Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Чуклін, С. М.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 24
Показанi документи с 1 за 20
 1-20    21-24 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чуклін С.М., Чуклін С.С.
Назва : Вітамін С при критичних станах: від експерименту до клініки (частина 1)
Місце публікування : Медицина невідкладних станів: науково-практичний журнал. - Донецк: Издательский дом Заславский, 2020. - Том 16, № 7-8. - С. 147-154. - ISSN 2224-0586 (Шифр МУ104/2020/16/7-8). - ISSN 2224-0586
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА
КРИТИЧЕСКИЕ СОСТОЯНИЯ
Анотація: Вітамін С (аскорбінова кислота) відіграє важливу фізіологічну роль у численних метаболічних функціях. Він також є кофактором у синтезі важливих речовин, зокрема катехоламінів і вазопресину. Зниження рівня аскорбінової кислоти відзначено при різних захворюваннях і часто супроводжує тяжкий стан хворого. Метою цієї статті є огляд сучасних уявлень щодо фізіологічної ролі вітаміну С та експериментального обґрунтування його застосування при критичних станах у хірургічних хворих. Розглядається фармакодинаміка аскорбінової кислоти, можливість застосування високих доз вітаміну С. Для пошуку літературних джерел використовувалася база MEDLINE на платформі PubMed за ключовими словами: вітамін С, сепсис, шок, травма, опіки.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чуклін С. М., Чуклін С. С., Шершень Г. В., Попик П. М.
Назва : Особливості харчової підтримки у хворих на гострий панкреатит (огляд літератури)
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2018. - N 3. - С. 100-112 (Шифр ШУ1/2018/3)
MeSH-головна: ПАНКРЕАТИТ ОСТРЫЙ НЕКРОТИЗИРУЮЩИЙ
ПИТАНИЯ ПОЛИТИКА
Анотація: Харчування є істотною частиною у лікуванні хворих на гострий панкреатит. Очевидно, у легких та середньої тяжкості випадках нема необхідності застосовувати штучні методи харчування, навпаки, рекомендовано розпочати пероральне приймання їжі. Якщо ж стан пацієнта тяжкий, доцільно розпочати ентеральне харчування, яке зменшує ризик приєднання інфекції, тривалість перебування в стаціонарі, смертність. Парентеральне харчування призначають лише, якщо ентеральне не можливе. Однак залишаються дискусійними, який вид харчування застосовувати краще, ефективніший шлях, а також правильний алгоритм дій при цьому. Огляд літератури присвячений розгляду усіх цих питань. Питание является существенной частью лечения больных острым панкреатитом. Очевидно, в легких и средней тяжести случаях отпадает необходимость применять искусственные методы питания, наоборот, рекомендуется начать пероральный прием пищи. Если же состояние пациента тяжелое, целесообразно начать энтеральное питание, которое уменьшает риск присоединения инфекции, продолжительность пребывания в стационаре, смертность. Парентеральное питание назначается, когда энтеральное невозможно. Однако остаются дискуссионными, какой вид питания применять лучше, более эффективный путь введения, а также правильный алгоритм действий при этом. Рассмотрению всех этих вопросов посвящен данный обзор литературы.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чуклін С.М., Підгірний Б.Я., Чуклін С.С.
Назва : Порушення в гемостазі у хворих на гострий панкреатит і шляхи корекції
Місце публікування : Медична та клінічна хімія: науково-практичний журнал. - Тернопіль, 2015. - Т. 17, № 2. - С. 94-104. - ISSN 1681-2557 (Шифр МУ92/2015/17/2). - ISSN 1681-2557
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ПАНКРЕАТИТ
ГЕМОСТАЗ
Анотація: В огляді літератури наведено експериментальні та клінічні дані про зміни в системі гемостазу при гострому панкреатиті. Розглянуто причини гемостазіологічних порушень, визначено можливі шляхи корекції. Порушення в коагуляції є характерною ознакою при гострому панкреатиті й пов’язані з тяжкістю захворювання. Результати експериментальних досліджень на тваринах і клінічні дані підтверджують, що модуляція гемостазу може забезпечити терапевтичну мішень для лікування цієї патології. Пригнічення каскаду згортання може запобігти внутрішньосудинному згортанню крові й запаленню в підшлунковій залозі та віддалених органах, тим самим попереджуючи системні ускладнення у хворих на гострий панкреатит.
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чуклін С. М., Чуклін С. С., Шершень Г. В., Попик П. М.
Назва : Формула ентерального харчування у хворих на тяжкий гострий панкреатит
Місце публікування : Медицина неотложных состояний. - Київ, 2018. - N 8. - С. 41-48 (Шифр МУ66/2018/8)
Примітки : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна: ПАНКРЕАТИТ
ПИТАНИЕ ЭНТЕРАЛЬНОЕ
ПИЩЕВЫЕ ДОБАВКИ
ПРОБИОТИКИ
ГЛУТАМИН
ЖИРНЫЕ КИСЛОТЫ, ОМЕГА-3
ВИТАМИНЫ
Анотація: Незважаючи на відсутність спеціальної терапії хворих на гострий панкреатит, останні досягнення, які використовують неспецифічні ранні методи лікування, призвели до покращення наслідків. Ці результати отримані з досліджень із застосуванням регідратації, аналгезії, профілактичних антибіотиків та обмеження ендоскопічної ретроградної холангіопанкреатографії у пацієнтів із супутнім гострим холангітом. Проте найпомітніше і послідовне покращення результатів пацієнтів за останнє десятиріччя було відзначено у дослідженнях, що вивчали використання штучного харчування, як ентерального, так і парентерального, у пацієнтів із гострим панкреатитом. Наявні дані, з огляду на сучасний стан патофізіології гострого панкреатиту, підкреслюють, що харчова підтримка з відповідними поживними добавками є ключовим елементом для обмеження місцевого запалення та запобігання або лікування панкреатит-асоційованих ускладнень. Даний огляд літератури, отриманої з бази Pubmed, зосереджується на останніх досягненнях щодо оптимальної стратегії ентерального харчування у хворих на тяжкий гострий панкреатит, а також ролі харчових добавок, таких як пробіотики, пребіотики, синбіотики, глутамін, аргінін, омега-3 жирні кислоти та вітаміни, для оцінки покращення результатів лікування цих пацієнтів і перспективи подальших досліджень.
