крові хворих шигельози свідчать про зниження вмісту цинку і заліза і істотному збільшенні рівня міді. Виявлено, що в гострому періоді шигельози спостерігається підвищення вмісту церулоплазміну і гаптоглобіну. Зміст каталази і супероксиддисмутази також збільшувалася при легкого і середнього ступеня тяжкості і знижувалося при важкому ступені захворювання.Результаты изучения содержания микроэлементов в сыворотке крови больных шигеллёзом свидетельствуют о снижении содержания цинка и железа и существенном увеличении уровня меди. Выявлено, что в остром периоде шигеллёза наблюдается повышение содержания церулоплазмина и гаптоглобина. Содержание каталазы и супероксиддисмутазы также увеличивалось при лёгкой и средней степени тяжести и снижалось при тяжелой степени заболевания.
Знайти схожі

12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Юрко К. В., Козько В. М., Соломенник Г. О., Руденко С.С.
Назва : Оцінка порушень профілю цитокінів у ВІЛ-інфікованих, хворих на хронічний гепатит С або ко-інфекцію ВІЛ/ХГС
Місце публікування : Лікарська справа: науково-практичний журнал. - Киiв: ІНЦ "Лікарська справа", 2016. - № 7/8. - С. 72-76. - ISSN 0049-6804 (Шифр ЛУ2/2016/7/8). - ISSN 0049-6804
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ВИЧ ИНФЕКЦИИ
ГЕПАТИТ C ХРОНИЧЕСКИЙ
Анотація: Профіль цитокінів досліджений у сироватці крові 107 пацієнтів, з них 35 ВІЛ-інфікованих, 36 хворих на хронічний гепатит С (ХГС) і 36 – на ко-інфекцію ВІЛ/ХГС. У хворих на ХГС виявлено достовірне зниження порівняно з контролем, рівня ІЛ-2, збільшення вмісту ФНП-?, ІЛ-10, ІЛ-8, ІЛ-1?, ІЛ-6, TGF-b1. У ВІЛ-інфікованих пацієнтів відзначене достовірне зниження, порівняно з таким у контролі, рівня ІЛ-2, ІЛ-6, ІЛ-1?, збільшення ІЛ-10 ФНП-?, TGF-b1. При ко-інфекції (ВІЛ/ХГС) встановлено достовірне зниження, порівняно з таким у контролі, рівня ІЛ-2, підвищення ІЛ-6, ІЛ-10, ФНП-?, ІЛ-1?. Найбільш виражене порушення вмісту цитокінів характерне для хворих на ХГС (t = 36,14; Р 0,001), що перевищує аналогічні показники ко-інфікованих пацієнтів в 1,21 разу (t
Знайти схожі

13.

Назва журналу :Міжнародний медичний журнал -2020р. т.26,N 2
Цікаві статті :
Корж О. М. Ожиріння: клініко-патогенетичне обгрунтування профілактики і лікування/ О. М. Корж (стр.5-10)
Тимченко Г. А. Підходи до комплексного лікування хворих із кардіопульмональною патологією/ Г. А. Тимченко, А. В. Рогожин (стр.11-15)
Грек І. І. Механізми та особливості імунного статусу і системи "оксидативний стрес - антиоксидантний захист" у пацієнтів із туберкульозом/ І. І. Грек, М. М. Кочуєва (стр.16-20)
Козуб М. І. 30-річний клінічний досвід діагностики та лікування ендометріоїдних кіст яєчників у пацієнток репродуктивного віку/ М. І. Козуб [та ін.] (стр.21-24)
Лазуренко В. В. Плацентарна дисфункція у вагітних із цукровим діабетом. Сучасні підходи до розродження/ В. В. Лазуренко [та ін.] (стр.25-28)
Пасієшвілі Н. М. Принципи гормонозамісної терапії у жінок у клімактеричному періоді/ Н. М. Пасієшвілі [та ін.] (стр.29-31)
Spasova V. L. Relationship of maternal vitamin B 12 status in pregnancy with preterm birth and maternal health risks/ V. L. Spasova [et al.] (стр.32-38)
Мінухін Д. В. Особливості дренування плевральної порожнини у хворих із гострою неспецифічною емпіємою плеври/ Д. В. Мінухін [та ін.] (стр.39-42)
