Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Шевчук, Є. В.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 4
Показанi документи с 1 за 4
1.

Назва журналу :Клінічна хірургія -2018р. т.85,N 2
Цікаві статті :
Котенко О.Г. Функція трансплантата правої частки печінки від живого родинного донора/ О. Г. Котенко [та ін.] (стр.5-8)
Десятерик В.І. Можливості комп'ютерної томографії для діагностики місцевих ускладнень некротичного панкреатиту згідно з переглянутою класифікацією (Атланта, 2012)/ В. І. Десятерик, М. С. Крикун, В. П. Францев (стр.9-11)
Хруник А.Д. Якість життя хворих із хронічним панкреатитом після хірургічного лікування/ А. Д. Хруник (стр.12-14)
Захараш М.П. Використання сучасних мініінвазивних хірургічних технологій у лікуванні поєднаної патології анального каналу і прямої кишки/ М. П. Захараш, В. В. Балицький, О. Г. Курик (стр.15-17)
Бойко В.В. Лечение ишемической формы синдрома диабетической стопы/ В. В. Бойко [и др.] (стр.18-21)
Шевчук Є.В. Аналіз ускладнень гострого гнійного медіастиніту/ Є. В. Шевчук, С. С. Сніжко (стр.22-25)
Тронина Е. Ю. Пути улучшения результатов лечения острой эмпиемы плевры/ Е. Ю. Тронина [и др.] (стр.26-28)
Лебідь І.Г. Оцінка ризику хірургічних операцій та інтервенційних процедур у дорослих із вродженими вадами серця з використанням інтегральних індексів попередніх і повторних хірургічних втручань/ І. Г. Лебідь, Н. М. Руденко, Є. І. Лєбєдь (стр.29-31)
Васильєв О.В. Хірургічне лікування пухлинної патології з ураженням магістральних судин малого тазу/ О. В. Васильєв [та ін.] (стр.32-34)
Запорожченко Б.С. Вивчення впливу колагену на перебіг місцевих тканинних реакцій та післяопераційного періоду при імплантації поліпропіленового протеза/ Б. С. Запорожченко [та ін.] (стр.35-37)
Світличний Е.В. Застосування ультразвукової навігації в хірургічному лікуванні вогнепальних ран/ Е. В. Світличний, О. С. Герасименко, К. Р. Мурадян (стр.38-41)
Талько М. О. Характеристика видового складу збудників при гнійних лімфаденітах у дітей та вибір антибактеріальної терапії/ М. О. Талько, Г. В. Філоненко (стр.42-44)
Барало Б.І. Провідні збудники та стан антибіотикорезистентності у пацієнтів з урологічною патологією/ Б. І. Барало, Р. П. Барало, І. В. Барало (стр.45-47)
Педаченко Ю.Е. Принцип "Damage control" в хирургии острой спинальной травмы/ Ю. Е. Педаченко, А. С. Нехлопочин (стр.48-52)
Лешко М.М. Видалення пухлин крижів передніми доступами з використанням ендоскопічної асистенції/ М. М. Лешко, Є. І. Слинько (стр.53-55)
Малишева О.Ю. Діагностична ефективність комп'ютерної стабілографії при вестибулярних шваномах/ О. Ю. Малишева, О. Е. Скобська (стр.56-58)
Мазур А.П. Штучна вентиляція легенів у пацієнтів з морбідним ожирінням під час лапаротомних баріатричних операцій/ А. П. Мазур [та ін.] (стр.59-61)
Михневич К. Г. Энергетическая оценка влияния левосимендана на кислородный бюджет при экстренном аортокоронарном шунтировании у больных с острым коронарным синдромом/ К. Г. Михневич [и др.] (стр.62-64)
Цимбалюк В.І. Порівняльний аналіз динаміки рівня рухової функції паретичної кінцівки щура на тлі відкритої проникної травми спинного мозку з тривалою персистенцією біосумісного стороннього тіла в каналі хребта/ В. І. Цимбалюк [та ін.] (стр.65-68)
Фурманов О. Ю. Розробка модифікованих сітчастих полімерних ендопротезів з плівковим покриттям/ О. Ю. Фурманов [та ін.] (стр.69-72)
Манжалій О.Г. Модель цирозу та печінкової енцефалопатії у щурів/ О. Г. Манжалій [та ін.] (стр.73-76)
Заруцький Я.Л. Оптимізація етапного хірургічного лікування поранених на основі метричної класифікації дефектів м'яких тканин/ Я. Л. Заруцький [та ін.] (стр.77-80)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Шевчук Є.В., Сніжко С.С.
