Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Нововведення у сфері охорони здоров'я (2)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Цубанова, Н. А.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 29
Показанi документи с 1 за 20
 1-20    21-29 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цубанова Н. А., Барская А. В., Губченко Т. Д.
Назва : Гиперпластические процессы эндометрия. Возможности коррекции натуропатическими препаратами
Місце публікування : Здоровье женщины. - 2017. - № 4. - С. 47-52 (Шифр ЗУ3/2017/4)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
Предметні рубрики: Нормоменс
Нормоцикл
MeSH-головна: ЭНДОМЕТРИЯ ГИПЕРПЛАЗИЯ
ФИТОТЕРАПИЯ
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цубанова Н. А.
Назва : Фармакологический профиль фитокомпозиции Нормоцикл в терапии гормональных дисбалансов у женщин
Місце публікування : Міжнародний ендокринологічний журнал. - Київ, 2018. - Том 14, N 4. - С. 79-89 (Шифр МУ65/2018/14/4)
Примітки : Бібліогр.: с. 87-88
MeSH-головна: ПОЛОВЫХ ЖЕЛЕЗ ГОРМОНЫ
РАСТЕНИЙ ЭКСТРАКТЫ
ЖЕНЩИНЫ
Анотація: У лекції наведені сучасні дані щодо стану проблеми цукрового діабету й ролі оксидативного стресу. При цукровому діабеті створюються ідеальні умови для розвитку оксидативного стресу, основну роль у якому відіграє перекисне окислення ліпідів. Саме оксидативний стрес становить основу судинних ускладнень і уражає бета-клітини, що призводить до прогресування захворювання. Раннє виявлення ознак оксидативного стресу та його корекція є пріоритетними завданнями предикативної й профілактичної медицини.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цубанова Н. А., Севастьянова Т. В., Цубанова Э. С.
Назва : Нормализация микробиоты в гинекологической практике. Критерии выбора пробиотика
Місце публікування : Здоровье женщины. - 2017. - № 8. - С. 21-26 (Шифр ЗУ3/2017/8)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
Предметні рубрики: Пробиз Фемина
MeSH-головна: МИКРОБИОТА
ДИСБАКТЕРИОЗ
ДИСБАКТЕРИОЗ КИШЕЧНИКА
ВАГИНИТ БАКТЕРИАЛЬНЫЙ
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ
ПРОБИОТИКИ
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Проскурова Я. О., Кубарєва І. В., Євсєєва Л. В., Цубанова Н. А., Просяник Л. Ф.
Назва : Дослідження рівня обізнаності фахівців галузі охорони здоров’я щодо проблем утилізації непридатних лікарських засобів
Місце публікування : Соціальна фармація в охороні здоров'я. - Х., 2018. - Том 4, № 3. - С. 3-11 (Шифр СУ53/2018/4/3)
MeSH-головна: ФАРМАЦИЯ
ОТХОДОВ УДАЛЕНИЕ И ОБЕЗВРЕЖИВАНИЕ
СОЦИАЛЬНОЕ ПОВЕДЕНИЕ

АНКЕТИРОВАНИЕ
Анотація: Мета: визначення рівня обізнаності фахівців галузі охорони здоров’я про екологічну небезпеку неналежного видалення непридатних ліків та світову практику збирання фармацевтичних відходів у населення для подальшої безпечної утилізації. Матеріали та методи: результати опитування методом анкетування; аналітико-порівняльний, системний, логічний, математико-статистичний методи і метод анкетування. Результати дослідження. За результатами пілотного опитування фахівців галузі охорони здоров’я щодо проблем утилізації непридатних лікарських засобів установлено, що лише 47 % від загальної вибірки респондентів знають про виявлення лікарських речовин у водних об’єктах по всьому світу, лише 51 % респондентів усвідомлюють потенційну небезпеку для навколишнього середовища, пов’язану з викиданням непотрібних і прострочених ліків у складі загальних побутових відходів і стоків (каналізація). Визначено низький рівень обізнаності (28 % опитаних) щодо програм збору непридатних ліків у населення, які запроваджено у розвинених країнах світу. Разом із тим 81 % опитуваних згодні з тим, що вони несуть відповідальність за захист навколишнього середовища, але тільки 65 % респондентів готові брати участь у програмах повернення непридатних ліків через аптеки. Висновки. За результатами пілотного дослідження, проведеного серед фахівців галузі охорони здоров’я (Харківська та Сумська обл.), установлено низький рівень знань про світові практики належного видалення непридатних лікарських засобів та низький рівень інформованості про наслідки потрапляння в навколишнє середовище фармацевтичних відходів, доведено необхідність підвищення рівня спеціальних знань з питань утилізації лікарських засобів та програм повернення непридатних ліків.
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Котвіцька А. А., Цубанова Н. А., Кононенко Н. М., Просяник Л. Ф.
Назва : Екофармація – новий міждисциплінарний напрямок. Методологія. Перспективи розвитку
Місце публікування : Соціальна фармація в охороні здоров'я. - Х., 2018. - Том 4, № 1. - С. 3-11 (Шифр СУ53/2018/4/1)
MeSH-головна: ФАРМАЦИЯ
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ ПРОМЫШЛЕННОСТЬ


