Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Тимочко, Н. Б.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 9
Показанi документи с 1 за 9
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Вакалюк І. П., Тимочко Н. Б.
Назва : Особливості досягнення цільових доз карведілолу у відновному лікуванні хворих, що перенесли інфаркт міокарда із врахуванням факторів ризику серцево-судинних подій
Місце публікування : Архів клінічної медицини. - 2013. - N 1. - С. 32-35 (Шифр АУ26/2013/1)
Примітки : Библиогр.: с.35.
MeSH-головна: СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ
ИНФАРКТ МИОКАРДА
ГИПЕРТЕНЗИЯ
ОЖИРЕНИЕ
АДРЕНЕРГИЧЕСКИЕ БЕТА-АНТАГОНИСТЫ
Знайти схожі

2.

Назва журналу :Буковинський медичний вісник -2019р. т.23,N 1
Цікаві статті :
Андрієць А.В. Оцінка оваріального резерву в пацієнток із ендомеріозом яєчників та безпліддям/ А. В. Андрієць (стр.3-9)
Метаболічні порушення у хворих на гіпертонічну хворобу III стадії у поєднанні з ішемічною хворобою серця та їх корекція кверцетином і аргініном гідрохлоридом (стр.10-17)
Профилактика реперфузионных повреждений у пациентов, оперированных по поводу острой ишемии нижних конечностей (стр.18-25)
Вовк В.А. Лікування гострого холангіту, викликаного доброякісними процесами в ділянці великого дуоденального сосочка/ В. А. Вовк, О. В. Шадрін (стр.26-31)
Григорук Г.В. Зміни товстокишкового мікробіома та показники ліпідного спектра крові у хворих на синдром подразненої кишки у поєднанні з ожирінням/ Г. В. Григорук, В. Г. Міщук, Н. В. Церп'як (стр.32-38)
Єрохіна В.В. Морфологічні зміни прищитоподібних залоз та тимуса щурів після корекції індукованої імуносупресії/ В. В. Єрохіна, О. В. Авілова (стр.39-46)
Кривенко В.І. Оцінка взаємозв'язку мінеральної щільності кісткової тканини, ризику переломів та кісткового метаболізму в осіб, які постійно проживають в умовах промислового регіону/ В. І. Кривенко, Т. Ю. Радомська, О. І. Бородавко (стр.47-52)
Марчук Ю.Ф. Хронічний некалькульозний холецистит та цукровий діабет типу 2: клінічно-інструментальні особливості коморбідної патології/ Ю. Ф. Марчук, Д. Р. Андрійчук (стр.53-59)
Милиця М.М. Експериментальне обгрунтування зміцнення та морфологічні зміни в ділянці товстокишкового анастомозу/ М. М. Милиця, В. В. Стеблянко (стр.60-65)
Особливості етіологічної структури та клінічна характеристика основних гельмінтозів у Запорізькій області (стр.66-73)
Сирота Б.В. Імуногематологічні індекси ендогенної інтоксикації та клітинної реактивності за гострих діарейних ешерихіозів/ Б. В. Сирота (стр.74-80)
Індекс резистентності як маркер ниркової функції при гепаторенальному синдромі (стр.81-86)
Тимочко Н.Б. Застосування тредміл-тесту у хворих після перенесеного інфаркту міокарда з урахуванням факторів ризику серцево-судинних подій/ Н. Б. Тимочко (стр.87-92)
Особенности иммуногенетического профиля и биохимических показателей у больных хроническим гепатитом В (стр.93-100)
Шульга О.Д. Атрофія мозолистого тіла у пацієнтів із розсіяним склерозом/ О. Д. Шульга (стр.101-105)
Гонцарюк Д.О. Фармакотерапія хворих на хронічний панкреатит із супутньою ішемічною хворобою серця (огляд літератури)/ Д. О. Гонцарюк, Т. М. Христич, З. В. Кузик (стр.106-111)
Ілащук Т.О. Особливості перебігу ішемічної хвороби серця у пацієнтів з ревматоїдним артритом: сучасний погляд на проблему (огляд літератури)/ Т. О. Ілащук, А. Г. Сучеван (стр.112-119)
