Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:К Н И Г И (2)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Мойсеєнко, В. О$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 23
Показанi документи с 1 за 20
 1-20    21-23 
1.

Назва журналу :Український журнал нефрології та діалізу -2013р.,N Дод.1 до №3
Цікаві статті :
Долінна М.О. Особливості добового профілю артеріального тиску та ремоделювання лівого шлуночка у хворих на хронічний гломерулонефрит і гіпертонічну хворобу/ М.О. Долінна (стр.3-6)
Сердечно-сосудистые нарушения у пациентов с хроническим заболеванием почек (стр.6-9)
Прогнозування перебігу ідіопатичного мембранозного гломерулонефриту (стр.10-12)
Прогнозування ефективності лікування ідіопатичного мембранозного гломерулонефриту (стр.12-16)
Прогнозирование эффективности индукционной глюкокортикоидной терапии при мезангиальном пролиферативном гломерулонефрите (стр.16-19)
Лечебная тактика у больных с фокально-сегментарным гломерулосклерозом (стр.19-22)
Лобода О.М. Варіабельність серцевого ритму у хворих на хронічну хворобу нирок ІІІ-ІVст./ О.М. Лобода (стр.22-26)
Почечная выживаемость у больных АА- и АL-амилоидозом: данные одного центра (стр.27-30)
Взаємозв`язок між біомаркерами ураження органів-мішеней та рівнем ендогенного інсуліну у хворих з гіпертензивною нефропатією та метаболічним синдромом (стр.30-35)
Ендотеліальна дисфункція та активність процесів перекисного окислення ліпідів і антиоксидантного захисту у хворих на хронічну хворобу нирок ІІ - ІV стадії (стр.35)
Бусыгина Ю.С. Факторы риска развития инфекций мочевой системы у больных с сахарным диабетом ІІ типа/ Ю.С. Бусыгина (стр.35-36)
Адгезивні властивості й метаболічна активність нейтрофілів при діабетичній нефропатії (стр.36)
Интерлейкины-1бета и -10 крови больных диабетической нефропатией с артериальной гипертензией (стр.36-37)
Особенности кардиальной и ренальной гемодинамики у больных диабетической нефропатией с артериальной гипертензией в зависимости от массы тела (стр.37)
Рівень SLPI у хворих на інфекції сечової системи в динаміці імунотерапії (стр.37-38)
Камінський В.Я. Активність апоптозу лімфоцитів у хворих на хронічну хворобу нирок, гломерулонефрит/ В.Я. Камінський (стр.38)
Стан коронарного кровообігу, кардіогемодинаміки у хворих на ішемічну хворобу серця в залежності від клінічних проявів та факторів ризику (стр.38-39)
Застосування L-аргінін: гліцинамідинотрансферазі у якості маркеру топічної діагностики рецидивуючої інфекції сечової системи (стр.39-40)
Крутиков Е.С. Взаимосвязь уровня провоспалительных цитокинов с функциональным состоянием почек у больных гипертонической болезнью/ Е.С. Крутиков, С.И. Чистякова, В.В. Горбатюк (стр.40)
Крутиков Е.С. Сравнительная характеристика у больных гипертонической болезнью с нормальной и избыточной массой тела/ Е.С. Крутиков, С.И. Чистякова, В.В. Горбатюк (стр.40-41)
Кушнір Ю.С. Функціональний стан нирок у хворих на хронічну серцеву недостатність (ХСН) зі збереженою фракцією викиду (ФВ) та вплив петльових діуретиків/ Ю.С. Кушнір, О.В. Курята (стр.41)
Прогресування хронічної хвороби нирок у хворих на цукровий діабет 2 типу: вплив різних факторів (стр.41-42)
Мойсеєнко В.О. Корекція дефіциту заліза у пацієнтів на хронічну хворобу нирок з анемією на тлі супутньої гастроентерологічної патології/ В.О. Мойсеєнко, Н.Г. Алєксєєва, Є.К. Красюк (стр.42-43)
Никулина Г.Г. Атерогенный характер дислипидемии при вазоренальной гипертонии/ Г.Г. Никулина (стр.43)
Сташевська Н. Взаємозв`язок між застосуванням антибактеріальної профілактики та розвитком гіпероксалурії у хворих на пієлонефрит з рецидивуючим перебігом/ Н. Сташевська, Н. Степанова, М. Колесник (стр.43-45)
Клініко-анамнестичні предиктори рецидивуючого перебігу пієлонефриту (стр.44-45)
Порушення вмісту моноцитарного хемоатрактантного протеїну-1 в крові хворих на діабетичну нефропатію (стр.45-46)
Влияние донаторов оксида азота на активность NO-синтаз в нейтрофилах при диабетической нефропатии (стр.46)
Уровни VE-кадгерина у больных с хронической болезнью почек, острым коронарным синдромом и гипертонической болезнью (стр.46)
Морфологические изменения сосудистой стенки и состояние эндотелия у больных с хроническим гломерулонефритом и ишемической болезнью сердца (стр.47)
Фролова Є.О. Вплив L-аргініну на ендотеліальну функцію судин у пацієнтів з ХХН ІІІ стадії у поєднанні з ІХС/ Є.О. Фролова, О.В. Курята (стр.47)
Вплив факторів ризику фосфорнокислого нефролітіазу на вибір протирецидивної терапії (стр.48)
Чуб О.И. Индуцированные плазмидами механизмы антибиотико-резистентности у больных хроническим пиелонефритом и сопутствующим сахарным диабетом 2 типа/ О.И. Чуб, А.В. Бильченко (стр.48-49)
Гоженко А.І. Стан кислоторегулювальної функції нирок після активації аденозинтрифосфатчутливих калієвих каналів при експериментальній гострій гіпоксії/ А.І. Гоженко, Н.Д. Філіпець (стр.50-52)
Патогенетичні механізми гломеруло-тубулярного і тубуло-тубулярного балансу при експериментальному нефриті (стр.53-56)
Влияние электромагнитного излучения на почки детей в современном обществе (стр.56-60)
Оцінка ефективності корекції порушень кровообігу в нирках із експериментально змодельованою ішемією (стр.60-61)
Борисова Т.П. Влияние противовирусной и иммунотропной терапии на течение гематурической формы хронического гломерулонефрита у детей с хронической Эпштейн-Барр вирусной инфекцией/ Т.П. Борисова, Е.Н. Толченникова (стр.62-66)
Лук`яненко Н.С. Екололгічно-детермінований інтерстиціальний нефрит у дітей/ Н.С. Лук`яненко (стр.66-70)
Макєєва Н.І. Діастолічна дисфункція лівого шлуночка у дітей під час прогресування хронічного захворювання нирок/ Н.І. Макєєва (стр.70-73)
Клиническое значение микроальбуминурии в оценке функционального состояния почек у детей с гематурией (стр.74-77)
Мирошниченко М.С. Патогистологические особенности сердца и органов мочевыделительной системы у плодов и новорожденных с задержкой внутриутробного развития/ М.С. Мирошниченко (стр.77-82)
Особливості клініко-лабораторної діагностики дисплазій сполучної тканини у дітей з нефрологічною патологією (стр.82-84)
Фомина С. Ограничение белка в питании детей с хронической болезнью почек 3-4 стадии/ С. Фомина, И. Багдасарова (стр.84-89)
Течение и исходы лечения гломерулонефрита с нефротическим синдромом у детей с сопутствующей стрептококковой инфекцией (стр.89)
Борисова Т.П. Вовчаковий нефрит у дітей: діагностика, морфологія та лікування/ Т.П. Борисова (стр.89-90)
Клініко-параклінічні особливості аутосомно-домінантного полікистозу нирок у дітей (стр.90)
Структура спадкових та вроджених захворювань нирок на Прикарпатті (стр.91)
Дриль І.С. Електрокардіографічний моніторинг дітей з хронічним захворюванням нирок/ І.С. Дриль, Т.Ф. Колібаєва, О.В. Немцєва (стр.91)
Звенігородська Г.Ю. Значення діагностики анемії у дітей, хворих на хронічний гломерулонефрит, на І стадії хронічного захворювання нирок/ Г.Ю. Звенігородська (стр.91-92)
Деференційна діагностика гломерулярного та негломерулярного походження гематурії у дітей із захворюваннями нирок (стр.92)
Вторинні нефропатії у дітей при дифузних захворюваннях сполучної тканини (стр.93)
Инфекции почек и мочевыводящих путей у детского населения Харьковской области (стр.93-94)
Круглікова І.В. Перебіг хронічного гломерулонефриту на фоні герпесвірусних інфекцій/ І.В. Круглікова, І.В. Багдасарова, С.П. Фоміна (стр.94)
Порушення факторів системи контролю апоптозу при нефротичній формі хронічного гломерулонефриту у дітей (стр.94-95)
Пілюйко Н.В. Імунокорекція у дітей з хронічним пієлонефритом/ Н.В. Пілюйко (стр.95)
Экспрессия дифференцировочных маркеров иммунокомпетентных клеток при первичном гломерулонефрите с нефротическим синдромом у детей (стр.95-96)
Уровень CD95+ лимфоцитов при нефротическом синдроме у детей (стр.96)
Візір В.А. Кардіальне ремоделювання та асоційовані фактори у пацієнтів, що лікуються програмним гемодіалізом/ В.А. Візір, О.Г. Овська, І.Б. Приходько (стр.97-102)
Вплив сеансу гемодіалізу на структурно-функціональний стан ендотелію у хворих із термінальною нирковою недостатністю (стр.102-107)
Ефективність та безпечність препарату епобіокрин при корекції анемії у пацієнтів з хронічною хворобою нирок VД стадії, які лікуються гемодіалізом (стр.107-112)
Вплив діалізних технологій лікування на мікроелементний склад цільної крові у пацієнтів із ХХН VД ст. (стр.112-117)
Бактеріальні колонізації шкіри та слизових оболонок у пацієнтів, які лікуються гемодіалізом. Дослідження одного центру (стр.118-124)
Якість життя у пацієнтів з хронічною хворобою нирок 5Д стадії, які лікуються низькопотоковим гемодіалізом та гемодіафільтрацією (стр.124)
Якість життя у пацієнтів з хронічною хворобою нирок 5Д стадії, які лікуються гемодіалізом та перитонеальним діалізом (стр.124-125)
Антиоксидантна система церулоплазмін-трансферин крові та адекватність гемодіалізу у хворих на хронічну хворобу нирок V стадії (стр.125)
Вплив індивідуальної "варіабельності гемоглобіну" на госпіталізацію у пацієнтів на гемодіалізі (стр.125-126)
Рівні С-реактивного протеїну та альбуміну у пацієнтів з хронічною хворобою нирок VД стадії залежно від рівня гемоглобіну (стр.126)
Розповсюдженість та фактори ризику пневмоній у пацієнтів, які лікуються гемодіалізом (стр.126-127)
Варібрус С.О. Частота розвитку побічних ефектів і ускладнень імуносупресивної терапії у реципієнтів трупних ниркових алотрансплантатів/ С.О. Варібрус, В.В. Захаров, О.В. Захарова (стр.128-132)
Денисов В.К. Влияние разнонаправленных тенденций на заболеваемость и распространенность вирусного гепатита В при заместительной почечной текрапии/ В.К. Денисов, И.И. Деменкова (стр.132-135)
Денисов В.К. Проблемы трансплантации почек в Украине и перспективы их преодоления/ В.К. Денисов, Э.Э. Комисаренко (стр.135-137)
Особливості клінічного перебігу хронічної ниркової недостатності урологічної етіології у потенційних реципієнтів ниркових алотрансплантатів на дотрансплантаційному етапі (стр.137-141)
Оніщенко Є.В. Діагностика та профілактика патології бронхолегеневої системи в періопераційному періоді трансплантації нирки/ Є.В. Оніщенко, В.В. Захаров, О.В. Захарова (стр.141-144)
Отдаленные результаты трансплантации почек у пациентов с высоким операционным риском (стр.144-145)
Зограб`ян Р.О. Хронічне відторгнення ниркового алотрансплантата/ Р.О. Зограб`ян, В.В. Шелест (стр.145)
Массивная полиурия после трансплантации почки (стр.146-148)
