Головна Спрощенний режим Опис Шлюз Z39.50
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Календар пам'ятних дат - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:К Н И Г И (8)Періодичні видання (1)Дисертації та автореферати (4)Електронна Навчальна література (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Пошуковий запит: (<.>A=Гринчук, Федір Васильович$<.>)
Загальна кiлькiсть документiв : 1
1.
Гринчук Ф. В.
Гринчук Федір Васильович народився 2 лютого 1966 р. в м. Чернівцях. З 1982 по 1988 року навчався у Чернівецькому державному медичному інституті. По закінченню пройшов інтернатуру з хірургії. Працював хірургом у м. Чернівцях та в м. Вижниці. У 1992–1994 рр. навчався у клінічній інтернатурі на кафедрі факультетської хірургії ЧМІ, а з 1994 року став асистентом цієї кафедри. У 1997 році Федір Васильович захистив кандидатську дисертацію на тему: „Особливості перебігу, діагностики та лікування гострої кишкової непрохідності на фоні променевого ураження”. У 2001 році його було призначено, а з 2002 року обрано на посаду доцента кафедри факультетської хірургії. У 2007 році захистив докторську дисертацію на тему: „Особливості лікування та профілактики гострого перитоніту при цукровому діабеті та іншій системній патології”. У вересні 2008 року Ф.В. Гринчука обрано на посаду професора кафедри хірургії БДМУ, а в 2011 році присвоєно вчене звання професора. Напрями його наукових досліджень: специфічні закономірності патогенезу запально-деструктивних процесів у черевній порожнині при поєднаних патологічних станах, діагностика та лікування гострої хірургічної патології органів черевної порожнини на фоні поєднаної патології; розробка діагностично-лікувальних технологій в ургентній та плановій абдомінальній хірургії, нових способів накладання кишкових швів, профілактики їхньої неспроможності, методів санації черевної порожнини при перитоніті. Варто зазначити, що Ф.В. Гринчук уперше сформулював нову патогенетичну концепцію та клінічну класифікацію поєднаної патології, яка стала основою для корекції лікувальної тактики у хворих на гострі запально-деструктивні захворювання органів черевної порожнини. Вчений є автором понад 290 наукових праць, 32 патентів України на винахід, 5 навчально-методичних посібників, 3 навчальних посібників з хірургії, 2 монографій. Також він є керівником 3 кандидатських дисертацій. Член Правління Асоціації хірургів Чернівецької області. Член редакційної колегії журналу Acta Scientific Gastrointestinal Disorders. Хірург вищої кваліфікаційної категорії. Є куратором базового хірургічного відділення, консультантом відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії. Крім того, його нагороджено Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України, пам’ятною медаллю „Знання, душу, серце – людям”.
Асоціація випускників БДМУ
Енциклопедія Сучасної України
Колектив кафедри хірургії №1 БДМУ
~Бібліографія:
02.02.1966 - Народився лікар-хірург, доктор медичних наук, професор кафедри хірургії №1 БДМУ - До ювілею 2 роки (інтервал 5 років)



Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)