Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Іванчов, П. В.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 27
Показанi документи с 1 за 20
 1-20    21-27 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванчов П.В.
Назва : Результати хірургічного лікування гострокровоточивих поліпів шлунка та дванадцятипалої кишки
Місце публікування : Український журнал хірургії. - Донецк, 2013. - N4. - С. 21-24 (Шифр УУ47/2013/4)
MeSH-головна: КИШЕЧНИКА ПОЛИПЫ
ДВЕНАДЦАТИПЕРСТНОЙ КИШКИ БОЛЕЗНИ
ЖЕЛУДКА БОЛЕЗНИ
ПОЛИПЫ
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Фомін П. Д., Іванчов П. В., Заплавський О. В.
Назва : Впровадження Болонського процесу у реформуванні навчально-методичних підходів на кафедрах хірургії
Місце публікування : Мед. освіта: наук.-практ. журн./ МОЗ України, ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського (Т.), Київська мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. - Т.: Укрмедкнига, 2013. - N 2. - С. 96-98. - ISSN 16812751 (Шифр МУ7/2013/2). - ISSN 16812751
MeSH-головна: ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванчов П.В.
Назва : Хірургічне лікування гострокровоточивого раку з локалізацією у тілі шлунка
Місце публікування : Український журнал хірургії. - 2013. - N2. - С. 71-75 (Шифр УУ47/2013/2)
MeSH-головна:
ГЕМОРРАГИИ
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванчов П.В.
Назва : Нові підходи тактики лікування гострокровоточивих злоякісних пухлин шлунка
Місце публікування : Харківська хірургічна школа/ Ін-т заг. та невідклад. хірургії. - Х., 2013. - N 1. - С. 12-15 (Шифр ХУ5/2013/1)
MeSH-головна: ЖЕЛУДКА НОВООБРАЗОВАНИЯ
ГЕМОСТАЗ ЭНДОСКОПИЧЕСКИЙ
ЖЕЛУДОЧНО-КИШЕЧНОЕ КРОВОТЕЧЕНИЕ
Анотація: В основу роботи покладено аналіз результатів лікування 1125 хворих з гострокровоточивими злоякісними пухлинами шлунка, виділяючи 2 періоди: І період (817 хво¬рих) – 1995 – 2007 pp.; II період (308 хворих) – 2008-2012 pp. Впровадження розробленого алгоритму лікувальної тактики, що ґрунтується на використанні мініінвазивних методів ендохірургічного гемостазу з метою зупинки активних пухлин¬них кровотеч та профілактики розвитку рецидивів кровотеч при наявності стигмат з наступним клініко-ендоскопічним моніторингом, дозволило у II періоді лікування хворих знизити кількість екстрених операцій з 10,5 до 6,2 %, збільшити кількість операцій у ранньому відстроченому періоді з 89,5 до 93,8 %, і тим самим досягти зменшення загальної летальності з 10,0 до 5,8 % та після операційної летальності у 2,7 рази(з 11,6 до 4,3 %), у тому числі після екстрених операцій у 3,2 рази (з 31,6 до 10,0 %) і ранньо-відстрочених – у 2,4 рази (з 9,3 до 3,9 %)
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванчов П.В.
Назва : Аспекти хірургічного лікування гострокровоточивого раку проксимального відділу шлунка
Місце публікування : Харківська хірургічна школа/ Ін-т заг. та невідклад. хірургії. - Х., 2013. - N 4. - С. 99-102 (Шифр ХУ5/2013/4)
MeSH-головна: ЖЕЛУДКА НОВООБРАЗОВАНИЯ
ЖЕЛУДКА КАРДИАЛЬНАЯ ЧАСТЬ
ЖЕЛУДОЧНО-КИШЕЧНОЕ КРОВОТЕЧЕНИЕ

