Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Середюк, Л. В.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 8
Показанi документи с 1 за 8
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Середюк Л. В., Середюк Н. М.
Назва : Нові оральні антикоагулянти в лікуванні хворих на фібріляцію передсердь
Місце публікування : Галицький лікарський вісник. - Івано-Франків.: ІФНМУ, 2014. - Том 21, N 2. - С. 139-142 (Шифр ГУ1/2014/21/2)
Примітки : Библиогр.: с. 141-142
MeSH-головна: ПРЕДСЕРДИЙ ФИБРИЛЛЯЦИЯ
АНТИКОАГУЛЯНТЫ
ЛЕКАРСТВЕННОЙ ДОЗЫ РАСЧЕТЫ
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): варфарин--дабигатран--ривароксабан--апиксабан
Знайти схожі

2.

Назва журналу :Галицький лікарський вісник -2019р. т.26,N 2
Цікаві статті :
Камінська М. В. Рівень остеотропних елементів у кістках щелеп експериментальних тварин за умов впливу ксенобіотиків/ М. В. Камінська, М. М. Рожко, Г. М. Ерстенюк (стр.4-7)
Купновицька І. Г. Погляд на стабільну стенокардію через призму кількості уражених коронарних артерій і структурно-функціональних змін міокарда/ І. Г. Купновицька, Н. М. Романишин (стр.8-12)
Otuaga P. O. A comparative study of the Canine tooth as a tool in gender determination in Nigerian population/ P. O. Otuaga [et al.] (стр.13-18)
Середюк Л. В. Закономірності змін психоемоційного фону у хворих на стабільну ішемічну хворобу серця, що ускладнена фібриляцією передсердь/ Л. В. Середюк, І. П. Вакалюк, Г. В. Кернякевич (стр.19-23)
Токарук Н. С. Метаболічна камера для збору сечі дрібних тварин із високими експлуатаційними характеристиками і низькою собівартістю/ Н. С. Токарук (стр.24-29)
Fedorchenko M. Influence of adenosine-5-triphosphogluconate-magnesium trisodium salt and Levocarnitine on clinical course, structural and functional changes and myocardial fibrosis in patients with myocardial infarctions/ M. Fedorchenko (стр.30-31)
Arda Isik. Intermammary Pilonidal Disease/ Isik Arda, Kurnaz Eray, Arslan Isik Nurten (стр.32)
Filiz Eren. Bloodless aortic and coronary artery dissection: a case report/ Eren Filiz [et al.] (стр.33-34)
Filiz Eren. Death due to acute massive pulmonary Thromboembolism associated with resperidone/ Eren Filiz [et al.] (стр.35-36)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Середюк Л. В., Вакалюк І. П., Кернякевич Т. В.
Назва : Закономірності змін психоемоційного фону у хворих на стабільну ішемічну хворобу серця, що ускладнена фібриляцією передсердь
Місце публікування : Галиц. лікар. вісник. - Івано-Франківськ, 2019. - Том 26, N 2. - С. 19-23 (Шифр ГУ1/2019/26/2)
MeSH-головна: СТРЕСС ПСИХОЛОГИЧЕСКИЙ
ИШЕМИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ СЕРДЦА
ПРЕДСЕРДИЙ ФИБРИЛЛЯЦИЯ
Анотація: Фібриляція передсердь (ФП) - це порушення ритму серця, яке зустрічається у 1-2% людей у загальній популяції. Застійна серцева недостатність, артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, ожиріння, чоловіча стать та старіння населення – це лише кілька факторів ризику, які збільшують частоту ФП. На сьогодні проведено декілька досліджень, які концентруються на схильності стресу, депресії та тривожності у пацієнтів з ФП. Мета дослідження – дослідити вплив стресу та тривожно-депресивних станів на клініко-патогенетичні особливості перебігу стабільної ішемічної хвороби серця у поєднанні з фібриляцією передсердь. Матеріали і методи дослідження. Проведений аналіз психодіагностичних тестів, лабораторно-інструментальних методів дослідження у хворих з та без ФП. Хворі поділені на 3 групи: 1 група – хворі на стабільну ішемічну хворобу серця (СІХС) з постійною формою ФП (обстежено 15 пацієнтів), 2 група – хворі на СІХС з пароксизмальною формою ФП (обстежено 16 пацієнтів), 3 група – хворі на СІХС без ФП (обстежено 15 пацієнтів). Результати. Згідно з аналізом отриманих даних низький рівень стресу був виявлений у 6 (37,50%) пацієнтів з