Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Шевченко, Т. О.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 9
Показанi документи с 1 за 9
1.


    Шевченко, Т. О.
    Сучасні погляди на ефективність лікування пацієнтів з хворобою Меньєра з точки зору якості їх життя [Текст] / Т. О. Шевченко // Журнал вушних, носових і горлових хвороб : науково-практичний двомісячний журнал. - 2013. - № 3. - С. 13-20. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 0044-4650
MeSH-головна:
МЕНЬЕРА БОЛЕЗНЬ (терапия)
КАЧЕСТВО ЖИЗНИ

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

2.
Шифр: ЖУ4/2014/6
   Журнал

Журнал вушних, носових і горлових хвороб [Текст] : науково-практичний двомісячний журнал. - Киiв, 1924 - . - ISSN 0044-4650. - Виходит раз на два місяця
2014р. № 6
Зміст:
Мельников, О. Ф. Сравнительная характеристика уровней иммуноглобулинов и антител к тканевым антигенам периферических нервов у больных акустической невриномой при различных методах лечения / О. Ф. Мельников, О. Н. Борисенко, А. Ю. Минина. - С.6-11. - Библиогр. в конце ст.
Сребняк, І. А. Клініко-лабораторні особливості холестеатоми середнього вуха в залежності від віку пацієнтів / І. А. Сребняк. - С.12-16. - Бібліогр. в кінці ст.
Шидловська, Т. А. Якісні характеристики реоенцефалографії в каротидній та вертебрально-базилярній системах у хворих з акутравмою / Т. А. Шидловська, Л. Г. Петрук. - С.17-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Шевченко, Т. О. Сучасні погляди на ефективність лікування пацієнтів з хворобою Меньєра з точки зору якості їх життя / Т. О. Шевченко. - С.23-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Троян, В. И. Оптимизация ведения послеоперационного периода у больных раком гортани / В. И. Троян, И. А. Синайко. - С.32-38. - Библиогр. в конце ст.
Ковалик, А. П. Застосування ліофілізованих ксенодермоімплантів в хірургічній реабілітації хворих з рубцевим стенозом гортані / А. П. Ковалик, В. Ф. Антонів, П. В. Ковалик. - С.39-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Покришень, Д. О. Використання підскладкової високочастотної струменевої вентиляції легень в мікрохірургії гортані / Д. О. Покришень. - С.44-48. - Бібліогр. в кінці ст.
Шидловська, Т. А. Стан стовбуромозкового відділу слухового аналізатора за даними коротколатентних слухових викликаних потенціалів у хворих з функціональною гіпотонусною дисфонією з різним ступенем порушень у голосовому апараті / Т. А. Шидловська, Шемлі Мохамед. - С.49-56. - Бібліогр. в кінці ст.
Попович, В. І. Особливості етіології, патогенезу, клінічного перебігу та лікування гострого вірусного назофарингіту в сучасних умовах / В. І. Попович, І. В. Кошель. - С.57-68. - Бібліогр. в кінці ст.
Лупырь, А. В. Динамика жалоб у больных полипозным риносинкуитом под действием бактериальной аутовакцины / А. В. Лупырь. - С.69-77. - Библиогр. в конце ст.
Маланчук, В. А. Особенности рентгенологической картины одонтогенных верхнечелюстных синуситов / В. А. Маланчук, И. Ю. Гарляускайте, Д. Н. Кеян. - С.78-87. - Библиогр. в конце ст.
Весова, Е. П. Использование цветной стереолитографии для планирования хирургического вмешательства при периферических невралькиях и ветви тройничного нерва / Е. П. Весова. - С.88-93
Пухлик, С. М. Опыт применения препарата "Милукант" в лечении больных аллергическим ринитом / С. М. Пухлик, Б. М. Пухлик. - С.94-98. - Библиогр. в конце ст.

Знайти схожі
Перейти до описів статей

3.


    Шевченко, Т. О.
    Слухова дисфункція у пацієнтів з хворобою Меньєра до та після лікування [Текст] / Т. О. Шевченко // Журн. вуш. нос. і горл. хвороб. - 2015. - N 1. - С. 21-27
MeSH-головна:
(лекарственная терапия, осложнения, терапия)
(диагноз, лекарственная терапия, терапия, этиология)


Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

4.