Первый опыт лапароскопической донорской нефрэктомии (стр.148-150)
Гостре ниркове пошкодження в структурі урологічної та нефрологічної патології (стр.150-154)
Синдром І-ІІ зябрових дуг та кардіоренальний анемічний синдром в практиці дитячого нефролога (стр.154-156)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Назва журналу :Український журнал нефрології та діалізу -2013р.,N 3
Цікаві статті :
Медико-профілактична допомога хворим нефрологічного профілю 2009-2012, що робити далі? (стр.3-14)
Кондаков І.I. Вплив гліцеролу на функціонально-морфологічні показники нирок при моделюванні гострої та хронічної ниркової недостатності у щурів/ І. I. Кондаков, І.І. Топчій, О.М. Кірієнко (стр.14-20)
Стан місцевого імунітету та мікробіоценоз сечостатевої системи хворих на хронічний пієлонефрит з рецидивуючим перебігом (стр.21-28)
Особливості показників цитокінової ланки імунітету та їх прогностичне значення у хворих на хронічний гломерулонефрит (стр.28-35)
Савчук В.М. Виживання пацієнтів на гемодіалізі залежно від ступеня анемії та характеру ураження нирок/ В.М. Савчук (стр.36-41)
Никула Т.Д. Доцільність використання малобілкових українських страв і кето-амінокислот при лікуванні хронічної хвороби нирок IV-V стадій/ Т.Д. Никула, В.О. Мойсеєнко, В.В. Наумова (стр.42-45)
Пічкур Н.О. Хвороба Андерсона-Фабрі: мініфестація і прогноз/ Н.О. Пічкур (стр.46-50)
Законь К. Фармакокінетика та фармакодинаміка лікарських засобів у пацієнтів з порушенням функції нирок/ К. Законь, В. Дударенко, М. Колесник (стр.51-57)
Колесник М. Фармакокінетика та фармакодинаміка антимікробних лікарських засобів у пацієнтів з порушеною функцією нирок: аміноглікозиди/ М. Колесник, К. Законь, В. Дударенко (стр.57-68)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Назва журналу :Український ревматологічний журнал -2013р.,N 3
Цікаві статті :
Влияние сульфата железа на состояние прооксидантно-антиоксидантной системы у больных железодефицитной анемией на фоне ревматоидного артрита (стр.4-6)
Шуба Н.М. Вивчення впливу хондроїтин сульфату-4,6 на щільність кісткової тканини та його ефективності у хворих на остеоартроз колінних суглобів/ Н. М. Шуба, Т. М. Тарасенко (стр.7-10)
Випадок абдомінального ішемічного синдрому атеросклеротичного генезу у хворої на системний червоний вовчак (стр.12-17)
Бур'янов О.А. Особливості патогенезу, сучасні аспекти діагностики і лікування комплексного регіонарного больового синдрому/ О. А. Бур'янов, Т. М. Омельченко, В. В. Котюк (стр.19-27)
Яременко О.Б. Антидеструктивна дія базисних препаратів у хворих із дуже раннім, раннім та пізнім ревматоїдним артритом/ О. Б. Яременко, Г. М. Микитенко (стр.28-34)
Ребров Б.О. Нові можливості в діагностиці та лікуванні раннього ревматоїдного артриту/ Б. О. Ребров, С. С. Касинець, О. Б. Комарова (стр.35-39)
Безшейко В.Г. Психотерапия при фибромиалгии/ В. Г. Безшейко (стр.39)
Пеннер В.А. Боль в спине при остеопорозе: диагностика и лечение/ В. А. Пеннер, О. И. Нишкумай, О. В. Скоробогатова (стр.41-44)
Головач И.Ю. История описания болезни Кавасаки. Томисаку Кавасаки - известный японский педиатр, автор системного васкулита у детей/ И. Ю. Головач (стр.45-49)
Жигунова А.К. Простой способ спрогнозировать риск перелома у женщин пожилого возраста/ А. К. Жигунова (стр.49)
Ревматологические заболевания: современные подходы к диагностике и лечению (стр.51-55)
Корєнєв М.М. Остеопороз у підлітків: взаємозв'язок метаболічних порушень та змін імунологічного гомеостазу в його формуванні/ М. М. Корєнєв, Н. С. Шевченко (стр.56-62)
Применение статинов может снизить риск развития слабоумия и снижения памяти (стр.62)
Новый класс препаратов для лечения при заболеваниях сердца (стр.62)
Комплексное лечение остеопороза: бисфосфонаты и аналоги витамина D (стр.63-70)
Кузьміна А.П. Підвищення цінності шкали CHA2DS2-VASc у визначенні ризику тромбоемболічних подій у пацієнтів із хронічною ревматичною хворобою серця/ А. П. Кузьміна, С. І. Сміян, Т. В. Хакімова (стр.71-75)
Борткевич О.П. Місце стронцію ранелату в терапії при остеоартрозі: нові спостереження та сучасні клінічні дані/ О. П. Борткевич, Ю. В. Білявська (стр.77-82)
Мінеральна щільність та якість кісткової тканини у жінок із ревматоїдним артритом (стр.83-88)
Новое открытие поможет создать антикоагулянты с более низким риском развития кровотечений (стр.88)
Стигар М.В. Ефективність стандартного лікування хворих на ревматоїдний артрит залежно від рівня лептину/ М. В. Стигар, М. А. Станіславчук (стр.89-92)
Эффективность и профиль безопасности нимесулида по данным сравнительных исследований (стр.93-95)
Труднощі діагностики недиференційованої дисплазії сполучної тканини у практиці лікаря-ревматолога (стр.96-100)
VI Національний конгрес ревматологів України (стр.101-173)
Андруша А.Б. Особенности минеральной плотности костной ткани при отдельных формах недифференцированной дисплазии соединительной ткани/ А. Б. Андруша (стр.102)
Апанасович В.Г. Эффективность применения препаратов гиалуроновой кислоты в комплексном лечении при остеоартрозе коленных суставов на разных стадиях заболевания/ В. Г. Апанасович, С. В. Хидченко, А. В. Старостина (стр.102-103)
Бабинец О.М. Влияние терапии при остеоартрозе на течение артериальной гипертензии/ О. М. Бабинец, Е. И. Гришина, О. В. Мурадян (стр.103)
Особливості больового синдрому у хворих похилого віку з остеоартрозом (стр.103-104)
Нарушения реологических свойств крови и эндотелиальной функции сосудов у больных системной склеродермией (стр.104-105)
Безродний В.Б. Зв'язок між гіперурикемією та функціональним станом нирок у пацієнтів із гіпертонічною хворобою/ В. Б. Безродний, Т. М. Антончук (стр.105)
Потреба інвалідів із патологією сполучної тканини в заходах медико-соціальної реабілітації (стр.105-106)
Дослідження взаємозв'язку між показниками больового синдрому і психовегетативними порушеннями у хворих на псоріатичний артрит (стр.106)
Бойко Я.Є. Цитокінові маркери варіантів клінічного перебігу ювенільного ревматоїдного артриту/ Я. Є. Бойко, Л. І. Омельченко, В. П. Чернишов (стр.106-107)
Суглобовий синдром у дітей з геморагічним васкулітом (стр.107-108)
Боярчук О.Р. Інфікованість вірусами родини Herpesviridae дітей з ювенільним артритом/ О. Р. Боярчук, І. Р. Сагаль (стр.108)
Ватутин Н.Т. Влияние человеческого рекомбинантного эритропоэтина на активность воспалительного процесса у лиц с ревматоидным артритом с анемией хронического заболевания/ Н. Т. Ватутин, А. С. Смирнова (стр.108-109)
Оцінка активності раннього ревматоїдного артриту за допомогою магнітно-резонансної томографії кисті (стр.109)
Вершиніна Д.В. Взаємозв'язок мінеральної щільності кісткової тканини із ерозивними змінами, виявленими при МРТ суглобів кисті у пацієнтів із раннім ревматоїдним артритом/ Д. В. Вершиніна (стр.110)
Вітцівська О.І. Оцінка щільності кісткової тканини у хворих на цукровий діабет II типу залежно від тривалості захворювання/ О. І. Вітцівська, Т. Ю. Гріненко (стр.110-111)
Вознюк Л.А. Переломи у жінок з остеопорозом в постменопаузальний період/ Л. А. Вознюк (стр.111)
Галицька А.К. Визначення фармакологічних аспектів взаємодії мелоксикаму та хондропротекторів/ А. К. Галицька, Н. О. Горчакова (стр.111)
Галютіна О.Ю. Активність фактора Віллєбранда у хворих на ревматоїдний артрит, зв'язок із традиційними факторами ризику/ О. Ю. Галютіна (стр.112)
Нарушения цитокиновой сети при системном васкулите и перспективы лечения больных (стр.112-113)
Оцінка ризику переломів і факторів ризику остеопорозу у пацієнтів із ревматоїдним артритом (стр.113)
Головач І. Ю. Ефективність внутрішньосуглобового введення лорноксикаму у пацієнтів із синовітом колінних суглобів/ І. Ю. Головач, Т. М. Чіпко, О. О. Лазоренко (стр.113-114)
Особенности течения, патогенеза и лечения гонартроза и коксартроза у больных с метаболическим синдромом (стр.114-115)
Гендерные особенности течения, патогенеза и эффективности лечения ревматоидного артрита (стр.115)
Гріненко Т.Ю. Стан щільності кісткової тканини у хворих на первинний остеоартроз/ Т. Ю. Гріненко (стр.116)
Гришина Е.И. Течение остеоартроза у больных сахарным диабетом/ Е. И. Гришина, О. М. Бабинец, Е. В. Менкус (стр.116-117)
Гуменюк О.В. Якість життя у хворих на остеоартроз: зв'язок між вираженістю больового синдрому та рентгенологічною стадією захворювання/ О. В. Гуменюк, М. А. Станіславчук (стр.117)
Особливості морфофункціональних змін печінки та ендотоксикозу у хворих на подагру з кардіоваскулярним ризиком (стр.117-118)
Дзекан О.В. Особливості клінічної картини структури сну у хворих на фіброміалгію. Зв'язок із тривожно-депресивними розладами/ О. В. Дзекан, М. А. Станіславчук (стр.118)
Дзяк Г.В. Лечение остеоартроза у больных старших возрастных групп с кардиоваскулярной патологией/ Г. В. Дзяк, Т. А. Симонова, Н. Г. Гетман (стр.118-119)
Дорогой А.П. Динаміка і структура смертності населення України при хворобах кістково-м'язової системи та сполучної тканини/ А. П. Дорогой (стр.119-120)
Сучасні можливості експрес-діагностики суглобового синдрому у дітей з використанням тест-систем Rheumachec (стр.121-122)
Дудник В.М. Оцінка ефективності базисної терапії при ювенільному ревматоїдному артриті/ В. М. Дудник, Ю. В. Вижга (стр.122)
Аутоантитіла при остеоартрозі та метаболічному синдромі (стр.122-123)
Заворітна Р.М. Комплексне лікування хворих з артрозом колінних суглобів і гіпертонічною хворобою II стадії/ Р. М. Заворітна (стр.123-124)
Заворотная Р.М. Опыт лечения от курения табака методом рефлексотерапии - профилактика от многих заболеваний, в том числе и сердечно-сосудистых/ Р. М. Заворотная (стр.124)
Заздравнов А.А. Антропометричні особливості хворих на анкілозивний спондилоартрит ускладнений патологією стравоходу/ А. А. Заздравнов (стр.124-125)
Залявська О.В. Вплив афінно очищених антитіл до людського фактора некрозу пухлин-? на активність реактивного артриту та хронічного пієлонефриту/ О. В. Залявська, О. С. Хухліна (стр.125-126)
Зімба О.О. Неспецифічний аортоартеріїт (такаясу): клінічні "маски" та структура летальності/ О. О. Зімба (стр.126)
Зімба О.О. Клінічний випадок складної диференційної діагностики між туберкульозом легень та гранулематозом із поліангіїтом (Вегенера)/ О. О. Зімба, В. П. Михальчишин (стр.126-127)
Первинна інвалідність в Україні внаслідок гострої ревматичної гарячки та хронічних ревматичних хвороб серця (стр.127)
Проблеми діагностики шкірного васкуліту (ангіїту) (стр.128)