ГЕМОСТАЗ ЭНДОСКОПИЧЕСКИЙ
ЛИМФАТИЧЕСКОГО УЗЛА УДАЛЕНИЕ
ПАЛЛИАТИВНАЯ ПОМОЩЬ
ГАСТРЭКТОМИЯ
Анотація: Проведено аналіз результатів лікування 319 пацієнтів з гострокровоточивим раком проксимального відділу шлунка. Розроблена лікувальна тактика базується на комплексному проведенні мініінвазивних методів ендохірургічного гемостазу для здійснення зупинки активної пухлинної кровотечі чи її рецидиву та профілактики розвитку рецидиву кровотечі після її спонтанної зупинки при нестабільному гемостазі. Використання у клінічній практиці науково обгрунтованого лікувально-тактичного підходу забезпечило можливість проведення у 68,2 % хворих з гострокровоточивим раком проксимального відділу шлунка радикальних операцій з лімфодисекцією в об'ємі D2, частота виконання якої є у 2,5 разу вищою при проведенні оперативних втручань у ранньому відстроченому періоді. Досягнуто зниження загальної та післяопераційної летальності до 8,8 та 7,9 % відповідно, а серед неоперованих хворих — до 9,5 %. Кращі результати оперативного лікування отримано після проведення гастректомії по Савіних. Це визначається у збільшенні 10-річного виживання, що у 1,7 разу більше в порівнянні з гастректомією по Гіляровичу
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванчов П.В., Венделовська Н.С.
Назва : Морфологічні особливості та клініко-ендоскопічні характеристики гострокровоточивих пухлин шлунка
Місце публікування : Харківська хірургічна школа: медичний науково-практичний журнал/ Ін-т заг. та невідклад. хірургії. - Х., 2013. - N 6. - С. 25-28 (Шифр ХУ5/2013/6)
MeSH-головна: ЖЕЛУДКА НОВООБРАЗОВАНИЯ
ЖЕЛУДОЧНО-КИШЕЧНОЕ КРОВОТЕЧЕНИЕ
ЭНДОСКОПИЯ ОРГАНОВ ПИЩЕВАРЕНИЯ
Анотація: Проаналізовано історії хвороб (за період 2011 року) 57 хворих (62 окремі випадки) з гострокровоточивими пухлинами шлунку (рак шлунку — 48 хворих (розглядаються в деяких розділах як 53 окремі випадки) та 9 хворих з гостро-кровоточивими доброякісними пухлинами шлунку (поліп шлунку — 8 (13,6 %), лейоміома шлунку — 1 (1,7 %)). Переважною більшістю серед пацієнтів були чоловіки — 37, жінок — 20. Вік хворих — від 21 до 85 років. У 49,1 % діагноз раку шлунку був встановлений вперше при госпіталізації у зв'язку з виникненням ШКК. У переважної кількості хворих мали місце ознаки спонтанної зупинки кровотечі (FII), з первинною локалізацією субстрата в тілі шлунку. У переважної кількості хворих мали місце ознаки спонтанної зупинки кровотечі (FII), з первинною локалізацією субстрата в тілі шлунку. Найбільш часто у хворих з ГЗПШ має місце аденокарцинома G3-G4 з інфільтративно-виразковим типом росту з найбільш частою локалізацією в антральному (24,5 %) відділі
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванчов П.В., Андрусенко О.М.
Назва : Особливості клінічного перебігу гострокровоточивого колоректального раку
Місце публікування : Харківська хірургічна школа: медичний науково-практичний журнал/ Ін-т заг. та невідклад. хірургії. - Х., 2013. - N 6. - С. 95-98 (Шифр ХУ5/2013/6)
MeSH-головна: КОЛОРЕКТАЛЬНЫЕ НОВООБРАЗОВАНИЯ
ЖЕЛУДОЧНО-КИШЕЧНОЕ КРОВОТЕЧЕНИЕ
ПРИЗНАКИ И СИМПТОМЫ ПИЩЕВАРИТЕЛЬНЫЕ
Анотація: Тривалий безсимптомний чи малосимптомний перебіг колоректального раку створює труднощі виявлення його на ранніх стадіях, є причиною пізньої діагностики в більшості випадків вже на стадії розвитку ускладнень. З 2002 по 2012 рік у Київський міський центр по наданню допомоги хворим з шлунково-кишковими кровотечами, що діє на базі Київської міської клінічної лікарні № 12, госпіталізовано 217 хворих з гострокровоточивим колоректальним раком. Проведений аналіз перебігу захворювання до розвитку гострої кишкової кровотечі, пацієнти розподілені на клінічні групи в залежності від особливостей симптомокомплексу. Серед 157 хворих з вперше виявленим гострокровоточивим колоректальним раком 62 (39,5 %) мали безсимптомний перебіг захворювання до розвитку кишкової кровотечі, у 95 (60,5 %) хворих тривалий час мали місце клінічні прояви онкологічного процесу, але тільки розвиток кишкової кровотечі спонукав хворих до діагностики та лікування
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Науковий вісник Ужгородського університету" -2013р.,N 3(48)
Цікаві статті :
Реакція ділянкових лімфатичних вузлів матки у вагітних щурів-самиць на антигенну стимуляцію (стр.3-9)
Головінська Л.К. Топографоанатомічні особливості розвитку сечової протоки у ранньому пренатальному періоді онтогенезу людини/ Л.К. Головінська, А.С. Головацький, Ф.А. Попович (стр.10-14)
Олійник І.Ю. Система топографоанатомічних координат щічної ділянки у плодів людини/ І.Ю. Олійник, І.В. Марценяк (стр.15-19)
Цигикало О.В. Розвиток венозного русла сфінктерних сегментів позапечінкових жовчних проток у пренатальному періоді онтогенезу людини/ О.В. Цигикало (стр.20-24)
Безушко Т.В. Моделі організації надання послуг діагностики та лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом у представників груп ризику щодо інфікування ВІЛ у Закарпатській області/ Т.В. Безушко, І.С. Миронюк (стр.25-30)
Ванчуляк О.Я. Діагностичні можливості методу статистичного Мюллер-матричного аналізу для діагностики гострої коронарної недостатності/ О.Я. Ванчуляк (стр.31-35)
Жеро С.В. Поєднання хронічної мієлоїдної лейкемії із колоректальним раком: розповсюдженість, діагностика та лікувальна тактика/ С.В. Жеро (стр.36-38)
Галамба А.А. Вплив спелеотерапії на стан імунної системи у хворих на бронхіальну астму з різною масою тіла/ А.А. Галамба, М.І. Товт-Коршинська, Л.І. Данко (стр.39-42)
Вплив характеристик лікарського препарату на комплаєнс (стр.43-48)
Дербак М.А. Маркери аутоімунної агресії у хворих на хронічний гепатит С у поєднанні з цукровим діабетом 2 типу/ М.А. Дербак (стр.49-52)
Клініко-патогенетичне обгрунтування комплексної терапії хворих із коморбідною патологією (стр.53-57)
Кампі Ю.Ю. Особливості клінічного перебігу отруєнь топічними (назальними) деконгестантами у дітей/ Ю.Ю. Кампі, В.В. Дячук (стр.58-60)
Структурно-функціональні зміни кісткової тканини у хворих на ревматоїдний артрит (стр.61-63)
Біологічна активність нових Se-, Te-вмісних триазолів (стр.64-68)
Мальчицький М.С. Особливості гострого діарейного синдрому на фоні лямбліозу та гельмінтозів/ М.С. Мальчицький, О.І. Карбованець, Г.М. Коваль (стр.69-72)
Москалюк В.Д. Імунологічний статус організму у хворих на парагрип, респіраторно-синцитіальну та аденовірусну інфекцію за умов аерозольного застосування інтерферону альфа-2b/ В.Д. Москалюк, М.Ю. Бессараб (стр.73-76)