Михалойко І.С. Роль порушень гемостазу в розвитку і прогресуванні гломерулонефритів (огляд літератури)/ І. С. Михалойко (стр.120-124)
Клінічні, лабораторні та рентгенологічні особливості ВІЛ-інфекції в асоціації з туберкульозом і лікування таких хворих (стр.125-134)
Цисар Ю.В. Роль тиреоїдної патології в становленні менструальної функції у дівчат-підлітків/ Ю. В. Цисар (стр.135-139)
Актуальні аспекти поєднання теорії і практики у викладанні дисципліни "Клінічна лабораторна діагностика" (стр.140-144)
Малик Ю.Ю. Досвід та проблеми викладання гістології, цитології та ембріології/ Ю. Ю. Малик, Т. О. Семенюк, Н. П. Пентелейчук (стр.145-150)
Прудніков О.В. Актуальні аспекти роботи з іноземними студентами IV курсу під час вивчення модуля "Абдомінальна хірургія"/ О. В. Прудніков, С. М. Василюк, А. І. Гуцуляк (стр.151-155)
Електрокардіографічні маркери в диференції ішемії і некоронарних ушкоджень серця у пацієнтів молодого віку (стр.156-163)
Ткаченко Ю.А. Проблеми з вакцинацією та лікуванням правця в Україні (аналіз клінічного випадку)/ Ю. А. Ткаченко, С. І. Редько (стр.164-167)
Яковець К.І. Медичні Internet-вісті. Частина XXII/ К. І. Яковець, С. Є. Дейнека (стр.168-170)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Тимочко Н.Б.
Назва : Застосування тредміл-тесту у хворих після перенесеного інфаркту міокарда з урахуванням факторів ризику серцево-судинних подій
Місце публікування : Буковинський медичний вісник: український науково-практичний журнал. - Чернівці: БДМУ, 2019. - Т. 23, № 1. - С. 87-92. - ISSN 1684-7903 (Шифр БУ5/2019/23/1). - ISSN 1684-7903
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ИНФАРКТ МИОКАРДА
ФИЗИЧЕСКАЯ НАГРУЗКА
Анотація: З метою стратифікації ризику та визначення подальшої лікувальної тактики у хворих на гострий інфаркт міокарда (ІМ) на різних етапах лікування необхідне проведення стрес-тестів. Ранні навантажувальні проби у хворих на гострий ІМ дають можливість отримати інформацію про достовірний прогноз захворювання та виявити хворих, у яких різні види ендоваскулярних та хірургічних втручань можуть бути ефективними. Мета роботи — проаналізувати показники тредміл-тесту у хворих після перенесеного ІМ з урахуванням факторів ризику серцево-судинних подій. Матеріал і методи. Проведено обстеження 175 осіб із перенесеним ІМ та супутніми факторами ризику: артеріальна гіпертензія І-ІІ ст., серцева недостатність, ожиріння І-ІІ ступеня. Хворі розподілені по групах згідно з наявністю факторів ризику. Результати. У ході роботи встановлено, що найвища толерантність до фізичних навантажень спостерігалася у групі осіб з ожирінням, про що свідчить кількість пройдених сходинок і тривалість тесту (3,82±0,13) та (10,26±0,36) хв відповідно. Зниження працездатності хворих мало місце у всіх групах. Максимальна потреба кисню з найвищим показником мала місце у групі осіб з ожирінням (35,31±0,75) мл/хв/кг, найнижчі цифри отримано у групі пацієнтів із сукупністю факторів ризику (17,62±0,58) мл/хв/кг. Висновки. Отже, застосування тредміл-тесту у хворих після перенесеного інфаркту міокарда з урахуванням факторів ризику, виявило найбільше зниження толерантності до фізичних навантажень у групі хворих, які перенесли інфаркт із сукупністю факторів ризику виникнення серцево-судинних ускладнень.
