Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Осадчук, Д. В.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 18
Показанi документи с 1 за 18
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дейкало І.М., Осадчук Д.В., Василюк Л.В.
Назва : Гострий біліарний ілеус - нестандартна ситуація в ургентній абдомінальній хірургії
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2013. - N2. - С. 65-67 (Шифр ШУ1/2013/2)
MeSH-головна: ЖЕЛЧНОКАМЕННАЯ БОЛЕЗНЬ
КИШЕЧНАЯ НЕПРОХОДИМОСТЬ
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Шідловський О.В., Осадчук Д.В., Фальфушинська Г.І.
Назва : Інтратиреоїдний йод у хворих на однобічний ендемічний вузловий колоїдний зоб
Місце публікування : Ендокринологія. - Киiв, 2013. - Том18, N3. - С. 11-15 (Шифр ЕУ5/2013/18/3)
MeSH-головна: ЗОБ ЭНДЕМИЧЕСКИЙ
ИОД
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дейкало І.М., Осадчук Д.В., Буката В.В.
Назва : Переваги та небезпеки лапароскопічної хірургії гострої спайкової непрохідності
Місце публікування : Одеський медичний журнал. - 2015. - N 2. - С. 50-52 (Шифр ОУ2/2015/2)
Примітки : Библиогр.: с.52
MeSH-головна:


Знайти схожі

4.

