Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Марункевич, Я. Ю.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 6
Показанi документи с 1 за 6
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Марункевич Я.Ю.
Назва : Особливості динаміки продуктивної та негативної симптоматики шизофренії з урахуванням супутньої соматичної патології
Місце публікування : Укр. вісн. психоневрології. - Харків, 2014. - Том 22, Вип. 3. - С. 74-76 (Шифр УУ5/2014/22/3)
MeSH-головна: ШИЗОФРЕНИЯ
КОМОРБИДНОСТЬ
Знайти схожі

2.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2018р.,N 2
Цікаві статті :
Боднар Л. П. Фактори ризику професійних захворювань медичних працівників (огляд літератури)/ Л. П. Боднар [та ін.] (стр.6-10)
Четайкіна А. В. H. pylori-інфекція у пацієнтів із хронічним обструктивним захворюванням легень у поєднанні з гастропатіями/ А. В. Четайкіна, Є. Я. Скляров (стр.11-13)
Петрунів В. Б. Діагностична інформативність саліварних показників гомеостазу ротової порожнини при стоматологічній та супутній патологіях у дітей (огляд літератури)/ В. Б. Петрунів (стр.14-16)
Радчук В. Б. Характеристика реактивних змін слизової оболонки ясен за умов різних видів одонтопрепарування під металокерамічні конструкції/ В. Б. Радчук, Н. В. Гасюк (стр.17-20)
Shevchuk M. M. Clinical aspects of parodontal tissue diseases (literature review)/ M. M. Shevchuk (стр.21-23)
Корильчук Н. І. Ожиріння як передумова метаболічного синдрому (огляд літератури)/ Н. І. Корильчук (стр.24-28)
Сміян С. І. Застосування квінаприлу та L-аргініну з метою корекції ендотеліальної дисфункції у пацієнтів із анкілозивним спондилоартритом та в поєднанні з гіпертонічною хворобою/ С. І. Сміян, Б. О. Кошак, У. С. Слаба (стр.29-33)
Міхалєва Т. В. Фенотипові ознаки і поліморфізм RS 10465885 гена конексину-40 як предиктори виникнення рецидиву аритмії у пацієнтів із фібриляцією передсердь неклапанного генезу після відновлення синусового ритму при однорічному спостереженні: результати нейромережевого аналізу/ Т. В. Міхалєва [та ін.] (стр.34-45)
Чайковська М. І. Феритин, запалення та ФРФ-23 при хронічній хворобі нирок/ М. І. Чайковська (стр.46-49)
Бойко В. В. Метаболітотропна терапія в лікуванні пацієнтів із гіпертонічною хворобою ІІ стадії у поєднанні з стабільною ішемічною хворобою серця/ В. В. Бойко, С. В. Білецький (стр.50-53)
Левчик О. І. Коморбідність та її вплив на прихильність до подальшого лікування у пацієнтів з інфарктом міокарда/ О. І. Левчик (стр.54-58)
Романюк П. Б. Предиктори зростання ризику смерті від усіх причин у пацієнтів із постійною формою фібриляції передсердь неклапанної етіології/ П. Б. Романюк (стр.59-65)
Vergun A. R. Destructive complicated polyonychomycosis and nail incarnation: clinical and biochemical parallels (case series)/ A. R. Vergun [et al.] (стр.66-73)
Маланчук Л. М. Порівняльні відмінності просторової реорганізації плацент у жінок із синдромом втрати плода без корекції та на фоні медикаментозного лікування/ Л. М. Маланчук [та ін.] (стр.74-76)
Корнієнко В. Г. Порушення варіабельності ритму як метод оцінювання адаптаційних реакцій організму вагітних при наявності шкідливих звичок/ В. Г. Корнієнко, О. С. Фітькало (стр.77-80)
