Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Рак, Л. И.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 4
Показанi документи с 1 за 4
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Богмат Л.Ф., Рак Л.И., Головко Т.А.
Назва : Дисфункция сердца у подростков с патологией миокарда как начальная стадия хронической сердечной недостаточности
Місце публікування : Укр. кардіол. журнал. - К., 2014. - N 5. - С. 97-104 (Шифр УУ11/2014/5)
MeSH-головна:


Знайти схожі

2.

Назва журналу :Сучасна педіатрія. Україна -2019р.,N 5
Цікаві статті :
Дорош О. І. Лейкемоїдні реакції та хронічні мієлопроліферативні захворювання у дітей: схожість і відмінності/ О. І. Дорош [та ін.] (стр.9-30)
Кушніренко С. В. Вплив метаболічної терапії на карнітиновий статус і метаболомічний профіль амінокислот у дітей, хворих на хронічну хворобу нирок/ С. В. Кушніренко, Н. В. Ольхович (стр.31-37)
Гулиев Н. Дж. Оценка психомоторного развития детей до года, перенесших желтуху в неонатальном периоде, с помощью Денверского скринингового теста ІІ/ Н. Дж. Гулиев, Г. Х. Гаджизаде (стр.38-42)
Рак Л. И. Физическая активность и физическое развитие детей школьного возраста/ Л. И. Рак, Е. В. Штрах (стр.43-48)
Мэтрэнгунэ Н. Г. Влияние поведенческих факторов риска на развитие артериальной гипертензии у детей/ Н. Г. Мэтрэнгунэ, Л. И. Бигир-Тхоряк, С. В. Кожокарь (стр.49-56)
Слабкий Г. О. Готовність лікарів загальної практики-сімейних лікарів до попередження передчасної смерті дітей: за даними соціологічного дослідження/ Г. О. Слабкий, С. В. Дудник (стр.57-63)
Yankovskiy D. S. The role of microbiome in the formation of child health (literature review)/ D. S. Yankovskiy, V. P. Shirobokov, G. S. Dyment (стр.64-88)
Янковский Д. С. Роль микробиома в формировании здоровья ребенка (обзор литературы)/ Д. С. Янковский, В. П. Широбоков, Г. С. Дымент (стр.89-111)
Бойко Я. Є. Диференціальна діагностика артритів у дітей/ Я. Є. Бойко (стр.112-122)
Марунчин Т. А. Особливості ведення дітей із первинними та вторинними гіпогаммаглобулінеміями (огляд літератури)/ Т. А. Марунчин, А. П. Волоха (стр.123-132)
Мальська А. А. Аневризма вени Галена як екстракардіальна причина важкої серцевої недостатності у періоді новонародженості/ А. А. Мальська, О. Б. Куриляк, Л. Є. Борова (стр.133-140)
Душар М. І. Синдром Альперса-Гуттенлохера у лікарській практиці (клінічний випадок)/ М. І. Душар [та ін.] (стр.141-147)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Рак Л. И., Штрах Е. В.
Назва : Физическая активность и физическое развитие детей школьного возраста
Місце публікування : Сучасна педіатрія. Україна. - Київ, 2019. - N 5. - С. 43-48 (Шифр СУ66/2019/5)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна: ВЕС ТЕЛА
АКТИВНОСТЬ ПОВСЕДНЕВНАЯ
ФИЗИЧЕСКАЯ НАГРУЗКА, ТОЛЕРАНТНОСТЬ
ПОДРОСТКИ
Анотація: Мета: вивчити фізичну активність дітей шкільного віку та її вплив на їхній фізичний розвиток та адаптаційні можливості серцево-судинної системи. Матеріали і методи. Обстежено 290 дітей віком 10–17 років — учнів 5–11-х класів двох шкіл м. Харкова. Хлопчиків було 141, дівчаток — 149. Проводились антропометрія, вивчення фізичної активності за допомогою анкетування МАОФА, оцінка толерантності до фізичного навантаження за пробою Руф'є. Результати. Встановлено дисгармонійний фізичний розвиток у 24,18% дітей 11–16 років, переважно за рахунок надмірної ваги (у 10,25%) і недостатньої маси тіла (у 9,84%). Ожиріння виявлено у 4,10% школярів. Недостатня маса тіла, надмірна вага та ожиріння відзначалися переважно у дітей у 11–12 років незалежно від статі. У хлопчиків віком від 14 до 16 років також спостерігається збільшення числа осіб з надмірною масою тіла та ожирінням. У цілому 58,3±2,9% школярів мали низьку фізичну активність протягом тижня. За