    Шевченко, Т. О.
    Вплив пролонгованої тимпаностомії на вестибулярну функцію при хворобі Меньєра [Текст] / Т. О. Шевченко, О. М. Борисенко // Журнал вушних, носових і горлових хвороб. - 2015. - N 5. - С. 39-48


Дод.точки доступу:
Борисенко, О.М.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

5.


    Шевченко, Т. О.
    Сучасні погляди на ефективність лікування пацієнтів з хворобою Меньєра з точки зору якості їх життя [Текст] / Т. О. Шевченко // Журнал вушних, носових і горлових хвороб : науково-практичний двомісячний журнал. - 2014. - № 6. - С. 23-31. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 0044-4650
MeSH-головна:
МЕНЬЕРА БОЛЕЗНЬ (терапия)
ФИЗИЧЕСКАЯ КУЛЬТУРА ЛЕЧЕБНАЯ (методы)
УХО ВНУТРЕННЕЕ (патофизиология)
КАЧЕСТВО ЖИЗНИ
Анотація: Состояние проблемы. Болезнь Меньера не угрожает жизни больного, но весомо влияет на состояние здоровья больного и качество жизни, приводит к социальному дефициту. Оценка качества жизни при болезни Меньера может быть одним из критериев эффективности проводимого лечения, прогностическим признаком для течения заболевания, критерием выбора между дальнейшим проведением консервативного или хирургического методов лечения. Цель. Определить эффективность различных методов лечения болезни Меньера с помощью показателей качества жизни. Материалы и методы. Нами обследовано и пролечено 90 больных с диагнозом болезнь Меньера в возрасте от 18 до 62 лет. Больные распределялись на 3 группы в зависимости от метода лечения. Срок наблюдения за больными составлял от 12 до 18 месяцев. Изучение качества жизни пациентов проводилось с помощью модифицированной нами версия опросника общего типа Medical Outcome Studi Short-Form Health Survey (SF-36) c введением в него вопросов, отражающих специфические для болезни Меньера симптомы. Результаты и обсуждение. Оценка качества жизни пациентов с болезнью Меньера во временном аспекте обнаружила, что через 3 месяца после лечения произошло достоверное улучшение показателей качества жизни во всех группах больных. Результаты исследований в отдаленном периоде свидетельствуют о достаточно высоком уровне здоровья по показателям качества жизни у больных 3-й группы, в отличие от качества жизни больных 1-й и 2-й группы, в которых показатели снизились значительно, а у пациентов 1-й группы почти до исходного уровня (уровня до лечения). Выявлено, что наиболее эффективным методом лечения таких больных является комплексное лечение, включающее пневмомассаж окон лабиринта и кинезитерапию. Определение показателей качества жизни может быть использовано как один из критериев эффективности проведенного лечения, прогностическим признаком течения болезни, критерием выбора между дальнейшим проведением консервативного или хирургического методов лечения, а также методом для проведения сравнительного анализа разных методов лечения.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

6.