Назва журналу :Буковинський медичний вісник -2016р. т.20,N 2
Цікаві статті :
Яскрава особистість. До 50-річчя від дня народження Т.М. Бойчука (стр.3-4)
Авраменко А.А. Уреазная активность неактивной (кокковой) формы хеликобактерной инфекции І типа / А. А. Авраменко, Р. Н. Короленко (стр.5-8)
Авраменко І.В. Оцінка змін функції зовнішнього дихання у пацієнтів після тяжкої негоспітальної пневмонії в динаміці протягом року/ І. В. Авраменко (стр.9-15)
Бондарчук І.В. Рівень адаптаційного напруження і клітинна реактивність організму хворих на артеріальну гіпертензію в поєднанні з ішемічною хворобою серця/ І. В. Бондарчук, Л. П. Сидорчук, І. Й. Сидорчук (стр.16-19)
Борис Р.М. Вплив крововтрати на динаміку вмісту цитокінів сироватки крові в період гострої реакції на краніоскелетну травму/ Р. М. Борис, Т. І. Дзецюх (стр.20-23)
Волошинська К.О. Особливості перебігу артеріальної гіпертензії у пацієнток у пременопаузі і менопаузі за даними добового моніторування артеріального тиску/ К. О. Волошинська, Т. О. Ілащук (стр.24-27)
Гродецький В.К. Характер активності альфа-амілази периферичної крові у хворих на гострий панкреатит/ В. К. Гродецький (стр.28-30)
Зуб Л.О. Характеристика ліпідного дисбалансу крові у хворих на ревматоїдний артрит на тлі хронічної хвороби нирок/ Л. О. Зуб, С. В. Роборчук, М. С. Березова (стр.31-34)
Каліновська І.В. Генетичні аспекти невиношування вагітності/ І. В. Каліновська (стр.35-38)
Колоскова О.К. Інфламатометричні особливості перебігу бронхіальної астми за різного ступеня активності еозинофільного запалення дихальних шляхів/ О. К. Колоскова, Т. О. Лобанова (стр.39-42)
Кополовець І.І. Диспансеризація хворих із атеросклеротичним ураженням екстракраніальних артерій/ І. І. Кополовець (стр.43-47)
Косілова С.Є. Акушерські та перинатальні ускладнення, як фактори ризику затримки росту плода/ С. Є. Косілова (стр.48-50)
Особливості клінічної картини та результати інструментальних методів обстеження у хворих на гастроезофагеальну рефлюксну хворобу, яка проходить на тлі цукрового діабету типу 2 (стр.51-55)
Кравчун П.Г. Аналіз зв'язку показників кардіогемодинаміки із генотипами гена ENOS (GLU298ASP) у хворих на ішемічну хворобу серця й ожиріння/ П. Г. Кравчун, О. І. Кадикова, С. О. Крапівко (стр.56-59)
Диференційована фармакотерапія артеріальної гіпертензії у жінок зі зниженою мінеральною щільністю кісткової тканини (стр.60-63)
Тимпанотомія і аденотомія Versus аденотомія при лікуванні ексудативного отиту у дітей (стр.64-66)
Особливості хірургічного лікування захворювань глотки у дітей із ожирінням (стр.67-69)
Леміш Н.Ю. Екстрагенітальні захворювання у жінок із гестаційним діабетом/ Н. Ю. Леміш, Ю. Ю. Бобик (стр.70-73)
Ефективність застосування протитуберкульозних препаратів 4-ї групи (циклосерину, ПАСКу) у хворих на мультирезистентний туберкульоз (стр.74-80)
Максим'юк В.В. Гострий панкреатит: механізми розвитку та нові підходи до діагностики, прогнозування перебігу і лікування/ В. В. Максим'юк (стр.81-84)
Метаболічний синдром - деякі особливості патогенезу та його вплив на розвиток артеріальної гіпертензії (стр.85-87)
Мелех Б.Я. Стан антиоксидантної глутатіонової системи та процесів перекисного окиснення ліпідів у легенях морських свинок з експериментальним алергічним альвеолітом у різні періоди формування/ Б. Я. Мелех (стр.88-90)
Михалюк Є.Л. Зміни інтегральних показників функціонального стану легкоатлеток-спринтерів у річному циклі тренувального процесу/ Є. Л. Михалюк, М. В. Діденко, С. М. Малахова (стр.91-95)
Міхєєва Т.М. Особливості серцево-судинної системи у школярів із хронічною гастродуоденальною патологією/ Т. М. Міхєєва, Ю. М. Нечитайло (стр.96-100)
Нечитайло О.Ю. Діагностична цінність інфрачервоної термометрії у хворих на цукровий діабет із маніфестними ангіопатіями ніг/ О. Ю. Нечитайло, В. М. Коновчук (стр.101-104)
Ніцович І.Р. Лікування малих форм лейоміоми матки/ І. Р. Ніцович, О. А. Андрієць, А. В. Семеняк (стр.105-107)
Новиченко С.Д. Характеристика вільнорадикального ушкодження та стану антиоксидантного захисту у хворих на хронічну хворобу нирок із наявністю артеріальної гіпертензії/ С. Д. Новиченко (стр.108-111)
Оржешковський В.В. Вплив інсулінорезистентності на перебіг та нейрофізіологічні показники хворих на полінейропатію/ В. В. Оржешковський (стр.112-115)
Пасько А.Я. Вивчення рівня продуктів окисної модифікації білків та ферментів антиоксидантного захисту у хворих з післяопераційним гіпопаратиреозом/ А. Я. Пасько (стр.116-120)
Плеш І.А. Особливості використання діуретиків у лікуванні хворих на есенційну гіпертензію ІІ ст. За різних варіантів циркадіанного ритму артеріального тиску./ І. А. Плеш, Л. Д. Борейко, Н. О. Сливка (стр.121-124)
Процюк Л.О. Клінічні прояви ревматоїдного артриту у хворих із різними генотипами T102C поліморфізму гена серотонінових рецепторів 5-HTR2A залежно від статі./ Л. О. Процюк (стр.125-129)
Диагностический алгоритм и тактика ведения больных с синдромом дилатационной кардиомиопатии (стр.130-137)
Роговий Ю.Є. Патофізіологічний аналіз впливу лікування за допомогою КТФ-лазера доброякісної гіперплазії передміхурової залози у пацієнтів вікової групи 61-75 років на показники когнітивних функцій, системи крові, водно-сольового обміну та функції нирок/ Ю. Є. Роговий, Р. І. Майкан (стр.138-143)
Салій З.В. Вміст АФК+, РІ+, ANV+ у пацієнтів із наслідками черпно-мозкової травми залежно від морфометричних характеристик головного мозку/ З. В. Салій (стр.144-147)
Лікування урогенітального трихомоніазу (стр.148-150)
Середюк В.Н. Клініко-патогенетичні особливості формування і перебігу хронічого легеневого серця при поєднанні з артеріальною гіпертензією/ В. Н. Середюк (стр.151-157)
Скляров Є.Я. Гендерні особливості функціонального стану печінки у хворих на ішемічну хворобу серця в поєднанні з неалкогольною жировою хворобою печінки на тлі прийому аторвастатину/ Є. Я. Скляров, О. Ю. Барнетт, Н. В. Курляк (стр.158-161)
Скляров Є.Я. Рівень інтерлейкіну-6 у пацієнтів з есенційною гіпертензією у поєднанні з ожирінням при призначенні телмісартану або олмесартану в комплексній терапії з аторвастатином/ Є. Я. Скляров, О. М. Бочар (стр.162-165)
Тодоріко Л.Д. Особливості функціонального стану кишечнику у хворих на туберкульоз легень залежно від спектра чутливості мікобактерій туберкульозу/ Л. Д. Тодоріко, О. В. Підвербецька (стр.166-168)
Тодоріко Л.Д. Частота нульового генотипу гена GSTT1 у хворих на туберкульоз легень залежно від варіанта резистентності мікобактерій туберкульозу/ Л. Д. Тодоріко, І. О. Сем'янів, Е. В. Леснік (стр.169-171)
Федів О.І. Поширеність штамів H. Pylori у хворих на пептичну виразку шлунка та дванадцятипалої кишки у поєднанні з артеріальною гіпертензією і цукровим діабетом типу 2/ О. І. Федів, І. О. Сіцінська, І. С. Давиденко (стр.172-173)
Шевага В.М. Зміни вмісту марганцю в сироватці крові при черепно-мозковій травмі легкого і середнього ступеня тяжкості у хворих мирного часу у вояків антитерористичної операції/ В. М. Шевага, Б. В. Задорожна, М. Г. Семчишин (стр.174-177)
Ясінський Р.М. Визначення ризику невдачі лікування хворих на вперше діагностований туберкульоз легень/ Р. М. Ясінський, Д. О. Васильков, А. В. Поволоцька (стр.178-182)
Гиперурикемия как фактор риска сердечно-сосудистой заболеваемости и смертности (обзор литературы) (стр.183-185)
Сучасний погляд на проблему дегідратаційних порушень організму (огляд літератури) (стр.186-190)
Certain unsolved questions of pathogenetic inerrelation between gastroesophgeal reflux disease and chronic forms of ischemic heart disease (review of the references) (стр.191-193)
Зубачик В.М. Роль оксиду азоту в гомеостазі тканин пародонта (огляд літератури)/ В. М. Зубачик, Н. В. Яричківська (стр.194-198)
Постевка І.Д. Сучасний стан проблеми скринінгу раку молочної залози (огляд літератури)/ І. Д. Постевка (стр.199-203)
Роговий Ю.Є. Патофізіологія артеріальної гіпертензії, дисфункції нирок та остеоартрозу в пацієтів з ожирінням (огляд літератури)/ Ю. Є. Роговий, Н. В. Швець, В. І. Швець (стр.204-208)
Тащук В.К. Коморбідність, серцево-судинна патологія і лікування гіперурикемії - чи запобігає захворюванню алопуринол? (огляд літератури)/ В. К. Тащук, Васек Обейд Аль Салама Мухамед (стр.209-212)
Тактика ведения хворих із біліарним сладжем (огляд літератури і власні дані) (стр.213-217)
Юзько О.М. Сучасні підходи до антенатальної та постнатальної діагностики гемолітичної хвороби (огляд літератури)/ О. М. Юзько, Л. В. Дубик (стр.218-222)
Міокард як об'єкт лазерного поляриметричного дослідження (стр.223-228)
Ластівка І.В. Клінічний випадок хвороби Пеліцеуса-Мерцбахера/ І. В. Ластівка, Л. Ю. Хлуновська (стр.229-231)
Коваленко С.В. Досвід застосування небулайзерної терапії ацетицистеїну (інгамісту) при загостреннях хронічного бронхіту в умовах пульмонологічного відділення/ С. В. Коваленко, Л. Д. Кушнір (стр.232-234)
Осадчук Д.В. Досвід лікування гострого деструктивного панкреатиту/ Д. В. Осадчук, А. В. Чорномидз (стр.235-240)
Бойчук Т.М. Перші кроки в організації діяльності Чернівецького державного медичного інституту (1946-1951 рр.)/ Т. М. Бойчук, А. А. Мойсей (стр.241-267)
Гавалешко В.П. Особливості викладання пропедевтики ортопедичної стоматології в умовах кредитно-трансферної системи навчання/ В. П. Гавалешко (стр.268-270)
Московко Г.С. Розвиток клінічного мислення у студентів вищих навчальних медичних закладів, як когнітивна складова професійної компетентності/ Г. С. Московко (стр.271-274)
Яковець К.І. Медичні Internet - Вісті. Частина Х./ К.І Яковець, С. Є. Дейнека (стр.275-277)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Осадчук Д.В., Чорномидз А.В.
Назва : Досвід лікування гострого деструктивного панкреатиту
Місце публікування : Буковинський медичний вісник: український науково-практичний журнал. - Чернівці: БДМУ, 2016. - Т. 20, № 2. - С. 235-240. - ISSN 1684-7903 (Шифр БУ5/2016/20/2). - ISSN 1684-7903
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ПАНКРЕАТИТ
Анотація: У статті подано досвід лікування хворих із гострим деструктивним панкреатитом у Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги за останні три роки. Проаналізовано результати лікування 84 хворих із тяжким перебігом захворювання. Встановлено зниження за останні роки кількості хворих на гострий панкреатит, хоча частка деструктивних форм та смертність залишаються стабільними. Відпрацьована у відділенні тактика лікування гострого панкреатиту дала можливість знизити відсоток гнійно-септичних та тромбоемболічних ускладнень, зменшити тривалість перебування хворих у стаціонарі та утримувати детальність від гострого деструктивного панкреатиту на низькому рівні. Розроблені чіткі покази до оперативного лікування із переважанням малоінвазивних технологій.
Знайти схожі

6.