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Лікарська справа -2013р.,N 8
Цікаві статті :
Тронько Н. Д. Ожирение и сахарный диабет/ Н. Д. Тронько, К. П. Зак (стр.3-21)
Рекомбинантный а2-интерферон в профилактике прогрессирования меланомы кожи (стр.21-30)
Данилов Ю.В. Проблеми морфологічної верифікації впливу чорнобильського чинника на стан передміхурової залози шахтарів Донбасу - ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС/ Ю. В. Данилов, К. В. Мотков, Т. І. Шевченко (стр.30-37)
Тарасенко К.В. Патогенетичні механізми проатерогенних змін у вагітних із супутнім ожирінням (огляд літератури і власні дані)/ К. В. Тарасенко, Т. В. Мамонтова (стр.37-43)
Фещенко Ю. І. Аналіз газового складу видихуваного повітря та його застосування для діагностики порушень газообміну у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень/ Ю. І. Фещенко, Л. О. Яшина, С. Г. Опімах (стр.43-55)
Петренко В. І. Лікування хіміорезистентного деструктивного туберкульозу легень: клінічна ефективність і переносимість геміфлоксацину та інших фторхінолонів наприкінці інтенсивної фази терапії/ В. І. Петренко, Г. В. Радиш (стр.55-63)
Загута Ю.Б. Функціональний стан симпатико-адреналової системи хворих на туберкульоз, асоційований з ВІЛ-інфекцією/ Ю. Б. Загута (стр.63-66)
Москв'як-Лесняк Д.Є. Про епідеміологічний характер порушень перебігу менструального циклу та перименопаузи у жінок як чинник ризику виникнення раку грудної залози (за даними соціологічного дослідження)/ Д. Є. Москв'як-Лесняк, В. В. Рудень (стр.66-73)
Нові можливості ультразвукової допплерофлоуметричної діагностики портальної гіпертензії, ускладненої варикозно розширеними венами стравоходу, та прогнозування кровотечі (стр.74-79)
Можливості артроскопії в діагностиці та лікування ревматоїдного артриту (стр.79-84)
Комплексний міждисциплінарний підхід до лікування хворих із синдромом діабетичної ступні (стр.85-89)
Особливості клінічного перебігу та причини смерті хворих на ВІЛ/СНІД-асоційований туберкульоз (стр.90-94)
Вакалюк І. П. Особливості медикаментозного застосування Корвазану у відновному лікуванні хворих, які перенесли інфаркт міокарда, з урахуванням чинників ризику/ І. П. Вакалюк, Н. Б. Тимочко (стр.94-99)
Каминский А.В. Клинические возможности применения лапчатки белой в профилактике и лечении больных с патологией щитовидной железы/ А. В. Каминский, И. А. Киселева, Е. В. Теплая (стр.99-108)
Коррегирующее действие бациллярного пробиотика на иммунную систему животных при экспериментальном дисбактериозе (стр.108-116)
Вежновець Т.А. Вплив досвіду керівної роботи на стиль ухвалення управлінського рішення керівником закладу охорони здоров'я/ Т. А. Вежновець (стр.116-120)
Наукові медичні форуми - важлива складова науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів у сфері охорони здоров'я України (стр.120-133)
Безуглая М.В. Стандартизация и архивирование результатов клинических осмотров: поиск оптимальных решений/ М. В. Безуглая (стр.133-136)
Аналіз захворюваності на стан діагностики злоякісних новоутворень щелепно-лицевої ділянки (стр.137-141)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Вакалюк І. П., Тимочко Н. Б.
Назва : Особливості медикаментозного застосування Корвазану у відновному лікуванні хворих, які перенесли інфаркт міокарда, з урахуванням чинників ризику
Місце публікування : Лікарська справа: науково-практичний журнал. - Киiв: ІНЦ "Лікарська справа", 2013. - № 8. - С. 94-99. - ISSN 0049-6804 (Шифр ЛУ2/2013/8). - ISSN 0049-6804
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ИНФАРКТ МИОКАРДА
Анотація: Найважливішу роль смертності від серцево-судинних захворювань відіграють фактори ризику виникнення серцево-судинних подій. З метою визначення ефективності відновного лікування було обстежено 240 хворих, які перенесли інфаркт міокарда із супутніми чинниками ризику. Встановлено, що включення до стандартної терапії бета-адреноблокатора карведилолу в індивідуально підібраній дозі та залежно від чинника ризику виникнення серцево-судинних подій сприяє підвищенню функціональних резервів міокарда та збільшенню толерантності до фізичних навантажень.
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Рудник В.Т., Глушко Н.Л., Чаплинська Н.В., Симчич Х.С., Тимочко Н.Б., Погорельцева Т.А.