   
    Функціональні результати слухопокращуючих операцій на середньому вусі у хворих на хронічний гнійний середній отит з тимпаносклерозом [Текст] / Т. О. Шевченко [та ін.] // Оториноларингологія = Оториноларингологія : науково-практичний двомісячний журнал. - 2019. - № 4-5. - С. 38-46. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 0044-4650
MeSH-головна:
ОТИТ СРЕДНИЙ ГНОЙНЫЙ (хирургия)
МИРИНГОСКЛЕРОЗ (хирургия, этиология)
УХО СРЕДНЕЕ (патофизиология, хирургия)
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННЫЕ ОСЛОЖНЕНИЯ (профилактика и контроль)
Анотація: Актуальність: Тимпаносклеротичні зміни у середньому вусі часто зустрічаються у хворих на хронічний гнійний середній отит. У зв’язку зі щільним контактом тимпаносклеротичних мас з барабанною перетинкою та слуховими кісточками, слухопокращуючі операції у таких пацієнтів складні у технічному плані та можуть, внаслідок травматичності, призводити до сенсоневральних ускладнень. Функціональний результат хірургічного лікування багато в чому залежить від перед- та післяопераційної профілактики таких ускладнень. Метою роботи було розробити методи профілактики післяопераційних сенсоневральних ускладнень у хворих на хронічний гнійний середній отит з тимпаносклерозом та визначити їх ефективність. Матеріали та методи: Було обстежено 30 пацієнтів, яким у перед- та післяопераційному періоді було проведено консервативне лікування з метою профілактики сенсоневральних ускладнень після хірургічного втручання. Оцінка ефективності проводилась в ранньому періоді (протягом 6 міс.) та віддаленому (12 і більше міс.) після операції. Хворі були розподілені на 2 групи в залежності від локалізації тимпаносклеротичних мас у середньому вусі і проведеного превентивного лікування. 1-а група – пацієнти з осередками тимпаносклерозу в ділянці стремінця, яким проводилась протинабрякова терапія стероїдними препаратами в інтра- та в післяопераційному періоді. 2-а група – пацієнти з фіксацією всього ланцюга слухових кісточок, яким проводилась протинабрякова, дезінтоксикаційна та вазоактивна терапія. Результати досліджень та їх обговорення: Слухопокращуючі операції, які виконувались хворим з хронічним гнійним середнім отитом та тимпаносклерозом, мали позитивні функціональні результати, що відмічались у всіх пацієнтів. У віддалені строки після проведеного лікування у пацієнтів 1-ї групи з І-м ступенем втрати слуху відмічалось достовірне покращення тонального слуху – відбувалось зниження порогів повітряно-проведених тонів на 16,4±0,6 дБ порівняно з доопераційними даними. У осіб з II-м ступенем втрати слуху пороги сприйняття повітряно-проведених тональних сигналів достовірно знизились на 25,1±1,4 дБ. У віддаленому періоді після проведеного лікування у пацієнтів 2-ї групи з І-м ступенем втрати слуху відмічалось достовірне покращення тонального слуху на 17,3±0,9 дБ. У осіб з IIІ-м ступенем втрати слуху пороги сприйняття овітрянопроведених тональних сигналів достовірно знизились (на 26,5±1,6 дБ). Однак, проведене нами дослідження виявило, що хірургічне лікування, водночас, є фактором, що може викликати сенсоневральні ускладнення з боку звукосприймаючого апарату у цього контингента хворих. Запропоноване нами превентивне лікування, що проводилось у перед-, інтра- та післяопераційному періоді, сприяло отриманню позитивних результатів щодо звукосприймаючого апарату. Це вплинуло на зниження кількості сенсоневральних ускладнень у післяопераційному періоді. Висновки: Запропоноване нами превентивне лікування, що проводилось у перед-, інтра- та післяопераційному періоді, сприяло отриманню позитивних результатів щодо звукосприймаючого апарату. Це вплинуло на зниження кількості сенсоневральних ускладнень у післяопераційному періоді. Таким чином, пацієнтам з хронічним гнійним середнім отитом, що мають осередки тимпаносклерозу у середньому вусі, рекомендовано проведення розробленого нами превентивного лікування у перед-, інтра- та післяопераційному періоді з метою профілактики сенсоневральних ускладнень.


Дод.точки доступу:
Шевченко, Т.О.; Сребняк, І.А.; Педаченко, А.Є.; Джус, В.Т.
Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