Малоштан О. В. Холангіт як системний прояв гострої біліарної інфекції/ О. В. Малоштан [та ін.] (стр.43-47)
Кравцов О. В. Досвід застосування мазі на ліпофільній основі "Вундехіл" під час лікування поверхневих опіків/ О. В. Кравцов [та ін.] (стр.48-52)
Чеховська Г. С. Роль дерматоскопії у діагностиці хронічних дерматозів/ Г. С. Чеховська (стр.53-56)
Боброва О. В. Математична модель прогнозування тяжкості перебігу коронавірусної інфекції та основні протиепідемічні заходи в Україні/ О. В. Боброва [та ін.] (стр.57-65)
Лядова Т. І. Клінічна ефективність "Кларитроміцину-МБ" у комплексній терапії хворих на негоспітальну пневмонію/ Т. І. Лядова [та ін.] (стр.66-69)
Юрко К. В. Особливості метаболізму білка гострої фази запалення гаптоглобіну у пацієнтів із хронічними формами HCV-інфекції/ К. В. Юрко [та ін.] (стр.70-76)
Бібік Т. А. Аналіз недоліків у наданні медичної допомоги війсковослужбовцям у національному війсково-медичному клінічному центрі "Головний військовий клінічний госпіталь"/ Т. А. Бібік, О. І. Гречаник, Р. Я. Абдуллаєв (стр.77-80)
Гурбанова Т. С. Медико-епідеміологічна характеристика переломів проксимального відділу стегнової кістки у популяції Харкова і Харківської області/ Т. С. Гурбанова (стр.81-88)
Цікаві статті :
Знайти схожі


14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Юрко К. В., Соломенник Г. О., Бондар О. Є., Анциферова Н. В., Гаврилов А. В.
Назва : Особливості метаболізму білка гострої фази запалення гаптоглобіну у пацієнтів із хронічними формами HCV-інфекції
Місце публікування : Міжнародний медичний журнал. - 2020. - Т. 26, № 2. - С. 70-76 (Шифр МУ86/2020/26/2)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ГЕПАТИТ C ХРОНИЧЕСКИЙ
HEPACIVIRUS
ГАПТОГЛОБИНЫ
БЕЛКИ ОСТРОЙ ФАЗЫ
ДИАГНОСТИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И ПРОЦЕДУРЫ
БИОПСИЯ
ПРОТИВОВИРУСНЫЕ СРЕДСТВА
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ
Знайти схожі

15.

Назва журналу :Інфекційні хвороби -2020р.,N 3
Цікаві статті :
Андрейчин М. А. Лікування хворих з COVID-19 на сучасному етапі/ М. А. Андрейчин [та ін.] (стр.5-17)
Юрко К. В. Особливості порушення системи гемостазу у хворих на коронавірусну інфекцію/ К. В. Юрко [та ін.] (стр.18-22)
Живиця Д. Г. Сироватковий вміст 25-(OH) вітаміну D не впливає на ефективність безінтерферонових режимів лікування хворих на HCV-інфекцію/ Д. Г. Живиця, О. В. Царьова (стр.23-28)
Шевченко-Макаренко О. П. Аналіз рівня експресії мікроРНК-29А у хворих з різними клінічними варіантами хронічної HCV-інфекції/ О. П. Шевченко-Макаренко (стр.29-35)
Москалюк В. Д. Когнітивні порушення при ВІЛ-інфекції/ В. Д. Москалюк [та ін.] (стр.36-43)
Коваленко Н. І. Аналіз антибіотикорезистентності умовно-патогенної мікрофлори, виділеної при негоспітальних пневмоніях/ Н. І. Коваленко, Т. М. Замазій, І. В. Новікова (стр.44-49)
Бережна А. В. Оцінка рівня знань, прихильності та практики медичних працівників щодо роботи із судинними катетерами та запобігання інфекційним ускладненням катетеризації судин/ А. В. Бережна, С. Д. Новіков, Т. О. Чумаченко (стр.50-59)
Yarmuhamedova N. A. Clinical and epidemiological aspects of neurobrucellosis according to the information on Samarkand municipal infectious diseases hospital/ N. A. Yarmuhamedova [et al.] (стр.60-65)