Погорєлов В. В. Ендотеліальні й імунологічні зміни при компресійно-ішемічній радикуломієлопатії та їх енергетична корекція/ В. В. Погорєлов, І. Ю. Багмут, В. І. Жуков (стр.81-84)
Марункевич Я. Ю. Деякі особливості суїцидальної поведінки хворих на параноїдну шизофренію/ Я. Ю. Марункевич (стр.85-91)
Гудименко О. О. Використання методу скінченних елементів для лікування ангулярних переломів нижньої щелепи/ О. О. Гудименко [та ін.] (стр.92-95)
Гавалешко В. П. Роль спеціальної ортопедичної підготовки пацієнтів із деформаціями зубних рядів на фоні ревматоїдного артриту (огляд літератури)/ В. П. Гавалешко, О. Є. Кошкін, В. І. Рожко (стр.96-99)
Лебідь О. І. Аналіз стоматологічного статусу школярів міста Стрия залежно від режиму та раціону харчування/ О. І. Лебідь, К. М. Дуда, Г. В. Стойкевич (стр.100-102)
Паталаха О. В. Комплексне лікування генералізованого пародонтиту в наркозалежних, хворих на токсичний гепатит/ О. В. Паталаха, І. В. Лоскутова (стр.103-109)
Савельєва Н. М. Імунологічні аспекти генералізованого пародонтиту (огляд літератури)/ Н. М. Савельєва [та ін.] (стр.110-115)
Гнатюк М. С. Порушення всмоктувальної функції тонкої кишки при пострезекційній портальній гіпертензії/ М. С. Гнатюк, Л. В. Татарчук (стр.116-119)
Григор’єва О. А. Динаміка клітинного складу печінки щурів після внутрішньоутробного введення дексаметазону в ранньому післянатальному періоді/ О. А. Григор’єва, П. В. Богданов (стр.120-124)
Григор’єва О. А. Особливості внутрішньої будови яєчників потомства щурів після введення прогестерону під час вагітності/ О. А. Григор’єва, К. С. Ковальчук (стр.125-128)
Григор’єва О. А. Морфометричні особливості стінок шлуночків та міжшлуночкової перегородки серця щурів у нормі та після внутрішньоплідної дії антигену/ О. А. Григор’єва, А. В. Чернявський (стр.129-132)
Регеда М. С. Особливості імунного гомеостазу в динаміці розвитку експериментальної бронхіальної астми/ М. С. Регеда, Л. А. Любінець, Б. Ф. Щепанський (стр.133-135)
Беський В. О. Субмікроскопічні зміни компонентів аерогематичного ураження хлоридною кислотою/ В. О. Беський [та ін.] (стр.136-140)
Волотовська Н. В. Особливості реакції глутатіонової системи внутрішніх органів на тлі експериментальної політравми/ Н. В. Волотовська, А. А. Гудима (стр.141-144)
Крилюк В. О. Розвиток синдрому ендогенної інтоксикації за умов поєднаної травми органів черевної порожнини на фоні гіповолемічного шоку та реперфузійного синдрому кінцівки/ В. О. Крилюк, Г. Ю. Цимбалюк (стр.145-149)
Кривокульський Б. Д. Вивчення впливу віку та індексу коморбідності на ризик тромботичних ускладнень у хворих на рак ендометрія на доопераційному етапі/ Б. Д. Кривокульський [та ін.] (стр.150-154)
Франчук В. В. Особливості дефектів медичної допомоги в анестезіології-реаніматології (за матеріалами судово-слідчих справ)/ В. В. Франчук (стр.155-160)
Цибульська Т. Є. Вплив місцевої та загальної метаболічної терапії на стан аналізатора в дітей із набутою міопією, асоційованою з синдромом недиференційованої дисплазії сполучної тканини/ Т. Є. Цибульська, О. Є. Пашкова (стр.161-164)
Литвин К. Ю. Асоціації алелів HLA-DRB1 з розвитком ВІЛ-інфекції та коморбідністю у пацієнтів зі СНІД/ К. Ю. Литвин, Л. Р. Шостакович-Корецька, О. О. Волікова (стр.165-169)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Марункевич Я. Ю.
