Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Панчук, Е. А.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 2
Показанi документи с 1 за 2
1.

Назва журналу :Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина -2019р. т.IX,N 1
Цікаві статті :
Практичні кроки щодо удосконалення діагностики спадкових хвороб обміну речовин у новонароджених та дітей старшого віку в Україні (стр.5-15)
Внутрішньошлуночкові крововиливи в неонатології: прогнозування виникнення летальних випадків у передчасно народжених дітей (стр.16-22)
Сурков Д.М. Аналіз застосування цитиколіну у доношених новонароджених в гострому періоді гіпоксично-ішемічної енцефалопатії/ Д. М. Сурков (стр.23-29)
Хірургічні ускладнення після протитуберкульозної вакцинації та підходи до їх лікування (стр.30-34)
Вереснюк Н.С. Гістероскопія в діагностиці та лікуванні аномалій розвитку матки у пацієнток з невиношуванням вагітності/ Н. С. Вереснюк, В. І. Пирогова (стр.35-41)
Крупник О.М. Раціональне розродження жінок із міомою матки при тазовому передлежанні плода - зниження показників материнської захворюванності/ О. М. Крупник (стр.42-46)
Панчук Е.А. Стан згортаючої системи крові у вагітних із загрозою передчасних пологів при застосуванні метаболічної терапії/ Е. А. Панчук (стр.47-50)
Посохова С.П. Клінічна оцінка ефективності комплексного підходу до профілактики внутрішньоматкової інфекції при передчасному розриві плодових оболонок та недоношеній вагітності/ С. П. Посохова, К. О. Ніточко (стр.51-55)
Щурко Д.М. Стан фето-плацентарного комплексу при вроджених вадах розвитку плода у поєднанні із плацентарною дисфункцією/ Д. М. Щурко, М. І. Щурко (стр.56-60)
Особливості функціонального стану сечової системи у новонароджених дітей та її роль у підтримці гомеостазу організму (огляд літератури) (стр.61-66)
Добрянський Д.О. Олігосахариди у грудному молоці і молочних сумішах - значення для передчасно народжених немовлят/ Д. О. Добрянський (стр.67-77)
Кальцитріол та поліморфізм гену рецепторів вітаміну D в патогенезі перинатального інфікування (огляд літератури) (стр.78-85)
Знаменська Т.К. Клінічні підходи до профілактики атопічного дерматиту у дітей: Європейське керівництво 2018 року/ Т. К. Знаменська, О. В. Воробйова (стр.86-92)
Знаменська Т.К. Лікування респіраторного дистрес-синдрому у недоношених новонароджених екзогенним сурфактантом (порактантом альфа): клінічні рекомендації/ Т. К. Знаменська, Д. О. Добрянський, О. В. Воробйова (стр.93-104)
Клінічний випадок синдрому Протея у дитини раннього віку (стр.105-110)
Годованець Ю.Д. Науково-практична конференція з міжнародною участю "Перинатальна медицина в Україні: проблеми, досягнення, пріоритети" (присвячена пам'яті вчителя - професора Михайленка Омеляна Трохимовича) 21-22 лютого 2019 року, м. Чернівці/ Ю. Д. Годованець (стр.111-114)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Панчук Е.А.
Назва : Стан згортаючої системи крові у вагітних із загрозою передчасних пологів при застосуванні метаболічної терапії
Місце публікування : Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина: щоквартальний медичний науково-практичний журнал. - Киiв, 2019. - Т. IX, № 1. - С. 47-50. - ISSN 2226-1230 (Шифр НУ45/2019/IX/1). - ISSN 2226-1230
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: СВЕРТЫВАНИЯ КРОВИ НАРУШЕНИЯ
РОДЫ ПРЕЖДЕВРЕМЕННЫЕ (29-38 НЕДЕЛЬ)
Анотація: Частота передчасних пологів залишається незмінною протягом багатьох років попри багаточисельні дослідження. Перинатальна смертність недоношених дітей майже у 30 разів вища у порівнянні з дітьми, народженими вчасно. Зміни у системі гемостазу під час вагітності (підвищене згортання крові) призводять до утворення мікротромбів та гематом у судинах плаценти, які порушують кровообіг в ній. Мета. Оцінити стан гемостазу у вагітних із загрозою передчасних пологів, які отримували метаболічну терапію та тих, які її не отримували. Матеріал і методи. Проведено клініко-лабораторне дослідження 130 вагітних: I група – 67 вагітних із загрозою передчасних пологів, які отримували стандартну комплексну базову терапію у поєднанні з метаболічною терапією у вигляді 300 мг омега-3 ПНЖК на добу, II група – 63 вагітних із загрозою передчасних пологів, які отримували лише стандартну комплексну базову терапію. Для оцінки ефективності запропонованої терапії вивчали показники гемостазу. Результати дослідження. У роботі представлено результати застосування метаболічної терапії в комплексному лікуванні загрози передчасних пологів, які свідчать про її ефективність, що сприяло покращенню реологічних властивостей крові. Після запропонованої терапії у жінок, які приймали метаболічну терапію, рівень тромбоцитів збільшився, знизився рівень фібриногену та антитромбіну III, підвищився активований частковий тромбопластиновий час на відміну від показників групи жінок, які її не вживали. Майже в 1,5 рази знизилась частота передчасних пологів (58,2% проти 82,5% ) та покращились перинатальні наслідки. Висновки. Застосування метаболічної терапії у комплексному лікуванні загрози передчасних пологів свідчить про їх ефективність та сприяло покращенню перинатальних наслідків.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)