Чемич М. Д. Клініко-лабораторні особливості цирозу печінки, асоційованого з вірусами гепатитів/ М. Д. Чемич, А. О. Горбачевський (стр.66-72)
Малий В. П. Патогенез коронавірусної інфекції COVID-19/ В. П. Малий [та ін.] (стр.73-83)
Шагінян В. Р. Клініко-епідеміологічні особливості паразитарної інвазії BLASTOCYSTIS SPP./ В. Р. Шагінян [та ін.] (стр.84-90)
Віктор Федорович Марієвський. До 75-річчя з дня народження (стр.91-92)
Заслуженому працівнику освіти України, епідеміологу Олександру Даниловичу Крушельницькому виповнилося 70 років (стр.93-94)
Славний ювілей Остяка Романа-Йосифа Степановича (стр.95-96)
Світлої пам'яті професора Антоніни Олексіївни Руденко (стр.97-98)
Цікаві статті :
Знайти схожі


16.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Юрко К. В., Меркулова Н. Ф., Соломенник Г. О., Лєсна А. С., Кучерявченко В. В.
Назва : Особливості порушення системи гемостазу у хворих на коронавірусну інфекцію
Місце публікування : Інфекційні хвороби. - Тернопіль, 2020. - N 3. - С. 18-22 (Шифр ІУ5/2020/3)
MeSH-головна: КОРОНАВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ
ГЕМОСТАЗ
Анотація: Проаналізовано особливості порушення системи гемостазу у хворих на коронавірусну інфекцію. Вивчено 78 медичних карт стаціонарних хворих, госпіталізованих в обласну клінічну інфекційну лікарню м. Харкова за період з травня по вересень 2020 р. Для оцінки стану системи гемостазу та ризику виникнення тромбогеморагічних ускладнень проводили моніторинг рівня тромбоцитів, фібриногену, D-димеру, активного часткового тромбопластинового часу (АЧТЧ), міжнародного нормалізованого відношення (МНВ). Під час дослідження були проаналізовані порушення клітинних і плазматичних показників гемостазу. Хворі були поділені на групи, залежно від ступеня тяжкості дихальної недостатності. Моніторинг коагуляційних тестів проводили кожні 48 год. У пацієнтів із середнім ступенем тяжкості переважали порушення системи гемостазу у вигляді гіперкоагуляції. Тривалий перебіг хвороби понад 21 добу або у хворих із тяжким чи вкрай тяжким ступенем гіперкоагуляція змінювалася на гіпокоагуляцію та виникав ДВЗ-синдром. Показники гемостазу прямо корелювали зі ступенем тяжкості коронавірусної інфекції.Проанализированы особенности нарушения системы гемостаза у больных коронавирусной инфекцией. Изучено 78 медицинских карт стационарных больных, госпитализированных в областную клиническую инфекционную больницу г. Харькова за период с мая по сентябрь 2020 г. Для оценки состояния системы гемостаза и риска возникновения тромбогеморрагических осложнений проводили мониторинг уровня тромбоцитов, фибриногена, D-димера, активного частичного тромбопластинового времени (АЧТВ), международного нормализованного отношения (МНО). В ходе исследования были проанализированы нарушения клеточных и плазматических показателей гемостаза. Больные были разделены на группы в зависимости от степени тяжести дыхательной недостаточности. Мониторинг коагуляционных тестов проводили каждые 48 часов. У пациентов со средней степенью тяжести преобладали нарушения системы гемостаза в виде гиперкоагуляции. Длительное течение болезни более 21 дней или у больных с тяжелой или крайне тяжелой степенью гиперкоагуляция менялась на гипокоагуляцию и возникал ДВС-синдром. Показатели гемостаза прямо коррелировали со степенью тяжести коронавирусной инфекции.