Взаимосвязи показателей ультразвукового исследования суставов и ангиотензин-альдостероновой системы у больных ревматоидным артритом (стр.128-129)
Судинно-ендотеліальний фактор росту як маркер атеросклеротичного ураження судин у хворих на ревматоїдний артрит із гіпотиреоїдною дисфункцією (стр.129)
Козлюк А.С. Метаболічні порушення в умовах хронічного запалення низьких градацій та можливості терапевтичного впливу/ А. С. Козлюк, В. С. Присяжна, І. В. Гончарук (стр.129-130)
Влияние длительности заболевания на ангиотензин-альдостероновую систему у больных ревматоидным артритом (стр.130-131)
Електро- та ехокардіографічні феномени у хворих на анкілозивний спондилоартрит (стр.131-132)
Особливості структурно-функціонального стану серця у хворих на анкілозивний спондилоартрит (стр.132)
Оцінка вираженості больового синдрому, функціональної активності та якості життя у жінок із гонартрозом залежно від показників структурно-функціонального стану кісткової тканини (стр.132-133)
Кузьміна А.П. Значення шкали CHA2DS2-VASс при хронічній ревматичній хворобі серця/ А. П. Кузьміна, Т. В. Хакімова (стр.133)
Кузьміна А.П. Клінічна схожість симптомів системних васкулітів при різному походженні/ А. П. Кузьміна (стр.133-134)
Кузьміна А.П. Можливі характеристики люпус-васкуліту/ А. П. Кузьміна (стр.134)
Купчинская Е.Г. Поражение органов-мишеней у пациентов с гипертонической болезнью и их динамика под влиянием фозиноприла с гидрохлоротиазидом/ Е. Г. Купчинская, И. В. Лизогуб, О. А. Волошина (стр.135)
Куриленко І.В. Порушення ферокінетики у пацієнтів із системним червоним вовчаком, зв'язок з активністю захворювання/ І. В. Куриленко, С. В. Шевчук, О. В. Шевчук (стр.135-136)
Курята О.В. Системний червоний вовчак та фактори ризику, субклінічні прояви атеросклерозу/ О. В. Курята, О. Ю. Нода, Т. К. Лисунець (стр.136)
Легконогов А.В. Влияние ремоделирования миокарда на показатели вариабельности ритма сердца и дисперсии и интервала Q-T ЭКГ/ А. В. Легконогов, Е. А. Соколовская (стр.136-137)
Легконогов А.В. Структурная и функциональная патология сердца у спортсменов молодого возраста/ А. В. Легконогов, Е. А. Сосновская, Е. А. Соколовская (стр.137-138)
Адсорбционно-реологические свойства биологических жидкостей при артрите (стр.138-139)
Михайлів Л.М. Особливості сонографічної картини при подагричному артриті залежно від віку та статі пацієнтів/ Л. М. Михайлів, М. І. Швед, Л. В. Зоря (стр.139)
Некрасова Н.Б. Изменение маркеров ремоделирования костной ткани при остеоартрите, сочетанном с гипертонической болезнью, у женщин в постменопаузальный период/ Н. Б. Некрасова, О. И. Нишкумай (стр.139-140)
Никула Т.Д. Ураження нирок при ревматичних хворобах/ Т. Д. Никула, В. О. Мойсеєнко, О. А. Бичков (стр.140)
Никула Т.Д. Оцінка рівня сечової кислоти у хворих на цукровий діабет I та II типу та її вплив у розвитку діабетичної артропатії/ Т. Д. Никула, Ю. П. Синиця, О. М. Кармазіна (стр.141)
Новоселецький В.О. Вимірювач сили м'язів нижніх кінцівок/ В. О. Новоселецький, М. А. Станіславчук (стр.141-142)
Дослідження активності маркерів метаболізму хрящової тканини у хворих на псоріатичний артрит (стр.142)
Ураження нирок у хворих з гіперурикемією (стр.142-143)
Ризик-фактори кардіоваскулярних уражень при подагрі (стр.143-144)
Застосування L-аргініну в комплексному лікуванні при системній склеродермії (стр.144)
Пасієшвілі Л.М. Імунні порушення при хворобі Рейтера як чинник прогресування захворювання/ Л. М. Пасієшвілі (стр.144-145)
Перебетюк Л.С. Чутливість і специфічність модифікованих діагностичних критеріїв фіброміалгії Американської колегії ревматологів 2010/ Л. С. Перебетюк, М. А. Станіславчук (стр.145)
Петелицька Л.Б. Оцінка виживаності хворих на вузликовий поліартеріїт/ Л. Б. Петелицька, О. І. Івашківський, С. Х. Тер-Вартаньян (стр.146)
Рівень вітаміну D у сироватці крові в дорослого населення України (стр.146-147)
Поворознюк В.В. Дефіцит вітаміну D у пацієнтів із остеопорозом/ В. В. Поворознюк, Н. І. Балацька (стр.147-148)
Поворознюк В.В. Саркопения у украинских женщин различного возраста/ В. В. Поворознюк, Н. И. Дзерович (стр.148)
Поворознюк В.В. Гіперурикемія, індекс маси тіла та показники мінеральної щільності кісткової тканини у жінок у постменопаузальний період/ В. В. Поворознюк, Г. С. Дубецька (стр.148-149)
Поворознюк В.В. Влияние глюкокортикоидов на качество костной ткани у пациентов с ревматоидным артритом/ В. В. Поворознюк, Т. А. Карасевская, Н. И. Дзерович (стр.149)
Поворознюк В.В. Качество трабекулярной костной ткани у женщин с ревматоидным артритом/ В. В. Поворознюк, Т. А. Карасевская, Н. И. Дзерович (стр.149-150)
Особливості лікування пацієнтів з остеоартритом на фоні дісліпідемії (стр.150-151)
Характеристика суглобового синдрому при псоріатичному артриті: можливості різних методів візуалізації (стр.151)
Оценка поражения дугоотросчатых суставов и связь с функциональными изменениями у больных анкилозирующим спондилитом (стр.151-152)
Резніченко Ю.Г. Роль антигенного впливу в антенатальний період у формуванні патології серцево-судинної системи у дітей/ Ю. Г. Резніченко, О. М. Лебединець, М. А. Волошин (стр.152-153)
Рекалов Д.Г. Ранний ревматоидный артрит: современный взгляд на индивидуализацию программы терапии/ Д. Г. Рекалов, М. В. Шевченко (стр.153)
Свінціцький А.С. Гепатотоксичність та шляхи її подолання при застосуванні нестероїдних протизапальних препаратів/ А. С. Свінціцький (стр.153-154)
Середюк Н.М. Подагра: у фокусі коморбідний стан та лікування/ Н. М. Середюк, М. О. Вацеба (стр.154)
Синяченко О.В. Ревматические заболевания и экология/ О. В. Синяченко (стр.154-155)
Сміян С.І. Особливості стоматологічного статусу у пацієнтів із ревматоїдним артритом і глюкокортикоїд-індукованим остеопорозом/ С. І. Сміян, І. І. Білозецький (стр.155-156)
Артеріальна гіпертензія та метаболічний синдром при подагрі: оцінка кардіоваскулярного ризику (стр.156)
Частота виникнення та перебіг подагричної нефропатії у хворих на подагру (стр.156-157)
Сорока Н.Ф. Отдаленные результаты лечения полиартритического варианта реактивного хламидио-индуцированного артрита/ Н. Ф. Сорока, И. А. Варонько (стр.157-158)
Сорока Н.Ф. Клинические проявления анкилозирующего спондилита/ Н. Ф. Сорока, А. А. Тетерюков (стр.158)
Спасская А.А. Особенности систолы и диастолы желудочков сердца у больных с реактивным артритом/ А. А. Спасская (стр.158-159)
Станіславчук М.А. Нейропатичний компонент больового синдрому у хворих на анкілозивний спондилоартрит/ М. А. Станіславчук, І. І. Андрушко, І. О. Кедик (стр.159-160)
Стигар М.В. Зв'язок активності захворювання з рівнями адипокінів у хворих на ревматоїдний артрит/ М. В. Стигар, М. А. Станіславчук (стр.160)
Суліма О.М. Внутрішньосуглобові маніпуляції у практиці лікаря-ревматолога поліклініки/ О. М. Суліма (стр.160-161)
Застосування L-аргініну гідрохлориду у комплексному лікуванні хворих на остеоартроз при поєднанні його з метаболічним синдромом (стр.161)
Диагностическая ценность выявления противохламидийных антител в крови пациентов с ревматоидным артритом, ассоциированным с хламидийной инфекцией (стр.161-162)
Талако Т.М. Выявление антифосфолипидных антител в скрининговых тестах у пациентов с антифосфолипидным синдромом/ Т. М. Талако, Н. Ф. Сорока (стр.162)
Филонова Т.А. Динамика распространенности воспалительных заболеваний суставов среди детей Харькова/ Т. А. Филонова, В. М. Савво, Е. Н. Зайцева (стр.162-163)
Синдром эндогенной интоксикации при системной красной волчанке (стр.163-164)
Хасан М.Д. Сочетанная терапия хондропротекторами с преформирующими факторами при деформирующем остеоартрозе в сочетании со вторичным синовитом у женщин с избыточной массой тела/ М. Д. Хасан (стр.164)
Хіміон Л.В. Поширеність метаболічного синдрому у хворих на ревматоїдний артрит/ Л. В. Хіміон, І. В. Климась (стр.164-165)
Эволюция ревматизма, начавшегося в детском возрасте (стр.165)
Характер поражения почек у пациентов ревматологического профиля по данным прижизненного морфологического исследования (стр.166)
Шевчук С.В. Рівні C-реактивного білка та фактора некрозу пухлини-? в сироватці крові хворих із різними варіантами антифосфоліпідного синдрому/ С. В. Шевчук, І. П. Кувікова (стр.166-167)
Шевчук С.В. Особливості порушень ліпідного спектра у пацієнтів із антифосфоліпідним синдромом та їх зв'язок з індивідуальним ризиком ішемічних подій за шкалою SCORE/ С. В. Шевчук, Ю. С. Сегеда (стр.167-168)
Шуба Н.М. Вплив хондроїтин сульфату на показники мінеральної щільності кісткової тканини у хворих на гонартроз/ Н. М. Шуба, Т. М. Тарасенко (стр.168)
Шуба Н.М. Особенности клинической симптоматики остеоартроза коленных суставов у больных со сниженной минеральной плотностью костной ткани/ Н. М. Шуба, Т. Н. Тарасенко (стр.168-169)
Анализ клинической картины, рентгенологических изменений и функциональных нарушений у больных подагрическим артритом (стр.169-170)
Вопросы дезагрегатной терапии при сочетании подагры и сердечно-сосудистой патологии (стр.170)
Якименко О.О. Лікування при болі в спині у жінок, хворих на остеопороз, у менопаузальний період/ О. О. Якименко, О. Є. Кравчук, М. Д. Хасан (стр.171)
Яременко О.Б. Порівняльна ефективність основних небіологічних базисних препаратів у хворих на ревматоїдний артрит із системними проявами/ О. Б. Яременко, Г. М. Микитенко (стр.171-172)
Лисенко Григорій Іванович (02.07.1947-09.10.2013) (стр.176)
Дорогой А.П. Динаміка та структура смертності населення України при гострій ревматичній гарячці та хронічних ревматичних хворобах серця/ А. П. Дорогой (стр.120-121)
Дорогой А.П. Тривалість життя населення України при хворобах кістково-м'язової системи та сполучної тканини/ А. П. Дорогой (стр.121)
Легконогов А.В. Врожденные пороки сердца у взрослых: трудности диагностики или запоздалый диагноз?/ А. В. Легконогов, Е. А. Сосновская, Л. Г. Легконогова (стр.137)
Особенности сердечно-сосудистой патологии на фоне подагры (стр.170-171)
Яременко О.Б. Ритуксимаб у лікуванні при гранулематозі з поліангіїтом (гранулематозі Вегенера)/ О. Б. Яременко, Л. Б. Петелицька, Д. Л. Федьков (стр.172)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мойсеєнко В.О., Алєксєєва Н.Г., Красюк Є.К.
Назва : Корекція дефіциту заліза у пацієнтів на хронічну хворобу нирок з анемією на тлі супутньої гастроентерологічної патології
Місце публікування : Український журнал нефрології та діалізу. - К., 2013. - NДод.1 до №3. - С. 42-43 (Шифр УУ39/2013/Дод.1 до №3)
MeSH-головна:

ЖЕЛУДОЧНО-КИШЕЧНЫЕ БОЛЕЗНИ
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Никула Т.Д., Бондур В.В., Мойсеєнко В.О, Алєксєєва Н.Г.
Назва : Протизапальна активність глюкокортикоїдних засобів та їх використання в нефрології
Місце публікування : Лікарська справа. - 2013. - N 5. - С. 94-98. - ISSN 0049-6804 (Шифр ЛУ2/2013/5). - ISSN 0049-6804
Примітки : Библиогр.: с. 97-98
MeSH-головна: ГЛОМЕРУЛОНЕФРИТ
ГЛЮКОКОРТИКОИДЫ
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Никула Т.Д., Мойсеєнко В.О., Бичков О.А.
Назва : Ураження нирок при ревматичних хворобах
Місце публікування : Укр. ревматол. журнал: науково-практичний журнал. - К.: ТОВ "МОРІОН", 2013. - N 3. - С. 140 (Шифр УУ18/2013/3)
MeSH-головна: РЕВМАТИЧЕСКИЕ БОЛЕЗНИ
НЕФРИТ ИНТЕРСТИЦИАЛЬНЫЙ
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Никула Т.Д., Мойсеєнко В.О., Наумова В.В.
Назва : Доцільність використання малобілкових українських страв і кето-амінокислот при лікуванні хронічної хвороби нирок IV-V стадій
Місце публікування : Український журнал нефрології та діалізу. - К., 2013. - N3. - С. 42-45 (Шифр УУ39/2013/3)
MeSH-головна:

АМИНОКИСЛОТЫ
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Лікарська справа -2014р.,N 11
Цікаві статті :
Христич Т.Н. Персистенция хронической воспалительной реакции, ее роль в развитии хронического панкреатита, ожирения и рака поджелудочной железы/ Т. Н. Христич (стр.3-8)
Мойсеєнко В.О. Гастроентерологічні розлади у хворих з ураженням нирок/ В. О. Мойсеєнко, Т. С. Альянова (стр.10-13)
Привалов М.А. Трансплантация фекальной микробиоты в лечении воспалительных заболеваний кишечника/ М. А. Привалов, А. К. Сизенко (стр.15-19)
Дорофеев А.Э. Эпидемиология и факторы риска воспалительных заболеваний кишечника/ А. Э. Дорофеев, О. В. Швец (стр.22-27)
Ураження травної системи як прояв плейотропної дії генів при мітохондріальній дисфункції (стр.29-38)
Особливості патогенезу, діагностики та лікування печінкової енцефалопатії на фоні цирозу печінки (стр.39-47)
Барабанчик О.В. Корекція порушень реологічних властивостей жовчі у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки в поєднанні з гіперурикемією/ О. В. Барабанчик, А. С. Свінціцький, Н. П. Козак (стр.48-52)
Горленко О.М. Стан ланок гомеостазу у дітей з кишковою колькою/ О. М. Горленко, У. Г. Дубініна (стр.53-57)
Психофармакологічний підхід з використанням селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну в терапії функціональної диспепсії (стр.58-63)
Мартынчук А.А. Современные перспективы диагностики и лечения пищевой непереносимости/ А. А. Мартынчук, Е. Ю. Губская (стр.64-67)
Клименко В.А. Харчова сенсибілізація як фактор формування функціональних захворювань травної системи у дітей/ В. А. Клименко, Ю. В. Карпушенко (стр.68-71)
Павленко Н.В. Оценка микроскопического состояния слизистой оболочки желудка при функциональной диспепсии у детей/ Н. В. Павленко, К. В. Волошин (стр.72-75)
Чернявский В.В. Современные аспекты клинического применения С-дыхательных тестов при заболеваниях поджелудочной железы/ В. В. Чернявский (стр.76-80)
Бабінець Л.С. Структурний стан підшлункової залози та параметри копрограми в оцінці хворих на хронічний панкреатит після холецистектомії/ Л. С. Бабінець, Н. В. Назарчук, К. Ю. Кицай (стр.82-84)
Сочетанная патология верхних отделов пищеварительного канала у детей: современные тенденции (стр.85-88)
Гречанина Ю.Б. Поражение пищеварительного канала при аутизме/ Ю. Б. Гречанина, Е. Я. Гречанина, С. В. Белецкая (стр.89-92)
Зак М.Ю. Роль хронического гастрита в анамнезе при приеме нестероидных противовоспалительных средств у больных с остеоартрозом/ М. Ю. Зак (стр.93-96)
Пліговка В.М. Раціональна терапія хворих на гіпертонічну хворобу та абдомінальне ожиріння при супутньому субклінічному гіпотиреозі/ В. М. Пліговка (стр.97-100)
Медвідь І.І. Ефективність аплікаторів Ляпко у лікуванні хворих з коморбідністю гіпертонічної хвороби та хронічного панкреатиту на основі показників варіабельності серцевого ритму/ І. І. Медвідь (стр.102-104)
Скрипник І.М. Негативні наслідки припинення статинотерапії у хворих, які перенесли гостру коронарну подію, із супутнім неалкогольним стеатогепатитом/ І. М. Скрипник, Т. В. Дубровінська (стр.106-110)
Шутова Е.В. Клинико-параклинические особенности гепатобилиарной системы у детей с желчнокаменной болезнью/ Е. В. Шутова (стр.111-114)
Ефективність етіологічної корекції супутнього аскаридозу в комплексному лікуванні хронічного панкреатиту (стр.116-118)
Инфекция Helicobacter pylori у больных с функциональной диспепсией и эффективность ее эрадикации в Донецком регионе (стр.119-121)
Естественное течение вирусного гепатита С в Донецой области (стр.122-127)
Патогенетичне обгрунтування трофологічних впливів комплексної терапії хронічного панкреатиту (стр.128-130)
Захарчук У.М. Параметри оцінки якості життя хворих на хронічний панкреатит із супутнім цукровим діабетом в амбулаторній практиці/ У. М. Захарчук, Л. С. Бабінець, О. І. Криськів (стр.131-133)
Бабінець Л.С. Остеодифіцит при хронічному панкреатиті: шляхи корекції/ Л. С. Бабінець, І. В. Семенова, І. О. Боровик (стр.134-137)
Дисбаланс микроэлементов и витаминов у подростков с диффузным нетоксическим зобом и сопутствующей дискинезией желчевыводящих путей (стр.138-141)
Бичков М.А. Особливості вмісту кальцію у шлунковому соку у хворих на гастроезофагеальну рефлюксну хворобу/ М. А. Бичков (стр.142-145)
Гречанина Ю.Б. Синдром митохондриальной нейрогастроинтестинальной энцефаломиопатии/ Ю. Б. Гречанина (стр.146-148)
Гречанина Е.Я. Желудочно-кишечные и метаболические нарушения при муковисцидозе/ Е. Я. Гречанина, Ю. Б. Гречанина, А. А. Яновская (стр.149-153)
Звягінцева Т.Д. Гіпергомоцистеїнемія - предиктор запальних змін печінки/ Т. Д. Звягінцева, С. В. Глущенко (стр.154-155)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мойсеєнко В.О., Альянова Т.С.
Назва : Гастроентерологічні розлади у хворих з ураженням нирок
Місце публікування : Лікарська справа. - 2014. - N 11. - С. 10-13. - ISSN 0049-6804 (Шифр ЛУ2/2014/11). - ISSN 0049-6804
Примітки : Библиогр.: с. 13-15
MeSH-головна: ЖЕЛУДОЧНО-КИШЕЧНЫЕ БОЛЕЗНИ
ДИСПЕПСИЯ
ЖЕЛУДОЧНО-КИШЕЧНОЕ КРОВОТЕЧЕНИЕ

