Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Шипулін, В. П.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 14
Показанi документи с 1 за 14
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Шипулін В. П., В. Д.
Назва : Анатомічний театр універститету Святого Володимира (до 160-річчя з дня відкриття)
Місце публікування : Гастроентерологія: збірник наукових статей. - Донецк, 2013. - № 2. - С. 116-120. - ISSN 2308-2097 (Шифр ГУ14/2013/2). - ISSN 2308-2097
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ИСТОРИЯ МЕДИЦИНЫ
МУЗЕИ
АНАТОМИЯ
Знайти схожі

2.

Назва журналу :Науковий журнал МОЗ України -2013р.,N 2
Цікаві статті :
Богатирьова Р. Медична наука - час реформування/ Р. Богатирьова (стр.4-5)
М. Амосов "Я завжди намагався бути чесним і добре ставився до людей". Автобіографія (стр.6-15)
Трахтенберг И.М. Напутствие мудрого Николая Амосова/ И. М. Трахтенберг (стр.16-28)
Гречанина Е.Я. Аутизм. Генетические и эпигенетические проблемы/ Е. Я. Гречанина (стр.29-48)
Лесовой В.Н. Медицина пограничных состояний: теория и практика донозологической диагностики / В. Н. Лесовой (стр.49-60)
Олійник Г.А. Структура ускладнень і летальність у хворих з холодовою травмою/ Г. А. Олійник (стр.61-66)
Остапенко А.А. Изучение проницаемости капилляров у больных во время аортокоронарного шунтирования / А. А. Остапенко, Р. М. Портус (стр.67-71)
Семенів І.П. Імуногістохімічна діагностика передракових захворювань і раку передміхурової залози/ І. П. Семенів (стр.72-78)
Колесник М.О. Медико-профілактична допомога хворим нефрологічного профілю/ М. О. Колесник (стр.79-87)
Double blind placebo control trial of large neutral amino acids in treatment of PKU: Effect on blood phenylalanine (стр.88-93)
Двойное слепое плацебо-контролируемое исследование больших нейтральных аминокислот в лечении фенилкетонурии: влияние на уровень фенилаланина в крови (стр.94-100)
Завгородній І.В. Токсикологія сполученої дії хімічних чинників та зниженої температури/ І. В. Завгородній (стр.101-107)
Леонтьев Д.А. . Национальная система фармацевтических стандартных образцов лекарственных средств в Украине/ Д.А. Леонтьев (стр.108-114)
Каплаушенко А.Г. Дослідження зі створення нового оригінального вітчизняного лікарського засобу на основі 1,2,4-тріазолу/ А. Г. Каплаушенко (стр.115-121)
Погоцкая А.А. Использование методов фармакогностического анализа для установления подлинности листьев Маклейи Сердцевидной (Macleaya cordata R. Br.) / А. А. Погоцкая (стр.122-129)
Филатова А.Е. Основные принципы обработки медицинских и медико-биологических данных в научных исследованиях/ А. Е. Филатова (стр.130-135)
Коломоєць М.Ю. Морфологічна діагностика захворювань шлунково-кишкового тракту: сучасні підходи / М. Ю. Коломоєць, О. Г. Курик (стр.136-151)
Григоренко С.В. Клинический случай рака кожи, возникшего на фоне обширных рубцовых изменений/ С. В. Григоренко (стр.152-155)
Кундиев Ю.И. "Дело врачей" - 60 лет спустя/ Ю. И. Кундиев (стр.156-161)
Шипулін В.П. 160 років Анатомічному театру Університету св. Володимира/ В. П. Шипулін, В. Д. Догузов (стр.163-169)
Олимов Р.А. Синтез и ростостимулирующая активность комплексных соединений Со (III) c аминокислотами и дипептидами / Р. А. Олимов (стр.170-174)
Таратухин Е.О. Антагонисты рецепторов ангиотензина: в ногу со временем / Е. О. Таратухин (стр.176-180)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Шипулін В.П.
Назва : Професор Карл Трітшель: уроки небайдужості
Місце публікування : Укр. терапевт. журнал. - 2015. - N 2. - С. 115-122 (Шифр УУ21/2015/2)
MeSH-головна:
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Шипулін В.П., Догузов В.Д.