Знайти схожі

17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Юрко К.В., Козько В.М., Меркулова Н.Ф., Могиленець О.І.
Назва : Оцінка ефективності різних схем терапії хворих на інфекційний мононуклеоз, викликаний вірусом Епштейна - Барра
Місце публікування : Лікарська справа: науково-практичний журнал. - Киiв: ІНЦ "Лікарська справа", 2019. - № 7/8. - С. 41-45. - ISSN 0049-6804 (Шифр ЛУ2/2019/7/8). - ISSN 0049-6804
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: МОНОНУКЛЕОЗ ИНФЕКЦИОННЫЙ
ЭПШТЕЙНА-БАРРА ВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ
Анотація: Актуальність вивчення інфекційного мононуклеозу обумовлена ??високою інфікованістю населення вірусом Епштейна – Барра (ВЕБ), специфічної тропністю вірусу до імунокомпетентних клітин, довічної персистенцією вірусу в організмі і часто латентним перебігом. Дослідження за темою роботи проводилися на кафедрі інфекційних хвороб Харківського національного медичного університету. Всього обстежено 45 хворих на інфекційний мононуклеоз (26 чоловіків та 19 жінок), які перебували на стаціонарному лікуванні в Обласній клінічній інфекційній лікарні у 2018–2019 рр. Переважну більшість хворих на інфекційний мононуклеоз склали молоді люди віком від 18 до 25 років, з них 59,7 % студенти. Клінічна картина інфекційного мононуклеозу, що викликаний ВЕБ, переважно характеризувалася проявами гепатомегалії, лімфаденопатії, інтоксикаційного синдрому і назофарингеального тонзиліту. Проведено оцінку ефективності застосування валацикловіру та нуклексу в комплексної терапії хворих на інфекційний мононуклеоз, спричинений ВЕБ. Встановлено, що курс цієї терапії сприяє регресії клінічних симптомів, нормалізує показники клінічного аналізу крові, приводить до зниження кількості копій ДНК ВЕБ у сироватці крові або повній елімінації вірусу. Отже, оцінка ефективності застосування валацикловіра та нуклекса в комплексної терапії хворих на інфекційний мононуклеоз, спричинений вірусом Епштейна – Барра, свідчить про більш значну регресію клінічних симптомів, достовірно виразніший позитивний вплив на показники клінічного аналізу крови та кількість копій ДНК ВЕБ у сироватці крові, ніж у групі порівняння. Отримані результати дозволили обґрунтувати застосування комбінованої терапії валацикловіру та нуклексу у хворих на інфекційний мононуклеоз, спричинений вірусом Епштейна – Барра.
Знайти схожі

18.

Назва журналу :Експериментальна і клінічна медицина -2013р.,N 3
Цікаві статті :
Журавлев А.С. Клинико-патоморфологический анализ случаев тонзиллэктомии/ А. С. Журавлев, Г. И. Губина-Вакулик, Ханс Мани (стр.5-10)
Лебедєва Н.Ю. Фібринолітичні властивості бактерій роду Staphylococcus, ізольованих з поверхні шкіри/ Н. Ю. Лебедєва (стр.11-13)
Вивчення протимікробної активності ефірної олії мануки та її комбінацій з антибіотиками по відношенню до збудників опікової інфекції в дослідах in vitro (стр.14-18)
Симонова-Пушкарь Л.И. Маркеры метаболизма коллагена в сыворотке крови больных раком молочной железы при фотомагнитной терапии радиоиндуцированных повреждений кожи/ Л. И. Симонова-Пушкарь, В. З. Гертман (стр.19-23)
Хазієв В.В. Експресія рецепторів до ендотеліну-1 у вузлових еутиреоїдних неоплазіях щитовидної залози/ В. В. Хазієв, І. B. Сорокіна (стр.24-28)
Щерба В.В. Модулювання NО-синтаз при пародонтиті на фоні супутнього хронічного гепатиту/ В. В. Щерба, М. М. Корда (стр.29-34)
