Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Нововведення у сфері охорони здоров'я (1)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Косаківська, І. А.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 25
Показанi документи с 1 за 20
 1-20    21-25 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Косаківська І. А.
Назва : Труднощі діагностики аденоїдних вегетацій у дітей
Місце публікування : Современная педиатрия. - 2018. - № 5. - С. 11-13 (Шифр СУ26/2018/5)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: АДЕНОИДЫ
ДИАГНОСТИКА ДИФФЕРЕНЦИАЛЬНАЯ
ДИАГНОСТИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ РЕСПИРАТОРНЫЕ
ДЕТИ
Анотація: Зазвичай діагностика аденоїдних вегетацій та хронічного аденоїдиту не викликає труднощів. Мета: підвищення якості діагностики аденоїдних вегетацій. Матеріали і методи. Під спостереженням знаходилося 183 дитини віком від 2 до 15 років з аденоїдними вегетаціями. При передній і задній риноскопії оцінювали величину аденоїдних вегетацій та їх стан (ознаки запального процесу, слизові чи гнійні виділення). При передній риноскопії використовували ендоскопи 0°, іноді 30°. Задню риноскопію проводили з використанням носоглоткового дзеркала або ендоскопа 70°. В окремих випадках проводили пальцеве дослідження носоглотки, що було зумовлено неможливістю візуальної оцінки носоглотки. Результати. У більшості випадків діагностика аденоїдних вегетацій не викликала труднощів. Аденоїдні вегетації ІІ ступеня мали місце у 27,3%, ІІІ ступеня — у 72,7%. У 2,7% лімфоїдна тканина з носоглотки поширювалась через хоани у порожнину носа. У однієї хворої аденоїдні вегетації проникали в порожнину носа на 3 см, причому лімфоїдна тканина була вкрита слизом та імітувала двобічний хоанальний поліп. У 6,6% пацієнтів мало місце викривлення перегородки носа, у 0,6% — синехії порожнини носа, у 3,8% — гіпертрофія носових раковин, у 5% — алергічний риніт, у 0,6% — мукоцеле решітчастого лабіринту, у 0,6% діагностована кіста Торнвальда, у 1,1% — сторонні тіла порожнини носа, у 1,6% — хоанальний поліп, що значно утруднювало або унеможливлювало проведення передньої риноскопії та огляд носоглотки ендоскопом через порожнину носа. Труднощі проведення задньої риноскопії були зумовлені віковими особливостями дитини або підвищеним блювотним рефлексом, у одного пацієнта задня риноскопія була утруднена наявністю рубців у носоглотці. У однієї дитини був діагностований ангіоматозний поліп носоглотки, у однієї — лімфома Беркета. Висновки. Аденоїдні вегетації є найпоширенішим захворюванням дитячого віку, діагностика якого зазвичай не викликає труднощів. Діагностика аденоїдних вегетацій при прямій риноскопії може бути утруднена через захворювання порожнини носа та приносових синусів, а при задній риноскопії — через пухлини або рубці в носоглотці та вікові анатомічні й фізіологічні особливості дитини. З метою диференційної діагностики аденоїдних вегетацій, за необхідності, слід використовувати КТ, МРТ та повторне гістологічне дослідження. Ключові слова: аденоїдні вегетації, діагностика, діти.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Косаковський А. Л., Косаківська І. А., Ткаченко Ю. В., Грушецька Н. П., Шух Л. А.
Назва : Використання Синудафену при лікуванні гострого риносинуситу в дітей
Місце публікування : Здоровье ребенка. - 2018. - Т. 13, № 8. - С. 29-32 (Шифр ЗУ27/2018/13/8)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
Предметні рубрики: Синудафен
MeSH-головна: СИНУСИТ
РИНИТ
ДЕТИ
Анотація: Актуальність. Гострий риносинусит належить до найбільш поширених захворювань, з якими пацієнти звертаються до оториноларинголога, педіатра, сімейного лікаря. Тому застосування нових, більш ефективних препаратів для лікування цього захворювання є актуальним. Мета: вивчення впливу дієтичної добавки Синудафен на перебіг гострого риносинуситу в дітей. Матеріали та методи. Під нашим спостереженням в клініці перебувало 30 пацієнтів (18 осіб — основна, 12 — контрольна група) віком від 12 до 18 років із гострим вірусним і бактеріальним риносинуситом. Вивчалась лікувальна дія дієтичної добавки Синудафен. Лікування проводили щоденно, до 10 днів. Синудафен призначали по 1 капсулі на добу після їди. Оцінку клінічних симптомів проводили за 3-бальною шкалою, інтенсивність болю оцінювали за 10-бальною візуально-аналоговою шкалою. Результати. При лікуванні дітей із гострим вірусним і бактеріальним риносинуситом, які приймали Синудафен, відмічено зменшення гіперемії й набряку слизової оболонки носа, припинення гнійних і слизових виділень з порожнини носа, відновлення носового дихання, зменшення інтенсивності головного болю й загальної слабкості за більш короткий проміжок часу порівняно з контрольною групою. Висновки. Використання дієтичної добавки Синудафен при лікуванні пацієнтів з гострим вірусним і бактеріальним риносинуситом сприяє більш швидкому зменшенню симптомів захворювання, покращенню функції лор-органів і відновленню працездатності пацієнтів.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Косаківська І.А.
