Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Михалойко, І. С.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 9
Показанi документи с 1 за 9
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Михалойко І.С., Михалойко О.Я., Михалойко І.Я., Попадинець І.Р.
Назва : Професійні і соціально-психологічні проблеми адаптації студентів-переселенців медиків та основні напрямки їх педагогічної підтримки
Місце публікування : Буковинський медичний вісник: український науково-практичний журнал. - Чернівці: БДМУ, 2018. - Т. 22, № 2. - С. 159-163. - ISSN 1684-7903 (Шифр БУ5/2018/22/2). - ISSN 1684-7903
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ВРЕМЕННОЕ И МИГРИРУЮЩЕЕ НАСЕЛЕНИЕ
Анотація: Мета роботи - оцінити професійні і соціально-психологічні проблеми адаптації студентів-переселенців медиків та визначити основні напрямки їх педагогічної підтримки. Висновки. На основі опрацьованої нами літератури з’ясовано, що проблеми адаптації студентів-переселенців до умов навчання у вищому навчальному закладі є актуальними й недостатньо вирішеними в умовах сучасної системи освіти в Україні. Узагальнюючи викладене, зазначимо, що формування повноцінного фахівця здійснюється лише за умови його благополуччя, особистісного комфорту, ціннісного ставлення до себе і фаху, який здобувається, позитивного емоційного стану. Тому, проблеми студентської адаптації вимагають удосконалення умов навчання, які повинна забезпечувати педагогічна ланка університету.
Знайти схожі

2.

Назва журналу :Український журнал нефрології та діалізу -2019р.,N 4
Цікаві статті :
Колесник М. О. Вартість лікування хворих на хронічну хворобу нирок V стадії із застосуванням методів діалізної ниркової замісної терапії в Україні/ М. О. Колесник [та ін.] (стр.4-10)
Nihat M Hokenek. Management of cardiac tamponade due to contrast nephropathy: A case report/ Nihat M Hokenek [et al.] (стр.11-14)
Burlaka Ie. A. Apoptosis correction in nephrotic children/ Ie. A. Burlaka, I. V. Bagdasarova (стр.15-19)
Nisari M. Evaluation of protective effects of melatonin on free radical metabolism in rat kidney during ischemia-reperfusion/ M. Nisari [et al.] (стр.20-29)
Король Л. В. Арилестеразна активність параоксонази-1 та інтенсивність оксидативних процесів у крові діалізних пацієнтів/ Л. В. Король, Н. М. Степанова, В. С. Васильченко (стр.30-38)
Сусла О. Б. Структурно-функціональні зміни серця у хворих на діабетичну нефропатію, які лікуються гемодіалізом/ О. Б. Сусла, З. І. Літовкіна, О. В. Буштинська (стр.39-48)
Дудар І. О. Роль гемостазіологічних порушень в прогресуванні хронічної хвороби нирок/ І. О. Дудар, І. С. Михалойко (стр.49-55)
Алексєєва Н. Г. Переваги розширеного гемодіалізу (HDx) перед стандартним гемодіалізом/ Н. Г. Алексєєва (стр.56-61)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дудар І. О., Михалойко І. С.
Назва : Роль гемостазіологічних порушень в прогресуванні хронічної хвороби нирок
Місце публікування : Український журнал нефрології та діалізу. - К., 2019. - N 4. - С. 49-55 (Шифр УУ39/2019/4)
MeSH-головна: РЕНАЛЬНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ ХРОНИЧЕСКАЯ
ГЕМОСТАЗ
Анотація: Хронічна хвороба нирок (ХХН) є глобальною проблемою охорони здоров’я. Наявна ХХН значно підвищує частоту летальних наслідків незалежно від причин загалом, і особливо від кардіоваскулярних ускладнень зокрема. Основна причина, – застосовувані технології не дозволяють ефективно превентувати розвиток ХХН та зупинити її прогресування. В даний час отримано ряд експериментальних і клінічних даних, які показують, що одним з важливих механізмів патогенезу ХХН є порушення в системі згортання крові (гемостазу) як місцево в нирках, так і з захопленням мікроциркуляторного русла інших органів, тому важливим завданням для фахівців в галузі нефрології, а також лікарів інших спеціальностей є розуміння функціонування системи гемостазу в нормі, при різних захворюваннях нирок і корекція даної патології лікарськими препаратами. Розрізняють декілька типів порушень гемостазу, які можуть виникати при ХХН: синдром дисемінованового внутрішньосудинного зсідання крові (ДВЗ-синдром), артеріальні і венозні тромбози та кровотечі. У цьому огляді ми спробували визначити місце ДВЗ-синдрому у розвитку і прогресуванні ХХН і оцінити перспективи подальших досліджень.
