Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Пуляєва, І. С.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 6
Показанi документи с 1 за 6
1.
Шифр: МУ4/2019/2
   Журнал

Медицина сьогодні і завтра [Текст] : науково-практичний журнал. - Харків, 1998 - . - Виходить кожного кварталу
2019р. № 2
Зміст:
Цитобіофізична методика визначення індивідуальної чутливості для НВЧ-терапії. - С.4-13. - Бібліогр. в кінці ст.
Мар'єнко, Н. І. Два способи фрактального аналізу як морфометричного методу в анатомії: спосіб підрахунку квадратів vs спосіб дилатації пікселів / Н. І. Мар'єнко, О. Ю. Степаненко. - С.14-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Особливості порушень вуглеводного й ліпідного обмінів при неалкогольній жировій хворобі печінки та її коморбідність з артеріальною гіпертензією. - С.23-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Абдряхімов, Р. А. Оцінка якості життя комбатантів із клінічними проявами посттравматичного синдрому й частковою втратою зору внаслідок бойової травми / Р. А. Абдряхімов. - С.33-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Камінська, А. О. Чинники психосоціального ресурсу і їхнє значення у функціонуванні сім'ї, де проживає хворий з ендогенним психічним розладом / А. О. Камінська, Н. К. Агішева. - С.43-52. - Бібліогр. в кінці ст.
Хаустов, М. М. Медико-психологічний погляд на проблему розладів адаптації у студентів / М. М. Хаустов. - С.53-58. - Бібліогр. в кінці ст.
Шевченко-Бітенський, К. В. Клінічні особливості медикаментозного комплаєнса пацієнтів зі змішаною деменцією, ускладненою галюцинаторно-параноїдними розладами / К. В. Шевченко-Бітенський. - С.59-65. - Бібліогр. в кінці ст.
Яворська, Т.П. Система заходів медико-психологічної допомоги, орієнтована на формування здоров'яцентрованої поведінки в пацієнтів із цереброваскулярною патологією / Т.П. Яворська. - С.66-72. - Бібліогр. в кінці ст.
Кулікова, Д. О. Використання алгоритму ультразвукової діагностики для прогнозування подальшого розвитку відкритої артеріальної протоки в дітей / Д. О. Кулікова. - С.73-77. - Бібліогр. в кінці ст.
Пасичный, Д.А. Восстановление тканей опорных поверхностей стоп усовершенствованным методом fillet flap / Д.А. Пасичный. - С.78-85. - Бібліогр. в кінці ст.
Пуляєва, І. С. Результати хірургічного лікування сонних артерій у хворих із цукровим діабетом / І. С. Пуляєва. - С.86-89. - Бібліогр. в кінці ст.
Дубівська, С. С. 2,3-дифосфогліцерат - індикатор гіпоксії, що впливає на стан післяопераційної когнітивної дисфункції при використанні загальної анестезії / С. С. Дубівська. - С.90-94. - Бібліогр. в кінці ст.
Губін, M. В. Судово-медична оцінка тяжкості посттравматичних змін під'язиково-гортанного комплексу у смертельних випадках / M. В. Губін. - С.95-100. - Бібліогр. в кінці ст.

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.
Шифр: МУ4/2019/4
   Журнал