Назва : Ангіоматозний поліп носоглотки
Місце публікування : Современная педиатрия. - Київ, 2017. - N 6. - С. 48-50 (Шифр СУ26/2017/6)
Примітки : Бібліогр.: с. 50
MeSH-головна: НОСОГЛОТКИ НОВООБРАЗОВАНИЯ
ПОЛИПЫ
ДЕТИ
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Косаківська І. А.
Назва : Дослідження бактерицидної дії високочастотного струму в експерименті
Місце публікування : Журн. вушних, носових і горлових хвороб. - Київ, 2017. - N 5. - С. 82-87 (Шифр ЖУ4/2017/5)
MeSH-головна: ОТОРИНОЛАРИНГОЛОГИЧЕСКИЕ ХИРУРГИЧЕСКИЕ ОПЕРАЦИИ
СВАРКА
БАКТЕРИИ
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Косаківська І. А.
Назва : Стан слухової функції у дітей з аденоїдними вегетаціями
Місце публікування : Сучасна педіатрія. Україна. - Київ, 2020. - N 2. - С. 8-11 (Шифр СУ66/2020/2)
Примітки : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна: АДЕНОИДЫ
СЛУХА РАССТРОЙСТВА
СЛУХОВЫЕ ТЕСТЫ
ДЕТИ
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Косаківська І.А.
Назва : "Атипова" аденотомія у дітей
Місце публікування : Здоровье женщины: всеукраинский научно-практический журнал. - Киiв : Национальная медицинская академия последипломного образования им. П. Л. Шупика : Институт стратегических исследований МЗ Украины : ГУ "Институт педиатрии, акушерства и гинекологии НАМН Украины" : ООО "Редакция журнала "Здоровье женщины" : Ассоциация перинатологов Украины: Министерство здравоохранения Украины, 2020. - № 2. - С. 65-69. - ISSN 1992-5921 (Шифр ЗУ38/2020/2). - ISSN 1992-5921
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: АДЕНОИДЫ
ДЕТИ
Анотація: У разі поширення аденоїдних вегетацій у порожнину носа значно утруднюється їхнє видалення і відновлення дихальної та слухової функцій у повному обсязі. Мета дослідження: підвищення ефективності аденотомії у дітей. Матеріали та методи. Під спостереженням у клініці перебували 239 дітей з аденоїдними вегетаціями 2–3-го ступеня у віці від 2 до 15 років. Пацієнти були розподілені на дві групи: основна група – 175 дітей, група порівняння – 64. У 10 (4,2%) пацієнтів лімфоїдна тканина з носоглотки поширювалась через хоани у порожнину носа. Усі діти прооперовані під ендотрахеальним наркозом з ендоскопічним контролем. «Атипова» аденотомія була проведена у 83 (47,4%) пацієнтів основної групи та у 30 (46,9%) хворих групи порівняння. Результати. Було прооперовано 239 дітей з аденоїдними вегетаціями. У всіх дітей основної групи відновилося фізіологічне дихання, відновився або покращився слух, не спостерігалось рецидиву захворювання. У групі порівняння рецидив аденоїдних вегетацій виявлений у 4 (6,25%) випадках. У 29,3% випадках виявлено підвищену щільність аденоїдних вегетацій. У 13,8% пацієнтів спостерігалася гіпертрофія трубних та бокових валиків. Крововтрата при використанні високочастотного струму зменшилась у 4,7 разу. Заключення. 1. У 29,3% пацієнтів дитячого віку виявлено підвищену щільність аденоїдних вегетацій, а у 4,2% – аденоїдні вегетації поширювалися у порожнину носа, що утруднює, а деколи унеможливлює їхнє видалення аденотомом Бекмана і потребує виконання «атипової» аденотомії. 2. Атипове розташування аденоїдних вегетацій, їхня підвищена щільність та використання традиційних інструментів для аденотомії може бути причиною рецидиву захворювання.
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Косаківська І. А.