БИОТРАНСФОРМАЦИЯ
ОТХОДОВ УДАЛЕНИЕ И ОБЕЗВРЕЖИВАНИЕ
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цубанова Н. А., Барская А. В., Чернявски Э. С.
Назва : Клиническая эффективность препаратов на основе лекарственного растительного сырья в терапии мочекаменной болезни
Місце публікування : Сімейна медицина. - К., 2019. - № 1. - С. 80-87 (Шифр СУ21/2019/1)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
Предметні рубрики: Фитолизин нефрокапсулы
MeSH-головна: УРОЛИТИАЗ
РАСТЕНИЙ ЭКСТРАКТЫ
Анотація: У статті надано огляд наукових публікацій з доклінічного і клінічного дослідження рослинних екстрактів трави горця пташиного (Polygonum aviculare L .), листя берези (Betula pendula Roth. (B. Verrucose Ehrh.), кореневища пирію повзучого (Agropyron repens L .), коріння петрушки (Petroselinum crispum), трави хвоща польового (Equisetum arvense L.), коренів любистку (Levisticum officinale L .), трави золотушника (Solidago virgaurea L.), які входять до складу натуропатичного препарату Фітолізин Нефрокапсули (Фармацевтичний завод «Польфарма» С.А.). Огляд містить узагальнені результати і оцінювання накопиченого наукового матеріалу з вивчення даних фітопрепаратів. Обґрунтовано доцільність застосування фітопрепарату Фітолізин Нефрокапсули в терапії сечокам’яної хвороби.
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цубанова Н. А., Чернявски Э. С.
Назва : Инновационные технологии в фармакокоррекции железодефицитных состояний
Місце публікування : Міжнародний ендокринологічний журнал. - Київ, 2019. - Том 15, N 1. - С. 66-75 (Шифр МУ65/2019/15/1)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
Предметні рубрики: Сантеферра
MeSH-головна: АНЕМИЯ ЖЕЛЕЗОДЕФИЦИТНАЯ
ЖЕЛЕЗА СОЕДИНЕНИЯ
ЛЕКАРСТВ НОСИТЕЛИ
ЛИПОСОМЫ
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ
Анотація: У статті узагальнені маркерні ознаки, характерні для станів підвищеної фізіологічної потреби організму людини в залізі. Недолік заліза може виникати при недостатньому його надходженні в організм або при недостатній його засвоюваності організмом, що може призводити до латентного дефіциту заліза, який не завжди виявляється клінічно. Латентний дефіцит заліза без своєчасної корекції переходить у форму клінічно вираженої залізодефіцитної анемії. У статті проаналізовано різні лікарські форми залізовмісних засобів. Обґрунтовано переваги застосування інноваційних форм на основі ліпосомного заліза. На підставі існуючої клінічної бази даних показані переваги комплексного продукту, що містить залізо і вітаміни-антиоксиданти. Обґрунтовано, що комплекс Сантеферра має потенціал для ефективного насичення організму залізом при комплексній корекції залізодефіцитних станів.
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Яковлєва Л. В., Цубанова Н. А., Бердник О. Г.
Назва : Комплексна оцінка витрат на фармакотерапію цукрового діабету 2 типу з позиції АВС- та VEN-аналізу
Місце публікування : Укр. біофармац. журнал. - Х., 2018. - № 4. - С. 50-58 (Шифр УУ50/2018/4)
MeSH-головна: ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2
КЛИНИЧЕСКОЕ ИССЛЕДОВАНИЕ
БОЛЬНИЦЫ УНИВЕРСИТЕТСКИЕ

Анотація: Актуальність. Цукровий діабет (ЦД) є значущою проблемою охорони здоров’я, оскільки є одним із поширених неінфекційних захворювань. Надання медичної допомоги пацієнтам з ЦД в Україні регламентовано низкою документів та наказів МОЗ. Існує тенденція до непропорційного споживання ресурсів охорони здоров’я популяцією хворих на ЦД, що пов’язано з вартістю лікування мікро- і макроускладнень діабету в стаціонарних умовах. Одним із напрямків реформи надання допомоги хворим на ЦД на теперішній час є більш активне впровадження в реальну клінічну практику надання амбулаторної допомоги хворим. Мета роботи: комплексна оцінка реальних фінансових витрат на фармакотерапію хворих на цукровий діабет 2 типу (ЦД 2 типу) у закладі охорони здоров’я. Матеріали та методи: комплексну оцінку реальних фінансових витрат на фармакотерапію хворих на ЦД 2 типу проводили за допомогою інтегрованого аналізу: АВС та VEN. У запропонованій роботі АВС-аналіз проводили за міжнародними непатентованими назвами. Результати та їх обговорення. В період з травня по червень 2017 року було проаналізовано 50 листів призначень пацієнтів ендокринологічного відділення, госпіталізованих з діагнозом ЦД 2 типу в університетській клініці ХНМУ. За результатами історій хвороб було виявлено, що всього хворим на ЦД 2 типу було призначено 58 лікарських засобів (ЛЗ). За результатами ABC-аналізу до групи А увійшло 11 ЛЗ, що склало 77,37 % коштів на їх придбання. Препарати, які увійшли до групи А, використовуються не для лікування ЦД 2 типу, а для лікування його ускладнень. До групи В увійшли 16 ЛЗ. У цій групі знаходиться найбільша кількість пероральних цукрознижувальних ЛЗ. До групи С увійшла найбільша кількість ЛЗ, 31 ТН для лікування хворих на ЦД 2 типу, а також ЛЗ для лікування супутніх патологій серцево-судинної та нервової систем. За результатами VEN–аналізу до групи V – життєво необхідні ЛЗ увійшли 33 ТН, що склало 56,9 % від загальної кількості усіх ЛЗ. У групі А кількість ЛЗ, які увійшли в чинний Державний формуляр, склала 7 ТН. 4 ТН з групи А, що виявилися найбільш затратними для клініки, не увійшли до Державного формуляру України, їх віднесли до групи N (не важливі), це препарати метаболічної дії. До групи В увійшли 16 ТН, серед яких тільки 5 є життєво необхідними, а 11 ТН не увійшли до чинного випуску Державного формуляру України ЛЗ, але вони є середньозатратними для медичної установи і, на жаль, виписуються лікарями майже для кожного третього пацієнта ендокринологічного відділення. В групі С, кількість ТН якої складає 31 із 58 досліджуваних, 21 ТН увійшло до Державного формуляру України і є життєво необхідною. Майже всі групи ЛЗ, які увійшли до проаналізованих медико-технологічних документів (Державний формуляр України (чинний 9 випуск), Уніфікований клінічний протокол медичної допомоги хворим на ЦД 2 типу 2012 року затвердження, чинний Британський національний формуляр), мають вагому доказову базу і зареєстровані на фармацевтичному ринку України, виправдовують свою ефективність та безпеку при їх виборі, окрім ЛЗ групи інгібіторів натрій-глюкозного котранспортера 2 типу (sglt2) МНН Дапагліфлозин, який не увійшов до Уніфікованого клінічного протоколу медичної допомоги (УКПМД). Висновки. Аналіз наявності ПЦЛЗ у НД показав, що асортимент його на фармацевтичному ринку України широкий, а цукрознижувальні ЛЗ включені до різних нормативних документів, що дає реальні можливості для зaстосування їх у клінічній практиці. Результати визначення якості фармакотерапії хворих на ЦД 2 типу свідчать про необхідність корегування вибору ЛЗ відповідно до НД, що регламентують фармакотерапію хворих на ЦД 2 типу.
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цубанова Н.А.
Назва : Комбиспазм Гастрокомфорт в терапии функциональных заболеваний желудочно-кишечного тракта
Місце публікування : Участковый врач: популярный журнал для профессионалов. - К.: Агентство эффективных коммуникаций MediLand, 2017. - № 10. - С. 60-64 (Шифр УУ57/2017/10)
MeSH-головна: ЖЕЛУДОЧНО-КИШЕЧНЫЕ БОЛЕЗНИ
ПАРАСИМПАТОЛИТИКИ
Анотація: Несмотря на огромный интерес фундаментальной и практической медицины к лечению функциональных заболеваний желудочно-кишечного тракта (ФЗ ЖКТ), в частных вопросах патогенеза все еще остаются неизученные моменты. ФЗ ЖКТ встречаются в общемировой популяции с частотой 20–25% у взрослого населения, что заставляет специалистов фармацевтической и медицинской отраслей продолжать поиск эффективных средств, устраняющих симптоматику этих нарушений. Необходимость оптимизации терапии ФЗ ЖКТ продиктована тем, что качество жизни больных и их работоспособность в значительной мере снижаются, нанося социальный и экономический урон.
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цубанова Н.А.
Назва : Хронофармакология. Возможности и перспективы хронотерапевтического подхода в кардиологии
Місце публікування : Сімейна медицина. - К., 2015. - N 2. - С. 182-186 (Шифр СУ21/2015/2)
MeSH-головна:



Знайти схожі

11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цубанова Н.А.
Назва : Лекарственные взаимодействия, встречающиеся при проведении антигипертензивной терапии
Місце публікування : Сімейна медицина. - К., 2015. - N 3. - С. 115-122 (Шифр СУ21/2015/3)
MeSH-головна:

Знайти схожі

12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цубанова Н.А.
Назва : Особенности тематического наполнения циклов повышения квалификации в системе последипломного образования семейных врачей
Місце публікування : Сімейна медицина: науково-практичний журнал. - К., 2014. - N 5. - С. 131-133 (Шифр СУ21/2014/5)
MeSH-головна: СЕМЕЙНАЯ ПРАКТИКА
ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ, ПОВЫШЕНИЕ КВАЛИФИКАЦИИ
Знайти схожі

13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цубанова Н.А.
Назва : Порівняльний аналіз впливу спіроциклічного похідного оксіндолу та віта-мелатоніну на показники центральної нервової системи
Місце публікування : Український біофармацевтичний журнал. - 2013. - N2. - С. 67-70 (Шифр УУ50/2013/2)
MeSH-головна:
ХРОНОТЕРАПИЯ
НЕРВНАЯ СИСТЕМА ЦЕНТРАЛЬНАЯ
Знайти схожі

14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Редькіна Р.Г., Черних В.П., Шемчук Л.А., Цубанова Н.А., Штриголь С.Ю.
Назва : Дослідження залежності "хімічна структура-антитоксична дія" в ряду похідних індолу та 2-оксіндолу, які містять етиламіновий фрагмент
Місце публікування : Журнал органічної та фармацевтичної хімії. - Харьков, 2014. - Том12, N1. - С. 28-38 (Шифр ЖУ11/2014/12/1)
Знайти схожі

15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цубанова Н.А., Севастьянова Т.В.
Назва : Возможности применения Нормоменса в терапии эндометриоза
Місце публікування : Здоровье женщины. - Киев, 2016. - N 7. - С. 125-130 (Шифр ЗУ3/2016/7)
Примітки : Библиогр.: с. 130
Знайти схожі

16.