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чуклін С. М., Чуклін С. С., Попик П. М., Шершень Г. В.
Назва : Діагностика й лікування гострого панкреатиту: огляд сучасних рекомендацій (частина 2)
Місце публікування : Медицина невідкладних станів. - 2020. - Т. 16, № 5. - С. 120-139 (Шифр МУ104/2020/16/5)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ПАНКРЕАТИТ ОСТРЫЙ НЕКРОТИЗИРУЮЩИЙ
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чуклін С. М., Чуклін С. С., Попик П. М., Шершень Г. В.
Назва : Діагностика й лікування гострого панкреатиту: огляд сучасних рекомендацій (частина 1)
Місце публікування : Медицина невідкладних станів. - 2020. - Т. 16, № 4. - С. 133-140 (Шифр МУ104/2020/16/4)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ПАНКРЕАТИТ ОСТРЫЙ НЕКРОТИЗИРУЮЩИЙ
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чуклін С.М., Чуклін С.С., Шершень Г.В.
Назва : Синдром стійкого запалення, імуносупресії та катаболізму: механізми саркопенії і шляхи корекції
Місце публікування : Медицина невідкладних станів: науково-практичний журнал. - Донецк: Издательский дом Заславский, 2020. - Том 16, № 7-8. - С. 139-146. - ISSN 2224-0586 (Шифр МУ104/2020/16/7-8). - ISSN 2224-0586
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ВОСПАЛЕНИЕ
ОБМЕН ВЕЩЕСТВ
САРКОПЕНИЯ
ПИЩЕВЫЕ ДОБАВКИ
Анотація: Завдяки прогресу в галузі інтенсивної терапії багато пацієнтів із тяжкою патологією виписуються з відділень інтенсивної терапії. Проте у частини хворих зберігається тривале, слабкого ступеня запалення, відновлення є затяжним, розвивається хронічний критичний стан. Крім того, у деяких пацієнтів поряд зі стійким запаленням виникають імуносупресія та катаболізм. У 2012 році цей стан був виділений в окремий синдром, який може спостерігатися після тяжкої травми й опіків, сепсису, некротичного панкреатиту. Одним із провідних клінічних проявів при цьому є значна втрата м’язової маси тіла, що погано піддається корекції. При використанні літератури з бази MedLine описано сучасні уявлення про механізми саркопенії при синдромі стійкого запалення, імуносупресії та катаболізму і можливі шляхи оптимальної анаболічної підтримки.
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чуклін С. М., Підгірний Б. Я., Чуклін С. С.
Назва : Порушення в гемостазі у хворих на гострий панкреатит і шляхи корекції
Місце публікування : Вестник Клуба Панкреатологов. - К., 2017. - N 2. - С. 11-19 (Шифр ВУ86/2017/2)
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дутка Я.Р., Чуклін С.М.
Назва : Хірургічне лікування пацієнтів із холедохолітіазом, зумовленим великими конкрементами
Місце публікування : Науковий вісник Ужгородського університету. - Ужгород, 2014. - вып. 1. - С. 77-79 (Шифр НУ7/2014/1)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ХОЛЕДОХОЛИТИАЗ
ЖЕЛЧНЫЕ КАМНИ
Анотація: У роботі викладено результати хірургічного лікування 87 пацієнтів іх холедохолітіазом, зумовленим великими конкрементами. Чутливість ультразвукового дослідження у діагностиці великих конкрементів у гепатикохоледосі склала 60,9%. Усім хворим проведено ендоскопічну ретроградну холангіографію (ЕРХГ), стверджено поширення жовчних проток вище рівня блоку конкрементом, визначено великі тверді конкременти, які не піддалися спробі механічної літотрипсії і їх не можна було видалити через недостатній діаметр папілотомічного отвору. Після встановлення діагнозу та ендоскопічних маніпуляцій усіх пацієнтів прооперовано: виконано холецистектомію, відновлення прохідності жовчних проток і накладання біліодигестивного анастомозу, зовнішнє дренуваня біліарного дерева та первинний шов холедоха.
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чуклін С.М., Підгірний Б.Я.
Назва : Тромбоз вен портальної системи у хворих на гострий панкреатит
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2015. - N 3. - С. 63-69 (Шифр ШУ1/2015/3)
Анотація: Одним із місцевих ускладнень гострого панкреатиту є тромбоз вен, зокрема портальної системи. Проте повідомлення в літературі про це є рідкісними. У цьому огляді літератури розглядаються механізми виникнення, патофізіологічні особливості, діагностичні та лікувальні можливості при тромбозі вен портальної системи у хворих на гострий панкреатит.Одним из местных осложнений острого панкреатита является тромбоз вен, в частности портальной системы. Однако сообщения в литературе об этом редки. В этом обзоре литературы рассматриваются механизмы возникновения, патофизиологические особенности, диагностические и лечебные возможности при тромбозе вен портальной системы у больных острым панкреатитом.