Назва : Досвід виконання аденотомії у дітей
Місце публікування : Современная педиатрия. - Київ, 2018. - N 8. - С. 37-41 (Шифр СУ26/2018/8)
Примітки : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна: АДЕНОИДЫ
АДЕНОИДЭКТОМИЯ
ДЕТИ
Анотація: Аденотомія є найпоширенішим хірургічним втручанням у дітей. Найчастішими ускладненнями аденотомії є кровотеча та рецидиви захворювання. Мета: підвищення ефективності аденотомії у дітей. Матеріали і методи. Під спостереженням перебували 183 дитини віком від 2 до 15 років з аденоїдними вегетаціями. Дівчаток було 85, хлопчиків — 98. Аденоїдні вегетації ІІ ступеня мали місце у 27,3%, ІІІ ступеня — у 72,7% дітей. У 2,7% хворих лімфоїдна тканина з носоглотки поширювалась через хоани в порожнину носа. В основній групі було 146 дітей, у контрольній — 37. Для видалення аденоїдних вегетацій використовували біполярні аденотоми, а гемостаз у післяопераційній рані проводили за допомогою біполярних електропристроїв власної конструкції. Результати. Хірургічне лікування проведено усім дітям. При аденотомії за традиційною методикою (контрольна група) інтраопераційна крововтрата становила 26,24±1,737 мл, а при використанні високочастотного струму (основна група) — 3,36±0,233 мл (р0,001). Запропонована нами техніка хірургічного лікування хронічних хвороб лімфоглоткового кільця у дітей дозволила відновити фізіологічне дихання у всіх випадках. Застосування електротермоадгезії залишків аденоїдних вегетацій дозволило відновити просвіт хоан, уникнути рецидиву захворювання та зберегти невелику частину глоткового мигдалика, що важливо для відновлення його функції. Висновки. Методика аденотомії у дітей з використанням електрозварювальної технології живих біологічних тканин дозволяє відновити фізіологічне дихання, значно зменшити інтраопераційну крововтрату, запобігти післяопераційній кровотечі, відновити або покращити слух та уникнути рецидиву захворювання у всіх випадках, що свідчить про високу її ефективність.
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Косаківська І. А.
Назва : Хірургічне лікування хронічного тонзиліту
Місце публікування : Сімейна медицина. - К., 2020. - № 1/2. - С. 121-124 (Шифр СУ21/2020/1/2)
Примітки : БІблІогр. в кІнцІ ст.
MeSH-головна: ТОНЗИЛЛИТ
ТОНЗИЛЛЭКТОМИЯ

ДЕТИ, ВОЗРАСТ 6-12 ЛЕТ
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Косаківська І. А.
Назва : Роторозширювач
Місце публікування : Журн. вушних, носових і горлових хвороб. - Київ, 2017. - N 4. - С. 98-100 (Шифр ЖУ4/2017/4)
MeSH-головна: ОТОРИНОЛАРИНГОЛОГИЧЕСКИЕ ХИРУРГИЧЕСКИЕ ОПЕРАЦИИ
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Косаківська І.А.
Назва : Використання електротермоадгезії при хірургічних втручаннях з приводу захворювань лімфатичного кільця глотки у дітей
Місце публікування : Клінічна хірургія. - Київ, 2017. - N 2. - С. 31-33 (Шифр КУ5/2017/2)
Примітки : Бібліогр.: с. 33
MeSH-головна: ГЛОТКА
ЛИМФОИДНАЯ ТКАНЬ
ОТОРИНОЛАРИНГОЛОГИЧЕСКИЕ ХИРУРГИЧЕСКИЕ ОПЕРАЦИИ
ЭЛЕКТРОХИРУРГИЯ
ЭЛЕКТРОКОАГУЛЯЦИЯ
ДЕТИ
Знайти схожі

11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Косаківська І.А.
Назва : Гіпертрофія глоткового мигдалика, що імітує хоанальний поліп
Місце публікування : Современная педиатрия. - Київ, 2016. - N 5. - С. 137-138 (Шифр СУ26/2016/5)
Примітки : Бібліогр.: с. 138
Знайти схожі

12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Косаковський А.Л., Косаківська І.А., Шевага І.В., Шевага Б.І., Слабінський В.В.
Назва : Використання одноразових пристроїв в оториноларингології
Місце публікування : Журн. вушних, носових і горлових хвороб. - Київ, 2016. - N 5. - С. 70-73 (Шифр ЖУ4/2016/5)
Знайти схожі

13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Косаківська І. А.
Назва : Фіксація м’якого піднебіння при аденотомії
Місце публікування : Сімейна медицина. - К., 2017. - № 1. - С. 97-99 (Шифр СУ21/2017/1)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: НЕБО МЯГКОЕ
АДЕНОИДЭКТОМИЯ
ДЕТИ
ХИРУРГИЧЕСКИЕ ФИКСИРУЮЩИЕ УСТРОЙСТВА
Знайти схожі

14.

