Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Лукьянцева, Г. В.$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 15
Показанi документи с 1 за 10
 1-10    11-15 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Беликова М.В., Пастухова В.А., Луценко А.В., Лукьянцева Г.В.
Назва : Особенности распределения дофамина в структурах стриатума стареющих крыс при левосторонней экспериментальной дофаминовой недостаточности
Місце публікування : Український морфологічний альманах: науково-практичний журнал. - Луганськ: ДЗ "Луганський державний медичний університет, 2013. - Т. 11, № 2. - С. 41-43 (Шифр УУ35/2013/11/2)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна: ДОФАМИН
ПОЛОСАТОЕ ТЕЛО
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Лукьянцева Г.В., Сергеев И.Ю., Пастухова В.А., Гунина Л.М.
Назва : Динамика сократительной активности изолированного кольцевого препарата аорты крыс под влиянием амилина
Місце публікування : Український морфологічний альманах: науково-практичний журнал. - Луганськ: ДЗ "Луганський державний медичний університет, 2013. - Т. 11, № 1. - С. 77-78 (Шифр УУ35/2013/11/1)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна: ОСТРОВКОВЫЙ АМИЛОИДНЫЙ ПОЛИПЕПТИД
КРОВЕНОСНЫЕ СОСУДЫ
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Лукьянцева Г.В., Копылова Г.Н., Умарова Б.А., Смирнова Е.А.
Назва : Динамика базальной и стимулированной секреторной активности тучных клеток под влиянием амилина
Місце публікування : Український медичний альманах: науково-практичний журнал. - Луганськ, 2013. - Т. 16, № 3. - С. 95-97 (Шифр УУ12/2013/16/3)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ОСТРОВКОВЫЙ АМИЛОИДНЫЙ ПОЛИПЕПТИД
ТУЧНЫЕ КЛЕТКИ
Анотація: In vitro амілін суттєво знижує активуючий вплив ацетилхоліну та брадікініну на секреторну активність тучних клітин, однак не має помітного впливу на їх базальну секрецію. Стабалізацію аміліном активованих тучних клітин, вірогідно, можна розглядати як один з механізмів протекторної дії аміліну при утворенні виразок.
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Лукьянцева Г. В., Франк С. Ю.
Назва : Возможности применения ударно-волновой терапии в комплексной коррекции сексуальных дисфункций у женщин
Місце публікування : Здоровье женщины. - 2018. - № 9. - С. 112-117 (Шифр ЗУ3/2018/9)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна: СЕКСУАЛЬНАЯ ДИСФУНКЦИЯ ФИЗИОЛОГИЧЕСКАЯ
СЕКСУАЛЬНЫЕ ДИСФУНКЦИИ ПСИХОТИЧЕСКИЕ
ЖЕНЩИНЫ
ЭРЕКТИЛЬНАЯ ДИСФУНКЦИЯ
ОРГАЗМ
УЛЬТРАЗВУКОВАЯ ТЕРАПИЯ
Анотація: В останні десятиліття у світі, а особливо у країнах Європи з низьким рівнем народжуваності, значно підвищився інтерес не тільки серед чоловіків, але й серед жінок до якості сексуального життя. Поліпшення цієї якості дозволить не тільки вирішувати проблеми здоров’я чоловіка і жінки, але й покращить демографічну ситуацію в цих країнах. Наукові дослідження як чоловічих, так і жіночих сексуальних дисфункцій розвиваються швидкими темпами. І чоловік, і жінка проходять одні й ті самі фази циклу сексуальних реакцій: сексуальний потяг, сексуальне збудження і, як наслідок, оргазм і фаза розслаблення. У фазі статевого збудження і у чоловіка, і у жінки посилюється прилив крові до органів малого таза, у разі еректильної дисфункції (ЕД) у чоловіків і розладу сексуального збудження у жінок цей процес слабшає або не відбувається зовсім. Крім того, і в чоловічому, і в жіночому організмах іннервація статевих органів ідентична. Активація, що дозволяє іннервувати статеві органи, тягне за собою активацію кровообігу у цільових органах. Отже, і в разі ЕД у чоловіків, і у разі розладу сексуального збудження у жінок разом з іншими специфічними методами лікування доцільна неінвазивна стимуляція недостатньо активних фізіологічних механізмів сексуального збудження. Але для лікування ЕД у чоловіків така стимуляція давно і успішно використовується – це екстракорпоральна ударно-хвильова терапія низької інтенсивності (НЕУХТ), що дозволяє відновлювати сам механізм ерекції. Світовими дослідженнями, у тому числі і українських вчених, установлено, що НЕУХТ індукує неоваскуляризацію і, отже, покращує кровообіг. Інтенсивність базального і стимульованого сексуальним збудженням генітального кровотоку є необхідним фізіологічним інструментом статевого збудження і оргастичного розслаблення, що особливо гостро актуалізує питання штучної стимуляції даного показника за допомогою УХТ як у чоловіків, так і у жінок. Застосування УХТ може мати низку переваг не тільки за рахунок посилення крово- і лімфотоку у статевих органах, але і завдяки потужній стимуляції викиду нейромедіаторів і гормонів, які надають емоційне забарвлення сексуальному почуттю і посилюють лібідо (серотонін, дофамін, ендорфіни і т.д.). Отже, для лікування жіночої сексуальної дисфункції, як і для лікування чоловічої ЕД, разом із комплексною терапією може бути успішно використаний і метод екстракорпоральної ударно-хвильової терапії низької інтенсивності (НЕУХТ).
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Лукьянцева Г.В., Зиневич Я.В., Левон М.М.
Назва : Влияние занятий профессиональным спортом на показатели ЭКГ у атлетов (обзор литературы)
Місце публікування : Український медичний альманах: науково-практичний журнал. - Луганськ, 2013. - Т. 16, № 3. - С. 191-196 (Шифр УУ12/2013/16/3)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна: СПОРТ
СПОРТСМЕНЫ
ЭЛЕКТРОКАРДИОГРАФИЯ
Анотація: Спорт вищих досягнень являє собою конкурентний процес, що вимагає від атлета значної кардіореспіраторної витривалості. Під впливом фізичного навантаження відбуваються структурні та електричні зміни в серці спортсмена, що призводить до змін ЕКГ. У даній роботі представлені основні аспекти зміни ЕКГ у атлетів, які професійно займаються спортом.
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Беликова М.В., Лукьянцева Г.В., Пастухова В.А.
Назва : Изменение содержания катехоламинов в плазме крови у людей при старении и болезни Паркинсона
Місце публікування : Укр. мед. альманах. - 2013. - Том16, N2. - С. 108-110 (Шифр УУ12/2013/16/2)
MeSH-головна:
СТАРЕНИЕ

Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Лукьянцева Г. В., Лузин В. И.
Назва : Фазовый состав биоминерала тазовой кости у белых крыс после 60-дневного внутрижелудочного введения тартразина в различных концентрациях
Місце публікування : Укр. морфол. альм. - Луганськ, 2013. - Т. 11, № 3. - С. 85-87 (Шифр УУ35/2013/11/3)
Примітки : Библиогр.: с. 87
MeSH-головна: ТАЗА КОСТИ

ТАРТРАЗИН
КРЫСЫ
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Лукьянцева Г.В.
Назва : Электрокардиографические характеристики деятельности сердца спортсменок высокой квалификации
Місце публікування : Укр. морфол. альм. - Луганськ, 2014. - Т. 12, № 1. - С. 112-116 (Шифр УУ35/2014/12/1)
Примітки : Библиогр.: с. 114-116
MeSH-головна: СЕРДЦА БОЛЕЗНИ

СПОРТСМЕНЫ

ЖЕНЩИН ЗДОРОВЬЕ
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Лукьянцева Г.В., Тютюнник А.А.
Назва : Некоторые особенности химического состава различных костей и дентина нижнего резца у половозрелых белых крыс после 60-дневного введения натрия бензоата
Місце публікування : Укр. мед. альманах. - 2013. - Том16, N6. - С. 133 (Шифр УУ12/2013/16/6)
MeSH-головна: КОСТНО-МЫШЕЧНАЯ СИСТЕМА
ДЕНТИН
РЕЗЕЦ

ЖИВОТНЫЕ
Знайти схожі

10.