Знайти схожі

11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чуклін С.М., Чуклін С.С.
Назва : Спонтанний бактеріальний перитоніт у хворих на цироз печінки
Місце публікування : Гепатологія. - Л., 2016. - N 1. - С. 6-22 (Шифр ГУ12/2016/1)
Знайти схожі

12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чуклін С.М., Чуклін С.С.
Назва : Трансвенозна облітерація варикозно розширених вен шлунка
Місце публікування : Медицина невідкладних станів: спеціаліз. реценз. наук.-практ. журн. - Київ: Державна установа «Інститут загальної та невідкладної хірургії НАМН України», Заславський О.Ю., 2023. - Т. 19, № 1. - С. 8-19. - ISSN 2224-0586 (Шифр МУ104/2023/19/1). - ISSN 2224-0586
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ПИЩЕВОДА И ЖЕЛУДКА ВАРИКОЗНОЕ РАСШИРЕНИЕ ВЕН
Анотація: Варикозне розширення вен шлунка на тлі портальної гіпертензії виникає рідше, ніж варикозне розширення вен стравоходу, але розвивається при нижчому портальному тиску та пов’язане з масивнішими кровотечами та вищим рівнем смертності. Балонно-оклюзійна ретроградна трансвенозна облітерація (BRTO) варикозного розширення вен шлунка є ефективною терапією варикозного розширення вен шлунка, зумовленого портальною гіпертензією. Однак BRTO вимагає тривалого постпроцедурного моніторингу вищого рівня та може мати ускладнення, пов’язані з розривом балона та побічним ефектом склерозуючих речовин. Було розроблено кілька модифікованих методів BRTO, включно з ретроградною трансвенозною облітерацією за допомогою судинного корка, ретроградною трансвенозною облітерацією за допомогою спіралі та антеградною трансвенозною облітерацією за допомогою балона. У цій статті наведено огляд BRTO та її різних модифікованих методів.
Знайти схожі

13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чуклін С.М., Осміловська І.В., Усач О.Б.
Назва : Зміни у нутрощевих артеріях при гострому панкреатиті
Місце публікування : Науковий вісник Ужгородського університету. - Ужгород, 2014. - вып. 1. - С. 179-182 (Шифр НУ7/2014/1)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ПАНКРЕАТИТ ОСТРЫЙ НЕКРОТИЗИРУЮЩИЙ
ПОДЖЕЛУДОЧНАЯ ЖЕЛЕЗА
Анотація: Порушення перфузії підшлункової залози відіграє важливу роль у патогенезі некрозу на ранніх стадіях тяжкого гострого панкреатиту. Обстежено 26 хворих на гострий панкреатит: 10 - легкий, 16 - тяжкий. У хворих на гострий некротичний панкреатит спостерігаються різноманітні зміни в екстра- і інтрапанкреатичних артеріях, що призводить до вираження мікроциркуляційних розладів і зумовлює тяжкість перебігу патологічного процесу. При ультразвуковій доплерографії селезінкової, загальної печінкової і верхньої брижової артерій визначено значне підвищення швидкості кровоплину по нутрощевих артеріях і збільшення індексу резистентності в них у хворих на гострий некротичний панкреатит.
Знайти схожі

14.

Назва журналу :Медицина невідкладних станів -2020р. т.16,N 7-8
Цікаві статті :
Курсов С.В. Гострі отруєння токсичними газами на виробництві (лекція)/ С. В. Курсов (стр.9-19)
Пилипенко М.М. Передопераційна підготовка та особливості індукції в анестезію в разі гострої кишкової непрохідності (клінічна лекція)/ М. М. Пилипенко, M. B. Бондар (стр.20-34)
Чурсіна Т.Я. Особливості ведення хворих на негоспітальну пневмонію із супутньою патологією: обґрунтування доцільності використання антигіпоксантів на прикладі етилметилгідроксипіридину сукцинату/ Т. Я. Чурсіна, К. О. Міхалєв (стр.37-45)
Комбінація декскетопрофен 25 мг + трамадол 75 мг при помірному та сильному гострому болі після абдомінальної гістеректомії: рандомізоване подвійне сліпе дослідження (стр.46-59)
Рандомізоване дослідження медикаментозної профілактики тромбозів глибоких вен беміпарином та еноксапарином у пацієнтів із помірним і високим рівнем тромбогенного ризику, яким проводяться пластичні й реконструтивні хірургічні втручання (стр.60-70)
Оценка эффективности интенсивной терапии гепатоспланхнической ишемии при политравме под контролем значений pH интрамукозного (стр.71-74)