Особливості клінічного пербігу гострого коронарного синдрому у жителів різних висотних зон Закарпатської області (стр.77-83)
Інформативність функціональної диспепсії та деяких показників клініко-функціонального стану, психоемоційного реагування і оксидантного гомеостазу для прогнозування загострень бронхіальної астми (стр.84-86)
Зміна мікробіоценозу товстої кишки та імунологічний статус у хворих з хронічним панкреатитом після холецистектомії (стр.87-91)
Кір у дорослих: клініко-епідеміологічні особливості перебігу в період спалаху в Закарпатській області в 2012 році, проблеми, перспективи і контроль (стр.92-94)
Діагностика слабкості задньої стінки пахвинного каналу як причини хронічного пахвинного болю (стр.95-97)
Специфічність та клінічнезначення методів діагностики синдрому хронічного пахвинного болю (стр.98-101)
Denisenko V.L. Complex treatment of colorectal cancer complicated with intestinal obstruction/ V.L. Denisenko, Yu.M. Gain (стр.102-108)
Іванчов П.В. Хірургічне лікування гострокровоточивого раку з локалізацією у печері воротарної частини шлунка/ П.В. Іванчов (стр.109-112)
Вплив рівня експресії Кі-67 та р53 у первинній пухлині на виживаність хворих із плоскоклітинним раком легені І-ІІ стадій (стр.113-118)
Палієнко Р.К. Обгрунтування оптимального строку радикальної операції при гострому пілонідальному абсцесі/ Р.К. Палієнко, Є.В. Цема (стр.119-124)
Пасєчнікова Н.В. Причини дислокації інтраокулярної лінзи у пізньому післяопераційному періоді хірургії катаракти/ Н.В. Пасєчнікова, Д.Г. Жабоєдов (стр.125-128)
Комбіноване склерохірургічне лікування гострого варикотромбофлебіту нижніх кінцівок (стр.129-134)
Швидкий Я.Б. Динаміка виявлення дуоденальних виразок і рефлюкс-езофагіту у практиці ендоскопіста: обернений зв'язок/ Я.Б. Швидкий (стр.135-141)
Дуран Н.М. Порівняльний аналіз поширеності карієсу у дітей, котрі народилисьта проживають у гірських районах Закарпатської області, з школярами міста Ужгород/ Н.М. Дуран, О.В. Клітинська (стр.142-145)
Жеро Н.І. Експресія цитокератину 18 як маркер кістоутворення у верхівковому періодонті/ Н.І. Жеро, В.С. Усенко (стр.146-150)
Копчак А.В. Експериментальне визначення оптимального зусилля міжфрагментарної компресії уламків при травматичних переломах нижньої щелепи/ А.В. Копчак (стр.151-155)
Костенко Є.Я. Порівняльна оцінка атрофії коміркової частини нижньої щелепи за антропометричними індексами/ Є.Я. Костенко (стр.156-161)
Глушко Л.В. Прояви запального процесу при метаболічному синдромі в жінок у постменопаузі/ Л.В. Глушко, А.Х. Насраллах, С.В. Федоров (стр.162-165)
Корчинська О.О. Оперативне розродження та його роль у сучасному акушерстві/ О.О. Корчинська, Вол.В. Маляр, А.М. Маштепа (стр.166-168)
Маляр Вол.В. Особливості перебігу раннього неонатального періоду в дітей, народжених від матерів із прееклампсією різного ступеня важкості/ Вол.В. Маляр, О.О. Корчинська, О.А. Скрипка (стр.169-171)
Фединчук Г.В. Оцінка гемодинамічних змін у матково-плацентарно-плодовому комплексі і їх вплив на розвиток плода у вагітних із прееклампсією/ Г.В. Фединчук (стр.172-175)
Складний клінічний випадок негоспітальної пневмонії IV категорії (стр.176-181)
Особливості функціонального стану автономної нервової системи у студентів медичних вузів в залежності від нейродинамічних властивостей вищої нервової діяльності (стр.182-187)
Дуло О.А. Показники аеробної продуктивності організму юнаків із різним соматотипом - мешканців гірських та низинних районів Закарпатської області/ О.А. Дуло, Ю.М. Фурман, К.П. Мелега (стр.188-191)
Казакова Р.В. Вміст вітаміну С у продуктах, вирощених на території Закарпатської області/ Р.В. Казакова, В.С. Мельник, Л.Ф. Булей (стр.192-194)
Миронюк І.С. Захворюваність на СНІД та смертність від СНІДу ВІЛ-інфікованих осіб у Закарпатській області: аналіз формування показників/ І.С. Миронюк (стр.195-199)
Фера О.В. Аналіз стану забруднення атмосферного повітря Закарпатської області у динаміці упродовж 2008-2012 років/ О.В. Фера, Х.І. Микита (стр.200-204)
Пошук оптимальної моделі інтеграції медичної освіти, або добровільний університетський освітній округ в умовах Закарпатської області (стр.205-210)
Організація та основні напрямки розвитку судової стоматології в Україні (стр.211-216)
Гораш Є.В. Методи візуалізації в анатомічних дослідженнях/ Є.В. Гораш (стр.217-220)
Дісковський І.С. Репаративні процеси за умов фізіологічної норми, патології та корекції/ І.С. Дісковський (стр.221-227)
Кишко Т.В. Фізичні чинники у медичній реабілітації/ Т.В. Кишко (стр.228-230)
Клітинська О.В. Аналіз інтрасептального методу знеболювання при проведенні амбулаторних стоматологічних втручань у підлітків/ О.В. Клітинська, А.А. Кудрявцев, В.З. Розлуцька (стр.231-233)
Коваль Г.М. Фактори розвитку алергічних захворювань та сучасні підходи до їх діагностики/ Г.М. Коваль, Г.Ю. Кополовець (стр.234-237)
Колесник В.В. Діагностичне значення методів дослідження для вивчення морфологічної перебудови структур головного мозку людини/ В.В. Колесник, І.Ю. Олійник (стр.238-243)
Підвальна У.Є. Морфологічні особливості органа зору за умов патології/ У.Є. Підвальна (стр.244-248)
Русин В.І. Сучасний стан проблеми епідеміології, етіопатогенезу та ускладнень хвороби Крона/ В.І. Русин, С.М. Чобей, І.І. Шкріба (стр.249-257)
Діагностика гліальних пухлин головного мозку за допомогою комп'ютерної томографії (стр.258-264)
Трускавецький Б.Л. Міокардіальні м'язові містки: визначення, діагностика, лікування/ Б.Л. Трускавецький, М.Я. Лошак, В.В. Логойда (стр.265-271)
Доктор медичних наук, професор Василь Михайлович Кушко (1906-1962) (стр.272-278)
Вакула Н.С. Лікар Степан Микуланинець (1903-1978): невідомі сторінки життя (до 110-річчя з дня народження)/ Н.С. Вакула (стр.279-282)
Професор Пащенко Олександр Юхимович (до 90-річчя від дня народження) (стр.283-285)
Кандидат медичних наук, доцент Богдан Володимирович Гавата (стр.286-287)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванчов П.В.
Назва : Хірургічне лікування гострокровоточивого раку з локалізацією у печері воротарної частини шлунка
Місце публікування : Науковий вісник Ужгородського університету. - Ужгород, 2013. - N3(48). - С. 109-112 (Шифр НУ7/2013/3(48))
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванчов П.В., Андрусенко О.М.
Назва : Особливості кишкових кровотеч у хворих на гострокровоточивий колоректальний рак
Місце публікування : Харківська хірургічна школа. - Харків, 2014. - N3. - С. 146-153 (Шифр ХУ5/2014/3)
MeSH-головна:

Знайти схожі

11.

Назва журналу :Харківська хірургічна школа -2014р.,N 6
Цікаві статті :
Оценка эффективности способа профилактики спайкообразования у ранее оперированных больных на органах брюшной полости (стр.5-7)
Клінічні особливості перебігу виразкової кровотечі шлунка та дванадцятипалої кишки (стр.8-12)
Гривенко С.Г. Результаты применения однорядного и двухрядного швов при формировании анастомозов в абдоминальной хирургии/ С. Г. Гривенко, П. А. Резанов (стр.13-16)
Шевченко Р.С. Превентивное аллопротезирование передней брюшной стенки в профилактике возникновения послеоперационных вентральных грыж/ Р. С. Шевченко, О. О. Брек, О. П. Брек (стр.17-21)
Ангиосомальная модель реваскуляризации нижних конечностей у больных с критической ишемией (стр.22-26)
Іващук С.І. Зміни порожнинної мікробіоти товстої кишки білих щурів за експериментального гострого набрякового панкреатиту/ С. І. Іващук (стр.27-33)
Логачев В.К. К вопросу о несостоятельности при анастомозах кишечнка в условиях перитонита: экспериментальное обоснование / В. К. Логачев, М. Е. Тимченко, С. А. Береснев (стр.34-39)
Борисенко В.Б. Холангиогенный септический шок: патоморфологическая характеристика печени и холедоха в эксперименте/ В. Б. Борисенко, И. В. Сорокина, Н. И. Горголь (стр.40-43)
Потапов С.Н. Патологическая анатомия смешанных герминогенных опухолей яичка/ С. Н. Потапов (стр.44-50)
Гамидов А.Н. Влияние открытого КВЧ облучения брюшной полости на активность спаечного процесса при перитоните/ А. Н. Гамидов (стр.51-55)
Авдосьев Ю.В. Методы интервенционной радиологии в диагностике и лечении больных с метастазами колоректального рака в печень/ Ю. В. Авдосьев (стр.56-64)
Особенности эндоваскулярной подготовки пациентов с колоректальными метастазами к расширенной резекции печени (стр.65-68)
Іванчов П.В. Хірургічне лікування гострого кровоточивого колоректального раку/ П. В. Іванчов, О. М. Андрусенко, О. В. Заплавський (стр.69-76)
Профилактика гнойно-воспалительных осложнений при хирургических вмешательствах на толстой кишке (стр.77-82)
Михневич К.Г. Мощность сердца при терапии фибрилляции предсердий кордароном и рибоксином на фоне эндотоксического шока/ К. Г. Михневич (стр.83-87)
Пасієшвілі Н.М. Удосконалення патогенетичної терапії плацентарної дисфункції у інфікованих вагітних/ Н. М. Пасієшвілі (стр.88-92)
Щербина М.О. Особливості ведення пологів за аномалій розвитку жіночих статевих органів/ М. О. Щербина, О. В. Салтовський, Н. П. Сухіна (стр.93-96)
Онкогенный риск, ассоциированный с ожирением, у женщин в перименопаузальном периоде (стр.97-100)
Бездітко П.А. Комплексне дослідження післятравматичних проліферативних вітреоретинальних процесів у залежності від ступенів важкості травм очного яблука/ П. А. Бездітко, Л. І. Левченко, В. П. Гербенко (стр.101-107)
Козин Ю.И. Комбинированная озонотерапия и усилители противопротозойной терапии в комплексном лечении бактериально-протозойно-вирусной инфекции мочеполовых органов/ Ю. И. Козин, А. Н. Беловол, И. Э. Лукьянов (стр.108-118)
Мишенина Е.В. Острые венозные тромбозы в системе нижней полой вены и эндоваскулярные методы их лечения/ Е. В. Мишенина (стр.119-125)
Велигоцкий H.H. Особенности реконструктивного этапа при панкреатодуоденальной резекции/ H. H. Велигоцкий, С. Э. Арутюнов (стр.126-129)
Цікаві статті :
Знайти схожі