Назва журналу :Сучасна педіатрія. Україна -2020р.,N 2
Цікаві статті :
Косаківська І. А. Стан слухової функції у дітей з аденоїдними вегетаціями/ І. А. Косаківська (стр.8-11)
Кушніренко С. В. Вплив ранньої ренопротекції на сповільнення прогресування хронічної хвороби нирок у дітей/ С. В. Кушніренко (стр.12-16)
Шевелицька В. А. Фонокардіографія і відкрита артеріальна протока у недоношених новонароджених дітей/ В. А. Шевелицька, Т. К. Мавропуло, С. О. Мокія-Сербіна (стр.17-24)
Марунчин Т. А. Клініко-імунологічна характеристика дітей із первинними гіпогаммаглобулінеміями/ Т. А. Марунчин, А. П. Волоха (стр.25-32)
Марушко Ю. В. Мелатонін- і кортизол-продукуюча функція у дітей із хронічним гастродуоденітом та первинною артеріальною гіпертензією/ Ю. В. Марушко [та ін.] (стр.33-37)
Усачова О. В. Особливості перебігу серозних менінгітів герпетичної етіології/ О. В. Усачова [та ін.] (стр.38-42)
Стогова О. В. Місце інструментальних методів дослідження у діагностиці анатомічних варіантів вродженої коригованої транспозиції магістральних артерій та у визначенні показань до різних типів хірургічного лікування вади/ О. В. Стогова [та ін.] (стр.43-49)
Дынник В. А. Физическое и половое развитие девочек из зоны вооруженного конфликта как индикатор репродуктивного потенциала/ В. А. Дынник (стр.50-55)
Турчина С. І. Тиреоїдна дисфункція та дитяче ожиріння (огляд літератури і власні дослідження)/ С. І. Турчина [та ін.] (стр.56-62)
Міщенко О. Я. Мукоактивні препарати в лікуванні бронхіту у дітей: фокус на препарати з екстрактом плюща/ О. Я. Міщенко (стр.63-68)
Кітам В. О. Використання методу полімеразної ланцюгової реакції реального часу для оцінки таксономічного складу мультикомпонентних пробіотиків, які використовуються у педіатрії/ В. О. Кітам [та ін.] (стр.76-82)
Волосянко А. Б. Історія терміну "ювенільний ревматоїдний артрит", його еволюція та сучасне трактування/ А. Б. Волосянко, М. Й. Рейтмаєр, Л. Я. Іванишин (стр.83-88)
Міщенко О. Я. Можливості підвищення ефективності фармакотерапії гострих респіраторних вірусних інфекцій у дітей/ О. Я. Міщенко (стр.89-92)
Мальська А. А. Рідкісний випадок Тетради Фалло із відсутністю клапана легеневої артерії/ А. А. Мальська, О. Б. Куриляк (стр.93-99)
Дудник В. М. Туберозний склероз: рідкісний випадок у практиці дитячого нефролога/ В. М. Дудник [та ін.] (стр.100-103)
Лісецька І. С. Роль студентського наукового гуртка у підготовці майбутніх висококваліфікованих спеціалістів/ І. С. Лісецька (стр.104-107)
Цікаві статті :
Знайти схожі


15.

Назва журналу :Журнал вушних, носових і горлових хвороб -2017р.,N 4
Цікаві статті :
Шидловська Т. А. Особливості підходів до надання медичної допомоги пацієнтам з сенсоневральними порушеннями слуху, які отримали акутравму в зоні проведення антитерористичної операції/ Т. А. Шидловська, Т. В. Шидловська, Л. Г. Петрук (стр.4-26)
Луценко В. И. Количественные показатели оптокинетического нистагма у детей после кохлеарной имплантации/ В. И. Луценко, М. И. Ситухо (стр.27-33)
Дєєва Ю. В. Дослідження стану слухового аналізатора у тварин в умовах експериментальної сенсоневральної приглухуватості/ Ю. В. Дєєва, О. В. Васильєв (стр.34-39)
Шидловська Т. А. Порівняльний аналіз даних слухових викликаних потенціалів та електроенцефалографії у хворих з помірно вираженою сенсоневральною приглухуватістю судинного та шумового генезу/ Т. А. Шидловська [и др.] (стр.40-46)
Шидловський А. Ю. Аудіологічні та електрофізіологічні ранні прояви початкової двобічної хронічної сенсоневральної приглухуватості судинного генезу з вушним шумом та без нього/ А. Ю. Шидловський (стр.47-56)
Безега М. И. Этиологический и патогенетический подход к лечению больных острым мастоидитом/ М. И. Безега (стр.57-63)
Бобров А. Л. Під'язиково-лицевий анастомоз при ураженні лицевого нерва різної етіології/ А. Л. Бобров (стр.64-70)
Исмагилов Э. Р. Назальная ликворея при хирургическом лечении пациентов с аденомой гипофиза/ Э. Р. Исмагилов [и др.] (стр.71-75)
Ковтуненко О. В. Аналіз показників експресії молекулярних маркерів пухлин циклооксигенази-2 та p16INK4 у хворих на плоскоклітинний рак верхньощелепної пазухи/ О. В. Ковтуненко, С. М. Тимчук, А. А. Бакаєв (стр.76-88)
Герасимюк М. І. Зміна субпопуляційного складу лімфоцитів крові та їх співвідношення з елементами цитокінового спектру при різних методах лікування хворих на хронічний тонзиліт/ М. І. Герасимюк (стр.89-97)
Косаківська І. А. Роторозширювач/ І. А. Косаківська (стр.98-100)
Сушко Юрий Александрович (к 80-летию со дня рождения) (стр.106-108)
Цікаві статті :
Знайти схожі


16.