Математичне й комп’ютерне моделювання ендопротеза для міжтілового спондилодезу грудного відділу хребта, виготовленого з вуглецю (стр.75-85)
Тітов І.І. Порівняння артеріального тиску на плечовій і стегновій ділянках/ І. І. Тітов, М. О. Прийма, О. Я. Лукашевський (стр.86-88)
Демитер І.М. Післяопераційний делірій і когнітивні порушення при застосуванні регіонарних технік післяопераційного знеболювання/ І. М. Демитер, С. І. Воротинцев, О. С. Доля (стр.89-95)
Хірургічне лікування первинних пухлин хребта (стр.96-103)
Цзо Т. Выбор источника забора крови для измерения уровня лактата у пациентов с септическим шоком/ Т. Цзо, Ф. С. Глумчер, С. А. Дубров (стр.104-107)
Годлевська О.М. Сучасний погляд на патофізіологічні аспекти розвитку хронічної серцевої недостатності на тлі ішемічної хвороби серця/ О. М. Годлевська, О. В. Більченко, Я.Ю. Самбург (стр.108-115)
Мирошниченко В.П. Чрезвычайная ситуация и катастрофа глазами нематематика/ В. П. Мирошниченко (стр.116-121)
Периоперационный менеджмент антитромботических препаратов (стр.122-134)
Казуистические маски инфаркта миокарда: постинфекционный, сепсис-ассоциированный (стр.135-138)
Чуклін С.М. Синдром стійкого запалення, імуносупресії та катаболізму: механізми саркопенії і шляхи корекції/ С. М. Чуклін, С. С. Чуклін, Г. В. Шершень (стр.139-146)
Чуклін С.М. Вітамін С при критичних станах: від експерименту до клініки (частина 1)/ С. М. Чуклін, С. С. Чуклін (стр.147-154)
Кріштафор Д.А. Діаметр зіниць при смерті мозку або клінічній смерті: наскільки надійний критерій?/ Д. А. Кріштафор, А. А. Кріштафор, Д. М. Станін (стр.155-156)
Клінічний досвід лікування легеневих ускладнень вісцеральної форми вітряної віспи (стр.157-160)
Первый опыт использования внутриаортального баллонного контрпульсатора в раннем послеоперационном периоде после аортокоронарного шунтирования в Черниговской городской больнице № 2 (стр.161-164)
Жарікова Ю. Епідуральна анестезія: застосування магнезії при переломі нижніх кінцівок/ Ю. Жарікова (стр.165)
Усенко Л.В. Владимир Неговский: воплощение мечты/ Л. В. Усенко, А. В. Царев (стр.166-175)
Цікаві статті :
Знайти схожі


15.

Назва журналу :Гепатологія -2016р.,N 1
Цікаві статті :
Чуклін С.М. Спонтанний бактеріальний перитоніт у хворих на цироз печінки/ С. М. Чуклін, С. С. Чуклін (стр.6-22)
Вплив поліморфізму генів TLR4 та TLR7 на швидкість прогресування фіброзу печінки у хворих на хронічний гепатит С (стр.23-32)
Вплив висококалорійного харчування на ферментативну активність основних комплексів електронно-транспортного ланцюга мітохондрій гепатоцитів за умов розвитку стеатогепатозу різної етіології (стр.33-41)
Малый В.П. Поражение печени при псевдотуберкулезе/ В. П. Малый (стр.42-49)
Вдовиченко В.І. Безпечність запивання ліків з огляду на їх метаболізм в печінці/ В. І. Вдовиченко, Т. В. Острогляд (стр.50-53)
Діагностика та лікування асциту при цирозах печінки (практичний алгоритм)/ підгот. О.М. Зінчук (стр.54-60)
Ефективність та безпечність 12-тижневого курсу лікування гразопревіром (МК-5172) та елбасвіром (МК-8742), у порівнянні з 18-тижневим з/без рибавірину, пацієнтів з 1 генотипом вірусу ХГС, без попереднього лікування хворих з цирозом та без. Відповіді на лікування з або без цирозу (C-WORTHY): рандомізоване, відкрите. 2 випробування (стр.61-62)
Комбінована терапія гразопревір-елбасвір до того не лікованих пацієнтів з цирозом та без цирозу з 1, 4 та 6 генотипом вірусу хронічного гепатиту С. Рандомізоване дослідження (стр.63-64)
Ефективність та безпека гразопревіру (МК-5172) та елбасвіру (МК-8742) для пацієнтів з вірусом гепатиту С та ВІЛ ко-інфекцією (C-EDGE ко-інфекція): не рандомізоване, випробування відкрите (стр.64-65)
Ефективність та безпека 8-тижневого лікування гразопревіром (МК-5172) та елбасвіром (МК-8742) у порівнянні з 12-тижневим, з або без рибавірину у пацієнтів з моноінфекцією генотипу 1 гепатиту С та ВІЛ/ВГС ко-інфекцією (C-WORTHY): рандомізоване, відкрита 2 фаза випробування (стр.65-66)
Пам'яті видатної людини (стр.67-68)
Цікаві статті :
Знайти схожі


16.