Назва журналу :Сімейна медицина -2019р.,N 1
Цікаві статті :
Хіміон Л. В. Сучасна стратегія ведення хворих на подагру/ Л. В. Хіміон [та ін.] (стр.6-12)
Овчаренко Л. С. Рациональная терапия поствирусного риносинусита у детей с рекуррентными заболеваниями респираторного тракта и гиперплазией аденоидов/ Л. С. Овчаренко [и др.] (стр.14-18)
Буднік Т. В. Питання раціонального використання антибіотиків у лікуванні інфекції сечових шляхів та стратегія управління антибіотикорезистентністю/ Т. В. Буднік (стр.19-24)
Палій І. Г. Тактика безпечного ведення коморбідних хворих на остеоартрит у практиці сімейного лікаря: який вибір?/ І. Г. Палій, І. В. Ткачук (стр.25-33)
Видиборець С. В. Сучасні аспекти вітамін-В12-дефіцитної анемії/ С. В. Видиборець, С. М. Гайдукова, Ю. Ю. Попович (стр.34-40)
Kostyukova N. I. Clinical and genetic aspects of the refractory forms of multiple myeloma/ N. I. Kostyukova [et al.] (стр.41-45)
Видоборець С. В. Належне клінічне застосування концентрату тромбоцитів/ С. В. Видоборець, Ю. Ю. Дерпак, Ю. Ю. Попович (стр.46-51)
Волошина О. Б. Вегетативні дисфункції після інфекцій та можливості їхньої корекції у загальній практиці (Огляд літератури)/ О. Б. Волошина (стр.52-60)
Кочуєва М. М. Особливості судинного ремоделювання у пацієнтів з гіпертонічною хворобою і ожирінням в умовах наявності та відсутності інсулінорезистентності/ М. М. Кочуєва [и др.] ; М. М. Кучуєва [та ін.] (стр.61-63)
Долженко М. Н. Эффекты терапии этилметилгидроксипиридина сукцината при лечении пациентов с ишемической болезнью сердца в исследовании EUROASPIRE V: госпитальная линия/ М. Н. Долженко [и др.] (стр.64-70)
Стаднюк Л. А. Кардіоваскулярний ризик та стан органів-мішеней у хворих на артеріальну гіпертензію різного віку при високо- та низьконормальному рівнях тиреотропного гормону/ Л. А. Стаднюк [та ін.] (стр.71-75)
Корж О. М. Профілактика серцево-судинних захворювань при цукровому діабеті: роль глікемічного контролю/ О. М. Корж (стр.76-79)
Цубанова Н. А. Клиническая эффективность препаратов на основе лекарственного растительного сырья в терапии мочекаменной болезни/ Н. А. Цубанова, А. В. Барская, Э. С. Чернявски (стр.80-87)
Выдыборец С. В. Опыт применения интерактивных методов для оптимизации учебного процесса при изучении трансфузиологии на этапе последипломного обучения/ С. В. Выдыборец, Ю. Ю. Дерпак (стр.88-91)
Фёдорова Е. П. Случай сочетания первичного склерозирующего холангита, неспецифического язвенного колита и аутоиммунного гепатита/ Е. П. Фёдорова [и др.] (стр.92-94)
Решетілов Ю. І. Технології скринінгу захворювань печінки та підшлункової залози у разі поєднаної патології органів травлення/ Ю. І. Решетілов [та ін.] (стр.95-98)
Фёдорова Е. П. Влияние комбинированной терапии на уровень глюкозы и липидный профиль у пациентов с сахарным диабетом 2-го типа/ Е. П. Фёдорова [и др.] (стр.99-102)
Фейса С. В. Новий індекс коморбідності для пацієнтів із неалкогольною жировою хворобою печінки на фоні цукрового діабету та супутнім гіпотиреозом/ С. В. Фейса, І. В. Чопей (стр.103-108)
Заместительная почечная терапия и консервативное лечение/ Руководство NICE опубликовано октябрь 2018 nice.org.uk/guidance/ng107 (стр.109-112)
Черкашина Л. В. Інтегральна оцінка якості надання медичної допомоги на первиному рівні хворим на хронічні дерматози лікарями загальної практики - сімейної медицини/ Л. В. Черкашина (стр.113-118)
Величко В. І. Поширеність коморбідних станів та модифікованих факторів ризику у пацієнтів з бронхіальною астмою/ В. І. Величко, Я. І. Бажора, Г. О. Данильчук (стр.119-122)
Говсєєв Д. О. Вагітність та пологи у жінок із прееклампсією на тлі ранньої ендотеліальної дисфункції/ Д. О. Говсєєв (стр.123-126)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Назва журналу :Сімейна медицина -2014р.,N 5
Цікаві статті :
Бабінець Л.С. Ключові аспекти підготовки та роботи лікаря загальної практики в Угорщині/ Л. С. Бабінець [та ін.] (стр.4-6)
Khimion L. The role of lipids in patients with acute coronary syndrome: where is the truth?/ L. Khimion, V. Vataga (стр.7-8)
Федорова Е.П. Полипрагмазия в условиях развития семейной медицины в Украине/ Е. П. Федорова (стр.9-11)
Ткаченко В.І. Аналіз організаційних аспектів діабетологічної допомоги в Київській області за 2003-2013 рр./ В. І. Ткаченко, Н. В. Видиборець, О. Ф. Коваленко (стр.12-16)
Веропотвелян П.Н. Акромегалия в жизни женщины/ П. Н. Веропотвелян [и др.] (стр.17-21)
Сафарова Х.И. Суточное мониторирование ЭКГ у больных с ревматоидным артритом/ Х. И. Сафарова (стр.22-24)
Бурчинский С.Г. Возможности комплексной фармакотерапии вегетативной дисфункции и психоэмоционального дисбаланса/ С. Г. Бурчинский (стр.25-30)
Хіміон Л.В. Інноваційна модель персоніфікованої немедикаметозної корекції факторів ризику серцево-судинних захворювань у практиці сімейного лікаря/ Л. В. Хіміон, О. А. Каштелян (стр.31-34)
Хоменко І.М. Гігієнічна оцінка використання нанорозмірних систем для дезактивації радіоактивно забруднених продуктів харчування у віддалений період після Чорнобильської катастрофи/ І. М. Хоменко [та ін.] (стр.35-37)
Долженко М.Н. Эффекты Мексиприма у больных с артериальной гипертензией/ М. Н. Долженко [и др.] (стр.38-43)