Назва : Деякі особливості суїцидальної поведінки хворих на параноїдну шизофренію
Паралельн. назви :Some features of suicidal behavior of patients with paranoid schizophrenia
Місце публікування : Вісник наукових досліджень. - Тернопіль, 2018. - N 2. - С. 85-91 (Шифр ВУ9/2018/2)
MeSH-головна: ШИЗОФРЕНИЯ ПАРАНОИДНАЯ
СУИЦИДАЛЬНЫЕ НАМЕРЕНИЯ
Анотація: Суїцидальна поведінка є однією з найактуальніших соціальних та медичних проблем. При цьому ряд важливих питань, пов’язаних із суїцидальною поведінкою хворих на шизофренію, зокрема щодо гендерних особливостей, залишають ся недостатньо вивченими. Мета дослідження – вивчити особливості суїцидальної поведінки хворих на параноїдну шизофренію з урахуванням гендерного фактора на підставі порівняльного аналізу даних медичної документації та безпосереднього клінічного дослідження. Матеріали і методи. З метою вивчення особливостей суїцидальної поведінки хворих на параноїдну шизофренію з урахуванням гендерного фактора проведено дослідження суїцидальної поведінки шляхом вивчення медичної документацію 407 чоловіків та 409 жінок, та клінічного обстеження 53 чоловіків та 49 жінок, хворих на параноїдну шизофренію. Результати досліджень та їх обговорення. Виявлено відносно невисоку поширеність суїцидальних феноменів до початку захворювання на шизофренію: встановлено наявність суїцидальних думок у 1,0 % чоловіків та в 1,5 % жінок за даними медичної документації та у 5,7 % чоловіків і в 4,1 % жінок за даними клінічного обстеження, суїцидальних дій – у 1,5 % жінок за даними медичної документації. Встановлено, що після дебюту шизофренії суїцидальна активність хворих різко зростає: за даними аналізу медичної документації суїцидальні думки виявлені у 17,2 % чоловіків та в 18,8 % жінок, за даними клінічного обстеження – відповідно у 47,2 % чоловіків та в 20,4 % жінок, суїцидальні спроби – відповідно у 9,3 та 15,6, та у 26,4 проти 10,2 %. Встановлено значну виразність психопатологічної симптоматики шизофренії у хворих із суїцидальними тенденціями. Найтісніше асоційовані з наявністю суїцидальних думок негативна симптоматика та поведінкові порушення (97,3 % серед усіх хворих, 95,7 % – серед чоловіків, 98,7 % – серед жінок за даними аналізу документації, 100,0 % – за даними клінічного обстеження). Для суїцидальних дій характерна тісна асоційованість із негативною симптоматикою. Висновки. Хворим на параноїдну шизофренію притаманна висока суїцидальна активність як на рівні суїцидальних думок, так і на рівні суїцидальних дій.