Медицина сьогодні і завтра [Текст] : науково-практичний журнал. - Харків, 1998 - . - Виходить кожного кварталу
2019р. № 4
Зміст:
Колупаєв, С. М. Інфрачервона спектроскопія в оцінюванні мінерального складу ниркових каменів / С. М. Колупаєв, В. М. Лісовий, О. П. Березняк. - С.4-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Крилюк, В. О. Вплив ішемії-реперфузії кінцівки на стан мінералізації за умови поєднаної абдоміно-скелетної травми та масивної крововтрати / В. О. Крилюк, С. В. Гаріян. - С.10-17. - Бібліогр. в кінці ст.
Личко, В. С. Місце нейротрофічної терапії в концепції стимуляції вторинного ангіогенезу при гострій фокальній церебральній ішемії / В. С. Личко. - С.18-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Кріоконсервування сперматозоїдів людини з проникаючими і непроникаючими кріопротекторами. - С.27-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Сідь, Є. В. Розподіл генотипів поліморфізмів генів маркерів системної запальної відповіді у хворих зі STEMI / Є. В. Сідь, О. В. Соловйов. - С.35-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Оптимізація виготовлення еластичних підкладок при знімному зубному протезуванні. - С.43-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Мартовицький, Д. В. Вплив рівня інсуліноподібного фактора росту-І та ендостатину в сироватці крові на показники ліпідного профілю у хворих на гострий інфаркт міокарда й ожиріння / Д. В. Мартовицький. - С.48-54. - Бібліогр. в кінці ст.
Варешнюк, О. В. Клініко-неврологічні особливості передчасно народжених дітей із гіпоксично-ішемічним ураженням ЦНС / О. В. Варешнюк, В. В. В'юн. - С.55-60. - Бібліогр. в кінці ст.
Нейровизуализация как способ "заглянуть под клинический порог" нейродегенерации. - С.61-68. - Библиогр. в конце ст.
Косенко, К. А. Аналіз вираженості й варіативності психопатологічної симптоматики у структурі порушень психічного здоров'я моряків далекого плавання залежно від випробуваного ними рівня психосоціального стресу / К. А. Косенко. - С.69-78. - Бібліогр. в кінці ст.
Кривицький, В. О. Аналіз особливостей міжособистісної взаємодії у хворих на хронічний простатит із різним станом подружньої задоволеності / В. О. Кривицький. - С.79-86. - Бібліогр. в кінці ст.
Кривоніс, Т. Г. Почуття провини як фактор впливу на сімейне функціонування в родинах з онкологічним пацієнтом / Т. Г. Кривоніс. - С.87-92. - Бібліогр. в кінці ст.
Мисула, Ю. І. Особливості змін у когнітивній сфері хворих із первинним епізодом біполярного афективного розладу / Ю. І. Мисула. - С.93-100. - Бібліогр. в кінці ст.
Стародубцева, Ю. А. Клініко-патопсихологічна і психодіагностична специфіка розладів адаптації, коморбідних із комп'ютерною адикцією / Ю. А. Стародубцева. - С.101-106. - Бібліогр. в кінці ст.
Пуляєва, І. С. Діагностика колатерального кровообігу під час реваскуляризації артерій головного мозку / І. С. Пуляєва. - С.107-110. - Бібліогр. в кінці ст.
Чинники ризику розвитку захворювань твердих тканин зубів у дітей. Сучасний стан питання . - С.111-120. - Бібліогр. в кінці ст.
Заболотная, И. И. Усовершенствование методов диагностики, классификации микротрещин эмали зубов и способа оценки эффективности их лечения / И. И. Заболотная. - С.121-126. - Библиогр. в конце ст.

Знайти схожі
Перейти до описів статей

3.


    Пуляєва, І. С.
    Результати хірургічного лікування сонних артерій у хворих із цукровим діабетом [Текст] / І. С. Пуляєва // Медицина сьогодні і завтра : науково-практичний журнал. - 2019. - № 2. - С. 86-89. - Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна:
СОННОЙ АРТЕРИИ СТЕНОЗ (патофизиология, хирургия, этиология)
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ (патофизиология)
СОННОЙ АРТЕРИИ ЭНДАРТЕРЭКТОМИЯ (методы)
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ ОЦЕНКА
Анотація: Вивчено особливості хірургічного лікування хворих із каротидними стенозами на тлі цукрового діабету. У відділенні гострих захворювань судин ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева НАМН України» з 2015 по 2019 рік виконано 299 каротидних ендартеректомій (у 245 чоловіків і 54 жінок). Пацієнтів було розподілено на дві групи (із цукровим діабетом і без нього). Цукровий діабет відмічено в 76 пацієнтів другої групи. Достовірних відмінностей значущих післяопераційних ускладнень у хворих із діабетом і без нього немає, у осіб із діабетом відмічено один інсульт у післяопераційному періоді. При п’ятирічному спостереженні виражені рестенози (більше 50 %) мали місце у 14 пацієнтів із цукровим діабетом та у 46 хворих без діабету. За цукрового діабету більш виражено ураження внутрішньої сонної артерії, яке проявляється у збільшенні довжини бляшки і вираженому кальцинозі, що потребує виконання прямої ендартеректомії зі вшиванням латки. Показано, що у хворих із цукровим діабетом за даними комп’ютерної томографії визначаються мультифокальні інтракраніальні стенози, що збільшує ризики розвитку інсультів, а особливість ураження ендотелію призводить до збільшення частоти рестенозів.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

4.