12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Фомін П.Д., Іванчов П.В., Гичка С.Г., Андрусенко О.М.
Назва : Клініко-патоморфологічні фактори важкості геморагії при гострокровоточивому колоректальному раку
Місце публікування : Експериментальна і клінічна медицина. - Х., 2015. - N 2. - С. 44-49 (Шифр ЕУ3/2015/2)
Анотація: Проведено аналіз визначення ступеня важкості кишкових кровотеч у 241 хворого з гострокровоточивим колоректальним раком. Ступінь важкості крововтрати визначали за даними гемодинамічних і гематологічних показників з урахуванням клінічних проявів геморагії, виділяючи три ступені важкості крововтрати. За результатами проведеного аналізу визначено залежність ступеня важкості кровотечі від локалізації, розповсюдженості, морфологічних особливостей та гістологічного типу злоякісних колоректальних пухлин. Також проведено вивчення структурного підґрунтя факторів залежності ступеня важкості крововтрати при колоректальному раку шляхом гістологічного дослідження операційного (27) і секційного (9) матеріалів.
Знайти схожі

13.

Назва журналу :Клінічна хірургія -2016р.,N 5
Цікаві статті :
Пойда А.И. Обоснование формирования и результаты применения тазовой тонкокишечной анатомо-функциональной резервуарной конструкции нового типа после колэктомии, предельно низкой передней резекции прямой кишки, мукозэктомии. Часть 2/ А. И. Пойда, В. М. Мельник (стр.5-9)
Іванчов П.В. Хірургічне лікування раку шлунка, ускладненого гострою кровотечею, за субтотального й тотального ураження органа/ П. В. Іванчов, П. Д. Фомін (стр.10-12)
Красносельский Н.В. Интенсивная терапия больных после брюшно-анальной резекции прямой кишки по поводу колоректального рака/ Н. В. Красносельский [и др.] (стр.13-14)
Гончаренко О.В. Виконання релапаротомії у постраждалих за закритої поєднаної абдомінальної травми/ О. В. Гончаренко (стр.15-17)
Грубник В.В. Метод лапароскопической пластики по поводу гигантской грыжи пищеводного отверстия диафрагмы: отдаленные результаты/ В. В. Грубник, А. В. Малиновский (стр.18-21)
Саволюк С.І. Оцінка якості життя хворих після виконання лапароскопічної преперитонеальної алогерніопластики/ С. І. Саволюк [та ін.] (стр.22-25)
Каштальян М.А. Применение видеолапароскопии в полевом военном госпитале/ М. А. Каштальян [и др.] (стр.26-28)
Ничитайло М.Е. Применение Грандазола в профилактике и лечении гнойных осложнений после лапароскопических операций/ М. Е. Ничитайло, Л. М. Булик (стр.29-30)
Грубник В.В. Эффективность хирургического лечения пациентов при выраженных внепищеводных ларингофарингеальных проявлениях гастроэзофагеальной рефлюксной болезни/ В. В. Грубник, Н. Р. Параняк (стр.31-34)
Котенко О.Г. Оценка эффективности предоперационной эмболизации воротной вены у пациентов, которым планируют обширную резекцию печени/ О. Г. Котенко [и др.] (стр.35-37)
Русин В.І. Взаємозв'язок вмісту холецистокініну та перебігу псевдокістозного панкреатиту/ В. І. Русин [та ін.] (стр.38-40)
Дацюк О.І. Дисцитокінемія як предиктор ефективності стартової інфузійної терапії в комплексі передопераційної підготовки хворих на гострий панкреатит/ О. І. Дацюк, Г. В. Бевз (стр.41-44)
Усенко О.Ю. Оцінка безпечності трансплантації мононуклеарних стовбурових клітин пуповинної крові у хворих за рефрактерної серцевої недостатності/ О. Ю. Усенко [та ін.] (стр.45-48)
Коржик Н.П. Амбулаторне лікування неускладненої варикозної хвороби нижніх кінцівок та її профілактика/ Н. П. Коржик (стр.49-51)
Курбанов В.А. Диагностика и лечение хронического неэпидемического сиалоаденита у детей/ В. А. Курбанов (стр.52-53)
Литовка В.К. Клинические проявления, диагностика и лечение дирофиляриоза у детей/ В. К. Литовка [и др.] (стр.54-57)
Жученко О.П. Інфрачервоне опромінення крові у профілактиці запальних ускладнень загоєння операційних ран/ О. П. Жученко (стр.58-59)
Ярмолюк Ю.О. Досвід застосування комбінованої аутопластики в хірургічному лікуванні постраждалих з дефектами довгих кісток внаслідок множинних вогнепальних переломів/ Ю. О. Ярмолюк (стр.60-62)
Скрипник В.М. Динаміка змін клінічних показників у пацієнтів, не схильних до утворення патологічних рубців/ В. М. Скрипник [та ін.] (стр.63-65)
Мерецький В.М. Аналіз морфологічних змін серця та печінки при експериментальній черепно-мозковій травмі/ В. М. Мерецький, В. М. Перцович, І. В. Мерецька (стр.66-68)
Роєнко О.О. Використання кріоконсервованих оболонок плода в терапії трофічних виразок в експерименті/ О. О. Роєнко [та ін.] (стр.69-72)
Бурлака А.А. Гостра печінкова недостатність та її контроль у ранньому післяопераційному періоді/ А. А. Бурлака [та ін.] (стр.73-77)
Ілько А.А. Модифікована черезшкірна дилатаційна трахеостомія/ А. А. Ілько, І. О. Бабін, І. В. Винницький (стр.78-79)
Цікаві статті :
Знайти схожі


14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванчов П.В., Фомін П.Д.
Назва : Хірургічне лікування раку шлунка, ускладненого гострою кровотечею, за субтотального й тотального ураження органа
Місце публікування : Клінічна хірургія: науково-практичний журнал/ МОЗ України; Асоціація хірургів України. - Київ, 2016. - N 5. - С. 10-12 (Шифр КУ5/2016/5)
Примітки : Бібліогр.: с. 12
Знайти схожі

15.

