Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Потапчук, А. М.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 16
Показанi документи с 1 за 16
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Потапчук А.М., Рівіс О.Ю.
Назва : Застосування скелетної опори на мініімплантати при лікуванні зубощелепних аномалій (огляд літератури)
Місце публікування : Вісник стоматології. - 2013. - N 3. - С. 100-102 (Шифр ВУ15/2013/3)
Примітки : Библиогр.: с. 102
MeSH-головна: ЗУБОВ АНОМАЛИИ
ЧЕЛЮСТИ АНОМАЛИИ
СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ ИМПЛАНТАЦИЯ
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): анкораж
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Потапчук А. М., Мельник В. С., Рівіс О. Ю., Горзов Л. Ф.
Назва : Оцінка ангуляції молярів нижньої щелепи в процесі їх мезіалізації з використанням скелетної опори на міні-імплантати
Місце публікування : Новини стоматології. - Львів, 2018. - N 3. - С. 68-71 (Шифр НУ9/2018/3)
MeSH-головна: ЗУБНОГО ИМПЛАНТАТА-АБАТМЕНТА КОНСТРУКЦИЯ
ОРТОДОНТИЯ
ЧЕЛЮСТЬ НИЖНЯЯ
Анотація: Отримані дані визначення мезіодистального кута нахилу зубів відносно міжментальної горизонталі свідчать про те, що використання ортодонтичних міні-імплантатів сприяє кращому корпусному переміщенню зубів.Полученные данные определения мезиодистального угла наклона зубов относительно межментальной горизонтали свидетельствуют о том, что использование ортодонтических мини-имплантатов способствует лучшему корпусному перемещению зубов.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Потапчук А.М., Крулик В.В.
Назва : Сучасні методи реставрації сколів керамічного покриття металокерамічних зубних протезів
Місце публікування : Науковий вісник Ужгородського університету. - Ужгород, 2015. - вып. 1. - С. 239-245 (Шифр НУ7/2015/1)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: МЕТАЛЛОКЕРАМИЧЕСКИЕ СПЛАВЫ
ЗУБНЫЕ ПРОТЕЗЫ
СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ РЕСТАВРАЦИЯ ПОСТОЯННАЯ
Анотація: У роботі подані особливості дослідження ускладнень при лікуванні дефектів твердих тканин зубів і зубних рядів внаслідок порушення клініко-лабораторних етапів виготовлення металокерамічних зубних протезів та сучасні методи реставрації сколів керамічного покриття металокерамічних зубних протезів.
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Потапчук А. М., Мельник В. С., Горзов Л. Ф., Алмаші В. М.
Назва : Поширеність та структура зубощелепних аномалій у дітей забруднених територій екосистеми Верхнього Потисся
Місце публікування : Сучасна стоматологія. - Київ, 2019. - N 2. - С. 50-55 (Шифр СУ67/2019/2)
Примітки : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна: ПРИКУСА АНОМАЛИИ
ЗУБОВ АНОМАЛИИ
ДЕТИ
ОКРУЖАЮЩЕЙ СРЕДЫ ЗАГРЯЗНЕНИЕ
УКРАИНА
РУМЫНИЯ
ВЕНГРИЯ
СЛОВАКИЯ
Географіч. рубрики: Закарпатье
Анотація: У статті наведені дані поширеності та структури зубощелепних аномалій у дітей Верхнього Потисся та проведений аналіз структури зубощелепних аномалій залежно від території проживання. Методи. Проведено стоматологічне обстеження 360 дітей у віці 15-18 років, 198 (55 %) хлопців і 162 (45 %) дівчат з Верхнього Потисся в кожному географічному та природно-кліматичному регіоні. Результати. Аналіз поширеності зубощелепних аномалій у дітей, які проживають в різних біогеохімічних зонах показав, що значно частіше ЗЩА зустрічаються у дітей які проживають на території передгірської зони. У низинній зоні у структурі ЗЩА найчастіше зустрічаються аномалії зубних рядів – 39,66±4,34 %, аномалії окремих зубів діагностовано у 36,42±3,21% та 30,43±3,27 % припадає на аномалії прикуcу. Аномалії окремих зубів найчастіше зустрічаються в низинній зоні в Румунії – 36,42±3,21 %, аномалії зубних рядів у передгірській зоні – 40,25±4,53 % та аномалії прикусу в гірській зоні – 31,13±3,17 % на Закарпатті. У низинній біогеохімічній зоні серед аномалій прикусу частіше виявлено глибокий прикус (40,47±4,04 %) у дітей Закарпаття та дистальний прикус (37,26 ± 4,53 %) у дітей Румунії. Частота переднього верхньощелепного перекриття і дітей Закарпаття становить 27,73±1,51 %, тоді як у дітей Угорщини 23,08±1,26 %. Поширеність важких патологій прикусу (зі значенням DAI 31–35 балів) значно частіше виявлено серед дітей Румунії (16,59±1,93 %) та Закарпаття (15,71±1,84 %). У групі дуже важких патологій (DAI ≥ 36 балів) найнижча їх кількість виявлена серед дітей Угорщини – 8,61±1,79 %. Висновки. Проведені дослідження встановили високу поширеність зубощелепних аномалій серед дітей, які проживають на території Верхнього Потисся, насамперед у межах передгірської та низинної біогеохімічних зон. Згідно із критеріями індексу DAI, обов’язкової ортодонтичної допомоги потребують 10–11 % дітей регіону Верхнього Потисся, що необхідно враховувати при програмних розробках і проведенні комплексу профілактичних заходів з лікування ортодонтичної патології в цієї категорії дітей.
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Потапчук А. М., Мельник В. С., Горзов Л. Ф., Алмаші В. М.