Назва : 160 років Анатомічному театру Університету св. Володимира
Місце публікування : Науковий журнал МОЗ України: медичне науково-практичне видання. - Киiв, 2013. - № 2. - С. 163-169. - ISSN 2308-8818 (Шифр НУ49/2013/2). - ISSN 2308-8818
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: АНАТОМИЯ
Анотація: У статті висвітлено науковий доробок вчених, що працювали в Анатомічному театрі Університету св. Володимира у другій половині ХІХ - на початку ХХ ст. Коротко представлені історія заснування та розвитку цього навчального та науково-дослідного закладу, що протягом свого функціонування відіграв визначну роль у розвитку патологічної, нормальної та порівняльної анатомії, гістології, ембріології та судової медицини. Також стаття містить деякі біографічні відомісті про найвидатніших вчених, що працювали у стінах закладу. Ряд фото до статті з фондів НММУ МОЗ України публікується вперше.
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Шипулін В.П., Назаренко Д.І.
Назва : Майже забутий київський лікар-гуманіст Карл Генріхович Трітшель
Місце публікування : Серце і судини. - Київ: ВІТ-А-ПОЛ, 2015. - № 3. - С. 119-125 (Шифр СУ25/2015/3)
Знайти схожі

6.

Назва журналу :Український терапевтичний журнал -2018р.,N 3/4
Цікаві статті :
До 80-річчя Василя Миколайовича Василюка (стр.5-6)
Синяченко О. В. Особенности пуринового метаболизма при разных формах подагрического артрита и нефропатии/ О. В. Синяченко [и др.] (стр.7-13)
Опарин А. А. Влияние актовегина на эффективность лечения больных гастроэзофагеальной рефлюксной болезнью с сопутствующей бронхиальной астмой/ А. А. Опарин [и др.] (стр.14-19)
Хухліна О. С. Особливості маркерів пошкодження печінки та ліпідного спектра крові у пацієнтів з неалкогольним стеатогепатитом, остеоартрозом та ожирінням/ О. С. Хухліна [та ін.] (стр.20-26)
Шипулін В. П. Гіполіпідемічна ефективність пробіотика Lactobacillus plantarum у пацієнтів з ішемічною хворобою серця/ В. П. Шипулін [та ін.] (стр.27-33)
Молодан А. В. Взаимосвязь когнитивных нарушений и структурно-функциональных особенностей левого желудочка сердца у больных гипертонической болезнью/ А. В Молодан [и др.] (стр.34-39)
Петюніна О. В. Особливості ремоделювання серця у хворих, що перенесли гострий інфаркт міокарда з елевацією сегмента ST, залежно від поліморфізму Lys198Asn гена ендотеліну-1/ О. В. Петюніна [та ін.] (стр.40-47)
Пивовар С. М. Вплив комбінації гаплотипів генів b1- та b2-адренорецепторів на перебіг серцевої недостатності/ С. М. Пивовар (стр.48-55)
Немцова В. Д. Вплив гіпофункції щитовидної залози на рівень 8-гідрокси-2'-дезоксигуанозину як біомаркера окислювального ушкодження при коморбідних станах/ В. Д. Немцова (стр.56-61)
Крахмалова Е. О. Антиоксидантная активность у пациентов с хроническим обструктивным заболеванием легких и ишемической болезнью сердца/ Е. О. Крахмалова, Л. М. Самохина, Ю. Е. Харченко (стр.62-72)
Копица Н. П. Ингибитор фактора миграции макрофагов при остром инфаркте миокарда/ Н. П. Копица, Т. Е. Стороженко (стр.73-78)
Губська О. Ю. Ацетилсаліцилова кислота в кардіологічній практиці : фокус на ентеротоксичність/ О. Ю. Губська [та ін.] (стр.79-85)
Чернышов В. А. Ожирение, сахарный диабет и онкопатология : популяционные и патогенетические аспекты/ В. А. Чернышов (стр.86-95)
Колеснікова О. В. Профілактика та лікування неінфекційних захворювань на перехресті терапевтичних наук в рамках "Школи терапевтів імені Л. Т. Малої"/ О. В. Колеснікова [та ін.] (стр.96-98)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Шипулін В. П., Чернявський В. В., Неверовський А. В., Парунян Л. М.