Назва журналу :Сімейна медицина -2020р.,N 1/2
Цікаві статті :
Ткаченко В. І. Система управління якістю: якість освіти, науки та клінічної практики в первинній медичній допомозі, законодавчо-нормативна база (Лекція дистанційного навчання)/ В. І. Ткаченко (стр.8-14)
Матюха Л. Резолюція Науково-практичної конференції з міжнародною участю "Компетенції сімейного лікаря в питаннях реабілітації пацієнтів" 05-06 грудня 2019 р./ Л. Матюха (стр.15-17)
Хіміон Л. В. Коронавірусна хвороба: новий виклик людству і відомі підходи до лікування/ Л. В. Хіміон (стр.18-21)
Sid E. V. Analysis of providing emergency care to patients with myocardial infarction without ST segment elevation/ E. V. Sid, O. S. Kulbachuk (стр.22-25)
Сідь Є. В. Аналіз надання екстреної медичної допомоги хворим на інфаркт міокарда без елевації сегмента ST при звернені по медичну допомогу/ Є. В. Сідь, О. С. Кульбачук (стр.26-29)
Бабінець Л. С. Актуальні положення консультування пацієнта з проблемою вживання алкоголю у практиці сімейного лікаря (на підставі європейського досвіду)/ Л. С. Бабінець (стр.30-33)
Буднік Т. В. Спосіб стратифікації пацієнта з підозрою на інфекцію сечової системи для застосування фітотерапії як альтернативи антибактеріальному режиму (за результатами клінічної апробації)/ Т. В. Буднік (стр.34-40)
Hrytsko R. Yu. Vaccination in family medicine practice/ R. Yu. Hrytsko [et al.] (стр.41-44)
Грицко Р. Ю. Вакцинація у практиці сімейного лікаря/ Р. Ю. Грицко [та ін.] (стр.45-49)
Бабінець Л. С. Актуальні питання лікувальної тактики сімейного лікаря щодо пацієнта з депресією (за досвідом Словенії та Хорватії)/ Л. С. Бабінець (стр.50-52)
Tsiporenko S. Yu. Construction of prognostic models of reproductive health of men with chronic inflammation of the urogenital tract/ S. Yu. Tsiporenko, L. F. Matykha (стр.53-59)
Vatseba T. S. Obesity, hyperinsulinemia, IGF-1, and hyperglycemia as risk factors for colorectal cancer in patients with type 2 diabetes mellitus/ T. S. Vatseba (стр.60-63)
Вацеба Т. С. Вплив ожиріння, гіперінсулінемії IGF-1 та гіперглікемії у розвитку колоректального раку у хворих на цукровий діабет 2-го типу/ Т. С. Вацеба (стр.64-67)
Гойда Н. Г. Аналіз онкогінекологічної захворюваності та роль сімейної медицини в поліпшенні основних показників раннього виявлення візуальних форм / Н. Г. Гойда, О. С. Щербінська (стр.68-70)
Borysenko D. O. The morphometric analysis of the erythrocytes in patients with iron deficiency anemia and anemia of malignant growth/ D. O. Borysenko, S. V. Vydyborets (стр.71-73)
Борисенко Д. О. Морфометричний аналіз еритроцитів у хворих на залізодефіцитну анемію та анемію злоякісного новоутворення/ Д. О. Борисенко, С. В. Видиборець (стр.74-76)
Маслова Г. С. Роль урсодезоксихолевої кислоти у профілактиці уражень печінки на фоні хіміотерапії гострої лімфобластної лейкемії із супутнім ожирінням/ Г. С. Маслова, І. М. Скрипник, О. В. Щербак (стр.77-80)
Ждан В. М. Артеріальна гіпертензія і серцева недостатність у загальнолікарській практиці/ В. М. Ждан [та ін.] (стр.81-84)
Zhdan V. M. Arterial Hypertension and Heart Failure in General Practice/ V. M. Zhdan [et al.] (стр.85-88)
Росицька О. А. Причини смертності у хворих на хронічну ішемію мозку при мультифокальному атеросклерозі/ О. А. Росицька (стр.89-92)
Терешкін К. І. Клінічне, діагностичне та прогностичне значення поліморфізму гена фарнезіл-дифосфат синтази у хворих на остеоартроз: зниження щільності кісткової тканини та надмірна маса тіла/ К. І. Терешкін [та ін.] (стр.93-98)
Матюха Л. Ф. Нові можливості корекції залізодефіцитних станів у практиці сімейного лікаря/ Л. Ф. Матюха (стр.99-102)
Кондратюк B. Є. Взаємозв’язок порушення мелатонінутворювальної функції епіфізу та дисліпідемії у хворих на хронічну хворобу нирок V стадії, що лікуються гемодіалізом/ В. Є. Кондратюк [та ін.] (стр.103-111)
Kondratyuk V. E. Interrelation between disorder of melatonin-forming function of epiphysis and dyslipidemia in patients with chronic kidney disease of V stage treated by hemodialysis/ V. E. Kondratyuk [et al.]