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Буковинський медичний вісник -2019р. т.23,N 1
Цікаві статті :
Андрієць А.В. Оцінка оваріального резерву в пацієнток із ендомеріозом яєчників та безпліддям/ А. В. Андрієць (стр.3-9)
Метаболічні порушення у хворих на гіпертонічну хворобу III стадії у поєднанні з ішемічною хворобою серця та їх корекція кверцетином і аргініном гідрохлоридом (стр.10-17)
Профилактика реперфузионных повреждений у пациентов, оперированных по поводу острой ишемии нижних конечностей (стр.18-25)
Вовк В.А. Лікування гострого холангіту, викликаного доброякісними процесами в ділянці великого дуоденального сосочка/ В. А. Вовк, О. В. Шадрін (стр.26-31)
Григорук Г.В. Зміни товстокишкового мікробіома та показники ліпідного спектра крові у хворих на синдром подразненої кишки у поєднанні з ожирінням/ Г. В. Григорук, В. Г. Міщук, Н. В. Церп'як (стр.32-38)
Єрохіна В.В. Морфологічні зміни прищитоподібних залоз та тимуса щурів після корекції індукованої імуносупресії/ В. В. Єрохіна, О. В. Авілова (стр.39-46)
Кривенко В.І. Оцінка взаємозв'язку мінеральної щільності кісткової тканини, ризику переломів та кісткового метаболізму в осіб, які постійно проживають в умовах промислового регіону/ В. І. Кривенко, Т. Ю. Радомська, О. І. Бородавко (стр.47-52)
Марчук Ю.Ф. Хронічний некалькульозний холецистит та цукровий діабет типу 2: клінічно-інструментальні особливості коморбідної патології/ Ю. Ф. Марчук, Д. Р. Андрійчук (стр.53-59)
Милиця М.М. Експериментальне обгрунтування зміцнення та морфологічні зміни в ділянці товстокишкового анастомозу/ М. М. Милиця, В. В. Стеблянко (стр.60-65)
Особливості етіологічної структури та клінічна характеристика основних гельмінтозів у Запорізькій області (стр.66-73)
Сирота Б.В. Імуногематологічні індекси ендогенної інтоксикації та клітинної реактивності за гострих діарейних ешерихіозів/ Б. В. Сирота (стр.74-80)
Індекс резистентності як маркер ниркової функції при гепаторенальному синдромі (стр.81-86)
Тимочко Н.Б. Застосування тредміл-тесту у хворих після перенесеного інфаркту міокарда з урахуванням факторів ризику серцево-судинних подій/ Н. Б. Тимочко (стр.87-92)
Особенности иммуногенетического профиля и биохимических показателей у больных хроническим гепатитом В (стр.93-100)
Шульга О.Д. Атрофія мозолистого тіла у пацієнтів із розсіяним склерозом/ О. Д. Шульга (стр.101-105)
Гонцарюк Д.О. Фармакотерапія хворих на хронічний панкреатит із супутньою ішемічною хворобою серця (огляд літератури)/ Д. О. Гонцарюк, Т. М. Христич, З. В. Кузик (стр.106-111)
Ілащук Т.О. Особливості перебігу ішемічної хвороби серця у пацієнтів з ревматоїдним артритом: сучасний погляд на проблему (огляд літератури)/ Т. О. Ілащук, А. Г. Сучеван (стр.112-119)
Михалойко І.С. Роль порушень гемостазу в розвитку і прогресуванні гломерулонефритів (огляд літератури)/ І. С. Михалойко (стр.120-124)
Клінічні, лабораторні та рентгенологічні особливості ВІЛ-інфекції в асоціації з туберкульозом і лікування таких хворих (стр.125-134)
Цисар Ю.В. Роль тиреоїдної патології в становленні менструальної функції у дівчат-підлітків/ Ю. В. Цисар (стр.135-139)
Актуальні аспекти поєднання теорії і практики у викладанні дисципліни "Клінічна лабораторна діагностика" (стр.140-144)
Малик Ю.Ю. Досвід та проблеми викладання гістології, цитології та ембріології/ Ю. Ю. Малик, Т. О. Семенюк, Н. П. Пентелейчук (стр.145-150)
Прудніков О.В. Актуальні аспекти роботи з іноземними студентами IV курсу під час вивчення модуля "Абдомінальна хірургія"/ О. В. Прудніков, С. М. Василюк, А. І. Гуцуляк (стр.151-155)
Електрокардіографічні маркери в диференції ішемії і некоронарних ушкоджень серця у пацієнтів молодого віку (стр.156-163)
Ткаченко Ю.А. Проблеми з вакцинацією та лікуванням правця в Україні (аналіз клінічного випадку)/ Ю. А. Ткаченко, С. І. Редько (стр.164-167)
Яковець К.І. Медичні Internet-вісті. Частина XXII/ К. І. Яковець, С. Є. Дейнека (стр.168-170)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Михалойко І.С.