Назва журналу :Клінічна хірургія -2016р.,N 4
Цікаві статті :
Пойда А.И. Обоснование формирования и результаты применения тазовой тонкокишечной анатомо-функциональной резервуарной конструкции нового типа после колэктомии, предельно низкой передней резекции прямой кишки, мукозэктомии/ А. И. Пойда, В. М. Мельник (стр.5-8)
Дужий І.Д. Гормонально-генетичнозалежна терапія з використанням вітаміну К хворих з приводу виразкової кровотечі/ І. Д. Дужий, С. В. Харченко (стр.9-11)
Ничитайло М.Ю. Постхолецистектомічний синдром: класифікація, фактори ризику, критерії встановлення діагнозу, лікувально-діагностичний алгоритм/ М. Ю. Ничитайло [и др.] (стр.12-16)
Шаповалова Е.И. Баллонная дилатация в сочетании с дозированной папиллотомией в лечении "трудных" форм холедохолитиаза/ Е. И. Шаповалова [и др.] (стр.17-20)
Осадчук Д.В. Особливості діагностики та лікування гострого панкреатиту у хворих похилого й старечого віку/ Д. В. Осадчук, А. В. Чорномидз (стр.21-24)
Шкарбан В.П. Ранні ускладнення у пацієнтів, оперованих з приводу нейроендокринних пухлин підшлункової залози/ В. П. Шкарбан (стр.25-28)
Евтушенко Д.А. Особенности хирургического лечения спаечной болезни брюшины/ Д. А. Евтушенко (стр.29-32)
Алексеева Т.А. Тромбообразование в протезе сосуда как реакция организма на его материал/ Т. А. Алексеева [и др.] (стр.33-36)
Шепетько Е.Н. Хирургическое лечение острой мезентериальной ишемии/ Е. Н. Шепетько [и др.] (стр.37-39)
Опанасенко Н.С. Клиническое значение анатомических особенностей деления промежуточного бронха при выполнении типичной нижней лобэктомии справа/ Н. С. Опанасенко [и др.] (стр.40-43)
Іващенко В.Є. Диференційована тактика відеоторакоскопічної діагностики синдрому плеврального випоту/ В. Є. Іващенко, І. А. Калабуха, Є. М. Маєтний (стр.44-46)
Чубар І.В. Аналіз мікрофлори плевральної порожнини при емпіємі плеври/ І. В. Чубар (стр.47-49)
Кондратюк В.М. Характеристика антибіотикорезистентності мікрофлори бойових (вогнепальних та мінно-вибухових) ран кінцівок/ В. М. Кондратюк (стр.50-53)
Возіанов С.О. Ідентифікація нових діагностичних маркерів раку передміхурової залози за допомогою Notl-мікрочипів/ С. О. Возіанов [и др.] (стр.54-57)
Бойчук С.І. Оцінка якості життя хворих за наявності метастазів нирковоклітинного раку у кістках на тлі застосування бісфосфонатів/ С. І. Бойчук [и др.] (стр.58-60)
Лоза Х.О. Клінічна характеристика стану рубцево-змінених тканин шкіри після операції/ Х. О. Лоза [и др.] (стр.61-63)
Магомедов А.М. Влияние радиальной ударно-волновой терапии низкой частоты на метаболические процессы в костной ткани при травматических дефектах большеберцовой кости в эксперименте/ А. М. Магомедов [и др.] (стр.64-66)
Ляховський В.І. Динаміка бактеріологічних та планіметричних показників рани під дією наночастинок срібла, стабілізованих мексидолом та полівінілпіролідоном/ В. І. Ляховський [и др.] (стр.67-69)
Харченко Д.А. Способ фиксации сигмовидной ободочной кишки при ее завороте/ Д. А. Харченко [и др.] (стр.70-71)
Шейко В.Д. Пошкодження черевної частини аорти під час виконання лапароскопії/ В. Д. Шейко [и др.] (стр.72-74)
Лігоненко О.В. Аорто-дуоденальна нориця як причина виникнення шлунково-кишкової кровотечі/ О. В. Лігоненко [и др.] (стр.75-76)
Корниенко Г.В. Наблюдение успешного лечения острого гематогенного остеомиелита в терминальной стадии у ребенка 13 лет/ Г. В. Корниенко [и др.] (стр.77-79)
Тарас Адамович Кадощук (стр.80)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Осадчук Д.В., Чорномидз А.В.
Назва : Особливості діагностики та лікування гострого панкреатиту у хворих похилого й старечого віку
Місце публікування : Клінічна хірургія. - Київ, 2016. - N 4. - С. 21-24 (Шифр КУ5/2016/4)
Примітки : Бібліогр.: с. 24
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Клінічна анатомія та оперативна хірургія -2017р. т.16,N 4
Цікаві статті :
Субмикроскопические изменения клеток брюшины при формировании синдрома системной воспалительной реакции (стр.9-12)
Войтів Я.Ю. Особливості проявів недиференційованої дисплазії сполучної тканини у хворих хірургічного профілю/ Я. Ю. Войтів (стр.13-16)
Аналіз процесів пероксидного окиснення, каспази-3 та каспази-8 у хворих на вузлові форми зоба на фоні автоімунного тиреоїдиту та з аденомою щитоподібної залози (стр.17-21)
Бабій І.В. Післяопераційні ускладнення хірургічного лікування пахвинної грижі/ І. В. Бабій, В. В. Власов, А. Е. Гурніцький (стр.22-24)
Запобігання синдрому абдомінальної компресії у хворих на гостру кишкову непрохідність (стр.25-31)
Особливості вибору лікувальної тактики у хворих на вогнищевий стерильний панкреонекроз (стр.32-36)
Ничитайло М.Ю. Темп декомпресії жовчних проток та динаміка показників синтетичної функції печінки після транспапілярного ендоскопічного біліарного втручання у хворих на обтураційну жовтяницю, зумовлену холедохолітіазом/ М. Ю. Ничитайло, О. І. Дзюбановський (стр.37-41)
Вплив озонотерапії та локальної вакуумної терапії на активацію репаративного процесу у хворих на ішемічно-гангренозну форму синдрому стопи діабетика (стр.42-45)
Гострий асептичний некротичний панкреатит: хірургічна тактика (стр.46-50)
Юлдашев Ш.С. Комбинированный трансплантат и его значение при хирургическом лечении нестабильных повреждений тел грудного и поясничного отделов позвоночника/ Ш. С. Юлдашев, А. Ш. Шодиев, А. М. Мамадалиев (стр.51-56)
Саволюк С.І. Сучасні інноваційні технології в абдомінальній хірургії/ С. І. Саволюк, Р. О. Балацький, В. І. Зубаль (стр.57-60)
Хірургія швидкого відновлення як стратегія оптимізації перебігу післяопераційного періоду при лапароскопічному лікуванні хворих з перфоративною виразкою дванадцятипалої кишки (стр.61-65)
Особливості сучасного медикаментозного забезпечення в етапному (step-up approach) хірургічному лікуванні гострого некротичного панкреатиту (стр.66-70)
Дейкало І.М. Лапароскопія в лікуванні гострої спайкової тонкокишкової непрохідності/ І. М. Дейкало, Д. В. Осадчук, В. В. Буката (стр.71-73)
Чурпій В.К. Застосування озону в ранньому післяопераційному періоді у хворих літнього та старечого віку з гострим холециститом/ В. К. Чурпій, І. К. Чурпій, І. К. Чурпій (стр.74-76)
Посттравматичний гістогенез мезотелію очеревини в умовах репаративної регенерації при спайковій хворобі (стр.77-79)
Полянський Д.П. Експериментальне обгрунтування ультразвукової діагностики механічної і різних видів динамічної кишкової непрохідності/ Д. П. Полянський, В. В. Непомнящий, І. О. Дворнік (стр.80-82)
Ефективність ендоскопічного гемостазу у пацієнтів із високим ризиком рецидиву гастро-дуоденальних кровотеч виразкового генезу (стр.83-85)
Павляк А.Я. Діагностична цінність неспецифічних гематологічних і клінічних показників ендотоксикозу у хворих з розповсюдженим гнійним перитонітом/ А. Я. Павляк (стр.86-90)
Застосування мініінвазивного дренування обмежених патологічних рідинних скупчень черевної порожнини при гострій хірургічній патології (стр.91-93)
Боягина О.Д. Морфологические отношения между сводом мозга и мозолистым телом человека/ О. Д. Боягина, Ю. П. Костиленко (стр.94-97)
Особливості морфологічних чинників розвитку пілонідальної хвороби в дитячому віці (стр.98-102)
Грицюк М.І. Зміни структур ниркового клубочка при уведенні НАДФ на тлі модельованого експериментального цукрового діабету/ М. І. Грицюк (стр.103-107)
Placinta Ch. Toxocariasis with marked eosinophilic lecocitosis to a 3 years old child - case presentation/ Ch. Placinta, T. Stirbu, I. Vinogradov (стр.108-112)
Вплив рукавної резекції шлунка на вуглеводний обмін у хворих на ожиріння (стр.113-118)
Гузік О.В. Розвиток та становлення будови шийки матки в ранньому періоді онтогенезу людини/ О. В. Гузік (стр.119-122)
Скрипко В.Д. Експериментальне обгрунтування застосування антигіпоксантної терапії з метою профілактики і лікування післяопераційного гіпопаратиреозу/ В. Д. Скрипко, А. Я. Пасько, О. Г. Попадинець (стр.123-129)
Дусик А.В. Морфологічні зміни в ділянці товсто-товстокишкового анастомозу в умовах стресу та після субсерозного введення тіотриазоліну/ А. В. Дусик, О. М. Слободян, Г. Я. Костюк (стр.130-134)
Татарчук Л.В. Кількісний морфологічний аналіз особливостей ремоделювання гемомікроциркуляторного русла дванадцятипалої кишки при пострезекційній портальній гіпертензії/ Л. В. Татарчук, Гнатюк М.С. (стр.135-138)
Іфтодій А.Г. Спосіб переопераційної підготовки хворих на хронічні тріщини відхідника/ А. Г. Іфтодій, І. М. Козловська (стр.139-142)
Белоусов А.Н. Новый алгоритм оценки тяжести пациента/ А. Н. Белоусов (стр.143-148)
Належне використання еритроцитвмісних компонентів крові у дитячій анестезіології з позиції клінічної трансфузіології (стр.149-154)
Гончар М.Г. Еволюція шлункової хірургії (Частина І)/ М. Г. Гончар, Я. М. Кучірка (стр.155-158)
Шляхи підвищення мотивації до навчання іноземних студентів у медичному університеті (стр.159-160)
Професор Півторак Володимир Ізяславович (до 65-річчя від дня народження) (стр.161-162)
Нашому випускнику Ілюку Юрію Івановичу - 80 років (стр.163-164)
Доцент Плаксивий Олександр Григорович (до 60-річчя від дня народження) (стр.165-166)
Пам'яті хірурга, наставника, колеги - доцента кафедри загальної хірургії Кудли Арсенія Олексійовича (01.09.1929-11.10.2017) (стр.167-168)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дейкало І.М., Осадчук Д.В., Буката В.В.
Назва : Лапароскопія в лікуванні гострої спайкової тонкокишкової непрохідності
Місце публікування : Клінічна анатомія та оперативна хірургія: науково-практичний медичний журнал. - Чернівці: Буковинський державний медичний університет, 2017. - Т. 16, № 4. - С. 71-73. - ISSN 1727-0847ISSN 1993-5897 (Шифр КУ26/2017/16/4). - ISSN 1727-0847ISSN 1993-5897. - ISSN 1727-0847ISSN 1993-5897
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: КИШЕЧНАЯ НЕПРОХОДИМОСТЬ
ЛАПАРОСКОПИЯ
Анотація: Гостра спайкова кишкова непрохідність ліквідована за допомогою лапароскопічного адгезіолізису в 76 хворих. Лапароскопічні технології є високоефективним в діагностиці та лікуванні гострої спайкової кишкової непрохідності. Перевагами лапароскопічного адгезіолізису є мініінвазівність, відсутність типових для лапаротомії ускладнень і швидка реабілітація хворих, знижує ймовірність рецидиву спайкового процесу. Рекомендуємо розпочинати лікування всіх випадків гострої кишкової непрохідності в першій стадії розвитку патологічного процесу з діагностичної лапароскопії з подальшим вирішенням можливого лапароскопічного адгезіолізису.
Знайти схожі