Назва : Оцінка ураженості карієсом зубів у дітей забруднених територій екосистеми Верхнього Потисся
Місце публікування : Новини стоматології. - Львів, 2019. - N 2. - С. 81-87 (Шифр НУ9/2019/2)
MeSH-головна: КАРИЕС ЗУБОВ
ОКРУЖАЮЩЕЙ СРЕДЫ ЗАГРЯЗНЕНИЕ
ДЕТИ
Анотація: Мета роботи - оцінка ураженості карієсом зубів і вплив на рівень стоматологічного здоров'я дітей віком 15 - 18 років Верхнього Потисся, які мешкають за умов поєднаної негативної дії чинників природно-технологічного генезу. Для досягнення поставленої мети проведено стоматологічне обстеження дитячого населення віком 15 - 18 років Верхнього Потисся в кожному географічному та природно-кліматичному регіоні. Загалом було обстежено 360 дітей, 198 хлопців і 162 дівчини. У дітей низинної зони в Угорщині та Словаччині карієс спостерігався частіше на жувальних поверхнях, ніж на проксимальних (46/42, 64/54). У передгірській зоні кількість каріозних порожнин на проксимальних поверхнях була більшою і дещо перевищила кількість на жувальних поверхнях (86/113, 71/114, 80/101), за винятком Угорщини (75/55). Карієс зубів у дітей гірської зони значно частіше простежувався на проксимальних поверхнях зубів, ніж на жувальних (87/123, 77/99, 79/113, 83/122). Висновки: аналіз структури каріозних уражень у дітей віком 15 - 18 років, які мешкають за умов поєднаної негативної дії чинників природно-технологічного генезу (Верхнє Потисся), за системою ICDAS II, підтверджує, що в низинній біогеохімічній зоні поширеність карієсу нижча, на відміну від дітей передгірської зони, де значно переважають каріозні порожнини на проксимальних поверхнях, а у дітей гірської біогеохімічної зони тенденція до зростання кількості каріозних порожнин ще вираженіша.
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Потапчук А.М., Криванич В.М.
Назва : Електроміографічна оцінка функціональної активності жувальних м'язів при ортопедичному лікуванні з опорою на дентальні імплантати
Місце публікування : Науковий вісник Ужгородського університету. - Ужгород, 2015. - вып. 1. - С. 213-217 (Шифр НУ7/2015/1)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ЭЛЕКТРОМИОГРАФИЯ
ЖЕВАТЕЛЬНЫЕ МЫШЦЫ
ДЕНТАЛЬНОЙ ПЛАСТИНКИ ИМПЛАНТАЦИЯ
Анотація: Динаміка змін функціональної активності жувальних м’язів у 20 осіб, яким виготовлені ортопедичні конструкції із опорою на внутрішньокісткові імплантати системи Zircon Prior, була досліджена на основі електроміографічних досліджень до та в різні періоди після дентальної імплантації. Встановлено, що навіть через 1 рік після імплантації і наступного ортопедичного лікування, функціональна активність жувальних м’язів повністю не відновилася, хоча і мала яскраво виражену позитивну динаміку, а швидкість відновлення функціональної активності жувальних м’язів залежала від термінів стоматологічної реабілітації.
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Потапчук А. М., Русин B. В., Оніпко Є. Л., Алмаші В. М., Цуперяк С. С.
Назва : Оптимізація ефективності лікування пацієнтів з періапікальними ураженнями молярів нижньої щелепи
Місце публікування : Новини стоматології. - Львів, 2019. - N 3. - С. 6-11 (Шифр НУ9/2019/3)
MeSH-головна: ПЕРИОДОНТИТ ХРОНИЧЕСКИЙ
ЗУБНАЯ КОРНЕВАЯ КИСТА
ЧЕЛЮСТЬ НИЖНЯЯ
ПЬЕЗОХИРУРГИЯ
ЛАЗЕРНАЯ ТЕРАПИЯ
Анотація: Мета: Підвищити ефективність методу апікальної резекції на молярах нижньої щелепи. Методи: У дослідженні використовували інструментальні методи: п'єзохірургічний апарат VarioSurg LED, інтраоральний мікроскоп Prima DNT, мультицільовий лазер Millennium Laser та аналітичний метод. Результати: Дослідження проводили у 19 пацієнтів з діагнозами: хронічний періодонтит, коренева кіста (радикулярна кіста) - з них у 9 пацієнтів застосували методику з найменш травматичним доступом, що передбачає формування та віділення кортикального кісткового блоку за допомогою п'єзохірургічного апарата, з його подальшою репозицією на місце після резекції та ретроградним пломбування коренів. Використання інтраорального операційного мікроскопа дозволяє максимально точно виявити ділянку ураження і здійснити менш інвазивний вплив на тканини в ділянці операції. Одночасне застосування мультицільового лазера під контролем інтраорального мікроскопа при цистектомії, дозволяє підвищити якість хірургічного лікування пацієнтів з періапікальними ураженнями. Висновки: Результати досліджень доводять клінічну ефективність методики з репозицією кісткового блоку, проведення якої є оптимальним при резекції верхівок коренів. Одночасне застосування п'єзохірургії, інтраопераційніої мікроскопії та високоінтенсивних лазерів сприяє підвищенню якості хірургічного лікування пацієнтів з ураженнями періапікальних тканин, оскільки при цьому забезпечується менша травматичність і прецизійність операції.
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Потапчук А.М., Рак Ю.В., Мельничук Н.І., Миня О.Й.
Назва : Використання лазерного випромінювання для дезінфекції кореневих каналів, інфікованих Enterococcus faecalis: стадія in vitro
Місце публікування : Новини стоматології. - Львів, 2015. - N 1. - С. 48-52 (Шифр НУ9/2015/1)
MeSH-головна:


Анотація: Мета: дослідити вплив лазерного випромінювання на мікрофлору кореневих каналів зубів, яким необхідне повторне ендодонтичне лікування. Довели високу бактеріостатичну та бактерицидну дію напівпровідникового лазера з довжиною хвилі 940 нм на Enterocjccus faecalis, показавши залежність антибактеріальної дії від потужності випромінювання. Виконали порівняльні дослідження методу фотодинамічної терапії (ФДТ) та дії інфрачервоного лазера. Результати досліджень показали високу бактеріостатичну та бактерицидну дію напівпровідникового лазера з довжиною хвилі 940 нм на E. faecalis.