Назва : Гіполіпідемічна ефективність пробіотика Lactobacillus plantarum у пацієнтів з ішемічною хворобою серця
Місце публікування : Український терапевтичний журнал. - 2018. - № 3/4. - С. 27-33 (Шифр УУ21/2018/3/4)
MeSH-головна: ИШЕМИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ СЕРДЦА
ДИСЛИПИДЕМИЯ
СИМВАСТАТИН
ПРОБИОТИКИ
LACTOBACILLUS PLANTARUM
Анотація: Мета роботи - оцінка гіполіпідемічного ефекту пробіотиків на основі Lactobacillus plantarum шляхом порівняння ефективності комбінації вказаного пробіотика та симвастатину з монотерапією симвастатином у пацієнтів з ішемічною хворобою серця (ІХС). Матеріали та методи. Досліджувану популяцію складали пацієнти обох статей у віці 30-70 років з ІХС та дисліпідемією, дослідження було проведене як відкрите, порівняльне, рандомізоване, паралельне. 46 пацієнтів були розподілені на дві групи: основна, в якій призначався пробіотик на основі Lactobacillus plantarum та симвастатин у дозі 20 мг, і контрольна, де призначалась монотерапія симвастатином у дозі 20 мг. Дослідження тривало 13 тиж та включало 5 візитів: перші 2 скринінгові, наступні 3 - через 4, 8, 12 тиж лікування досліджуваними препаратами, протягом яких оцінювались показники ліпідограми. Первинними кінцевими змінними ефективності були рівні загального холестерину (ЗХ) та ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ) на момент завершення дослідження. Результати та обговорення. Через 12 тиж спостерігалось статистично достовірне зниження рівня ЗХ (р = 0,038) та ЛПНЩ (р = 0,047) в основній групі порівняно з контрольною, при цьому критеріїв ефективності (зниження вихідного рівня ЗХ та ЛПНЩ через 12 тиж на 20?% і більше) вдалось досягти у пацієнтів основної групи (24,3 та 31?% відповідно), на відміну від контрольної групи (11,9 та 13,4?% відповідно). Суттєвих змін показників ліпопротеїнів високої щільності та тригліцеридів при порівнянні комбінованої терапії та монотерапії симвастатином виявлено не було. Такі результати вказують на те, що пробіотичні бактерії Lactobacillus plantarum мають додатковий гіпохолестеринемічний ефект. Висновки. Комбінація симвастатину та пробіотика на основі Lactobacillus plantarum є більш ефективною в зниженні рівнів ЗХ та ЛПНЩ в порівнянні з монотерапією симвастатином у пацієнтів з ІХС та дисліпідемією. Отже, застосування пробіотиків на основі Lactobacillus plantarum може бути рекомендоване як додаткова або альтернативна гіполіпідемічна терапія.
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Сучасна гастроентерологія -2019р.,N 5
Цікаві статті :
Stepanov Yu. M. Role of biochemical and hemodynamic indicators in assessing the progression of liver fibrosis of various origins/ Yu. M. Stepanov [et al.] (стр.5-13)
Павловський Л. Л. Дослідження впливу рівня цераміду-С16 у плазмі крові на перебіг неалкогольної жирової хвороби печінки/ Л. Л. Павловський [та ін.] (стр.14-17)
Губська О. Ю. Стан кишкового мікробіому в пацієнтів з остеоартритом/ О. Ю. Губська [та ін.] (стр.18-25)
Черелюк Н. І. Співвідношення основних філотипів кишкової мікробіоти у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки та ожиріння/ Н. І. Черелюк (стр.26-33)
Губергриц Н. Б. Хронический панкреатит — кислотозависимое заболевание. Какой знак поставить в конце предложения: вопросительный, восклицательный, точку или многоточие?/ Н. Б. Губергриц, Н. В. Беляева, Э. В. Бережная (стр.34-48)
Дорофеев А. Э. Новые возможности терапии гастроэзофагеальной рефлюксной болезни/ А. Э. Дорофеев [и др.] (стр.51-58)
Фадеенко Г. Д. Эффективность диосмектита в лечении синдрома раздраженного кишечника с диареей/ Г. Д. Фадеенко, Т. А. Соломенцева (стр.59-64)