Амбросова Т.М. Ефективність застосування метформіну при цукровому діабеті 2-го типу: кардіоваскулярні, проективні та метаболічні ефекти/ Т. М. Амбросова (стр.35-40)
Прогнозирование тяжести течения гипертонической болезни у больных сахарным диабетом 2-го типа методом "деревьев классификации" (стр.41-45)
Структурно-функциональные показатели сердца, инсулинорезистентность и нарушения липидного обмена у больных гипертонической болезнью с метаболическим синдромом и бессимптомной гиперурикемией (стр.46-52)
Коломієць М.В. Виявлення порушень обміну ксантинів у хворих на хронічну серцеву недостатність із супутньою хронічною хворобою нирок/ М. В. Коломієць (стр.53-55)
Осовська Н.Ю. Клінічне значення аномальних хорд лівого шлуночка/ Н. Ю. Осовська (стр.56-63)
Чуб О.И. Выявляемостъ плазмид-индуцированных генных механизмов резистентности у больных пиелонефритом/ О. И. Чуб (стр.64-67)
Ясинский Р.Н. Изменения в белковом обмене при ВИЧ/СПИД-ассоциированном впервые диагностированном туберкулезе легких у больных с различным уровнем угнетения иммунной системы/ Р. Н. Ясинский, А. С. Шальмин, А. А. Растворов (стр.68-73)
Логвінова О.Л. Оцінка виживаності дітей з легеневою гіпертензією на тлі бронхолегеневої дисплазії/ О. Л. Логвінова (стр.74-79)
Чайченко Т.В. Система інтегральної допомоги дітям з ожирінням і метаболічним синдромом/ Т. В. Чайченко (стр.80-89)
Чернуский В.Г. Роль сенсибилизации в патогенезе бронхиальной астмы у детей/ В. Г. Чернуский (стр.90-94)
Бондаренко А.В. Клиническая эффективность применения доксициклина при лечении болезни от кошачьих царапин/ А. В. Бондаренко, И. Н. Максименко, М. Г. Гвоздецкая (стр.95-98)
Соломенник А.О. Сложные липиды крови у больных хроническим гепатитом С/ А. О. Соломенник (стр.99-104)
Юрко К.В. Клініко-епідеміологічна характеристика ВІЛ-інфекції в Харківській області/ К. В. Юрко (стр.105-110)
Аксенко А.А. Эндоваскулярное и эндоваскулярно-хирургическое лечение аневризм аортоподвздошного сегмента: проблемы и решения/ А. А. Аксенко, В. И. Савенков (стр.111-122)
Каджоян А.В. Значення онкомаркерів у діагностиці та лікуванні не дрібноклітинного раку легені. (Огляд літератури)/ А. В. Каджоян (стр.123-129)
Лесовой В.Н. Проблема обучения технике лапароскопических урологических операций в Украине и пути ее решения/ В. Н. Лесовой, Э. А. Галлямов, В. И. Савенков (стр.130-134)
Преимущества предоперационной эмболизации гиперваскуляризированных менингососудистых опухолей (стр.135-138)
Рентгенометрический анализ кинематики шейных позвоночных сегментов при ортезировании больных с дегенеративной нестабильностью (стр.139-143)
Клиническая эффективность комплексного лечения больных ревматоидным артритом с применением экстракта плаценты (стр.144-149)
Соколова И.И. Стоматологическая заболеваемость пожилых больных/ И. И. Соколова, Н. Н. Савельева (стр.150-156)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Назва журналу :Медицина сьогодні і завтра -2014р.,N 1
Цікаві статті :
Зіставлення макроскопічних і гістологічних даних у діагностиці злоякісних новоутворень щитовидної залози (стр.5-9)
Жарова Н.В. Сравнительная характеристика показателей миелинизации периартериальнх нервов яичников на поздних этапах онтогенеза/ Н.В. Жарова (стр.10-13)