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Потапчук А.М., Крулик В.В.
Назва : Інтраоральна реставрація сколів керамічного покриття металокерамічних зубних протезів композитними матеріалами
Місце публікування : Вісник стоматології: науково-практичний рецензований журнал. - Одеса, 2015. - № 4. - С. 66-69. - ISSN 2078-8916 (Шифр ВУ15/2015/4). - ISSN 2078-8916
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: МЕТАЛЛОКЕРАМИЧЕСКИЕ СПЛАВЫ
ЗУБНЫЕ ПРОТЕЗЫ
СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ РЕСТАВРАЦИЯ ПОСТОЯННАЯ
Анотація: У роботі наведений аналіз доступної літератури з дослідження факторів, що впливають на утворення сколів облицювального керамічного покриття металокерамічних зубних протезів, і їх відновлення з використанням сучасних методів реставрації і застосуванням композитних матеріалів. Показано, що усунення таких ускладнень пов'язане з низкою проблемних клінічних, технологічних, естетичних питань, що зумовлює необхідність відповідної оптимізації традиційних протоколів реставрації.
Знайти схожі

10.

Назва журналу :Вісник стоматології -2013р.,N 3
Цікаві статті :
Борисенко А.В. Влияние оральных аппликаций силикагеля, содержащего наночастицы золота или серебра, на степень дисбиоза десны крыс после воздействия липополисахарида/ А. В. Борисенко, О. Б. Ткач, А. П. Левицкий (стр.2-4)
Антидисбиотическое действие квертулина на десну крыс с экспериментальным иммунодефицитом (стр.4-7)
Лук'янчук В.Д. Порівняльний аналіз кінетики вільнорадикальних реакцій у щурів на моделі пародонтиту при застосуванні ацетилцистеїну/ В. Д. Лук'янчук, Д. О. Гордійчук, Д. С. Кравець (стр.7-13)
Колесник Т.В. Экспериментальное обоснование применения комплексной противовоспалительной терапии при лечении заболеваний тканей пародонта/ Т. В. Колесник (стр.14-17)
Дегтярёва Л.А. Анализ интенсивности течения хронического верхушечного периодонтита с использованием интегрального показателя - комплексного апикального индекса/ Л. А. Дегтярёва (стр.18-21)
Уровень секреторного иммуноглобулина А в слюне больных периодонтитом в зависимости от степени орального дисбиоза и способа лечения (стр.21-23)
Дурягіна Л.Х. Ефективність комплексної терапії і профілактики захворювань пародонта у віддалені терміни спостереження за даними психологичного обстеження пацієнтів/ Л. Х. Дурягіна, К. М. Косенко, В. А. Вербенко (стр.24-29)
Галкина О.П. Уровень маркеров костного метаболизма у подростков с генерализованным пародонтитом, на фоне деформаций позвоночника/ О. П. Галкина (стр.36-33)
Деньга О.В. Клинико-лабораторное обоснование эффективности разработанного комплексного метода профилактики и лечения осложнений химиотерапии в полости рта у больных раком молочной железы/ О. В. Деньга, Е. С. Шумилина (стр.34-37)
Использование различных рентгенологических методов исследования в диагностике верхнечелюстного синусита (стр.38-41)
Бабкина Т.М. Оптимизация лучевой диагностики одонтогенного гайморита/ Т. М. Бабкина, Е. А. Демидова (стр.42-48)
Ярова С.П. Качественный и количественный состав микрофлоры гайморовых пазух при одонтогенном гайморите/ С. П. Ярова, Е. А. Яценко, И. И. Яценко (стр.48-51)
Богатиренко М.В. Порівняльна характеристика різних способів ізоляції контактуючого середовища від акрилату холодного твердиння на стадіях полімеризації/ М. В. Богатиренко (стр.52-54)
Глазунов О.А. Окклюзионная плоскость прикусного валика и оценка метода ее формирования по Н.И.Ларину/ О. А. Глазунов, М. И. Рабовил, А. О. Глазунов (стр.55-57)
Деньга А.Э. Биохимические параметры ротовой жидкости у детей с начальным кариесом зубов в процессе комплексного ортодонтического лечения/ А. Э. Деньга, О. А. Макаренко (стр.58-62)
Суслова О.В. Оцінка ефективності комплексного метода лікування скупченості зубів/ О. В. Суслова (стр.63-68)
Панахов Н.А. Кариес зубов у подростков республики Азербайджан с зубочелюстными аномалиями/ Н. А. Панахов (стр.68-70)
Безвушко Е.В. Взаємозв'язок між фізичним розвитком і зубощелепними аномаліями у дітей, які проживають на забрудненій території/ Е. В. Безвушко, Н. Л. Чухрай, А. Х. Джасер (стр.71-76)
Гевкалюк Н.О. Ураження слизової порожнини рота при гострих респіраторних вірусних інфекціях у дітей, хворих на бронхіальну астму/ Н. О. Гевкалюк, О. Я. Видойник (стр.76-79)
Соколова И.И. Влияние типа школьного обучения на возрастные изменения биохимических параметров слюны у детей/ И. И. Соколова, Н. В. Волченко (стр.79-82)
Бабкина Т.М. Современные подходы к диагностике травм челюстно-лицевой области/ Т. М. Бабкина, Е. А. Демидова (стр.83-90)
Чижевский И.В. Мониторинг кариеса зубов у детей в сельской местности Донецкого региона/ И. В. Чижевский, М. Д. Кириенко, С. П. Гризодуб (стр.91-96)