постійною формою ФП, тоді як у хворих без ФП він спостерігався в 1 (6,67%) особи (р1 0,05) (р1 – достовірність відмінності показників відносно хворих без ФП). Помірний розлад соматизації у жінок з пароксизмальною ФП був достовірно вище, ніж у групі хворих з постійною формою ФП (р2 0,05) (р2 – достовірність відмінності показників відносно хворих з постійною формою ФП). Підтверджено, що у хворих з ФП є ознаки середнього рівня стресу за шкалою сприйманого стресу-10 (p2 0,05). Серед соціальних факторів, які, можливо, впливають на здоров’я, є вплив засобів масової інформації, вживання алкоголю близькими та рідними, загроза безробіття для близьких і рідних. Ці показники найчастіше зустрічалися у групі хворих з ФП, ніж без неї (p2 0,05). Виявлено зміни параметрів ЕКГ та ЕхоКГ у всіх групах хворих. Висновок. Зв’язок стресу з стабільною ішемічною хворобою серця у поєднанні з фібриляцією передсердь показав, що стресові розлади асоціюються з зростанням ризику виникнення фібриляції передсердь і можуть погіршувати їх перебіг та прогнозувати ризик розвитку її пароксизму. Доведена залежність між вираженістю клінічних проявів, психодіагностичними тестами, лабораторними методами, ЕКГ та ЕхоКГ параметрами серця на перебіг фібриляції передсердь.
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Український терапевтичний журнал -2019р.,N 2
Цікаві статті :
Фадєєнко Г. Д. 100-річчя від дня народження академіка Любові Трохимівни Малої : мозаїка ювілейних урочистостей/ Г. Д. Фадєєнко, Д. К. Милославський (стр.5-10)
Ювілей академіка Олега Васильовича Коркушка (стр.11-13)
Фадєєнко Г. Д. Персоналізовані підходи до первинної профілактики серцево-судинних захворювань/ Г. Д. Фадєєнко [та ін.] (стр.14-24)
Хухліна О. С. Ультрасонографічні та патоморфологічні маркери стеатозу печінки у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки залежно від наявності коморбідної хронічної хвороби нирок (хронічний пієлонефрит) та ожиріння/ О. С. Хухліна, А. А. Антонів (стр.25-32)
Пивовар С. М. Особливості перебігу серцевої недостатності у хворих з нетоксичним зобом: клінічні аспекти/ С. М. Пивовар (стр.33-39)
Лазарєва К. П. Гендерні відмінності впливу комбінованої антигіпертензивної терапії на показники артеріальної гемодинаміки, судинної жорсткості та структурно-функціонального стану серця у хворих на неускладнену артеріальну гіпертензію віком до 65 років/ К. П. Лазарєва (стр.40-51)
Осадчук З. В. Дослідження нового показника автоімунного навантаження в генезі цукрового діабету 1 типу/ З. В. Осадчук [та ін.] (стр.52-56)
Середюк Л. В. Ефективність застосування мебікару в корекції психоемоційного фону у хворих на стабільну ішемічну хворобу серця з постійною формою фібриляції передсердь/ Л. В. Середюк [та ін.] (стр.57-62)
Опарін О. А. Галектин-3 — новий біомаркер хронічної серцевої недостатності у хворих на ішемічну хворобу серця із супутньою гастроезофагеальною рефлюксною хворобою/ О. А. Опарін, А. С. Внукова (стр.63-69)
Бабінець Л. С. Вікові аспекти стану кісткової тканини при хронічному панкреатиті/ Л. С. Бабінець, Н. О. Шевченко, І. М. Галабіцька (стр.70-74)
Ніколенко Є. Я. Ожиріння в розвитку ішемічної хвороби серця (за даними популяційних досліджень)/ Є. Я. Ніколенко, О. В. Мартиненко (стр.75-78)
Ковалева О. Н. Семантичний аналіз та клінічне значення коморбідності і мультиморбідності/ О. Н. Ковалева (стр.79-86)
Волошин О. І. Синдром хронічної втоми: клініко-патофізіологічні, діагностичні та диференційно-діагностичні аспекти (огляд літератури та дані власних спостережень). Частина 1/ О. І. Волошин [та ін.] (стр.87-95)
Стрільчук Л. М. Порівняння швидкості осідання еритроцитів та рівня С-реактивного протеїну (огляд літератури та власні дослідження)/ Л. М. Стрільчук (стр.96-102)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Середюк Л. В., Вакалюк І. П., Кернякевич Г. В., Кулаєць Н. М.