Назва : Спадкова тромбофілія з тромбоемболією дрібних гілок легеневої артерії
Місце публікування : Клінічна та експериментальна патологія: щоквартальний український науково-медичний журнал. - Чернівці: Буковинський державний медичний університет, 2019. - Т. XVIII, № 1. - С. 156-160. - ISSN 1727-4338 (Шифр КУ27/2019/XVIII/1). - ISSN 1727-4338
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ТРОМБОФИЛИЯ
ТРОМБОЭМБОЛИЯ
ЛЕГОЧНАЯ АРТЕРИЯ
Анотація: У статті наведено клінічний випадок рецидивуючої тромбоемболії дрібних гілок легеневої артерії у пацієнта з діагностованою спадковою тромбофілією, асоційованою з мутацією фактора ІІ згортання крові, фактора І згортання крові, антагоніста тканинного активатора плазміногену, В12-залежної метіонін-синтази, метилентетрагідрофолатредуктази, гіпергомоцистеїнемією. Проаналізовано джерела сучасної вітчизняної і зарубіжної літератури з проблематики венозної тромбоемболії. Висвітлено роль генетичних досліджень при підозрі на тромбофілію, що можуть допомогти в діагностиці практичним лікарям широкого профілю. Враховуючи тенденцію до зростання числа клінічних випадків тромбоемболії дрібних гілок легеневої артерії, зроблено висновок щодо більш ретельного обстеження пацієнтів молодого віку із належним акцентом на виявлення поліморфізму генів при підозрі на тромбофілію.
Знайти схожі

7.

Назва журналу :Архів клінічної медицини -2019р.,N 1
Цікаві статті :
Дяків І. Б. Морфометричні характеристики та особливості метахронного раку молочної залози/ І. Б. Дяків, А. Є. Крижанівська (стр.4-7)
Kumhyr I. R. Modern view on the problem of treating minor dentition defects with the use of zirconium oxide ceramic resin-bonded prostheses/ I. R. Kumhyr, Z. R. Ozhohan (стр.8-11)
Купновицька І. Г. Клінічні особливості та показники ендотеліальної функції і системної імунозапальної реакції у хворих на стабільну ішемічну хворобу серця залежно від кількості уражених коронарних артерій/ І. Г. Купновицька, Н. М. Романишин (стр.12-17)
Levandovska Kh. V. Dynamics of indicators of structural and functional state of the heart in the post-infarction period depending on the presence of decompensated heart failure/ Kh. V. Levandovska (стр.18-20)
Nesterak R. V. Peculiarities of the course and provision of medical care to patients with acute coronary syndrome in the Precarpathian region/ R. V. Nesterak (стр.21-26)
Павлюк Т. В. Ефективність лікування генералізованого пародонтиту початкового-1 ступеня тяжкості в студентів медичного університету за показниками прооксидантно-антиоксидантної системи ротової порожнини/ Т. В. Павлюк, М. М. Рожко (стр.27-30)
Швед М. І. Клінічна ефективність кардіоцитопротекторної терапії у хворих на гострий коронарний синдром (інфаркт міокарда), яким проведено балонну ангіопластику та стентування коронарної артерії/ М. І. Швед, Л. В. Цуглевич, С. М. Геряк (стр.31-37)
Sherstiuk L. L. Optimization of the prediction of arterial hypertension development in the patients with type 2 diabetes mellitus on the background of undiffentiated connective tissue dysplasia/ L. L. Sherstiuk (стр.38-40)
Тимочко Н. Б. Підвищення рівня освіти студентів вищих навчальних закладів/ Н. Б. Тимочко (стр.41-43)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Тимочко Н. Б.
Назва : Підвищення рівня освіти студентів вищих навчальних закладів
Місце публікування : Арх. клін. медицини. - Івано-Франківськ, 2019. - N 1. - С. 41-43 (Шифр АУ26/2019/1)
MeSH-головна: СТУДЕНТЫ МЕДИЦИНСКИХ УЧЕБНЫХ ЗАВЕДЕНИЙ
ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ
Анотація: Мета: вияснити ефективні фактори впливу на стимуляцію внутрішньої мотивації студентів до навчання.
Знайти схожі

9.