Иванов В.С. Стоматологическая заболеваемость у детей дошкольного и младшего школьного возраста города Одессы (Часть 2)/ В. С. Иванов (стр.96-99)
Потапчук А.М. Застосування скелетної опори на мініімплантати при лікуванні зубощелепних аномалій (огляд літератури)/ А. М. Потапчук, О. Ю. Рівіс (стр.100-102)
Доцент Михайло Іванович Рабовіл (до 70-річчя від дня народження) (стр.103-104)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Назва журналу :Новини стоматології -2019р.,N 3
Цікаві статті :
Потапчук А. М. Оптимізація ефективності лікування пацієнтів з періапікальними ураженнями молярів нижньої щелепи/ А. М. Потапчук [та ін.] (стр.6-11)
Ширіханова І. Ю. Моделі лікування та альтернативні схеми ведення пародонтологічних хворих/ І. Ю. Ширіханова, З. М. Гонта, О. М. Немеш (стр.12-16)
Шекера О. О. Об'єктивність оцінювання конкурсних робіт як невід'ємна складова покращення їх якості/ О. О. Шекера, Н. І. Григ (стр.18-21)
Манхарт Ю. Реставрація в постеріальній ділянці за допомогою нового наногібридного композитного матеріалу Ормокер. Звіт про клінічний випадок/ Ю. Манхарт (стр.23-28)
Камінська М. В. Аналіз структури захворюваності тканин пародонту в осіб, які проживають в екологічно несприятливій місцевості/ М. В. Камінська (стр.29-32)
Токар О. М. Оцінка ефективності використання збагаченої тромбоцитами плазми у комплексній терапії генералізованого пародонтиту у пацієнтів зі шкідливою звичкою паління/ О. М. Токар [та ін.] (стр.34-37)
Inspe Open Air - як участь у одній події може змінити вашу клініку (стр.38-43)
Громанн Ф. Питання естетики: узгодження відтінку 2.0 у стоматологічній команді/ Ф. Громанн, В. Фемер (стр.44-46)
Kordiyak A. J. Biocompatibility Testing of Dental Materials: Clinical and Laboratory Approaches in a Search of Commonly Adapted Diagnostic Protocol/ A. J. Kordiyak, B. R. Malanuak, O. J. Kordiyak (стр.48-52)
Кудріна К. А. Досвід застосування зубних паст на основі кальцію гліцерофосфату у дітей/ К. А. Кудріна [та ін.] (стр.54-58)
Дорошенко С. І. Порівняльна цефалометрична оцінка будови лицевого черепа за методами A. M. Schwarz та J. Jarabak у пацієнтів з глибоким прикусом/ С. І. Дорошенко [та ін.] (стр.60-70)
Маланчук В. О. Імуногістохімічні показники деяких видів вірусів та гормонів серед доброякісних пухлин слинних залоз/ В. О. Маланчук, І. С. Бродецький, М. С. Кротевич (стр.71-76)
Матолич У. Д. Імунологічний статус при периімплантатному мукозиті/ У. Д. Матолич (стр.78-81)
Ковтун Т. О. Визначення розподілу навантаження в біомеханічній системі "зубний ряд-шина-кістка" у дітей з травмами зубів/ Т. О. Ковтун (стр.82-87)
Цікаві статті :
Знайти схожі


12.

Назва журналу :Новини стоматології -2019р.,N 2
Цікаві статті :
Кононова О. В. Віддалені результати лікування хворих на генералізований пародонтит з проявами психоемоційного стресу/ О. В. Кононова (стр.6-10)
Кільмухаметова Ю. Х. Індексна оцінка захворювань пародонту у пацієнтів з патологією сечовивідної системи/ Ю. Х. Кільмухаметова (стр.12-15)
Данко Е. М. Комплексне лікування хронічного генералізованого пародонтиту I-II ступенів у пацієнтів із супутньою патологією цукровий діабет першого типу/ Е. М. Данко, М. К. Добровольська, С. Б. Костенко (стр.16-19)
Ватаманюк Н. В. Імунокоригуюча терапія при комплексному лікуванні запальних захворювань пародонту/ Н. В. Ватаманюк, О. М. Токар (стр.21-24)
"Люмі-Дент": як створити мережу стоматологічних клінік і вийти в топ (стр.26-31)
Луцкая І. К. Повна пряма реставрація верхніх центральних різців/ І. К. Луцкая, І. О. Білоіваненко (стр.33-37)
Палков Т. А. Вимоги до параметрів кута збіжності при препаруванні зубів під сучасні види незнімних зубних протезів. Огляд літератури/ Т. А. Палков (стр.39-42)
Гветадзе Р. Ш. Динаміка мікробіома імпланто-ясенного і протезного з'єднання у пацієнтів із мостоподібними протезами з опорою на дентальні імплантати/ Р. Ш. Гветадзе [та ін.] (стр.44-49)
Запара П. С. Порівняльна оцінка якості відновлення жувальної ефективності при лікуванні пацієнтів знімними ортопедичними конструкціями, виготовленими за різними лабораторними технологіями, на підставі даних електроміографічного дослідження/ П. С. Запара (стр.50-54)
Конехо Х. CAD/CAM протезування на імплантатах: коронки на імплантатах з гібридної кераміки/ Х. Конехо (стр.56-57)
Yanishen I. V. Clinical Technologies for Providing the Quality of Dental Orthopedic Treatment Using Patient-Oriented Innovations on Base of Material Science/ I. V. Yanishen [et al.] (стр.58-63)
