Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:К Н И Г И (1)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Бєлікова, Н. І.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 5
Показанi документи с 1 за 5
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Максимів О.О., Бєліков О.Б., Бєлікова Н.І.
Назва : Морфологічні зміни тканин протезного ложа у хворих на цукровий діабет типу 2 залежно від терапії супроводу і способу протезування
Місце публікування : Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - Чернівці, 2015. - Том 14, N 3. - С. 19-22 (Шифр КУ26/2015/14/3)
Знайти схожі

2.

Назва журналу :Клінічна та експериментальна патологія -2018р. т.XVII,N 1
Цікаві статті :
Авраменко А.А. Влияние длительности проведения комплексного обследования больных хроническим неатрофическим гастритом на достоверность ХЕЛИК-теста/ А. А. Авраменко (стр.3-6)
Бедзай А.О. Фактори ризику нестабільної стенокардії у жінок-курців/ А. О. Бедзай (стр.7-12)
Bilous I.I. Features of the peripheral nervous system affection in patients with primary hypothyroidism/ I. I. Bilous (стр.13-16)
Визначення активностей антимікробних препаратів та імунологічних реакцій (стр.17-21)
Вірстюк Н.Г. Особливості асимптомної гіперурикемії у хворих на цукровий діабет 2-го типу за поєднання з есенціальною артеріальною гіпертензією/ Н. Г. Вірстюк, А. О. Іквука (стр.22-26)
Гаєвська М.Ю. Ефективність застосування пробіотика в комплексному лікуванні псоріазу/ М. Ю. Гаєвська, О. Г. Новлюк, О. І. Ткачук (стр.27-30)
Features of syphilitic infection in Chernivtsi region residents (стр.31-34)
Гордієнко В.В. Антитоксична та нефропротекторна дія фітокомпозиції "Поліфітол-1" за кадмієвої інтоксикації в молодих статевонезрілих щурів/ В. В. Гордієнко, Р. Б. Косуба, О. О. Перепелиця (стр.35-42)
Дутко Х.О. Мікробіологічна характеристика біоценозів, ізольованих з ротової порожнини хворих із переломами щелеп на тлі генералізованого пародонтиту/ Х. О. Дутко (стр.43-47)
Іванов В.П. Зв'язок показників структурно-функціонального стану серцево-судинної системи з плазмовим рівнем альдостерону в пацієнтів з гіпертонічною хворобою та частими рецидивами фібриляції передсердь/ В. П. Іванов, Т. Д. Данілевич (стр.48-55)
Кімак Г.Б. Вплив комплексного лікування на показники вуглеводного обміну у хворих на генералізований пародонтит осіб молодого віку/ Г. Б. Кімак, Г. М. Мельничук (стр.56-60)
Комлевой О.М. Визначення особливостей змін біофізичних показників конденсату вологи видихнутого повітря у хворих на туберкульоз легенів/ О. М. Комлевой (стр.61-66)
Кнут Р.П. Топографо-анатомічні аспекти вибору алотрансплантата в пахвинній герніопластиці/ Р. П. Кнут (стр.67-70)
Левандовський Р.А. Віддалені результати протезування покривними протезами на балках, фіксованих на дентальних імплантатах на беззубій нижній щелепі/ Р. А. Левандовський, О. Б. Бєліков, Н. І. Бєлікова (стр.71-75)
Мельник О.Б. Ендотеліальна дисфункція та морфофункціональні властивості еритроцитів у хворих на бронхіальну астму, поєднану з ожирінням, з урахуванням поліморфізму генів/ О. Б. Мельник (стр.76-80)
Формування системи імунітету в дітей першого року життя, інфікованих внутрішньоутробно (стр.81-86)
Вивчення гострої токсичності та потенційної гіпоглікемічної активності нового похідного тіазолідону (етилового естеру 4(2-етокси-2-оксоетиліден-4-оксо-1-(4-дифлуорметоксіфеніл-тіазолідин-2-іліден]гідразоно)-1-метилпіразол-3-карбонової кислоти) (стр.87-92)
Плеш І.А. Функціональний стан органів-мішеней у хворих на есенціальну гіпертензію ІІ ст. залежно від циркадіанної структури артеріального тиску/ І. А. Плеш, Л. І. Гайдич, В. М. Понич (стр.93-98)