Назва : Ефективність застосування мебікару в корекції психоемоційного фону у хворих на стабільну ішемічну хворобу серця з постійною формою фібриляції передсердь
Місце публікування : Український терапевтичний журнал. - 2019. - № 2. - С. 57-62 (Шифр УУ21/2019/2)
Предметні рубрики: Мебикар
MeSH-головна: ИШЕМИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ СЕРДЦА
ПРЕДСЕРДИЙ ФИБРИЛЛЯЦИЯ
ДЕПРЕССИЯ
ТРЕВОГИ СОСТОЯНИЕ
СТРЕСС ПСИХОЛОГИЧЕСКИЙ
Анотація: Мета роботи - оцінити динаміку психоемоційного фону під впливом прийому анксіолітичного препарату мебікару. Матеріали та методи. Під спостереженням перебував 31 пацієнт із стабільною ішемічною хворобою серця (СІХС) у поєднанні з фібриляцією передсердь (ФП). Пацієнтів було розподілено на дві групи: 1а - хворі на СІХС із постійною формою ФП, що отримували стандартну терапію (обстежено 16 пацієнтів), 1б - хворі на СІХС із постійною формою ФП, що отримували анксіолітичну терапію (обстежено 15 пацієнтів). Для оцінки схильності до хронічного стресу використовували опитувальник L. Reeder та шкалу сприйманого стресу‑10, а для аналізу ступеня тривоги і депресії застосовувалася госпітальна шкала HADS і PHQ‑9. Оцінювали стан здоров’я за допомогою опитувальника PHQ‑15. Аналіз факторів ризику серцево-судинних захворюваннь (ССЗ) проводили за анкетою О.С. Чабана. Результати та обговорення. Результати засвідчили, що низький рівень стресу було виявлено тільки у 37,50 % пацієнтів 1а групи, тоді як у пацієнтів 1б групи він склав 6,67 % (р 0,01). Відзначено позитивну динаміку лікування хворих анксіолітичним препаратом у чоловіків 1б групи (p 0,05). Високий стрес у чоловіків із СІХС у поєднанні з ФП (26,67 %) відзначався частіше, ніж у жінок (13,33 %) (p 0,01). У цілому 46,67 % чоловіків мали клінічно виражену тривожно-депресивну симптоматику (p 0,01). Продемонстровано імовірну різницю показників депресії у 1б групи після проведеного лікування (p 0,01). Аналогічна картина спостерігалася щодо вираженості депресії в 33,33 % відповідно (p 0,05). У жінок із СІХС у поєднанні з ФП 1а і 1б групи виявлено схильність до субклінічно вираженої тривоги (p 0,05). Оцінено роль соціальних факторів, серед яких скорочення часу спільного проведення, вплив засобів масової інформації у відповідних групах обстежених (p 0,05). Констатовано погіршення взаєморозуміння в обох групах хворих (p 0,01) після проведеного лікування. Висновки. Таким чином, оцінка психосоматичного статусу пацієнтів із СІХС у поєднанні з ФП є одним з важливих напрямів у сучасній медицині, оскільки своєчасне виявлення і корекція клінічно вираженого стресу, тривоги і депресії може покращити якість і тривалість життя осіб, що страждають основним захворюванням. Тому включення мебікару до базисної фармакотерапії хворих на СІХС у поєднанні з ФП може бути актуальним і перспективним в кардіології.
Знайти схожі

6.