Ключові слова (''Вільн.індекс.''): мальнутриція
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мойсеєнко В.О., Манжалій Е.Г., Солонович О.С., Никула Т.Д.
Назва : Особливості патогенезу, діагностики та лікування печінкової енцефалопатії на фоні цирозу печінки
Місце публікування : Лікарська справа. - 2014. - N 11. - С. 39-47. - ISSN 0049-6804 (Шифр ЛУ2/2014/11). - ISSN 0049-6804
Примітки : Библиогр.: с. 47
MeSH-головна: ЭНЦЕФАЛОПАТИЯ ПЕЧЕНОЧНАЯ
ЦИРРОЗЫ ПЕЧЕНИ
ОРНИТИН
ЭЛЕКТРОЭНЦЕФАЛОГРАФИЯ
ТОМОГРАФИЯ РЕНТГЕНОВСКАЯ КОМПЬЮТЕРНАЯ
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): ларнамин
Знайти схожі

11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мойсеєнко В.О, Никула Т.Д., Буржинська І.В.
Назва : Хронічна хвороба нирок і вісцеральні кандидози
Місце публікування : Український журнал нефрології та діалізу. - 2015. - N 4. - С. 61-64 (Шифр УУ39/2015/4)
Знайти схожі

12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Никула Т.Д., Мойсеєнко В.О, Попов В.В., Попова В.В., Топчій А.В.
Назва : Хронічна ниркова недостатність у хворих із клапанними вадами серця
Місце публікування : Український журнал нефрології та діалізу. - К., 2015. - N 3. - С. 44-45 (Шифр УУ39/2015/3)
Знайти схожі

13.

Назва журналу :Український журнал нефрології та діалізу -2015р.,N 4
Цікаві статті :
Рейтингова оцінка спеціалізованої медичної допомоги хворим нефрологічного профілю в областях Укураїни (стр.3-8)
Антибіотикорезистентність основних груп збудників інфекцій сечової системи (стр.9-15)
Бабінцева А.Г. Біохімічні маркери ниркових дисфункцій у критично хворих доношених новонароджених/ А. Г. Бабінцева (стр.15-20)
Особенности осморегулирующей функции почек у больных сахарным диабетом 2 типа (стр.21-26)
Механізми нефропротекторного впливу актовегіну у хворих на діабетичну нефропатію (стр.26-30)
Шіфріс І.М. Коморбідність та виживання хворих на хронічну хворобу нирок VД стадії/ І. М. Шіфріс, І. О. Дудар (стр.30-39)
Долінна М.О. Ліпокалін, асоційований з желатиназою нейтрофілів (NGAL) сироватки крові як маркер тубулоінтерстиціального ураження нирок у хворих на хронічний гломерулонефрит/ М. О. Долінна (стр.40-44)
Клінічний випадок АВО несумісної трансплантації нирки у національному інституті хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України (стр.45-48)
Могильник А.І. Інтрадіалізна артеріальна гіпотензія: причини, методи профілактики та способи корекції/ А. І. Могильник (стр.48-53)
Парентеральне харчування пацієнтів з гострим пошкодженням нирок (стр.54-60)
Мойсеєнко В.О. Хронічна хвороба нирок і вісцеральні кандидози/ В. О. Мойсеєнко, Т. Д. Никула, І. В. Буржинська (стр.61-64)
Бурдейная Е.В. Сочетание синдрома Картагенера с фокально-сегментарным гломерулосклерозом: клинический случай/ Е. В. Бурдейная, В. Н. Непомнящий, Н. А. Колесник (стр.64-68)
Цікаві статті :
Знайти схожі


14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Манжалій Е. Г., Вірченко О. В., Никула Т. Д., Бондур В. В. , Мойсеєнко В. О. , Кондаурова А. Ю.
Назва : Залежність тяжкості депресії у хворих з печінковою енцефалопатією від рівня цитокінів
Місце публікування : Лікарська справа. - 2016. - № 5/6. - С. 56-65 (Шифр ЛУ2/2016/5/6)
MeSH-головна: ДЕПРЕССИЯ
ЭНЦЕФАЛОПАТИЯ ПЕЧЕНОЧНАЯ
ЦИРРОЗЫ ПЕЧЕНИ
ЦИТОКИНЫ
Знайти схожі

15.