Савка С.Д. Взаємозв'язок між непсихотичними психічними розладами та особливостями клінічної картини ревматоїдного артриту/ С. Д. Савка (стр.99-104)
Ремоделювання лівого шлуночка після перенесеного інфаркту міокарда з елевацією сегмента ST: участь техногенних ксенобіотиків (стр.105-112)
Щепанський Б.Ф. Стан ендогенної інтоксикації за умов розвитку експериментальної бронхіальної астми/ Б. Ф. Щепанський (стр.113-116)
Яхницька М.М. Рівень електролітів слини в пацієнтів із гастроезофагеальною рефлюксною хворобою до та після лікування/ М. М. Яхницька (стр.117-121)
Бендас В.В. Вплив психосоматичних розладів на розвиток психологічного безпліддя (огляд літератури)/ В. В. Бендас, А. О. Міхєєв (стр.122-126)
Лазерна нефелометрія біотканин (стр.127-131)
Пишак В.П. Этот вездесущий мелатонин/ В. П. Пишак, О. В. Пишак (стр.132-135)
Авраменко А.А. Случай выявления поддельного препарата "Де-нол" при проведении антихеликобактерной терапии/ А. А. Авраменко (стр.136-138)
Савка І.Г. Стажування - як важливий етап підготовки викладача вищої медичної школи в умовах сьогодення/ І. Г. Савка, В. Т. Бачинський, О. Я. Ванчуляк (стр.139-141)
Вацик М.З. Про кадрову ситуацію в системі охорони здоров'я Чернівецької області за період 2000-2016 років/ М. З. Вацик, Е. Ц. Ясинська (стр.142-149)
До 100-річчя Олексія Дем'яновича Юхимця (1918-1998) (стр.150-151)
Дейнека С.Є. Internet - новини клінічної та експериментальної патології. Частина LVIII/ С. Є. Дейнека, К. І. Яковець, Л. Л. Дейнека (стр.152-154)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Левандовський Р.А., Бєліков О.Б., Бєлікова Н.І.
Назва : Віддалені результати протезування покривними протезами на балках, фіксованих на дентальних імплантатах на беззубій нижній щелепі
Місце публікування : Клінічна та експериментальна патологія: щоквартальний український науково-медичний журнал. - Чернівці: Буковинський державний медичний університет, 2018. - Т. XVII, № 1. - С. 71-75. - ISSN 1727-4338 (Шифр КУ27/2018/XVII/1). - ISSN 1727-4338
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ЧЕЛЮСТЬ БЕЗЗУБАЯ ЧАСТИЧНО
ЧЕЛЮСТИ НИЖНЕЙ ПРОТЕЗ
ДЕНТАЛЬНОЙ ПЛАСТИНКИ ИМПЛАНТАЦИЯ
Анотація: У статті проведений аналіз віддалених результатів протезування 89 пацієнтів з повною відсутністю зубів на нижній щелепі покривними протезами на балках, укріплених на дентальних імплантатах. Мета - проаналізувати віддалені результати протезування покривними протезами на балках, фіксованих на дентальних імплантатах, у міжментальній ділянці нижньої щелепи. Матеріал і методи. Аналіз віддалених результатів протезування покривними протезами на балках, укріплених на дентальних імплантатах, проведений у 89 пацієнтів, серед них: 47 (52,80%) - жінок, 42 (47,20%) - чоловіків, віком від 39 до 86 років. Спостереження проводили з вересня 2006 по жовтень 2017 років. У дослідженні враховували стан гігієни ротової порожнини і покривних протезів, причину втрати або нефункціонування конструкції, помилки та ускладнення у процесі функціонування покривних протезів. Результати. Встановлено, що у процесі експлуатації покривних протезів на імплантатах у ранніх термінах спостережень, до одного року, втрати в основному пов'язані із розширенням показань до даного виду реабілітації беззубих щелеп. Висновки. Втрати покривних протезів у більш пізні терміни пов'язані із поганою гігієною та доглядом за апаратурою, а також конструктивними недоліками самих протезів, що призводить до розвитку периімплантитів із подальшою втратою частини або всіх дентальних імплантатів. Цим ускладненням можна запобігти в значному відсотку випадків при своєчасному профілактичному черговому огляді та у злагодженому зв'язку між лікарем-стоматологом та пацієнтом.