Назва журналу :Шпитальна хірургія -2015р.,N 3
Цікаві статті :
Дзюбановський І.Я. Фармакоекономічна оцінка альтернативних методів лікування виразкової хвороби шлунка/ І. Я. Дзюбановський, Л. Є. Війтович, О. В. Тригубчак (стр.5-8)
Електромагнітні і теплові процеси в перетворювачах при зварюванні очеревини в експерименті (стр.9-13)
Цимбалюк В.І. Диференційний потенціал автологічних стовбурових мезенхімальних клітин за умов інтактного мозку/ В. І. Цимбалюк, І. І. Торяник, В. В. Колесник (стр.14-16)
Близнюк Р.В. Вплив політравми на динаміку показників ліпідної пероксидації та антиоксидантного захисту тканини кіркового шару нирки у тварин із хронічним гепатитом у ранній період травматичної хвороби/ Р. В. Близнюк, А. А. Гудима, Р. І. Цицюра (стр.17-20)
Левчук Р.Д. Роль порушення всмоктувальної функції тонкої кишки в патогенезі раннього періоду скелетної, черепно-мозкової та поєднаної травм/ Р. Д. Левчук (стр.21-24)
Козак Д.В. Вплив політравми на динаміку раннього і пізнього апоптозу лімфоцитів тканини серця/ Д. В. Козак (стр.25-28)
Андрусенко О.М. Хірургічне лікування гострокровоточивого раку правої половини ободової кишки/ О. М. Андрусенко (стр.29-32)
Досвід лапароскопічних операцій у хворих на жовчнокам'яну хворобу (стр.33-36)
Костів С.Я. Діагностично-лікувальний алгоритм при післяопераційних тромбозах системи нижньої порожнистої вени/ С. Я. Костів, І. К. Венгер, О. І. Костів (стр.37-39)
Матвійчук В.О. Профілактика ускладнень етапних операційних втручань у хворих з поєднаною абдомінальною травмою/ В. О. Матвійчук, Н. Р. Федчишин, І. А. Ретвінський (стр.40-42)
Advantages of using cjnduction anaesthesia during the lower extremities surgeries (стр.43-44)
Пилипчук В.І. Вибір методу операційного лікування хворих на хронічний панкреатит, ускладнений біліарною гіпертензією/ В. І. Пилипчук (стр.45-49)
Герасимчук П.O. Порівняльна характеристика перебігу гострих та хронічних ран у хворих на синдром діабетичної стопи на тлі вакуум-терапії/ П. O. Герасимчук, В. Г. Власенко, А. В. Павлишин (стр.50-53)
Білінський П.І. Малоконтактний багатоплощинний остеосинтез діафізарних переломів кісток гомілки/ П. І. Білінський (стр.54-58)
Муравйов Т.В. Десятирічний досвід лікування хворих на гострий медіастиніт/ Т. В. Муравйов, В. В. Артюх, А. В. Дрозд (стр.59-62)
Чуклін С.М. Тромбоз вен портальної системи у хворих на гострий панкреатит/ С. М. Чуклін, Б. Я. Підгірний (стр.63-69)
Сучасні підходи до лікування гнійних ран. Невирішені проблеми (стр.70-73)
Кушта Ю.Ф. Випадок операції герніопластики, ускладненої некротизуючим фасціїтом/ Ю. Ф. Кушта, Ю. С. Лисюк (стр.74-76)
Бартош Г.К. Випадок рідкісного ускладнення гнійного інфільтративного ларингіту/ Г. К. Бартош, Т. В. Муравйов, В. В. Артюх (стр.77-78)
Креньов К.Ю. Інтенсивна терапія тяжких пневмоній у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії з використанням сучасних стратегій респіраторної терапії/ К. Ю. Креньов, Н. М. Небелюк (стр.79-86)
Способи обробки кукси міхурової протоки й артерії під час лапароскопічної холецистектомії у хворих на гепатити та цирози печінки (стр.87)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Назва журналу :Медицина невідкладних станів -2023р. т.19,N 1
Цікаві статті :
Чуклін С.М. Трансвенозна облітерація варикозно розширених вен шлунка/ С. М. Чуклін, С. С. Чуклін (стр.8-19)
Патофізіологія системи згортання крові при загальній тепловій травмі (науково-літературний огляд) (стр.20-26)
Рудіченко В.М. Ішемія нижніх кінцівок в діяльності лікаря загальної практики - сімейної медицини: від поширених до рідкісних станів (огляд літератури з деякими результатами власних клінічних спостережень)/ В. М. Рудіченко, Н. В. Снігир (стр.27-37)
Застосування езомепразолу в комплексному лікуванні хворих із виразками шлунка і дванадцятипалої кишки, ускладненими шлунково-кишковою кровотечею (стр.38-41)
Філик О.В. Сучасні виклики інтенсивної терапії у лікуванні дітей, які постраждали внаслідок війни в Україні/ О. В. Філик (стр.42-47)
Вишинська М.Б. Особливості коагуляційного гемостазу в пацієнтів з політравмою/ М. Б. Вишинська (стр.48-51)
Барса М.М. Аналіз впливу виду анестезії та її побічних ефектів на післяопераційну реабілітацію при операціях на хребті/ М. М. Барса (стр.52-56)
Філик О.В. Сучасні методи оцінювання гострого і хронічного болю в пацієнток після абдомінальної гістеректомії/ О. В. Філик, А. В. Рижковський, А. В. Мельничук (стр.57-61)
Рудіченко В.М. Заключне спостереження вкрай тяжкого випадку хвороби Рандю-Ослера у викладанні на додипломному та післядипломному етапах навчання та застосування актуальних англомовних інтернет-запроваджень для лікарів і пацієнтів/ В. М. Рудіченко, Н. В. Снігир, В. О. Кривець (стр.62-66)
Цікаві статті :
Знайти схожі


18.