Назва журналу :Клінічна хірургія -2016р.,N 6
Цікаві статті :
Іванчов П.В. Хірургічні аспекти гострої кишкової кровотечі у хворих на колоректальний рак/ П. В. Іванчов, П. Д. Фомін, О. М. Андрусенко (стр.5-7)
Мельник В.М. Хірургічна тактика при неспроможності швів міжкишкових анастомозів/ В. М. Мельник, О. І. Пойда (стр.8-12)
Ничитайло М.Ю. Резекційні та біліодекомпресивні транспапілярні втручання з приводу періампулярних пухлин/ М. Ю. Ничитайло [та ін.] (стр.13-16)
Бойко В.В. Паллиативное лечение холангиокарциномы путем антеградного эндобилиарного вмешательства/ В. В. Бойко [и др.] (стр.17-19)
Арсенюк В.В. Епідуральна анестезія як ефективний компонент мультимодальної аналгезії при гострому панкреатиті/ В. В. Арсенюк [та ін.] (стр.20-23)
Дацюк О.І. Корекція ендотеліальної дисфункції та дисцитокінемії у хворих за тяжкого гострого панкреатиту при проведенні ранньої рідинної ресусцитації/ О. І. Дацюк, Г. В. Бевз, А. І. Семененко (стр.24-27)
Шевченко Б.Ф. Діагностичні особливості вмісту кістозних утворень підшлункової залози/ Б. Ф. Шевченко [та ін.] (стр.28-31)
Лисенко Р.Б. Вибір способу алопластики складних дефектів черевної стінки залежно від їх локалізації та морфологічних змін/ Р. Б. Лисенко (стр.32-35)
Федірко В.О. Рідкісні форми внутрішньомозкових пухлин субтенторіальної локалізації у дорослих/ В. О. Федірко [та ін.] (стр.36-39)
Кваченюк А.Н. Применение электросварки биологических тканей в хирургии щитовидной железы/ А. Н. Кваченюк, Л. Л. Сук (стр.40-43)
Діденко С.М. Зміни колатерального кровообігу в нижній кінцівці при оклюзії артерій стегново-підколінно-гомілкового сегмента у хворих при синдромі ішемічної діабетичної стопи з огляду на ангіосомну теорію/ С. М. Діденко [та ін.] (стр.44-47)
Слєсаренко С.В. Ефективність передопераційної діагностики з використанням ангіографії при реконструктивних втручаннях на нижніх кінцівках/ С. В. Слєсаренко [та ін.] (стр.48-51)
Севергин В.Е. Возможности нестандартных хирургических технологий в паллиативном лечении рака легкого/ В. Е. Севергин [и др.] (стр.52-55)
Аветіков Д.С. Особливості виділення та мобілізації шкірно-жирових клаптів соскоподібної ділянки при косметичній отопластиці/ Д. С. Аветіков [та ін.] (стр.56-57)
Петренко О.М. Зміни активності матриксних металопротеїназ у хронічних ранах м'яких тканин у хворих на цукровий діабет при застосуванні вакуумної терапії/ О. М. Петренко, А. О. Тихомиров, О. В. Петренко (стр.58-60)
Михайлусов Р.Н. Опыт применения вакуум-систем при лечении огнестрельных ран мягких тканей/ Р. Н. Михайлусов (стр.61-64)
Велигоцкий А.Н. Изменение пролиферативной активности тканей в ране при воздействии низкодозированного вакуума/ А. Н. Велигоцкий [и др.] (стр.65-67)
Савчин В.С. Застосування методу флуоресцентної спектроскопії в діагностиці ендогенної інтоксикації при опіковій травмі/ В. С. Савчин [та ін.] (стр.68-70)
Литвиненко Б.В. Фотодинамічна терапія - сучасний ефективний метод лікування базальноклітинного раку шкіри/ Б. В. Литвиненко [та ін.] (стр.71-73)
Бызов Д.В. Трансплантация девитализированных сосудистых протезов малого диаметра в эксперименте/ Д. В. Бызов [и др.] (стр.74-77)
Кадышев Ю.Г. Паховая грыжа с ущемлением матки, правого яичника и маточной трубы/ Ю. Г. Кадышев (стр.78)
Валентин Васильевич Суслов (стр.79-80)
Цікаві статті :
Знайти схожі


16.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванчов П.В., Фомін П.Д., Андрусенко О.М.
Назва : Хірургічні аспекти гострої кишкової кровотечі у хворих на колоректальний рак
Місце публікування : Клінічна хірургія. - Київ, 2016. - N 6. - С. 5-7 (Шифр КУ5/2016/6)
Примітки : Бібліогр.: с. 7
Знайти схожі

17.