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Клінічна анатомія та оперативна хірургія -2015р. т.14,N 3
Цікаві статті :
Федорак В.М. Світлооптична характеристика змін нейронів інтрамурального нервового апарату товстої кишки в пізні терміни після дистальної резекції тонкої кишки/ В. М. Федорак (стр.6-9)
Дудка І.В. Морфо-функціональний стан жовчного міхура при хронічному обструктивному захворюванні легень/ І. В. Дудка (стр.10-14)
Пенішкевич Я.І. Інтенсивність деградації низькомолекулярних білків у волозі передньої камери ока при проникному пораненні війчастого тіла в експерименті: вплив простагландинів та інгібіторів синтезу ейкозаноїдів/ Я. І. Пенішкевич (стр.15-18)
Максимів О.О. Морфологічні зміни тканин протезного ложа у хворих на цукровий діабет типу 2 залежно від терапії супроводу і способу протезування/ О. О. Максимів, О. Б. Бєліков, Н. І. Бєлікова (стр.19-22)
Бондарчук Г.О. Морфологічні зміни сполучної тканини тонкої кишки щурів в умовах дії циклофосфаміду та корекція їх бензофурокаїном та метилурацилом/ Г. О. Бондарчук (стр.23-26)
Бирчак І.В. Особливості загального та акушерсько-гінекологічного анамнезу жінок з ендометріозом/ І. В. Бирчак (стр.27-29)
Вепрюк Ю.М. Характеристика іонорегулювальної функції нирок за умов дії хлориду алюмінію у статевозрілих та статевонезрілих щурів на тлі гіпофункції шишкоподібної залози/ Ю. М. Вепрюк (стр.30-33)
Шепєлєв А.Є. Антропометрична характеристика та психофізіологічні показники студенток Сумського регіону/ А. Є. Шепєлєв, П. М. Індик (стр.34-36)
Андрійчук В.М. Порівняльна характеристика річних змін поздовжніх параметрів у курсантів, учнів та студентів на другому році навчання/ В. М. Андрійчук (стр.37-39)
Криницький Р.П. Аналіз мінерального складу кісткової тканини коміркової частини нижньої щелепи та його вікової динаміки у осіб чоловічої та жіночої статі/ Р. П. Криницький (стр.40-43)
Зінько А.В. Особливості структури та гемомікроциркуляторного русла променистого вінця за умов двотижневого впливу опіоїду в експерименті/ А. В. Зінько (стр.44-47)
Максим'юк В.В. Патогенетичні особливості розвитку процесів пероксидного окиснення ліпідів та білків за умов експериментального гострого некротичного панкреатиту/ В. В. Максим'юк, В. В. Тарабанчук, М. О. Гришин (стр.48-53)
Особливості морфології грануляційної тканини навколо елементів сітчастого імплантату після виконання пластики передньої черевної стінки на тлі злоякісного пухлинного процесу (стр.54-57)
Вплив L-аргініну та L-name на морфологію еритроцитів периферійної крові щурів за умов алкогольної інтоксикації (стр.58-61)
Кондря Д.О. Зміни гормонів трофобласту при невиношуванні вагітності/ Д. О. Кондря (стр.62-64)
Ромашкіна О.А. Структурні зміни у нирках при експериментальному атеросклерозі та його корекції/ О. А. Ромашкіна, Р. П. Піскун (стр.65-67)
Базюта Л.З. Морфологічна діагностика патології ендометрія у жінок репродуктивного віку/ Л. З. Базюта, С. П. Польова (стр.68-70)
Корчинська Н.С. Кореляційний аналіз органометричних параметрів верхньої щелепи, лиця та черепа на початку плодового періоду онтогенезу/ Н. С. Корчинська, О. М. Слободян, Ю.Є Роговий (стр.71-75)
Кривецький В.В. Морфологічна будова плечової кістки при імплантації до великогомілкової кістки гідроксилапатитного матеріалу ОК-015, легованого марганцем/ В. В. Кривецький, Є. Я. Костенко (стр.76-80)
Горустович О.А. Вариантная анатомия архитектоники магистральных артерий сердца человека/ О. А. Горустович, Е. С. Околокулак (стр.81-85)
Усенко О.Ю. Ефективність застосування плазми збагаченої тромбоцитами в лікуванні хронічних виразок шлунка/ О. Ю. Усенко, Я. В. Радьога, Д. І. Гребенюк (стр.86-89)
Оптимізація клінічних досліджень при мукозо-періостальній травмі (стр.90-92)
Юсупбаев Р.Б. Компрессионно-сшивные технологии в лечении акушерских кровотечений при абдоминальном родоразрешении/ Р. Б. Юсупбаев (стр.93-96)