Назва журналу :Вестник Клуба Панкреатологов -2017р.,N 2
Цікаві статті :
Доказательная панкреатология 2016-2017 (обзор результатов исследований по хроническому панкреатиту) (стр.5-10)
Чуклін С. М. Порушення в гемостазі у хворих на гострий панкреатит і шляхи корекції/ С. М. Чуклін, Б. Я. Підгірний, С С. Чуклін (стр.11-19)
Бабінець Л. С. Вегетативні дисфункції при хронічному панкреатиті і поєднаних захворюваннях органів травлення/ Л. С. Бабінець, З. І. Сабат (стр.20-25)
Циммерман Я. С. Современные возможности фармакотерапии хронического панкреатита/ Я. С. Циммерман (стр.26-31)
Еремина Е. Ю. Хронический билиарнозависимый панкреатит/ Е. Ю. Еремина, О. А. Строкова (стр.32-37)
Ошибки при лечении острого панкреатита и как их избежать (стр.38-44)
Руженцова Т. А. Клиническое течение и подходы к терапии хронического панкреатита у пациентов с сочетанной патологией/ Т. А. Руженцова (стр.45-48)
Тодоріко Л. Д. Поширеність хронічного панкреатиту у хворих на вперше діагностований туберкульоз легень/ Л. Д. Тодоріко, І. О. Сем'янів (стр.49-52)
Сусак Я. М. Випадок лікування хворого на рецидивний гіпертригліцерид-індукований некротичний панкреатит/ Я. М. Сусак, О. А. Ткаченко, О. М. Лобанова (стр.53-57)
Плотникова Е. Ю. Гастроэзофагеальная рефлюксная болезнь и беременность/ Е. Ю. Плотникова, Л. Г. Вологжанина, Е. Н. Баранова (стр.58-61)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Назва журналу :Науковий вісник Ужгородського університету" -2014р.,N 1
Цікаві статті :
Гнатюк М.С. Особливості ядерно-цитоплазматичних відношень у епітеліоцитах слизової оболонки дванадцятипалої кишки/ М. С. Гнатюк, Л. В. Татарчук, О. Б. Слабий (стр.3-5)
Гуранич Т.В. Структурні зміни міокарда та печінки щурів із гіпофункцією щитоподібної залози на тлі комбінованого дефіциту йоду та міді/ Т. В. Гуранич, М. М. Багрій, Н. М. Воронич-Семченко (стр.6-10)
Дєльцова О.І. Морфометричні зміни в сітківці під впливом паклітакселу/ О. І. Дєльцова, С. Б. Геращенко, Н. З. Довга (стр.11-13)
Структурно-функціональні особливості гіпоталамо-гіпофізарно-тиреоїдної системи у тварин із дефіцитом йоду та селену (стр.14-19)
Гістологічний стан внутрішніх органів щурів при тривалому внутрішньошлунковому введенні суспензії ксенодермального субстрату (стр.20-23)
Архій Е.Й. Хронічний панкреатит, поєднаний з ішемічною хворобою серця: особливості процесів травлення та інтерлейкінового статусу / Е. Й. Архій, О. М. Москаль, Т. В. Мишанич (стр.24-27)
Визначення ступеня депресивності у хворих на хронічний панкреатит (стр.28-31)
Руденко Т.М. . Ендотелійзалежна та ендотелійнезалежна вазодидятація у хворих на артеріальну гіпертензію з ожирінням/ Т.М. Руденко (стр.32-35)
Динаміка показників якості життя та психосоматичних змін у хворих на хронічний панкреатит після холецистектомії на фоні патогенетично обгрунтованої комплексної терапії (стр.36-40)
Вивчення розповсюдженості симптоматичних артеріальних гіпертензій серед вагітних (стр.41-43)
Скірак З.С. Особливості зв'язувальної функції сироваткового альбуміну в організмі експериментальних тварин при гострому токсичному тетрахлорметановому гепатиті/ З. С. Скірак (стр.44-47)
Бенедикт В.В. Патогенетичні аспекти порушень рухової функції тонкої кишки у хворих на гостру непрохідність кишки та їх корекція/ В. В. Бенедикт (стр.48-52)
Застосування вільної аутовенозної пластики у хірургічному лікуванні трофічних виразок нижніх кінцівок варикозного генезу (стр.53-55)
Галюк В.М. Гепатопротекторна терапія у хворих на гостру спайкову кишкову непрохідність/ В. М. Галюк (стр.56-58)
Гощинський В.Б. Морфологічні, клінічні та біохімічні паралелі дисфункції сполучної тканини у хворих на варикозну хворобу нижніх кінцівок / В. Б. Гощинський, А. М. Продан, О. З. Пятничка (стр.59-64)
Дєльцова О.І. Ультраструктурні зміни печінки при експериментальній гострій тонкокишковій непрохідності в процесі лікування / О. І. Дєльцова, В. Д. Скрипко, М. Г. Гончар (стр.65-71)
Denisenko V.L. Timour laser recanilization application in complex surgical treatment of obstructing colorectal cancer/ V. L. Denisenko, Yu. M. Gain (стр.72-76)
Дутка Я.Р. Хірургічне лікування пацієнтів із холедохолітіазом, зумовленим великими конкрементами / Я. Р. Дутка, С. М. Чуклін (стр.77-79)
Сучасні підходи до лікування хворих з обтураційною жовтяницею доброякісного генезу (стр.80-82)
Використання ліфтингової технології при симультанних лапароскопічних втручаннях на органах черевної порожнини (стр.83-85)
Діагностика і хірургічне лікування синдрому хронічної абдомінальної ішемії (стр.86-89)
Каніковський О.Є. Вибір обсягу хірургічного лікування ускладнених форм хронічного панкреатиту/ О. Є. Каніковський, І. В. Павлик (стр.90-93)
Коломійцев В.І. Показники печінкового кровоплину в оцінці функціонального стану печінки при гнійному холангіті на тлі жовчнокам'яної хвороби/ В. І. Коломійцев, Ю. П. Довгань (стр.94-100)
Копчак А.В. Інтраопераційне визначення твердості кісткової тканини у пацієнтів із травматичними переломами нижньої щелепи/ А. В. Копчак (стр.101-105)