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Здобутки клінічної і експериментальної медицини -2018р.,N 3
Цікаві статті :
Бібінець Л. С. Рекомендації фінського клінічного протоколу щодо медикаментозної терапії артеріальної гіпертензії у викладанні сімейної медицини на додипломному рівні/ Л. С. Бібінець, Ю. Я. Коцаба (стр.6-12)
Бондаренко О. О. Метаболічний синдром: довгий шлях еволюції - від повного заперечення до всесвітнього визнання проблеми/ О. О. Бондаренко, М. І. Сорочка (стр.13-19)
Христич Т. М. Етіологічні фактори, що формують хронічний панкреатит/ Т. М. Христич, Д. О. Гонцарюк (стр.20-27)
Вацик М. О. Особливості структурно-просторової організації кровоносного русла легень щурів у нормі та його реорганізація при загальному зневодненні/ М. О. Вацик (стр.28-35)
Герман О. М. Структурна реакція легеневої тканини та судин малого кола кровообігу в термінальній стадії моделювання гострого перитоніту/ О. М. Герман [та ін.] (стр.36-40)
Гнатюк М. С. Особливості локальних імунних реакцій у дванадцятипалій кишці при пострезекційній портальній гіпертензії/ М. С. Гнатюк, Л. В. Татарчук (стр.41-46)
Гудима А. А. Вікові особливості активації процесів ліпідної пероксидації в нирці в умовах експериментальної краніоскелетної травми/ А. А. Гудима, Ю. І. Сушко (стр.47-51)
Джус М. Б. Динамічне спостереження за дорослими пацієнтами з ювенільним ревматоїдним артритом/ М. Б. Джус (стр.52-60)
Заремба Є. Х. Оптимальний метод лікування артеріальної гіпертензії, поєднаної з дисплазією сполучної тканини/ Є. Х. Заремба [та ін.] (стр.61-66)
Короленко Н. В. Клініко-функціональні аспекти відновного лікування дітей молодшого шкільного віку з цервікогенним головним болем на тлі нестабільності в шийному відділі хребта/ Н. В. Короленко, О. В. Горша (стр.69-74)
Кривенко В. І. Стан оксидативного стресу у хворих з поєднаним перебігом цукрового діабету 2 типу та остеопорозу/ В. І. Кривенко, О. І. Бородавко (стр.75-80)
Максимець Т. А. Тригліцерид-глюкозний індекс як опосередкований маркер інсулінорезистентності у пацієнтів з ішемічною хворобою серця та ожирінням/ Т. А. Максимець, О. О. Бондаренко, Є. Я. Скляров (стр.81-85)
Маланчук Л. М. Оцінка перинатальних наслідків у жінок із синдромом втрати плода/ Л. М. Маланчук, Г. О. Кривицька, С. Л. Маланчук (стр.86-90)
Мартинюк Л. П. Вплив кетлікану та поляризуючого світла на показники перекисного окиснення ліпідів та антиоксидантного захисту у хворих на цукровий діабет 2 типу з діабетичною полінейропатією та дисліпідемією/ Л. П. Мартинюк, Н. Р. Макарчук (стр.91-98)
Марункевич Я. Ю. Особливості суїцидальної поведінки хворих на параноїдну шизофренію з різними клініко-психопатологічними та соціально-психологічними характеристиками/ Я. Ю. Марункевич (стр.99-105)
Пасєчко Н. В. Досвід проведення ерадикаційної терапії helicobacter pylori у хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки/ Н. В. Пасєчко [та ін.] (стр.107-111)
Пасєчко Н. В. Деякі аспекти модифікації способу життя на основі дієтичних підходів при кардіореабілітації хворих на ішемічну хворобу серця та після операцій на серці/ Н. В. Пасєчко [та ін.] (стр.112-116)
Подпрятов С. С. Порівняльне випробування органної моделі для дослідження електрозварного міжкишкового анастомозу в лабораторному експерименті/ С. С. Подпрятов [та ін.] (стр.117-124)
Сердулець Ю. І. Зміни показників перокидації ліпідів, глутатіонової ланки протиоксидантного захисту, ІЛ-18, ІЛ-10 та матриліну 3 у хворих на остеоартроз, поєднаний з цукровим діабетом 2 типу, ожирінням, артеріальною гіпертензією/ Ю. І. Сердулець (стр.125-131)
Телев'як А. Т. Динаміка показників перекисного окиснення ліпідів та антиоксидантного захисту в м'язовій тканині задніх кінцівок щурів при розвитку ішемічно-реперфузійного синдрому (експериментальне дослідження)/ А. Т. Телев'як (стр.132-139)
Терновська Т. О. Використання методу внутрішньовенного введення розчину перекису водню для лікування пацієнтів з варикозним розширенням вен нижніх кінцівок/ Т. О. Терновська, А. А. Бондаренко, П. А. Терновський (стр.140-145)