Назва журналу :Art of Medicine -2020р.,N 3
Цікаві статті :
Аравіцька М.Г. Зміни функціональних параметрів зовнішнього дихання у чоловіків з ожирінням в процесі фізичної терапії як маркер ефективності елементів респіраторної реабілітації/ М. Г. Аравіцька (стр.7-16)
Дослідження чутливості клінічних штамів S. Aureus до антисептика декаметоксину та місцевих анестетиків (стр.17-22)
Бульбук О.В. Новий підхід до вибору методу лікування дефектів твердих тканин зубів/ О. В. Бульбук (стр.23-27)
Валько О.О. Особливості структурних змін мозкових тяжів клубових лімфатичних вузлів при дії на організм опіоїду налбуфіну/ О. О. Валько (стр.28-33)
Василюк С.М. Ефективність лазерної відкритої гемороїдектомії у пацієнтів із хронічним гемороєм/ С. М. Василюк, С. С. Сідорук, С. А. Кримець (стр.34-37)
Голод Н.Р. Міжнародна класифікація функціонуванння як інструмент формування реабілітаційної програми для пацієнтів після лапароскопічної холецистектомії / Н. Р. Голод, І. К. Чупрій (стр.38-42)
Готюр О.І. Використання шкали HEART для диференціації загрудинного болю у хворих з підозрою на гострий інфаркт міокарда/ О. І. Готюр (стр.43-47)
Тактика лікування хворих на гострі виразкові кровотечі (стр.48-52)
Гринчук А.Ф. Тактика лікування хворих на гострий перитоніт/ А. Ф. Гринчук (стр.53-56)
Демидова П.І. Результати лікування гіперестезії зубів із комбінованним використанням низькоінтенсивного лазерного випромінювання та апіпродуктів/ П. І. Демидова, Є. М. Рябоконь (стр.57-61)
Досвід надання хірургічної допомоги хворим з розривом аневризми інфраренального відділу аорти (стр.62-65)
Аналіз ключових показників стану пацієнтів при стентуванні коронарних артерій (стр.66-73)
Дзюбановський І.Я. Лапаростома в хірургічному лікуванні хворих на гостру непрохідність тонкої кишки/ І. Я. Дзюбановський, В. В. Бенедикт, А. М. Продан (стр.74-78)
Дзюбановський І.Я. Реконструктивно-відновні органозберігаючі операції при рецидивних виразках дванадцятипалої кишки/ І. Я. Дзюбановський, Р. В. Свистун, А. М. Продан (стр.79-84)
Kovalyshyn K.V. Dinamics of antioxidant enzyme activity and malonic dialdehyde level in the oral fluid of patients with chronic generalized periodontitis and rheumatoid arthritis who live in ecologically infavorable area under the influence of complex treatment/ K. V. Kovalyshyn, M. M. Rozhko (стр.85-91)
Конопліцький В.С. Інтегральна оцінка ендогенної інтоксикації організму в прогнозуванні форм перебігу гострого апендициту у дітей/ В. С. Конопліцький, Ю. Є. Коробко, В. В. Мотигін (стр.92-97)
Деякі питання хірургічної тактики в лікуванні пігментних невусів у дітей (стр.98-105)
Кошкін О.Є. Особливості структурної перебудови нейром'язових з'єднань жувального і скроневого м'язів у постнатальному періоді онтогенезу/ О. Є. Кошкін (стр.106-112)
Куса О.М. Визначення рівня лактоферину як маркера реалізації внутрішньоутробного інфікування/ О. М. Куса (стр.113-117)
Застосування черезшкірних черезпечінкових втручань при механічній жовтяниці пухлинної етіології (стр.118-122)
Лупальцов В.І. Фактор інтрабдомінальної гіпертензії при герніопластиці вентральних гриж/ В. І. Лупальцов, А. І. Ягнюк (стр.123-127)
Pasko A.Va. Surgical prevention and treatment of postoperative hypoparathyroidism in patients operated on thyroid gland/ A. Va. Pasko (стр.128-134)
Piatnochka V.I. Increasing safety of surgical interventions in patients with ventral and incisional hernia under comorbidity conditions when performing different types of open hernioplasty/ V. I. Piatnochka, I. Ya. Dziubanovskyi, A. M. Prodan (стр.135-139)
Полянський І.Ю. Післяопераційний парез кишечника: прогнозування та лікувальна тактика на основі генетичних досліджень / І. Ю. Полянський, В. І. Москалюк, В. В. Андрієць (стр.140-143)
Русин B.І. Геміколектомія при обструктивному раку правої половини ободової кишки/ B. І. Русин, С. М. Чобей, О. О. Дутко (стр.144-148)
Середюк Л.В. Клініко-психологічні характеристики у пацієнтів з постійною формою фібриляції передсердь/ Л. В. Середюк, І. П. Вакалюк (стр.149-154)
Формування стравохідно-тонкокишкового анастомозу після лапароскопічної тотальної та лапаро-асистованої гастроектомії у хворих на рак шлунку
