Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Бєляєв, К. К.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 6
Показанi документи с 1 за 6
1.

Назва журналу :Клінічна імунологія. Алергологія. Інфектологія -2018р.,N 1
Цікаві статті :
Мальцев Д. В. Показания к применению колониестимулирующих факторов в клинической практике/ Д. В. Мальцев (стр.5-12)
Новий препарат для топічного застосування при псоріазі легкого та помірного ступеня тяжкості перебуває у розробці (стр.14)
Гуселькумаб є ефективнішим для лікування псоріазу середнього та тяжкого ступеня (стр.14-15)
FDA затвердив Сілік (Siliq) для лікування псоріазу (стр.15)
FDA затверджує застосування етанерцепту (Еnbrel) для лікування дітей з бляшковим псоріазом (стр.15)
Охотнікова О. М. Сучасні можливості лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій у дітей з алергічною патологією/ О. М. Охотнікова, О. В. Шарікадзе, С. М. Руденко (стр.16-22)
Гречанська Л. В. Алергічний контактний дерматит: клінічні особливості/ Л. В. Гречанська (стр.24-28)
Глобальна стратегія лікування та профілактики бронхіальної астми (стр.30-36)
Вплив N-ацетилцистеїну на перебіг хронічного бронхіту або загострення хронічного обструктивного захворювання легень: метааналіз (стр.37)
Вплив муколітиків на загострення хронічного обструктивного захворювання легень: попарний та мережевий метааналіз (стр.37)
Belloni Fortina Anna. Оновлені дані щодо застосування антигістамінних препаратів для лікування хронічної кропив’янки у дітей/ Fortina Anna Belloni, E. Fontana (стр.39-44)
Гришило А. П. 100-річна історія алерген-специфічної імунотерапії: від ранніх клінічних досліджень до зареєстрованих ліків/ А. П. Гришило, П. В. Гришило, Л. Д. Вітик (стр.45-48)
Бєляєв К. К. Святкувальні закономірності/ К. К. Бєляєв (стр.50-57)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бєляєв К. К.
Назва : Святкувальні закономірності
Місце публікування : Клінічна імунологія. Алергологія. Інфектологія. - 2018. - N 1. - С. 50-57 (Шифр КУ34/2018/1)
MeSH-головна: ПИЩЕВОЕ ПОВЕДЕНИЕ
ПАТОЛОГИЧЕСКИЕ СОСТОЯНИЯ, ПРИЗНАКИ БОЛЕЗНЕЙ И СИМПТОМЫ
ГИПЕРФАГИЯ
ПРАЗДНИКИ
Анотація: Публікуємо передостанній уривок праці «Є тиша падаючого снігу, а є тиша динаміту», в якому продовжуємо розглядати імунологічні аспекти святкувальних закономірностей погіршення народного здоров’я у період зимових свят. В силу різних причин, об’єктивних і суб’єктивних, інформація подається і далі подібно до публікаційної методики salami slicing, коли матеріал надається як нарізка – скибками, ділиться на простіші частинки, невеликі фрагменти, при збереженні загального контексту. Вказуємо на існуючий імунологічний механізм серцево-судинних святкувальних ускладнень, але оскільки всього не охопиш, тому скоріше намагаємося зініціювати інтерес до імунокардіологічних проблем як святкувальної закономірності і до питання погіршення народного здоров’я під час святкувань, тобто, як це іронічно не звучить, під час відпочинку. Повторимось, що це погляд тенденційний, можливо, це перебільшення, але статистику збільшення смертності на свята нікуди не подіти
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Клінічна імунологія. Алергологія. Інфектологія -2018р.,N 6
Цікаві статті :
«Актуальні питання виявлення і лікування алергічних захворювань». Резолюція традиційної науково-практичної конференції алергологів України (м. Вінниця, 03 вересня 2018 р.) (стр.5)
Логвинова О. Л. Вирус Эпштейна–Барр у детей: иммунные механизмы инфицирования, малигнизации и формирования аутоиммунного заболевания/ О. Л. Логвинова [и др.] (стр.7-9)
Мальцев Д. В. Показания к применению препаратов альфа-интерферонов в клинической практике/ Д. В. Мальцев (стр.10-21)
Евстигнеев И. В. Хронический описторхоз в клинической практике врача/ И. В. Евстигнеев, И. В. Илинчук (стр.22-28)
Мельников О. Ф. Клинико-иммунологическая эффективность лечения аллергического ринита у детей/ О. Ф. Мельников, Ю. В. Гавриленко (стр.29-32)
Мальцев Д. В. Переваги Цетрилеву у лікуванні алергічних синдромів/ Д. В. Мальцев (стр.34-37)
Бизунков А. Б. Профилактика рака посредством модификации питания: возможно ли невозможное?/ А. Б. Бизунков (стр.38-46)
Бєляєв К. К. Святкувальні закономірності. Закони біології подібні до законів фізики — їм все одно, що нам «все одно»/ К. К. Бєляєв (стр.47-54)
Дєєва Ю. В. Порівняльний аналіз гіпертонічного розчину гліцерину, збагаченого рослинними екстрактами (Хьюмер Синусит), у комплексному лікуванні гострого риносинуситу в амбулаторній практиці/ Ю. В. Дєєва [та ін.] (стр.55-58)
Кузнецова Л. В. Комплексное лечение круглогодичного аллергического ринита, протекающего на фоне аллергодерматозов/ Л. В. Кузнецова [и др.] (стр.61-64)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бєляєв К. К.
Назва : Святкувальні закономірності. Закони біології подібні до законів фізики — їм все одно, що нам «все одно»
Місце публікування : Клінічна імунологія. Алергологія. Інфектологія. - 2018. - N 6. - С. 47-54 (Шифр КУ34/2018/6)
MeSH-головна: ПРАЗДНИКИ
СМЕРТНОСТЬ
АЛКОГОЛЯ УПОТРЕБЛЕНИЕ
ПИЩЕВОЕ ПОВЕДЕНИЕ
ПРИЗНАКИ И СИМПТОМЫ ПИЩЕВАРИТЕЛЬНЫЕ
СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТАЯ СИСТЕМА
ФАГОЦИТОЗ
Анотація: Закони біології подібні до фізичних законів, але не тотожні. Відомі приклади: 1) скинуті з вежі металева куля і живий голуб за рівних умов переміщатимуться по-різному, оскільки рух живого об’єкта визначатиметься своїми законами, намірами, тоді як ядро переміщуватиметься за законами фізики; 2) мама подмухала на ранку – і боліти перестало, хоча рана, фактори запалення і болю не зникли; 3) рани у переможців загоюються швидше, аніж у переможених (хірург армії Наполеона Д. Ж. Ларрей); 4) кава як стимулятор може набути протилежних властивостей, коли її пов’язують з релаксом, «кавою-брейк», паузою в роботі (M. Montanari, 2006). Або ж, якщо ближче до святкувальної теми, і це не лише жарт, а одна з причин застільних ускладнень: одна пляшка та легка закуска – культурно посиділи, дві пляшки і третя зміна страв – вже перебір, а ось три пляшки і безліміт на їжу – виявляється мало
Знайти схожі