Чорненька Г. М. Морфологічні особливості ендометрія у жінок репродуктивного віку: аналіз морфометричних показників/ Г. М. Чорненька, М. В. Логаш (стр.146-150)
Яценко К. В. Вплив транскраніальної мікрополяризації на мозкову гемодинаміку у пацієнтів з перинатальною гіпоксійно-ішемічною енцефалопатією/ К. В. Яценко (стр.151-156)
Коваленко О. М. Фактори серцево-судинного ризику та прояви персистуючого системного запалення у хворих з коморбідністю хронічного обструктивного захворювання легень та артеріальної гіпертензії/ О. М. Коваленко, В. В. Родіонова (стр.157-162)
Цимбалюк Г. Ю. Стан добового діурезу нирок в умовах ішемічно-реперфузійного синдрому кінцівок, травми органів черевної порожнини, ускладненої гіповолемічним шоком, та їх поєднання у ранньому періоді травматичної хвороби/ Г. Ю. Цимбалюк (стр.163-169)
Ковальов В. В. Вплив скелетної травми різної тяжкості, ускладненої крововтратою, та антиоксидантно-прооксидантний баланс кіркового шару нирки/ В. В. Ковальов, Д. В. Попович (стр.170-175)
Кузьмінський І. В. Вплив ішемічно-реперфузійного синдрому кінцівок на відхилення показників цитолітичного синдрому/ І. В. Кузьмінський (стр.176-181)
Боднар Я. Я. Пам'яті учителя. До 115-річчя з дня народження та 25-річчя з дня смерті професора Онисима Тимофійовича Хазанова/ Я. Я. Боднар (стр.182-184)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Марункевич Я. Ю.
Назва : Особливості суїцидальної поведінки хворих на параноїдну шизофренію з різними клініко-психопатологічними та соціально-психологічними характеристиками
Паралельн. назви :Features of suicidal behavior of patients with paranoid schizophrenia with different clinical-psycholopathological and socio-psychological characteristics
Місце публікування : Здобутки клінічної і експериментальної медицини. - Тернопіль, 2018. - N 3. - С. 99-105 (Шифр ЗУ17/2018/3)
MeSH-головна: ШИЗОФРЕНИЯ ПАРАНОИДНАЯ
СУИЦИДАЛЬНЫЕ НАМЕРЕНИЯ
Анотація: Шизофренія – це тяжке психічне захворювання, що супроводжується високим ризиком суїцидальної поведінки. Мета дослідження – вивчити особливості суїцидальної поведінки хворих на параноїдну шизофренію в контексті виразності позитивної, негативної та загальної симптоматики шизофренії, а також соціальної підтримки хворих. Матеріал і методи. За дотримання принципів біомедичної етики було клінічно обстежено 53 чоловіки та 49 жінок, хворих на параноїдну шизофренію, з оцінкою вираженості симптоматики шизофренії за допомогою шкали PANSS та обстеження з використанням шкали MSPSS. Результати. У хворих з суїцидальними думками та суїцидальними діями виявлено достовірно вищі показники маячення, галюцинацій, збудження, розладів мислення, усіх складових негативної симптоматики, тривоги, депресії, малоконтактності, зниження критичності до свого стану, а також інтегральних показників виразності психотичної симптоматики, позитивної та негативної симптоматики, депресії, анергії і порушень мислення. У хворих з суїцидальними діями показники вираженості психопатологічної симптоматики та відмінності, порівняно із хворими з відсутністю суїцидальних тенденцій, більші, ніж у хворих з суїцидальними думками. У хворих з суїцидальними тенденціями є достовірно нижчими показники соціальної підтримки сім’ї, друзів та значущих інших; ці тенденції виявлено у чоловіків, у жінок та у всіх хворих в цілому, при цьому у хворих з суїцидальними діями ці показники є надзвичайно низькими, особливо у чоловіків. Висновки. Виявлені закономірності свідчать, що хворим на параноїдну шизофренію з суїцидальною активністю притаманна загалом більша виразність психопатологічної симптоматики, ніж хворим без суїцидальних тенденцій; як основні предиктори суїцидальної поведінки у хворих на параноїдну шизофренію можуть розглядатися висока вираженість негативної симптоматики, маячення, галюцинацій, а також тривоги і депресії, а також те, що хворим на параноїдну шизофренію з суїцидальними тенденціями притаманний низький рівень соціальної підтримки сім’ї, друзів та значущих інших; більшою мірою ця тенденція виражена у чоловіків.