Касіянчук М. В. Застосування імпланто-ортопедичної системи за концепцією схожості з фізіологічним процесом прорізування зуба (на прикладі імплантатів U-IMPL)/ М. В. Касіянчук [та ін.] (стр.64-68)
Олійник А. Г. Лікування одонтогенних флегмон з використанням озонованої титанізованої дистильованої води/ А. Г. Олійник, І. М. Мигович, М. Я. Мартинець (стр.69-74)
Макєєв В. Ф. Визначення зубного віку 6-9-річних дітей Прикарпатського регіону України за методом Cameriere/ В. Ф. Макєєв, О. О. Ісакова (стр.76-80)
Потапчук А. М. Оцінка ураженості карієсом зубів у дітей забруднених територій екосистеми Верхнього Потисся/ А. М. Потапчук [та ін.] (стр.81-87)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Назва журналу :Вісник стоматології -2015р.,N 4
Цікаві статті :
Куваєв О.С. Вплив орального гелю, який містить аргінін, на біохімічні маркери запалення і антиоксидантного захисту в сироватці крові щурів, які отримували високожировий раціон на тлі дисбіозу/ О. С. Куваєв, І. В. Гінжул (стр.2-4)
Остафийчук М.А. Активность лизоцима и степень дисбиоза в тканях полости рта крыс при экспериментальном иммунодефиците/ М. А. Остафийчук, Т. В. Томилина, Е. П. Ступак (стр.4-8)
Влияние инсулина на структурную перестройку слизистой оболочки щеки, языка и малых слюнных желез крыс при экспериментальном сахарном диабете 2 типа (стр.8-12)
Ступак Е.П. Экспериментальная профилактика гингивита у крыс с сахарным диабетом 2 типа с использованием пасты черники/ Е. П. Ступак (стр.12-15)
Фурдычко А.И. Пародонтопротекторное действие антибиотического гепатопротектора при экспериментальном стеатогепатите/ А. И. Фурдычко, С. А. Демьяненко, А. П. Левицкий (стр.15-19)
Вивчення антибактеріальної та антигрибкової активності NBF Gingival Gel в умовах in Vitro (стр.20-23)
Шварцнау Е.Г. Гемодинамические показатели в тканях пародонта у студентов/ Е. Г. Шварцнау, И. В. Ковач (стр.23-27)
Анисимов М.В. Влияние адреналина, содержащегося в стоматологических местных анестетиках, на достоверность результатов кожного тестирования/ М. В. Анисимов (стр.28-31)
Николаева А.В. Пародонтопротекторное действие растительных полифенолов женщин с гипоэстрогенией/ А. В. Николаева (стр.31-34)
Варжапетян С.Д. Клинико-рентгенологические параллели при травматическом ятрогенном верхнечелюстном синусите стоматогенного происхождения/ С. Д. Варжапетян (стр.35-40)
Кучеренко А.Н. Изменение свойств ротовой жидкости у детей с врожденными пороками развития в динамике наблюдения/ А. Н. Кучеренко (стр.40-43)
Воловар О.С. Прояви патологічних змін дихальної системи у пацієнтів із захворюваннями скронево-нижньощелепного суглоба/ О. С. Воловар (стр.43-48)
Костенко С.Б. Клініко-лабораторна ідентифікація фото полімерних композитних пломб та прямих реставрацій/ С. Б. Костенко (стр.49-52)
Боднарук Н.І. Чинники ризику ураження карієсом тимчасових зубів у дітей з патологією опорно-рухового апарату/ Н. І. Боднарук (стр.53-57)
Иванов В.С. Структура индексной оценки уровня гигиены полости рта и состояния тканей пародонта у детей дошкольного и младшего школьного возраста различных районов города Одессы/ В. С. Иванов, Л. Б. Цевух (стр.58-65)
Потапчук А.М. Інтраоральна реставрація сколів керамічного покриття металокерамічних зубних протезів композитними матеріалами/ А. М. Потапчук, В. В. Крулик (стр.66-69)
Профессор Олег Иванович Сукманский (к 85-летию со дня рождения) (стр.70-71)
Цікаві статті :
Знайти схожі


14.

Назва журналу :Науковий вісник Ужгородського університету" -2015р.,N 1
Цікаві статті :
Алексевич К.О. Інтенсивність процесів вільнорадикального окиснення та стан антиоксидантної системи щурів, одночасно уражених адреналіном та тетрахлорметаном/ К. О. Алексевич, Л. С. Фіра, А. Л. Штробля (стр.5-9)
Гнатюк М.С. Морфометрична оцінка особливостей структурної перебудови судин гемомікроциркуляторного русла шлуночків "легеневого серця"/ М. С. Гнатюк, О. Б. Слабий, Л. В. Татарчук (стр.10-12)
Цитоархітектоніка дифузної лімфоїдної тканини та лімфоїдних передвузликів слизової оболонки шлунка новонароджених дітей (стр.13-16)
Використання мембранопластичних властивостей лактопротеїну-С для структур внутрішніх органів при опіковій хворобі (стр.17-22)
Кріпка О.І. Вікові особливості морфологічних проявів експериментальної гіперурикемічної кардіоміопатії/ О. І. Кріпка, Я. Я. Боднар (стр.23-27)
Назимок Є.В. Динаміка змін параметрів сигмоподібної ободової кишки та сигморектального сегмента в неонатальному періоді/ Є. В. Назимок, І. Ю. Олійник, О. В. Цигикало (стр.28-31)
Федонюк Л.Я. Структурна організація аномально розташованих сухожилкових струн лівого шлуночка серця людини/ Л. Я. Федонюк, Ю. Ю. Малик (стр.32-39)