Назва журналу :Харківська хірургічна школа -2015р.,N 6
Цікаві статті :
Бойко В.В. Отдаленные результаты пенного склерозирования при варикозной болезни нижних конечностей/ В. В. Бойко, P. P. Османов, О. С. Рябинская (стр.7-13)
Прасол В.А. Прогностические маркеры течения критической ишемии нижних конечностей/ В. А. Прасол, К. В. Мясоедов, Б. В. Гилёв (стр.14-22)
Жидецький В.В. Оцінка ефективності лікування хворих із післяопіковими стриктурами стравоходу/ В. В. Жидецький (стр.23-28)
Тагиев Э.Г. Показатели иммунного статуса и цитокинового профиля при механической желтухе доброкачественного генеза/ Э. Г. Тагиев (стр.29-33)
Оригинальна комбінація фіксованих доз цефтриаксону та сульбактаму: порівняння in vitro мікробної ефективності препарату сульбактомакс і цефтриаксону (стр.34-39)
Ультраструктурні зміни клітин хворих на спайкову хворобу очеревини (стр.40-43)
Влияние биологически активных веществ фето-плацентарного происхождения на эпидермис в условиях криодеструкции (стр.44-49)
Штонда Д.В. Експериментальне комп'ютерне моделювання напружено-деформованого стану біомеханічної системи "фіксатор-кістка" під час хірургічного лікування перипротезних переломів стегнової кістки типу В1 після ендопротезування кульшового суглоба/ Д. В. Штонда (стр.50-53)
Білоокий О.В. Порівняльний аналіз впливу стерильного та інфікованого експериментального жовчного перитоніту на оптичну густину плазми крові та функціональний стан нирок/ О. В. Білоокий (стр.54-58)
Се-Фей. Дослідження впливу ударно-хвильової терапії на імунні маркери сироватки крові в експерименті після травми кісток у кролів/ Се-Фей (стр.59-63)
Юревич В.Р. Активность антиоксидантных ферментов в тканях угла передней камеры и камерной влаге при экспериментальной гипертензии и стрептозотоциновом диабете / В. Р. Юревич (стр.64-70)
Гончарова Н.М. Використання сучасних мініінвазивних технологій при лікуванні ускладнених псевдокіст підшлункової залози/ Н. М. Гончарова (стр.71-74)
Авдосьев Ю.В. Эндоваскулярные технологии в диагностике и лечении рака прямой кишки, осложненного кровотечением/ Ю. В. Авдосьев, В. В. Бойко, Д. А. Пилюгин (стр.75-79)
Инновационные технологии в хирургическом лечении гепатоцеллюлярной карциномы диаметром более 10 см с инвазией в висцеральные сосуды (стр.80-84)
Іванчов П.В. Варіанти клінічного перебігу гострокровоточивого колоректального раку/ П. В. Іванчов, О. М. Андрусенко (стр.85-91)
Белая А.Ю. Оценка эндотелиальной дисфункции и состояние соединительной ткани у больных с раком молочной железы/ А. Ю. Белая, Н. В. Красносельский (стр.92-96)
Иванова Ю.В. Раннее энтеральное зондовое питание в лечении абдоминального сепсиса/ Ю. В. Иванова, В. В. Макаров (стр.97-102)
Савина Е.М. Роль генетически детерминированной патологии глаз в структуре инвалидности по зрению у детей в мегаполисе/ Е. М. Савина (стр.103-109)
Хирургические методы коррекции кровотечений из просвета изолированного сегмента нижней полой вены при венакаватромбэктомии (стр.110-114)
Щербина М.О. Оцінка результатів трансвагінальної пункції у жінок з низьким оваріальним резервом в циклах екстракорпорального запліднення/ М. О. Щербина, О. Г. Граділь (стр.115-119)
Щербина М.О. Хірургічні та консервативні методи лікування істміко-цервікальної недостатності/ М. О. Щербина, Му'авия Салем Насер Альмарадат (стр.120-123)
Ивахненко Е.В. Динамика уровней кортизола, инсулина и глюкозы в сыворотке крови в зависимости от типа инфузионной терапии/ Е. В. Ивахненко (стр.124-127)
Лаврик А.С. Гастроэзофагеальная рефлюксная болезнь у больных морбидным ожирением/ А. С. Лаврик, Е. П. Дмитренко (стр.128-130)
Концепция гибридной коронарной реваскуляризации (стр.131-134)
Евтушенко Д.А. Прогнозирование эффективности консервативной терапии у больных спаечной болезнью брюшины, осложненной острой кишечной непроходимостью/ Д. А. Евтушенко (стр.135-137)
Васильченко Д.С. Особливості забезпечення лапароскопічної холецистектомії у хворих підвищеного операційно-анестезіологічного ризику/ Д. С. Васильченко, В. І. Десятерик, Т. І. Зверєвич (стр.138-140)
Малоштан А.А. Тенденции изменения заболеваемости абсцессами печени и корректировка их хирургического лечения/ А. А. Малоштан (стр.141-143)
Оцінка комплексного лікування хронічної венозної недостатності в стадії трофічних виразок із застосуванням оксиду азоту й аплікаційних сорбентів (стр.144-148)
Петренко О.М. Вакуум-терапія у комплексному лікуванні хронічних ран нижніх кінцівок/ О. М. Петренко (стр.149-154)
Гармази Сабер. Опыт использования трехмерной визуализации почечных артерий для картирования предстоящего объема оперативного вмешательства у больных с рефрактерной артериальной гипертензией/ Сабер Гармази (стр.155-158)
Гніденко Ю.П. Роль артефактів в ультразвуковій діагностиці гострого панкреатиту/ Ю. П. Гніденко, О. С. Циганенко (стр.159-162)
Брек О.О. Вибір способу пластики килових воріт у хворих із післяопераційними вентральними килами в залежності від показників функції зовнішнього дихання і внутрішньочеревної гіпертензії/ О. О. Брек (стр.163-168)
Обгрунтування використання операції Гартмана у хворих на колоректальний рак, ускладнений гострою кишковою непрохідністю (стр.169-171)
Ефимов Д.С. Опыт лечения абсцессов печени в условиях больницы скорой помощи/ Д. С. Ефимов (стр.172-177)
Милица Н.Н. Выбор метода эндоскопического удаления крупных образований толстой кишки/ Н. Н. Милица, А. И. Маслов, Н. С. Трашкова (стр.178-180)
Цікаві статті :
Знайти схожі