Знайти схожі

6.

Назва журналу :Український вісник психоневрології -2014р. т.22,N 3
Цікаві статті :
Расстройства адаптации среди гражданского населения, пережившего боевые действия, спустя месяц после их прекращения (стр.5-12)
Бабкіна Ю.А. Лікування хворих на епілепсію з коморбідною судинною патологією/ Ю. А. Бабкіна (стр.13-16)
Voloshyn-Gaponov I.K. State of neurotransmitters (glutamate and gamma-aminobutyric acid) in patients with Wilson's disease/ I. K. Voloshyn-Gaponov (стр.17-19)
Лінська Г.В. Прогностичне значення Фрамінгемської шкали та деяких біохімічних показників щодо ризику цереброваскулярних подій у мешканців північного сходу України/ Г. В. Лінська, Л. І. Аборнєва, Н. Г. Лопіна (стр.20-28)
Мищенко Т.С. Ипидакрин (ипигрикс) в лечении заболеваний нервной системы/ Т. С. Мищенко, В. Г. Деревецкая (стр.29-32)
Статинова Е.А. Влияние холина альфосцерата на физико-химический состав сыворотки крови при ишемическом инсульте/ Е. А. Статинова, Р. Я. Омельченко (стр.33-37)
Наявність пароксизмальних явищ у хворих, що перенесли черепно-мозкову травму, та їх корекція (стр.37-41)
Бучок Ю.С. Віддалені прояви посттравматичного стресового розладу: особливості клініки, формування та комплексного лікування/ Ю. С. Бучок (стр.42-47)
Вербовий П.П. Загальні засади й особливості психокорекції порушення життєдіяльності сім'ї при безплідді у чоловіка/ П. П. Вербовий (стр.48-51)
Вьюн В.В. Реакции дезадаптации у врачей-интернов в период профессиональной деятельности и их психотерапевтическая коррекция/ В. В. Вьюн, В. И. Коростий (стр.52-54)
Гнатишин М.С. Клініко-анамнестичні та клініко-патодинамічні особливості шизофренфї з урахуванням гендерного фактора/ М. С. Гнатишин, О. Г. Буздиган (стр.55-57)
Зайцева Л.В. Состояние сексуальной функции и семейной адаптации при аффективных расстройствах у женщин/ Л. В. Зайцева (стр.58-60)
Зинченко Е.Н. Сравнительная характеристика психологических особенностей невротических и органических непсихотических расстройств у сельского населения/ Е. Н. Зинченко (стр.61-64)
Коваленко М.В. Структурний аналіз перфекціонізму у студентів вищих навчальних медичних закладів/ М. В. Коваленко (стр.65-68)
Маркова М.В. Психотерапія в комплексному лікуванні жінок, хворих на параноїдну шизофренію, при різних моделях родинної взаємодії: обгрунтування, загальні підходи, специфічні особливості/ М. В. Маркова, К. А. Косенко (стр.69-73)
Марункевич Я.Ю. Особливості динаміки продуктивної та негативної симптоматики шизофренії з урахуванням супутньої соматичної патології/ Я. Ю. Марункевич (стр.74-76)
Maruta N.O. Features of clinical symptoms at different stages of the flow of bipolar affective disorder/ N. O. Maruta, G. M. Verbenko (стр.77-82)
Михайлов Б.В. Особливості клінічного перебігу неврастенії у хворих з різними конституціональними соматотипами/ Б. В. Михайлов, Є. В. Лісова (стр.82-86)
Назарчук А.А. Психиатрическая коморбидность при депрессиях (критерии дифференциальной диагностики)/ А. А. Назарчук (стр.87-91)
Комплексна психотерапія тривожної депресії (стр.92-97)