Федонюк Л.Я. Порівняльна морфологічна характеристика клапанів серця у плодів та дітей віком 1-го року за умов норми/ Л. Я. Федонюк, Т. О. Семенюк (стр.40-45)
Федоров Д.Ю. Індивідуальна анатомічна мінливість вен твердої оболони головного мозку людини/ Д. Ю. Федоров (стр.46-49)
Бельська О.А. Клініко-параклінічні особливості хронічних колітів у дітей/ О. А. Бельська (стр.50-53)
Деміхова Н.В. Стан прозапальних факторів жирової тканини при артеріальній гіпертензії/ Н. В. Деміхова (стр.54-56)
Куцин О.О. Клінічні та ангіографічні особливості перебігу ішемічної хвороби серця серед мешканців населених пунктів Закарпатської області, котрі не мають гірського статусу/ О. О. Куцин, О. В. Устич (стр.57-61)
Мишанич Т.В. Місце пребіотиків у комплексній терапії хворих на хронічний панкреатит з ішемічною хворобою серця/ Т. В. Мишанич (стр.62-66)
Пулик О.Р. Динамічне спостереження за відновленням когнітивних функцій після перенесеного мозкового інсульту/ О. Р. Пулик (стр.67-70)
Симулик В.Д. Клініко-морфологічне обгрунтування ефективності повторних курсів спелеотерапії при лікуванні дітей, хворих на бронхіальну астму/ В. Д. Симулик (стр.71-78)
Симулик В.Д. Цитоморфологічна характеристика мокротиння у дітей, хворих на бронхіальну астму, котрі лікувалися методом спелеотерапії/ В. Д. Симулик (стр.79-83)
Симулик В.Д. Фагоцитарна активність гранулоцитів крові у дітей, хворих на бронхіальну астму, котрі лікувалися методом спелеотерапії/ В. Д. Симулик (стр.84-89)
Симулик В.Д. Ензиматична активність гранулоцитів крові у міжнападовому періоді бронхіальної астми у дітей, котрі лікувалися методом спелеотерапії/ В. Д. Симулик (стр.90-96)
Сміянова Ю.О. Динаміка цитокінів при артеріальній гіпертензії під впливом лікування/ Ю. О. Сміянова (стр.97-99)
Стоянов О.М. Патогенетичне значення центральної моноамінергічної нейропередачі в механізмах розвитку моторних дисфункцій та неврологічного дефіциту після легкої черепно-мозкової травми/ О. М. Стоянов, О. Р. Пулик, Р. С. Вастьянов (стр.100-107)
Ступницька Г.Я. Ефективність використання препаратів цинку у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень із супутнім ожирінням/ Г. Я. Ступницька (стр.108-112)
Якість життя у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень з ожирінням та нормальною масою тіла (стр.113-115)
Артищук В.М. Черезшкірна нефролітотрипсія як альтернатива екстракорпоральній ударно-хвильовій літотрипсії у лікуванні хворих із каменями нижніх ниркових чашечок/ В. М. Артищук (стр.116-119)
Боброва А.О. Роль вени Джіакоміні у розвитку варикозної хвороби нижніх кінцівок/ А. О. Боброва (стр.120-123)
Бора К.В. Лазерна коагуляція сітківки в лікуванні діабетичного макулярного набряку/ К. В. Бора, О. О. Фальбуш (стр.124-127)
Бучок О.О. Вплив методу дренування верхніх сечових шляхів на якість життя хворих із гострим обструктивним пієлонефритом/ О. О. Бучок (стр.128-132)
Denysenko V.L. Complex treatment of colorectal cancer complicated with intestinal obstruction/ V. L. Denysenko (стр.133-140)
Роль ендоскопічної ультрасонографії в діагностиці та лікуванні пухлинних утворень лівого анатомічного сегмента підшлункової залози (стр.141-146)
Лешко М.М. Результати хірургічного лікування хордом крижової ділянки/ М. М. Лешко, Є. І. Слинько (стр.147-152)
Палієнко Р.К. Порівняльна оцінка розповсюдженості спайкового процесу очеревини залежно від різних методів обробки культі червоподібного відростка (експериментальне дослідження)/ Р. К. Палієнко, Є. В. Цема, О. В. Оссовський (стр.153-157)
Ультразвукова діагностика пухлинного тромбозу нижньої порожнистої вени при нирково-клітинному раку на етапах планування операції (стр.158-162)
Патогенетичне обгрунтування тактики хірургічного лікування критичної ішемії нижніх кінцівок при дистальних формах атеросклерозу (стр.163-167)
Русин В.І. Роль холецистокініну у формуванні ускладнень у хворих після холецистектомії/ В. І. Русин, Є. С. Сірчак, Н. Ю. Курчак (стр.168-172)
Чобей С.М. Використання біофлавоноїдів у комплексному лікуванні геморою/ С. М. Чобей (стр.173-177)
Бисага Н.Ю. Акушерські та перинатальні аспекти доброякісної патології шийки матки/ Н. Ю. Бисага (стр.178-181)
Лоя Н.О. Деякі особливості перебігу вагітності та пологів у жінок із деструктивними методами лікування цервікальних інтраепітеліальних неоплазій в анамнезі/ Н. О. Лоя (стр.182-184)
Фединчук Г.В. Оцінка функціонального стану гіпофізарно-тиреоїдної системи у вагітних з прееклампсією в умовах природної нестачі йоду/ Г. В. Фединчук, В. А. Маляр (стр.185-187)
Фединчук Г.В. Стан перекисного окислення ліпідів та антиоксидантної системи захисту при прееклампсії на тлі йододефіциту/ Г. В. Фединчук, В. А. Маляр (стр.188-189)