Назва : Роль порушень гемостазу в розвитку і прогресуванні гломерулонефритів (огляд літератури)
Місце публікування : Буковинський медичний вісник: український науково-практичний журнал. - Чернівці: БДМУ, 2019. - Т. 23, № 1. - С. 120-124. - ISSN 1684-7903 (Шифр БУ5/2019/23/1). - ISSN 1684-7903
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ГЕМОСТАЗ
ГЛОМЕРУЛОНЕФРИТ
Анотація: Мета роботи — викласти останні дані літератури щодо порушень гемостазу у хворих на гломерулонефрит. Висновок. Проведений аналіз даних дозволив узагальнити існуючі дані та визначити перспективи подальших досліджень порушень системи гемостазу при гломерулонефритах на основі визначення коагуляційного гемостазу сечі.
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Михалойко І. С., Дудар І. О.
Назва : Чи потрібні нові шкали оцінки ризику тромбоемболічних подій та кровотеч для хворих на хронічну хворобу нирок?
Місце публікування : Український журнал нефрології та діалізу. - К., 2020. - N 4. - С. 67-73 (Шифр УУ39/2020/4)
MeSH-головна: РЕНАЛЬНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ ХРОНИЧЕСКАЯ
ТРОМБОЭМБОЛИЯ
ГЕМОРРАГИИ
Знайти схожі

7.

Назва журналу :Український журнал нефрології та діалізу -2020р.,N 4
Цікаві статті :
Колесник М. Профілактика, діагностика та лікування грипу у хворих на ХХН: Адаптовані клінічні рекомендації Української асоціації нефрологів і фахівців з трансплантації нирки/ М. Колесник [та ін.] (стр.4-10)
Колесник М. О. Аналіз стану надання спеціалізованої медичної допомоги в Україні хворим нефрологічного профілю у 2019 році/ М. О. Колесник, Н. І. Козлюк, О. О. Разважаєва (стр.11-17)
Kemec. Acute kidney injury and sinus bradycardia associated with near-drowning/ Zeki Kemec, Ali Gurel (стр.18-22)
Parmaksiz. Reassessment of renal prognosis in patients with membranoproliferative glomerulonephritis according to the new pathologic classification/ Ergun Parmaksiz, Meral Mese (стр.23-28)
Bulduk T. Does erythropoietin therapy affect circulating endothelial cells in hemodialysis patients?/ T. Bulduk [et al.] (стр.29-37)
Новиченко С. Д. Взаємозв'язок між морфо-функціональним станом еритроцитів та доплерографічними показниками ниркового кровообігу у хворих на хронічну хворобу нирок з артеріальною гіпертензією/ С. Д. Новиченко, Л. О. Зуб (стр.38-44)
Ashraf Ibrahim Mohammed Hassan. A comparative study of the identification frequency and composition of bacteria isolated from catheter and urine in urologic patients: A single-center descriptive study/ Ibrahim Mohammed Hassan Ashraf, M Al-Hammodi Bashar, Mowffaq Ramzi Ramzi (стр.45-51)
Гогаєва О. К. Периопераційна оцінка функції нирок у пацієнтів високого ризику з ускладненими формами ІХС/ О. К. Гогаєва [та ін.] (стр.52-58)
Дудар І. О. Резюме основних положень рекомендацій "KDIGO 2020 clinical practice guideline for diabets management in chronic kidney disease"/ І. О. Дудар, О. М. Лобода, В. М. Савчук (стр.59-66)
Михалойко І. С. Чи потрібні нові шкали оцінки ризику тромбоемболічних подій та кровотеч для хворих на хронічну хворобу нирок?/ І. С. Михалойко, І. О. Дудар (стр.67-73)
Синяченко О. В. Історія вивчення патології нирок у дзеркалі нумізматики. Повідомлення 1. Античність та середньовіччя/ О. В. Синяченко [та ін.] (стр.74-80)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Михалойко О.Я., Гриб B.А., Купновицька-Сабадош М.Ю., Михалойко І.Я., Михалойко І.С.
