Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Бойко, В. І.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 36
Показанi документи с 1 за 20
 1-20    21-36 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бойко В. І., Нікітіна І. М., Сміян С. А., Кузьоменська М. Л. , Іконописцева Н. А. , Сухарєв А. Б. , Бабар Т. В. , Калашник Н. В.
Назва : Клінічна ефективність комбінованого методу лікування ендометріозу яєчників
Місце публікування : Лікарська справа. - 2016. - № 3/4. - С. 113-115 (Шифр ЛУ2/2016/3/4)
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нікітіна І.М., Бойко В.І., Калашник Н.В., Сміян С.А., Бабар Т.В., Іконописцева Н.А., Бойко А.В.
Назва : Особливості функціональної активності вагінального епітелію при місцевому лікуванні атрофічних вагінітів
Місце публікування : Буковинський медичний вісник: український науково-практичний журнал. - Чернівці: БДМУ, 2020. - Т. 24, № 1. - С. 107-114. - ISSN 1684-7903 (Шифр БУ5/2020/24/1). - ISSN 1684-7903
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ВАГИНИТ АТРОФИЧЕСКИЙ
ВВЕДЕНИЕ ЛЕКАРСТВ ИНТРАВАГИНАЛЬНОЕ
Анотація: Атрофічний вагініт є найпоширенішим захворюванням піхви в пери- та постменопаузальному періоді. Своєчасне призначення патогенетичної терапії та спостереження пацієнток у гінеколога, є необхідним компонентом для досягнення позитивної динаміки таких хворих, що істотно дозволить поліпшити якість життя жінок, котрі вступили в менопаузу. Мета роботи — оцінити клінічну та мікробіологічну ефективність і безпечність застосування вагінального гелю Клімона в лікуванні атрофічних вікових вагінітів. Матеріал і методи. Для вирішення поставленого завдання проведено обстеження і лікування 60 жінок менопаузального віку з діагнозом атрофічного вагініту. Проведено оцінку клінічної та мікробіологічної ефективності терапії. Вивчено терміни зникнення об'єктивних і суб'єктивних симптомів запального процесу, особливості функціональної активності епітелію піхви, вплив препарату на стан нормальної мікрофлори піхви. Дослідження проведено у відповідності з міжнародними нормативами і правилами. Результати. У результаті проведеного дослідження встановлено, що комбінований вагінальний гель Клімона завдяки дії складових компонентів є ефективним по відношенню до умовно-патогенних мікроорганізмів — збудників аеробного вагініту, сприяє регенерації епітелію, має протизапальну, антибактеріальну та фунгіцидну дію і є препаратом вибору для лікування атрофічного вагініту. Гель Клімона не здійснює імуносупресивного впливу на епітелій піхви, завдяки цьому відновлення функціональної активності епітелію після лікування цим препаратом відбувається швидше, ніж після лікування іншими середниками. Відзначено швидке заживлення мікротріщин, зволоження слизової, зникнення клінічної симптоматики вагініту та покращення якості життя пацієнток після лікування. Висновки. Відзначена висока ефективність комбінованого вагінального гелю Клімона по відношенню до широкого спектра мікрофлори, доведена висока терапевтична активність та безпечність у використанні в пацієнток з атрофічними віковими вагінітами. Гель Клімона добре переноситься та не викликає резистентності мікрофлори.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бойко В.І., Радько В.Ю.
Назва : Профілактика невиношування вагітності у жінок з хронічним ендометритом в анамнезі
Місце публікування : Здоровье женщины. - Киев, 2016. - N 7. - С. 112-114 (Шифр ЗУ3/2016/7)
Примітки : Бібліогр.: с. 114
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бойко В. І., Воліна-Стахорна Ю. С.
Назва : Профілактика невиношування вагітності у жінок з вродженими аномаліями розвитку матки
Місце публікування : Здоровье женщины. - 2017. - № 7. - С. 93-95 (Шифр ЗУ3/2017/7)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: АБОРТ ПРИВЫЧНЫЙ
РОДЫ ПРЕЖДЕВРЕМЕННЫЕ (29-38 НЕДЕЛЬ)
ШЕЙКИ МАТКИ ФУНКЦИОНАЛЬНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ
МОЧЕПОЛОВОЙ СИСТЕМЫ АНОМАЛИИ
МАТКА
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бойко В.І., Терехов В.А.
Назва : Диференційований підхід до хірургічного лікування міоми матки великих розмірів
Місце публікування : Здоровье женщины. - Киев, 2016. - N 7. - С. 57-61 (Шифр ЗУ3/2016/7)
Примітки : Бібліогр.: с. 61
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бойко В.І., Бутенко О.І.
Назва : Затримка розвитку плода при недоношеній вагітності: діагностика та профілактика перинатальної патології
Місце публікування : Здоровье женщины: всеукраинский научно-практический журнал. - Киiв : Национальная медицинская академия последипломного образования им. П. Л. Шупика : Институт стратегических исследований МЗ Украины : ГУ "Институт педиатрии, акушерства и гинекологии НАМН Украины" : ООО "Редакция журнала "Здоровье женщины" : Ассоциация перинатологов Украины: Министерство здравоохранения Украины, 2017. - № 1. - С. 124-126. - ISSN 1992-5921 (Шифр ЗУ3/2017/1). - ISSN 1992-5921
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ПЛОДА РАЗВИТИЯ ЗАДЕРЖКА
РОДЫ ПРЕЖДЕВРЕМЕННЫЕ (29-38 НЕДЕЛЬ)