Фадєєнко Г. Д. Мікробіом людини: загальні дані та клінічне значення еубіозу травного каналу/ Г. Д. Фадєєнко, Я. В. Нікіфорова (стр.65-74)
Журавльова Л. В. Вплив дисбалансу адипоцитокінів на функцію нижнього стравохідного сфінктера у пацієнтів з цукровим діабетом 2 типу на тлі ожиріння/ Л. В. Журавльова, О. С. Келеберда (стр.75-82)
Губергриц Н. Б. Дерматологические паранеопластические синдромы в гастроэнтерологии: предсказание неизбежного или руководство к действию? Часть І/ Н. Б. Губергриц [и др.] (стр.83-96)
Гриднев А. Е. Неалкогольная жировая болезнь печени в контексте кишечного микробиома/ А. Е. Гриднев, К. Ю. Дубров (стр.97-103)
Скрипник І. В. ХІ Український гастроентерологічний тиждень/ І. В. Скрипник (стр.104-107)
Курінна О. Г. Підсумки п’ятої щорічної зустрічі Paris NASH meeting/ О. Г. Курінна (стр.108-112)
Чернобровий В’ячеслав Миколайович (27.06.1943-24.08.2019) (стр.113-114)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Павловський Л. Л., Чернявський В. В., Шипулін В. П., Тіщенко В. В., Купчик Л. М.
Назва : Дослідження впливу рівня цераміду-С16 у плазмі крові на перебіг неалкогольної жирової хвороби печінки
Паралельн. назви :Investigation of the effects of the blood plasma levels of C16 ceramides on the course of non-alcoholic fatty liver disease
Місце публікування : Сучасна гастроентерологія. - 2019. - № 5. - С. 14-17 (Шифр СУ10/2019/5)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: ЦЕРАМИДЫ
НЕАЛКОГОЛЬНАЯ ЖИРОВАЯ БОЛЕЗНЬ ПЕЧЕНИ
ИНСУЛИНОРЕЗИСТЕНТНОСТЬ
ХРОМАТОГРАФИЯ ЖИДКОСТНАЯ
МАСС-СПЕКТРОМЕТРИЯ
Анотація: Мета — вивчити залежність рівня цераміду-С16 у плазмі крові від ступеня стеатозу печінки та вмісту глюкози та індексу НОМА у пацієнтів з неалкогольною жировою хворобою печінки (НАЖХП) за результатами стеатометрії порівняно зі здоровими особами. Матеріали та методи. У дослідженні взяли участь 20 пацієнтів з НАЖХП. Серед них було 10 (50 %) чоловіків і 10 (50 %) жінок. Середній вік пацієнтів становив (50,2 ± 1,93) року, середня маса тіла — (103,5 ± 1,9) кг, середній індекс маси тіла — (33,1 ± 0,5) кг/м2. Рівень глюкози в крові — (5,6 ± 0,1) ммоль/л, індекс HOMA — 2,4 ± 0,2. Під час проведення стеатометрії середній коефіцієнт затухання становив (2,70 ± 0,20) дБ/см, що відповідало ступеню стеатозу S2. Діагноз НАЖХП верифікували на підставі скарг хворого, анамнезу захворювання, об’єктивного обстеження, зокрема антропометричних параметрів, лабораторних методів дослідження (рівень глюкози у плазмі крові, глікозильований гемоглобін, індекс НОМА), даних стеатометрії, еластометрії та рідинної хроматографії з мас-спектрометрією (Shimadzu Nexera X2 UHPLC, Shimadzu LCMS-8045 mass-spectrometer). Контрольну групу утворено із 20 осіб з нормальною масою тіла без патології печінки. Групи були порівнянними за віком і співвідношенням статей. Результати. У пацієнтів із НАЖХП виявлено підвищення рівня цераміду-С16 у плазмі крові до (0,402 ± 0,047) мкмоль/л, що відповідало помірному ступеню стеатозу (S2), тоді як у здорових осіб цей показник становив (0,271 ± 0,049) мкмоль/л (p 0,001). Рівень глюкози та індекс НОМА у хворих на НАЖХП були в межах норми — (5,6 ± 0,1) ммоль/л і 2,4 ± 0,2 відповідно. Висновки. Підвищений рівень цераміду-С16 у плазмі крові статистично значущо (p 0,001) впливає на ступінь стеатозу порівняно зі здоровими особами, а також є чутливішим маркером інсулінорезистентностіObjective — to investigate the dependence of the blood plasma levels of C16 ceramides on the degree of liver steatosis in patients with nonalcoholic fatty liver disease (NAFLD) based on the results of