Назва журналу :Лікарська справа -2016р.,N 5/6
Цікаві статті :
Фартушна О. Є. Особливості формулювання діагнозу у пацієнтів з хронічною попереково-крижовою радикулопатією професійного генезу/ О. Є. Фартушна [и др.] (стр.3-10)
Конюшевская А. А. Наследственный фосфат-диабет : причины, симптомы, диагностика, лечение (данные литературы и собственного наблюдения)/ А. А. Конюшевская [и др.] (стр.10-17)
Степанова Е. И. Роль оксида азота и VNTR 4a/4b полиморфизма гена eNOS в развитии функциональных расстройств системы дыхания у детей, проживающих на радиоактивно загрязнённых территориях/ Е. И. Степанова [и др.] (стр.18-24)
Сидорчук Л. П. Поліморфізм генів коннексину 26 (GJB2) та інтерлейкіну 4 (C-590T) у дітей - жителів Буковини з втратою слуху/ Л. П. Сидорчук, О. М. Іфтода, О. В. Кушнір (стр.25-30)
Король С. В. Шкала оцінки ризику віддаленого несприятливого прогнозу після перенесеного інфаркту міокарда із зубцем Q : етапи створення/ С. В. Король (стр.30-35)
Крамарьова В. Н. Вплив гіперінсуліномії на віддалений прогноз у хворих з артеріальною гіпертензією та метаболічними порушеннями/ В. Н. Крамарьова [и др.] (стр.35-40)
Князькова І. І. Вплив стресу на розвиток артеріальної гіпертензії (на англ. мові)/ І. І. Князькова [и др.] (стр.41-47)
Скрипник І. М. Ішемічна хвороба серця як фактор ризику антрациклініндукованої кардіотоксичності/ І. М. Скрипник, Г. С. Маслова, Т. В. Лиманець (стр.47-52)
Динник Н. В. Модифікація способу життя хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки/ Н. В. Динник [и др.] (стр.52-56)
Манжалій Е. Г. Залежність тяжкості депресії у хворих з печінковою енцефалопатією від рівня цитокінів/ Е. Г. Манжалій [и др.] (стр.56-65)
Попов С. В. Вплив комплексу лікувально-оздоровчих заходів на динаміку функціонального стану серцево-судинної системи школярів, народжених передчасно/ С. В. Попов [и др.] (стр.65-69)
Назарчук Л. В. Неоптерин - індикатор інфікування донора крові/ Л. В. Назарчук, І. С. Буркова (стр.70-72)
Сивак Л. А. Гастроінтестинальні ускладнення хіміотерапії у хворих на "тричі негативний" метастатичний рак грудної залози/ Л. А. Сивак [и др.] (стр.73-77)
Гонгальский В. В. Некоторые клинические проявления внутричерепной венозной гипертензии при односторонней аплазии и гипоплазии сигмовидного и поперечного синусов твёрдой мозговой оболочки/ В. В. Гонгальский, А. В. Басова, А. В. Гололобов (стр.77-81)
Абу-Шамсия Р. Н. Многоплодная беременность и лапароскопически ассистированная аппендэктомия/ Р. Н. Абу-Шамсия, И. В. Поладич (стр.82-87)
Романюк О. В. Комплексне лікування порушень менструального циклу у жінок репродуктивного віку, хворих на туберкульоз/ О. В. Романюк, С. П. Польова, Д. А. Аврамишин (стр.87-90)
Удовикова Н. А. Клинический полиморфизм первичной олигоменореи у девочек-подростков/ Н. А. Удовикова, И. Н. Булич (стр.91-95)
Бондаренко Н. П. Цитопатичний вплив парвовірусної інфекції на плаценту/ Н. П. Бондаренко [и др.] (стр.95-102)
Маланчук О. Б. Сучасна стратегія профілактики гнійно-септичних ускладнень в акушерстві та перинатології/ О. Б. Маланчук [и др.] (стр.102-111)
Маслій Ю. В. Передімплантаційний генетичний скринінг ембріонів за допомогою порівняльної гібридизації геномів у жінок з багаторазовою невдачею імплантації в програмах допоміжних репродуктивних технологій/ Ю. В. Маслій [и др.] (стр.111-115)
Шуба Н. М. Вивчення ефективності та безпеки екстракту кореня імбиру в лікуванні хворих з гонартрозом/ Н. М. Шуба, Т. Д. Воронова, Т. С. Хамбір (стр.116-122)
Турчин О. А. Ін’єкційне лікування підошовного фасциїту під контролем ультразвукової навігації/ О. А. Турчин, Л. Є. Осадча, А. П. Лябах (стр.122-127)
Омельченко Т. М. Модифікована методика резекційного артродезу у хворих з наслідками уражень надп’ятково-гомілкового суглоба/ Т. М. Омельченко, О. А. Бур’янов, А. П. Лябах (стр.127-131)
Гоженко А. І. Вплив активізації АТР-залежних калієвих каналів флокаліном на стан протеолізу і фібринолізу в умовах експериментального хронічного пошкодження нирок/ А. І. Гоженко [и др.] (стр.132-137)
Марушко Ю. В. Результати велоергометричної проби у дітей з первинною артеріальною гіпертензією на фоні комплексного лікування із застосуванням магне-В6/ Ю. В. Марушко [и др.] (стр.137145)
Князькова И. И. Ксипамид : от фармакологических свойств к клиническому применению/ И. И. Князькова, Н. В. Кузьминова, Н. Ю. Осовская (стр.145-155)
Вежновець Т. А. Особливості професійного розвитку керівників установ охорони здоров’я/ Т. А. Вежновець, В. Д. Парій (стр.156-162)
Буженко А. І. Придатність до військової служби, якість життя і поліморбідність у чоловіків мобілізаційного віку з артеріальною гіпертензією та ішемічною хворобою серця/ А. І. Буженко (стр.162-165)
Швець А. В. Вікові особливості госпіталізації військових керівників з гіпертонічною хворобою/ А. В. Швець, А. Ю. Салієв (стр.166-172)
Гаврилов В. М. Стан відновлення системи охорони здоров’я в областях Північного Лівобережжя України у перші післяокупаційні роки/ В. М. Гаврилов (стр.172-177)
Цікаві статті :
Знайти схожі


16.