Анотація: Мета дослідження: зниження частоти перинатальних ускладнень у вагітних із затримкою розвитку плода (ЗРП) при недоношеній вагітності шляхом удосконалення основних діагностичних та лікувально-профілактичних заходів. Матеріали та методи. Було проведено проспективне дослідження та обстежено 120 пацієнток, з яких 90 вагітних із синдромом ЗРП були розподілені методом випадкового вибору на дві групи. Результати. Використання запропонованої лікувально-профілактичної методики у вагітних із ЗРП при недоношуванні дозволило достовірно знизити частоту загрози переривання вагітності та плацентарної дисфункції в 1,3 разу, порушень мікробіоценозу статевих шляхів в 1,4 разу, передчасного розриву плодових оболонок в 1,4 разу, ступінь тяжкості синдрому ЗРП в 1,6 разу, дистресу плода в 1,3 разу, КР в 1,2 разу, тяжкої асфіксії у 3 рази, інтраамніального інфікування в 1,5 разу, змінити структуру передчасних пологів (запобігти раннім передчасним пологам у 22–28 тиж). Сумарна захворюваність новонароджених в ранній неонатальний період у цих вагітних достовірно знизилась в 1,3 разу (p0,05), а перинатальні втрати були відсутні. Заключення. При використанні розробленої нами методики комплексної корекції дизадаптаційних порушень у фетоплацентарному комплексі у жінок, які отримували запропонований нами алгоритм, включаються всі структурні механізми адаптації плаценти. Це дозволяє зберегти морфометричні та дифузійні показники ворсинчастого дерева на рівні стійкої компенсації, що є найважливішим пристосувальним засобом, який підтримує життєздатність плода та запобігає розвитку тяжкого ступеня затримки його розвитку.
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бойко В. І., Сухоставець Н. П.
Назва : Оптимізація діагностики і тактики ведення вагітних з доброякісними та пухлиноподібними утвореннями яєчників
Місце публікування : Здоровье женщины. - 2017. - № 7. - С. 63-65 (Шифр ЗУ3/2017/7)
MeSH-головна: ЯИЧНИКОВ НОВООБРАЗОВАНИЯ
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ НЕОПЛАСТИЧЕСКИЕ
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бойко В.І., Терєхов В.А.
Назва : Ендоскопічне лікування невідкладних станів у гінекології: тактика і реабілітація
Місце публікування : Здоровье женщины: всеукраинский научно-практический журнал. - Киiв : Национальная медицинская академия последипломного образования им. П. Л. Шупика : Институт стратегических исследований МЗ Украины : ГУ "Институт педиатрии, акушерства и гинекологии НАМН Украины" : ООО "Редакция журнала "Здоровье женщины" : Ассоциация перинатологов Украины: Министерство здравоохранения Украины, 2020. - № 3. - С. 64-70. - ISSN 1992-5921 (Шифр ЗУ38/2020/3). - ISSN 1992-5921
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ЖЕНСКИЕ БОЛЕЗНИ
НЕОТЛОЖНЫЕ СОСТОЯНИЯ
ЛАПАРОСКОПИЯ
РЕПРОДУКТИВНОЕ ЗДОРОВЬЕ
Анотація: Діагностика і лікування гострих хірургічних захворювань в гінекології, незважаючи на сучасні досягнення медичної науки, були і залишаються складним і відповідальним завданням. В ургентних ситуаціях завжди існує небезпека прооперувати хвору, коли у цьому не було необхідності, або пропустити гострий хірургічний процес при тривалому нагляді, що сприятиме розвитку ускладнень і навіть загибелі пацієнтки. Нерідко не лише здоров’я, а й життя жінки залежать від того, наскільки швидко і точно лікар зорієнтується у ситуації і застосує правильні організаційні та лікувальні заходи. Розвиток ендоскопічної техніки дозволив пройти шлях від простого візуального обстеження черевної порожнини й органів малого таза до виконання складних оперативних втручань на матці та її придатках. Лапароскопічна хірургія – це спосіб виконувати хірургічні маніпуляції та оперативні втручання без розрізу живота, а у разі невідкладних станів, гострої абдомінальної патології – у багатьох випадках позбутися діагностичних сумнівів. У статті наведено переваги і недоліки ендоскопічного лікування найпоширеніших ургентних гінекологічних патологій, особливості післяопераційного ведення пацієнток, реабілітаційні та профілактичні заходи для відновлення їхнього репродуктивного здоров’я.
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Паньків В. І., Поворознюк В. В., Паньків І. В., Бойко В. І., Глуговська С. В.
Назва : Стан забезпечення вітаміном D населення Західного регіону України
Місце публікування : Міжнародний ендокринологічний журнал. - Київ, 2019. - Том 15, N 3. - С. 93-96 (Шифр МУ65/2019/15/3)
Примітки : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна: ВИТАМИНА D НЕДОСТАТОЧНОСТЬ
ВИТАМИН D
Географіч. рубрики: Чернівецька область
Анотація: У лекції розглядаються основні причини недостатнього забезпечення вітаміном D населення Західного регіону України, а також наводяться дані про поширеність дефіциту вітаміну D серед різних груп населення, що підтверджують повсюдну поширеність дефіциту вітаміну D в країні. Численні дослідження свідчать про те, що в даний час відзначається недостатнє забезпечення вітаміном D населення України (знижені рівні 25(ОН)D виявляються в середньому у 85 % осіб у загальній популяції), обумовлене як низьким рівнем його ендогенного синтезу, так і недостатнім надходженням із їжею: територія країни розташована в зоні низької інсоляції, і в той же час в раціоні населення дуже обмежені як основні природні джерела вітаміну D (морська риба жирних сортів), так і фортифіковані вітаміном D продукти. Вживання заходів щодо підвищення статусу вітаміну D і підтримання оптимальної концентрації 25(ОН)D у крові в дитячого й дорослого населення, адекватне споживання вітаміну D дозволять не лише покращити стан кістково-м’язової системи, але й знизити ризик розвитку деяких хронічних захворювань.
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бойко В. І., Ткаченко С. О.
Назва : Декомпенсована плацентарна дисфункція: діагностика і тактика розродження
Місце публікування : Здоровье женщины. - 2017. - № 2. - С. 66-68 (Шифр ЗУ3/2017/2)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ПЛАЦЕНТАРНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ
ЛЕЧЕБНО-ДИАГНОСТИЧЕСКАЯ ТАКТИКА
РОДОРАЗРЕШЕНИЯ ПРОЦЕСС
КЕСАРЕВО СЕЧЕНИЕ
Знайти схожі