Глушко Л.В. Клінічна характеристика хворих із серцевою недостатністю на етапі первинної ланки медико-санітарної допомоги/ Л. В. Глушко, С. В. Федоров (стр.44-46)
Жаринова В.Ю. Эффективность применения L-аргинина в лечении хронической сердечной недостаточности у больных с ишемической болезнью сердца пожилого возраста/ В. Ю. Жаринова, Ж. С. Бутинец, Л. А. Павленко (стр.47-52)
Кулинич В.С. Эффективность селенита натрия у больных с хронической сердечной недостаточностью при ишемической болезни сердца и гипотиреозе на фоне действия ионизирующего излучения/ В. С. Кулинич, Г. В. Кулинич (стр.53-57)
Таранчук В.В. Взаємозв'язок когнітивної функції та структурно-функціональних змін міокарда у хворих на гіпертонічну хворобу під впливом різних груп антигіпертензивних парепаратів/ В. В. Таранчук, О. М. Плєнова (стр.58-61)
Гайдукова С.Н. Особенности костномозгового кроветворения при истинной полицитемии в эритремической стадии/ С. Н. Гайдукова, Л. А. Сивак (стр.62-63)
Ліпко В.Й. Асимптомний інсульт: особливості клінічного перебігу/ В. Й. Ліпко (стр.64-66)
Насонова Т.І. Диференціально-діагностичні критерії початкових цереброваскулярних порушень у хворих з метаболічним синдромом/ Т. І. Насонова (стр.67-70)
Яворський В.В. Афективні розлади у хворих похилого віку з хронічною ішемією мозку/ В. В. Яворський (стр.71-72)
Радциг Е.Ю. Особенности ведения больных с затяжными формами острых синуситов/ Е. Ю. Радциг [и др.] (стр.73-76)
Ткаченко В.І. Застосування левофлоксацину в лікуванні позалікарняної пневмонії у практиці сімейного лікаря/ В. І. Ткаченко [та ін.] (стр.78-81)
Дудка П.Ф. Ефективність медикаментозної терапії з позицій її впливу на стан системного імунітету у хворих із загостренням хронічного обструктивного захворювання легень/ П. Ф. Дудка [та ін.] (стр.82-84)
Селюк М.Н. Место антибиотикотерапии в лечении острого бронхита/ М. Н. Селюк, Н. Н. Козачок, О. В. Селюк (стр.85-89)
Венгер Я.И. Клинические и функциональные особенности бронхиальной астмы у детей с избыточной массой тела/ Я. И. Венгер (стр.90-93)
Гавриш І.М. Особливості лікування хворих на цироз печінки у поєднанні з дисбіозом кишечнику/ І. М. Гавриш (стр.94-97)
Винниченко А.И. Медикаментозная коррекция рефлюкс-эзофагита у пациентов с раком пищевода и кардиоэзофагеальным раком после эзофагогастропластики в практике семейного врача/ А. И. Винниченко (стр.98-100)
Юсиф-заде К.Р. Адекватность выбора и эффективность корригирующей терапии в ликвидации послеоперационных осложнений у пациентов с заболеваниями билиарной системы/ К. Р. Юсиф-заде (стр.101-104)
Луценко Л.А. Роль гликированного гемоглобина в диагностике и мониторинге сахарного диабета/ Л. А. Луценко (стр.105-108)
Авраменко Н.В. Влияние внутриутробного инфицирования на тератогенез: критерии диагностики и эффективности лечения/ Н. В. Авраменко, Д. Е. Барковский, О. И. Бачурина (стр.110-111)
Рубан Я.А. Можливості прогнозування плацентарної дисфункції у жінок після допоміжних репродуктивних технологій/ Я. А. Рубан (стр.112-113)
Бойко В.А. Хроническая форма приобретенного токсоплазмоза: проблемы диагностического поиска у иммунокомпетентных пациентов/ В. А. Бойко [и др.] (стр.114-119)
Сьогодення та майбутнє сімейної медицини (стр.120-167)
Іващук С.І. Лейкоцитарні індекси інтоксикації у реалізації імунологічних механізмів формування гострого панкреатиту: новий погляд на "стару" проблему/ С. І. Іващук (стр.120-123)
Коваленко О.Є. Інтегрований неврологічний огляд хворого у практиці сімейного лікаря/ О. Є. Коваленко (стр.124-126)
Матюха Л.Ф. Роль мультидисциплінарного підходу при навчанні лікарів на циклах спеціалізації за фахом "Загальна практика-сімейна медицина"/ Л. Ф. Матюха [та ін.] (стр.127-128)
Непрядкіна І.В. Вплив стандартизованого підходу до лікування бронхіальної астми на ефективність надання медичної допомоги/ І. В. Непрядкіна (стр.129-130)
Цубанова Н.А. Особенности тематического наполнения циклов повышения квалификации в системе последипломного образования семейных врачей/ Н. А. Цубанова (стр.131-133)
Литвинець-Голутяк У.Є. Стан перекисного окиснення білків та антиоксидантний захист у хворих з одонтогенними кістами/ У. Є. Литвинець-Голутяк (стр.134-136)
Литвинець Л.Я. Дослідження клінічної ефективності комплексної терапії у дітей, хворих на бронхіальну астму/ Л. Я. Литвинець, О. Б. Синоверська (стр.137-140)
Глушко Л.В. Сучасні проблеми та перспективи підготовки сімейних лікарів на післядипломному етапі навчання/ Л. В. Глушко, В. М. Кулаєць (стр.141-143)
Огнєв В.А. Якість життя студентів-медиків: результати дослідження та їхнє значення у профілактичній роботі/ В. А. Огнєв [та ін.] (стр.144-148)
Гребеник М.В. Шляхи підвищення мотивації до професійного росту у лікарів загальної практики-сімейної медицини/ М. В. Гребеник [та ін.] (стр.149-151)
Кінаш М.І. Роль сімейного лікаря в системі охорони здоров'я Польщі/ М. І. Кінаш, О. Р. Боярчук, Н. Б. Галіяш (стр.152-154)
Круть Ю.Я. Досвід підготовки лікарів-інтернів на кафедрі акушерства і гінекології ЗДМУ з фаху "Загальна практика-сімейна медицина"/ Ю. Я. Круть [та ін.] (стр.155-156)
Міщук В.Г. Вплив поєднаного застосування урсодезоксихолевої кислоти і аторвастатину у хворих з ожирінням та жировим гепатозом на показники ліпідного спектра крові/ В. Г. Міщук, Г. В. Григорук, М. І. Бацур (стр.157-167)
Цікаві статті :
Знайти схожі