Єрем Т.В. Вплив еколого-гігієнічних факторів на захворюваність карієсом зубів у мешканців різних біогеохімічних зон Закарпаття/ Т. В. Єрем, М. Д. Варга (стр.190-194)
Єрем Т.В. Особливості виникнення та розвитку карієсу зубів у населення Закарпатської області при тривалому вживанні мінеральних вод як питних/ Т. В. Єрем, Х. В. Єрем (стр.195-197)
Костенко Є.Я. Теоретичне обгрунтування використання ультразвукової ідентифікації основних стоматологічних матеріалів/ Є. Я. Костенко, С. Б. Костенко, К. І. Гаврилешко (стр.198-205)
Матвійчук Х.Б. Стан тканин пародонту у хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки та її ускладнення/ Х. Б. Матвійчук (стр.206-209)
Досвід застосування транскраніальної стимуляції у щелепно-лицевій хірургії (стр.210-212)
Потапчук А.М. Електроміографічна оцінка функціональної активності жувальних м'язів при ортопедичному лікуванні з опорою на дентальні імплантати/ А. М. Потапчук, В. М. Криванич (стр.213-217)
Бекесевич А.М. Вплив наркотичних середників на структурну організацію нервової тканини/ А. М. Бекесевич (стр.218-221)
Вантюх Н.В. Особливості вісцеральної патології при псоріатичній хворобі/ Н. В. Вантюх, О. І. Лемко (стр.222-226)
Кополовець І.І. Принципи хірургічної профілактики гострих порушень мозкового кровообігу у хворих із атеросклеротичним ураженням сонних артерій/ І. І. Кополовець, В. І. Русин, В. Сіготскі (стр.227-231)
Гіпергомоцистеїнемія у патогенезі звичного невиношування вагітності (стр.232-234)
Malanchuk R.A. Clinical value and diagnostics of unequal length legg at patients with myofascial pain syndromes/ R. A. Malanchuk (стр.235-238)
Потапчук А.М. Сучасні методи реставрації сколів керамічного покриття металокерамічних зубних протезів/ А. М. Потапчук, В. В. Крулик (стр.239-245)
Решетар Д.В. Негоспітальні пневмонії: деякі аспекти патогенетичних механізмів розвитку/ Д. В. Решетар (стр.246-253)
Побічні явища та місцеві ускладнення при трансплантації стовбурових клітин у пацієнтів зі зниженою функцією скорочення міокарда (стр.254-258)
Фатула М.І. Артеріальна гіпертензія і хлорид натрію/ М. І. Фатула, Г. Ю. Машура (стр.259-265)
Губіна Н.В. Етика і деонтологія у фармації: нові аспекти викладання в рамках кредитно-модульної системи/ Н. В. Губіна (стр.266-268)
Кашперук-Карпюк І.С. Оптимізація викладання анатомії людини за умов використання комплексу комп'ютерних інформаційних технологій/ І. С. Кашперук-Карпюк, Л. П. Лаврів (стр.269-271)
Шимон В.М. Покращення якості викладання дисципліни "топографічна анатомія та оперативна хірургія"/ В. М. Шимон, О. М. Вайнагій, А. А. Шерегій (стр.272-274)
Костенко С.Б. Теоретичне обгрунтування використання спектрофотометричного методу ідентифікації пломбувальних стоматологічних матеріалів/ С. Б. Костенко, В. Д. Мішалов, В. І. Радько (стр.275-278)
Сухан В.С. Небулайзерна терапія як метод інгаляційної аерозольтерапії у лікуванні хворих на бронхіальну астму/ В. С. Сухан (стр.279-283)
Дуло О.А. Порівняльна характеристика анаеробної продуктивності у дівчат із різним соматотипом, які проживають у гірських та низинних районах Закарпатської області/ О. А. Дуло (стр.284-289)
Лемко І.С. Використання галоаерозольтерапії у дітей із рецидивуючим бронхітом та категорії "часто хворіючі діти"/ І. С. Лемко, С. В. Лукащук (стр.290-295)
Маляр Р.В. Стоматологічний заклад як підприємство у нових економічних умовах/ Р. В. Маляр, О. А. Канюра, О. В. Савчук (стр.296-298)
Мельник В.С. Проведення "уроків здоров'я" в дитячих дошкільних та шкільних закладах м. Ужгород/ В. С. Мельник, Л. Ф. Горзов, Р. Т. Головацька (стр.299-301)
Палко А.І. Причини та нозологічна структура первинної інвалідності працездатного населення Закарпатської області за 2009-2013 роки/ А. І. Палко, А. О. Керецман (стр.302-304)
Погоріляк Р.Ю. Характеристика якості та доступності надання вторинної та третинної медичної допомоги населенню на регіональному рівні/ Р. Ю. Погоріляк (стр.305-307)
Вакула Н.С. Андрій Новак - фундатор Закарпатської обласної клінічної лікарні. До 165 річниці з дня народження/ Н. С. Вакула (стр.308-312)
Фатула Ю.М. Досвід військово-медичної служби Австро-Угорської армії у Першій світовій війні/ Ю. М. Фатула, Д. С. Петнегазі (стр.313-318)
Доцентові кафедри факультетської терапії медичного факультету Ужгородського національного університету Рішку Олександру Адальбертовичу - 60 (стр.319-320)
Лендьел Майя Пилипівна (до 80-річчя з дня народження) (стр.321-322)
Світлій пам'яті доктора медичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Михайла Дмитровича Торохтіна (до 90-річчя від дня народження) (1924-2010) (стр.323-324)
Цікаві статті :
Знайти схожі


15.