11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бойко В.І., Салдадзе Б.Г.
Назва : Кесарів розтин у жінок із різними формами безпліддя в анамнезі
Місце публікування : Сімейна медицина: науково-практичний журнал. - К.: ООО "Литера-друк", 2013. - N 6. - С. 43-44 (Шифр СУ21/2013/6)
MeSH-головна: АНАМНЕЗА СБОР
БЕСПЛОДИЕ ЖЕНСКОЕ
КЕСАРЕВО СЕЧЕНИЕ
ПРЕДОПЕРАЦИОННОЕ ВЕДЕНИЕ БОЛЬНОГО
ХИРУРГИЧЕСКАЯ РАНЕВАЯ ИНФЕКЦИЯ
Знайти схожі

12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бойко В.І., Єжова А.В.
Назва : Генітальний ендометріоз у жінок із безпліддям: прогнозування і рання діагностика
Місце публікування : Здоровье женщины: Всеукраинский науч.- практ. журн./ Гл. ред. Е.С. Щербинская. - Киев, 2014. - N 9. - С. 166-167 (Шифр ЗУ3/2014/9)
MeSH-головна: ЭНДОМЕТРИОЗ
БЕСПЛОДИЕ ЖЕНСКОЕ
Знайти схожі

13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бойко В.І., Кіяненко В.А.
Назва : Корекція плацентарної дисфункції у жінок з гіперандрогенією в анамнезі
Місце публікування : Здоровье женщины: всеукраинский научно-практический журнал/ МОЗ Украины; НАМН Украины. - К., 2013. - N 10. - С. 144-145 (Шифр ЗУ3/2013/10)
MeSH-головна: БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ
ГИПЕРАНДРОГЕНИЗМ
ПЛАЦЕНТАРНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ
Знайти схожі