Цепколенко В.О. Клініко-гістологічні імуногістохімічні зіставлення особливостей ураження шкіри у хворих на вітиліго/ В. О. Цепколенко, К. С. Карпенко (стр.160-166)
Черняєва А.О. До питання оцінки значення гіперурикемії з позицій приналежності до метаболічного синдрому/ А. О. Черняєва (стр.167-173)
Хірургічне лікування непаразитарних кіст печінки (стр.174-181)
Коронавірусна хвороба (COVID-19): особливості перебігу та лікування інфаркта міокарда і серцевої недостатності (стр.182-188)
Клінічний випадок післятравматичного тромбозу і перфорації дистального відділу дванадцятипалої кишки внаслідок кермувального удару при закритій травмі живота (стр.189-193)
Організація дистаційного навчального процесу на кафедрі дематології та венерологгії ІФНМУ в умовах пандемії 2019-NCOV (стр.194-197)
Поясник І.М. Технічні аспекти створення онлайн-курсів на платформі Ореn edX для змішаного навчання/ І. М. Поясник (стр.198-202)
Vitomskyi V.V. Theoretical model of sternum external fixation functioning in physical therapy of patients following cardiac surgery via sternotomy/ V. V. Vitomskyi (стр.203-209)
Діагностика таксан-індукованої периферичної нейропатії у онкологічних хворих (стр.210-215)
Study of ethnic and regional features of dermatoglyphic parameters of hands and feet (literature review) (стр.216-221)
Конопліцький В.С. Роздуми про класифікаційні ознаки пілонідальної хвороби у дітей/ В. С. Конопліцький, Р. В. Шавлюк (стр.222-230)
Лазуркевич Х.О. Сон та його порушення у дітей: медико-соціальні аспекти/ Х. О. Лазуркевич, О. Б. Синоверська (стр.231-237)
Пелехан Б.Л. Концепції динамчної оклюзії при виготовленні повних знімних ортопедичних конструкцій з опорою на імплантати/ Б. Л. Пелехан, М. М. Рожко, Л. І. Пелехан (стр.238-243)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Середюк Л.В., Вакалюк І.П.
Назва : Клініко-психологічні характеристики у пацієнтів з постійною формою фібриляції передсердь
Місце публікування : Art of Medicine: науково-практичний журнал. - Івано-Франківськ: ІФНМУ, 2020. - № 3. - С. 149-154. - ISSN 2521-1455 (Шифр AУ50/2020/3). - ISSN 2521-1455
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ПРЕДСЕРДИЙ ФИБРИЛЛЯЦИЯ
ДЕПРЕССИЯ
ТРЕВОГИ СОСТОЯНИЕ
АНТИФОБИЧЕСКИЕ СЕДАТИВНЫЕ СРЕДСТВА
Анотація: Резюме. Фібриляція передсердь (ФП) є найбільш поширеним хронічним порушенням ритму серця, зустрічається в 1-2% людей у загальній популяції. Підраховано, що 2,2 млн американців і 6 млн жителів Європи страждають пароксизмальною і персистуючою формами ФП. Доведено, що ФП асоціюється зі збільшеним ризиком інсульту, серцевої недостатності і смерті. Крім того, важливо відмітити тісний взаємозв’язок депресивних і тривожних розладів, адже вони можуть бути факторами ризику серцево-судинної смертності у пацієнтів з ФП. Метою роботи було порівняти ефективність лікування постійної форми фібриляції передсердь шляхом аналізу психометричних шкал. Матеріали і методи. Обстежено 62 пацієнта із постійною формою фібриляції передсердь на тлі психоемоційних розладів і без них. Оцінку психічного статусу визначали по шкалі самооцінки психосоціального стресу Л. Рідера, шкалі сприйманого стресу-10 (рівень стресу) і шкалі HADS (оцінка тривоги і депресії), PHQ-9. Використовували опитувальник стану здоров’я PHQ-15, шкалу рівня якості життя. Результати проведеного дослідження засвідчують, що додавання мебікару до стандарту лікування сприяло зниженню клініко-психопатохарактерологічних ознак фібриляції передсердь і тривожно-депресивних розладів, з достовірною різницею в досліджуваних групах. Висновки. Застосування в складі комплексної терапії пацієнтів з постійною формою фібриляції передсердь мебікару призводить до зниження тривожності, підвищеної переносимості психоемоційного навантаження, значного зменшення вегетативного дисбалансу, а також потенціює прояви депресивного настрою, поліпшує якість життя пацієнтів. Тоді як використання карведілолу і мебікару на фоні базової терапії підвищує толерантність до фізичних навантажень, позитивно впливає на зміни артеріального тиску завдяки блокаді ?, ?1- адренорецепторів.