Назва журналу :Український морфологічний альманах -2013р. т.11,N 3
Цікаві статті :
Волошин М. А. Особливості розподілу глікозаміногліканів в структурах пародонта та слизової ясен щурів в нормі та після внутрішньоутробної антигенної дії/ М. А. Волошин, Ю. О. Бурега (стр.3-7)
Григорьева Е. А. Изучение реактивности тимуса, селезенки, лимфоузлов и лимфоидной ткани, ассоциированной с кишечником, после хронического введения кардиотропного препарата/ Е. А. Григорьева, Г. В. Довгаль (стр.8-11)
Імунологічні аспекти впливу хрому (стр.12-15)
Логоша А. І. Міцнісні характеристики травмованих кісток щурів за умов зневоднення організму/ А. І. Логоша, О. В. Слісаренко, Г. О. Масленко (стр.16-18)
Морфологічне дослідження перебудови кісткової тканини навколо титанових імплантатів після застосування імпульсного ультразвуку з різною інтенсивністю коливань (стр.19-24)
Назарова Д. І. Кореляційні зв'язки між розмірами тіла та серця у різних видів тварин/ Д. І. Назарова (стр.25-28)
Пастухова В. А. Влияние сочетанного применения электромагнитных волн миллиметрового диапазона и космола на гистологическое строение эпифизарных хрящей крыс периода выраженных старческих изменений/ В. А. Пастухова (стр.29-31)
Механико-математическое обоснование использования лопаточного привода дистракционного устройства системы Блискунова при удлинении плеча (стр.32-41)
Гунас І. В. Зв'язки комп'ютерно-томографічних параметрів ліквороутримуючих структур головного мозку з антропометричними та соматотипологічними показниками здорових юнаків і дівчат Поділля загальних груп/ І. В. Гунас, Ю. Г. Шевчук, С. В. Прокопенко (стр.42-45)
Йолтухівський М. В. Показники кардіоінтервалографії у здорових чоловіків і жінок Поділля різних соматотипів/ М. В. Йолтухівський, Г. О. Іщенко (стр.46-50)
Коваленко О. В. Частота аберацій хромосом в культурі лімфоцитів периферичної крові хворих на пухлини головного мозку при дії мітоміцину/ О. В. Коваленко (стр.51-55)
Лузин В. И. Методика морфометрии сердца лабораторных животных/ В. И. Лузин, Е. Ю. Шутов, Е. В. Шутова (стр.56-59)
Тюренков А. А. Половые различия краниометрических параметров юношеского населения Донбасса/ А. А. Тюренков (стр.60-62)
Холодкова О. Л. Можливості використання збагаченої тромбоцитами плазми при експериментальній терапії токсичного ураження печінки/ О. Л. Холодкова, Д. М. Горчаг (стр.63-65)
Худякова О. В. Анатомическая изменчивость костного неба человека/ О. В. Худякова, А. А. Виноградов (стр.66-68)
Ярмоленко О. С. Якісний аналіз міокарду щурів різних вікових груп за умов гіпергідратації організму/ О. С. Ярмоленко (стр.69-72)
Ярошевский А. А. Биомеханические аспекты миофасциальных болевых синдромов шейно-плечевой локализации/ А. А. Ярошевский (стр.73-76)
Гаврилов В. А. Гистологическое строение нижнего резца у белых крыс различного возраста после 60-дневного воздействия паров толуола/ В. А. Гаврилов, В. И. Лузин (стр.77-81)
Лузин В. И. Гистологическое строение мыщелкового хряща нижней челюсти у неполовозрелых крыс после длительного воздействия экзогенной гипертермии различной степени/ В. И. Лузин, Я. А. Ушко (стр.82-84)
Лукьянцева Г. В. Фазовый состав биоминерала тазовой кости у белых крыс после 60-дневного внутрижелудочного введения тартразина в различных концентрациях/ Г. В. Лукьянцева, В. И. Лузин (стр.85-87)
Тютюнник А. А. Особенности роста и формообразования нижней челюсти у белых крыс после 60-дневного внутрижелудочного введения натрия бензоата в различных концентрациях/ А. А. Тютюнник, В. И. Лузин (стр.88-90)
Шабельник О. И. Фазовый состав биоминерала тазовой кости у белых крыс после 60-дневного воздействия экзогенной гипертермии различной степени и физической нагрузки/ О. И. Шабельник, В. И. Лузин (стр.91-95)
Жаріков М. Ю. Тканинні базофіли серця людини в нормі (огляд літератури)/ М. Ю. Жаріков (стр.96-99)
Хомула Є. В. Молекулярні механізми больових синдромів при периферичній діабетичній нейропатії: роль іонів кальцію/ Є. В. Хомула, Н. В. Войтенко, П. В. Білан (стр.100-107)
Пикалюк В. С. Про проведення IV міжнародного симпозіуму "Морфогенез органів і тканин під впливом екзогенних факторів", присвяченого 140-річчю з дня народження засновника Кримської морфологічної школи професора Р. І. Гельвіга (Сімферополь–Алушта, 21-23 травня 2013 р.)/ В. С. Пикалюк, М. А. Крівенцов (стр.108)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-10    11-15 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)