14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Векліч Т. О., Шкрабак О. А., Мазур Ю. Ю., Родік Р. В., Бойко В. І., Кальченко В. І., Костерін С. О.
Назва : Кінетичні закономірності дії калікс[4]арену С-90 на Са2+,Mg2+-атразну активність плазматичної мембрани та на концентрацію Са2+ в незбуджених клітинах міометрія
Місце публікування : Укр. біохім. журн: Науково-теоретичний журнал. - К.: Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, 2013. - Т. 85, N 4. - С. 20-29. - ISSN 02018470 (Шифр УУ1/2013/85/4). - ISSN 02018470
MeSH-головна: КЛЕТОЧНАЯ МЕМБРАНА
ГИДРОЛИЗ
Анотація: Са2+,Mg2+-АТРаза плазматичної мембрани є важливим елементом загального механізму контролю базального тонусу міометрія, яка також частково забезпечує релаксацію м’язової напруги після скорочення м’язу. В експериментах, виконаних на суспензії плазматичних мембран клітин міометрія, обробленій 0,1%-им розчином дигітоніну, досліджували інгібуючу дію калікс[4]арену С-90 (5,11,17,23-тетра(трифтор)метил(фенілсульфоніліміно)-метиламіно-25,26,27,28-тетрапропокси-калікс[4]арен) на Са2+,Mg2+-АТРазну активність ензиму. Калікс[4]арен С-90 ефективно пригнічує Са2+,Mg2+-АТРазну активність ензиму (значення І0,5 для С-90 становить 20,2 ± 0,5 мкМ). Інгібувальна дія калікс[4]арену С-90 на роботу Са2+-помпи передусім пов’язана саме з кооперативним впливом чотирьох просторово орієнтованих на калікс[4]ареновій платформі фенілсульфоніліміно-трифторометилацетамідних груп, а не з дією суто тетрафенольного макроциклу чи з дією окремих фармакофорних сульфоніламідинових груп. Із урахуванням встановлених кінетичних закономірностей інгібувальної дії калікс[4]арену С-90 на Са2+,Mg2+-АТРазну активність плазматичної мембрани розбудовано стаціонарну кінетичну модель контролю рівня базальної концентрації Са2+ в незбуджених міоцитах матки. Припускається, що одержані результати можуть бути перспективними для створення на основі калікс[4]арену С-90, фармакологічного препарату нового («супрамолекулярного») покоління - стимулятора базального тонусу матки.
Знайти схожі

15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бойко В. І., Салдадзе Б. Г.
Назва : Кесарів розтин у жінок із різними формами безпліддя в анамнезі
Місце публікування : Сімейна медицина: науково-практичний журнал. - Киiв, 2013. - № 6. - С. 43-44. - ISSN 2307-5112 (Шифр СУ21/2013/6). - ISSN 2307-5112
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: КЕСАРЕВО СЕЧЕНИЕ
БЕСПЛОДИЕ ЖЕНСКОЕ
Знайти схожі

16.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бойко В.І., Кобилецька Н.А.
Назва : Профілактика аномалій пологової діяльності та перинатальної патології з використанням партнерських пологів
Місце публікування : Здоровье женщины. - Киев, 2015. - N 7. - С. 34-36 (Шифр ЗУ3/2015/7)
Знайти схожі

17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бойко В.І., Болотна М.А.
Назва : Діагностика та профілактика плацентарної дисфункції у юних жінок, які народжують уперше
Місце публікування : Здоровье женщины. - Киев, 2015. - N 8. - С. 110-111 (Шифр ЗУ3/2015/8)
Знайти схожі

18.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бойко В.І., Яблуновська В.Ю.
Назва : Тактика ведення вагітності та пологів при патології пупкового канатика
Місце публікування : Здоровье женщины. - К., 2015. - N 4. - С. 75-77 (Шифр ЗУ3/2015/4)
MeSH-головна:






Знайти схожі

19.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бойко В.І., Лопатка К.М.
Назва : Диференційований підхід до діагностики і корекції повторної плацентарної дисфункції
Місце публікування : Здоровье женщины. - К., 2015. - N 3. - С. 76-77 (Шифр ЗУ3/2015/3)
MeSH-головна:


Знайти схожі

20.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бойко Т. В., Лихацька Г. В., Лихацька В. О., Бойко В. І.
Назва : Застосування "Альфа норміксу" в комплексній терапії хворих на антибіотикоасоційовану діарею : "Імунопатологія при захворюваннях органів дихання і травлення" VII Науковий симпозіум з міжнародною участю, 8-9 жовтня 2019р., Тернопіль, Україна
Місце публікування : Туберкульоз, легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція. - 2019. - № 3. - С. 74 (Шифр ТУ7/2019/3)
Предметні рубрики: Альфа нормикс
MeSH-головна: ДИАРЕЯ
АНТИБАКТЕРИАЛЬНЫЕ СРЕДСТВА
Знайти схожі

 1-20    21-36 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)