10.

Назва журналу :Шпитальна хірургія -2018р.,N 1
Цікаві статті :
Боднар Я. Я. Характеристика структурних змін внутрішніх органів при гострому панкреатиті за умови поліморбідності/ Я. Я. Боднар [та ін.] (стр.5-9)
П'ятночка В. І. Вплив коморбідності на результати хірургічного лікування хворих із первинними та інцизійними вентральними грижами/ В. І. П'ятночка (стр.10-15)
Буката В. В. Стан системної мікроциркуляції у хворих із спайковою кишковою непрохідністю залежно від виду операційних втручань/ В. В. Буката, І. М. Дейкало (стр.16-22)
Банадига А. І. Клініко-лабораторні, прогностичні критерії моніторингу перебігу гострого панкреатиту/ А. І. Банадига (стр.23-28)
Стець М. М. Діагностичні резерви деталізації гострого апендициту у вагітних/ М. М. Стець, В. М. Черненко (стр.29-34)
Шульгай А. Г. Морфометричний аналіз особливостей ремоделювання структур клубової кишки при резекціях різних об'ємів паренхіми печінки/ А. Г. Шульгай, Л. В. Татарчук, М. С. Гнатюк (стр.35-39)
Мельник О. І. Вплив величини внутрішньочеревного тиску на динаміку ішемічно-реперфузійних порушень в експерименті/ О. І. Мельник (стр.40-47)
Козаков К. Г. Вплив модифікованої плікації шлунка та рукавної резекції шлунка у щурів із глутамат-індукованим ожирінням та стрептозотоцин-індукованим діабетом на динаміку зниження маси тіла та вуглеводний обмін/ К. Г. Козаков (стр.48-55)
Думанський Ю. В. Безпосередні результати лікування некрозу низведеної кишки після сфінктерозберігаючих операцій у хворих на рак прямої кишки/ Ю. В. Думанський, С. П. Волошин (стр.56-60)
Шевчук І. М. Результати хірургічного лікування хворих на післяопераційний перитоніт/ І. М. Шевчук [та ін.] (стр.61-66)
Дзюбановський І. Я. Бактеріальний "пейзаж" гнійного осередку та принципи антибактеріальної терапії у хворих із синдромом діабетичної стопи/ І. Я. Дзюбановський, Р. Я. Антощук (стр.67-72)
Малиновский A. B. Первый опыт лапароскопической эхинококкэктомии при рецидивной эхинококковой кисте селезенки/ A. B. Малиновский, М. Н. Майоренко, А. С. Сергеева (стр.73-77)
Аскаров П. А. "Свежие" повреждения внепеченочных желчных протоков/ П. А. Аскаров (стр.78-86)
Halei M. M. Simultaneous surgical interventions/ M. M. Halei (стр.87-92)
Индиаминов С. И. Морфология колото-резаных ран сердца, нанесенных национальными узбекскими ножами/ С. И. Индиаминов, Ф. Х. Бойманов (стр.93-96)
Дейкало І. М. Випадок казуїстичного перебігу гострого деструктивного холециститу в поєднанні з холедохолітіазом/ І. М. Дейкало [та ін.] (стр.97-99)
До 100-річчя від дня народження О. О. Шалімова (стр.100-101)
Пам'яті хірурга, науковця, колеги (стр.102)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дейкало І. М., Осадчук Д. В., Карел О. І., Ліпський В. М.
Назва : Випадок казуїстичного перебігу гострого деструктивного холециститу в поєднанні з холедохолітіазом
Місце публікування : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2018. - N 1. - С. 97-99 (Шифр ШУ1/2018/1)
MeSH-головна: ХОЛЕЦИСТИТ
ПОЖИЛЫЕ
Анотація: Мета роботи: вказати на казуїстичний перебіг гострого деструктивного холециститу в поєднанні з холедохолітіазом. Відобразити високу ефективність сучасних малоінвазивних технологій в лікуванні ускладнених випадків жовчнокам’яної хвороби
Знайти схожі