Назва : Резистентність до ацетилсаліцилової кислоти у пацієнтів із перенесеним гострим ішемічним інсультом
Місце публікування : Буковинський медичний вісник: український науково-практичний журнал. - Чернівці: БДМУ, 2020. - Т. 24, № 1. - С. 74-78. - ISSN 1684-7903 (Шифр БУ5/2020/24/1). - ISSN 1684-7903
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ИНСУЛЬТ
АСПИРИН
Анотація: У роботі досліджена чутливість до аспірину у пацієнтів із перенесеним ішемічним інсультом у ранньому відновному періоді за допомогою оптичної агрегатометрії. Отримані результати свідчать про те, що на фоні прийому аспірину з метою вторинної профілактики інсульту, виявлені особи з відсутністю чутливості до нього. Мета роботи — виявити частоту біохімічної аспіринорезистентності серед пацієнтів із перенесеним ішемічним інсультом на фоні прийому аспірину. Матеріал і методи. Проведено клініко-лабораторний аналіз 80 осіб із перенесеним гострим ішемічним інсультом, які з профілактичною метою приймали 75 мг ацетилсаліцилової кислоти (АСК) на ніч. Чутливість до аспірину визначали методом оптичної агрегатометрії з індуктором адреналіном. При збільшенні оптичної проникності вище 60% констатували аспіринорезистентність. Результати. Встановлено, що серед обстежених пацієнтів 20 (25%) були аспіринорезистентними, тобто вживання АСК з метою вторинної профілактики у них запобігти виникненню повторної судинної катастрофи. Висновки. Моніторування стану тромбоцитарної ланки за допомогою оптичної агрегатометрії дозволяє вчасно виявити відсутність відповіді до АСК та зумовлює потребу корекції застосованої антиагрегантної терапії.
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Михалойко О.Я., Гриб B.А., Купновицька-Сабадош М.Ю., Михалойко І.Я., Михалойко І.С.
Назва : Вплив тайм-менеджменту на ефективність роботи викладача
Місце публікування : Буковинський медичний вісник: український науково-практичний журнал. - Чернівці: БДМУ, 2022. - Т. 26, № 1. - С. 85-89. - ISSN 1684-7903 (Шифр БУ5/2022/26/1). - ISSN 1684-7903
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ПРЕПОДАВАТЕЛЬСКИЙ СОСТАВ МЕДИЦИНСКИХ УЧЕБНЫХ УЧРЕЖДЕНИЙ
Анотація: Актуальність. Проблема раціонального використання часу в роботі викладача є досить актуальною, оскільки темп життя в сучасних реаліях асоціюється із перезавантаженістю, високими вимогами та постійним дефіцитом часу, що негативно позначається на продуктивності та якості робочого процесу. Мета роботи. Проаналізувати дані літератури щодо методик та законів тайм-менеджменту, що допоможуть оптимізувати роботу викладача. Методи дослідження. Моніторинг наукової літератури, що стосується раціонального розподілу часу. Результати дослідження. Узагальнено принципи економії часу, конкретизовано важливість визначення мети; правильності визначення пріоритетності завдань; акцентовано увагу на виявленні та усуненні «крадіїв часу»; доведено важливість проведення контролю виконання поставлених задач. Виснoвки. Основним у ефективній організації часу викладача є послідовність етапів планування, цілепокладання, ухвалення рішень, реалізації планів та контроль за їх виконанням. Набуття навичок тайм-менеджменту призводить до формування свідомого самоконтролю, зібраності, рішучості, дисциплінованості, що зумовлюють підвищення ефективності роботи.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)