період від 11 до 17 років (тобто з 5 по 11 клас) з 45% до 88% зростає число хлопчиків і дівчаток з гіподинамією. Низька фізична активність супроводжувалася зниженням толерантності до фізичного навантаження у дітей з різним рівнем фізичного розвитку. Більшість хлопчиків мали задовільні адаптаційні можливості серця. Зниження толерантності до фізичних навантажень спостерігалося у 20,83% хлопчиків з надмірною вагою та у 28,57% з гармонійним фізичним розвитком. Серед дівчаток низьку толерантність до фізичного навантаження мали 53,85% з надмірною та 42,37% з нормальною масою тіла. Дефіцит маси тіла у школярів також часто супроводжувався зниженням адаптаційних можливостей: 57,14% хлопчиків і 54,55% дівчаток з низькою масою тіла мали знижену толерантність до фізичного навантаження. Незадовільні результати проби Руф'є у 89% випадків демонстрували діти з низькою фізичною активністю. Висновки. Фізична активність і фізичний розвиток дітей впливають на адаптаційні можливості організму, що росте. Достатня фізична активність підтримує задовільні параметри адаптаційних можливостей, що спостерігалося у більшості хлопчиків з надмірною масою тіла.
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Український кардіологічний журнал -2014р.,N 5
Цікаві статті :
Геннадій Васильович Книшов (стр.15)
Павло Григорович Кравчун (стр.16)
Исследование КОРИФЕЙ: оценка эффективности ивабрадина у амбулаторных пациентов со стабильной ишемической болезнью сердца и симптомами стенокардии (стр.19-27)
Предиктори виникнення ранніх ускладнень після операції аортокоронарного шунтування в пацієнтів з ішемічною хворобою серця і цукровим діабетом (стр.28-34)
Целуйко В.И. Галектин-3 и состояние постинфарктного ремоделирования у пациентов с инфарктом миокарда правого желудочка на фоне инфаркта задней стенки левого желудочка/ В. И. Целуйко, Т. А. Лозовая (стр.37-43)
Особливості структурно-функціонального стану лівих відділів серця у пацієнтів з гіпертонічною хворобою з різними типами ремоделювання (стр.44-49)
Урбанович А.М. Рівень sP-селектину крові у хворих на цукровий діабет 2-го типу та артеріальну гіпертензію/ А. М. Урбанович (стр.50-53)
Соловьян А.Н. Структурно-функциональное состояние миокарда, вариабельность ритма и электрофизиологические свойства сердца при различных нейровегетативных вариантах пароксизмальной фибрилляции предсердий/ А. Н. Соловьян (стр.54-64)
Предикторы немых кардиоэмболических инфарктов головного мозга у больных с персистирующей формой фибрилляции предсердий неклапанной этиологии (стр.65-73)
Трембовецкая Е.М. Изучение особенностей ротационного движения стенок левого желудочка с помощью векторэхокардиографии у больных дилатационной кардиомиопатией/ Е. М. Трембовецкая, Г. В. Кнышов, В. П. Захарова (стр.74-79)
Стан гормонів жирової тканини, циркулюючого фактора некрозу пухлини ? та показників ліпідного обміну залежно від наявності інсулінорезистентності в пацієнтів з хронічною серцевою недостатністю і систолічною дисфункцією лівого шлуночка (стр.80-87)
Березин А.Е. Биологические маркеры в оценке риска наступления неблагоприятных клинических исходов у пациентов с хронической сердечной недостаточностью ишемического генеза/ А. Е. Березин, А. А. Кремзер (стр.88-96)
Богмат Л.Ф. Дисфункция сердца у подростков с патологией миокарда как начальная стадия хронической сердечной недостаточности/ Л. Ф. Богмат, Л. И. Рак, Т. А. Головко (стр.97-104)
Коваленко В.М. Молекулярно-генетичні особливості функціонування параоксонази та її значення в розвитку серцево-судинної патології/ В. М. Коваленко, О. Б. Кучменко, Л. С. Мхітарян (стр.105-116)
Володимир Олексійович Бобров (стр.117-118)
Резолюція XV Національного конгресу кардіологів України (стр.119-123)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)