steatomometry in comparison with healthy subjects. Materials and methods. The study involved 20 patients with NAFLD and 20 healthy people. Among them, 10 (50 %) were men and 10 (50 %) women. The mean age of patients was 50.2 ± 1.93 years. The mean body weight in the main group was 103.5 ± 1.9 kg, and the mean BMI was 33.1 ± 0.5. The men blood glucose level was 5.6 ± 0.1 mmol/L; HOMA index 2.4 ± 0.2. The results of steatometry showed the mean damping factor of 2.70 ± 0.2, which corresponded to S2 degree of liver steatosis. NAFLD diagnosis was verified based on patient’s complaints, anamnesis of the disease, objective examination including anthropometric parameters, laboratory methods (blood glucose, glycosylated hemoglobin, HOMA index), parameters of steatometry, elastometry and mass spectrometry liquid chromatography (Shimadzu Nexera X2 UHPLC, Shimadzu LCMS-8045 mass spectrometer). The control group consisted of 20 healthy age- and gender-matching subjects with normal body mass. Results. NAFLD patients demonstrated the significantly increased blood plasma levels of C16 ceramides up to 0.402 ± 0.01 ?mol/L, compared to healthy subjects levels of 0.271 ± 0.01 ?mol/L (p 0.001), that corresponded to a moderate steatosis degree. The glucose levels and NOMA index in NAFLD patients were within the normal limits of 5.6 ± 0.1 mmol/L and 2.4 ± 0.2, respectively. Conclusions. The elevated blood plasma levels of C16 ceramides significantly (p 0.001) affected the degree of steatosis compared to the healthy people, they proved to be more sensitive marker of insulin resistance
Знайти схожі

10.

Назва журналу :Сучасна гастроентерологія -2020р.,N 5
Цікаві статті :
Шипулін В. П. Прогностичні чинники ефективності лікування неалкогольної жирової хвороби печінки на тлі ожиріння/ В. П. Шипулін [та ін.] (стр.7-14)
Стрільчук Л. М. Розтягнення жовчного міхура як тригер рефлекторних впливів аферентної патологічної імпульсації/ Л. М. Стрільчук, Л. В. Оленич (стр.15-20)
Журавльова Л. В. Вплив ?-ліпоєвої кислоти на показники метаболізму та адипоцитокінового статусу у пацієнтів з цукровим діабетом 2 типу та хронічним панкреатитом/ Л. В. Журавльова, Д. І. Пильов (стр.21-27)
Ткач С. М. Эффективность и безопасность фекальной трансплантации у больных с постинфекционным синдромом раздраженной кишки/ С. М. Ткач, А. Э. Дорофеев, Ю. Г. Кузенко (стр.28-37)
Фадєєнко Г. Д. Лікування виразкового коліту: фокус на прихильність до терапії/ Г. Д. Фадєєнко, Т. А. Соломенцева (стр.38-45)
Губергриц Н. Б. Проблема неалкогольной жировой болезни печени, метаболического синдрома и атеросклероза: от единства патогенеза к возможности коррекции урсодезоксихолевой кислотой/ Н. Б. Губергриц, Т. Л. Можина, Н. В. Беляева (стр.46-56)
Бондаренко О. А. Особенности ведения больных с НПВП-индуцированной гастропатией Часть II. Случай длительного лечения пожилой пациентки с коморбидной патологией. Акцент на цитопротекцию/ О. А. Бондаренко [и др.] (стр.57-64)
Бондарь В. Г. Первично-множественный рак при синдроме Лезера—Трела (описание клинического случая)/ В. Г. Бондарь [и др.] (стр.65-70)
Фадеенко Г. Д. Возможности немедикаментозной коррекции кишечной микробиоты у больных неалкогольной жировой болезнью печени/ Г. Д. Фадеенко, Т. А. Соломенцева (стр.71-78)
Ткач С. М. Двунаправленные взаимодействия кишечного микробиома и лекарственных средств/ С. М. Ткач (стр.79-88)
Губергриц Н. Б. «Лебединая» симфония глухого Бетховена/ Н. Б. Губергриц, К. Н. Бородий, Г. М. Лукашевич (стр.89-93)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Шипулін В. П., Мартинчук О. А., Коляда О. К., Мельник . Г.