12.

Назва журналу :Клінічна хірургія -2018р. т.85,N 1
Цікаві статті :
Лупальцов В.И. А.А. Шалимов - учитель, наставник, друг/ В. И. Лупальцов (стр.5-8)
Усенко О.Ю. Операція Whipple з резекцією ворітної/верхньої брижової вени без реконструкції судин з приводу пухлинного тромбозу судин системи ворітної вени/ О. Ю. Усенко [та ін.] (стр.9-11)
Котенко О.Г. Хирургическое лечение перихилярной холангиокарциномы с инвазией в воротную вену/ О. Г. Котенко [и др.] (стр.12-16)
Ничитайло М.Ю. Хірургічна тактика лікування ускладнених форм хронічного панкреатиту з огляду на функціональний стан хворих/ М. Ю. Ничитайло [та ін.] (стр.17-19)
Хомяк І.В. Комбінований відеоендоскопічно-черезшкірний доступ у хірургічному лікуванні інфікованого гострого некротичного панкреатиту/ І. В. Хомяк [та ін.] (стр.20-23)
Гаджиев Д.Н. Иммунный статус, функциональные показатели печени и тяжесть эндогенной интоксикации при разных формах синдрома системной воспалительной реакции у больных при остром калькулезном холецистите/ Д. Н. Гаджиев, Н. Д. Гаджиев, З. Б. Мамедова (стр.24-26)
Лебідь І.Г. Предиктори погіршення якості життя, що пов'язано зі здоров'ям в оперованих і неоперованих дорослих із вродженою патологією серця/ І. Г. Лебідь, Н. М. Руденко, Є. І. Лєбєдь (стр.27-31)
Киримов В.И. Использование методов регенеративной медицины в комплексном лечении хронических язвенно-некротических осложнений при ишемии конечности/ В. И. Киримов [и др.] (стр.32-37)
Кополовець І.І. Порівняння вмісту біомаркерів запалення у пацієнтів при стенозі сонних артерій та вивчення його змін залежно від прогресування атеросклерозу та виникнення атеросклеротичних ускладнень/ І. І. Кополовець [та ін.] (стр.38-40)
Дзюбановський І.Я. Результати лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок, асоційованої з дисплазією сполучної тканини, з використанням ендовенозної лазерної коагуляції/ І. Я. Дзюбановський, А. М. Продан (стр.41-44)
Корпусенко І.В. Одномоментна двобічна резекція легень з приводу туберкульозу/ І. В. Корпусенко, Ю. Ф. Савенков (стр.45-48)
Фомін П.Д. Третинний перитоніт як проблема абдомінальної хірургії/ П. Д. Фомін, О. Б. Матвійчук (стр.49-51)
Бойко В.В. Особливості хірургічної тактики при протяжних рубцевих стриктурах стравоходу/ В. В. Бойко [и др.] (стр.52-55)
Лозинська Л.Ю. Клінічна характеристика та оперативні втручання з приводу хвороби Крона, в тому числі асоційованої з колоректальним раком/ Л. Ю. Лозинська, О. В. Лукавецький (стр.56-58)
Грубнік В.В. Функціональний стан м'язів черевної стінки при післяопераційних вентральних грижах: сучасні клінічні інструменти діагностики та прогнозу/ В. В. Грубнік [та ін.] (стр.59-62)
Думанський Ю.В. Диференційований підхід до комплексного лікування хворих за несприятливих форм місцево-поширеного раку грудної залози/ Ю. В. Думанський [та ін.] (стр.63-66)
Бур'янов О.А. Біомеханічно обгрунтоване хірургічне лікування поранених з вогнепальними переломами довгих кісток/ О. А. Бур'янов [та ін.] (стр.67-70)
Дехтяр Ю.М. Особливості уродинаміки нижніх сечових шляхів у хворих за ідіопатичного гіперактивного сечового міхура/ Ю. М. Дехтяр [та ін.] (стр.71-73)
Мазуренко О.В. Організація служби крові в мобільному госпіталі при подоланні наслідків катастроф/ О. В. Мазуренко [та ін.] (стр.74-76)
Пузирьов Г.С. Синдром Велленса. Особливості діагностики та ендоваскулярного лікування/ Г. С. Пузирьов [та ін.] (стр.77-78)
Дейкало І.М. Гостра жовчнокам'яна непрохідність тонкої кишки/ І. М. Дейкало [та ін.] (стр.79-80)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дейкало І.М., Осадчук Д.В., Карел О.І., Махніцький А. В., Назарко Л. Р.
Назва : Гостра жовчнокам'яна непрохідність тонкої кишки
Місце публікування : Клінічна хірургія. - Київ, 2018. - Том 85, N 1. - С. 79-80 (Шифр КУ5/2018/85/1)
Примітки : Бібліогр.: с. 80
MeSH-головна: ЖЕЛЧНОКАМЕННАЯ БОЛЕЗНЬ
КИШЕЧНАЯ НЕПРОХОДИМОСТЬ
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ
Знайти схожі

14.