18.

Назва журналу :Міжнародний ендокринологічний журнал -2019р. т.15,N 1
Цікаві статті :
Василькова О. Н. Инсулиноподобный фактор роста 1 и хроническая болезнь почек у пациентов с сахарным диабетом 2-го типа/ О. Н. Василькова [и др.] (стр.11-17)
Кирилюк М. Л. Роль фракталкіну в розвитку діабетичного макулярного набряку у хворих на цукровий діабет 2-го типу/ М. Л. Кирилюк [та ін.] (стр.18-23)
Зябліцев С. В. Поліморфізм rs1800629 гена TNF-? при цукровому діабеті 2-го типу. Зв'язок із розвитком нефропатії/ С. В. Зябліцев, О. П. Чернобривцев, Д. С. Зябліцев (стр.24-30)
Sokolova L. K. Association of 5'AMP-activated protein kinase activity with disease duration and HbA1c content in diabetic patients/ L. K. Sokolova [et al.] (стр.31-34)
Лучицький В. Є. Рівень прозапальних лімфокінів і гормонів у чоловіків, хворих на цукровий діабет 2-го типу/ В. Є. Лучицький (стр.35-39)
Подаваленко А. П. Епідеміологічний аналіз поширеності гіпотиреозу в Харківській області/ А. П. Подаваленко, О. А. Гончарова, Л. С. Пащенко (стр.41-46)
Паньків В. І. Взаємозв'язок між прийомом метформіну й дефіцитом вітаміну В12 у хворих на цукровий діабет 2-го типу/ В. І. Паньків (стр.47-52)
Рыкова О. В. Мужской фактор бесплодия: алгоритм лабораторной диагностики причин/ О. В. Рыкова (стр.55-60)
Дорофєєв А. Е. Діабетична ентероколопатія в пацієнтів із цукровим діабетом 2-го типу/ А. Е. Дорофєєв [та ін.] (стр.61-65)
Цубанова Н. А. Инновационные технологии в фармакокоррекции железодефицитных состояний/ Н. А. Цубанова, Э. С. Чернявски (стр.66-75)
Шевчук М. В. Практичне значення діагностики депресії у пацієнтів із цукровим діабетом 2-го типу/ М. В. Шевчук [та ін.] (стр.76-80)
Сорокман Т. В. Синдром Мак-Кьюна-Олбрайта-Брайцева (огляд літератури та клінічний випадок)/ Т. В. Сорокман, О. В. Макарова, Н. О. Попелюк (стр.81-88)
Ляшук П. М. Основні синдроми гіперандрогенії в жінок: патогенез, диференціальна діагностика (огляд літератури та власні спостереження)/ П. М. Ляшук, Р. П. Ляшук (стр.89-92)
Йосип Іванович Пічкар (стр.93)
Чернявська І. В. Використання інтерактивного методу навчання "Case-study" у підготовці майбутніх лікарів/ І. В. Чернявська [та ін.] (стр.96-97)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Назва журналу :Сімейна медицина -2015р.,N 2
Цікаві статті :
Більченко О.В. Корекція гіперурикемії як фактора ризику серцево-судинної захворюваності й смертності/ О. В. Більченко, Л. І. Закрутько (стр.6-7)
Анохіна Г.А. Біотин: незаслужено забутий вітамін та його роль у корекції метаболічних порушень при цукровому діабеті 2-го типу/ Г. А. Анохіна, Н. В. Харченко, В. В. Харченко (стр.8-11)
Воробей Л.І. Розлади дихання під час сну: вагітність - фактор ризику?/ Л. І. Воробей (стр.12-14)
Опыт применения симуляционных методов в обучении семейных врачей (стр.15-17)
Семенова Е. Роль меди и марганца в метаболизме железа/ Е. Семенова, М. Кунина, Н. Стуклов (стр.18-22)
Приходько В.Ю. Когнітивні розлади у літніх людей і їхня профілактика у практиці сімейного лікаря/ В. Ю. Приходько, І. Р. Мікропуло, О. А. Кононенко (стр.23-28)
Бурчинский С.Г. Циркадные ритмы и нарушения сна: возможности патогенетической фармакотерапии/ С. Г. Бурчинский (стр.30-34)
Застосування спіраміцину в клінічній практиці (стр.35-40)
Шуба Н.М. Изучение эффективности нимесулида и его влияние на отдельные патогенетические факторы у больных с остеоартрозом в практике семейного врача/ Н. М. Шуба, Т. Д. Воронова, А. В. Пилипенко (стр.41-45)
Іванов Д.Д. Інфекції сечових шляхів у практиці сімейного лікаря/ Д. Д. Іванов, С. В. Кушніренко (стр.46-50)
Гороховская Г.Н. Отеки при хронической венозной недостаточности нижних конечностей: клинические проявления, медикаментозное и хирургическое лечение/ Г. Н. Гороховская, В. Л. Юн (стр.52-56)
Blake K. Препарати з хіральним переключенням для лікування бронхіальної астми та алергій: реальні переваги чи маркетинговий обман/ K. Blake, H. Raissy (стр.57-60)
Зв'язок між варфарин-асоційованими інтестинальними геморагіями та онкопатологією кишечнику (стр.61-62)
Зеремба Є.Х. Зміни коронарних артерій при гострому коронарному синдромі/ Є. Х. Зеремба, В. М. Сало, Я. В. Мизак (стр.63-66)
Маркери субклінічного атеросклерозу та їхній зв'язок із метаболічними порушеннями у хворих на цукровий діабет 2-го типу (стр.67-70)
Приходько В.Ю. Фактори кардіоваскулярного ризику і ураження органів-мішеней у хворих з артеріальною гіпертензією залежно від функціонального стану нирок/ В. Ю. Приходько, О. А. Кононенко (стр.71-79)
Яркова С.В. Особливості маркерів атерогенезу, ендотеліальної дисфункції, васкулярного ремоделювання та шляхи їхньої корекції/ С. В. Яркова (стр.80-84)
Стратегія ведення пацієнтів із гастроезофагеальною рефлюксною хворобою, сполученою з гіпертонічною хворобою II стадії (стр.85-87)
Чуприна Г.М. Больові поперекові синдроми і артрози суглобів нижніх кінцівок як прояв коморбідності у хворих на розсіяний склероз: особливості перебігу, підходи до медикаментозного та акупунктурного лікування/ Г. М. Чуприна (стр.88-90)
Бурчинский С.Г. Возможности и пути фармакологической коррекции энергетического метаболизма мозга в клинической практике/ С. Г. Бурчинский (стр.91-96)
Потаскалова В.С. Стан центральної нервової системи за даними нейропсихологічного дослідження у чоловіків з есенціальною артеріальною гіпертензією, які працювали за умов впливу електромагнітного випромінювання надвисокочастотного діапазону/ В. С. Потаскалова (стр.97-99)
Бурчинский С.Г. Возможности комплексной коррекции регуляторных функций центральной нервной системы при психосоматической патологии/ С. Г. Бурчинский (стр.100-105)