Назва : Аналіз ускладнень гострого гнійного медіастиніту
Місце публікування : Клінічна хірургія. - Київ, 2018. - Том 85, N 2. - С. 22-25 (Шифр КУ5/2018/85/2)
Примітки : Бібліогр.: с. 25
MeSH-головна: МЕДИАСТИНИТ
Анотація: Вступ. Гострий гнійний медіастиніт (ГГМ) залишається однією із найбільш тяжких форм загальної хірургічної інфекції. Розвиток ускладнень є одним із вирішальних факторів у перебігу захворювання. Матеріали і методи. Впродовж 2000 – 2017 рр. у торакальному відділенні Івано–Франківської обласної клінічної лікарні проходили лікування 65 хворих із ГГМ. Результати. Ексудативний плеврит та емпієму плеври виявлено у 76,9%, гнійний бронхіт – у 80%, пневмонію – у 70,7%, ендо– і міокардит – у 59,2%, гостре ураження нирок – у 24,6%, сепсис – у 100% хворих із тотальним і заднім медіастинітом. Висновки. Попередження розвитку ускладнень та їх лікування є важливою умовою успішного лікування хворих із ГГМ.
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Український журнал Перинатологія і Педіатрія -2019р.,N 3
Цікаві статті :
Туманова Л. Є. Стан молочних залоз під час вагітності у жінок з ендокринним та запальним безпліддям в анамнезі/ Л. Є. Туманова [та ін.] (стр.4-9)
Шевчук Є. В. Активність автоімунного процесу у вагітних із системним червоним вовчаком/ Є. В. Шевчук, А. Ю. Лиманська (стр.10-14)
Дудник В. М. Оцінка рівня залізовмісних білків та їх рецепторів у сироватці крові дітей, хворих на бронхіальну астму, залежно від показників функції зовнішнього дихання/ В. М. Дудник, В. М. Жмурчик (стр.15-19)
Кушніренко С. В. Карнітиновий статус у дітей, хворих на хронічну хворобу нирок/ С. В. Кушніренко, Н. В. Ольхович (стр.20-25)
Дудник В. М. Оцінка стану серця та нирок як таргентних органів у дітей з первинною артеріальною гіпертензією/ В. М. Дудник, О. О. Зборовська, О. В. Бур’ян (стр.26-31)
Сіромаха С. О. Коронарна недостатність під час вагітності. Епідеміологія, методи діагностики та лікування/ С. О. Сіромаха [та ін.] (стр.32-39)
Куріліна Т. В. Базові аспекти педіатричної паліативної допомоги/ Т. В. Куріліна (стр.40-48)
Ошлянська О. А. До питання про диференційну діагностику лихоманки неуточненого генезу у дітей: особливий випадок/ О. А. Ошлянська [та ін.] (стр.49-57)
WHO recommendations: Uterotonics for the prevention of postpartum haemorrhage (стр.58-88)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Шевчук Є. В., Лиманська А. Ю.
Назва : Активність автоімунного процесу у вагітних із системним червоним вовчаком
Місце публікування : Український журнал Перинатологія і Педіатрія. - 2019. - № 3. - С. 10-14 (Шифр УУ67/2019/3)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ВОЛЧАНКА КРАСНАЯ СИСТЕМНАЯ
АУТОАНТИТЕЛА
АНТИФОСФОЛИПИДНЫЙ СИНДРОМ
ЖЕНЩИНЫ БЕРЕМЕННЫЕ
Анотація: Останніми роками кількість автоімунних захворювань суттєво зростає у світі, зокрема, в осіб репродуктивного віку. Вагітність є фактором розвитку або загострення автоімунних захворювань. Мета - визначити спектр антитіл у вагітних із системним червоним вовчаком (СЧВ) залежно від ураження органів-мішеней для встановлення активності автоімунного процесу, а в подальшому - для призначення адекватного лікування і визначення прогнозу. Пацієнти та методи. Нами обстежено 96 вагітних із СЧВ, серед яких було 34 жінки з антифосфоліпідним синдромом (АФС) і 62 жінки без АФС. У групі жінок із СЧВ без АФС І ступінь активності відмічався у 48 вагітних, ІІ ступінь - у 14 жінок. У жінок із СЧВ у поєднанні АФС І ступінь активності спостерігався у 22 вагітних, ІІ ступінь - у 12 жінок. Спектр автоімунних антитіл визначено за стандартною методикою в лабораторії з європейською сертифікацією. Результати та висновки. У 75% вагітних із СЧВ ІІ ступеня активності та майже у 60% вагітних із СЧВ І ступеня активності виявляються антитіла до двоспіральної ДНК (dsDNA), які є лабораторним маркером СЧВ і майже не зустрічаються при інших захворюваннях сполучної тканини. Ураження органів-мішеней спостерігаються у всіх досліджуваних вагітних, але значно більший відсоток кардиту та пневмоніту реєструється в жінок із СЧВ ІІ ступеня активності. За нашими даними, існує прямий кореляційний зв'язок між наявністю позитивних антитіл до двоспіральної ДНК (dsDNA) у високих титрах і люпус-нефритом у вагітних із СЧВ ІІ ступеня активності. У групі вагітних із СЧВ і АФС за допомогою кількісного методу оцінки ризику тромбоемболічних ускладнень виявлено вкрай високий ризик виникнення тромбозів, що обумовлює необхідність ефективної тромбопрофілактики. Дослідження виконано згідно з принципами Гельсінської Декларації. Протокол дослідження ухвалено Локальним етичним комітетом зазначеної у роботі установи. На проведення досліджень отримано поінформовану згоду жінок.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)