Пшук Є.Я. Оцінка вираженості базисних копінг-стратегій у пацієнтів з параноїдною шизофренією/ Є. Я. Пшук, Н. Г. Пшук (стр.98-101)
Федак Б.С. Непсихотические психические расстройства в клинике соматических заболеваний/ Б. С. Федак (стр.101-104)
Яцина А.Т. Гендерные аспекты терапии депрессий у мужчин/ А. Т. Яцина (стр.105-108)
Зільберблат Г.М. До питання недобровільної госпіталізації наркологічних хворих/ Г. М. Зільберблат, Г. І. Войтюк, П. М. Федь (стр.109-111)
Слюсар В.В. Базисні аспекти та принципи реабілітації у спеціалізованому наркологічному відділенні/ В. В. Слюсар (стр.112-114)
Шаповалов В.В. Судово-фармацевтичні аспекти особливостей обігу наркотичного засобу трамадол на засадах фармацевтичного права та доказової фармації/ В. В. Шаповалов, О. В. Рогожнікова (стр.115-120)
Марценковський І.А. Протиепілептичні препарати та інші засоби лікування епілепсій у дітей з розладами спектра аутизму/ І. А. Марценковський (стр.121-126)
Михайлова Э.А. Влияние церебролизина на нейропсихологические нарушения при рекуррентной депрессии у детей/ Э. А. Михайлова (стр.126-129)
Саидходжаева С.Н. Характерные особенности микроэлементного состава волос у детей с синдромом дефицита внимания и гиперактивностью/ С. Н. Саидходжаева, Е. Н. Маджидова (стр.130-131)
Чудакова Л.Б. Тактика лечения раннего детского аутизма/ Л. Б. Чудакова (стр.132-135)
Матеріали ХVІІІ щорічної Конференції Української Протиепілептичної Ліги з міжнародною участю "Епілепсія і пароксизмальні стани" м. Харків 14-16 травня 2014 року (стр.136-157)
Резолюція ХVІІІ Конференції Української Протиепілептичної Ліги з міжнародною участю "Епілепсія і пароксизмальні стани" м. Харків 14-16 травня 2014 року (стр.137-138)
Литовченко Т.А. Эпилепсия и эпилептические припадки после нейрохирургических операций (Аналитический обзор литературы)/ Т. А. Литовченко, В. А. Флорикян (стр.139-145)
Мар'єнко Л.Б. Вплив коморбідних станів на патоморфоз епілепсії/ Л. Б. Мар'єнко (стр.146-150)
Сухоносова О.Ю. Аналіз ефективності лікування дітей, хворих на епілепсію, та шляхи оптимізації терапії/ О. Ю. Сухоносова (стр.151-153)
Цимбалюк В.І. Ефективність хірургічного лікування симптоматичної епілепсії, обумовленої каверномами головного мозку/ В. І. Цимбалюк, М. Р. Костюк, К. Р. Костюк (стр.154-157)
Абдряхімова Ц.Б. Обгрунтування засад та підходів до надання комплексної спеціалізованої допомоги особам з непсихотичними психічними розладами внаслідок часткової втрати зору травматичного генезу/ Ц. Б. Абдряхімова (стр.158-163)
Михайлов Б.В. Эффективность препарата фенилпирацетам (энтроп) в лечении больных астеническим синдромом невротического и органического (посттравматического) генеза/ Б. В. Михайлов, Е. И. Кудинова, Е. В. Коршняк (стр.164-170)
Самохвалов В.Г. Психофизиологические корреляты артериальной гипотонии в состоянии покоя и при физической нагрузке/ В. Г. Самохвалов, И. Н. Исаева (стр.171-173)
Сологуб В.А. Сучасні тенденції підготовки фармацевтичних кадрів на післядипломному етапі/ В. А. Сологуб (стр.174-176)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)