    Пуляєва, І. С.
    Діагностика колатерального кровообігу під час реваскуляризації артерій головного мозку [Текст] / І. С. Пуляєва // Медицина сьогодні і завтра : науково-практичний журнал. - 2019. - № 4. - С. 107-110. - Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна:
КРОВООБРАЩЕНИЕ КОЛЛАТЕРАЛЬНОЕ (действие лекарственных препаратов, физиология)
ЦЕРЕБРАЛЬНАЯ РЕВАСКУЛЯРИЗАЦИЯ (использование, методы, тенденции)
ИНСУЛЬТ (диагностика, лекарственная терапия, патофизиология, рентгенография, терапия)
ТОМОГРАФИЯ РЕНТГЕНОВСКАЯ КОМПЬЮТЕРНАЯ (использование, методы)
АНГИОГРАФИЯ ЦЕРЕБРАЛЬНАЯ (использование, методы)
Анотація: Обстежено 54 хворих із гострим інсультом та виконано їхнє лікування: 12 хворим виконано тромболітичну терапію та/або тромбекстракцію, 22 хворим – ендартеректомію із внутрішньої сонної артерії та 20 хворим – антикоагулянтну, ноотропну та дезагрегантну терапію. У всіх хворих обстежено колатеральний кровообіг судин і вогнища ішемії головного мозку за ішемічного інсульту для вибору методу лікування. Проаналізовано вплив колатерального кровообігу у хворих із реканалізацією сонних і церебральних артерій на результат лікування гострого інсульту. За такими параметрами нейровізуалізації, як велике ядро й погані колатералі, у 25 з 54 хворих не було відповіді на реваскуляризуючу терапію, що доведено даними КТ та незначним регресом неврологічного дефіциту протягом 14 діб. Пацієнти з великим ядром і поганим колатеральним кровообігом не мають відповіді на хірургічне лікування по реваскуляризації. Порівняно групи хворих за даними КТ і встановлено, що рівень розвиненості колатералей асоціювався з кращими клінічними результатами. Адекватний колатеральний кровообіг може сприяти підтримці життєздатності тканин за відсутності реканалізації. Вибір методу реваскуляризації залежить від стану колатерального кровообігу, розміру вогнища ішемії (за даними КТ, МРТ) та терміну лікування від початку інсульту. Діагностика ішемії повинна починатися з МРТ-ангіографії в першу добу або КТ-ангіографії з другої доби, що дозволяє оцінити рівень колатералей, дати уявлення про перфузії колатералей у пацієнтів та розмір вогнища.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