7.
Шифр: ЖУ4/2013/3
   Журнал

Журнал вушних, носових і горлових хвороб [Текст] : науково-практичний двомісячний журнал. - Киiв, 1924 - . - ISSN 0044-4650. - Виходит раз на два місяця
2013р. № 3
Зміст:
Сушко, Ю. О. Стан слухової функції у хворих на хронічний гнійний середній отит з холестеатомою до та після комплексного лікування / Ю. О. Сушко, О. М. Борисенко, І. А. Сребняк, Н. С. Міщанчук. - С.2-6. - Бібліогр. в кінці ст.
Минина, А. Ю. Особенности клинического течения акустической невриномы в зависимости от расположения опухоли во внутреннем слуховом проходе / А. Ю. Минина. - С.7-12. - Библиогр. в конце ст.
Шевченко, Т. О. Сучасні погляди на ефективність лікування пацієнтів з хворобою Меньєра з точки зору якості їх життя / Т. О. Шевченко. - С.13-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Березнюк, В. В. Спосіб пластики співвустя клиноподібної пазухи при трансназальному доступі / В. В. Березнюк, О. В. Сапронова. - С.21-25. - Бібліогр. в кінці ст.
Гарюк, О. Г. Количественная характеристика оседания аэрозольных частиц в полости носа в эксперименте / О. Г. Гарюк, А. С. Нечипоренко. - С.26-31. - Библиогр. в конце ст.
Влияние препарата "Ангиноваг" на показатели местного иммунитета в ротовой части глотки у лиц с хроническими воспалительными заболеваниями верхних дыхательных путей. - С.32-35. - Библиогр. в конце ст.
Стан церебральної гемодинаміки у хворих з функціональними порушеннями голосу в залежності від ступеня розладів у голосовому апараті. - С.36-40. - Бібліогр. в кінці ст.
Удосконалення методик ендоскопічної мікроларингохірургії із застосуванням високочастотної електрохірургії. - С.41-45. - Бібліогр. в кінці ст.
Безрук, В. А. Влияние липополисахарида грамотрицательных бактерий на состояние иммунологической реактивности у больных с доброкачественными и злокачественными опухолями гортанной части глотки / В. А. Безрук, Л. Л. Воронцова. - С.46-50. - Библиогр. в конце ст.
Евчев, Ф. Д. Опыт применения препарата "Аллокин-альфа" в лечении больных с рецидивирующим папилломатозом гортани / Ф. Д. Евчев, А. Ф. Евчева. - С.51-55. - Библиогр. в конце ст.
Кулыгина, В. Н. Влияние местных анестетиков на гемодинамику большой ушной артерии у экспериментальных животных / В. Н. Кулыгина, Е. В. Мунтян. - С.56-60. - Библиогр. в конце ст.
Блувштейн, Г. М. Деонтологические особенности и некоторые психотерапевтические приемы в практической деятельности врача-аудиолога / Г. М. Блувштейн, О. А. Павлова, В. В. Пинчук. - С.61-68. - Библиогр. в конце ст.
Вакуленко, Л. М. Особливості психічного розвитку дітей з тяжкими сенсоневральними порушеннями - претендентів на кохлеарну імплантацію / Л. М. Вакуленко, А. І. Розкладка. - С.69-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Писанко, В. Н. Эффективность "Унифлокса" при лечении детей с острыми и хроническими воспалительными заболеваниями уха / В. Н. Писанко, О. В. Коберник, Л. И. Кобзарук. - С.72-74. - Библиогр. в конце ст.
К вопросу о тактике лечения больных с акустической невриномой. - С.75-80. - Библиогр. в конце ст.
Зайченко, В. И. Возможности ЛОР-хирургии в амбулаторно-поликлинических условиях / В. И. Зайченко. - С.81-83. - Библиогр. в конце ст.
Гинькут, В. Н. Гортанная ангина у пожилой пациентки, осложнившаяся задним медиастенитом / В. Н. Гинькут, В. Н. Андреев, Е. М. Олендарь. - С.84-87. - Библиогр. в конце ст.
Бодяка, Ю. А. Випадок вушного міазу в дитячій оториноларингології / Ю. А. Бодяка. - С.88. - Бібліогр. в кінці ст.
Карал-Оглы Ремзи Джемалович (к 85-летию со дня рождения). - С.89-90