Радіонуклідні методи дослідження периферійної гемодинаміки у хворих на облітеруючий атеросклероз артерій нижніх кінцівок поєднаний з цукровим діабетом (стр.97-100)
Оцінка якості життя пацієнтів з варикозною хворобою нижніх кінцівок після використання радіочастотної абляції та ендовенозної лазерної облітерації (стр.101-105)
Мишина А.Е. Синдром Herlyn-Werner-Wunderlich: обструктивная гемивагина с ипсилатеральной агенезией почки и удвоенной маткой/ А. Е. Мишина (стр.106-110)
Федорчук С.М. Динаміка вікової мінливості метричних параметрів п'яткової кістки в адаптивному періоді росту (повідомлення 1)/ С. М. Федорчук (стр.111-113)
Особливості сучасних вогнепальних переломів кісток кінцівок (стр.114-116)
Войтів Я.Ю. Аналіз методів операційних втручань з приводу післяопраційних вентральних гриж у клініці Кафедри хірургії Буковинського державного медичного університету/ Я. Ю. Войтів (стр.117-119)
Нагальні питання удосконалення практичної підготовки студентів на кафедрі медицини надзвичайних ситуацій з оперативною хірургією та топографічною анатомією (стр.120-122)
Електрокардіографія: клінічні можливості і досягнення в історичному аспекті (стр.123-134)
Чайковський Ю.Б. VI конгрес анатомів, гістологів, ембріологів і топографоанатомів України (16-18 вересня 2015 року, м. Запоріжжя)/ Ю. Б. Чайковський, М. А. Волошин, О. А. Григор'єва (стр.135-137)
Професор Шепітько Володимир Іванович (До 65-річчя до дня народження) (стр.138-139)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бєліков О.Б., Бєлікова Н.І., Сорохан М.М., Бєлікова Л.О.
Назва : Історичний нарис розвитку щелепно-лицевої травматології. Повідомлення перше (огляд літератури)
Місце публікування : Клінічна стоматологія: наук.-практ. журн. - Тернопіль: Терноп. держ. мед. ун-т ім. І. Я. Горбачевського, 2023. - № 1. - С. 36-46. - ISSN 2311-9624 (Шифр КУ44/2023/1). - ISSN 2311-9624
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ЧЕЛЮСТНО-ЛИЦЕВЫЕ ТРАВМЫ
Анотація: У статті здійснено історично-науковий огляд літератури, у якому в хронологічному порядку представлено розвиток щелепно-лицевої ортопедії, зокрема щелепно-лицевої травматології. Мета дослідження – проаналізувати дані джерел літератури стосовно хронологічних аспектів розвитку щелепно-лицевої травматології, визначити позитивні та негативні моменти. Матеріали і методи. Використано бібліосемантичний метод для з’ясування стану проблеми, здійснено аналіз результатів поперед­ніх наукових досліджень на основі джерел літератури та електронних ресурсів. Результати досліджень та їх обговорення. У літературі в розрізненому і суперечливому плані представлені дані щодо історичних віх розвитку щелепно-лицевої травматології, принципи надання допомоги при травмах шелепно-лицевої ділянки, розробки ортопедичних конструкцій для правильної репозиції та фіксації відламків щелеп при їх переломах, для виправлення положення відламків, які змістилися, та відламків, що неправильно зрослись, а також для усунення інших наслідків травм щелепно-лицевої ділянки. Розглянуто хронологію способів іммобілізації нижньої щелепи. Подано варіанти репозиції та фіксації відламків нижньої щелепи, інструменти та засоби, описані конструкційні матеріали. Висновки. Уточнено багато історичних фактів, повідомлено про цікаві подробиці, наведено рідкісні документи. В умовах сучасної війни ми спостерігаємо збільшення кількості бійців із травматичними ушкодженнями щелепно-лицевої ділянки, із посттравматичними дефектами та деформаціями обличчя, що є результатом неадекватної та несвоєчасної медичної допомоги на полі бою. Отже, дотримуючись історичного досвіду, при таких пораненнях необхідно володіти алгоритмом дій безпосередньо на полі бою, в госпіталях та реабілітаційних центрах.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)