Назва журналу :Клінічна хірургія -2017р.,N 12
Цікаві статті :
Тодуров Б. М. Применение левосимендана в периоперационном периоде у больных с острым коронарным синдромом при аортокоронарном шунтировании/ Б. М. Тодуров [и др.] (стр.5-8)
Большак О. О. Віддалені результати пластики мітрального клапана з приводу його недостатності внаслідок порушення цілісності хордально-папілярного апарату/ О. О. Большак [та ін.] (стр.9-11)
Султанова М. Д. Возможности неинвазивной диагностики изменений венечных артерий у больных сахарным диабетом/ М. Д. Султанова (стр.12-14)
Бицай А. М. Особливості етапного хірургічного лікування хворих з приводу облітеруючого атеросклерозу судин нижніх кінцівок за багаторівневого оклюзійного ураження на тлі критичної ішемії тканин/ А. М. Бицай (стр.15-19)
Кіркілевський С. І. Індивідуалізація хірургічного лікування хворих на рак шлунка/ С. І. Кіркілевський [та ін.] (стр.20-23)
Лупальцов В. И. Современное состояние и перспективы лечения свища поджелудочной железы/ В. И. Лупальцов (стр.24-26)
Иманова С. С. Значение динамической рентгенологической дефекографии в диагностике заболеваний прямой кишки и тазового дна/ С. С. Иманова (стр.27-29)
Шипулин П. П. Применение местной анестезии при видеоторакоскопической резекции легкого/ П. П. Шипулин [и др.] (стр.30-32)
Григоренко В. М. Патоморфологічні фактори прогнозу рецидиву місцево-поширеного раку передміхурової залози після радикальної простатектомії/ В. М. Григоренко [та ін.] (стр.33-36)
Смирнова Л. М. Оценка опасности повреждения регуляторных механизмов организма во время операции и наркоза/ Л. М. Смирнова, А. А. Пустынцев, А. И. Стельмах (стр.37-41)
Протас В. В. Попередження кардіореспіраторних порушень під час назотрахеальної інтубації пацієнтів за збереженої свідомості з використанням термінальної анестезії та атаралгезії/ В. В. Протас (стр.42-44)
Бабій І. В. Стан затульної функції пахвинного каналу після алопластики пахвинної грижі/ І. В. Бабій, Л. П. Брико, В. В. Власов (стр.45-47)
Чернякова Г. М. Обгрунтування антимікробної ефективності аплікаційних біонанокомпозитів для лікування опікової інфекції, спричиненої S. aureus та P. aeruginosa/ Г. М. Чернякова [та ін.] (стр.48-51)
Анкин Н. Л. Хирургическое лечение пострадавших при повреждении мягких тканей вследствие открытых переломов костей голени/ Н. Л. Анкин [и др.] (стр.52-55)
Ошивалова О. О. Радіохірургічний метод лікування епітеліальних пухлин шкіри/ О. О. Ошивалова, С. І. Шармазан (стр.56-58)
Мамонтов И. Н. Морфологические изменения печени при экспериментальной частичной обструкции общего желчного протока/ И. Н. Мамонтов [и др.] (стр.59-63)
Угляр Т. Ю. Динаміка процесів ліпідної пероксидації та антиоксидантного захисту за тяжкої поєднаної травми органів черевної порожнини в експерименті/ Т. Ю. Угляр (стр.64-66)
Шейко В. Д. Синдром Бувере - редкое осложнение желчнокаменной болезни/ В. Д. Шейко [и др.] (стр.67-69)
Петров В. Ф. Особливості виникнення травми артерій у дітей/ В. Ф. Петров (стр.70-72)
Тимченко А. С. Універсальна кров та її компоненти: за і проти/ А. С. Тимченко, Р. П. Павлюк, Г. А. Мироненко (стр.73-75)
Шейко В. Д. Синдром Бувере, осложненный дуоденально-ободочным свищем и рецидивным кровотечением/ В. Д. Шейко [и др.] (стр.76-77)
Дейкало І. М. Синдром Бувере/ І. М. Дейкало [та ін.] (стр.78-79)
Горовий В. І. Спосіб бужування стриктури сечівника/ В. І. Горовий [та ін.] (стр.80)
Цікаві статті :
Знайти схожі


15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дейкало І.М., Осадчук Д.В., Карел О.І., Махніцький А.В., Назарко Л.Р.
Назва : Синдром Бувере
Місце публікування : Клінічна хірургія. - Київ, 2017. - N 12. - С. 78-79 (Шифр КУ5/2017/12)
Примітки : Бібліогр.: с. 79
MeSH-головна: ЖЕЛЧНОКАМЕННАЯ БОЛЕЗНЬ
ДВЕНАДЦАТИПЕРСТНОЙ КИШКИ НЕПРОХОДИМОСТЬ
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ
Знайти схожі

16.

