Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Коломієць, В. О.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 2
Показанi документи с 1 за 2
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Коломієць В.О., Качан О.В.
Назва : Особливості змін меридіональної сепарабільної гостроти зору при лікуванні амбліопії методом тренувань акомодації у пацієнтів з астигматизмом
Місце публікування : Буковинський медичний вісник: український науково-практичний журнал. - Чернівці: БДМУ, 2021. - Т. 25, № 1. - С. 46-53. - ISSN 1684-7903 (Шифр БУ5/2021/25/1). - ISSN 1684-7903
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: АМБЛИОПИЯ
ЗРЕНИЯ ОСТРОТА
АККОМОДАЦИЯ ГЛАЗА
АСТИГМАТИЗМ
Анотація: Мета дослідження – встановити вплив оптико-рефлекторного методу тренувань акомодації на показники меридіональної сепарабельної гостроти зору при лікуванні дітей з амбліопією та астигматизмом. Матеріал і методи. Обстежено 24 дитини віком від 5 до 12 років із рефракційною амбліопією та прямим гіперметропічним астигматизмом. Тренування акомодації проводилось шляхом розфокусування зображення оптичними скельцями перемінної оптичної сили. Курс лікування тривав 10 днів. Результати. У групі з меридіональною амбліопією виділені два різноманітних кластери: в одному з них показники сепарабельної гостроти зору були вищі в горизонтальному меридіані, а в другому - у вертикальному. Після лікування кількість очей з однаковою меридіональною гостротою зору збільшилась на 8,6%. Одночасно з усуненням меридіональної асиметрії гостроти зору, на 8,52% збільшилась кількість очей у категорії пацієнтів із гостротою зору 0,75-0,8 за таблицею Сивцева. Висновок. До стандарту оцінки зорових функцій у хворих на астигматизм та амбліопію необхідно ввести методики визначення меридіональної гостроти зору. Оцінка ефективності лікування меридіональної амбліопії має проводитися в однорідних кластерах, в яких враховується збіг або розбіжність напрямів меридіональних асиметрій гостроти зору з рефракційними. Попередні дані про ефективність лікування амбліопії методом тренувань акомодації дозволяє розглядати його як метод лікування меридіональної амбліопії.
Знайти схожі

2.

Назва журналу :Буковинський медичний вісник -2021р. т.25,N 1
Цікаві статті :
Гістопатологічні особливості печінки при неалкогольному та алкогольному стеатогепатитах залежно від наявності супутньої анемії (стр.3-10)
Взаємозв'язок генетичних відхилень з лабораторними показниками периферичної крові та кісткового мозку в дітей, хворих на гостру лімфобластну лейкемію (стр.11-18)
Гапченко А.В. Деградація та клітинна токсичність нових нановолокнистих матеріалів для тканинної інженерії / А. В. Гапченко (стр.19-23)
Гараздюк М.С. Судово-медична диференційна діагностика інфарктів мозку та крововиливів травматичного генезу методом 3D-Мюллер-матричної мікроскопії/ М. С. Гараздюк, О. В. Дуболазов, В. О. Тюленєва (стр.24-30)
Імуногістохімічне дослідження клітин трофобласта на матеріалі абортів у терміні 9-12 тижнів вагітності у жінок на фоні запальних захворювань жіночих статевих органів (стр.31-36)
Іващук O.I. Динаміка регіональної захворюваності на злоякісні новоутворення органів черевної порожнини з урахуванням окремих чинників/ O. I. Іващук, І. О. Малишевський, Ю. М. Мишковський (стр.37-45)
Коломієць В.О. Особливості змін меридіональної сепарабільної гостроти зору при лікуванні амбліопії методом тренувань акомодації у пацієнтів з астигматизмом/ В. О. Коломієць, О. В. Качан (стр.46-53)
Ефективність контролю бронхіальної астми у дітей шкільного віку залежно від особливостей дебюту захворювання (стр.54-62)
Комариця О.Й. Патогенетичний вплив стеатозу печінки у пацієнтів із геморагічним васкулітом: кореляційний аналіз/ О. Й. Комариця, О. М. Радченко (стр.63-67)
Малик Ю.Ю. Мікроскопічна та ультрамікроскопічна будова типових сухожилкових струн двостулкового клапана лівого шлуночка серця людини/ Ю. Ю. Малик, Т. О. Семенюк, Н. П. Пентелейчук (стр.68-74)
Вплив дистанційного навчання на основні показники соціально-психологічної адаптації вітчизняних та іноземних студентів (стр.75-81)
Радченко О.М. Активність запалення у пацієнтів із хронічним обструктивним захворюванням легень та анемією/ О. М. Радченко, О. В. Федик (стр.82-88)
Репчук Ю.В. Фенотипові прояви артеріальної гіпертензії з урахуванням поліморфізму гена рецептора вітаміну Д/ Ю. В. Репчук, Л. П. Сидорчук (стр.89-94)
Особливості морфогенезу структур очної ямки та органа зору у плодів людини (стр.95-102)
Nechytailo Y.M. Peculiarities of breath holding tests in schoolage age children/ Y. M. Nechytailo, Ben Othmen Mabrouk (стр.103-107)
Куса О.М. Формування структури та змісту дисципліни "Акушерство" для підготовки студентів спеціальності медсестринство спеціалізації "Лікувальна справа" освітнього ступеня молодший спеціаліст при вищих медичних навчальних закладах/ О. М. Куса (стр.108-114)
Зарічна О.З. Про епідемічну ситуацію з кліщових плямистих гарячок в Україні (огляд літератури)/ О. З. Зарічна, Ю. О. Логінов, І. М. Лозинський (стр.115-120)
Зуб Л.О. Характеристика синдрому мальабсорбції на сучасному етапі/ Л. О. Зуб, А. Є. Шкарутяк (стр.121-126)
Патофізіологічні механізми діабетичної ретинопатії (стр.127-131)
Ефективність рослинного харчування при лікуванні артеріальної гіпертензії (стр.132-137)
Яковець К.І. Медичні INTERNET-вісті. Частина XXX/ К. І. Яковець, С. Є. Дейнека (стр.138-140)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)