Сучасні підходи до лікування ускладнених псевдокіст підшлункової залози (стр.106-111)
Тромбопрофілактика при оперативному втручанні у пацієнтів із високим ризиком розвитку тромбоемболічних ускладнень (стр.112-114)
Криворучко І.А. Результати лікування хворих на хронічну критичну ішемію нижніх кінцівок/ І. А. Криворучко, С. -К.Т. Гоні, І. М. Лодяна (стр.115-117)
Міждисциплінарний підхід у вивченні патогенезу гострих рідинних скупчень при пакреатиті (стр.118-122)
Ураження проксимальних відділів шлунково-кишкового тракту в пацієнтів ангіохірургічного профілю (стр.123-125)
Маляр-Газда Н.М. Суспільна думка та професія лікаря анестезіолога-реаніматолога/ Н. М. Маляр-Газда, В. І. Русин (стр.126-129)
Пиптюк О.В. Інфузійна антибіотикотерапія у хворих із панкреонекрозом/ О. В. Пиптюк, С. Б. Телемуха (стр.130-132)
Попович Я.О. Комплексне хірургічне лікування та анестезіологічне забезпечення оперативних втручань у хворих із нагнійними ускладненнями синдрому діабетичної стопи / Я. О. Попович (стр.133-136)
Мультидисциплінарний підхід до лікування портальної гіпертензії, ускладненої шлунково-кишковими кровотечами та гіперспленізмом: сучасна терапія, ендоскопія, інтервенційна радіологія (стр.137-140)
Русин В.В. Зміни ліпідного обміну у хворих на хронічну критичну ішемію нижніх кінцівок / В. В. Русин (стр.141-143)
Можливості ендоваскулярного лікування атеросклеротичного ураження екстракраніальних артерій у гострий період ішемічного інсульту (стр.144-149)
Хірургічне лікування місцевопоширеного нирково-клітинного раку, ускладненого лівобічним пухлинним тромбозом нижньої порожнистої вени (стр.150-155)
Сандер С.В. Дослідження тонусу судин та характеру місцевого кровоплину для оцінки життєздатності органа і перспективи його збереження/ С. В. Сандер (стр.156-159)
Критерії діагностики та прогнозування виникнення ACLF-синдрому при хірургічному лікуванні хворих на цироз печінки (стр.160-163)
Органні гемодинамічні порушення в черевній порожнині при гострому панкреатиті та ефективність їх медикаментозної корекції (стр.164-167)
Застосування пов'язок "AQUACEL Ag" у лікуванні трофічних виразок нижніх кінцівок (стр.168-170)
Страфун С.С. Порівняння ефективності відкритої та артроскопічної методик Банкарта при хірургічному лікуванні пацієнтів зі звичним вивихом плеча / С. С. Страфун, О. С. Страфун, І. В. Гомонай (стр.171-176)
Хворостов Є.Д. Оцінка ефективності застосування відеоендоскопічних технологій у діагностиці і лікуванні жовчовитікань після лапароскопічної холецистектомії / Є. Д. Хворостов, С. О. Бичков, Р. М. Гриньов (стр.177-178)
Чуклін С.М. Зміни у нутрощевих артеріях при гострому панкреатиті/ С. М. Чуклін, І. В. Осміловська, О. Б. Усач (стр.179-182)
Гостре післяопераційне пошкодження нирок при хірургічній патології органів черевної порожнини (стр.183-185)
Шапринський В.О. Причини, діагностика та лікування синдрому Меллорі-Вайсса/ В. О. Шапринський, А. І. Дзьоба (стр.186-191)
Шапринський В.О. Оперативне лікування хворих із синдромом езофагеальної дисфагії/ В. О. Шапринський, В. Ф. Кривецький, Є. В. Шапринський (стр.192-195)
Вітковський В.Ф. Сучасне лікування гострого пієлонефриту у вагітних/ В. Ф. Вітковський (стр.196-199)
Данко В.В. Прогнозування передчасних пологів при звичному невиношуванні вагітності/ В.В Данко (стр.200-203)
Маляр В.В. Моніторингові пренатальні чинники ризику і їх значення в прогнозі патології об'єму навколоплодового середовища / В. В. Маляр (стр.204-207)
Бензар І.М. Гемангіома печінки у дітей: поєднання зі шкірними ураженнями, особливості діагностики та перший досвід лікування / І. М. Бензар, П. В. Осипенко (стр.208-213)
Городиловська М.І. Особливості діагностики та лікування еозинофільних езофагітів у дітей шкільного віку/ М. І. Городиловська, С. Л. Няньковський (стр.214-218)
Садова О.Р. Основні показники якості життя у дітей із хронічною гастродуоденальною патологією/ О. Р. Садова, С. Л. Няньковський (стр.219-222)
Рогач І.М. Обізнаність курсантів із питань культури управління в системі післядипломного удосконалення/ І. М. Рогач, Л. О. Качала, Р. Ю. Погоріляк (стр.223-226)
Миронюк І.С. Соціально-демографічні характеристики трудових мігрантів-жителів Закарпатської області як представників групи високого ризику інфікування ВІЛ/ І. С. Миронюк (стр.227-231)
Медико-соціальне дослідження рівня обізнаності хворих на артеріальну гіпертензію (стр.232-234)
Кафедра соціальної медицини та гігієни Ужгородського національного університету: історія, досягнення, перспективи розвитку (стр.235-239)
Красносельський М.В. Фотодинамічна терапія у хірургічному лікуванні променевих ушкоджень покривних тканин/ М. В. Красносельський, Л. І. Сімонова-Пушкар, С. -А.Т. Гоні (стр.240-243)
Фатула М.І. Доктор медичних наук, професор, академік Циб Анатолій Федорович (21.01.1934 - 08.11.2013) / М. І. Фатула (стр.244-248)
Турак Й. Ветерану хірургії Закарпаття Георгію Улиганцю - 90/ Й. Турак (стр.251-258)
Цікаві статті :
Знайти схожі


20.