Досвід застосування препарату Ототон у комплексній терапії гострих респіраторних захворювань та гострих середніх отитів у дітей раннього віку (стр.106-108)
К вопросу применения нимесулида в практике педиатра (стр.110-113)
Досвід проведення оральної регідратаційної терапії із застосуванням препарату Регідрон Оптим у дітей з ацетонемічним синдромом (стр.114-119)
Попович С.В. Вибуркол - биорегуляционный подход в практике семейного врача при заболеваниях у детей/ С. В. Попович (стр.120-124)
Вульгарні акне у практиці сімейного лікаря: етіологія, патогенез, діагностика та лікування (стр.126-133)
Резніченко Н.Ю. Хронічні алергійні захворювання шкіри: счасні підходи до діагностики та лікування/ Н. Ю. Резніченко (стр.134-141)
Гартовська І.Р. Інновації і гематології: бендамустин у лікуванні лімфопроліферативних захворювань/ І. Р. Гартовська (стр.142-147)
Дєєва Ю.В. Результати комплексного застосування препаратів Гексаліз та Гексаспрей у лікуванні запальних захворювань глотки/ Ю. В. Дєєва (стр.149-152)
Застосування сорбентів у комплексному лікуванні хворих на алергічний риніт (стр.153-156)
Попович В.І. Гострий вірусний риносинусит: сучасні погляди на етіопатогенез, діагностику та лікування/ В. І. Попович (стр.158-160)
Кузнецова Л.В. Выбор антигистаминной терапии при лечении больных сезонным аллергическим ринитом/ Л. В. Кузнецова (стр.162-164)
20 березня 2015 року виповнилось 80 років видатному науковцю, талановитому викладачу і лікарю Євгенії Хомівні Зарембі (стр.165)
Материалы IV съезда семейных врачей Украины (11-12 июня 2015 г., Полтава) (стр.166-199)
Чухриенко Н.Д. Некоторые аспекты диагностики и ведения гастроэзофагеальной рефлюксной болезни, актуальные для врача общей практики/ Н. Д. Чухриенко, И. В. Василевская (стр.166-172)
Роль університетських навчально-практичних центрів первинної медико-санітарної допомоги у підготовці сімейних лікарів на додипломному та післядипломному освітніх етапах (стр.173-175)
Шляхи удосконалення підготовки лікарів загальної практики-сімейної медицини на додипломному рівні, роль університетської клініки (стр.176-178)
Ефимова Н.А. Влияние клинико-анамнестических параметров на формирование эндотелиальной дисфункции у пациентов с хроническим обструктивным заболеванием легких/ Н. А. Ефимова (стр.179-181)
Цубанова Н.А. Хронофармакология. Возможности и перспективы хронотерапевтического подхода в кардиологии/ Н. А. Цубанова (стр.182-186)
Крикливець Л.Г. Модернізація мережі закладів охорони здоров'я Чернівецької області, що надають первинну медичну допомогу/ Л. Г. Крикливець, С. В. Білецький, Л. П. Сидорчук (стр.186)
Влияние карведилола при сердечной недостаточности у больных сахарным диабетом II типа как полиморбидной патологии в клинике внутренних болезней (стр.187)
Рівень матриксних металопротеїназ та маркерів запалення у пацієнтів з хронічною серцевою недостатністю зі збереженою фракцією викиду (стр.187)
Сюсюка В.Г. Оцінювання типу реагування вагітних на соматичну патологію/ В. Г. Сюсюка (стр.188)
Корж О.М. Профілактика хронічних неінфекційних захворювань у діяльності сімейного лікаря/ О. М. Корж (стр.188-189)
Вклад Харьковского медицинского общества (ассоциации) в оптимизацию первичной медицинской помощи в регионе (стр.189)
Электростимуляция мышц тазового дна в практике семейного врача (стр.190)
Титова Т.А. Особливості інгаляційної терапії/ Т. А. Титова (стр.190)
Ткаченко В.І. Застосування методики проблемно-орієнтованого навчання з метою підвищення якості підготовки сімейних лікарів/ В. І. Ткаченко, Л. В. Хіміон (стр.191)
Синельник В.П. Перспективи дослідження якості життя ліквідаторів аварії на ЧАЕС у практиці сімейного лікаря/ В. П. Синельник (стр.191-192)
Восстановление репродуктивной функции у женщин с хроническим эндометритом в практике семейного врача (стр.192)
Федорова Н.С. Неінвазивна методика у діагностиці загострення хронічних запальних захворювань кишечнику/ Н. С. Федорова (стр.193)
Ткаченко В.І. Оцінювання якості діабетологічної допомоги та результати впровадження уніфікованого клінічного протоколу з ведення цукрового діабету 2-го типу за індикаторами якості/ В. І. Ткаченко (стр.193-194)
Формування світогляду лікаря загальної практики-сімейної медицини і шляхи удосконалення якості його підготовки (стр.194-195)
Вплив розувастатину на ендотеліальну дисфункцію у хворих на цукровий діабет 2-го типу (стр.195)
Надання невідкладної медичної допомоги лікарем загальної практики-сімейним лікарем (стр.195)
Характеристика параметрів імунологічної реактивності та обов'язкового медичного обстеження донорів плазмаферезу з урахуванням їхнього місця проживання (стр.196)
Фактори прогнозування ризику трансмісії перинатальної ВІЛ-інфекції (стр.196)
Чабан Т.І. Вплив мотиваційних чинників у роботі сімейного лікаря в Україні та країнах Європи на ефективність охорони здоров'я/ Т. І. Чабан (стр.197)
Корж О.М. Сучасні напрямки первинної профілактики серцево-судинних захворювань: роль сімейного лікаря/ О. М. Корж, Г. І. Кочуєв, С. В. Краснокутський (стр.197-198)
Шейко С.О. Залежність фібриляції передсердь від тиреоїдного стану у хворих з хронічною серцевою недостатністю і анемічним синдромом/ С. О. Шейко, В. А. Василенко, Н. О. Колб (стр.198)
Шейко С.О. Вплив стимуляторів еритропоезу на клінічний перебіг хронічної серцевої недостатності з анемічним синдромом у хворих похилого віку/ С. О. Шейко, В. А. Василенко, Н. О. Колб (стр.198-199)
Шаповал С.Д. Сучасні навчальні технології у безперервному професійному розвитку лікарів загальної практики-сімейної медицини/ С. Д. Шаповал, С. М. Дмитрієва, Т. О. Грицун (стр.199)
Элиминал гель в комплексном лечении слизистой оболочки полости рта при аллергических заболеваниях (стр.199)
Цікаві статті :
Знайти схожі