Назва журналу :Шпитальна хірургія -2013р.,N 2
Цікаві статті :
Системна запальна відповідь у розвитку ендотеліальної дисфункції та післяопераційних тромбозів у системі нижньої порожнистої вени (стр.5-8)
Шаповал С.Д. Основи формування лікувальної програми у хворих на сепсис/ С.Д. Шаповал, І.Л. Савон, Б.М. Даценко (стр.9-13)
Стець М.М. Імунологічні аспекти синдрому системної запальної відповіді на тлі обтураційної непрохідності кишечника/ М.М. Стець, В.М. Перепадя, О.А. Повч (стр.14-17)
Бойко B.В. Диагностика и оперативное лечение опухолевых прямокишечных свищей/ B.В. Бойко, И.В. Криворотько (стр.18-22)
Леднев Д.А. Нарушение липидного обмена у больных с гнойно-воспалительными заболеваниями мягких тканей, осложненными грамотрицательным сепсисом/ Д.А. Леднев (стр.23-26)
Даценко Б.М. Механічна жовтяниця: патогенетична основа розвитку гострого холангіту і біліарного сепсису/ Б.М. Даценко, В.Б. Борисенко (стр.27-29)
Госсипібома як нестандартне хірургічне ускладнення (стр.30-34)
Камінський І.В. Прогнозування та профілактика післяопераційних гнійно-септичних ускладнень в абдомінальній хірургії/ І.В. Камінський, О.В. Косенко, О.Ю. Гербалі (стр.35-38)
Крилюк В.О. Зміни ферментативної ланки антиоксидантного захисту при тяжкій поєднаній травмі органів черевної порожнини в експерименті/ В.О. Крилюк, А.А. Гудима (стр.39-43)
Федорович О.А. Морфометрична характеристика ремоделювання судин язика при його опіках різного генезу в експерименті/ О.А. Федорович (стр.44-48)
Коноваленко С.О. Кількісний морфологічний аналіз вікових змін судин мікрогемоциркуляторного русла/ С.О. Коноваленко (стр.49-53)
Нестеренко В.Л. Нестандартні ситуації при реконструкціях каротидного басейну/ В.Л. Нестеренко (стр.54-56)
Лупальцов В.И. Хирургическая тактика у больных с острой кишечной непроходимостью, обусловленной ущемленной грыжей/ В.И. Лупальцов (стр.57-59)
Підгірний Я.М. Стратегія інтенсивної терапії інтраабдомінальної інфекції/ Я.М. Підгірний, Б.Я. Підгірний (стр.60-62)
Десятерик В.І. Відносно раннього ентерального харчування у хворих на абдомінальний сепсис/ В.І. Десятерик, В.В. Шаповалюк (стр.63-64)
Дейкало І.М. Гострий біліарний ілеус - нестандартна ситуація в ургентній абдомінальній хірургії/ І.М. Дейкало, Д.В. Осадчук, Л.В. Василюк (стр.65-67)
Современные подходы к лечению ран в зависимости от фаз раневого процесса (стр.68-69)
Краснослободский А.И. Аспекты диагностики и лечения хирургических гнойно-септических осложнений при вторичном иммунодефиците/ А.И. Краснослободский (стр.70-71)
Жученко О.П. Ультразвукове дослідження післяопераційних ран при різних способах зашивання черевної стінки/ О.П. Жученко, М.Д. Желіба (стр.72-74)
Цимбалюк В.І. Результати повторних нейрохірургічних втручань при травмі периферичних нервів нижніх кінцівок/ В.І. Цимбалюк, М.М. Татарчук (стр.75-78)
Міщенко В.В. Підходи до лікування гострого деструктивного інфікованого панкреатиту/ В.В. Міщенко, В.В. Грубник, Р.Ю. Вододюк (стр.79-81)
Ксьонз І.В. Клініко-морфологічні аспекти пухлин селезінки у дітей/ І.В. Ксьонз (стр.82-85)
Воровський О.О. Абдомінальний сепсис як причина бактеріальної транслокації внаслідок розвитку внутрішньочеревної гіпертензії при хірургічному лікуванні великих дефектів черевної стінки/ О.О. Воровський (стр.86-87)
Лященко П.В. Лікування хірургічних хворих на абдомінальний сепсис/ П.В. Лященко (стр.88-89)
Чепіль І.В. Характер мікрофлори та її чутливість до антибіотиків у хворих на гострий інфікований деструктивний панкреатит/ І.В. Чепіль (стр.90-92)
Антибиотикорезистентность и выбор тактики противомикробной терапии хирургического сепсиса (стр.93-95)
Хирургическое лечение некротических инфекций мягких тканей (стр.96-98)
Поляцко К.Г. Нестандартні ситуації при виконанні пункційно-дренуючих втручань під контролем сонографії в пацієнтів із хірургічною патологією органів черевної порожнини і заочеревинного простору/ К.Г. Поляцко (стр.99-102)
Проспективне обсерваційне багатоцентрове дослідження: Західно-український реєстр сепсису (стр.103-104)
Сепсис: диагноз, антимикробная терапия с позиций новых международных рекомендаций (стр.105-106)
Стець М.М. Особливості діагностики та комплексне лікування хворих із хірургічним сепсисом/ М.М. Стець, Л.О. Харченко, Т.М. Галига (стр.107-108)
Иммунотерапия распространенного перитонита как профилактика абдоминального сепсиса (стр.109-110)
Билиарный сепсис при холедохолитиазе (стр.111-112)
Філіп Ж.В. Патофізіологічні особливості больового синдрому у хворих із термічними опіками/ Ж.В. Філіп, О.Ю. Сорокіна (стр.113-114)
Попик М.П. Біліарний сепсис при патології позапечінкових жовчних шляхів/ М.П. Попик (стр.115-116)
Стояновський І.В. Типові недоліки в діагностиці та лікуванні некротизуючого фасціїту/ І.В. Стояновський (стр.117-118)
Кузенко Р.Т. Антибактеріальна профілактика у комплексному лікуванні гострого панкреатиту у хворих похилого та старечого віку/ Р.Т. Кузенко, І.М. Шевчук (стр.119-120)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Назва журналу :Ендокринологія -2013р. т.18,N 3
Цікаві статті :
Кваченюк А.М. Роль латеральної лімфодисекції в радикальному лікуванні медулярної карциноми щитоподібної залози/ А.М. Кваченюк, Д.В. Рейзін (стр.5-10)
Шідловський О.В. Інтратиреоїдний йод у хворих на однобічний ендемічний вузловий колоїдний зоб/ О.В. Шідловський, Д.В. Осадчук, Г.І. Фальфушинська (стр.11-15)
Чернышев С.В. Сравнительная оценка различных минимально инвазивных вмешательств на щитовидной железе/ С.В. Чернышев (стр.16-19)
Генетична варіативність за кількістю САG-повторів у гені андрогенового рецептора чоловіків, хворих на цукровий діабет 2 типу, залежно від рівня інсулінемії (стр.20-27)
Ефимов А.С. Дислипопротеинемия и ее роль в развитии и прогрессировании ишемической болезни сердца у пациентов с сахарным диабетом 2 типа/ А.С. Ефимов, Л.К. Соколова (стр.28-33)
Єфімов А.С. Особливості забезпеченості організму 25-гідроксивітаміном D3 у хворих на цукровий діабет 2 типу/ А.С. Єфімов, Л.М. Михальчук (стр.34-39)
Сергієнко В.О. Ригідність артерій, серцево-судинні захворювання і цукровий діабет (огляд літератури і власні дані)/ В.О. Сергієнко (стр.40-52)
Тронько Н.Д. Достижения регенеративной медицины в терапии сахарного диабета 1 типа. III. Клинические исследования по применению стволовых клеток для лечения основного заболевания/ Н.Д. Тронько, И.П. Пастер (стр.53-63)
Удосконалення навчання самоконтролю хворих на цукровий діабет: практика контролю компесації хвороби та її ускладнень у дітей і підлітків (огляд літератури та власні дані) (стр.64-69)
Журавлёва Л.В. Применение альфа-липоевой кислоты у пациентов очень высокого кардиоваскулярного риска с сопутствующим сахарным диабетом 2 типа/ Л.В. Журавлёва, Н.А. Лопина (стр.70-80)
Спринчук Н.А. Сучасні технології лікування цукрового діабету 1 типу в дітей/ Н.А. Спринчук, О.В. Большова (стр.81-83)
Тези конференції молодих учених ДУ "Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України" (стр.84-89)
Антропова О.В. Психологічний стан дітей шкільного віку з ідіопатичною низькорослістю/ О.В. Антропова (стр.84)
Зиныч П.П. Концепция "Fast-track surgery" в тиреоидной хирургии/ П.П. Зиныч (стр.84-85)
Левчук Н.І. Вплив R-(+)-метанандаміду in vivo та in vitro на інтенсивність стероїдогенезу і фрагментації ДНК в адренокортикоцитах щурів/ Н.І. Левчук (стр.85)
Лучицький В.Є. Андрогендефіцитний стан у чоловіків, хворих на цукровий діабет 2 типу/ В.Є. Лучицький (стр.85-86)
Михальчук Л.М. Дефіцит вітаміну D у хворих на цукровий діабет 2 типу з ожирінням/ Л.М. Михальчук (стр.86)
Музь Н.М. Оцінка дієти та серцево-судинних факторів ризику і зв'язок між складом раціону харчування та контролем глікемії в дітей та підлітків, хворих на цукровий діабет 1 типу/ Н.М. Музь (стр.86)
Пахомова В.Г. Вміст цинку та інсуліноподібного фактора росту в організмі дітей із соматотропною недостатністю до та на тлі лікування препаратами гормону росту/ В.Г. Пахомова (стр.87)
Пушкарьов В.В. Сигнальні механізми, що беруть участь у формуванні стійкості клітин раку щитоподібної залози до паклітакселю/ В.В. Пушкарьов (стр.87)
Цереброваскулярна реактивність у хворих на цукровий діабет 1 типу з та без кардіоваскулярної вегетативної нейропатії (стр.87-88)
Супрун И.С. Оптимизация оперативного приема в эндокринной хирургии при применении высокочастотной электросварочной технологии/ И.С. Супрун (стр.88)
Ткачова Т.О. Стан системи гормон росту /IФР-1/IФР-ЗБ-3 та вміст ліпідів у молодих дорослих із соматотропною недостатністю, не лікованих препаратами рекомбінантного гормону росту/ Т.О. Ткачова (стр.88-89)
Цимбал Т.С. Діагностика та лікування ранніх стадій діабетичної нефропатії/ Т.С. Цимбал (стр.89)
Тестостерон покращує вербальне засвоєння і пам'ять у жінок у постменопаузі/ підгот.: В.М. Пушкарьов (стр.90)
Природний гормон стимулює дозрівання яйцеклітини/ підгот.: В.М. Пушкарьов (стр.90-91)
Хворим на цукровий діабет 2 типу після пересадки власних стовбурових клітин кісткового мозку потрібно менше інсуліну/ підгот.: В.М. Пушкарьов (стр.91-92)
Додаткова терапія ситагліптином при дефіциті інсуліну: різна реакція біомаркерів терапевтичної ефективності при діабеті 1 та 2 типів/ підгот.: В.М. Пушкарьов (стр.92)
Тронько Н.Д. Комиссаренко Игорь Васильевич - 55 лет в эндокринной хирургии Украины/ Н.Д. Тронько, А.Е. Коваленко (стр.93-95)
Цікаві статті :
Знайти схожі