Назва : Прогностичні чинники ефективності лікування неалкогольної жирової хвороби печінки на тлі ожиріння
Паралельн. назви :The prognostic factors for effectiveness of the treatment of non-alcoholic fatty liver disease against the obesity background
Місце публікування : Сучасна гастроентерологія. - 2020. - № 5. - С. 7-14 (Шифр СУ10/2020/5)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
Предметні рубрики: Пиоглитазон
MeSH-головна: ОЖИРЕНИЕ
НЕАЛКОГОЛЬНАЯ ЖИРОВАЯ БОЛЕЗНЬ ПЕЧЕНИ
ПОЛИМОРФИЗМ ГЕНЕТИЧЕСКИЙ
ЭЛАСТИЧНОСТИ ТКАНИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ МЕТОДЫ
РАНДОМИЗИРОВАННОЕ КОНТРОЛИРУЕМОЕ КЛИНИЧЕСКОЕ ИССЛЕДОВАНИЕ
Анотація: Важливе прогностичне значення щодо ефективності лікування неалкогольної жирової хвороби печінки на тлі ожиріння мають такі чинники: наявність піоглітазону в схемі лікування, особливо у пацієнтів із CG-генотипом поліморфізму rs1801282 гена PPARg, вищий ступінь стеатозу, менша тривалість ожиріння та кількість попередніх спроб схуднутиThe results demonstrated that the following factors have an important prognostic value for the effectiveness of NAFLD treatment against the obesity background: pioglitazone in treatment scheme, especially in patients with CG genotype PPARg rs1801282 polymorphism, higher steatosis level, shorter duration of obesity and less number of previous weight loss attempts
Знайти схожі

12.

Назва журналу :Гастроентерологія -2013р.,N 2
Цікаві статті :
Особливості гістоструктури стравоходу і шлунка при запальних та ерозивно-виразкових захворюваннях верхнього відділу шлунково-кишкового тракту, асоційованих з кандидозом слизових оболонок (стр.7-12)
Дисбаланс агресивних та протекторних факторів у хворих із гастродуоденальною патологією, асоційованою з кандидозною інфекцією (стр.13-19)
Скрипник І. М. Патогенетична роль зниження резистентності слизового бар'єра при коморбідному перебігу пептичної виразки дванадцятипалої кишки та ГЕРХ/ І. М. Скрипник (стр.21-27)
Диденко В. И. Современные методы определения фиброза печени/ В. И. Диденко
Єщенко А. В. Вплив функціональних порушень біліарного тракту на стан печінки в підлітків/ А. В. Єщенко (стр.36-39)
Мельниченко Л. Я. Клінічний випадок автоімунного гепатиту у 59-літньої жінки з ефективним лікуванням будесонідом/ Л. Я. Мельниченко, В. М. Гладун, Д. В. Попок (стр.40-45)
Орловский Д. В. Место пункционной биопсии в диагностике хронических диффузных заболеваний печени/ Д. В. Орловский, Н. Ю. Ошмянская, Н. В. Недзвецкая (стр.47-51)
Сімонова О. В. Особливості стану верхніх відділів шлунково-кишкового тракту за даними ендоскопічного дослідження у хворих на хронічний криптогенний гепатит і цироз печінки/ О. В. Сімонова, Л. Я. Мельниченко, В. Б. Ягмур (стр.53-57)
Будзак И. Я. Ферментная терапия хронического панкреатита с внешнесекреторной недостаточностью поджелудочной железы/ И. Я. Будзак (стр.59-63)
Губергриц Н. Б. Показатели ультразвуковой гистографии поджелудочной железы в динамике лечения больных с хроническим панкреатитом на фоне ожирения/ Н. Б. Губергриц, О. А. Бондаренко (стр.64-67)
Радчик В. М. Обоснование выбора метода операции в хирургическом лечении осложненных форм хронического панкреатита/ В. М. Радчик, Ю. А. Гайдар (стр.68-72)