20.

Назва журналу :Український біофармацевтичний журнал -2013р.,N 2
Цікаві статті :
Дрогозов С.М. Биоритмы - маркеры функционального состояния желудочно-кишечного тракта/ С.М. Дрогозов, М.П. Тимофеев, Е.А. Калько (стр.4-8)
Обгрунтування складу крему для лікування дерматологічних захворювань, ускладнених демодекозом (стр.10-14)
Германюк Т.А. Розрахунок потреби в пероральних цукрознижуючих лікарських засобах для хворих на цукровий діабет 2 типу на територіальному рівні/ Т.А. Германюк, Т.І. Івко (стр.16-25)
Маракушин Д.И. Влияние оксиэтилированных алкилфенолов на ионный обмен при подостром воздействии на белых крыс/ Д.И. Маракушин, О.А. Наконечная, И.Г. Максимова (стр.28-32)
Григорьева Л.В. Влияние производных фенилантраниловой кислоты на спонтанный диурез и водно-электролитный баланс/ Л.В. Григорьева (стр.34-37)
Кавушевська Н.С. Протизапальні властивості різних гелів на основі лізоциму/ Н.С. Кавушевська, T.I. Тюпка, Ю.С. Маслій (стр.38-40)
Караковська Н.Є. Вивчення впливу густих екстрактів лопуха великого на перебіг скипидарного простатиту/ Н.Є. Караковська, К.Г. Щокіна, С.М. Дроговоз (стр.41-45)
Дослідження антигіпоксичної активності 2-метил-3-феніламінометилхінолін-4-ОНУ - перспективного антидепресанта з ноотропними властивостями (стр.46-49)
Маркіна А.Ю. Вплив індолінорену на перебіг експериментальної гострої ниркової недостатності/ А.Ю. Маркіна, T.I. Тюпка (стр.50-53)
Бурмас Н.І. Застосування сорбексу за умов одночасного ураження тварин ізоніазидом, рифампіцином та сполуками шестивалентного хрому/ Н.І. Бурмас, Л.С. Фіра (стр.54-60)
Шпичак О.С. Експериментальне обгрунтування безпечності нового седативного апіфітопрепарату "Апісед"/ О.С. Шпичак, Л.В. Яковлєва, О.М. Шаповал (стр.61-66)
Цубанова Н.А. Порівняльний аналіз впливу спіроциклічного похідного оксіндолу та віта-мелатоніну на показники центральної нервової системи/ Н.А. Цубанова (стр.67-70)
Малий В.В. Дослідження аспектів біологічної активності субстанцій клену ясенолистого/ В.В. Малий, Ю.А. Федченкова, О.П. Хворост (стр.72-75)
Глущенко А.В. Анатомо-діагностичне дослідження надземної частини курая пагорбкового (SALSOLA COLLINA L.)/ А.В. Глущенко, В.П. Руденко, В.А. Георгіянц (стр.78-82)
Ткаченко М.Ф. Порівняльний аналіз вмісту та складу летких сполук дикорослих і культивованих рослин Portulaca oleracea/ М.Ф. Ткаченко (стр.83-86)
Соколова Л.В. Визначення кількісного вмісту вітаміну С в сублімованих порошкакх кавуна, аронії та артишоку/ Л.В. Соколова (стр.87-92)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-20    21-29 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)