Назва журналу :Архів клінічної медицини -2013р.,N 1
Цікаві статті :
Багрій М. М. Нефропатія при метаболічному синдромі/ М. М. Багрій (стр.4-7)
Голотюк В. В. Сучасні можливості відновлення голосових функцій у хворих після ларингектомії з приводу раку гортані/ В. В. Голотюк (стр.7-10)
Нові напрямки профілактики стоматологічних захворювань у дітей в умовах техногенного забруднення довкілля (стр.10-13)
Костюк В. М. Периферичний цитотрофобласт плаценти та його роль у перебігу вагітності/ В. М. Костюк (стр.13-16)
Кулинич-Маськів М. О. Сучасні проблеми лікування хронічного обструктивного захворювання легень в пульмонологічній практиці/ М. О. Кулинич-Маськів (стр.16-20)
Осадець В. С. Сучасна хірургічна тактика у хворих із синдромом діабетичної стопи/ В. С. Осадець, В. І. Боцюрко (стр.21-24)
Александрук О. Д. Адаптивні типи психологічного подолання хвороби у пацієнтів із хронічними алергічними дерматозами/ О. Д. Александрук (стр.25-28)
Бардяк Є. М. Особливості перебігу клініко-лабораторної картини пієлонефриту у хворих на гемобластози/ Є. М. Бардяк (стр.29-31)
Вакалюк І. П. Особливості досягнення цільових доз карведілолу у відновному лікуванні хворих, що перенесли інфаркт міокарда із врахуванням факторів ризику серцево-судинних подій/ І. П. Вакалюк, Н. Б. Тимочко (стр.32-35)
Голотюк В. В. Корекція ендогенної інтоксикації в комплексному хірургічному лікуванні хворих на обструктивний рак прямої кишки/ В. В. Голотюк (стр.35-37)
Дмитрів І. В. Діагностичне значення кількісного визначення sICAM-1 у пацієнтів з гострим тромбофлебітом варикозно розширених вен нижніх кінцівок в периопераційному періоді/ І. В. Дмитрів (стр.37-39)
Заболотний Т. Д. Лікування та профілактика початкових стадій генералізованого пародонтиту з використанням вібраційно-вакуумного компресійного масажу у хворих із вперше діагностованим туберкульозом легень/ Т. Д. Заболотний, А. П. Скалат (стр.39-41)
Ковалюк А. В. Зубощелепні деформації як ускладнення несвоєчасного протезування, їх характеристика, поширеність, наслідки/ А. В. Ковалюк, З. Р. Ожоган (стр.42-44)
Костюк В. М. Вплив залізодефіцитної анемії вагітних на синтетичну функцію та активність процесів апоптозу в периферійному цитотрофобласті плаценти/ В. М. Костюк (стр.45-47)
Кріль І. А. Електронно-мікроскопічне дослідження адгезії пломбувальних матеріалів різних класів до твердих тканин зубів, уражених гіпоплазією емалі, у випадку застосування різних методик препарування/ І. А. Кріль, М. М. Рожко (стр.48-52)
Лучко О. Р. Вплив антигіпертензивного лікування із включенням мельдонію дигідрату та Канефрону Н на показники системного запалення у хворих на хронічний пієлонефрит з артеріальною гіпертензією/ О. Р. Лучко (стр.53-55)
Матейко Г. Б. Аналіз серологічних і вірусологічних маркерів ВІЛ-асоційованої герпетичної інфекції/ Г. Б. Матейко, Т. В. Веприк, Р. С. Остяк (стр.56-59)
Мельник Н. С. Показники комп"ютерної томографії кісткової тканини коміркових відростків у хворих на генералізований пародонтит при дисфункції щитоподібної залози/ Н. С. Мельник (стр.59-62)
Ультразвукова діагностика гострих синуїтів (стр.62-63)
Островський М. М. Шляхи відновлення місцевих факторів захисту слизових оболонок бронхів при затяжному перебігу негоспітальних пневмоній/ М. М. Островський, М. П. Стовбан (стр.63-66)
Павелко Н. М. Функціональна активність тромбоцитів у хворих на генералізований пародонтит і корекція гіперагрегаційних змін способом включення в комплексну терапію препарату екстракту Гінкго білоба/ Н. М. Павелко (стр.66-68)