Архій Е. Й. Особливості перебігу та можливості корекції кишкового дисбіозу у хворих на ішемічну хворобу серця/ Е. Й. Архій, Я. С. Дербак, С. Е. Дербак (стр.73-76)
Бойко Т. Є. Особливості змін імунологічних показників у хворих на хронічні запальні захворювання кишечника з анемічним синдромом/ Т. Є. Бойко, С. Ю. Єгорова, О. В. Сорочан (стр.77-79)
Будзак И. Я. К вопросу о дифференциальной диагностике воспалительных и функциональных заболеваний кишечника/ И. Я. Будзак (стр.81-85)
Сімонова О. В. Стан товстої кишки і верхніх відділів шлунково-кишкового тракту за ендоскопічними даними у хворих на неспецифічний виразковий коліт і хворобу Крона з анемічним синдромом/ О. В. Сімонова, Т. Є. Бойко (стр.86-90)
Степанов Ю. М. Ангіодисплазії тонкої кишки - рідкісна причина прихованої шлунково-кишкової кровотечі/ Ю. М. Степанов, О. О. Крилова (стр.91-95)
Степанов Ю. М. Стеатоз і стеатогепатит - тригери печінкового фіброгенезу?/ Ю. М. Степанов, О. Ю. Філіппова (стр.97-105)
Ткач С. М. Ведение больных гастроэзофагеальной болезнью в свете последнего американского консенсуса/ С. М. Ткач (стр.108-113)
О творческом пути профессора Тамары Николаевны Христич (стр.114-115)
Шипулін В. П. Анатомічний театр універститету Святого Володимира (до 160-річчя з дня відкриття)/ В. П. Шипулін, В. Д. (стр.116-120)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Назва журналу :Український терапевтичний журнал -2015р.,N 2
Цікаві статті :
Фадєєнко Г.Д. Коморбідність та інтегративна роль терапії внутрішніх хвороб/ Г. Д. Фадєєнко, А. О. Несен (стр.7-15)
Дзяк Г.В. Жесткость сосудистой стенки и атеросклеротические изменения сонных артерий у мужчин, страдающих артериальной гипертензией/ Г. В. Дзяк, Э. Л. Колесник (стр.16-23)
Нетяженко Н.В. . Оцінка параметрів плазмового гемостазу у жінок з гострим коронарним синдромом з елевацією сегмента ST/ Н.В. Нетяженко (стр.24-30)
Адсорбционные свойства крови при атеросклерозе артериальных сосудов (стр.31-36)
Болотских А.В. Частота полиморфизма 308G/A гена TNF-альфа у пациентов с сердечной недостаточностью с сохраненной фракцией выброса левого желудочка/ А. В. Болотских (стр.37-43)
Бисюк Ю.А. Связь полиморфизма с 159Т гена рецептора CD 14 с антиэндотоксиновым иммунитетом у больных с атопической и неатопической бронхиальной астмой/ Ю. А. Бисюк (стр.44-50)
Ступницька Г.Я. Ефективність використання Телмісартану та комбінації амлодипіну з аторвастатином у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень з ожирінням/ Г.Я Ступницька (стр.51-56)
Тімченко Н.Ф. Про роль усвідомлених дій людини при виникненні кардіологічного болю як базису своєчасної та якісної медичної допомоги при гострому інфаркті міокарда/ Н. Ф. Тімченко, В. В. Рудень (стр.57-61)
Шлункове шунтування як ключова ланка в комплексному лікуванні коморбідних станів у хворих на морбідне ожиріння (стр.62-66)
Шанина И.В. Параметры электрокардиостимуляции у пациентов с кардиоресинхронизирующей терапией в разных классах продолжительности QRS-комплекса в полугодовом периоде наблюдения/ И. В. Шанина (стр.67-70)
Чернышов В.А. Сахарный диабет и риск онкопатологии/ В. А. Чернышов (стр.71-75)
Селюк М.Н. Актуальные рекомендации диагностики и лечениия хронической обструктивной болезни легких/ М. Н. Селюк, Н. Н. Козачок, О. В. Селюк (стр.76-83)