Косаківська І. А. Хірургічне лікування хронічного тонзиліту/ І. А. Косаківська (стр.121-124)
Горобець Н. М. Обсяг обстеження дітей сімейним лікарем як фактор профілактики раптової серцевої смерті/ Н. М. Горобець [та ін.] (стр.125-127)
Злобинець А. С. Клініко-інструментальна характеристика поєднаного перебігу хронічного гастродуоденіту та первинної артеріальної гіпертензії у дітей/ А. С. Злобинець, Ю. В. Марушко, Т. В. Гищак (стр. 128-132)
Зеленецький І. Б. Роль артроскопії в діагностиці та лікуванні капсульно-зв’язкових та внутрішньосуглобових уражень колінного суглоба у дітей/ І. Б. Зеленецький [та ін.] (стр.133-136)
Zhdan V. M. Infectious complications in a patient with systemic scleroderma with polyorganic lesions: a case report/ V. M. Zhdan [et al.] (стр.137-138)
Ждан В. М. Інфекційні ускладнення у хворого на системну склеродермію з поліорганними ураженнями: клінічний випадок/ В. М. Ждан [та ін.] (стр.139-141)
Флаксемберг М. А. Клініко-параклінічні аспекти лейоміоми матки, ускладненої безплідністю/ М. А. Флаксемберг (стр.142-145)
Гержик К. П. Особливості знеболювання під час проведення відеоторакоскопічних оперативних втручань у поранених з бойовою травмою грудної клітки/ К. П. Гержик [та ін.] (стр.146-149)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Назва журналу :Современная педиатрия -2017р.,N 6
Цікаві статті :
Крючко Т.О. Пробіотична корекція у дітей: фокус на моноштамні препарати/ Т. О. Крючко, І. М. Несіна (стр.11-16)
Маменко М.Є. Гіпотиреоз у дітей/ М. Є. Маменко (стр.17-27)
Марушко Т.В. Гіпермобільний синдром у дітей: принципи діагностики та лікування/ Т. В. Марушко, О. Б. Герман, О. В. Олексенко (стр.28-34)
Аряєв М.Л. Клініко-епідеміологічна характеристика низькорослості дітей Одеського регіону/ М. Л. Аряєв, Л. І. Сеньківська (стр.36-40)
Безшапочний С.Б. Комплексна терапія пацієнтів після ендоскопічних хірургічних втручань у носовій порожнині/ С. Б. Безшапочний, О. Г. Подовжній, І. С. Гришина (стр.43-46)
Косаківська І.А. Ангіоматозний поліп носоглотки/ І. А. Косаківська (стр.48-50)
Гончарь М.А. Возможности применения тканевой допплерографии для оценки диастолической функции желудочков сердца в неонатологической практике/ М. А. Гончарь, А. Д. Бойченко, А. В. Сенаторова (стр.52-55)
Сидоренко І.В. Білково-енергетичне забезпечення передчасно народжених дітей при парентеральному харчуванні/ І. В. Сидоренко [та ін.] (стр.56-60)
Кузьміна В.А. Ефективність профілактики основних стоматологічних захворювань у вагітних в умовах великого міста/ В. А. Кузьміна, І. І. Якубова (стр.61-66)
Абатуров А.Е. Развитие иммунного ответа при пневмонии, вызванной Klebsiella pneumoniae. Часть 2/ А. Е. Абатуров, А. А. Никулина (стр.68-79)
Березенко В.С. Особливості маніфестації автоімунного гепатиту у дітей/ В. С. Березенко, Х. З. Михайлюк (стр.80-86)
Охотникова Е.Н. Обструктивный бронхит: так ли проста эта патология у детей?/ Е. Н. Охотникова, Л. В. Дуда (стр.87-96)
Знаменская Т.К. Современные аспекты профилактики и лечения гриппа и ОРВИ у детей/ Т. К. Знаменская, О. В. Воробьева (стр.98-104)
Гляделова Н.П. Опыт применения препарата "Биоарон C" для профилактики и лечения острых респираторных заболеваний у детей (обзор литературы)/ Н. П. Гляделова, Т. В. Марушко, И. В. Романкевич (стр.106-112)
Бекетова Г.В. Можливості місцевої імуномодулюючої та репаративної терапії у дітей з рекурентними захворюваннями респіраторного тракту і порожнини рота/ Г. В. Бекетова, О. В. Солдатова (стр.113-118)
Бережний В.В. Сучасні методи лікування резистентних до внутрішньовенних імуноглобулінів пацієнтів з діагнозом "Хвороба Кавасакі" (огляд літератури)/ В. В. Бережний, Х. М. Совтус, Ю. І. Бондарець (стр.120-124)
Цимбаліста О.Л. Гіперчутливий пневмоніт у дітей (лекція)/ О. Л. Цимбаліста (стр.125-129)
Дорош О.І. Синдром Дауна у практиці гематолога/ О. І. Дорош [та ін.] (стр.130-146)
Мінченко Д.О. Експресія генів TLR2, TLR4, TNF та ADD3 у підлітків і дорослих чоловіків з ожирінням за умови різної чутливості до інсуліну/ Д. О. Мінченко [та ін.] (стр.147-152)
Цікаві статті :
Знайти схожі


18.