Плав"юк Л. Ю. Вплив диференційованої остеотропної терапії на деякі показники пародонтального статусу та структурно-функціональний стан кісткової тканини у хворих на генералізований пародонтит із супутнім остеопорозом на тлі помірної чи вираженої гіпомагнійемії/ Л. Ю. Плав"юк, В. І. Герелюк, Н. О. Стасюк (стр.69-73)
Притуляк О. М. Оцінка ефективності тіотриазоліну в комплексному лікуванні пацієнтів із перенесеним інфарктом міокарда в поєднанні із артеріальною гіпертензією за даними тредміл-тесту/ О. М. Притуляк (стр.73-76)
Проць Г. Б. Діагностичне значення біохімічних маркерів кісткового ремоделювання у комплексному лікуванні хворих на генералізований пародонтит/ Г. Б. Проць (стр.76-79)
Особливості варіабельності серцевого ритму у хворих на нейроциркуляторну дистонію (стр.79-81)
Скрипник Л. М. Хронічне обструктивне захворювання легень у осіб, що курять: особливості клінічного перебігу та імунологічних змін/ Л. М. Скрипник (стр.82-84)
Сухолиткий В. М. Віддалені клінічні результати комплексного лікування генералізованого пародонтиту у хворих на тлі цукрового діабету/ В. М. Сухолиткий ; В. М. Сухолитки (стр.84-87)
Фофанов О. Д. Роль генетичних досліджень у діагностиці та прогнозуванні перебігу вроджених вад травного тракту у дітей/ О. Д. Фофанов (стр.87-90)
Шеремета О. М. Сучасні підходи до лікування хворих на серцеву недостатність шляхом корекції цитокінового профілю/ О. М. Шеремета (стр.90-93)
Яцишин Р. І. Динаміка рівня секретину у хворих на виразкову хворобу/ Р. І. Яцишин, В. Ю. Вишиванюк (стр.94-97)
Рідкісний дифузний варіант медулярного раку щитоподібної залози: клінічний випадок (стр.98-101)
Герасимчук М. Р. Використання мультимедійних технологій у викладанні лекційного матеріалу з патофізіології іноземним студентам/ М. Р. Герасимчук (стр.102-104)
Гриб В. А. Оптимізація інтегративного підходу навчання лікарів-інтернів зі спеціальності "неврологія"/ В. А. Гриб (стр.104-107)
Іваночко Н. Я. Основні аспекти навчання студентів стоматологічного факультету догляду за хірургічними хворими/ Н. Я. Іваночко (стр.108-109)
Клименко В. І. Сучасні методи інтенсифікації навчального процесу провізорів загального профілю з клінічної фармації/ В. І. Клименко (стр.110-112)
Мельник Н. С. Оптимізація науково-педагогічного процесу зі спеціальності "терапевтична стоматологія" шляхом удосконалення самостійної роботи студентів/ Н. С. Мельник (стр.112-114)
Михайлюк І. О. Особливості організації вивчення судової медицини іноземними студентами у вищому медичному навчальному закладі/ І. О. Михайлюк, Н. М. Козань, В. М. Волошинович (стр.114-116)
Сапатий А. Л. Особливості викладання клінічної фармакології за кредитно-модульною системою оцінки знань англомовним студентам/ А. Л. Сапатий (стр.116-118)
Стовбан М. П. Самостійна робота студента при вивченні курсу професійних хвороб як засіб активізації та інтенсифікації знань/ М. П. Стовбан (стр.118-120)
Струк О. А. Особливості базової підготовки провізорів з токсикологічної хімії/ О. А. Струк, А. Р. Грицик (стр.120-122)
Струтинський Г. М. Оптимізація навчання фармакології іноземних студентів на медичному та стоматологічному факультетах/ Г. М. Струтинський (стр.123-125)
Чаплинська Н. В. Самостійна позааудиторна робота як спосіб вдосконалення професійної підготовки лікарів-інтернів/ Н. В. Чаплинська (стр.126-127)
Юсипчук У. В. Кредитно-модульна система у виробничій лікарській практиці студентів/ У. В. Юсипчук (стр.128-129)
Караван Я. Р. Аналіз частоти захворюваності на злоякісні пухлини щелепно-лицевої ділянки мешканців Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей (за останні 10 років)/ Я. Р. Караван (стр.130-133)
Стефанко С. Л. Про жіночі оглядові кабінети, що створені у комунальних міських поліклініках/ С. Л. Стефанко (стр.133-134)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)