5.
Шифр: МУ4/2020/1
   Журнал

Медицина сьогодні і завтра [Текст] : науково-практичний журнал. - Харків, 1998 - . - Виходить кожного кварталу
2020р. № 1
Зміст:
Пуляєва, І. С. Експериментальна модель гострої ішемії головного мозку з інтраартеріальною трансплантацією мезенхімних стовбурових клітин / І. С. Пуляєва. - С.4-8. - Бібліогр. в кінці ст.
Особливості клінічної маніфестації хронічної серцевої недостатності на тлі ожиріння з урахуванням поліморфізму гена CYP2D6*4 системи цитохрому Р450. - С.9-16. - Бібліогр. в кінці ст.
Особливості перебігу й лікування хронічної серцевої недостатності в пацієнтів із цукровим діабетом 2-го типу. - С.17-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Ісаков, P. I. Структура соціальної підтримки жінок із депресивними розладами і макро-, мезо- та мікросоціальною дезадаптацією різної вираженості / P. I. Ісаков. - С.33-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Сучасна модель формування постстресових розладів в учасників бойових дій. - С.39-45. - Бібліогр. в кінці ст.
Кольцова, Г. Г. Сучасна феноменологія депресивних розладів, асоційованих із суїцидальною поведінкою, у чоловіків / Г. Г. Кольцова. - С.46-50. - Бібліогр. в кінці ст.
Косенко, К. А. Специфіка поведінкового копінгового репертуару в моряків далекого плавання з різним рівнем психічного здоров'я та стресового навантаження / К. А. Косенко. - С.51-60. - Бібліогр. в кінці ст.
Кривоніс, Т. Г. Медико-психологічна допомога в онкологічній практиці / Т. Г. Кривоніс. - С.61-68. - Бібліогр. в кінці ст.
Відновлювальна терапія після фотодинамічної терапії фонових і передракових захворювань вульви. - С.69-77. - Бібліогр. в кінці ст.
Дяченко, Г. Д. Особливості рухової активності як провідного показника ефективності реалізації ERAS-програми в пацієнтів хірургічного профілю з надлишковою масою тіла / Г. Д. Дяченко, Ю. В. Волкова. - С.78-86. - Бібліогр. в кінці ст.
Михневич, К. Г. Энергетика кровообращения при кровопотере / К. Г. Михневич, О. В. Кудинова. - С.87-93. - Бібліогр. в кінці ст.
Костюк, Т. М. Ефективність лікування пацієнтів із м'язово-суглобовою дисфункцією скронево-нижньощелепних суглобів / Т. М. Костюк, О. А. Канюра. - С.94-102. - Бібліогр. в кінці ст.

Знайти схожі
Перейти до описів статей

6.


    Пуляєва, І. С.
    Експериментальна модель гострої ішемії головного мозку з інтраартеріальною трансплантацією мезенхімних стовбурових клітин [Текст] / І. С. Пуляєва // Медицина сьогодні і завтра : науково-практичний журнал. - 2020. - № 1. - С. 4-8. - Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна:
МОЗГА ГОЛОВНОГО ИШЕМИЯ (патофизиология)
ИНСУЛЬТ (патофизиология, хирургия)
СТВОЛОВЫХ КЛЕТОК МЕЗЕНХИМНЫХ ТРАНСПЛАНТАЦИЯ (методы)
СОННОЙ АРТЕРИИ СТЕНОЗ (осложнения)
МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ
Анотація: В основі експериментальної моделі полягає формування гострої ішемії головного мозку шляхом легування загальної сонної артерії з подальшим інтраартеріальним уведенням мезенхімних стовбурових клітин у загальну сонну артерію. Експерименти проводили на 15 самках кролів середньоєвропейських у віці 12–36 тижнів масою 4–6 кг. Під місцевою та внутрішньовенною анестезією проєкційно виділяли загальну та внутрішню сонні артерії. Загальну сонну артерію перев’язували та вводили мезенхімні стовбурові клітини. Через 1 міс виконували гістохімічне дослідження головного мозку експериментальних тварин. Популяція мезенхімних стовбурових клітин, що вводили, складалася на 96 % із клітин, позитивних за маркерами мезенхімних стовбурових клітин, і менш ніж на 2 % із гемопоетичних клітин і клітин ендотелію, позитивних за відповідними маркерами. Через 6 год після внутрішньоартеріального введення мезенхімних стовбурових клітин було виконано декапітацію одного кроля для гістологічного дослідження головного мозку для візуалізації GFP-позитивних клітин, мічених також ліпофільним маркером PKH26. Через 6 год після трансплантації мезенхімні стовбурові клітини розподілялися у правій півкулі в ділянці кори і базальних ядер (у зоні кровопостачання правої внутрішньої сонної артерії) і візуалізувалися вздовж внутрішньої стінки церебральних судин як у зоні інфаркту мозку, так і по периферії. Уперше отримано експериментальне підтвердження того, що терапевтична активність стовбурових клітин виникає при їхній системній транс- плантації та доставці по артерії, що насичує кров’ю зону ішемічного ушкодження мозку.

Экземпляры: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Свободны: всего 1 : чит.зал періодичних видань, рук.,кат. (1 экз.)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)