Морфологическое исследование состояния корневых каналов зубов после эндодонтического лечения, выполненного с применением резорцин-формалиновой смеси (стр.14-18)
Наконечна O.A. Обгрунтування інформативних біохімічних показників для оцінки стану ендокринної системи організму за умов тривалого впливу простих поліефірів/ O.A. Наконечна (стр.19-22)
Влияние введений 6-гидроксидофамина в черную субстанцию на поведение крыс (стр.23-29)
Біохімічна характеристика стану кісткової тканини щелеп експериментальних тварин, які народилися від гіпокінетичних матерів (стр.30-33)
Сокол В.К. Цитофотометричне визначення інтенсивності ШИК-реакції в міоцитах при ушкодженні в динаміці розвитку травматичного запалення/ В.К. Сокол (стр.34-38)
Степаненко А.Ю. Зависимость формы мозжечка человека от морфометрических и антропометрических показателей/ А.Ю. Степаненко (стр.39-42)
Томилина Т.В. Развитие дисбиоза в десне крыс при экспериментальном иммунодефиците/ Т.В. Томилина (стр.43-47)
Патогенетическое воздействие глюкозамина на воспалительно-дистрофические процессы в соединительной ткани (стр.48-51)
Шутова Н.А. Роль эозинофильных маркеров в патогенезе острого неиммунного воспаления/ Н.А. Шутова (стр.52-58)
Болокадзе Є.О. Особливості діагностики та прогнозування перебігу ХОЗЛ на сучасному етапі/ Є.О. Болокадзе (стр.59-62)
Братусь В.М. Активність серотонінергічної системи у динаміці прогресування силікозу з ішемічною хворобою серця/ В.М. Братусь (стр.63-67)
Добржанська Є.І. Вивчення впливу обраної терапії напоказники імунного захисту у хворих на псоріаз/ Є.І. Добржанська (стр.68-72)
Лисенко Т.П. Судинні ускладнення цукрового діабету: сучасні методи інструментальної діагностики/ Т.П. Лисенко (стр.73-77)
Очередько О.М. Вивчення вікових ризиків інвалідизації внаслідок серцево-судинних захворювань за ієрархічною моделлю з рандомізованими ефектами/ О.М. Очередько, В.П. Клименюк (стр.78-83)
Юрко К.В. Клініко-лабораторний моніторинг антиретровірусної терапії в Харківській області/ К.В. Юрко (стр.84-89)
Гончарь М.О. Якість життя дітей шкільного віку після кардіохірургічного лікування вроджених вад серця/ М.О. Гончарь (стр.90-94)
Ольховська О.М. Оптимізація інфузійної терапії дітей раннього віку, хворих на ротавірусні діареї/ О.М. Ольховська (стр.95-98)
Сенаторова Г.С. Ранні клінічні маркери легеневої гпертензії у дітей з бронхолегеневою дисплазією/ Г.С. Сенаторова, О.Л. Логвінова (стр.99-104)
Чернуский В.Г. Роль биогенных аминов в патогенезе бронхиальной астмы у детей/ В.Г. Чернуский (стр.105-109)
Шипко А.Ф. Актуальные вопросы совершенствования медицинской помощи детям с заболеваниями органов дыхания/ А.Ф. Шипко (стр.110-116)
Горбенко К.В. Порушення окисно-відновлювального балансу у хворих із посттравматичним панкреатитом/ К.В. Горбенко (стр.117-120)
Павлова Т.М. Актуальні проблемні питання в лікуванні хворих з відкритими діафізарними переломами кісток (аналітичний огляд літератури)/ Т.М. Павлова, М.І. Березка, В.О. Литовченко (стр.121-128)
Симонова-Пушкарь Л.И. Показатели состояния внеклеточного матрикса соединительной ткани у больных раком молочной железы при фотомагнитной терапии радиоиндуцированных повреждений кожи/ Л.И. Симонова-Пушкарь, В.З. Гертман (стр.129-135)
Самойлова М.В.В. Сучасні підходи до лікування ендометріозу яєчникіів/ М.В.В. Самойлова (стр.136-139)