Назва журналу :Медична та клінічна хімія -2015р. т.17,N 2
Цікаві статті :
Акімова В.М. Експресія фенотипових та активаційних маркерів лімфоцитів при абдомінальному туберкульозі/ В. М. Акімова (стр.5-8)
Горбачева С.В. Вплив тіолових антиоксидантів на прояви ендотеліальної дисфункції в судинах головного мозку щурів з порушенням мозкового кровообігу/ С. В. Горбачева ; С. В. Горбачова, І. Ф. Бєленічев, А. В. Абрамов (стр.9-13)
Ефективність замісної сурфактантної терапії для корекції проявів оксидативного стресу в тканині легень у динаміці після експериментальної термічної травми (стр.14-18)
Pryshliak A.M. Parameters of free-radical oxidation and antioxidant defence system in rats of both sexes with sodium nitrite/ A. M. Pryshliak, I. O. Stakhurska, L. M. Holovatiuk (стр.19-23)
Маврутенков В.В. Рівень протеїну S100b у сироватці крові хворих з КО-інфекцією ВІЛ/туберкульоз як нейроспецифічний біомаркер ятрогенної нейротоксичності/ В. В. Маврутенков, Н. В. Жукова, Л. О. Кравчук (стр.24-28)
Мисула І.Р. Зміна показників гуморального імунітету при різних типах запальної реакції у тварин із гастродуоденітом/ І. Р. Мисула, В. І. Бондарчук (стр.29-32)
Анальгезивна та протизапальна дії похідних 5,7-діацил-3-H(алкіл)-6-арил-5H-(1,2,4)тріазоло(3,4-b)(1,3,4)тіадіазину (стр.33-38)
Іванків Я.І. Показники прооксидантно-антиоксидантного гомеостазу здорових тварин за введення мелатоніну/ Я. І. Іванків, О. М. Олещук (стр.39-42)
Семенців Н.Г. Порушення окремих показників білкового обміну за умов розвитку експериментального алергічного альвеоліту та їх корекція/ Н. Г. Семенців (стр.43-46)
Дмухальська Є.Б. Структурні зміни внутрішніх органів у молодих щурів, уражених солями важких металів та фосфорорганічними пестицидами/ Є. Б. Дмухальська (стр.47-51)
Регеда М.С. Вплив препарату "тіотриазолін" на зрушення імунної системи в крові морських свинок за умов формування експериментальної бронхіальної астми/ М. С. Регеда, М. А. Колішецька, В. Р. Юревич (стр.52-55)
Михайлюк І.А. Метаболічні порушення в печінці в пізній період краніоскелетної травми та їх корекція тіоцетамом/ І. А. Михайлюк, А. А. Гудима (стр.56-59)
Ференц Н.М. Порушення окремих показників пігментного та ліпідного обміну при експериментальній пневмонії за умов іммобілізаційного стресу і корекція їх корвітином/ Н. М. Ференц (стр.60-62)
Сатурська Г.С. Застосування ендогенної кардіопротекції для корекції порушень гуморального імунітету при експериментальному дифузному кардіосклерозі в щурів з різною резистентністю до гіпоксії/ Г. С. Сатурська (стр.63-68)
Кравець Б.Б. Роль корвітину в корекції порушень процесів пероксидного окиснення ліпідів, активності антиоксидантної ситеми в крові морських свинок при експериментальному бактеріальному кератиті на тлі бронхіальної астми та пневмонії/ Б. Б. Кравець, М. С. Регеда (стр.69-72)
Лимар Л.Є. Морфофункціональний стан печінки у статевозрілих самок білих щурів за умов експериментального токсичного гепатиту/ Л. Є. Лимар (стр.73-76)
Мала О.С. Порівняльний аналіз елементного складу кори берези бородавчастої, субстанції з неї та грунту/ О. С. Мала (стр.77-79)
Антонишин І.В. Взаємозв'язок порушень вуглеводного та ліпідного обміну з рівнем фактора некрозу пухлин-альфа при експериментальному аліментарному ожирінні/ І. В. Антонишин (стр.81-83)
Флекей Н.В. Стан антиоксидантної системи в білих щурів при введенні кадмію на тлі споживання питної води з різними концентраціями іонів натрію/ Н. В. Флекей (стр.84-86)
Нечипорук В.М. Сучасні погляди на біосинтез і механізм дії тиреоїдних гормонів/ В. М. Нечипорук, М. М. Корда (стр.87-93)
Чуклін С.М. Порушення в гемостазі у хворих на гострий панкреатит і шляхи корекції/ С. М. Чуклін, Б. Я. Підгірний, С. С. Чуклін (стр.94-104)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-20    21-24 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)