Назва журналу :Здоров'я жінки -2020р.,N 2
Цікаві статті :
Гичка Н.М. Запальні захворювання органів малого таза: сучасні уявлення про етіологію, принципи діагностики та лікування/ Н. М. Гичка, О. А. Щерба, Л. Д. Ластовецька (стр.7-13)
Носенко Е.Н. Профилактика больших акушерских синдромов у беременных с резистентностью к биодоступному прогестерону/ Е. Н. Носенко (стр.15-20)
Романенко І.Ю. Акушерські та перинатальні наслідки у жінок із загрозою переривання вагітності, які проживають у зоні збройного конфлікту/ І. Ю. Романенко (стр.21-24)
Modern view of intra- and post-operative blood loss prevention during hysteroresectoscopy in patients with submucous uterine leiomyoma (стр.25-29)
Буднік Т.В. Фітотерапія як складова клінічного рішення при тактиці відтермінованого призначення антибактеріального лікування дітям із урологічною симптоматикою на амбулаторному етапі/ Т. В. Буднік (стр.30-37)
Бенюк В.О. Оптимізація методів профілактики накопичення внутрішньоматкової рідини у жінок у постменопаузальний період/ В. О. Бенюк, А. В. Кузьміна, Т. В. Ковалюк (стр.38-41)
Головач И.Ю. Перигравидарный менеджмент ревматических заболеваний / И. Ю. Головач, Е. Д. Егудина (стр.42-52)
Курочка В.В. Стан лактації у породіль залежно від сімейного становища/ В. В. Курочка, Н. П. Королюк, С. В. Бенюк (стр.53-55)
Результати лікування хворих з поліпами ендометрія при застосуванні диференційованого підходу (стр.56-59)
Подольський Вл.В. Особливості змін вагінальної мікробіоти у жінок фертильного віку як можливий механізм виникнення хронічних запальних захворювань статевих органів та сучасні можливості корекції/ Вл. В. Подольський, В. В. Подольський (стр.60-64)
Косаківська І.А. "Атипова" аденотомія у дітей/ І. А. Косаківська (стр.65-69)
Результати застосування комбінованого препарату магнію і вітаміну В6 у дітей із поєднаним перебігом хронічного гастродуоденіту та первинної артеріальної гіпертензії (стр.70-74)
Gladchuk I.Z. Laparoscopic myomectomy in women with redroductive intentions (Literature review)/ I. Z. Gladchuk, G. V. Shitova, N. A. Zarzhitska (стр.75-79)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Назва журналу :Современная педиатрия -2016р.,N 5
Цікаві статті :
Вітаємо з ювілеєм Марченка Віктора Федоровича (стр.12)
Вітаємо з ювілеєм Інгретту Вартанівну Багдасарову (стр.13)
Рідкісні хвороби - наше завдання (XIV Міжнародна конференція з рідкісних хвороб)/ М.Є. Маменко (стр.14-15)
Квашніна Л.В. Профілактика порушень ендотеліальної функції у дітей у період переходу від здоров'я до синдрому вегетативної дисфункції/ Л. В. Квашніна, Т. Б. Ігнатова (стр.16-24)
Крамарьов С.О. Сучасні підходи до лікування гельмінтозів/ С. О. Крамарьов (стр.25-29)
Ізюмець О.І. Заходи з виявлення остеопенії у дітей та підлітків/ О. І. Ізюмець [та ін.] (стр.30-32)
Бекетова Г.В. Комплексная терапия острых респираторных инфекций у детей/ Г. В. Бекетова, О. В. Солдатова, Р. З. Ган (стр.34-39)
Кошир Примож. Клинический опыт применения препаратов Септолете плюс при лечении фарингита/ Примож Кошир (стр.41-45)
Гончарь М.А. Рациональная муколитическая терапия кашля у детей/ М. А. Гончарь (стр.47-53)
Абатуров А.Е. Развитие иммунного ответа при пневмококковой пневмонии. Часть 2/ А. Е. Абатуров, Е. А. Агафонова, А. А. Никулина (стр.54-61)
Оніськова О.В. Профілактика інфекцій у дітей зі спадковими гемолітичними анеміями/ О. В. Оніськова [та ін.] (стр.62-66)
Токарчук Н.І. Застосування левокарнітину для лікування вторинної кардіоміопатії у дітей раннього віку/ Н. І. Токарчук, Ю. В. Вижга, Л. С. Старинець (стр.67-70)
Тяжка О.В. Оцінка ефективності застосування холекальциферолу у лікуванні бронхіальної астми у дітей/ О. В. Тяжка, З. В. Сельська (стр.72-74)
Решетіло О.В. Особливості перебігу атопічного дерматиту у дітей за наявності поліморфізму (R501X) та (2282del4) в гені філагрину/ О. В. Решетіло (стр.75-77)
Мартынчук А.А. Применение самоэлиминирующихся антагонистов патогенной бактериальной флоры в комплексной терапии пищевой непереносимости/ А. А. Мартынчук (стр.78-82)
Матвиенко И.Н. Здоровье ребенка и роль кисломолочной продукции/ И. Н. Матвиенко (стр.83-88)
Шадрін О.Г. До питання про харчову непереносимість у дітей раннього віку/ О. Г. Шадрін [та ін.] (стр.89-93)
Чернышева О.Е. Клинические особенности целиакии у детей раннего возраста/ О. Е. Чернышева [и др.] (стр.94-97)