Андреева Е.В. Оценка эффектиивности терапии глубокого кариеса зубов с использованием различных лечебных прокладочных материалов/ Е.В. Андреева, Е.Н. Рябоконь (стр.140-143)
Волкова О.С. Визначення впливу лецитин-кальцієвого комплексу на швидкість слиновиділення у осіб молодого віку з метою профілактики карієсу/ О.С. Волкова, Є.М. Рябоконь (стр.144-146)
Ортопедичне лікування суцільнолитими незнімними конструкціями із полімерним облицюванням при використанні нової адгезивної системи для фіксації естетичного облицювального шару (стр.147-151)
Доля Э.И. Результаты лечения хронического перфорационного периодонтита/ Э.И. Доля, Е.Н. Рябоконь (стр.152-154)
Палий Е.В. Результаты атомно-абсорбционного исследования процесса декальцинации корневого дентина до и после обработки пробиотиком/ Е.В. Палий (стр.155-158)
Рак О.В. Клінічні ефекти комплексного лікування хворих з флегмонами щелепно-лицьової ділянки за допомогою лазерофорезу/ О.В. Рак (стр.159-162)
Рузин Г.П. Опыт применения плоскостнй остеотомии в комплексном лечении больных с нижней прогнатией/ Г.П. Рузин, Д.С. Демяник, Е.Н. Вакуленко (стр.163-166)
Боди-арт челюстно-лицевой области. Обзор литературы (стр.167-171)
Соколова И.И. Причины и уровень психоэмоционального напряжения у пациентов на стоматологическом терапевтическом приеме/ И.И. Соколова, И.В. Марковская (стр.172-175)
Сторожева М.В. Динамика показателей сенсибилизации пациентов на стоматологическом приеме/ М.В. Сторожева (стр.176-178)
Боягіна О.Д. Тактика судово-медичного експерта при встановленні давності утворення плям крові за вмістом хлоридів/ О.Д. Боягіна (стр.179-183)
Волошин О.Р. Стан здоров'я та фізична підготовка студентів I курсу Дрогобицького державного педагогічного університету/ О.Р. Волошин (стр.184-188)
Психогігієнічні проблеми навчання молоді в закладах соціальної реабілітації (стр.189-193)
Соколова И.И. Влияние различной учебной нагрузки на здоровье школьников/ И.И. Соколова, Н.В. Волченко (стр.194-198)
Ткаченко Ю.В. Комплексное использование методов активного обучения профессиональным навыкам по ортодонтии/ Ю.В. Ткаченко (стр.199-204)
Цікаві статті :
Знайти схожі


20.

Назва журналу :Гепатологія -2014р.,N 4
Цікаві статті :
Жакун І.Б. Вплив Helicobacter pylori на стан та функцію гепатобіліарної системи/ І. Б. Жакун (стр.6-19)
Скибчик В.А. Неалкогольна жирова хвороба печінки: сучасні підходи до лікування/ В. А. Скибчик (стр.20-26)
Показники тромбоцитарної ланки гемостазу та перекисного окислення ліпідів у хворих на хронічний гепатит С (стр.27-32)
Козько В.М. Стан показників ліпідного обміну у ВІЛ-інфікованих осіб, хворих на ХГС і коінфекцію ВІЛ/ХГС/ В. М. Козько, К. В. Юрко, Г. О. Соломенник (стр.33-39)
Жураковська Н.О. Роль процесів перекисного окислення ліпідів у механізмах ураження печінки при інфекційному мононуклеозі/ Н. О. Жураковська (стр.40-45)
Ворожбит О.Б. Дослідження демографічних та соціальних предикторів розвитку депресії у хворих на хронічний гепатит С (2 та 3 генотип HCV)/ О. Б. Ворожбит (стр.46-53)
Щербинина М.Б. Пациент с множественными милиарными гамартомами/ М. Б. Щербинина, С. И. Кожан (стр.54-57)
Литвин Г.О. Ураження печінки при гострому лейкозі (Опис клінічного випадку)/ Г. О. Литвин (стр.58-61)
Прикуда Н.М. Проблема виявлення хворих на гепатит Е в неендемічних регіонах/ Н. М. Прикуда, Р. Ю. Грицко, А. М. Задорожний (стр.62-64)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)