18.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванчов П.В., Андрусенко О.М.
Назва : Варіанти клінічного перебігу гострокровоточивого колоректального раку
Місце публікування : Харківська хірургічна школа. - Харків, 2015. - N 6. - С. 85-91 (Шифр ХУ5/2015/6)
Знайти схожі

19.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванчов П.В., Андрусенко О.М., Заплавський О.В.
Назва : Хірургічне лікування гострого кровоточивого колоректального раку
Місце публікування : Харківська хірургічна школа: медичний науково-практичний журнал. - 2000, 2014. - № 6. - С. 69-76 (Шифр ХУ5/2014/6)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: КОЛОРЕКТАЛЬНЫЕ НОВООБРАЗОВАНИЯ
ЖЕЛУДОЧНО-КИШЕЧНОЕ КРОВОТЕЧЕНИЕ
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННЫЕ ОСЛОЖНЕНИЯ
Анотація: Обстежили 241 хворого з колоректальним раком, що гостро кровоточить. Оперативне лікування проведено у 105 (43,6 %) пацієнтів, серед яких 88 (83,8 %) радикальних оперативних втручань, паліативних і симптоматичних - 17 (16,2 %). Загальна післяопераційна летальність склала 3,8 % (4 хворих). Летальність після нерадикальних оперативних втручань в 16,0 разів вище ніж після радикальних операцій.
Знайти схожі

20.

Назва журналу :Медична освіта -2013р.,N 2
Цікаві статті :
Богатирьова Р. В. Основні завдання вищої медичної освіти у процесі реформування системи охорони здоров’я України/ Р. В. Богатирьова (стр.5-8)
Осійчук М. С. Вплив євроінтеграційних процесів на розвиток вищої медичної освіти/ М. С. Осійчук (стр.9-13)
Результати діяльності вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів IV рівня акредитації та закладів післядипломної освіти МОЗ України у процесі реформування сфери охорони здоров’я на сучасному етапі (стр.14-18)
Вороненко Ю. В. Розвиток нових технологій у післядипломній освіті лікарів і провізорів: тенденції, експертні висновки та реальні оцінки ефективності навчання/ Ю. В. Вороненко, О. П. Мінцер (стр.19-23)
Волосовець О. П. Аналіз результатів анкетування студентів вищих медичних навчальних закладів з питань державної атестації/ О. П. Волосовець, І. Є. Буллах, Л. П. Войтенко (стр.24-28)
Модернізація навчальних планів і програм підготовки лікарів відповідно до нової парадигми розвитку європейського освітнього простору (стр.29-32)
Національний підручник - важлива складова організації підготовки фахівців у вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах (стр.33-38)
Zejda Jan E. Teaching medicine - current experience from the school of medicine in Katowice, medical university of Silesia, Poland/ Jan E. Zejda (стр.39)
Рішення проблемних питань при впровадженні основних положень ЄКТС у ВНМУ ім. М. І. Пирогова (стр.40-43)
Наукові форуми та новітні технології на службі освіти на новому етапі впровадження КМСОНП (стр.44-47)
Думанський Ю. В. Забезпечення практичної підготовки фахівців у Донецькому національному медичному університеті ім. М. Горького/ Ю. В. Думанський, Б. Б. Івнєв, М. Б. Первак (стр.48-50)
Особливості державної атестації студентів галузі знань "Фармація" (стр.51-53)
Зіменковський Б. С. Досвід управління якістю вищої медичної та фармацевтичної освіти в умовах кредитно-модульної системи організації навчального процессу/ Б. С. Зіменковський, М. Р. Гжегоцький, І. І. Солонинко (стр.54-57)
Досвід психолого-педагогічного супроводу студентів як складова системи управління якістю підготовки лікарів (стр.58-60)
Лісовий В. М. Мотивована академічна мобільність як засіб інтеграції у міжнародний освітній простір/ В. М. Лісовий, В. А. Капустник, І. В. Завгородній (стр.61-64)
Сучасні підходи до забезпечення якісної освіти лікарів-стоматологів (стр.65-68)
Деякі аспекти реформування вищої медичної освіти (стр.69-72)
Бойчук Т. М. Сервер дистанційного навчання БДМУ - ефективний інструмент організації та контролю самостійної роботи студентів/ Т. М. Бойчук, І. В. Геруш, В. М. Ходоровський (стр.73-76)
Методологічне забезпечення в навчальному процесі післядипломної освіти лікарів-стоматологів-інтернів (стр.77-80)
Андрагогічна модель навчання дорослих у системі післядипломної освіти (стр.81-84)
Івченко В. К. Виховне та педагогічне значення щорічних внутрішньовузівських навчально-методичних конференцій/ В. К. Івченко, В. В. Сімрок (стр.85-86)
Досвід впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу у КДМУ імені С. І. Георгієвського (стр.87-88)
Никоненко О. С. Шляхи реалізації концепції практично-орієнтованого навчання у сучасній післядипломній освіті лікарів/ О. С. Никоненко, С. Д. Шаповал, С. М. Дмитрієва (стр.89-91)
Education and assessment of clinical skills at Tbilisi state medical university (стр.92-95)
Фомін П. Д. Впровадження Болонського процесу у реформуванні навчально-методичних підходів на кафедрах хірургії/ П. Д. Фомін, П. В. Іванчов, О. В. Заплавський (стр.96-98)
Бєленічев І. Ф. Деякі аспекти проведення модульного контролю з нової дисципліни "Моніторинг лікарських препаратів" у магістрів-лаборантів за допомогою телекомунікаційних технологій/ І. Ф. Бєленічев, Н. В. Бухтіярова, С. А. Моргунцова (стр.99-101)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-20    21-27 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)