Назва журналу :Ліки України -2016р.,N 4
Цікаві статті :
V Міжнародний конгрес «Профілактика. Антиейджинг. Україна», 17-18 травня 2016 року м. Львів
Тези доповідачів і учасників конгресу (стр.9-24)
Журавльова Л. В. Застосування фототерапії для корекції порушень кістково-м’язової системи/ Л. В. Журавльова [и др.] (стр.10)
Апанасенко Г. Л. Старение как процесс накопления энтропии/ Г. Л. Апанасенко (стр.10-11)
Нароха В. П. Вплив комплексу МІГУ-1 на енергетичний гомеостаз кардіоміоцитів щурів за умов хронічної інтоксикації доксорубіцином/ В. П. Нароха (стр.11)
Полова Ж. М. Антиейджингові косметичні засоби на основі селену/ Ж. М. Полова (стр.11-12)
Коваленко Н. В. Аналіз психопатологічних особливостей розладів психіки та поведінки у вимушених переселенців/ Н. В. Коваленко (стр.12)
Левенець С. С. Порушення мікрофлори кишечника у дітей з синдромом функціонального запору/ С. С. Левенець, Н. М. Горобець, В. Є. Сабадаш (стр.13)
Монастирський В. А. Чи існує в принципі реальна можливість омолодити старий організм до юного віку?/ В. А. Монастирський (стр.13-14)
Аліфер О. О. Ефективність комбінованої терапії у пацієнтів з артеріальною гіпертензією/ О. О. Аліфер, О. М. Варна (стр.14)
Журавлёва Л. В. Роль фибромускулярной дисплазии в возникновении острого коронарного синдрома и артериальной гипертензии у женщин с интактными коронарными артериями/ Л. В. Журавлёва [и др.] (стр.15)
Седько К. В. Оксазолвмісний пептидоміметик як потенційний вазодилатаційний засіб при лікуванні артеріальної гіпертензії/ К. В. Седько (стр.15)
Кривовяз Е. В. Оценка вовлеченности пациента в процесс лечения первичной открытоугольной глаукомы/ Е. В. Кривовяз (стр.16)
Беловол А. Н. Терапевтическая эффективность оротата магния в лечении артериальной гипертензии у молодых мужчин/ А. Н. Беловол [и др.] (стр.16-17)
Соломенчук Т. М. Доцільність застосування комбінації полікозанолу з розувастатином у хворих на стабільну ішемічну хворобу серця з помірно порушеною функцією печінки/ Т. М. Соломенчук, О. В. Восух, Г. В. Чнгрян (стр.17)
Мойсеєнко В. О. Фітоніринг та нанотехнології - на сторожі здоров'я людей/ В. О. Мойсеєнко, Т. Д. Нікула, Т. П. Брижаченко (стр.17-18)
Соломенчук Т. М. Ефективність метаболічної терапії в комплексі лікування нестабільної стенокардії/ Т. М. Соломенчук [и др.] (стр.18)
Голтвян О. М. Низький рівень іонізованого кальцію в плазмі крові як предиктор та маркер кальцифікації коронарних артерій/ О. М. Голтвян [и др.] (стр.18-19)
Аймедов К. В. Дослідження медико-психологічних особливостей хворих баріатричного профілю в передопераційний період/ К. В. Аймедов, Л. П. Лебіга, В. В. Волинко (стр.19)
Кияк Г. Ю. Частота серцевих скорочень у хворих на гострий коронарний синдром із супутнім цукровим діабетом 2-го типу/ Г. Ю. Кияк, В. А. Скибчик, Ю. Г. Кияк (стр.19-20)
Скибчик В. А. Порівняльна ефективність лікування статинами хворих на стабільну стенокардію, поєднану з цукровим діабетом 2-го типу/ В. А. Скибчик, М. О. Войтович (стр.20)
Климишина С. А. Фармацевтическая опека пациентов пожилого возраста с зудом кожи/ С. А. Климишина, Е. И. Сметанина (стр.21)
Журавльова Л. В. Значення супероксиддисмутази в перебігу гострого інфаркту міокарда: вплив на ступінь пошкодження міокарда і ремоделювання лівого шлуночка/ Л. В. Журавльова, М. В. Філоненко, Н. М. Котовщикова (стр.22)
Solomenchuk T. M. The lipid metabolism specter and the lipid peroxidation system in female smokers with unstable angina/ T. M. Solomenchuk, А. О. Bedzay, V. V. Protsko (стр.22)
Скибчик В. А. Аналіз ефективності різних схем комбінованого лікування пацієнтів похилого та старечого віку з резистентною артеріальною гіпертензією/ В. А. Скибчик, С. Д. Бабляк (стр.23)
Кияк Ю. Г. Ультраструктурні та імунологічні ознаки апоптозу лейкоцитів за наявності факторів ризику розвитку ішемічної хвороби серця/ Ю. Г. Кияк [и др.] (стр.23)
Сірик В. О. Доцільність реформування амбулаторно-поліклінічної системи надання медичної допомоги та переходу до практики сімейного обслуговування населення/ В. О. Сірик (стр.25-27)
Сметанина Е. И. Особенности применения фитопрепаратов при лечении пациентов пожилого возраста/ Е. И. Сметанина, О. Я. Цаль (стр.28-30)
Журавлёва Л. В. Анализ показателей атеросклеротического поражения коронарных артерий у больных ишемической болезнью сердца в зависимости от наличия сахарного диабета 2-го типа/ Л. В. Журавлёва, Н. А. Лопина (стр.32-37)
Дуфинець В. А. Доступність медичних послуг пацієнтам з хворобами ока в закладі приватної форми власності/ В. А. Дуфинець, Т. С. Грузєва (стр.38-40)
Пивоваров О. В. Місце інсуліноподібного фактора росту-1 серед критеріїв прогнозування розвитку цукрового діабету 2-го типу V хворих на артеріальну гіпертензію/ О. В. Пивоваров (стр.41-44)
Хаустова О. О. Нейропротекція як основний метод лікування/ О. О. Хаустова (стр.47-51)
Боженко Н. Л. Мігрень: деякі аспекти патогенезу, діагностики та лікування/ Н. Л. Боженко (стр.52-60)
Радченко О. М. Плейотропні ефекти антигістамінних препаратів/ О. М. Радченко, О. О. Сорокопуд (стр.65-68)
Панін А. В. Остеохондроз: можливості сучасного патогенетичного лікування/ А. В. Панін, М. М. Шимон (стр.70-73)
Ткаченко В. І. Міалгії в практиці сімейного лікаря/ В. І. Ткаченко, Т. О. Багро (стр.75-82)
Тестові запитання для самоконтролю (стр.84)
Колегія МОЗ України: підсумки, реалії та перспективи (стр.86-88)
Поєднання традицій та інновацій в успішному лікуванні пацієнта (стр.89-90)
Доступ українців до ліків може поліпшитися внаслідок створення централізованої закупівельної організації (стр.90)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мойсеєнко В. О., Нікула Т. Д., Брижаченко Т. П.
Назва : Фітоніринг та нанотехнології - на сторожі здоров'я людей
Місце публікування : Ліки України. - 2016. - № 4. - С. 17-18 (Шифр ЛУ4/2016/4)
Анотація: Мета. Вивчити ефективність комплексного рослинного препарату Солідагорен при лікуванні інфекції сечовивідних шляхів
Знайти схожі

18.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Никула Т. Д., Мойсеєнко В. О., Манжалій Е. Г.
Назва : Досвід застосування парентерального харчування в лікуванні печінкової недостатності
Місце публікування : Гастроентерологія. - Донецк, 2016. - № 1. - С. 53 (Шифр ГУ14/2016/1)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
Предметні рубрики: Аминоплазмаль гепа 10%
MeSH-головна: ЦИРРОЗЫ ПЕЧЕНИ
ПЕЧЕНОЧНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ
ПИТАНИЕ ПАРЕНТЕРАЛЬНОЕ
НАДПОЧЕЧНИКОВ КОРЫ ГОРМОНЫ
ВИТАМИНЫ
Знайти схожі

19.

Назва журналу :Гастроентерологія -2016р.,N 1
Цікаві статті :
Скирда І. Ю. Ожиріння в дитячому віці. Статистична оцінка поширеності в Україні: регіональний аспект/ І. Ю. Скирда [и др.] (стр.8)
Гайдар Ю. А. Морфологічна діагностика ерозивного езофагіту при гастроезофагеальній рефлюксній хворобі/ Ю. А. Гайдар, Л. М. Мосійчук, Н. Ю. Ошмянська (стр.17)
Дорофеев А. Э. Коллоидный субцитрат висмута в лечении хеликобактерной инфекции/ А. Э. Дорофеев, Н. Н. Руденко, А. В. Сибилев (стр.25)
Мосійчук Л. М. Особливості змін біохімічних показників шлункового соку в пацієнтів із гастроезофагеальною рефлюксною хворобою/ Л. М. Мосійчук [и др.] (стр.30)
Губергриц Н. Б. Мультипотентный гепатопротектор Ларнамин в клинической практике/ Н. Б. Губергриц [и др.] (стр.39)
Драгомирецька Н. В. Досвід застосування мінеральної води в лікуванні хворих на хронічний вірусний гепатит С із супутньою неалкогольною жировою хворобою печінки/ Н. В. Драгомирецька [и др.] (стр.48)
Никула Т. Д. Досвід застосування парентерального харчування в лікуванні печінкової недостатності/ Т. Д. Никула, В. О. Мойсеєнко, Е. Г. Манжалій (стр.53)
Сірчак Є. С. Можливості використання комплексних рослинних препаратів у лікуванні функціональних порушень біліарного тракту у хворих на цукровий діабет ІІ типу/ Є. С. Сірчак (стр.59)
Степанов Ю. М. Мікроструктурні зміни гепатоцитів при фіброзуванні печінки у хворих на хронічні дифузні захворювання печінки/ Ю. М. Степанов [и др.] (стр.66)
Степанов Ю. М. Оцінка ефективності застосування есенціальних фосфоліпідів у хворих на хронічний вірусний гепатит С/ Ю. М. Степанов [и др.] (стр.71)
Стойкевич М. В. Вплив порушень нутритивного статусу на якість життя хворих на хронічні запальні захворювання кишечника/ М. В. Стойкевич (стр.77)
Ткач С. М. Практические подходы к ведению больных с диспепсией/ С. М. Ткач (стр.81)
Бабінець Л. С. Клініко-патогенетичні аспекти хронічного панкреатиту біліарного генезу та ожиріння/ Л. С. Бабінець, К. Ю. Кицай (стр.86)
Меланіч С. Л. Синдром портальної гіпертензії: можливості сучасної діагностики/ С. Л. Меланіч, М. В. Чалий (стр.93)
Степанов Ю. М. Функциональная диспепсия и синдром раздраженного кишечника: что общего?/ Ю. М. Степанов, И. Я. Будзак (стр.100)
Чабан Н. Подвижник земской медицины на Екатеринославщине - Днепропетровщине (часть 2)/ Н. Чабан, З. Шевцова, В. Гапонов (стр.105)
Цікаві статті :
Знайти схожі


20.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мойсеєнко В. О., Никула Т. Д., Брижаченко Т. П., Пасько І. В., Михальчишин Ю. П.
Назва : Застосування фітопрепарату Солідагорен® при нефропатіях та інфекціях сечовивідних шляхів
Місце публікування : Сімейна медицина. - К., 2017. - № 1. - С. 36-42 (Шифр СУ21/2017/1)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
Предметні рубрики: Солидагорен®
MeSH-головна: ПОЧЕК БОЛЕЗНИ
НЕФРИТ ИНТЕРСТИЦИАЛЬНЫЙ
ПИЕЛОНЕФРИТ
Знайти схожі

 1-20    21-23 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)