5.

Назва журналу :Клінічна імунологія. Алергологія. Інфектологія -2017р.,N 7/8
Цікаві статті :
Ходош Э. М. Инфекционные деструкции легких: эволюция взглядов/ Э. М. Ходош, В. С. Крутько (стр.5-19)
Макаров С. Ю. Тимомегалия – тень прошлого в клинической практике настоящего?/ С. Ю. Макаров, А. В. Катилов, О. И. Макарова (стр.20-24)
Боярчук О. Р. Геморагічний (IgA-) васкуліт у дітей: сучасний погляд на проблему/ О. Р. Боярчук, І. Р. Сагаль (стр.25-29)
Грибкові ураження нігтів. Стисла довідкова інформація (стр.31-34)
Гришило А. П. 100-річна історія алерген-специфічної імунотерапії: від ранніх клінічних досліджень до зареєстрованих ліків/ А. П. Гришило, П. В. Гришило, Л. Д. Вітик (стр.36-39)
Бєляєв К. К. Святкувальні закономірності/ К. К. Бєляєв (стр.40-46)
Reinecke S. Дослідження впливу оксиметазоліну на тривалість риніту: результати плацебо-контрольованого подвійного сліпого клінічного дослідження у пацієнтів з гострим ринітом/ S. Reinecke, M. Tschaikin (стр.47-51)
Солошенко Е. М. Щодо проблеми офіційного статистичного обліку хворих на поширені дерматози з побічною дією лікарських засобів/ Е. М. Солошенко (стр.52-58)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бєляєв К. К.
Назва : Святкувальні закономірності
Місце публікування : Клінічна імунологія. Алергологія. Інфектологія. - 2017. - N 7/8. - С. 40-46 (Шифр КУ34/2017/7/8)
MeSH-головна: ПИТАНИЕ ИЗБЫТОЧНОЕ
ПИТАНИЕ БЕСПОРЯДОЧНОЕ
ПИТАНИЯ ФИЗИОЛОГИЯ
Анотація: Ми розглядаємо питання сумної святкової статистики, так би мовити, з другої, останньої «дії п’єси», коли необхідно не лікувати, а рятувати. Як писалося в епіграфі до праці Б. Франкліна, треба вміти подивитися на віддалені ланки. Тоді стане зрозумілим, чому це раптом святкові навантаження стають для декого позамежними, чому мій дядько у 80 років не обмежує себе в їжі і йому нічого, чому існує обернений зв’язок між раннім віком настання менархе та серцево-судинними катастрофами – чим раніше з’являються менархе, тим частіше інфаркти у зрілому віці, чому і до чого тут імунологія, запалення, інфламасоми, і як на все це впливає спосіб життя, зокрема харчування. Тобто, необхідно знати, що відбувалося у першій дії п’єси, аби розуміти вчинки героїв у другій дії, бо, як казав Г. Сковорода: «Що ж дивного в тому, коли за причиною йде дія?»
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)