18.

Назва журналу :Одеський медичний журнал -2015р.,N 2
Цікаві статті :
Релапароскопія в лікувально-діагностичному алгоритмі ускладнень лапароскопічної хірургії (стр.7-10)
Федоров В.Ю. Гнійно-септичні ускладнення в лапароскопічній хірургії гострих захворювань органів черевної порожнини/ В. Ю. Федоров (стр.10-12)
Ятрогенні ушкодження при лапароскопічних операціях (стр.12-15)
Профилактика отдаленных осложнений после лапароскопических операций (стр.15-17)
Фомін П.Д. Інтраопераційні та післяопераційні ускладнення під час лапароскопічних і відкритих оперативних втручань при ахалазії стравоходу/ П. Д. Фомін, А. К. Курбанов (стр.18-20)
Дмитренко О.П. Хірургічне лікування хворих на гастроезофагеальну рефлюксну хворобу/ О. П. Дмитренко (стр.21-23)
Грубник В.В. Причини незадовільних результатів лапароскопічної пластики гриж стравохідного отвору діафрагми: аналіз результатів 2500 операцій/ В. В. Грубник, А. В. Малиновський (стр.23-28)
Вансович В.Є. Методика Dor запобігає функціональним розладам після лапароскопічної хіатопластики у хворих на грижу стравохідного отвору діафрагми/ В. Є. Вансович, Ю. М. Котік (стр.28-30)
Лаврик А.С. Небезпеки й ускладнення малоінвазивного лікування ожиріння/ А. С. Лаврик, А. Ю. Згонник, О. А. Лаврик (стр.31-33)
Оспанов О.Б. Оценка результатов лапароскопических рестриктивных бариатрических операций/ О. Б. Оспанов, К. А. Намаева, А. М. Орекешова (стр.33-35)
Причини та профілактика рецидивів пахвинних гриж при трансабдомінальній преперитонеальній алопластиці (стр.36-38)
Воротинцева К.О. Рецидиви після лапароскопічних герніопластик вентральних гриж як результат методологічних помилок/ К. О. Воротинцева (стр.39-41)
Ускладнення і помилки при відеоендоскопічних втручаннях у хірургії пахвинної грижі (стр.41-44)
Профілактика ускладнень при ургентних лапароскопічних операціях на органах черевної порожнини (стр.45-47)
Кутовий О.Б. Лапароскопічна апендектомія у вагітних як безпечний метод лікування/ О. Б. Кутовий, І. І. Петрашенко, В. А. Пелех (стр.48-50)
Дейкало І.М. Переваги та небезпеки лапароскопічної хірургії гострої спайкової непрохідності/ І. М. Дейкало, Д. В. Осадчук, В. В. Буката (стр.50-52)
Результати й ускладнення комплексного лікування хворих на цироз печінки, ускладнений кровотечею, із застосуванням малоінвазивних технологій (стр.52-56)
Технологічні аспекти застосування малоінвазивних методів у корекції жовчовитікань після лапароскопічних холецистектомій (стр.57-59)
Ткаченко О.І. Лапароскопічна субтотальна холецистектомія як метод профілактики ушкодження жовчних проток при складних формах жовчнокам'яної хвороби/ О. І. Ткаченко, М. В. Прикупенко (стр.59-61)
Мендель М.А. Значення анатомічних варіацій біліарної системи для профілактики ускладнень лапароскопічної холецистектомії/ М. А. Мендель, А. В. Іващенко (стр.62-64)
Лупальцов В.И. Прогнозирование лапароскопической холецистэктомии у больных с осложненными формами острого холецистита/ В. И. Лупальцов, А. И. Ягнюк, А. В. Трофимова (стр.65-67)
Результати лапароскопічної холецистектомії при гострому холециститі та його ускладнених формах у хворих різних вікових груп (стр.68-70)
Паламарчук В.І. Дренування загальної жовчної протоки при гострому калькульозному холециститі, ускладненому холедохолітіазом/ В. І. Паламарчук, Б. В. Свиридюк, О. В. Іванько (стр.70-73)
Шевченко Б.Ф. Досвід виконання органозберігаючих операцій у лікуванні жовчнокам'яної хвороби/ Б. Ф. Шевченко, О. М. Бабій (стр.73-76)
Федоров И.В. Результаты краткосрочного обучения врачей эндоскопической хирургии/ И. В. Федоров (стр.77-79)
Березницький Я.С. Досвід застосування сучасних методик практичного навчання для освоєння мануальних навичок у лапароскопічній хірургії/ Я. С. Березницький, Р. В. Дука (стр.80-82)
Роль лапароскопії в хірургічному лікуванні пухлин лівого анатомічного сегмента підшлункової залози (стр.83-86)
Черенько С.М. Хірургічні ризики виконання лапароскопічної адреналектомії та шляхи їх мінімалізації: досвід семисот операцій/ С. М. Черенько, О. С. Ларін, О. А. Товкай (стр.86-89)
Лапароскопічна тотальна колектомія у лікуванні хворих на неспецифічний виразковий коліт і хворобу Крона товстої кишки: успіхи, помилки, ускладнення (стр.90-92)
Причини ускладнень і конверсій при лапароскопічних резекціях ободової кишки (стр.92-95)
Трансанальна ендоскопічна мікрохірургія пухлин прямої кишки (стр.95-98)
Вибір ступеня інвазивності корекції ускладнених кіст підшлункової залози (стр.99-101)
Усенко О.Ю. Алгоритм діагностики та прогнозування перебігу доброякісних проліферативних захворювань молочної залози/ О. Ю. Усенко, Р. П. Ромак (стр.102-106)
Кресюн Н.В. Порівняльна характеристика ефективності методів ранньої діагностики діабетичної ретинопатії/ Н. В. Кресюн, В. О. Полясний (стр.106-110)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)