Бур'янов О.А. "Хондроітин Комплекс": сучасні аспекти ефективного лікування остеоартрозу/ О. А. Бур'янов, Т. М. Омельченко, В. С. Чорний (стр.84-88)
Рудык Ю.С. Смена парадигмы в терапии сердечной недостаточности: результаты исследования PARADIGM-HF/ Ю. С. Рудык, Е.А. Меденцева, Л. И. Овчаренко (стр.89-94)
Ранняя диагностика и лечение хронической болезни почек 1-3 стадии: Практические рекомендации Американской коллегии терапевтов (стр.95-102)
Рекомендации по диабету, предиабету и сердечно-сосудистым заболеваниям (EASD/ESC), 2013. Рабочая группа по диабету, предиабету и сердечно-сосудистым заболеваниям Европейского общества кардиологов (ESC) в сотрудничестве с Европейской ассоциацией по изучению диабета (EASD) (стр.103-114)
Шипулін В.П. Професор Карл Трітшель: уроки небайдужості/ В. П. Шипулін (стр.115-122)
Цікаві статті :
Знайти схожі


14.

Назва журналу :Серце і судини -2015р.,N 3
Цікаві статті :
Реестр перкутанных коронарных вмешательств: сравнительный анализ, реперфузионная терапия в Украине, Сервей ПКВ - 2015/ подгот. М.Ю. Соколов (стр.7-29)
Рекомендації Європейського товариства кардіологів 2014 року з ведення пацієнтів з гіпертрофічною кардіоміопатією. Частина І/ підгот. Ю.В. Руденко, Ю.П. Макуха (стр.30-36)
Рекомендации рабочей группы Европейской ассоциации по визуализации сердечно-сосудистой системы, Американского общества эхокардиографии и производителей оборудования по стандартизации изображений деформации с использованием методики двумерной спекл-трекинг эхокардиографии/ подгот. М.В. Костылев, А.С. Матящук, Я.С. Чехмыза (стр.37-48)
Морфологические основы динамических характеристик миокарда левого желудочка сердца (стр.51-60)
Лозовой А.А. Применение эндоваскулярных абляционных электродов при выполнении процедуры "лабиринт" у пациентов с дефектом межпредсердной перегородки, осложнённым фибрилляцией/трепетанием предсердий/ А. А. Лозовой, В. П. Залевский, А. З. Параций (стр.63-70)
Колесник М.Ю. Цистатин С як маркер ремоделювання міокарда в чоловіків з артеріальною гіпертензією без хронічної хвороби нирок/ М. Ю. Колесник (стр.73-79)
Стан системи нейтрофільних гранулоцитів як чинник ризику післяопераційних ускладнень при аневризмах черевної аорти (стр.80-85)
Гудз О.І. Стан агрегації тромбоцитів як один із чинників ризику під час виконання дистальних артеріальних реконструкцій/ О. І. Гудз, О. Л. Ткачук, І. М. Гудз (стр.86-91)
Яворовський О.П. Токсикокінетичні механізми формування ендотеліальної дисфункції як раннього клінічного вияву хронічного отруєння свинцем/ О. П. Яворовський, О. О. Карлова, Б. С. Шейман (стр.92-98)
Кузик Ю.І. Розшарування сонних артерій як причина ішемічних порушень мозкового кровообігу в молодих людей/ Ю. І. Кузик, М. В. Сироїд (стр.99-105)
Вишневецька О.А. Біорозчинний оклюдер для закриття дефекту міжпередсердної перегородки/ О. А. Вишневецька, В. В. Козяр, І. О. Скиба (стр.106-110)
Незрелая тератома левого желудочка: особенности клинического течения (стр.113-118)
Шипулін В.П. Майже забутий київський лікар-гуманіст Карл Генріхович Трітшель/ В. П. Шипулін, Д. І. Назаренко (стр.119-125)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)