Циунчик Ю.Г. Клінічне значення психоемоційних факторів при ожирінні у дітей/ Ю. Г. Циунчик (стр.98-101)
Кушніренко С.В. Досвід застосування препарату Уролесан® у дітей із хронічним ускладненим пієлонефритом і вторинною гіпероксалурією/ С. В. Кушніренко [та ін.] (стр.102-106)
Гончарь М.А. Клиническое наблюдение и тактика ведения хронической почечной недостаточности у ребенка с наследственно детерминированной патологией почек/ М. А. Гончарь [и др.] (стр.107-111)
Овчаренко Л.С. Отчет о постмаркетинговом исследовании эффективности и безопасности комплекса "Цунами" в программе терапии и профилактики бессимптомной лейкоцитурии и бактериурии у детей/ Л. С. Овчаренко, А. А. Вертегел (стр.112-118)
Кокоркин А.Д. Предикторы аномалий мочевыводящей системы в раннем детском возрасте/ А. Д. Кокоркин (стр.119-124)
Шевчук Д.В. Проблема каменеутворення у дітей із нервово-м'язовою дисфункцією сечового міхура/ Д. В. Шевчук (стр.125-129)
Пальчик А.Б. Нейропротекция при гипоксически-ишемической энцефалопатии/ А. Б. Пальчик (стр.130-136)
Косаківська І.А. Гіпертрофія глоткового мигдалика, що імітує хоанальний поліп/ І. А. Косаківська (стр.137-138)
Зинченко С.Н. Нарушения пищевого поведения у детей раннего возраста/ С. Н. Зинченко, В. Г. Козачук, О. А. Майструк (стр.139-141)
Цікаві статті :
Знайти схожі


20.

Назва журналу :Здоровье ребенка -2018р. т.13,N 8
Цікаві статті :
Березенко В. С. Особливості цитопротекції слизової оболонки шлунка та дванадцятипалої кишки у підлітків з хронічним гастродуоденітом на фоні харчової гіперчутливості/ В. С. Березенко [та ін.] (стр.7-12)
Няньковський С. Л. Антибіотикотерапія позалікарняних пневмоній у дітей: порівняння міжнародних рекомендацій та сучасної практики в Україні/ С. Л. Няньковський [та ін.] (стр.13-18)
Лебець І. С. Особливості стану здоров'я та принципи профілактики психосоматичних и психологічних порушень в дітей шкільного віку із зони військового конфлікту/ І. С. Лебець [та ін.] (стр.21-27)
Косаковський А. Л. Використання Синудафену при лікуванні гострого риносинуситу в дітей/ А. Л. Косаковський [та ін.] (стр.29-32)
Лапшин В. Ф. Гострий обструктивний бронхіт у дітей: ефективність і переносимість крапель і сиропу Проспан/ В. Ф. Лапшин, Т. Р. Уманець, О. І. Пустовалова (стр.33-38)
Марушко Т. В. Клініко-імунологічна ефективність використання Streptococcus salivarius K12 в профілактиці загострень і лікуванні хронічного тонзиліту в дітей/ Т. В. Марушко, Н. П. Глядєлова, О. Є. Онуфріїв (стр.41-47)
Стоева Т. В. Коррекция метаболических нарушений при вторичном ацетонемическом синдроме в условиях острой респираторной вирусной инфекции у детей/ Т. В. Стоева [и др.] (стр.48-54)
Леженко Г. О. Результати мікробіологічного моніторингу бактеріальних збудників респіраторного тракту у дітей за 2017 рік/ Г. О. Леженко, О. Є. Пашкова (стр.57-62)
Ильченко С. И. Особенности микробного пейзажа верхних дыхательных путей у детей с микроаспирационным синдромом на фоне поражения центральной нервной системы/ С. И. Ильченко [и др.] (стр.63-67)
Дынник В. А. Связь между гинекологическими расстройствами и сопутствующими патологическими состояниями у девочек-подростков, пострадавших вследствие военных действий и вооруженного конфликта/ В. А. Дынник (стр.68-72)
Чистик Т. Применение нейроадаптогенов (Когивис® и Силента®) при школьной дезадаптации детей - новые возможности эффективного и безопасного восстановления функций нервной системы ребенка/ Т. Чистик (стр.75-80)
Кривуша Е. Л. Функциональные расстройства пищеварительного тракта у детей: некоторые аспекты коррекции/ Е. Л. Кривуша, Л. Л. Петренко (стр.83-86)
Абатуров А. Е. Медикаментозное подавление бактериальной адгезии при респираторных инфекционных заболеваниях/ А. Е. Абатуров, Т. А. Крючко (стр.87-99)
Пархоменко Л. К. Вплив кишкової мікробіоти на формування та розвиток неалкогольної жирової хвороби печінки в дітей/ Л. К. Пархоменко, Л. А. Страшок, М. А. Хоменко (стр.100-106)
Абатуров А. Е. Медикаментозное управление окислительно-восстановительным состоянием организма при заболеваниях органов дыхания (часть 6)/ А. Е. Абатуров, А. П. Волосовец, Т. П. Борисова (стр.107-120)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-20    21-25 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)