Назва журналу :Сучасна стоматологія -2019р.,N 2
Цікаві статті :
Луцкая И. К. Выбор средств и методов лечения постоянных зубов/ И. К. Луцкая (стр.7-12)
Погоріла А. В. Клініко-експериментальне обгрунтування доцільності використання нейропротекторної терапії при лікуванні ятрогенного компресійно-токсичного ураження нижнього альвеолярного нерва пломбувальними матеріалами/ А. В. Погоріла, М. М. Шінкарук-Диковицька, О. В. Мунтян (стр.14-18)
Глазунов О. А. Комплексная оценка гигиены полости рта и состояния твердых тканей зубов в условиях промышленного региона/ О. А. Глазунов, А. А. Груздева (стр.19-23)
Герелюк В. І. Клінічна ефективність застосування цементу на основі мінерального триоксиодного агрегату за умов діагностованих перфоративних уражень кореня зуба/ В. І. Герелюк [та ін.] (стр.24-26)
Батіг В. М. Ефективність комплексного лікування генералізованого пародонтита у хворих з переважанням симпатичної нервової системи з використанням Тантум Верде® у віддалені строки спостережень/ В. М. Батіг, Г. Л. Лєснухіна (стр.28-31)
Кононова О. В. Особливості лікування хворих на генералізований пародонтит із проявами психоемоційного стресу/ О. В. Кононова (стр.32-35)
Колнеко Ю. Г. Мікросклад і мікроструктура зубних паст для лікування підвищеної чутливості твердих тканин зубів/ Ю. Г. Колнеко, К. О. Мялківський (стр.36-41)
Борисенко А. В. Ефективність застосування плазмоліфтингу та озонотерапії в комплексному лікуванні хворих на генералізований пародонтит/ А. В. Борисенко, О. О. Случевська (стр.42-44)
Дац В. В. Особливості стоматологічного статусу у дітей з різним рівнем психічного здоров'я/ В. В. Дац (стр.46-49)
Потапчук А. М. Поширеність та структура зубощелепних аномалій у дітей забруднених територій екосистеми Верхнього Потисся/ А. М. Потапчук [та ін.] (стр.50-55)
Тимофеев А. А. К 88-летию создания кафедры челюстно-лицевой хирургии НМАПО им. П.Л. Шупика МЗ Украины (страницы истории)/ А. А. Тимофеев, Н. А. Ушко (стр.56-65)
Тимофеев А. А. Лечение гнойных ран у больных с флегмонами челюстно-лицевой области и шеи/ А. А. Тимофеев [и др.] (стр.66-71)
Тимофеев А. А. Особенности диагностики больных с опухолями околоушных слюнных желез/ А. А. Тимофеев, Бека Беридзе (стр.72-79)
Тимофеев А. А. Иммунокоррегирующая терапия больных с гнойно-воспалительными заболеваниями мягких тканей челюстно-лицевой области и шеи/ А. А. Тимофеев [и др.] (стр.80-84)
Гударьян О. О. Можливість застосування безпосередньої імплантації з аугментацією кістки й негайного навантаження в реабілітації пацієнтів, які страждають на генералізований пародонтит/ О. О. Гударьян [та ін.] (стр.86-92)
Пантус А. В. Вивчення морфометричних характеристик колагенових волокон після двохмісячної субкутанної імплантації пористого волокнистого матриксу/ А. В. пантус [та ін.] (стр.94-97)
Ахмедбейли Д. Р. Оценка качества жизни пациентов с перимукозитом на фоне применения пробиотиков/ Д. Р. Ахмедбейли (стр.98-101)
Макєєв В. Ф. Оцінки статичної тріщиностійкості полімерних матеріалів для виготовлення базисів знімних протезів/ В. Ф. Макєєв [та ін.] (стр.102-106)
Научно-практическая конференция с международным участием "Системный подход к лечению заболеваний тканей пародонта глазами практического врача-стоматолога" (22 марта 2019г., г. Киев) (стр.108-110)
Мазур І. П. Обговорення гострих питань реформування у стоматології/ І. П. Мазур (стр.111)
Цікаві статті :
Знайти схожі


16.

Назва журналу :Новини стоматології -2018р.,N 3
Цікаві статті :
Мельничук А. С. Віддалені результати комплексного лікування генералізованого пародонтиту за функціональними показниками мікроциркуляції тканин пародонта у разі часткової втрати зубів/ А. С. Мельничук, М. М. Рожко, Г. М. Мельничук (стр.8-12)
Авдєєв О. В. Оцінка гігієнічного стану порожнини рота та гіперестезії зубів у пацієнтів з рецесією ясен/ О. В. Авдєєв, М. О. Іськів (стр.14-17)
Зубачик В. М. Зв'язок між модифікацією глікополімерів ясен людини та порушенням мікроциркуляції на тлі запалення/ В. М. Зубачик [та ін.] (стр.19-23)
Сервіси від ІнСпе - для нових стандартів стоматологічного бізнесу (стр.24-30)
Палков Т. А. Дослідження ретенційних властивостей кукс зубів, відпрепарованих під металокерамічні коронки і мостоподібні протези/ Т. А. Палков (стр.31-34)
Гомюллє О. Коригуючий відбиток - класика. Досвід роботи з матеріалом/ О. Гомюллє (стр.36-38)
Шефер А. Успішний прилад для цифрового визначення кольору зуба: точний обмін даними між клінікою та лабораторією/ А. Шефер, О. Шефер (стр.40-43)
Конехо Х. Надійна фіксація CAD/CAM-матеріалів: короткий огляд клінічних рекомендацій/ Х. Конехо (стр.45-46)
Касіянчук М. В. Кон'юктивне застосування імплантологічної системи для стабілізації залишкового біогенного потенціалу (на прикладі імплантатів U-IMPL)/ М. В. Касіянчук (стр.48-54)
Яковенко Л. М. Сьогодення дитячої щелепно-лицевої хірургії в Україні/ Л. М. Яковенко [та ін.] (стр.57-60)
Ружицька О. В. Топографо-анатомічні особливості щічної ділянки лиця та жирового тіла щоки людей залежно від форми їх голови та обличчя, віку та статі/ О. В. Ружицька (стр.61-67)
Потапчук А. М. Оцінка ангуляції молярів нижньої щелепи в процесі їх мезіалізації з використанням скелетної опори на міні-імплантати/ А. М. Потапчук [та ін.] (стр.68-71)
Деннер В. Просто відновлення ділянок суміжних апроксимальних дефектів Матриця та методика одношарового нанесення композиту високої в'язкості/ В. Деннер (стр.73-76)
Сатиго О. А. Особливості гігієни порожнини рота у пацієнтів із незнімною ортодонтичною технікою/ О. А. Сатиго, В. М. Оромян (стр.77-79)
Shakavets N. Prevalence and risk factors of early childhood caries in Minsk/ N. Shakavets (стр.80-83)
Попович З. Б. Аналіз структури стоматологічної захворюваності у дітей, які проживають на екологічно забруднених територіях/ З. Б. Попович [та ін.] (стр.84-86)
Бандрівська Н. Н. Вплив комплексного лікування на клінічний статус пацієнтів з переломами щелеп на тлі захворювань тканин пародонта/ Н. Н. Бандрівська, Х. О. Дутко, Є. С. Лещук (стр.87-91)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)