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Галицький лікарський вісник -2014р. т.21,N 2
Цікаві статті :
Антонюк О.П. Лазерна діагностика пуповинної крові та капілярної крові матері/ О. П. Антонюк (стр.6-9)
Афанасюк О.І. Результати фізичної реабілітації хворих на стабільну стенокардію з коморбідним цукровим діабетом 2-го типу/ О. І. Афанасюк (стр.9-11)
Особливості афективної сфери хворих на соматизований розлад (стр.11-13)
Воляк Ю. М. Поширеність, етіологія і вплив зубо-щелепних аномалій на формування лицевого черепа/ Ю. М. Воляк, З. Р . Ожоган (стр.13-16)
Герич П. Р. Клінічне і прогностичне значення біологічних маркерів у діагностиці і перебігу кардіопульмональної патології/ П. Р. Герич, Р. І. Яцишин (стр.16-19)
Характер гісто-і ультраструктурних змін в яєчку після перев'язки сім'явиносної протоки (стр.19-20)
Структурні аспекти адаптаційних змін органів нейроімуноендокринної системи за умов лікування опікової хвороби комбінованими гіперосмолярними розчинами (стр.21-26)
Гуранич Т. В. Ефективність корекції змін процесів вільнорадикального окислення білків та ліпідів, антиоксидантного захисту організму за умов гіпофункції щитоподібної залози на тлі комбінованого дефіциту йоду та міді/ Т. В. Гуранич (стр.26-31)
Жураківська О. Я. Вікові морфологічні зміни вентромедіального ядра гіпоталамуса/ О. Я. Жураківська (стр.32-34)
Завальська Т. В. Вплив антиагригантної терапії на жирнокислотний спектр фосфоліпідів мембран тромбоцитів у хворих на нестабільну стенокардію/ Т. В. Завальська (стр.34-36)
Кулаєць Н. М. Роль олмесартану в лікуванні артеріальної гіпертензії у пацієнтів з високим та дуже високим ризиком серцево-судинних ускладнень/ Н. М. Кулаєць (стр.37-40)
Купчак О. І. Мікрофлора порожнини рота в осіб з тривало нелікованим хронічним апікальним періодонтитом/ О. І. Купчак (стр.40-42)
Частота возникновения и анатомо-топографическая характеристика вторичных зубочелюстных аномалий и деформаций у лиц молодого возраста гг. Ивано- Франковска и Тернополя с малыми включенными дефектами зубных рядов (стр.43-46)
Левандовский Р. А. Визначення оклюзійних співвідношень у пацієнтів зі складною щелепно-лицевою патологією при користуванні різними типами знімної ортопедичної апаратури за допомогою апаратно-програмного комплексу "T-SCAN III" (США)/ Р. А. Левандовский (стр.46-51)
Цінність сумарного балу R.E.N.A.L. у виборі методу лікування малих ниркових новоутворень (стр.52-53)
Марусик У. І. Показники клітинної ланки імунної системи у школярів, хворих на тяжку форму бронхіальної астми/ У. І. Марусик, Т. К. Сторощук (стр.54-56)
Мельник О. П. Клініко-функціональні особливості перебігу інфільтративного туберкульозу, поєднаного з хронічним бронхітом/ О. П. Мельник, М. М. Островський (стр.56-61)
Олійниченко А. В. Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба і метаболічний синдром/ А. В. Олійниченко (стр.61-65)
Панас М. А. Чутливість клінічних штамів Streptococcus salivarius до антибактеріальних препаратів та при поєднанні їх дії з низькоінтенсивним лазерним випромінюванням/ М. А. Панас (стр.65-68)
Планування дентальної імплантації методом конусно-променевої комп'ютерної томографії (стр.68-73)
Вплив адгезивних кремів для фіксації повних знімних пластинкових протезів на слизову оболонку ротової порожнини (стр.73-77)
Кількісна оцінка результатів радикального лікування хворих на варикотромбофлебіт в басейні малої підшкірної вени (стр.77-80)