Знайти схожі
Перейти до описів статей

8.
Шифр: ЖУ4/2015/1
   Журнал

Журнал вушних, носових і горлових хвороб [Текст] : науково-практичний двомісячний журнал. - Киiв, 1924 - . - ISSN 0044-4650. - Виходит раз на два місяця
2015р. № 1
Зміст:
Заболотний, Д. І. Клініко-аудіологічна характеристика початкової сенсоневральної приглухуватості судинного походження / Д. І. Заболотний, Т. В. Шидловська, А. Ю. Шидловський. - С.6-13
Сребняк, І. А. Активність протеїназ в ексудаті з середнього вуха та холестеатомі до та після комплексного лікування / І. А. Сребняк. - С.14-20
Шевченко, Т. О. Слухова дисфункція у пацієнтів з хворобою Меньєра до та після лікування / Т. О. Шевченко. - С.21-27
Шидловська, Т. А. Часові показники довголатентних слухових викликаних потенціалів у робітників вугільної промисловості / Т. А. Шидловська, В. А. Гвоздецький. - С.28-34
Механизмы компенсации коллатерального кровоснабжения в послеоперационном периоде у больных с параганглиомой фаринго-парафарингеальной локализации. - С.35-39
Котова, И. А. Тактика лечения больных с парезами и параличами гортани после операций на щитовидной железе / И. А. Котова, Е. А. Шаповаленко, О. В. Давоян. - С.40-45
Лупир, А. В. Епідеміологічні аспекти розповсюдженості поліпозного риносинуїту серед мешканців Харківського регіону / А. В. Лупир. - С.46-53
Лайко, А. А. Стан місцевого імунітету у дітей, хворих на цукровий діабет I типу / А. А. Лайко, Ю. В. Гавриленко, О. Ф. Мельников. - С.54-58
Патогенетичні зв'язки захворювань ЛОР-органів з вродженими незрощеннями верхньої губи та піднебіння. - С.59-65
Вєсова, О. П. Питання проблемного навчання в системі підготовки лікарів з метою контролювання якості знань / О. П. Вєсова. - С.66-68
Гинькут, В. Н. Внутриминдаликовый абсцесс после травмирования рыбьей костью / В. Н. Гинькут. - С.69-71
Лобко, К. А. Роль ЛОР-лікаря під час вагітності / К. А. Лобко. - С.72-75
Журавлев, А. С. Синупрет в профилактическом лечении хронических рецидивирующих риносинуситов / А. С. Журавлев. - С.76-79
Оперізуючий лишай вуха. Повідомлення 3. - С.80-90

Знайти схожі
Перейти до описів статей

9.
Шифр: ЖУ4/2015/5
   Журнал

Журнал вушних, носових і горлових хвороб [Текст] : науково-практичний двомісячний журнал. - Киiв, 1924 - . - ISSN 0044-4650. - Виходит раз на два місяця
2015р. № 5
Зміст:
ММСК з жирової тканини. Можливість використання для корекціїї атрофії слизової оболонки верхніх дихальних шляхів. Повідомлення 1. - С.6-12
Терапевтична дія трофіну та глутаргіну при аміноглікозидному ототоксикозі (морфологічне дослідження). - С.13-21
Шидловська, Т. А. Дані об'єктивних методів дослідження слухового аналізатора у осіб, які знаходилися у зоні проведення антитерористичної операції / Т. А. Шидловська, Л. Г. Петрук. - С.22-29
Белякова, И. А. Опыт использования препарата "Вертинекс" при симптоматическом лечении пациентов с головокружением (вестибулярная дисфункция I-III степени и болезнь Меньера) / И. А. Белякова, В. И. Луценко, С. П. Чайка. - С.30-38
Шевченко, Т. О. Вплив пролонгованої тимпаностомії на вестибулярну функцію при хворобі Меньєра / Т. О. Шевченко, О. М. Борисенко. - С.39-48
Березнюк, В. В. Диагностика и хирургическое лечение изолированных сфеноидитов / В. В. Березнюк, Е. В. Сапронова. - С.49-57
Возможности иммунопрофилактики у больных хроническим тонзиллитом. - С.58-63
Юренко, К. О. Добова pH-метрія у пацієнтів з поліпами гортані / К. О. Юренко. - С.64-72
Пухлик, Е. С. Оптимизация методики энуклеации глазного яблока при опухолях глаза, орбиты и решетчатого лабиринта путем использования высокочастотной электросварки биологических тканей (клинико-экспериментальное исследование) / Е. С. Пухлик, Е. П. Чеботарев. - С.73-78
Біль, Б. Н. Дослідження ефективності препаратів "Трахісан" і "Тонзилотрен" в лікуванні пацієнтів з гострими запальними захворюваннями ротової частини глотки з оцінкою віддаленого періоду / Б. Н. Біль, А. М. Назаренко, І. Г. Котлярова. - С.79-83
Пухлик, С. М. Острый синусит у больных с аллергической патологией. Подходы к лечению / С. М. Пухлик. - С.84-90
Протасевич, Г. С. Рідкісні захворювання вушної раковини. Повідомлення 1 / Г. С. Протасевич, В. В. Ніколов, А. О. Яшан. - С.91-97
До 55-річчя з дня народження Старшого ординатора клініки отоларингології, полковника медичної служби МО України Головка Володимира Володимировича. - С.98

Знайти схожі
Перейти до описів статей

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)