Динаміка венозного рефлюксу у стегновій вені після радикального лікування гострого варикотромбофлебіту у басейні великої підшкірної вени (стр.80-82)
Савеліхіна І. О. Порівняльний аналіз рівнів лізоциму та С-реактивного протеїну бронхоальвеолярного вмісту в процесі комплексного лікування хронічного обструктивного захворювання легень ІІІ стадії з використанням рофлуміласта/ І. О. Савеліхіна, М. М. Островський (стр.82-85)
Секретар Л.Б. Особливості перебігу і лікування анемії у недоношених немовлят з масою тіла менше 1500 г./ Л. Б. Секретар (стр.86-87)
Сидоренко Л. П. Аналіз біометричних досліджень малих дефектів зубних рядів із вторинними зубощелепними деформаціями/ Л. П. Сидоренко, З. Р. Ожоган (стр.88-89)
Обгрунтування об'єму резекції привідної петлі тонкої кишки при гострій тонкокишковій непрохідності (стр.90-92)
Особливості клініко-параклінічних даних у дітей з діагнозом «Субфебрилітет невстановленого генезу» (стр.92-95)
Чернюк Н. В. Оцінювання внеску біохімічних, імуногенетичних та морфофункціональних показників у формування та тяжкість перебігу хронічного обструктивного захворювання легень, поєднаного з артеріальною гіпертезією, за допомогою однофакторного дисперсійного аналізу/ Н. В. Чернюк (стр.95-98)
Плоскоклітинний рак привушної слинної залози під маскою холестеатоми (стр.99-101)
Волошин М. М. Психолого-філософські аспекти самовдосконалення у студентів медичних вузів/ М. М. Волошин (стр.102-103)
Гінчицька Л. В. Використання технології «мозковий штурм» у навчанні гінекології/ Л. В. Гінчицька (стр.104-106)
Зозуляк Н. В. Особливості формування клінічного мислення на заняттях із пропедевтики внутрішньої медицини/ Н. В. Зозуляк (стр.106-107)
Мельник Д. О. Використання комп'ютерного тестування при вивченні окремих розділів курсу неорганічної хімії/ Д. О. Мельник (стр.107-109)
Скробач Н. В. Самостійна робота студентів вищих навчальних закладів як важливий елемент сучасної підготовки/ Н. В. Скробач, І.Т. Гавриш, Ю. В. Дєльва (стр.110-111)
Сологуб В. А. Педагогічні прийоми при викладанні дисципліни «Лікарські рослини і фітотерапія» на кафедрі фармації/ В. А. Сологуб (стр.111-113)
Федоровська М. І. Організація самостійної роботи студентів при вивчені дисципліни «Промислова технологія лікарських засобів»/ М. І. Федоровська, О. М. Барна, О. П. Бондарчук (стр.113-115)
Сравнительная оценка стоматологичекого статуса 12-летних детей с помощью Европейских индикаторов стоматологического здоровья (стр.116-118)
Макойда І.Я. Включення у навчальний процес удосконалення лікарів загальної практики питань діагностики та лікування туберкульозу у світлі епідеміологічної ситуації в Україні/ І. Я. Макойда, М. М. Островський (стр.118-120)
Яцула М. С. Медико-соціальні особливості здоров'я школярів початкових класів/ М. С. Яцула (стр.120-123)
Геник С. М. Нанозолото і наносрібло: перспективи застосування в медицині/ С. М. Геник, О. П. Трофимчук (стр.124-126)
Медикаментозне лікування хвороб пародонта. Групи препаратів, механізм їх дії, показання та протипоказання до використання. Частина V. Ферменти-кератолітики, антипротозойні препарати і кератопластики (стр.127-132)
Спосіб ранньої діагностики тубуло-інтерстиціальних ушкоджень нирок у хворих на ревматоїдний артрит (стр.132-134)
Середюк Н. М. Лівошлуночкова некомпактна кардіоміопатія/ Н. М. Середюк, С. Я. Василюк, М. Р. Бензар (стр.134-139)
Середюк Л. В. Нові оральні антикоагулянти в лікуванні хворих на фібріляцію передсердь/ Л. В. Середюк, Н. М. Середюк (стр.139-142)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)